Športové výsledky (22. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku

Ottawa - Boston 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: 25. Daugaviňš (Zibanejad, Gončar) - 39. Paille (Boychuk, G. Campbell), 59. Seidenberg (CHÁRA, P. Bergeron

New York Rangers - Florida 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 57. GÁBORÍK (Rick Nash, Del Zotto) - 9. B. Campbell (Brennan, Huberdeau), 25. Upshall (Skille, Matthias), 60. T. KOPECK

New York Islanders - Montreal 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

Góly: 13. Tavares (Moulson), 27. Ľ. VIŠŇOVSKÝ (Moulson, Boyes) - 10. Ryder (Markov, Plekanec), 31. Subban (Plekanec), 41. B. Gionta (Desharnais), 51. Subban (Pacioretty, Dumont), 51. Gallagher (Pacioretty, Desharnais

Carolina - New Jersey 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly: 52. Skinner (E. Staal, Jordan Staal) - 4. Brodeur, 33. Henrique (Kovaľčuk, Larsson), 34. Harrold (Eliáš, Zajac), 57. Loktionov (Bernier, Zajac

Buffalo - Toronto 5:4 po sam. nájazdoch (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 19. Ennis (Ott, Ehrhoff), 32. Foligno (K. Porter, Ehrhoff), 33. Pominville (Hodgson), 41. Ehrhoff (Hodgson, Ennis), rozhodujúci sam. nájazd Ott - 9. Bozak (P. Kessel, Phaneuf), 11. Kadri (Kuľomin, C. MacArthur), 29. Grabovskij (Gardiner, Kadri), 47. Kadri (Franson, P. Kessel)

Nashville - Calgary 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

Góly: 12. Erat (Josi, Butler), 19. M. Fisher (Erat), 34. M. Fisher (Josi, Erat), 35. Spaling (Bartley, Klein), 56. Yip (Klein, Clune) - 6. Giordano (Stempniak), 14. Comeau (Giordano, Bouwmeester), 59. Iginla (Glencross, Tanguay)

Winnipeg - Washington 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Góly: 4. Brouwer (Laich), 17. M. Johansson (Ovečkin), 55. Ovečkin (Nicklas Bäckström, Carlson), 59. Nicklas Bäckström (Ovečkin, M. Johansson)

Phoenix - Vancouver 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Góly: 43. Vermette (Vrbata, Ekman-Larsson) - 7. Tanev (Raymond), 50. Schroeder (Hansen, Edler)

Los Angeles - Dallas 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Góly: 47. Jágr (Jamie Benn), 51. Ray Whitney (Goligoski, L. Eriksson)


NBA - viac v článku

Výsledky štvrtkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:

Sumáre štvrtkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:

Chicago - Portland 89:99 (21:20, 16:32, 16:28, 36:19)

Najviac bodov: Noah 18, Boozer 16 (11 doskokov), T. Gibson 14 - Aldridge 28, Lillard 24 (4 trojky), Batum 11 (3 trojky)

Denver - Philadelphia 101:100 (17:22, 34:22, 24:27, 26:29)

Najviac bodov: C. Brewer 29 (5 trojok), A. Miller 21, Iguodala 13 - Damien Wilkins 24, T. Young 18, Hawes 17 (12 doskokov)

Sacramento - Minnesota 101:98 (25:26, 28:31, 26:20, 22:21)

Najviac bodov: I. Thomas 24 (3 trojky), T. Evans 21, Cousins 15 (14 doskokov) - Pekovič 18 (12 doskokov), Derrick Williams, Cunningham a Rubio po 12


Basketbal:

Semifinále Euroligy žien Final Eight 2013 - viac v článku:

UMMC Jekaterinburg (Rus.) - Bourges Basket (Fr.) 73:44 (16:18, 18:7, 22:8, 17:11) - Jekaterinburg postúpil do finále

Fenerbahce Istanbul (Tur.) - Good Angels Košice (SR) 68:56 (14:15, 14:20, 23:10, 17:11) - Fenerbahce postúpilo do finále

12. kolo nadstavbovej fázy TOP 16 v Eurolige mužov:

F-skupina:

BC Chimki Moskovská oblasť (Rus.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 99:76 (22:23, 27:14, 21:24, 29:15)

Besiktas JK Istanbul (Tur.) - Montepaschi Siena (Tal.) 72:70 (18:16, 17:19, 13:18, 24:17)

Olympiakos Pireus (Gréc.) - Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) 67:73 (13:21, 10:20, 26:15, 18:17)


Hokej:

Semifinále play-off Transpetrol extraligy dorastu (hrá sa na 3 víťazstvá):

Dukla Trenčín - P.H.K. Prešov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) - stav série: 2:2

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava 3:2 (0:0,1:1, 2:1) - stav série: 3:1

Baráž o účasť vo fínskej SM-liige:

Ilves Tampere - Jukurit 2:0

/stav série: 1:0/


Futbal

Kvalifikácia MS - Európa - viac v článku:

A-skupina:

Chorvátsko - Srbsko 2:0 (2:0)

Macedónsko - Belgicko 0:2 (0:1)

Škótsko - Wales 1:2 (0:0)

B-skupina:

Bulharsko - Malta 6:0 (2:0)

Česko - Dánsko 0:3 (0:0)

C-skupina:

Kazachstan - Nemecko 0:3 (0:2)

Rakúsko - Faerské ostrovy 6:0 (3:0)

Švédsko - Írsko 0:0

D-skupina:

Andorra - Turecko 0:2 (0:2)

Maďarsko - Rumunsko 2:2 (1:0)

Holandsko - Estónsko 3:0 (0:0)

E-skupina:

Slovinsko - Island 1:2 (1:0)

Nórsko - Albánsko 0:1 (0:0)

F-skupina:

Izrael - Portugalsko 3:3 (2:1)

Luxembursko - Azerbajdžan 0:0

Duel Severné Írsko - Rusko preložili pre nepriaznivé počasie na sobotu (začiatok o 16.00 SEČ).

G-skupina:

Lichtenštajnsko - Lotyšsko 1:1 (1:1)

Slovensko - Litva 1:1 (1:1)

Bosna a Hercegovina - Grécko 3:1 (2:0)

H-skupina:

Moldavsko - Čierna Hora 0:1 (0:0)

Poľsko - Ukrajina 1:3 (1:3)

San Maríno - Anglicko 0:8 (0:5)

I-skupina:

Španielsko - Fínsko 1:1 (0:0)

Francúzsko - Gruzínsko 3:1 (0:0)

Kvalifikácia MS 2014 - Južná Amerika:

Kolumbia - Bolívia 5:0 (1:0)

Góly: 20. Torres, 50. Valdes, 62. Gutierrez, 86. Falcao, 90.+2 Armero

Prípravný zápas v Dauha:

Japonsko - Kanada 2:1 (1:0)

Góly: 9. Okazaki, 74. Havenaar 59. Haber

1. skupina kvalifikácie ME hráčov do 21 rokov:

Wales "21" - Moldavsko "21" 1:0 (1:0)

Prípravné stretnutia:

FC Baník Ostrava (ČR) - MŠK Žilina 2:3 (1:2)

Góly: 23. Baroš, 75. Baránek - 44. a 45. Majtán, 86. Káčer

SV Mattersburg - Slovan Bratislava 3:2 (2:1)

Góly: 9. Höller, 38. Prietl, 53. Pöllhuber - 13. Facundo, 85. Grendel


Cyklistika:

E3 Harelbeke (212 km) - viac v článku:

1. Fabian Cancellara (Švaj.) RadioShack Leopard 5:08:28 h, 2. Peter Sagan (SR) Cannondale, 3. Daniel Oss (Tal.) BMC Racing, 4. Geraint Thomas (V. Brit.) Sky všetci +1:04 min, 5. Sebastian Langeveld (Hol.) Orica-GreenEdge, 6. Sylvain Chavanel (Fr.) Omega Pharma-Quick Step obaja +1:08, 7. Tom Boonen (Belg.) Omega Pharma-Quick Step +2:15

Okolo Katalánska - viac v článku:

Poradie v 5. etape, Rialp - Lleida, 156,5 km: 1. Francois Parisien (Kan./Argos) 3:32:02, 2. Samuel Dumoulin (Fr./AG2R), 3. Stephane Poulhies (Fr./Cofidis), 4. Daniele Ratto (Tal./Cannondale), 5. Danilo Wyss (Švajč./BMC Racing), 6. Andrew Fenn (V. Brit./Omega Pharma - Quick-Step), 7. Gianni Meersman (Belg./Omega Pharma - Quick-Step), 8. Maurits Lammertink (Hol./Vacansoleil), 9. Daniel Martin (Ír./Garmin), 10. Thomas Damuseau (Fr./Argos) všetci v rovnakom čase ako víťaz


Hokej:

Štvrťfinále play-off nemeckej DEL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Hamburg - Eisbären Berlín 5:3 (0:1, 1:1, 4:1) - stav série 1:1

Ingolstadt - Krefeld 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) - stav série 1:1

Straubing - Kolín nad Rýnom 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) - stav série 1:1


Tenis - Miami

WTA

Dvojhra - 2. kolo:

Dominika Cibulková (SR-13) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:2, 6:3 za 87 minút

Magdaléna Rybáriková (SR) - Mona Barthelová (Nem.-27) 6:3, 7:6 (5) za 84 minút

Serena Williamsová (USA-1) - Flavia Pennettová (Tal.) 6:1, 6:1

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 6:3, 6:2

Na Li (Čína-5) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:3, 6:1

Petra Kvitová (ČR-7) - Šuaj Pcheng (Čína) 5:7, 6:2, 6:2

Caroline Wozniacka (Dán.-9) - Karolína Plíšková (ČR) 5:7, 6:3, 6:3

Andrea Petkovicová (Nem.) - Marion Bartoliová (Fr.-10) 6:3, 4:1 - skreč, Bartoliová odstúpila

Sloane Stephensová (USA-16) - Oľga Govorcovová (Biel.) 0:6, 6:4, 6:4

Venus Williamsová (USA-19) - Kimiko Dateová-Krumová (Jap.) 7:6 (3), 3:6, 6:4

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-23) 4:6, 6:2, 6:2

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Julia Görgesová (Nem.-24) 7:6 (4), 6:2

Varvara Lepčenková (USA-25) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:3, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-30) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:4, 6:2

Ajumi Moritová (Jap.) - Yanina Wickmayerová (Belg.-31) 7:6 (2), 2:6, 6:3

Romina Oprandiová (Švaj.) - Lucie Šafářová (ČR) 7:6 (4), 4:6, 7:6 (5)

ATP

Dvojhra - 2. kolo:

David Ferrer (Šp.-3) - Dmitrij Tursunov (Rus.) - bez boja, Tursunov nenastúpil pre žalúdočné problémy

Janko Tipsarevič (Srb.-7) - Dudi Sela (Izr.) 6:2, 6:4

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Juan Monaco (Arg.-12) 6:2, 4:6, 6:3

Kei Nišikori (Jap.-13) - Victor Hanescu (Rum.) 6:3, 6:3

Tommy Haas (Nem.-15) - Igor Sijsling (Hol.) 6:0, 5:7, 6:3

Alexandr Dolgopolov (Ukr.-19) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:2, 6:3

Xavier Malisse (Belg.) - Jérémy Chardy (Fr.-22) 6:3, 6:2

Grega Žemlja (Slovin.) - Florian Mayer (Nem.-23) 6:3, 7:6 (3)

James Blake (USA) - Julien Benneteau (Fr.-24) 6:2, 6:3

Jürgen Melzer (Rak.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-31) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.-32) - Michael Llodra (Fr.) 6:4, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Robert Lindstedt, Nenad Zimonjič (Švéd./Srb.-4) - Martin Kližan, Andreas Seppi (SR/Tal.) 7:6 (7), 6:4 za 83 minút

Dvojhra - 1. kolo:

Ivan Dodig (Chor.) - Lukáš Lacko (SR) 4:6, 6:0, 6:4 za 112 minút

Aljaž Bedene (Slovin.) - Benjamin Becker (Nem.) 6:4, 6:3

Thomaz Bellucci (Braz.) - Daniel Brands (Nem.) 2:6, 6:4, 6:2

Simone Bolelli (Tal.) - Jesse Levine (Kan.) 4:6, 6:3, 7:6 (4)

Alejandro Falla (Kol.) - Go Soeda (Jap.) 7:5, 6:1

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Denis Istomin (Uzb.) 6:2, 6:4

Santiago Giraldo (Kol.) - Rhyne Williams (USA) 6:2, 6:4

David Goffin (Belg.) - Robin Haase (Hol.) 7:6 (4), 3:6, 6:1

Lu Jen-chsun (Taiw.) - Robby Ginepri (USA) 7:5, 6:1

Lukasz Kubot (Poľ.) - Frank Dancevic (Kan.) 4:6, 6:4, 6:3

Jarkko Nieminen (Fín.) - David Nalbandian (Arg.) 2:6, 6:3, 6:4

Guido Pella (Arg.) - Carlos Berlocq (Arg.) 2:1 - skreč, Berlocq odstúpil

Guillaume Rufin (Fr.) - Marius Copil (Rum.) 6:4, 4:6, 6:1

Olivier Rochus (Belg.) - Tacuma Ito (Jap.) 4:6, 6:4, 3:1 - skreč, Ito odstúpil

Bernard Tomic (Aus.) - Marc Gicquel (Fr.) 7:5, 7:6 (3)

Viktor Troicki (Srb.) - Pablo Andújar (Šp.) 6:2, 6:3

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:

Dvojhra - štvrťfinále:

Doroteja Eričová (Srb.-7) - Natália Vajdová (SR) 6:2, 5:7, 6:3

Turnaji ITF vo francúzskom Gonesse:

Dvojhra - 2. kolo:

Karin Morgošová (SR) - Estelle Cascinová (Fr.) 3:6, 7:5, 6:1

Turnaj ITF kategórie Futures v chorvátskom Rovinji:

Dvojhra - štvrťfinále

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Nikolaus Moser (Rak.) 6:1, 7:6 (7)


Zimné športy:

Výsledky - snoubordkros:

muži: 1. Pierre Vaultier (Fr.), 2. Markus Schairer (Rak.), 3. Omar Visintin (Tal.), 4. Robert Fagan (Kan.), 5. Alessandro Haemmerle (Rak.), 6. Lucas Eguibar (Šp.)

konečné poradie: 1. Alex Pullin (Austr.) 4550 bodov, 2. Schairer 3500, 3. Visintin 2880, 4. 2692, 5. Nick Baumgarten (USA) 2520

ženy: 1. Dominique Maltaisová (Kan.), 2. Nelly Moenneová Loccozová (Fr.), 3. Maelle Rickerová (Kan.), 4. Michela Moioliová (Tal.), 5. Lorelei Schmittová (Fr.), 6. Simona Meilerová (Švajč.)

konečné poradie: 1. Maltaisová 5600, 2. Moenneová Loccozová 4150, 3. Moioliová 3170, 4. Rickerová 2960, 5. Eva Samková (ČR) 2960

Klasické lyžovanie - beh voľnou technikou s intervalovým štartom - Falun:

1. Marit Björgenová (Nór.) 6:03,2 min, 2. Charlotte Kallová (Švéd.) +4,4 s, 3. Kikkan Randallová (USA) +6,6, 4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (Nór.) +7,1, 5. Justyna Kowalczyková (Poľ.) +10,8, 6. Heidi Wengová (Nór.) +11,2

1. Petter Northug (Nór.) 5:20,7 min, 2. Paal Golberg (Nór.) +2,1, 3. Anders Glöersen (Nór.) +2,9, 4. Calle Halfvarsson (Švéd.) +3,4, 5. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) +4,0, 6. Finn Haagen Krogh (Nór.) +5,7

Rýchlokorčuľovanie - MS:

muži na 1000 m: 1. Denis Kusin (Kazach.) 1:09,14 min, 2. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 1:09,24, 3. Shani Davis (USA) 1:09,30, 4. Kjeld Nuis (Hol.) 1:09,42, 5. Zbigniew Brodka (Poľ.) 1:09,45, 6. Samuel Schwarz (Nem.), Mirko Giacomo Nenzi (Tal.) obaja 1:09,72, 8. Stefan Groothuis (Hol.) 1:09,83

ženy na 1500 m: 1. Ireen Wüstová (Hol.) 1:55,38, 2. Lotte van Beeková (Hol.) 1:58,02, 3. Christine Nesbittová (Kan.) 1:58,07, 4. Diane Valkenburgová (Hol.) 1:58,37, 5. Kali Christová (Kan.) 1:58,69, 6. Karolína Erbanová (ČR) 1:59,02, 7. Julia Skokovová (Rus.) 1:59,02, 8. Brittany Schusslerová (Kan.) 1:59,04

muži na 5000 m: 1. Sven Kramer (Hol.) 6:14,41, 2. Jorrit Bergsma (Hol.) 6:17,94, 3. Ivan Skobrev (Rus.) 6:18,31, 4. Denis Juskov (Rus.) 6:21,46, 5. Bob de Jong (Hol.) 6:23,00, 6. Bart Swings (Belg.) 6:23,01, 7. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 6:24,38, 8. Lee Seung-Hoon (Kór. rep.) 6:26,78

Akrobatické lyžovanie - Svetový pohár:

1. Alex Bilodeau (Kan.) 25,31, 2. Patrick Deneen (USA) 23,48, 3. Simon Pouliot-Cavanagh (Kan.) 23,46

1. Hannah Kearneyová (USA) 23,71, 2. Miki Itová (Jap.) 22,94, 3. Heather McPhieová (USA) 22,81


Hádzaná:

Kvalifikácia ME hráčok do 17 rokov, 7. skupina - Nitra:

Nórsko - Grécko 29:9 (14:6)

Slovensko - Bosna a Hercegovina 31:22

Medzinárodný turnaj v portugalskej Leirii:

Nórsko - Slovensko 23:28


Volejbal:

Skupina o 5.-8. miesto extraligy:

COP Nitra - VISTA real Pezinok 0:3 (-22, -15, -19)


Bedminton:

Majstrovstvá Európy juniorov - 7. skupina - 1. kolo:

Slovensko - Lotyšsko 5:0

Holandsko - Izrael 5:0

Holandsko - Slovensko 4:1

Izrael - Česko 1:4


Zápasenie:

ME 2013 v gruzínskom Tbilisi:

MUŽI - voľný štýl:

Do 84 kg: 1. Dato Marsagišvili (Gruz.), 2. Musa Murtazaliev (Arm.), 3. Ibragim Aldatov (Ukr.) a Anzor Urišev (Rus.),...16. Michael Bodnár (SR)


Vodné pólo:

Pharma Group extraliga mužov - záverečné 14. kolo základnej časti - predohrávka:

Slávia UK Bratislava - KPŠ Nereus Žilina 15:6 (3:0, 5:1, 4:0, 3:5)

Najviac gólov: Gyurcsi 3, Nedbal, S. Vaňo, Lisák, Bielik po 2 - L. Hodas, Cachovan po 2, Ferančík, Štekláč po 1, 150 divákov

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  4. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  5. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  8. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom?
  9. Jarné prázdniny pri mori?
  10. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta
  1. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  2. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  3. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  4. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  5. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  6. Svadba v kraji lietajúceho mnícha Cypriána
  7. Vecný dar pre Detské kardiocentrum v Bratislave
  8. VZN o hazarde sa dá zachrániť
  9. Prieskum: Ako si Slováci požičiavajú? Hlavne rýchlo
  10. Čo prinieslo tohtoročné Záhradnícke fórum?
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 10 138
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 10 024
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 8 156
  4. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 7 300
  5. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 6 929
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 5 258
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 4 064
  8. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 3 594
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 801
  10. Ceny bytov vo veľkých mestách prekonali historický rekord 2 630

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Únos. Film, ktorý vznikol napriek výstrahám právnikov

Pri nakrúcaní prvého slovenského trileru bola aj mama Roberta Remiáša.

KULTÚRA

Česi na objednávku vlády nikoho neuniesli, predbehli nás v inom

Českí filmári vedia, kde hľadať hrdinov.

Neprehliadnite tiež

Škrtel bol nútený urobiť chybu, nik mu nepomohol, tvrdí turecký novinár

Slovák Martin Škrtel je najvyťaženejším hráčom Fenerbahce Istanbul. Najslávnejší turecký klub však prežíva jedno z najhorších období.

Gombos v Marseille zdolal ďalšieho súpera a vo štvrťfinále vyzve Kyrgiosa

Slovenský tenista si v druhom kole poradil s Nicolasom Mahutom.

Spieva si Marleyho, dá si pivo a fotí sa. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa na klasiky pripravoval inak ako súperi.

Štartujú jarné klasiky. Pozrite si, kedy jazdí Sagan

Už v sobotu sa začína sezóna klasík. Peter Sagan sa na nich bude môcť spoľahnúť aj na pomoc slovenských kolegov.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop