Športové výsledky (31. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Philadelphia - Boston 3:1

Pittsburgh - NY Islanders 2:0

Winnipeg - Carolina 1:3

Colorado - Nashville 1:0 pp

Minnesota - Los Angeles 4:3 pp a sn

Buffalo - Washington 3:4 pp a sn (A. Sekera za domácich 0+1)

Montreal - NY Rangers 3:0

Ottawa - Toronto 0:4

Florida - New Jersey 3:2 pp

Edmonton - Vancouver 4:0

San Jose - Phoenix 3:2 pp a sn


NBA - viac v článku:

Dallas - Chicago 100:98 (24.23, 29:33, 22:19, 25:23)

Atlanta - Orlando 97:88 (23:27, 22:17, 22:16, 30:28)

Houston - Los Angeles Clippers 98:81 (28:29, 27:21, 30:13, 13:18)

Článok pokračuje pod video reklamou

Minnesota - Memphis 86:99 (30:23, 20:22, 17:20, 19:34)

Philadelphia - Charlotte 100:92 (22:31, 27:15, 24:25, 27:21)

Milwaukee - Oklahoma City 99:109 (28:32, 18:24, 37:27, 16:26)

Utah - Brooklyn 116:107 (33:28, 19:26, 31:20, 33:33)

Sacramento - Los Angeles Lakers 98:103 (37:25, 20:28, 18:29, 23:21)


Futbal:

31. kolo Premier league - viac v článku:

Aston Villa - FC Liverpool 1:2 (1:0)

Góly: 31. Benteke - 47. Henderson, 60. (z pok. kopu) Gerrad.

27. kolo I. bundesligy - viac v článku:

VfL Wolfsburg - 1. FC Norimberg 2:2 (2:0)

Góly: 3. Diego, 27. Olič - 61. Simons, 66. Nilsson. 25.524 divákov. R. Mak (Norimberg) nefiguroval na zápasovej súpiske

Greuther Fürth - Eintracht Frankfurt 2:3 (1:1)

Góly: 2. Djurdjič, 72. Sararer - 13. Inui, 59. Aigner, 69. A. Meier

22. kolo najvyššej ruskej súťaže:

Volga Nižnij Novgorod - Amkar Perm 1:1 - Martin Jakubko odohral prvý polčas a v 42. min videl žltú kartu, Michal Breznaník (obaja Perm) nenastúpil pre zranenie

FK Krasnodar - Anži Machačkala 4:0

Terek Groznyj - Zenit Petrohrad 0:3 /T. Hubočan (Petrohrad) hral celý zápas a v 81. min dostal ŽK/

Spartak Moskva - Kubaň Krasnodar 2:2

29. kolo Primera División - viac v článku:

Real Valladolid - Osasuna Pamplona 1:3 (1:0)

Góly: 11. Ruben (vlastný) - 50. a 60. Sola, 69. Cuevas. 12.624 divákov.

Real Mallorca - Deportivo La Coruňa 2:3 (1:1)

Góly: 19. Victor, 86. Nsue - 27. Silvio, 48. Marchena, 60. Riki. 12.000 divákov

Espanyol Barcelona - Real Sociedad San Sebastian 2:2 (2:1)

Góly: 9. Garcia, 38. Stuani - 23. Zurutuza, 76. Lopez (vlastný), 22.323 divákov

Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:1)

Góly: 6. Falcao - 5. Jonas

30. kolo Ligue 1:

Nice - Olympique Marseille 0:1 (0:1)

Gól: 15. Gignac. 9.500 divákov

Brest - Lille 1:2 (1:1)

Góly: 10. Raspentino - 18. S. Kalou, 79. Roux

Lyon - Sochaux 1:2 (0:0)

Góly: 68. Gomis (z pok. kopu) - 50. Sio, 88. Bakambu

28. kolo holandskej ligy:

Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2

Heracles Almelo - AZ Alkmaar 1:2

Waalwijk - ADO Den Haag 4:0

Vitesse Arnhem - Zwolle 2:1

Ajax Amsterdam - Nijmegen 4:1

27. kolo tureckej ligy:

Kasimpasa - Bursaspor 2:0 - Stanislav Šesták (Bursaspor) hral do 90. min

Trabzonspor - Antalyaspor 2:0 - Marek Sapara sa nedostal do nominácie na zápas, Marek Čech (obaja Trabzonspor) absolvoval celý duel a dostal žltú kartu.

Fenerbahce Istanbul - Akhisar Belediyespor 2:0 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) nastúpil v 75. min a v 90. min videl žltú kartu

Elazigspor - Genclerbirligi 1:1

Dohrávka 32. kola škótskej ligy:

St. Mirren - Celtic Glasgow 1:1

27. kolo rakúskej ligy:

Austria Viedeň - RB Salzburg 1:1 /D. Švento (Salzburg) hral do 80. min/

27. kola gréckej ligy:

Levadiakos - AEK Atény 0:0

Veria - Kerkyra 2:0

Xanthi - Atromitos 0:0

Olympiakos Pireus - PAOK Solún 0:0

21. kolo Gambrinus ligy:

Brno - Hradec Králové 1:3 (0:1)

Góly: 61. Zavadil (z pok. kopu) - 9. Sisler, 55. Hochmeister, 90.+ Uškovič

Martin Husár (Brno) hral od 56. min, Dušan Uškovič nastúpil v 75. min a v nadstavenom čase skóroval, Peter Jánošík (obaja Hradec Králové) nehral

Teplice - Slavia Praha 1:1 (0:0)

Góly: 89. Vondrášek - 70. Vošahlík

Ján Chovanec (Teplice) hral do 74. min, Kamil Čontofalský, Milan Bortel, Matúš Čonka, Martin Dobrotka a Martin Juhár absolvovali celý duel, Dávid Škutka hral do 88. min, Karol Kisel a Matej Rakovan (všetci Slavia) nehrali.

20. kolo maďarskej futbalovej ligy:

Debrecín - Újpest 0:1, Györ - Diosgyör 2:0


Cyklistika:

Okolo Flámska (Bruggy - Oudenaarde, 256 km):

1. Fabian Cancellara (Švaj.) RadioShack Leopard 6:06:01 h, 2. Peter Sagan (SR) Cannondale +1:27 min, 3. Jürgen Roelandts (Belg.) Lotto Belisol +1:29, 4. Alexander Kristoff (Nór.) Kaťuša, 5. Matthieu Ladagnous (Fr.) FDJ, 6. Heinrich Haussler (Aus.) IAM Cycling všetci +1:39

Okolo Flámska (preteky žien - 127,4 km):

1. Marianne Vosová (Hol.) 3:33:21 h, 2. Eleonora Van Dijková (Hol.), 3. Emma Johanssonová (Švéd.), 4. Elisa Longová-Borghiniová (Tal.) všetky čas ako víťazka, 5. Annemiek Van Vleutenová, 6. Adrie Visserová (obe Hol.) obe +2:37 min


Hokej:

Semifinále Slovnaft play-off extraligy - viac v článku:

HC Košice - HK Nitra 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) - konečný stav série: 4:1, Košice postúpili do finále

Góly: 1. Jenčík (Cebák, Pašek), 19. Pašek (T. Marcinko, Cebák), 23. Marek Slovák (Š. Novotný, Jokeľ), 23. Jenčík (Marcel Haščák, Štrbák), 24. Marek Slovák (Š. Novotný, Jokeľ), 59. Štrbák (Spilar, Pašek) - 2. Mašlonka (Hrnka), 36. Tománek (Stümpel, König), 53. Tománek (König)

Baráž o účasť v extralige 2013/2014 - siedmy zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):

MHC Mountfield Martin - HC 46 Bardejov 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0, 1:0) - konečný stav série: 4:3, Martin sa zachránil v extralige

Góly: 15. Dvořák (Petruška), 46. M. Hollý (Kolena, Petruška), 55. M. Hollý (Petruška), rozhodujúci sam. nájazd A. Novotný - 7. M. Baláž (M. Nagy, Ľ. Sabol), 39. Ščurko (Halás), 42. Ľ. Sabol (Krčula, M. Baláž)

12. kolo nadstavby o extraligu juniorov:

HK 91 Senica - HKm Zvolen 4:3 po predĺžení (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)

HC Topoľčany - MMHK Nitra 3:4 po predĺžení (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)

HK ŠKP Poprad - MHC Martin 4:7 (2:0, 0:3, 2:4)

Piate finále Východnej konferencie KHL (hrá sa na 4 víťazstvá):

Ak Bars Kazaň - Traktor Čeľabinsk 1:2 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1) - stav série: 3:2

Góly: 50. Nikulin (Kornejev, Morozov) - 16. Bulis (Quint, Čistov), 80. Kontiola (Ničuškin)

Semifinále play off švédskej ligy:

Lulea Färjestad 5:2 (1:1, 3:1, 1:0) Góly: 14. Abbott, 22. Vihko, 22. Sandström, 27. Abbott, 59. Pyörälä 10. Berglund, 23. Johansson

/stav série 2:0/

Semifinále českej extraligy - 4. zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):

Třinec - Zlín 1:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1) - stav série: 1:3

Góly: 16. Adamský (Klimenta) - 16. Ondráček (Melenovský), rozhodujúci sam. nájazd Leška

Baráž o českú extraligu - 4. kolo:

Olomouc - Liberec 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Mladá Boleslav - Chomutov 4:3 po sam. nájazdoch (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0, 2:1)


Basketbal:

Štvrťfinále extraligy mužov:

BK Inter Incheba Bratislava - ŠKP Banská Bystrica 97:75 (24:15, 25:25, 27:16, 21:19) - konečný výsledok série: 3:0, Inter postúpil do semifinále

Najviac bodov: M. Rančík 21, Garnett 20 (4 trojky), Sedmák 19 - Smajlagič 17, Rendla 16, Dorazil 10

TH: 18/13 - 19/17, fauly: 20 - 21, trojky: 8 - 4, rozhodovali: Ženiš, Pipíška a Szibilla, 1400 divákov


Tenis:

Turnaj ITF v tureckej Antalyi:

Ellen Allgurinová (Švéd.) - Chantal Škamlová (SR-8) 6:0, 3:6, 6:2

Miami - viac v článku:

Dvojhra - finále:

Andy Murray (2-V. Brit.) - David Ferrer (3-Šp.) 2:6, 6:4, 7:6 (1)

Štvorhra - finále:

Naďa Petrovová, Katarina Srebotniková (Rus./Slovin.-3) - Lisa Raymondová, Laura Robsonová (USA/V. Brit.) 6:1, 7:6 (2)


Cyklistika:

Okolo Maroka:

2. etapa (Oued Laou - Al Hoceima, 153 km): 1. Mathieu Perget (Fr.) 5:26:58 h, 2. Maroš Kováč (SR/Dukla Trenčín Trek), 3. Andrej Mizurov (Kaz.) obaja +7:03 min, ... 8. Martin Mahďar (SR/Dukla Trenčín Trek) +15:53, 11. Marek Čanecký (SR/CK Banská Bystrica) +15:56, 16. Matej Jurčo (SR/Dukla Trenčín Trek) +16:27


Atletika:

47. ročník medzinárodných chodeckých pretekoch Olomoucká dvadsiatka druhé miesta.

Muži - 20 km: 1. Tomala (Poľ.) 1:20:30 - rekord pretekov, 2. Tóth (SR) 1:21:50 - slovenský výkon roka (SVR), 3. Brzozowski (Poľ.) 1:22:20,... 8. Kučmín 1:25:56, 9. Majdán 1:27:47, 11. Babík 1:31:31, 13. Bátovský 1:33:31, 14. Dolinský (všetci SR) 1:34:02

Ženy - 20 km: 1. Buziaková (Poľ.) 1:31:43, 2. Virbalyte (Lit.) 1:33:12, 3. Pelantová (ČR) 1:34:13,... 7. Gáliková (SR) 1:41:29

Muži - 10 km: 1. Motl (ČR) 45:31

Ženy - 10 km: 1. Swarnógová (Poľ.) 45:30, 2. Czaková 46:35 - SVR

Dorastenci - 5 km: 1. Úradník 21:34, 2. Morvay 21:46,... 4. Černý (všetci SR) 26:56

Dorastenky - 5 km: 1. R. Piliarová 25:39,... 3. N. Abatanttuonová 26:15, 4. Čubaňová (všetky SR) 26:48

Žiaci - 3 km: 1. Srbecký (ČR) 15:5,... 3. Murín (SR) 16:53

Žiačky - 3 km: 1. Kavaliauskaite (Lit.) 15:50, 2. Hačundová15:58, 3. Kuklicová (obe SR) 17:27


Stolný tenis:

Svetovýpohár v stolnom tenise družstiev v čínskom Kuang-čou (28. - 31. 3. 2013):

MUŽI

semifinále:

Čína - Japonsko 3:1

Taiwan - Egypt 3:0

finále:

Čína - Taiwan 3:1

Su Sin - Čuang Čih-juan 3:0 (8, 2, 3)

Žang Ji-ke - Čen Čien-an 2:3 (-9, 7, 6, -7, -8)

Ma Long, Su Sin - Čiang Hung-čieh, Čen Čien-an 3:0 (10, 6, 6)

Ma Long - Čuang Čih-juan 3:0 (11, 4, 7)

Konečné poradie: 1. Čína, 2. Taiwan, 3. Japonsko a Egypt Kórejská republika, 5. Kórejská republika, Brazília, Rakúsko a Nemecko.

ŽENY

semifinále:

Čína - Hongkong 3:0

Japonsko - Singapur 3:0

finále:

Čína - Japonsko 3:0

Li Siao-sia - Ai Fukuharová 3:0 (6, 6, 3)

Wu Jang - Kasumi Išikawová 3:0 (5, 6, 9)

Ding Ning, Li Siao-sia - Sajaka Hiranová, Kasumi Išikawová 3:0 (7, 4, 7)

Konečné poradie: 1. Čína, 2. Japonsko, 3. Singapur a Hongkong, 5. Nemecko, Austrália, Kórejská republik a Holandsko.


Volejbal:

ME kadetiek:

I. skupina (Bar):

Poľsko - Taliansko 2:3 (25, 16, -16, -23, -6)

Slovinsko - Česko 3:1 (-19, 13, 13, 24)

Srbsko - Rusko 3:1 (-22, 19, 14, 22)

II. skupina (Kladovo):

Turecko - Nemecko 3:1 (-23, 23, 15, 21)

Holandsko - Francúzsko 3:1 (18, -23, 21, 20)

Grécko - Čierna Hora 3:1 (23, -14, 20, 10)


Curling:

MS - muži:

1. kolo:

Kanada - Čína 7:6

Švédsko - Fínsko 7:6

Česko - Nórsko 8:5

Švajčiarsko - Rusko 6:4

2. kolo:

Škótsko - Japonsko 7:5

Čína - Česko 12:5

Rusko - Švédsko 5:6

Dánsko - USA 3:8


Vodné športy:

21. Žilinské zjazdy:

1. zjazd:

K1 muži: 1. Peter Slašťan (KDV Bratislava) 13:46,8, 2. Ján Andráška 14:35,5, 3. Allan Porubský (obaja TU Zvolen) 16:12,6

K1 ženy: 1. Barbora Janíková 16:12,7, 2. Barbora Kortišová (obe TU Zvolen) 16:36,0

C1: 1. Martin Medveď 15:36,1, 2. Roman Zúzik 21:07,0, 3. Jaroslav Slučik (všetci Sokol Žilina) 22:56,0

C2: 1. Ján Šutek - Jaroslav Slučik (Dukla/Sokol Žilina) 14:03,5, 2. Matúš Kunhart - Peter Šoška (Dukla Žilina) 14:17,5, 3. Jozef Hrankai - Jozef Balvoň (Sokol Žilina) 16:16,2

2. zjazd:

K1 muži: 1. Slašťan 13:43,9, 2. Andráška 14:34,6, 3. Porubský 16:32,0

K1 ženy: 1. Janíková 16:02,0, 2. Kortišová 16:29,5

C1: 1. Medveď 15:52,5, 2. Slučik 21:01,1, 3. Zúzik 21:08,7

C2: 1. Šutek - Slučik 13:58,9, 2. Šoška - Kunhart 14:21,5, 3. Hrankai - Balvoň 22:25,6

Preteky ICF v Markkleebergu:

Muži - C1: 1. Alexander Slafkovský (SR) 100,65 (2 tr. sekundy), 2. Tomáš Rák (ČR) 101,50 (0), 3. Jan Benzien 102,47 (4), 4. Sideris Tasiadis (obaja Nem.) 103,86 (4), 5. Marc Biazizzo (Fr.) 104,60 (0)


Bedminton:

Finálové výsledky - ME juniorov:

Dvojhra juniorov: Fabian Roth (Nem.-5/8) - Mark Caljouw (Hol.-9/16) 2:0 (17, 14)

Štvorhra juniorov: Kasper Antonsen, Oliver Babic (Dán.) - Mathias Christiansen, David Daugard (Dán.-5/8) 2:0 (17, 23)

Dvojhra junioriek: Stefani Stoevová (Bulh.-3/4) - Line Kjaersfeldtová (Dán.-5/8) 2:1 (13, -23, 19)

Štvorhra junioriek: Gabriela Stoevová, Stefani Stoevová (Bulh.-1) – Julie Finneová-Ipsenová, Rikke S. Hansenová (Dán.-2) 2:0 (11, 18)

Miešaná štvorhra: David Daugard, Maiken Fruergaardová (Dán.) – Robin Tabeling, Myke Halkemová (Hol.-3/4) 2:0 (15, 18)


Hokejbal:

Štvrťfinále play-off extraligy v hokejbale:

3. zápasy:

HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski rytieri Nitra 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) - konečný stav série: 0:3, Nitra postúpila do semifinále

Imperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) - stav série: 2:1

LG AZhokej Bratislava - Jokerit Petržalka 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) - stav série: 2:1

HBK hokejmarket Skalica - ŠHBK Ružinov 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) - stav série: 1:2

4. zápasy:

Imperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské 6:4 (2:4, 2:0, 2:0) - konečný stav série: 3:1, Martin postúpil do semifinále

LG AZhokej Bratislava - Jokerit Petržalka 6:3 (1:1, 3:1, 2:1) - konečný stav série: 3:1, LG AZhokej Bratislava postúpil do semifinále

HBK hokejmarket Skalica - ŠHBK Ružinov odložili na 6. apríla


Kolky:

Liga majstrov 2012/2013 - záverečný turnaj (Final Four) v Podbrezovej (30. - 31. 3.):

Nedeľa - duely o konečné umiestnenie:

zápas o 3. miesto: KK Belehrad (Srb.) - BSV Voith St. Pölten (Rak.) 6:2 na body (3771:3698), na tzv. setové body 14:10

finále: ŽP Šport Podbrezová (SR) - Szegedi TE (Maď.) 2:6 (3751:3904), na tzv. setové body 9,5:14,5

Konečné poradie Ligy majstrov v kolkoch 2012/2013 - muži: 1. Szegedi TE (Maď.), 2. ŽP Šport Podbrezová (SR), 3. KK Belehrad (Srb.), 4. BSV Voith St. Pölten (Rak.)


Akrobatické lyžovanie:

MS juniorov - slopestyle:

Juniori: 1. Felix Stridsberg-Usterud (Nór.) 88,2 bodu, 2. Brent Whipple (USA) 87,0, 3. Luca Tribondeau (Rak.) 81,4, ... 35. Igor Janckulík (SR) 56,2

Juniorky: 1. Lisa Zimmermannová (Nem.) 76,2, 2. Alexi Micinská (USA) 70,6, 3. Katie Summerhayesová (V. Brit.) 67,8

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  2. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  3. HubHub spája sily s Neulogy
  4. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  5. Byt alebo dom? V Novom Ružinove vyriešili dilemu za vás
  6. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  7. Uvažujete nad solárnymi kolektormi? Získajte príspevok až 1750 €
  8. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  9. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  10. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 28 507
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 20 704
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 11 635
  4. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 7 011
  5. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 6 709
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 396
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 197
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 3 746
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 116
  10. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 2 718

Hlavné správy zo Sme.sk

SPIŠ KORZÁR

Auto narazilo do skupiny detí, zranených je dvanásť ľudí

Nehoda sa stala pri Spišskom Bystrom v okrese Poprad.

DOMOV

O čom je spor o Istanbulskom dohovore (otázky a odpovede)

Dohovor má predchádzať domácemu násiliu na ženách.

KOMENTÁRE

Tragédiou Slovenska sú politici ako Danko. Ukazuje sa to aj pri zákone o drogách

Odbornosť je dôležitejšia než ideológia.

Neprehliadnite tiež

Ak ma chcel niekto položiť, tak sa mu to nepodarilo, vraví Paulína Fialková

Slovenská ženská štafeta skončila na olympiáde v Pjongčangu na výbornom piatom mieste.

Murínová: Poliaková podala taký výkon, až mi tiekli slzy

Fialková navonok vyzerala, že je v poriadku, ale vnútorne s tým stále bojovala, priznáva jej trénerka Anna Murínová.

Ruská provokácia? Dobre vedia, že to nesmú, hneval sa Čech

Boj o hokejové finále sa začal už deň pred zápasom. Je to psychologická vojna, vraví manažér českých hokejistov.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.