Športové výsledky (23. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Tenis:

Miami:

Dvojhra ženy - 2. kolo:

Sara Erraniová (Tal.-8) - Daniela Hantuchová (SR) 6:3, 6:1 za 77 minút

Maria Šarapovová (Rus.-3) - Eugenie Bouchardová 6:2, 6:0

Angelique Kerberová (Nem.-6) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:7 (5), 6:3, 6:2

Naďa Petrovová (Rus.-11) - Ťie Čeng (Čína) 6:3, 6:1

Ana Ivanovičová (Srb.-12) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:2, 6:1

Maria Kirilenková (Rus.-14) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:1, 6:4

Roberta Vinciová (Tal.-15) - Christina McHalová (USA) 6:7 (2), 6:1, 6:3

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Jekaterina Makarovová (Rus.-18) 6:4, 6:4

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-20) - Jamie Hamptonová (USA) 5:7, 7:5, 7:6 (3)

Klára Zakopalová (ČR-21) - Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) 6:3, 7:6 (3)

Jelena Jankovičová (Srb.-22) - Victoria Duvalová (USA) 6:3, 7:5

Simona Halepová (Rum.) - Tamira Paszeková (Rak.-26) 6:1, 6:7 (4), 7:5

Sorana Cirsteová (Rum.-28) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 2:6, 7:5, 6:2

Jelena Vesninová (Rus.-29) - Donna Vekičová (Chor.) 6:4, 6:2

Alizé Cornetová (Fr.-32) - Laura Robsonová (V. Brit) 5:7, 7:5, 6:1

Lauren Davisová (USA) - Madison Keysová (USA) 6:1, 5:7, 7:6 (7)

Dvojhra - 3. kolo:

Na Li (Čína-5) - Varvara Lepčenková (USA) 6:2, 6:4

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Andrea Petkovicová (Nem.) 0:6, 6:4, 7:6 (1)

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Magdaléna Rybáriková (SR) 7:6 (5), 2:6, 6:3

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Caroline Wozniacka (Dán.-9) 6:2, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-30) - Petra Kvitová (ČR-7) 6:0, 4:6, 6:1

Sloane Stephensová (USA-16) - Venus Williamsová (USA-19) - bez boja, V. Williamsová nenastúpila pre zranenie chrbta

Dominika Cibulková (SR-13) - Romina Oprandiová (Švaj.) 6:3, 6:4

Dvojhra muži - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Lukáš Rosol (ČR) 6:1, 6:0

David Ferrer (Šp.-3) - Dmitrij Tursunov (Rus.) - bez boja, Tursunov nenastúpil pre žalúdočné problémy

Tobias Kamke (Nem.) - Juan Martín Del Potro (Arg.-5) 7:6 (5), 6:1

Janko Tipsarevič (Srb.-7) - Dudi Sela (Izr.) 6:2, 6:4

Gilles Simon (Fr.-11)- Lleyton Hewitt (Aus.) 6:3, 6:3

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Juan Monaco (Arg.-12) 6:2, 4:6, 6:3

Kei Nišikori (Jap.-13) - Victor Hanescu (Rum.) 6:3, 6:3

Tommy Haas (Nem.-15) - Igor Sijsling (Hol.) 6:0, 5:7, 6:3

Alexandr Dolgopolov (Ukr.-19) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:2, 6:3

Xavier Malisse (Belg.) - Jérémy Chardy (Fr.-22) 6:3, 6:2

Grega Žemlja (Slovin.) - Florian Mayer (Nem.-23) 6:3, 7:6 (3)

James Blake (USA) - Julien Benneteau (Fr.-24) 6:2, 6:3

Kevin Anderson (JAR-26) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:3, 7:6 (4)

Somdev Devvarman (India) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.-30) 4:6, 6:4, 7:5

Jürgen Melzer (Rak.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-31) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.-32) - Michael Llodra (Fr.) 6:4, 6:1

Richard Gasquet (Fr.-8) - Olivier Rochus (Belg.) 7:5, 6:2

Sam Querrey (USA-17) - Lukasz Kubot (Poľ.) 4:6, 6:3, 6:3

Andreas Seppi (Tal.-16) - Aljaž Bedene (Slovin.) 7:5, 5:7, 7:5

David Goffin (Belg.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-18) 7:6 (5), 4:6, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Martin Kližan (SR-27) 6:2, 6:2

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-6) - Viktor Troicki (Srb.) 7:6 (6), 6:3

Thomaz Bellucci (Braz.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-21) 7:6 (5), 3:6, 6:3

Andy Murray (V. Brit.-2) - Bernard Tomic (Aus.) 6:3, 6:1

Grigor Dimitrov (Bul.-29) - Simone Bolelli (Tal.) 6:4, 1:1 - skreč, Bolelli odstúpil

Nicolás Almagro (Šp.-10) - Guido Pella (Arg.) 6:0, 6:3

Michail Južnyj (Rus.-28) - Lu Jen-chsun (Taiw.) 6:3, 1:6, 6:0

John Isner (USA-20) - Ivan Dodig (Chor.) 4:6, 7:5, 7:6 (5)

Marin Čilič (Chor.-9) - Santiago Giraldo (Kol.) 6:2, 7:6 (6)

Tomáš Berdych (ČR-4) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 5:7, 7:6 (3), 6:2

Alejandro Falla (Kol.) - Fernando Verdasco (Šp.-25) 6:3, 7:6 (6)

Štvorhra ženy - 1. kolo:

Naďa Petrovová, Katarina Srebotniková (Rus./Slovin.-3) - Čchan Chao-čching, Janette Husárová (Taiw./SR) 6:2, 6:1 za 55 minút

Štvorhra muži - 1. kolo:

Robert Lindstedt, Nenad Zimonjič (Švéd./Srb.-4) - Martin Kližan, Andreas Seppi (SR/Tal.) 7:6 (7), 6:4 za 83 minút

Volejbal:

extraliga žien:

Paneurópa Bratislava - Doprastav Bratislava 0:3 (-22, -17, -15) 75 minút, rozhodovali: Schimpl a Bajči, 80 divákov

/na zápasy: 0:2/

Volley project UKF Nitra - Slávia EU Bratislava 0:3 (-22, -20, -18)

79 minút, rozhodovali: Vaško a Kováčik, 150 divákov

/na zápasy: 0:2/

KV MŠK OKTAN Kežmarok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (17, 18, 22)

67 minút, rozhodovali: Tiňo a Servický, 250 divákov

Extraliga mužov - štvrťfinále play-off - piaty zápas (hralo sa na tri víťazstvá):

Spartak VKP Myjava - VK Mirad PU Prešov 3:2 (17, -24, -25, 22, 13) - konečný výsledok série: 3:2, Myjava postúpila do semifinále

121 min, rozhodovali: Mokrý, Malík, 300 divákov

Basketbal:

Extraliga žien:

BK SOUŽ Cassovia Košice - MBK Ružomberok 29:124 (6:28, 9:29, 4:27, 10:40) - konečný výsledok série: 0:2, Ružomberok postúpil do semifinále

Najviac bodov: R. Oravcová 14, P. Nedoroščíková 8, Filičková 4 - Lukačovičová 26, Parkerová 21, Minčíková (3 trojky) a Anderssonová po 17

TH: 12/8 - 30/21, fauly: 26 - 20, trojky: 1 - 3, rozhodovali: Kovalčík, Kiss a Rusnák, 300 divákov

Extraliga mužov:

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza 81:63 (22:19, 17:11, 22:17, 20:16) - stav série: 1:0

Najviac bodov: Mandič 21, Acker 19, N. Evans 14 - Baťka 20, Žiak 13, D. Harris 11

TH: 27/21 - 17/13, fauly: 16 - 23, trojky: 6 - 2, rozhodovali: T. Lukáč, Tomašovič a Šarišský, 1200 divákov

BK Inter Incheba Bratislava - ŠKP Banská Bystrica 85:78 (48:37)

Najviac bodov: Tucker 22, M. Rančík 20, Delič 16 - Clemons 20, Rendla 16, Dorazil 13, 2100 divákov

/stav série: 1:0/

MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 93:62 (46:26)

Najviac bodov: Bilik 19, Simpson 15, Stevens a Lowe po 14 - Cimmins 25, Bridgewater 16, Vido 12, 780 divákov

/stav série: 1:0/

Edymax SPU Nitra - BK Iskra Svit 106:97 (58:50)

Najviac bodov: Geiger 25, Sparks 20, Tomek 19 - George 24, McNeal 23, Jacskon 20

/stav série: 1:0/

Mattoni NBL:

USK Praha - Astrum Levice 65:70 (40:37)

Najviac bodov: Meno 15, Cvek 13, Mareš 11 - Fields 30, Kemp 15, Addinson 9

Hádzaná:

Súhrn výsledkov sobotňajších odvetných zápasov osemfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov 2012/2013:

HC Metalurg Skopje (Mac.) - Dinamo Minsk (Biel.) 24:22 (11:12) - prvý zápas 26:23, do štvrťfinále postúpil Metalurg

MKB Veszprém KC (Maď.) - Reale Ademar León (Šp.) 33:25 (15:14) - prvý zápas 23:20, postúpil Veszprém

Mladý Slovák Otto Kancel (Veszprém) nefiguroval v zápise o stretnutí.

SG Flensburg-Handewitt (Nem.) - Gorenje Velenje (Slovin.) 27:25 (13:14) - prvý zápas 28:25, postúpil Flensburg

Streľba:

Acpulco - skeet:

ženy: 1. Amber Hillová (V. Brit.) 68 b. (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 15, 2. Diana Bacosiová 69 - semifinále 15, finále 11, 3. Chiara Cainerová (obe Tal.) 67/k.o. rozstrel 2/ - semifinále 14, o 3. miesto 12

Rýchlokorčulovanie:

MS - ženy na 1000 m: 1. Oľga Fatkulinová (Rus.) 1:15,44, 2. Ireen Wüstová (Hol.) 1:15,71, 3. Brittany Boweová (USA) 1:15,87, 4. Christine Nesbittová (Kan.) 1:16,02, 5. Karolína Erbanová (ČR) 1:16,09, 6. Heather Richardson (USA) 1:16,10, 7. Chung Čang 1:16,48, 8. Marrit Leenstraová (Hol.) 1:16,67.

ženy - 5000 m: 1. Martina Sáblíková (ČR) 6:54,31, 2. Ireen Wüstová (Hol.) 7:02,96, 3. Claudia Pechsteinová (Nem.) 7:04,07, 4. Linda de Vriesová (Hol.) 7:09,33, 5. Stephanie Beckertová (Nem.) 7:09,35, 6. Diane Valkenburgová (Hol.) 7:09,57, 7. Bente Krausová (Nem.) 7:09,82, 8. Ivanie Blondinová (Kan.) 7:13,16.

muži 10.000 m: 1. Jorrit Bergsma (Hol.) 12:57,69 min., 2. Sven Kramer (Hol.) 12:59,71, 3. Bob de Jong (Hol.) 13:00,26, 4. Lee Seung-Hoon (Südkorea) 13:14,02, 5. Bart Swings (Bel.) 13:19,15, 6. Shane Dobbin (N. Zél.) 13:23,65; 7. Marco Weber (Nem.) 13:24,20; 8. Patrick Beckert (Nem.) 13:26,79

Atletika:

Dudinská päťdesiatka:

Muži - 50 km: 1. Erick Barrondo (Guat.) 3:41:09 – rekord Strednej Ameriky a Karibskej oblasti, 2. Yohan Diniz (Fr.) 3:49:52, 3. Adrian Blocki (Poľ.) 3:50:48,... 9. Dušan Majdán (SR/VŠC Dukla B. Bystrica) 4:03:37

Muži - 20 km: 1. Matej Tóth (SR/VŠC Dukla) 1:22:17, 2. Vladimir Savanovič (Srb.) 1:27:37, 3. Pavel Schrom (ČR) 1:29:39

Ženy - 20 km: 1. Agnieszka Swarnógová (Poľ.) 1:31:33, 2, 2. Paola Pérezová (Ekv.) 1:32:53, 3. Erica Rochová de Senová (Braz.) 1:32:59,... 5. Mária Gáliková (SR/VŠC Dukla) 1:40:53

Futbal:

Výsledky kvalifikačných stretnutí o postup na futbalové majstrovstvá sveta 2014 do Brazílie - svet:

Zóna CONCACAF (Severná a Stredná Amerika):

Jamajka - Panama 1:1 (1:0)

USA - Kostarika 1:0 (1:0)

Oceánska zóna:

Tahiti - Šalamúnove ostrovy 2:0 (1:0)

Nový Zéland - Nová Kaledónia 2:1 (1:0)

Afrika:

A-skupina:

JAR - Stredoafrická republika 2:0 (1:0)

B-skupina:

Tunisko - Sierra Leone 2:1 (0:0)

C-skupina:

Pobrežie Slonoviny - Gambia 3:0 (0:0)

E-skupina:

Kongo - Gabun 1:0 (0:0)

Burkina Faso - Niger 4:0 (2:0)

F-skupina:

Nigéria - Keňa 1:1 (0:1)

Namíbia - Malawi 0:1 (0:0)

I-skupina:

Kamerun - Togo 2:1 (1:1)

J-skupina:

Senegal - Angola 1:1 (1:0)

Česko:

Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Gól: 50. Rada

Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 - prvý zápas 1:2, do štvrťfinále postúpila Plzeň

Hokej:

Švédsko:

Frölunda - Lulea 2:4

/konečný stav série: 2:4/

Fínsko:

Tappara Tampere - IFK Helsinki 3:2

/Stav série: 3:0/

Jokerit Helsinki - Lukko Rauma 3:4 pp (za domácich I. Majeský 0+1)

/Stav série: 1:2/

JYP Jyväskylä - HPK Hämeenlinna 4:2

/Stav série: 2:1/

Ässät Pori - KalPa Kuopio 5:2

/Stav série: 3:0/

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  3. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  4. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. Aj vy môžete mať pekný trávnik, poradí vám expert
  3. Výrobky, ktoré chutia a voňajú ako z domácej zabíjačky
  4. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  5. Profesionálne sa predaj nehnuteľností dá robiť jedine exkluzívne
  6. HÝBSA Slovensko odštartovalo turné po Slovensku. Buďte pri tom!
  7. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  8. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  9. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  10. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 16 129
  2. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 11 082
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy) 8 657
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 6 871
  5. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 370
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 6 214
  7. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 5 706
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 5 049
  9. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 4 594
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 3 677

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

SVET

Rakúska štátna tajomníčka: Teraz útočia na webe, zajtra v uliciach

Rakúsko pripravuje zákony o nenávistných prejavoch.

KOMENTÁRE

Netreba vedieť, čo je Kajínek. Z väznice vykročila celebrita (Schutzov týždeň)

Proti „ideám“ Sme rodina je šuvix aj nový „sociálny balík“ Smer-SNS-HíD.

Neprehliadnite tiež

Čo sa deje v hokeji? Je to divadlo, vinníkmi sme všetci, tvrdí Graňák

Zlá skúsenosť s Cígerom a Švehlom mohla odradiť hráčov z NHL od štartu na šampionáte, hovorí skúsený obranca.

V zápase proti sebe nastúpili legendy. Slováci remizovali so Španielskom

V uvoľnenom tempe hráči predviedli, že ani po skončení aktívnej činnosti nestratili nič zo svojho umenia.

Dumoulina súperi zlomili, má však ešte silný tromf

Novým lídrom stého Gira je Nairo Quintana. Vďaka silnému útoku nachytal Holanďana Dumoulina znova nepripraveného.

Slovenské finále kvalifikácie na Roland Garros ovládol Kovalík

Slovenský tenista nastúpi v 1. kole proti Švajčiarovi Stanovi Wawrinkovi.