Zimné olympijské hry 2018
Muži - Štafeta (4x7,5km) | Sledujte naživo
Na treťom úseku ide Bartko, na čele pretekov sú českí biatlonisti

Športové výsledky (20. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku

Carolina - Florida 1:4 (0:0, 0:0, 1:4)

Góly: 58. J. Staal (Pitkanen, D. Ellis) - 48. Fleischmann (T. KOPECKÝ), 53. M. Goc (Kuba, B. Campbell), 54. Matthias (Kuba, Huberdeau), 60. Smithson

Columbus - Nashville 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)

Góly: 25. Ťutin (Umberger, J. Johnson), 30. Letestu (Prospal, Prout), 50. N. Nikitin (Prospal, J. Johnson), 53. Brassard (Letestu, Prospal) - 35. G. Bourque (Josi, Legwand), 58. C. Müller (Clune, S. Weber), 59. M. Fisher (Yip, S. Weber)

New Jersey - New York Rangers 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)

Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 16. Zajac (Harrold, Kovaľčuk), 18. Volčenkov (Gionta) - 12. Del Zotto (D. Stepan), 17. Hagelin (Girardi, Callahan), 28. R. Nash (Del Zotto)

New York Islanders - Ottawa 3:5 (1:1, 2:0, 0:4)

Góly: 18. Aucoin (Okposo, J. Bailey), 21. J. Bailey (Okposo, F. Nielsen), 32. Ľ. VIŠŇOVSKÝ (Moulson, Boyes) - 7. Kassian (Gončar, Wiercioch), 42. Silfverberg (Wiercioch, Regin), 43. Z. Smith (Gončar, Benoit), 59. Gončar (Wiercioch, Latendresse), 60. Latendresse (Alfredsson)

Pittsburgh - Washington 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Góly: 32. P. Martin (Crosby, Bennett), 52. Niskanen (M. Cooke, Crosby) - 29. Ovečkin (Brouwer, Ribeiro)

Montreal - Buffalo 2:3 po predĺžení (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1)

Góly: 48. Pacioretty (Gallagher, A. Markov), 57. C. Armstrong (Galčeňuk, Eller) - 8. Ott, 19. Ennis (Myers, Leino), 63. Ott (Leopold, Leino)

Winnipeg - Boston 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Góly: 52. Wheeler (Bogosian, Byfuglien), 53. E. Kane (Clitsome, Wellwood), 60. Wheeler (Ladd, B. Little) - 21. Marchand

Vancouver - St. Louis 3:2 (0:0, 3:0, 0:2)

Góly: 23. J. Hansen (Raymond), 25. D. Sedin (H. Sedin, Hamhuis), 32. Weise (J. Schröder, D. Sedin) - 46. Schwartz (Tarasenko, Redden), 54. P. Berglund (K. Russell, Perron)

Los Angeles - Phoenix 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Góly: 15. Penner (J. Williams, A. Kopitar), 27. Doughty (Muzzin, M. Richards), 54. J. Stoll (M. Richards, Martinez) - 52. S. Doan (Yandle, D. Morris), 60. S. Doan (M. Boedker, R.Torres)


Cyklistika:

Okolo Katalánska - streda - 3. etapa (Vidreres - Vallter 2000-Setcases, 180,1 km) - viac v článku:

1. Nairo Alexander Quintana Rojas (Kol.) Movistar 5:01:19 h, 2. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar, 3. Joaquim Rodríguez (Šp.) Kaťuša, 4. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky - všetci +6 s, 5. Thibaut Pinot (Fr.) FDJ, 6. Peter Stetina (USA) Garmin-Sharp - obaja +9


Hokej - Švajčiarsko

semifinále play off, 1. zápasy:

Bern - Zug 4:3 pp (stav série 1:0)

Fribourg - Zürich 3:2 (stav série 1:0)

play out, 1. zápas:

Rapperswil - SCL Tigers 5:6 pp a sn (stav série 0:1)

/zo domácich KOLNÍK 1+2, SEJNA 1+0/


Hokej - KHL

4. finále Pohára nádeje:

Amur Chabarovsk - Dinamo Riga 3:5 (1:2, 1:3, 1:0) - konečný stav série: 1:3, Dinamo získalo Pohár nádeje

Góly: 20. Orlov (Juňkov), 36. Poleščuk (Tarasov, Korotkov), 60. Šiškanov (Korotkov) - 17. Laviňš (Skvorcov), 17. Cibuľskis (Galviňš, Džeriňš), 23. Skvorcov (Pavlov), 32. Pavlov (Mejia), 33. Bičevskis

Východná konferencia - 2. kolo play-off - siedmy zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):

Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) - konečný výsledok série: 4:3, Kazaň postúpila do finále

Góly: 22. Zaripov (A. Morozov, I. Nikulin), 25. Petrov (Zaripov, Medvedev), 34. Žerdev (Zacharčuk), 53. Tereščenko (Lukojanov) - 14. Sopel (Mirnov, Kajgorodov), 23. Trubačov (Aťušov), 30. Mirnov (Zinoviev, Kirill Koľcov)


Hokej - Švédsko

Štvrťfinále play off - 4. zápasy:

Frölunda - Lulea 4:3 pp (stav série 2:2)

Linköping - HV 71 5:4 pp (stav série 3:1)

tvrťfinále play-off najvyššej švédskej hokejovej súťaže elitserien (hralo sa na 4 víťazstvá):

Färjestad - MODO Hockey 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) - konečný výsledok série: 4:1. Färjestad postúpil do semifinále

baráž, 3. kolo:

Rögle - Leksand 0:4, Timra - Södertälje 4:1, Västeras - Örebro 0:1


Hokej - Slovensko:

Baráž o účasť v druhej najvyššej hokejovej súťaži I. lige (hrá sa na štyri víťazstvá):

HK Trebišov - MŠK Hviezda Dolný Kubín 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) - stav série: 1:1

Play-off extraligy juniorov (hrá sa na 3 víťazstvá):

FINÁLE

HC Slovan Bratislava - HC´05 Banská Bystrica 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) - stav série: 0:1

O 3. miesto:

HC Košice - Dukla Trenčín 5:8 (2:2, 3:4, 0:2) - stav série: 0:1

Baráž o extraligu - viac v článku:

MHC Mountfield Martin - HC 46 Bardejov 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) - stav série: 1:1


Hokej - Česko:

Štvrťfinále extraligy:

Třinec - Sparta Praha 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Góly: 10. Růžička, 29. Květoň, 40. Orsava (ZAGRAPAN), 56. Adamský, 53. Varaďa

/Konečný stav série: 4:3, postúpil Třinec/

Plzeň - Litvínov 4:3 (1:0, 1:3, 2:0)

Góly: 20. SLOVÁK, 28. Kovář, 41. Kašpařík, 52. Johnson (SLOVÁK) - 24. Sklenička, 32. Hübl, 39. Posmyk

/Konečný stav série: 4:3, postúpila Plzeň/


Hokej - Fínsko:

Štvrťfinále play-off SM-liigy (hrá sa na štyri víťazstvá):

Ässät Pori - KalPa Kuopio 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) - stav série: 1:0

Jokerit Helsinki - Lukko Rauma 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) - stav série: 1:0

JYP Jyväskylä - HPK Hämeenlinna 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) - stav série: 1:0

Tappara Tampere - IFK Helsinki 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) - stav série: 1:0


Hokej - Nemecko:

Štvrťfinále play-off najvyššej nemeckej súťaže - DEL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Eisbären Berlín - Hamburg 6:5 po predĺžení (0:4, 2:0, 3:1 - 1:0) - stav série: 1:0

Kolín nad Rýnom - Straubing 6:1 (2:1, 1:0, 3:0) - stav série: 1:0

Krefeld - Ingolstadt 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) - stav série: 1:0

Mannheim - Wolfsburg 2:3 po predĺžení (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1) - stav série: 0:1


NBA

Indiana - Orlando 95:73 (19:12, 23:17, 27:26, 26:18)

Milwaukee - Portland 102:95 (27:23, 31:8, 19:26, 25:38)

Oklahoma City - Denver 104:114 (34:26, 32:39, 16:24, 22:25) - Kevin Durant (Oklahoma) 34 bodov

Sacramento - Los Angeles Clippers 116:101 (23:23, 33:31, 22:29, 38:18)


Tenis - WTA Miami - viac v článku:

Dvojhra - 1. kolo - ženy:

Daniela Hantuchová (SR) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:2, 6:4

Magdaléna Rybáriková (SR) - Mallory Burdettová (USA) 6:2, 6:4

Francesca Schiavoneová (Tal.) - Jana Čepelová (SR) 5:7, 6:4, 6:4

Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:0, 6:7 (2), 6:2

Ťie Čeng (Čína) - Jaroslava Švedovová (Kaz.) 7:5, 6:4

Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 5:7, 6:4, 7:6 (3)

Eugenie Bouchardová (Kan.) - Šahar Peerová (Izr.) 4:6, 6:1, 6:4

Madison Keysová (USA) - Allie Kicková (USA) 6:0, 6:0

Bethanie Matteková-Sandsová (USA) - Mónica Puigová (Portor.) 6:4, 7:5

Donna Vekičová (Chor.) - Julia Putincevová (Kaz.) 7:6 (4), 6:0

Christina McHalová (USA) - Anett Kontaveitová (Est.) 6:2, 6:1

Victoria Duvalová (USA) - Andrea Hlaváčková (ČR) 7:6 (4), 6:4

Oľga Govorcovová (Biel.) - Melinda Czinková (Maď.) 3:6, 6:3, 6:2

Simona Halepová (Rum.) - Sabine Lisická (Nem.) 6:2, 3:6, 7:5

Jamie Hamptonová (USA) - Monica Niculescová (Rum.) 6:4, 6:3

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:3, 6:3

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Kateřina Siniaková (ČR) 6:2, 3:6, 6:4

Romina Oprandiová (Švaj.) - Arantxa Rusová (Hol.) 6:4, 3:6, 6:3

Karolína Plíšková (ČR) - Lucie Hradecká (ČR) 6:2, 6:1

Urszula Radwanská (Poľ.) - Annika Becková (Nem.) 6:3, 6:1

Laura Robsonová (V. Brit.) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 4:6, 6:3

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Petra Martičová (Chor.) 6:3, 6:3

Dvojhra - 1. kolo - muži:

Nikolaj Davydenko (Rus.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:0, 2:6, 6:0

Dudi Sela (Izr.) - Marinko Matosevic (Aus.) 6:2, 1:6, 6:4

Dmitrij Tursunov (Rus.) - Tim Smyczek (USA) 7:6 (4), 7:5

James Blake (USA) - Ryan Harrison (USA) 6:2, 6:2

Somdev Devvarman (India) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 4:6, 7:6 (5), 6:2

Victor Hanescu (Rum.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 4:6, 6:3, 4:1 - skreč, Kuznecov odstúpil

Lleyton Hewitt (Aus.) - Joao Sousa (Portug.) 6:1, 7:6 (3)

Tobias Kamke (Nem.) - Blaž Kavčič (Slovin.) 7:6 (5), 6:3

Michael Llodra (Fr.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (7), 6:2

Xavier Malisse (Belg.) - Rajeev Ram (USA) 6:4, 6:7 (6), 6:4

Jürgen Melzer (Rak.) - Ričardas Berankis (Litva) 3:6, 6:3, 7:6 (1)

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Jan Hájek (ČR) 6:3, 6:1

Lukáš Rosol (ČR) - Gilles Muller (Lux.) 7:5, 6:4

Igor Sijsling (Hol.) - Leonardo Mayer (Arg.) 3:2 - skreč, Mayer odstúpil

Horacio Zeballos (Arg.) - Thiemo De Bakker (Hol.) 6:1, 3:6, 6:3

Grega Žemlja (Slovin.) - Roberto Bautista-Agut (Šp.) 3:6 - skreč, Bautista-Agut odstúpil

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo (finále):

Dagmara Bašková (SR) - Tanya Nouryová (USA) 6:3, 6:1

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Sarah-Rebecca Sekulicová (Nem.-8) - Dagmara Bašková (SR) 6:2, 6:1

Natália Vajdová (SR) - Janina Mistecká (Nem.) 6:1, 6:2

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Dominika Paterová, Alena Poletinová (ČR) - Dagmara Bašková, Bogna Nowická (SR/Poľ.) 6:2, 6:1

Turnaj ITF Futures v Rovinji:

Dvojhra - kvalifikácia - 3. kolo:

Gibril Diarra (Rak-16) - Adrian Partl (SR) 6:4, 3:6, 7:6 (4)

Ivan Košec (SR) - Saša Stojisavljevič (Srb.-13) 2:6, 6:4, 6:1

4. kolo (finále):

Tristan-Samuel Weissborn (Rak.-7) - Ivan Košec (SR) 6:1, 3:6, 6:1

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Marco Cecchinato (Tal.) 6:4, 6:4

Turnaj ITF Futures v Sunderlande:

Dvojhra - 1. kolo:

Marek Semjan (SR-5) - Lewix Burton (V. Brit.) 6:7 (7), 6:3, 6:4


Basketbal:

Turnaj euroligy žien Final Eight 2013 v ruskom Jekaterinburgu:

A-skupina:

UMMC Jekaterinburg (Rus.) - Galatasaray Istanbul (Tur.) 72:44 (27:17, 20:12, 15:4, 10:11)

Good Angels Košice - CCC Polkowice (Poľ.) 66:54 (33:23)

B-skupina:

Sparta&K Moskovská oblasť (Rus.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 70:73 (22:15, 19:20, 12:19, 17:19)

Bourges Basket (Fr.) - Famila Schio (Tal.) 60:56 (11:10, 19:16, 16:16, 14:14)

Extraliga žien - 1. kolo play-off (štvrťfinále) - prvý zápas (hrá sa na 2 víťazstvá):

ŠBK Šamorín - BK Petržalka 95:57 (27:11, 27:20, 29:12, 12:14) - stav série: 1:0

MBK Ružomberok - BK SOUŽ Cassovia Košice 113:37 (31:8, 35:6, 26:14, 21:9) - stav série: 1:0

Piešťanské Čajky - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 85:73 (26:21, 17:13, 18:27, 24:12) - stav série: 1:0

12. kolo nadstavbovej fázy TOP 16 v Eurolige mužov:

E-skupina:

Brose Baskets Bamberg (Nem.) - Alba Berlín (Nem.) 72:75 (19:21, 23:21, 16:17, 14:16)


Volejbal:

Semifinále play-off extraligy žien - prvý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

VK Slávia EU Bratislava - Volley project UKF Nitra 3:0 (9, 19, 13) - stav série: 1:0

VK Doprastav Bratislava - VŠK Paneurópa Bratislava 3:0 (16, 9, 13) - stav série: 1:0

Štvrťfinále play-off extraligy mužov - štvrtý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

VK Mirad PU Prešov - Spartak VKP Myjava 3:0 (21, 22, 22) - stav série: 2:2

VK Ekonóm SPU Nitra - Legend Watches Slávia Svidník 0:3 (-18, -22, -11) - konečný výsledok série: 1:3, Svidník postúpil do semifinále

Challenge Cup mužov 1. zápas finále:

Ural Ufa - Copra Elior Piacenza 0:3 (-12, -22, -30)

Challenge Cup žien 1. zápas finále:

Rebecchi Piacenza - Dinamo Krasnodar 2:3 (17, -20, -24, 13, -15)


Hádzaná:

SEHA League - 17. kolo:

RK Borac Banja Luka (Bosna a Herceg.) - Tatran Prešov (SR) 30:36 (13:18)

Najviac gólov: Radjenovič 7, Obradovič 6, Mikič 6/3 - Antl 11/2, D. Krok a Petro po 5, Hrstka a Krištopans po 4

Pok. kopy: 3/3 - 2/2, vylúčení: 1 - 2, Kolevski a Krkačev (obaja Maced.), 800 divákov


Zimné športy:

Paralelný obrovský slalom vo Svetovom pohári (po piatich pretekoch):

Muži: 1. Andreas Prommegger (Rak.) 3660 bodov, 2. Roland Fischnaller (Tal.) 2280, 3. Rok Marguč (Slovin.) 2100.

Ženy: 1. Marion Kreinerová (Rak.) 2512 bodov, 2. Patrizia Kummerová (Švaj.) 2480, 3. Tomoka Takeučiová (Jap.) 2310,... 57. Lucia Kupcová (SR) 17,60

Šprint klasickou technikou - Štokholm - viac v článku:

1. Petter Northug (Nór.) 2:23,6 min, 2. Eirik Brandsdal (Nór.) +0,7 s, 3. Nikita Kriukov (Rus.) +1,1, 4. Teodor Peterson (Švéd.) +1,6, 5. Tomas Nothug (Nór.) +2,5, 6. Segej Usťugov (Rus.) +2,6

1. Justyna Kowalczyková (Poľ.) 2:45,8 min, 2. Marit Björgenová (Nór.) +2,2 s, 3. Kerttu Niskanenová (Fín.) +3,1, 4. Anne Kyllönenová (Fín.) +5,0, 5. Katja Višnarová (Slovin.) +9,3, 6. Mona-Lisa Malvalehtová (Fín.) +25,4


Futbal - príprava

výsledok:

FK Senica - FC Fastav Zlín 0:1 (0:0)


Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 22 202
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 553
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 9 886
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 550
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 515
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 946
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 748
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 252
  9. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 3 618
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 127

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

Neprehliadnite tiež

Slováci spoznali súpera v tímovej súťaži, Kantorová sa vážne zranila

Širšiu slovenskú zostavu tvoria Adam a Andreas Žampovci, Falat, Velez-Zuzulová, Vlhová a Moravčíková.

Ďalší ruský doping. Bobistka Sergejevová neprešla kontrolou

Jej pozitívny test potvrdil aj prezident organizácie.

Najskôr prežívala ťažké chvíle. Rajičová bola na olympiáde ako vymenená

Slovenská krasokorčuliarka získala na olympiáde 14. miesto, o titul bojovali dve ruské tínedžerky.

Rusko je prvým finalistom hokejového turnaja, Česko mu nedalo ani gól

Českí hokejisti si zahrajú iba o bronzové medaily.