Športové výsledky (23. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Tenis:

Miami:

Dvojhra ženy - 2. kolo:

Sara Erraniová (Tal.-8) - Daniela Hantuchová (SR) 6:3, 6:1 za 77 minút

Maria Šarapovová (Rus.-3) - Eugenie Bouchardová 6:2, 6:0

Angelique Kerberová (Nem.-6) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:7 (5), 6:3, 6:2

Naďa Petrovová (Rus.-11) - Ťie Čeng (Čína) 6:3, 6:1

Ana Ivanovičová (Srb.-12) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:2, 6:1

Maria Kirilenková (Rus.-14) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:1, 6:4

Roberta Vinciová (Tal.-15) - Christina McHalová (USA) 6:7 (2), 6:1, 6:3

Článok pokračuje pod video reklamou

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Jekaterina Makarovová (Rus.-18) 6:4, 6:4

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-20) - Jamie Hamptonová (USA) 5:7, 7:5, 7:6 (3)

Klára Zakopalová (ČR-21) - Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) 6:3, 7:6 (3)

Jelena Jankovičová (Srb.-22) - Victoria Duvalová (USA) 6:3, 7:5

Simona Halepová (Rum.) - Tamira Paszeková (Rak.-26) 6:1, 6:7 (4), 7:5

Sorana Cirsteová (Rum.-28) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 2:6, 7:5, 6:2

Jelena Vesninová (Rus.-29) - Donna Vekičová (Chor.) 6:4, 6:2

Alizé Cornetová (Fr.-32) - Laura Robsonová (V. Brit) 5:7, 7:5, 6:1

Lauren Davisová (USA) - Madison Keysová (USA) 6:1, 5:7, 7:6 (7)

Dvojhra - 3. kolo:

Na Li (Čína-5) - Varvara Lepčenková (USA) 6:2, 6:4

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Andrea Petkovicová (Nem.) 0:6, 6:4, 7:6 (1)

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Magdaléna Rybáriková (SR) 7:6 (5), 2:6, 6:3

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Caroline Wozniacka (Dán.-9) 6:2, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-30) - Petra Kvitová (ČR-7) 6:0, 4:6, 6:1

Sloane Stephensová (USA-16) - Venus Williamsová (USA-19) - bez boja, V. Williamsová nenastúpila pre zranenie chrbta

Dominika Cibulková (SR-13) - Romina Oprandiová (Švaj.) 6:3, 6:4

Dvojhra muži - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Lukáš Rosol (ČR) 6:1, 6:0

David Ferrer (Šp.-3) - Dmitrij Tursunov (Rus.) - bez boja, Tursunov nenastúpil pre žalúdočné problémy

Tobias Kamke (Nem.) - Juan Martín Del Potro (Arg.-5) 7:6 (5), 6:1

Janko Tipsarevič (Srb.-7) - Dudi Sela (Izr.) 6:2, 6:4

Gilles Simon (Fr.-11)- Lleyton Hewitt (Aus.) 6:3, 6:3

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Juan Monaco (Arg.-12) 6:2, 4:6, 6:3

Kei Nišikori (Jap.-13) - Victor Hanescu (Rum.) 6:3, 6:3

Tommy Haas (Nem.-15) - Igor Sijsling (Hol.) 6:0, 5:7, 6:3

Alexandr Dolgopolov (Ukr.-19) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:2, 6:3

Xavier Malisse (Belg.) - Jérémy Chardy (Fr.-22) 6:3, 6:2

Grega Žemlja (Slovin.) - Florian Mayer (Nem.-23) 6:3, 7:6 (3)

James Blake (USA) - Julien Benneteau (Fr.-24) 6:2, 6:3

Kevin Anderson (JAR-26) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:3, 7:6 (4)

Somdev Devvarman (India) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.-30) 4:6, 6:4, 7:5

Jürgen Melzer (Rak.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-31) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.-32) - Michael Llodra (Fr.) 6:4, 6:1

Richard Gasquet (Fr.-8) - Olivier Rochus (Belg.) 7:5, 6:2

Sam Querrey (USA-17) - Lukasz Kubot (Poľ.) 4:6, 6:3, 6:3

Andreas Seppi (Tal.-16) - Aljaž Bedene (Slovin.) 7:5, 5:7, 7:5

David Goffin (Belg.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-18) 7:6 (5), 4:6, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Martin Kližan (SR-27) 6:2, 6:2

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-6) - Viktor Troicki (Srb.) 7:6 (6), 6:3

Thomaz Bellucci (Braz.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-21) 7:6 (5), 3:6, 6:3

Andy Murray (V. Brit.-2) - Bernard Tomic (Aus.) 6:3, 6:1

Grigor Dimitrov (Bul.-29) - Simone Bolelli (Tal.) 6:4, 1:1 - skreč, Bolelli odstúpil

Nicolás Almagro (Šp.-10) - Guido Pella (Arg.) 6:0, 6:3

Michail Južnyj (Rus.-28) - Lu Jen-chsun (Taiw.) 6:3, 1:6, 6:0

John Isner (USA-20) - Ivan Dodig (Chor.) 4:6, 7:5, 7:6 (5)

Marin Čilič (Chor.-9) - Santiago Giraldo (Kol.) 6:2, 7:6 (6)

Tomáš Berdych (ČR-4) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 5:7, 7:6 (3), 6:2

Alejandro Falla (Kol.) - Fernando Verdasco (Šp.-25) 6:3, 7:6 (6)

Štvorhra ženy - 1. kolo:

Naďa Petrovová, Katarina Srebotniková (Rus./Slovin.-3) - Čchan Chao-čching, Janette Husárová (Taiw./SR) 6:2, 6:1 za 55 minút

Štvorhra muži - 1. kolo:

Robert Lindstedt, Nenad Zimonjič (Švéd./Srb.-4) - Martin Kližan, Andreas Seppi (SR/Tal.) 7:6 (7), 6:4 za 83 minút

Volejbal:

extraliga žien:

Paneurópa Bratislava - Doprastav Bratislava 0:3 (-22, -17, -15) 75 minút, rozhodovali: Schimpl a Bajči, 80 divákov

/na zápasy: 0:2/

Volley project UKF Nitra - Slávia EU Bratislava 0:3 (-22, -20, -18)

79 minút, rozhodovali: Vaško a Kováčik, 150 divákov

/na zápasy: 0:2/

KV MŠK OKTAN Kežmarok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (17, 18, 22)

67 minút, rozhodovali: Tiňo a Servický, 250 divákov

Extraliga mužov - štvrťfinále play-off - piaty zápas (hralo sa na tri víťazstvá):

Spartak VKP Myjava - VK Mirad PU Prešov 3:2 (17, -24, -25, 22, 13) - konečný výsledok série: 3:2, Myjava postúpila do semifinále

121 min, rozhodovali: Mokrý, Malík, 300 divákov

Basketbal:

Extraliga žien:

BK SOUŽ Cassovia Košice - MBK Ružomberok 29:124 (6:28, 9:29, 4:27, 10:40) - konečný výsledok série: 0:2, Ružomberok postúpil do semifinále

Najviac bodov: R. Oravcová 14, P. Nedoroščíková 8, Filičková 4 - Lukačovičová 26, Parkerová 21, Minčíková (3 trojky) a Anderssonová po 17

TH: 12/8 - 30/21, fauly: 26 - 20, trojky: 1 - 3, rozhodovali: Kovalčík, Kiss a Rusnák, 300 divákov

Extraliga mužov:

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza 81:63 (22:19, 17:11, 22:17, 20:16) - stav série: 1:0

Najviac bodov: Mandič 21, Acker 19, N. Evans 14 - Baťka 20, Žiak 13, D. Harris 11

TH: 27/21 - 17/13, fauly: 16 - 23, trojky: 6 - 2, rozhodovali: T. Lukáč, Tomašovič a Šarišský, 1200 divákov

BK Inter Incheba Bratislava - ŠKP Banská Bystrica 85:78 (48:37)

Najviac bodov: Tucker 22, M. Rančík 20, Delič 16 - Clemons 20, Rendla 16, Dorazil 13, 2100 divákov

/stav série: 1:0/

MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 93:62 (46:26)

Najviac bodov: Bilik 19, Simpson 15, Stevens a Lowe po 14 - Cimmins 25, Bridgewater 16, Vido 12, 780 divákov

/stav série: 1:0/

Edymax SPU Nitra - BK Iskra Svit 106:97 (58:50)

Najviac bodov: Geiger 25, Sparks 20, Tomek 19 - George 24, McNeal 23, Jacskon 20

/stav série: 1:0/

Mattoni NBL:

USK Praha - Astrum Levice 65:70 (40:37)

Najviac bodov: Meno 15, Cvek 13, Mareš 11 - Fields 30, Kemp 15, Addinson 9

Hádzaná:

Súhrn výsledkov sobotňajších odvetných zápasov osemfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov 2012/2013:

HC Metalurg Skopje (Mac.) - Dinamo Minsk (Biel.) 24:22 (11:12) - prvý zápas 26:23, do štvrťfinále postúpil Metalurg

MKB Veszprém KC (Maď.) - Reale Ademar León (Šp.) 33:25 (15:14) - prvý zápas 23:20, postúpil Veszprém

Mladý Slovák Otto Kancel (Veszprém) nefiguroval v zápise o stretnutí.

SG Flensburg-Handewitt (Nem.) - Gorenje Velenje (Slovin.) 27:25 (13:14) - prvý zápas 28:25, postúpil Flensburg

Streľba:

Acpulco - skeet:

ženy: 1. Amber Hillová (V. Brit.) 68 b. (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 15, 2. Diana Bacosiová 69 - semifinále 15, finále 11, 3. Chiara Cainerová (obe Tal.) 67/k.o. rozstrel 2/ - semifinále 14, o 3. miesto 12

Rýchlokorčulovanie:

MS - ženy na 1000 m: 1. Oľga Fatkulinová (Rus.) 1:15,44, 2. Ireen Wüstová (Hol.) 1:15,71, 3. Brittany Boweová (USA) 1:15,87, 4. Christine Nesbittová (Kan.) 1:16,02, 5. Karolína Erbanová (ČR) 1:16,09, 6. Heather Richardson (USA) 1:16,10, 7. Chung Čang 1:16,48, 8. Marrit Leenstraová (Hol.) 1:16,67.

ženy - 5000 m: 1. Martina Sáblíková (ČR) 6:54,31, 2. Ireen Wüstová (Hol.) 7:02,96, 3. Claudia Pechsteinová (Nem.) 7:04,07, 4. Linda de Vriesová (Hol.) 7:09,33, 5. Stephanie Beckertová (Nem.) 7:09,35, 6. Diane Valkenburgová (Hol.) 7:09,57, 7. Bente Krausová (Nem.) 7:09,82, 8. Ivanie Blondinová (Kan.) 7:13,16.

muži 10.000 m: 1. Jorrit Bergsma (Hol.) 12:57,69 min., 2. Sven Kramer (Hol.) 12:59,71, 3. Bob de Jong (Hol.) 13:00,26, 4. Lee Seung-Hoon (Südkorea) 13:14,02, 5. Bart Swings (Bel.) 13:19,15, 6. Shane Dobbin (N. Zél.) 13:23,65; 7. Marco Weber (Nem.) 13:24,20; 8. Patrick Beckert (Nem.) 13:26,79

Atletika:

Dudinská päťdesiatka:

Muži - 50 km: 1. Erick Barrondo (Guat.) 3:41:09 – rekord Strednej Ameriky a Karibskej oblasti, 2. Yohan Diniz (Fr.) 3:49:52, 3. Adrian Blocki (Poľ.) 3:50:48,... 9. Dušan Majdán (SR/VŠC Dukla B. Bystrica) 4:03:37

Muži - 20 km: 1. Matej Tóth (SR/VŠC Dukla) 1:22:17, 2. Vladimir Savanovič (Srb.) 1:27:37, 3. Pavel Schrom (ČR) 1:29:39

Ženy - 20 km: 1. Agnieszka Swarnógová (Poľ.) 1:31:33, 2, 2. Paola Pérezová (Ekv.) 1:32:53, 3. Erica Rochová de Senová (Braz.) 1:32:59,... 5. Mária Gáliková (SR/VŠC Dukla) 1:40:53

Futbal:

Výsledky kvalifikačných stretnutí o postup na futbalové majstrovstvá sveta 2014 do Brazílie - svet:

Zóna CONCACAF (Severná a Stredná Amerika):

Jamajka - Panama 1:1 (1:0)

USA - Kostarika 1:0 (1:0)

Oceánska zóna:

Tahiti - Šalamúnove ostrovy 2:0 (1:0)

Nový Zéland - Nová Kaledónia 2:1 (1:0)

Afrika:

A-skupina:

JAR - Stredoafrická republika 2:0 (1:0)

B-skupina:

Tunisko - Sierra Leone 2:1 (0:0)

C-skupina:

Pobrežie Slonoviny - Gambia 3:0 (0:0)

E-skupina:

Kongo - Gabun 1:0 (0:0)

Burkina Faso - Niger 4:0 (2:0)

F-skupina:

Nigéria - Keňa 1:1 (0:1)

Namíbia - Malawi 0:1 (0:0)

I-skupina:

Kamerun - Togo 2:1 (1:1)

J-skupina:

Senegal - Angola 1:1 (1:0)

Česko:

Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Gól: 50. Rada

Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 - prvý zápas 1:2, do štvrťfinále postúpila Plzeň

Hokej:

Švédsko:

Frölunda - Lulea 2:4

/konečný stav série: 2:4/

Fínsko:

Tappara Tampere - IFK Helsinki 3:2

/Stav série: 3:0/

Jokerit Helsinki - Lukko Rauma 3:4 pp (za domácich I. Majeský 0+1)

/Stav série: 1:2/

JYP Jyväskylä - HPK Hämeenlinna 4:2

/Stav série: 2:1/

Ässät Pori - KalPa Kuopio 5:2

/Stav série: 3:0/

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 829
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 19 446
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 9 421
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 847
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 178
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 616
  7. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 5 215
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 960
  9. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 441
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 131

Téma: Tenis


Článok je zaradený aj do ďalších tém Australian Open 2018, US Open 2017, Wimbledon, Wimbledon 2017

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Nebuď buzerant, zmláť manželku (píše Michal Havran)

Vy to viete, vy muži z Tvrdošína, čo pochodujete a zneužívate vieru, aby ste ľudí vydesili.

KOMENTÁRE

Kto vlastne môže podpísať Istanbulský dohovor

Súlad dojednaných medzinárodných zmlúv s ústavou posudzuje Ústavný súd.

Neprehliadnite tiež

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 24.2.2018 (deň 15)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 24. február 2018.

Nie je to žart. Zázrak pokračuje, Nemci vyradili aj Kanadu a budú hrať o zlato

Nemeckí hokejisti senzačne zdolali v semifinále olympijského turnaja Kanadu 4:3. Vo finále nastúpia proti Rusom.

Čím belší, tým krajší. Kórejčania dostávajú plastiku aj k štátniciam

Kórejčania si často a radi aj vypijú. Potom chodia do sáun, aby ich manželka nevyhrešila, hovorí Slovák žijúci v Južnej Kórei.

Slovanu sa pokazilo vykurovanie, čaká na súčiastku. Bude hrať v Myjave

Slovan vyzve v ťaháku 21. kola Fortuna ligy Žilinu, ale hrá sa v Myjave. Bratislavský klub fanúšikom zabezpečí bezplatnú dopravu.

OLYMPIJSKÝ ZÁPISNÍK JURAJA BERZEDIHO

Je to zvláštny pocit. Videl som najnečitateľnejšiu krajinu planéty

Bežní Juhokórejčania sa tam nedostanú. Do demilitarizovanej zóny vedie kľukatá cesta.