Česko 0:3 0:0, 0:2, 0:1 OŠ z Ruska
Koniec | Aktualizované o 11:32 | Sledujte naživo

Športové výsledky (22. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku

Ottawa - Boston 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: 25. Daugaviňš (Zibanejad, Gončar) - 39. Paille (Boychuk, G. Campbell), 59. Seidenberg (CHÁRA, P. Bergeron

New York Rangers - Florida 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 57. GÁBORÍK (Rick Nash, Del Zotto) - 9. B. Campbell (Brennan, Huberdeau), 25. Upshall (Skille, Matthias), 60. T. KOPECK

New York Islanders - Montreal 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

Góly: 13. Tavares (Moulson), 27. Ľ. VIŠŇOVSKÝ (Moulson, Boyes) - 10. Ryder (Markov, Plekanec), 31. Subban (Plekanec), 41. B. Gionta (Desharnais), 51. Subban (Pacioretty, Dumont), 51. Gallagher (Pacioretty, Desharnais

Článok pokračuje pod video reklamou

Carolina - New Jersey 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly: 52. Skinner (E. Staal, Jordan Staal) - 4. Brodeur, 33. Henrique (Kovaľčuk, Larsson), 34. Harrold (Eliáš, Zajac), 57. Loktionov (Bernier, Zajac

Buffalo - Toronto 5:4 po sam. nájazdoch (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 19. Ennis (Ott, Ehrhoff), 32. Foligno (K. Porter, Ehrhoff), 33. Pominville (Hodgson), 41. Ehrhoff (Hodgson, Ennis), rozhodujúci sam. nájazd Ott - 9. Bozak (P. Kessel, Phaneuf), 11. Kadri (Kuľomin, C. MacArthur), 29. Grabovskij (Gardiner, Kadri), 47. Kadri (Franson, P. Kessel)

Nashville - Calgary 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

Góly: 12. Erat (Josi, Butler), 19. M. Fisher (Erat), 34. M. Fisher (Josi, Erat), 35. Spaling (Bartley, Klein), 56. Yip (Klein, Clune) - 6. Giordano (Stempniak), 14. Comeau (Giordano, Bouwmeester), 59. Iginla (Glencross, Tanguay)

Winnipeg - Washington 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Góly: 4. Brouwer (Laich), 17. M. Johansson (Ovečkin), 55. Ovečkin (Nicklas Bäckström, Carlson), 59. Nicklas Bäckström (Ovečkin, M. Johansson)

Phoenix - Vancouver 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Góly: 43. Vermette (Vrbata, Ekman-Larsson) - 7. Tanev (Raymond), 50. Schroeder (Hansen, Edler)

Los Angeles - Dallas 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Góly: 47. Jágr (Jamie Benn), 51. Ray Whitney (Goligoski, L. Eriksson)


NBA - viac v článku

Výsledky štvrtkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:

Sumáre štvrtkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:

Chicago - Portland 89:99 (21:20, 16:32, 16:28, 36:19)

Najviac bodov: Noah 18, Boozer 16 (11 doskokov), T. Gibson 14 - Aldridge 28, Lillard 24 (4 trojky), Batum 11 (3 trojky)

Denver - Philadelphia 101:100 (17:22, 34:22, 24:27, 26:29)

Najviac bodov: C. Brewer 29 (5 trojok), A. Miller 21, Iguodala 13 - Damien Wilkins 24, T. Young 18, Hawes 17 (12 doskokov)

Sacramento - Minnesota 101:98 (25:26, 28:31, 26:20, 22:21)

Najviac bodov: I. Thomas 24 (3 trojky), T. Evans 21, Cousins 15 (14 doskokov) - Pekovič 18 (12 doskokov), Derrick Williams, Cunningham a Rubio po 12


Basketbal:

Semifinále Euroligy žien Final Eight 2013 - viac v článku:

UMMC Jekaterinburg (Rus.) - Bourges Basket (Fr.) 73:44 (16:18, 18:7, 22:8, 17:11) - Jekaterinburg postúpil do finále

Fenerbahce Istanbul (Tur.) - Good Angels Košice (SR) 68:56 (14:15, 14:20, 23:10, 17:11) - Fenerbahce postúpilo do finále

12. kolo nadstavbovej fázy TOP 16 v Eurolige mužov:

F-skupina:

BC Chimki Moskovská oblasť (Rus.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 99:76 (22:23, 27:14, 21:24, 29:15)

Besiktas JK Istanbul (Tur.) - Montepaschi Siena (Tal.) 72:70 (18:16, 17:19, 13:18, 24:17)

Olympiakos Pireus (Gréc.) - Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) 67:73 (13:21, 10:20, 26:15, 18:17)


Hokej:

Semifinále play-off Transpetrol extraligy dorastu (hrá sa na 3 víťazstvá):

Dukla Trenčín - P.H.K. Prešov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) - stav série: 2:2

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava 3:2 (0:0,1:1, 2:1) - stav série: 3:1

Baráž o účasť vo fínskej SM-liige:

Ilves Tampere - Jukurit 2:0

/stav série: 1:0/


Futbal

Kvalifikácia MS - Európa - viac v článku:

A-skupina:

Chorvátsko - Srbsko 2:0 (2:0)

Macedónsko - Belgicko 0:2 (0:1)

Škótsko - Wales 1:2 (0:0)

B-skupina:

Bulharsko - Malta 6:0 (2:0)

Česko - Dánsko 0:3 (0:0)

C-skupina:

Kazachstan - Nemecko 0:3 (0:2)

Rakúsko - Faerské ostrovy 6:0 (3:0)

Švédsko - Írsko 0:0

D-skupina:

Andorra - Turecko 0:2 (0:2)

Maďarsko - Rumunsko 2:2 (1:0)

Holandsko - Estónsko 3:0 (0:0)

E-skupina:

Slovinsko - Island 1:2 (1:0)

Nórsko - Albánsko 0:1 (0:0)

F-skupina:

Izrael - Portugalsko 3:3 (2:1)

Luxembursko - Azerbajdžan 0:0

Duel Severné Írsko - Rusko preložili pre nepriaznivé počasie na sobotu (začiatok o 16.00 SEČ).

G-skupina:

Lichtenštajnsko - Lotyšsko 1:1 (1:1)

Slovensko - Litva 1:1 (1:1)

Bosna a Hercegovina - Grécko 3:1 (2:0)

H-skupina:

Moldavsko - Čierna Hora 0:1 (0:0)

Poľsko - Ukrajina 1:3 (1:3)

San Maríno - Anglicko 0:8 (0:5)

I-skupina:

Španielsko - Fínsko 1:1 (0:0)

Francúzsko - Gruzínsko 3:1 (0:0)

Kvalifikácia MS 2014 - Južná Amerika:

Kolumbia - Bolívia 5:0 (1:0)

Góly: 20. Torres, 50. Valdes, 62. Gutierrez, 86. Falcao, 90.+2 Armero

Prípravný zápas v Dauha:

Japonsko - Kanada 2:1 (1:0)

Góly: 9. Okazaki, 74. Havenaar 59. Haber

1. skupina kvalifikácie ME hráčov do 21 rokov:

Wales "21" - Moldavsko "21" 1:0 (1:0)

Prípravné stretnutia:

FC Baník Ostrava (ČR) - MŠK Žilina 2:3 (1:2)

Góly: 23. Baroš, 75. Baránek - 44. a 45. Majtán, 86. Káčer

SV Mattersburg - Slovan Bratislava 3:2 (2:1)

Góly: 9. Höller, 38. Prietl, 53. Pöllhuber - 13. Facundo, 85. Grendel


Cyklistika:

E3 Harelbeke (212 km) - viac v článku:

1. Fabian Cancellara (Švaj.) RadioShack Leopard 5:08:28 h, 2. Peter Sagan (SR) Cannondale, 3. Daniel Oss (Tal.) BMC Racing, 4. Geraint Thomas (V. Brit.) Sky všetci +1:04 min, 5. Sebastian Langeveld (Hol.) Orica-GreenEdge, 6. Sylvain Chavanel (Fr.) Omega Pharma-Quick Step obaja +1:08, 7. Tom Boonen (Belg.) Omega Pharma-Quick Step +2:15

Okolo Katalánska - viac v článku:

Poradie v 5. etape, Rialp - Lleida, 156,5 km: 1. Francois Parisien (Kan./Argos) 3:32:02, 2. Samuel Dumoulin (Fr./AG2R), 3. Stephane Poulhies (Fr./Cofidis), 4. Daniele Ratto (Tal./Cannondale), 5. Danilo Wyss (Švajč./BMC Racing), 6. Andrew Fenn (V. Brit./Omega Pharma - Quick-Step), 7. Gianni Meersman (Belg./Omega Pharma - Quick-Step), 8. Maurits Lammertink (Hol./Vacansoleil), 9. Daniel Martin (Ír./Garmin), 10. Thomas Damuseau (Fr./Argos) všetci v rovnakom čase ako víťaz


Hokej:

Štvrťfinále play-off nemeckej DEL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Hamburg - Eisbären Berlín 5:3 (0:1, 1:1, 4:1) - stav série 1:1

Ingolstadt - Krefeld 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) - stav série 1:1

Straubing - Kolín nad Rýnom 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) - stav série 1:1


Tenis - Miami

WTA

Dvojhra - 2. kolo:

Dominika Cibulková (SR-13) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:2, 6:3 za 87 minút

Magdaléna Rybáriková (SR) - Mona Barthelová (Nem.-27) 6:3, 7:6 (5) za 84 minút

Serena Williamsová (USA-1) - Flavia Pennettová (Tal.) 6:1, 6:1

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 6:3, 6:2

Na Li (Čína-5) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:3, 6:1

Petra Kvitová (ČR-7) - Šuaj Pcheng (Čína) 5:7, 6:2, 6:2

Caroline Wozniacka (Dán.-9) - Karolína Plíšková (ČR) 5:7, 6:3, 6:3

Andrea Petkovicová (Nem.) - Marion Bartoliová (Fr.-10) 6:3, 4:1 - skreč, Bartoliová odstúpila

Sloane Stephensová (USA-16) - Oľga Govorcovová (Biel.) 0:6, 6:4, 6:4

Venus Williamsová (USA-19) - Kimiko Dateová-Krumová (Jap.) 7:6 (3), 3:6, 6:4

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-23) 4:6, 6:2, 6:2

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Julia Görgesová (Nem.-24) 7:6 (4), 6:2

Varvara Lepčenková (USA-25) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:3, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-30) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:4, 6:2

Ajumi Moritová (Jap.) - Yanina Wickmayerová (Belg.-31) 7:6 (2), 2:6, 6:3

Romina Oprandiová (Švaj.) - Lucie Šafářová (ČR) 7:6 (4), 4:6, 7:6 (5)

ATP

Dvojhra - 2. kolo:

David Ferrer (Šp.-3) - Dmitrij Tursunov (Rus.) - bez boja, Tursunov nenastúpil pre žalúdočné problémy

Janko Tipsarevič (Srb.-7) - Dudi Sela (Izr.) 6:2, 6:4

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Juan Monaco (Arg.-12) 6:2, 4:6, 6:3

Kei Nišikori (Jap.-13) - Victor Hanescu (Rum.) 6:3, 6:3

Tommy Haas (Nem.-15) - Igor Sijsling (Hol.) 6:0, 5:7, 6:3

Alexandr Dolgopolov (Ukr.-19) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:2, 6:3

Xavier Malisse (Belg.) - Jérémy Chardy (Fr.-22) 6:3, 6:2

Grega Žemlja (Slovin.) - Florian Mayer (Nem.-23) 6:3, 7:6 (3)

James Blake (USA) - Julien Benneteau (Fr.-24) 6:2, 6:3

Jürgen Melzer (Rak.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-31) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.-32) - Michael Llodra (Fr.) 6:4, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Robert Lindstedt, Nenad Zimonjič (Švéd./Srb.-4) - Martin Kližan, Andreas Seppi (SR/Tal.) 7:6 (7), 6:4 za 83 minút

Dvojhra - 1. kolo:

Ivan Dodig (Chor.) - Lukáš Lacko (SR) 4:6, 6:0, 6:4 za 112 minút

Aljaž Bedene (Slovin.) - Benjamin Becker (Nem.) 6:4, 6:3

Thomaz Bellucci (Braz.) - Daniel Brands (Nem.) 2:6, 6:4, 6:2

Simone Bolelli (Tal.) - Jesse Levine (Kan.) 4:6, 6:3, 7:6 (4)

Alejandro Falla (Kol.) - Go Soeda (Jap.) 7:5, 6:1

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Denis Istomin (Uzb.) 6:2, 6:4

Santiago Giraldo (Kol.) - Rhyne Williams (USA) 6:2, 6:4

David Goffin (Belg.) - Robin Haase (Hol.) 7:6 (4), 3:6, 6:1

Lu Jen-chsun (Taiw.) - Robby Ginepri (USA) 7:5, 6:1

Lukasz Kubot (Poľ.) - Frank Dancevic (Kan.) 4:6, 6:4, 6:3

Jarkko Nieminen (Fín.) - David Nalbandian (Arg.) 2:6, 6:3, 6:4

Guido Pella (Arg.) - Carlos Berlocq (Arg.) 2:1 - skreč, Berlocq odstúpil

Guillaume Rufin (Fr.) - Marius Copil (Rum.) 6:4, 4:6, 6:1

Olivier Rochus (Belg.) - Tacuma Ito (Jap.) 4:6, 6:4, 3:1 - skreč, Ito odstúpil

Bernard Tomic (Aus.) - Marc Gicquel (Fr.) 7:5, 7:6 (3)

Viktor Troicki (Srb.) - Pablo Andújar (Šp.) 6:2, 6:3

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:

Dvojhra - štvrťfinále:

Doroteja Eričová (Srb.-7) - Natália Vajdová (SR) 6:2, 5:7, 6:3

Turnaji ITF vo francúzskom Gonesse:

Dvojhra - 2. kolo:

Karin Morgošová (SR) - Estelle Cascinová (Fr.) 3:6, 7:5, 6:1

Turnaj ITF kategórie Futures v chorvátskom Rovinji:

Dvojhra - štvrťfinále

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Nikolaus Moser (Rak.) 6:1, 7:6 (7)


Zimné športy:

Výsledky - snoubordkros:

muži: 1. Pierre Vaultier (Fr.), 2. Markus Schairer (Rak.), 3. Omar Visintin (Tal.), 4. Robert Fagan (Kan.), 5. Alessandro Haemmerle (Rak.), 6. Lucas Eguibar (Šp.)

konečné poradie: 1. Alex Pullin (Austr.) 4550 bodov, 2. Schairer 3500, 3. Visintin 2880, 4. 2692, 5. Nick Baumgarten (USA) 2520

ženy: 1. Dominique Maltaisová (Kan.), 2. Nelly Moenneová Loccozová (Fr.), 3. Maelle Rickerová (Kan.), 4. Michela Moioliová (Tal.), 5. Lorelei Schmittová (Fr.), 6. Simona Meilerová (Švajč.)

konečné poradie: 1. Maltaisová 5600, 2. Moenneová Loccozová 4150, 3. Moioliová 3170, 4. Rickerová 2960, 5. Eva Samková (ČR) 2960

Klasické lyžovanie - beh voľnou technikou s intervalovým štartom - Falun:

1. Marit Björgenová (Nór.) 6:03,2 min, 2. Charlotte Kallová (Švéd.) +4,4 s, 3. Kikkan Randallová (USA) +6,6, 4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (Nór.) +7,1, 5. Justyna Kowalczyková (Poľ.) +10,8, 6. Heidi Wengová (Nór.) +11,2

1. Petter Northug (Nór.) 5:20,7 min, 2. Paal Golberg (Nór.) +2,1, 3. Anders Glöersen (Nór.) +2,9, 4. Calle Halfvarsson (Švéd.) +3,4, 5. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) +4,0, 6. Finn Haagen Krogh (Nór.) +5,7

Rýchlokorčuľovanie - MS:

muži na 1000 m: 1. Denis Kusin (Kazach.) 1:09,14 min, 2. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 1:09,24, 3. Shani Davis (USA) 1:09,30, 4. Kjeld Nuis (Hol.) 1:09,42, 5. Zbigniew Brodka (Poľ.) 1:09,45, 6. Samuel Schwarz (Nem.), Mirko Giacomo Nenzi (Tal.) obaja 1:09,72, 8. Stefan Groothuis (Hol.) 1:09,83

ženy na 1500 m: 1. Ireen Wüstová (Hol.) 1:55,38, 2. Lotte van Beeková (Hol.) 1:58,02, 3. Christine Nesbittová (Kan.) 1:58,07, 4. Diane Valkenburgová (Hol.) 1:58,37, 5. Kali Christová (Kan.) 1:58,69, 6. Karolína Erbanová (ČR) 1:59,02, 7. Julia Skokovová (Rus.) 1:59,02, 8. Brittany Schusslerová (Kan.) 1:59,04

muži na 5000 m: 1. Sven Kramer (Hol.) 6:14,41, 2. Jorrit Bergsma (Hol.) 6:17,94, 3. Ivan Skobrev (Rus.) 6:18,31, 4. Denis Juskov (Rus.) 6:21,46, 5. Bob de Jong (Hol.) 6:23,00, 6. Bart Swings (Belg.) 6:23,01, 7. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 6:24,38, 8. Lee Seung-Hoon (Kór. rep.) 6:26,78

Akrobatické lyžovanie - Svetový pohár:

1. Alex Bilodeau (Kan.) 25,31, 2. Patrick Deneen (USA) 23,48, 3. Simon Pouliot-Cavanagh (Kan.) 23,46

1. Hannah Kearneyová (USA) 23,71, 2. Miki Itová (Jap.) 22,94, 3. Heather McPhieová (USA) 22,81


Hádzaná:

Kvalifikácia ME hráčok do 17 rokov, 7. skupina - Nitra:

Nórsko - Grécko 29:9 (14:6)

Slovensko - Bosna a Hercegovina 31:22

Medzinárodný turnaj v portugalskej Leirii:

Nórsko - Slovensko 23:28


Volejbal:

Skupina o 5.-8. miesto extraligy:

COP Nitra - VISTA real Pezinok 0:3 (-22, -15, -19)


Bedminton:

Majstrovstvá Európy juniorov - 7. skupina - 1. kolo:

Slovensko - Lotyšsko 5:0

Holandsko - Izrael 5:0

Holandsko - Slovensko 4:1

Izrael - Česko 1:4


Zápasenie:

ME 2013 v gruzínskom Tbilisi:

MUŽI - voľný štýl:

Do 84 kg: 1. Dato Marsagišvili (Gruz.), 2. Musa Murtazaliev (Arm.), 3. Ibragim Aldatov (Ukr.) a Anzor Urišev (Rus.),...16. Michael Bodnár (SR)


Vodné pólo:

Pharma Group extraliga mužov - záverečné 14. kolo základnej časti - predohrávka:

Slávia UK Bratislava - KPŠ Nereus Žilina 15:6 (3:0, 5:1, 4:0, 3:5)

Najviac gólov: Gyurcsi 3, Nedbal, S. Vaňo, Lisák, Bielik po 2 - L. Hodas, Cachovan po 2, Ferančík, Štekláč po 1, 150 divákov

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 23 408
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 440
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 10 064
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 463
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 655
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 024
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 674
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 177
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 125
  10. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 2 991

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

EKONOMIKA

Penta potichu pustila do polikliník investora, je ním majiteľ Swanu

Najväčšia súkromná sieť polikliník má nového akcionára, menšinový podiel kúpil fond Avant.

DOMOV

Tománková: Čistý deň sa možno presunie na ranč pri Bratislave

Tománkovci tvrdia, že majú dôkazy o tom, že Blahová používa falošné dôkazy.

Neprehliadnite tiež

Rusko je prvým finalistom hokejového turnaja, Česko mu nedalo ani gól

Českí hokejisti si zahrajú iba o bronzové medaily.

Rajičová si oproti Soči výrazne polepšila, Rusi získali prvé zlato

Prvé zlato pre Olympijských športovcov z Ruska získala Alina Zagitovová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.

Potupili Arsenal. Za úspechom švédskeho zázraku je aj Labutie jazero

Vypadli, ale šokovali. Futbalisti Östersunds FK vyhrali v zápase šestnásťfinále Európskej ligy na pôde slávneho Arsenalu 2:1