Športové výsledky (30. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Tampa Bay - New Jersey 5:4 po sam. nájazdoch (0:0, 2:3, 2:1 - 0:0, 1:0) - Richard Pánik (Tampa Bay) 0+1

Chicago - Anaheim 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Dallas - Minnesota 5:3 (2:1, 0:1, 3:1)

Calgary - Columbus 4:6 (0:1, 3:4, 1:1)


NBA - viac v článku:

Orlando - Washington 97:92 (24:23, 34:23, 20:25, 19:21)

Boston - Atlanta 118:107 (32:30, 34:26, 26:24, 26:27)

New York - Charlotte 111:102 (38:20, 31:27, 19:22, 23:33)

Detroit - Toronto 82:99 (26:19, 19:27, 15:36, 22:17)

Cleveland - Philadelphia 87:97 (24:19, 21:26, 21:32, 21:20)

Memphis - Houston 103:94 (31:29, 30:24, 23:16, 19:25)

New Orleans - Miami 89:108 (22:32, 21:28, 17:21, 29:27)

Minnesota - Oklahoma City 101:93 ( 23:23, 30:25, 27:29, 21:16)

San Antonio - Los Angeles Clippers 104:102 (30:28, 31:34, 24:17, 19:23)

Denver - Brooklyn 109:87 (26:23, 29:15, 25:28, 29:21)

Portland - Utah 95:105 (30:22, 22:20, 23:32, 20:31)


Tenis:

Miami:

Dvojhra žien - finále:

Serena Williamsová (1-USA) - Maria Šarapovová (3-Rus.) 4:6, 6:3, 6:0

Dvojhra mužov - semifinále:

Andy Murray (V. Brit.-2) - Richard Gasquet (Fr.-8) 6:7 (3), 6:1, 6:2

David Ferrer (Šp.-3) - Tommy Haas (Nem.-15) 4:6, 6:2, 6:3

Štvorhra - finále:

Aisam-Ul-Haq Qureshi, Jean-Julien Rojer (Pak./Hol.-5) - Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Poľ.-8) 6:4, 6:1 za 58 minút

Turnaj ATP na karibskom ostrove Guadeloupe:

Dvojhra - štvrťfinále:

Matthias Bachinger (Nem.-6) - Lukáš Lacko (SR-4) 6:1, 6:4 za 57 minút

Turnaj ITF v tureckej Antalyi:

Dvojhra - semifinále:

Chantal Škamlová (SR-8) - Natalija Kostičová (Srb.-9) 6:1, 6:1

Turnaj ITF v estónskom Tallinne:

Dvojhra - semifinále:

Naďa Kičenoková (Ukr.-4) - Karolína Schmiedlová (SR-2) 7:6 (4), 7:5

Štvorhra - semifinále:

Anett Kontaveitová, Jelena Ostapenková (Est./Lot.) - Karolína Schmiedlová, Tereza Smitková (SR/ČR) 0:6, 6:4, 10:6 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ITF v americkom Osprey na Floride:

Dvojhra - semifinále:

Estrella Cabezová-Candelová (Šp.) - Jana Čepelová (SR) 6:1, 7:6

33. ročník MS veteránov:

Dvojhra - finále:

Ladislav Švarc (SR) - Roberto Menéndez-Ferré (Šp.) 6:1, 2:6, 6:3


Futbal:

23. kolo Corgoň ligy - viac v článku:

MFK Ružomberok - ViOn Zlaté Moravce 2:1 (1:0)

Góly: 11. Almaský, 51. Ďubek - 79. K. Meszáros. Žlté karty: Mulumba - Škriniar, Bolinha, Obročník, Ondráš. Rozhodoval: Valášek 1480 divákov.

MŠK Žilina - Spartak Myjava 0:0

Rozhodovali: Samotný - Mókoš, Bednár, ŽK: Pečovský - Marček, Kukoľ, 1627 divákov

Spartak Trnava - MFK Košice 2:3 (1:1)

Góly: 4. Schranz, 69. Mikovič - 39. Viazanko, 60. Ostojič, 63. O. Diaby, rozhodoval: Kružliak, ŽK: Vlasko, Tomaček, Mikovič, Augustíni, Lietava - Matič, Sekulič, Bašista, 3013 divákov

31. kolo Premier League - viac v článku:

Sunderland - Manchester United 0:1 (0:1)

Góly: 27. Bramble (vlastný). 43.760 divákov.

Wigan Athletic - Norwich City 1:0 (0:0)

Gól: 81. A. Kone. 19.000 divákov.

West Ham United - West Bromwich Albion 3:1 (2:0)

Góly: 16., 80. Carroll, 28. O'Neil - 88. (z pok. kopu) Dorrans. ČK: 90.+5 Mulumbu (West Bromwich). 34.996 divákov.

Swansea City - Tottenham Hotspur 1:2 (0:2)

Góly: 71. Michu - 7. Vertonghen, 21. Bale. 20.000 divákov.

Arsenal - Reading 4:1 (1:0)

Góly: 11. Gervinho, 48. Cazorla, 67. Giroud, 77. (z pok. kopu) Arteta - 69. Robson-Kanu. 60.000 divákov.

Manchester City - Newcastle United 4:0 (2:0)

Góly: 41. Tevez, 45.+2 Silva, 56. Kompany, 69. Perch (vlastný gól). 47.000 divákov.

Southampton - Chelsea 2:1 (2:1)

Góly: 23. Rodriguez, 35. Lambert - 33. Terry. 31.779 divákov.

30. kolo Serie A - viac v článku:

FC Turín - SSC Neapol 3:5 (1:1)

Góly: 30. Barreto, 74. Jonathas (z pok. kopu), 78. Meggiorini - 10., 47. a 80. Džemaili, 84. a 90. Cavani

Marek Hamšík (Neapol) odohral celé stretnutie, v 39. min nepremenil pokutový kop a v 47. min prihral Džemailimu na druhý gól hostí.

Atalanta Bergamo - Sampdoria Janov 0:0

ČK: 80. Lucchini (Atalanta)

Cagliari - Fiorentina 2:1 (2:0)

Góly: 11. Pinilla, 39. Pinilla (11m) 73. Cuadrado.

FC Janov - Siena 2:2 (1:1)

Góly: 6. Boriello, 71. Jankovič 43. Emeghara, 52. Rosina (11m). /za domácich Kucka celý zápas/

Inter Miláno - Juventus Turín 1:2 (0:1)

Góly: 54. Palacio 3. Quagliarella, 60. Matri.

Lazio Rím - Catania 2:1 (0:0)

Góly: 79. Legrottaglie (vl.), 81. Candreva (11m) 50. Izco.

US Palermo - AS Rím 2:0 (2:0)

Góly: 21. Iličič, 35. Miccoli.

AC Parma - Pescara 3:0 (1:0)

Góly: 18. Benalouane, 52. Paletta, 65. Amauri.

Udinese Calcio - FV Bologna 0:0

Chievo Verona - AC Miláno 0:1 (0:1)

Gól: 25. Montolivo, ČK: 78. Dainelli (Chievo), 10.000 divákov

27. kolo I. bundesligy - viac v článku:

Bayern Mníchov - Hamburger SV 9:2 (5:0)

Góly: 31., 45., 53., 68. Pizarro, 34., 54. Robben, 5. Shaqiri, 19. Schweinsteiger, 76. Ribéry - 75. Bruma, 86. Westermann. 71.000 divákov.

FC Augsburg - Hannover 96 0:2 (0:0)

Góly: 61. a 90. K. Rausch

Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen 1:4 (1:1)

Góly: 41. Schwaab (vlastný) - 22. a 87. Kiessling (prvý z pok. kopu), 62. a 84. Schürrle

SC Freiburg - Mönchengladbach 2:0 (0:0)

Góly: 69. a 90.+ M. Kruse

Karim Guédé presedel celý duel na lavičke náhradníkov, Erik Jendrišek (obaja Freiburg) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Mainz 05 - Werder Brémy 1:1 (1:0)

Góly: 1. A. Szalai - 69. A. Hunt

Radoslav Zabavník (Mainz) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Schalke 04 - TSG 1899 Hoffenheim 3:0 (0:0)

Góly: 71. Höger, 79. Raffael, 83. Pukki

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 1:2 (0:1)

Góly: 63. Maxim - 29. Piszczek, 83. R. Lewandowski, ČK: 70. G. Niedermeier (Stuttgart)

29. kolo Primera División - viac v článku:

Rayo Vallecano - FC Malaga 1:3 (1:1)

Góly: 31. Piti (11 m) - 22. Weligton, 55. Baptista, 86. Morales, 10.000 divákov

Celta Vigo - FC Barcelona 2:2 (1:1)

Góly: 38. Insa, 88. Oubina - 43. Tello, 73. Messi

Levante - FC Sevilla 1:0 (1:0)

Gól: 40. Rubén García

Zaragoza - Real Madrid 1:1 (1:1)

Góly: 6. Rodri - 38. Cristiano Ronaldo

30. kolo Ligue 1:

ES Troyes AC - AS St. Etienne 2:2 (2:2)

Góly: 25. Faussurier, 38. Nivet 8. Aubameyang, 31. Brandao, 12.000 divákov

Ajaccio - FC Toulouse 2:3 (2:2)

Góly: 18. Zebina (11 m), 41. Mutu - 25. a 79. Capoue (druhý z 11 m), 32. Tabanou

Girondins Bordeuax - Lorient 1:1 (0:1)

Góly: 88. Obraniak - 42. Aliadiere

Evian - Remeš 2:2 (0:1)

Góly: 68. Sagbo, 90. Nsikulu - 12. Ayite, 67. Courtet ČK: 15. Ayite (Remeš)

Stade Rennes - Nancy 0:2 (0:0)

Góly: 78. Ayasse, 89. Bakar

Valenciennes - Bastia 3:4 (2:1)

Góly: 9. Gomis, 30. Danič (11 m), 90. Pujol - 20. a 49. Maoulida, 84. a 89. Thauvin (prvý 11 m)

32. kolo škótskej futbalovej ligy:

FC Aberdeen - Hearts 2:0

FC Dundee - Motherwell 0:3

Hibernian - Inverness 1:2

Ross County - Kilmarnock 0:1

30. kolo holandskej ligy:

FC Twente - NAC Breda 1:1

FC Utrecht - VVV Venlo 2:1

Willem II Tilburg - FC Groningen 1:2

Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2:0

30. kolo českej ligy - viac v článku:

Příbram Jablonec 3:3 (1:3)

Góly: 13. HÁJOVSKÝ, 71. Wágner, 83. Střihavka 17. Novák, 23. Loučka, 45. Novák.

/za domácich Hájovský celé stretnutie + gól, Valenta do 65. min/

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

Gól: 67. Lafata, 19.128 divákov

/v drese hostí odohrali Kozáčik a Čišovský celý zápas, Bakoš hral do 70. minúty, Ďuriš nastúpil v 77. minúte/

7. kolo druhej fázy (Torneo Final) najvyššej argentínskej súťaže Primera División:

Colón - Tigre Buenos Aires 3:2

Belgrano - Arsenal Sarandi 1:1

22. kolo najvyššej ruskej futbalovej súťaže:

Dinamo Moskva - FK Rostov 1:0 - Kornel Saláta (Rostov) nehral pre zranenie kolena.

Krídla Sovietov Samara - Mordovia Saransk 0:2

Rubin Kazaň - Lokomotiv Moskva 2:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) odohral celý zápas.

20. kolo poľskej futbalovej ligy:

GKS Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 1:1 /P. Cicman (Piast Gliwice) hral celý zápas - Ľ. Hanzel (Bialystok) nastúpil v 32. min/

GKS Belchatow - Slask Wroclaw 1:0 /M. Kelemen (Slask/ nastúpil v základnej zostave, v 52. min videl ČK/

Polonia Varšava - Legia Varšava 1:2 /M. Baran (Polonia) odohral celý zápas a dostal ŽK - D. Kuciak (Legia) odchytal celý zápas/

25. kolo švajčiarskej futbalovej ligy:

FC Sion - Servette Ženeva 1:1

Thun - Grasshoppers Zürich 1:0

FC Zürich - St Gallen 1:3

24. kolo portugalskej futbalovej ligy:

Beira Mar - Olhanense 0:1

Moreirense - Estoril 1:1

Vitória Setúbal - Marítimo Funchal 2:4

Académica Coimbra - FC Porto 0:3

Benfica Lisabon - Rio Ave 6:1

27. kolo tureckej ligy:

Galatasaray Istanbul - Istanbul Büyüksehir Belediyesi 3:2 - Róbert Vittek (Istanbul BB) je zranený

Sivasspor - Orduspor 3:2 - brankár Štefan Senecký (Sivasspor) nefiguroval v zápise o stretnutí

Gaziantepspor - Eskisehirspor 2:0

20. kolo maďarskej ligy:

MTK Budapešť - Honvéd Budapešť 1:0

Paks - Haladás 0:0

Kecskemét - Pécs 0:2

Ferencváros Budapešť - Eger 4:0

1. kolo nadstavby belgickej ligy:

Gent - Mons-Bergen 2:1

Mechelen - Charleroi 0:0

Lierse - Kortrijk 0:0

OH Leuven - Waasland-Beveren 3:1

Zulte Waregem - Lokeren 1:1

27. kolo rakúskej ligy:

Admira Mödling - Mattersburg 1:0 - Matúš Mikuš (Admira) nefiguroval v zápise o stretnutí

Innsbruck - AC Wolfsberger 2:3

Wiener Neustadt - Sturm Graz 1:0 - Peter Hlinka (Neustadt) odohral celý duel

SV Ried - Rapid Viedeň 3:2 - Ján Novota (Rapid) presedel celý duel na lavičke náhradníkov


Hokej:

KHL:

SKA Petrohrad - Dinamo Moskva 2:1 (0:0, 0:0, 1:1 1:0)

Góly: 53. Tichonov, 99. Martensson 49. Cvetkov.

/stav série 2:3/

Semifinále extraligy - viac v článku:

HKM Zvolen - ŠHK 37 Piešťany 2:1 sn (1:0, 0:1, 0:0, -0:0, 1:0)

Góly: 4. Podkonický (Čierny), rozh. sam. nájazd Chovan - 39. J. Ručkay (H. Ručkay, Filip). Rozhodcovia Baluška, J. Konc - Rovenský, V. Snášek, vylúčení 4:4, presilovky 0:0, v oslabení 0:1, zmeny: 27. Novajovský - 21. navyše Mišura, Toman, Šišovský, 4265 divákov. Stav série 3:2.

Švédska elitserien:

Play-off - semifinále - druhý zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):

Linköping - Skelleftea 2:3 po predĺžení (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1) - stav série: 1:1

Baráž o zotrvanie - 8. kolo:

Leksand - Rögle 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Örebro - Västeras 5:4 po sam. nájazdoch (2:1, 1:0, 1:3 - 0:0, 1:0)

Södertälje - Timra 3:8 (1:4, 1:2, 1:2)

Semifinále play-off českej extraligy:

Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:4 po sam. nájazdoch (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0, 0:1) - stav série: 1:2

Góly: 39. a 56. Peterek, 53. Klimenta - 16. Čech, 35. Okál, 49. Leška, rozhodujúci sam. nájazd: Čech

Peter Hamerlík (Třinec) odchytal celý duel

Štvrťfinále play-off nemeckej DEL (hralo sa na štyri víťazstvá):

Hamburg - Eisbären Berlín 2:3 (0:0, 0:3, 2:0) - konečný výsledok série: 2:4, do semifinále postúpil Eisbären Berlín

Ingolstadt - Krefeld 2:7 (1:1, 1:5, 0:1) - konečný výsledok série: 2:4, do semifinále postúpil Krefeld

Wolfsburg - Mannheim 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) - konečný výsledok série: 4:2, do semifinále postúpil Wolfsburg

Semifinále play-off a finále play-out švajčiarskej NLA:

Play-off - semifinále (hrá sa na 4 víťazstvá):

EV Zug - SC Bern 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) - stav série: 3:3

Play-out - finále (hrá sa na 4 víťazstvá):

SC Langnau Tigers - Rapperswil-Jona Lakers 3:4 po predĺžení (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1) - stav série: 3:3


Vodné športy:

21. ročník Žilinských zjazdov vo vodnom zjazde:

MUŽI:

K1: 1. Peter Slašťan (KDV Bratislava) 27:29,2 min, 2. Ján Andraška (TU Zvolen) 29:09,1, 3. Allan Porubský (TU Zvolen) 32:44,7

C1 muži: 1. Martin Medveď (SOK Žilina) 31:28,6, 2. Roman Zuzik (SOK Žilina) 42:15,7, 3. Jaroslav Slučik (SOK Žilina) 43:56,7

C2: 1. Ján Šutek, Jaroslav Slučik (Dukla Žilina) 28:01,1, 2. Matúš Kunhart, Peter Šoška (Dukla Žilina) 28:38,1, 3. Jozef Hrankai, Jozef Balvoň (SOK Žilina) 38:41,8

ŽENY:

K1: 1. Barbora Janíková (TU Zvolen) 32:14,7, 2. Barbora Kortišová (TU Zvolen) 32:59,1


Cyklistika:

Preteky Okolo Maroka:

1. etapa (Rabat - Larache, 180 km): 1. Essaid Abelouache (Mar.) 4:15:54 h, 2. Matej Jurčo (SR/Dukla Trenčín Trek) rovnaký čas ako víťaz, 3. Nabil Baz (Alž.) +7 s, 4. Soufiane Haddi (Mar.), 5. Daniele Aldegheri (Tal.), 6. Michael Kolář (SR/Dukla Trenčín Trek), ... 29. Roman Zrelica, 34. Lukáš Bátora (obaja SR/CK Banská Bystrica), 35. Maroš Kováč (SR/Dukla Trenčín Trek) všetci +1:53 min.


Volejbal:

ME kadetiek:

I. skupina (Bar):

Poľsko - Slovinsko 3:2

Taliansko - Grécko 3:0

Čierna Hora - Česko 1:3

II. skupina (Kladovo):

Rusko - Turecko 1:3

Nemecko - Holandsko 1:3

Francúzsko - Srbsko 0:3

Extraliga žien - o 5. - 8. miesto - druhý zápas (hrá sa na dve stretnutia, v prípade stavu 1:1 na zápasy rozhodne zlatý set):

VK Spišská Nová Ves - KV MŠK Oktan Kežmarok 0:3 (-15, -21, -25) - konečný výsledok série: 0:2, Kežmarok bude hrať o 5. miesto, Spišská Nová Ves o konečnú 7. priečku

78 min, rozhodovali: Sluk a Savka, 400 divákov

Extraliga mužov - semifinále play-off - druhý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Legend Watches Slávia Svidník - Volley Team UNICEF Bratislava 3:0 (18, 16, 22) - stav série 1:1

72 min, rozhodovali: Höger a Porvazník, 500 divákov

Spartak VKP Myjava - VK Chemes Humenné 1:3 (-20, 26, -22, -15) - stav série 0:2

103 min, rozhodovali: Schimpl a Bajči, 500 divákov


Basketbal:

Extraliga žien - 2. kolo play-off (semifinále) - prvý zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):

MBK Ružomberok - ŠBK Šamorín 74:69 (24:16, 16:16, 15:23, 19:14) - stav série 1:0

Najviac bodov: Holmesová 21, Lukačovičová a Minčíková po 9 - Sujová a Murphyová po 13, Vyňuchalová 10

TH: 23/20 - 20/14, fauly: 20 - 25, trojky: 4 - 5, rozhodovali: T. Lukáč, R. Hricišin a Kiss, 1100 divákov

Good Angels Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 104:58 (49:31)

Najviac bodov: Quigleyová 20, Krivačevičová 16, Sverrisdottirová a Kupčíková po 15 - Palušná 16, Stehlíková a Sliškovičová po 12, 700 divákov

/stav série: 1:0/

Extraliga mužov - 1. kolo play-off (štvrťfinále) - tretí zápas (hralo sa na 3 víťazstvá):

MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 80:71 (13:17, 24:19, 25:22, 18:13) - konečný výsledok série: 3:0, do semifinále postúpilo Komárno

Najviac bodov: Stevens 22, Thompson 16, Šoška 15 - Vido 21, Crimmins 20, Bridgewaters 16

TH: 23/13 - 13/10, fauly: 18 - 22, trojky: 9 - 3, rozhodovali: Lamoš, Šramko a Hančík, 800 divákov

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza 96:86 (25:21, 30:16, 12:27, 29:22) - stav série: 2:1

Najviac bodov: Acker 32, Evans 21, Mandič 16 - Baťka 20 (3 trojky), Powers 18, Harris 17

TH: 29/23 - 22/14, fauly: 25 - 24, trojky: 7 - 6, rozhodovali: Brziak, Karniš a Doušek, 1300 divákov

Edymax SPU Nitra - BK Iskra Svit 77:70 (23:23, 13:12, 19:16, 22:19) - stav série: 2:1

Najviac bodov: M. Kovačevič 17, Tomek 14, Sparks 12 - George 21, Channels 14, Jackson 13

TH: 17/13 - 15/8, fauly: 17 - 17, trojky: 10 - 4, rozhodovali: Ženiš, Pipíška a Szibilla, 1100 divákov

13. kolo nadstavbovej skupiny A2 najvyššej českej mužskej basketbalovej súťaže Mattoni NBL:

Astrum Levice - Lions Jindřichov Hradec 101:61 (27:22, 30:12, 25:17, 19:10)

Najviac bodov: Fields 21, Kemp 19 (4 trojky), Nuhanovič 14 - Vošlajer 12, Zachrla 11 (3 trojky), Venta 9

TH: 40/27 - 20/10, fauly: 21 - 32, trojky: 6 - 9, rozhodovali: Paulík, Kapl a Remenec, 1400 divákov


Beh na lyžiach:

Behu na Žiarsku chatu:

MUŽI: 1. Martin Bajčičák (ŠKP Štrbské Pleso) 21:08,2 min, 2. Peter Mlynár (ŠKP Štrbské Pleso) 22:50,4, 3. Pavol Hurajt (VŠC Dukla Banská Bystrica) 23:39,1

ŽENY: 1. Janka Gereková (VŠC Dukla Banská Bystrica) 27:00,0 min, 2. Katarína Krišicová (ŠKP Banská Bystrica) 31:06,0, 3. Jana Gombalová (ŠKP Banská Bystrica) 31:35,0


Kolky:

Semifinále Final Four Ligy majstrov:

ŽENY:

KK Lanteks Celje (Slovin.) - CS Elektromures Romgaz Targu Mures (Rum.) 7:1 na body (3655:3421), na tzv. setové body 18:6

SKC Victoria 1947 Bamberg (Nem.) - KK Pionir Subotica (Srb.) 8:0 na body (3633:3274), na tzv. setové body 20:4

MUŽI:

ŽP Šport Podbrezová (SR) - KK Belehrad (Srb.) 7:1 na body (3902:3768), na tzv. setové body 17:7

Szegedi TE (Maď.) - BSV Voith St. Pölten (Rak.) 6:2 na body (3824:3810), na tzv. setové body 12,5:11,5


Športová gymnastika:

Finálové disciplíny na Svetovom pohári v katarskej Dauhe:

MUŽI:

prostné: 1. Flavius Koczi (Rum.) 14,925 bodu, 2. Arthur Oyakawa (Braz.) 14,900, 3. Rok Klavora (Slovin.) 14,700

kôň s držadlami: 1. Krisztián Berki (Maď.) 15,450, 2. Jumpei Oka (Jap.) 15,125, 3. Vid Hidvégi (Maď.) 15,100

kruhy: 1. Arthur Nabarrete Zanetti (Braz.) 15,700, 2. Liao Čchiou-chua (Čína) 15,425, 3. Artur Tovmasjan (Arm.) 15,400

preskok: 1. Ri Se Gwang (KĽDR) 15,137 (prvý skok: 15,350, druhý skok: 14,925), 2. Le Thanh Phuong (Viet.) 15,062 (prvý skok: 15,075, druhý skok: 15,050), 3. Artur Davtjan (Arm.) 14,937 (prvý skok: 15,400, druhý skok: 14,475)

bradlá: 1. Andrei Vasile Muntean (Rum.) 15,325, 2. Džin-hjok Kim (KĽDR) 15,225, 3. Liao Čchiou-chua (Čína) 15,000

hrazda: 1. Marijo Možnik (Chor.) 14,925, 2. Jeffrey Wammes (Hol.) 14,875, 3. Oliver Hegi (Švaj.) 14,825

ŽENY:

preskok: 1.Thi Ha Thanh Phan (Viet.) 14,825 (prvý skok: 14,950, druhý skok: 14,700), 2. Larisa Andreea Iordacheová (Rum.) 14,675 (prvý skok: 15,000, druhý skok: 14,350), 3. Giulia Steingruberová (Švaj.) 14,662 (prvý skok: 15,225, druhý skok: 14,100)

bradlá: 1. Tchan Ťia-sin (Čína) 14,850, 2. Ruby Harroldová 14,500, 3. Gabrielle Juppová (obe V. Brit.) 13,925

kladina: 1. Larisa Andreea Iordacheová (Rum.) 15,500, 2. Ženg Si-qin (Čína) 15,150, 3. Gabrielle Juppová (V. Brit.) 14,450

prostné: 1. Diana Laura Bulimarová 14,625, 2. Larisa Andreea Iordacheová (obe Rum.) 14,425, 3. Ženg Si-qin (Čína) 14,050


Futsal:

2. skupina kvalifikácie ME 2014 - viac v článku:

Azerbajdžan - SR 2:1 (0:1)

Góly: 39. Biro Jade, 39. Mammadkarimov - 12. Bahna. Rozhodovali: Lemal (Belg.) a Kinov (Bul.), ŽK: Biro Jade, Mammadkarimov - Mikita, Drahovský, ČK: 32. Mikita (SR)

Nórsko - Bosna a Hercegovina 0:4 (0:3)

Góly: 9. Ramič, 15. S. Novoselac, 18. Mulahmetovič, 36. Radmilovič


Hádzaná:

25. kolo ženskej hádzanárskej súťaže WHIL (Women´s Handball International League):

Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 34:27 (19:10)

Najviac gólov: Tregubovová 7/1, Snopovová 6, Tobiašová 6/3 - Keclíková a H. Kutlvašrová po 6, Jačková 5/2

Pok. hody: 5/4 - 6/4, vylúčené: 3 - 2, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský (obaja SR), 1000 divákov

HK Danlog Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 22:26 (14:11)

Najviac gólov: Michnová 12/6, Minarčíková 4, Blažeková 2 - Porubská a Bérešová po 7, Szarková 5

Pok. hody: 6/6 - 2/0, vylúčené: 3 - 6, rozhodovali: Dvorský a Karlubík (obaja SR), 730 divákov

TJ Sokol Písek - HC Zlín 27:33 (12:17)

Najviac gólov: Malá 8, Vyhnalová 5/3, J. Kutlvašrová a Vrabcová po 3 - Pospíšilová 6, Sobieská 5/4, Brandová 4

Pok. hody: 3/3 - 4/4, vylúčené: 6 - 5, rozhodovali: Halada a Točík (obaja ČR), 230 divákov

DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba 30:27 (20:14)

Najviac gólov: Martinková 13, M. Vysloužilová 5, P. Beňušková 4 - Hrbková 9, Chrenková 5, A. Tóthová a Poznarová po 4

Pok. hody: 2/2 - 3/3, vylúčené: 1 - 4, rozhodovali: B. Frieser a L. Frieser (obaja ČR), 1100 divákov

DHK Zora Olomouc - TJ Jindřichov Hradec 37:20 (23:11)

Najviac gólov: Huráňová 8/2, Salašová 6, Růžičková a Fabíková po 5 - Krupicová 10/3, Zbožínková 4, Kohoutová 3

Pok. hody: 4/3 - 7/5, vylúčené: 7 - 9, ČK: Severová za 3 vylúčenia - Eliášová za nedovolený zákrok, rozhodovali: Pavlíček a Tokoš (obaja ČR), 180 divákov


Akrobatické lyžovanie:

MS juniorov:

Chlapci: 1. Thomas Rowley (USA), 2. Ludvig Fjällström (Švéd.), 3. Pavel Kolmakov (Kaz.)

Dievčatá: 1. Keaton McCargová (USA), 2. Kaitlyn Harrellová (USA), 3. Perrine Laffontová (Fr.)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 10 109
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 966
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 760
  4. Moskva alebo Petrohrad? 3 648
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 149
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 542
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 326
  8. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 220
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 1 953
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 664

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Haagsky tribunál trestal najmä Srbov, po Mladičovi končí

Miloševič počas procesu zomrel, srbského extrémistu zase oslobodili. Teraz sedí v parlamente.

SVET

Najskôr cukríky, potom zabíjanie. Balkánskeho mäsiara odsúdili

Niektorí Mladiča považujú za vojnového hrdinu.

KOMENTÁRE

Bezdôsledkový Smer nám zahral komédiu

Smer je len napodobenina s niekoľkými vonkajšími znakmi politickej strany.

KOŠICE KORZÁR

Bratov Paškovcov odsúdili za bitku v centre Košíc

Dvaja dostali podmienku, jeden peňažný trest.

Neprehliadnite tiež

Karabach? Na Ligu majstrov sú lístky lacnejšie ako u nás na dedine

Atléticu Madrid sa v novej supermodernej aréne nedarí, v Lige majstrov je na pokraji vypadnutia.

Nahradí Mečířa práve on? Bola by to výzva, priznáva Hrbatý

Slovenského tenistu DOMINIKA HRBATÉHO uviedli do Siene slávy. V rozhovore priznal, že možno istý čas bude trénovať aj Martina Kližana.

Ďalším ruským športovcom odobrali olympijské medaily zo Soči 2014

Obaja navyše dostali doživotný dištanc štartovať na olympiáde.

Sekulič: Trénerská zmena priniesla novú energiu, musíme bojovať o miesto v zostave

Máme ešte tri duely, v ktorých chceme uspieť, tvrdí kapitán Slovana.