Športové výsledky (24. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Tenis:

Dvojhra - finále v Rovinji:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Dominic Thiem (Rak.-6) 5:5 - skreč, Thiem odstúpil

Miami:

Dvojhra muži - 3. kolo:

David Ferrer (Šp.-3) . Fabio Fognini (Tal.-32) 6:1, 7:5

Kei Nišikori (Jap.-13) - Xavier Malisse (Belg.) 6:2, 7:5

Tommy Haas (Nem.-15) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.-19) 6:3, 6:2

Janko Tipsarevič (Srb.-7) - Kevin Anderson (JAR-26) 4:6, 7:6 (5), 6:0

Gilles Simon (Fr.-11) - Grega Žemlja (Slovin.) 6:4, 6:4

Novak Djokovič (Srb.-1) - Somdev Devvarman (India) 6:2, 6:4

Jürgen Melzer (Rak.) - Tobias Kamke (Nem.) 6:7 (3), 6:3, 6:4

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - James Blake (USA) 6:4, 2:6, 7:5

Dvojhra ženy - 3. kolo:

Alizé Cornetová (Fr.-32) - Lauren Davisová (USA) 2:6, 6:3, 6:2

Jelena Jankovičová (Srb.-22) - Naďa Petrovová (Rus.-11) 7:6 (7), 6:4

Sorana Cirsteová (Rum.-28) - Angelique Kerberová (Nem.-6) 6:4, 6:0

Klára Zakopalová (ČR-21) - Maria Kirilenková (Rus.-14) 6:2, 7:6 (4)

Maria Šarapovová (Rus.-3) - Jelena Vesninová (Rus.-29) 6:4, 6:2

Roberta Vinciová (Tal.-15) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-20) 5:7, 6:4, 6:4

Ana Ivanovičová (Srb.-12) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:3, 6:3

Sara Erraniová (Tal.-8) - Simona Halepová (Rum.) 6:1, 6:0

Štvorhra ženy - 2. kolo (osemfinále):

Julia Görgesová, Jaroslava Švedovová (Nem./Kaz.-8) - Daniela Hantuchová, Anabel Medinová-Garriguesová (SR/Šp.) 7:5, 6:2 za 88 minút

Futbal:

MLS:

DC United - Columbus 1:2

New England - Kansas City 0:0

Montreal - New York 1:0

Dallas - Salt Lake 2:0

Houston - Vancouver 2:1

Los Angeles - Colorado 1:0

San Jose - Seattle 1:0

Basketbal:

extraliga žien:

ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves - Piešťanské Čajky 86:54 (44:36)

Najviac bodov: Sliškovičová 19, Stehlíková 14, Palušná a Jalčová po 9 - Krč-Turbová 14, Páleníková, Felixová a Dymondová po 9

/stav série: 1:1/

BK Petržalka - ŠBK Šamorín 64:95 (35:51)

Najviac bodov: Páleníková 21, Matušková 12, Pažická 8 - Hmurphyová 28, Sujová 16, Hicksová 14, 240 divákov

/konečný stav série: 0:2, do semifinále postúpil Šamorín/

Streľba:

SP - skeet:

muži: 1. Vincent Hancock (USA) 123 b. (v kvalifikácii) - semifinále 16, finále 15, 2. Michael Gilligan (V. Brit.) 119 - semifinále 15 /k.o rozstrel 7/, finále 13, 3. Saif Bin Futtais (SAE) 119 - semifinále 15 /k.o. rozstrel 6/, o 3. miesto 15

Stolný tenis:

Výsledok - Liga majstrov žien 2012/2013 - finále - odveta:

Linz AG Froschberg (Rak.) - Budaörsi 2i SC (Maď.) 3:2 - prvý zápas 3:1, Linz AG Froschberg sa stal víťazom LM žien

Liu Jia - Szandra Pergelová 2:3 (-10, 11, 11, -9, -8)

Iveta Vacenovská - Dóra Madarászová 0:3 (-7, -3, -11)

Petrissa Soljová - Cornelia Molnárová-Vaidová 3:0 (4, 3, 9)

Liu Jia - Dóra Madarászová 3:1 (-0, 7, 6, 6)

Iveta Vacenovská - Szandra Pergelová 3:1 (5, 7, -6, 9)

Hokej:

Nemecko:

Krefeld - Ingolstadt 4:1

/stav série 2:1/

Kölner Haie - Straubing 5:0

/stav série 2:1/

Mannheim - Wolfsburg 0:1

/stav série 1:2/

Česko:

Česká extraliga - 1. zápas semifinále play-off:

Slavia Praha Plzeň 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Góly: 36. Hertl, 48. Jelínek, 57. Žejdl

/stav série: 1:0/

baráž 1.kolo:

Liberec Olomouc 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Góly: 33. Duda, 54. Bulíř 21. Řípa

Chomutov Mladá Boleslav 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Góly: 15. ŠAGÁT, 33. Hřebejk (ŠAGÁT) 29. Výborný

Kros - MS:

Muži (12 km): 1. Japhet Korir (Keňa) 32:45, 2. Imane Merga (Et.) 32:51, 3. Teklemariam Medhin (Erit.) 32:54, 4. Moses Kipsiro 33:08, 5. Timothy Toroitich (obaja Ug.) 33:09, 6. Ben True (USA) 33:11,... 16. Sergio Sánchez (Šp.) 33:38.

Družstvá: 1. Etiópia (Merga, Lilesa, Chane, Abera) 38, 2. USA 52, 3. Keňa 54, 4. Eritrea 75, 5. Uganda 76, 6. Alžírsko 107,... 8. Španielsko 127.

Ženy (8 km): 1. Emily Chebetová (Keňa) 24:24, 2. Hiwot Ayalewová 24:27, 3. Belayneš Oljirová (obe Et.) 24:33, 4. Šitaye Ešetová (Bahr.) 24:34, 5. Margaret Muriukiová 24:39, 6. Janet Kisová (obe Keňa) 24:46,... 14. Fionnuala Brittonová (Ír.) 25:08.

Družstvá: 1. Keňa (Chebetová, Muriukiová, Kisová, Kibiwotová) 19, 2. Etiópia 48, 3. Bahrajn 73, 4. USA 90, 5. Írsko 115, 6. Francúzsko 122.

Juniori (8 km): 1. Hagos Gebrehiwet (Et.) 21:04, 2. Leonard Barsoton (Keňa) 21:08, 3. Muktar Edris (Et.) 21:13,... 29. Alexandre Saddedine (Fr.) 23:14.

Družstvá: 1. Etiópia 23, 2. Keňa 26, 3. Maroko 65,... 6. Taliansko 164.

Juniorky (6 km): 1. Faith Kipyegonová 17:51, 2. Agnes Tiropová (obe Keňa) 17:51, 3. Alemitu Heroyeová (Et.) 17:57,... 16. Emelia Gorecká (V. Brit.) 19:19.

Družstvá: 1. Keňa (Kipyegonová, Tiropová, Kipkiruiová, Chepngetichová) 14, 2. Etiópia 23, 3. V. Británia 81.

Rýchlokorčulovanie - MS:

500 m

muži: 1. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 69,760 b. (34,94/34,82 Sek.), 2. Džodži Kato (Jap.) 69,820 (34,92/34,90), 3. Jan Smeekens (Hol.) 69,860 (34,80/35,06), 4. Michel Mulder (Hol.) 69,910 (35,09/34,82), 5. Ronald Mulder (Hol.) 70,070 (35,05/35,02), 6. Dimitrij Lobkov (Rus.) 70,260

ženy: 1. Lee Sang-Hwa (Kór. rep.) 75,347 b. (37,69/37,65 Sek.), 2. Pej-sing Wang (Čína) 76,043 (38,22/37,81), 3. Oľga Fatkulinová (Rus.) 76,093 (38,14/37,94), 4. Jenny Wolfová (Nem.) 76,144 (38,16/37,97), 5. Thijsje Oenemaová (Hol.) 76,198 (38,16/38,03), 6. Nao Kodairaová (Jap.) 76,736 (38,48/38,25)

družstvá: 1. Holandsko (Marrit Leenstraová, Diane Valkenburgová, Ireen Wüstová) 3:00,02, 2. Poľsko (Katarzyna Bachleda-Curusová, Natalia Czerwonka, Luiza Zlotkowska) 3:04,91, 3. Kóresjká rep. (Kim Bo-Reum, Noh Seon-Yeong, Park Do-Yeong) 3:05,32, 4. Nemecko 3:05,50, 5. Rusko 3:05,94, 6. Nórsko 3:07,23, 7. Japonsko 3:07,90, 8. Kanada 3:20,92.

Hádzaná:

TIPOS extraliga:

Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica 39:29 (21:14)

Turnaj hádzanárok v Leirii - nedeľa:

Slovensko - Balonmano Porriňo 39:22 (17:14)

Najviac gólov: Szarková 10, Súkenníková 9, Rajnohová 6 - Fragaová 5. Rozhodovali: Marquesová, Moleirová (obe Portug.), vylúčenia: 1:3, 7 m hody: 4/4 - 5/5.

Portugalsko - Nórsko 21:26 (11:16)

Konečná tabuľka:

1. Slovensko 3 3 0 0 90:65 6

2. Nórsko 3 2 0 1 82:66 4

3. Portugalsko 3 1 0 2 83:73 2

4. Porriňo 3 0 0 3 63:114 0

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  7. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  2. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  3. Noc architektúry 2018
  4. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  5. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  8. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  9. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  10. Billa pomáha slabozrakým a nevidiacim s nákupmi už aj v Nitre
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 650
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 278
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 457
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 847
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 699
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 191
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 686
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 638
  9. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 2 865
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 2 842

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Režisér filmu o Slovenských brancoch: Tí chlapci sú iní, ako si myslíme

Ukazuje, ako sa nebezpečná hra mení na politiku. Film o Slovensku je na Berlinale.

DOMOV

Na firmu u Maďariča padá podozrenie z nekalej súťaže

Centire mala informácie vždy ako prvá.

KOMENTÁRE

Čo sa Dankovi bardzo podobá

Po tom, čo sa Danko prežehnal v ruskej Dume, prijal poľského šéfa parlamentu Kuchciňského.

Neprehliadnite tiež

Na olympiáde je jedinou Newyorčankou a reprezentuje Slovensko

Hoci mám vysokoškolský titul v odbore, ktorý sa zaoberá matematikou, pri korčuľovaní o číslach nerozmýšľam, vraví Nicole Rajičová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 21.2.2018 (deň 12)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 21. február 2018.

Už zajtra sa hrá ďalší zápas? Výroky z olympiády z 20. februára

Prehľad zaujímavých výrokov z utorka v Pjongčangu.

Dedo Mráz, Vikingovia a samuraji na jednom mieste. Fanúšikovia na olympiáde

Pozrite si najlepších fanúšikov na zimnej olympiáde.