New Jersey - New York Islanders 1:3 (za hostí Ľ. Višňovský 0+1)
NY Rangers - Winnipeg 4:2
Montreal - Carolina 4:1
Detroit - Colorado 3:2
Minnesota - St. Louis 1:4 (za hostí J. Halák odohral 19:47 min a kryl 5 striel)
Dallas - Anaheim 0:4
Chicago - Nashville 3:2 pp a sn
Edmonton - Calgary 4:1
San Jose - Vancouver 3:2 v tretej tretine
Toronto - Detroit 98:108 (24:25, 31:29, 24:21, 19:33)
Atlanta - Cleveland 102:94 (25:19, 27:25, 27:24, 23:26)
Houston - Orlando 111:103 (32:14, 33:29, 25:31, 21:29)
Milwaukee - Charlotte 131:102 (29:25, 40:35, 31:24, 31:18)
Minnesota - Boston 110:100 (27:25, 30:27, 27:26, 26:22)
Memphis - San Antonio 92:90 (21:21, 26:23, 25:24, 30:22)
Utah - Portland 112:102 (29:19, 27:30, 31:25, 25:28)
Los Angeles Clipers - Indiana 106:109 (21:29, 22:22, 22:30, 41:28)
Tenis:
Turnaj v mexickom Monterrey:
Dvojhra - 1. kolo:
Yanina Wickmayerová (Belg.-6) - Valeria Savinychová (Rus.) 4:6, 6:1, 6:4
Urszula Radwanská (Poľ.-7) - Maria Sanchezová (USA) 6:2, 2:6, 6:2
Tímea Babosová (Maď.) - Ana Sofía Sánchezová (Mex.) 6:3, 6:3
Monica Niculescová (Rum.) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 6:2, 2:1 - skreč, Dateová-Krummová odstúpila
Galina Voskobojevová (Kaz.) - Eleni Daniilidouová (Gr.) 6:3, 3:6, 6:3
Ajumi Moritová (Jap.-8) - Jana Čepelová (SR) 6:0, 6:1
Lauren Davisová (USA) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:2 - skreč, Pučkovová odstúpila
Donna Vekičová (Chor.) - Julia Cohenová (USA) 6:0, 6:4
Turnaj v americkom Charlestone:
Dvojhra - 1. kolo:
Sorana Cirsteová (Rum.-11) - Tatjana Maleková (Nem.) 6:4, 7:6 (5)
Varvara Lepčenková (USA-12) - Christina McHalová (USA) 6:3, 4:6, 6:2
Grace Minová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-13) 6:3 - skreč, Paszeková odstúpila
Eugenie Bouchardová (Kan.) - Nastassja Burnettová (Tal.) 6:2, 6:3
Mallory Burdettová (USA) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:1, 1:6, 6:0
Caroline Garciová (Fr.) - Chanelle Scheepersová (JAR) 7:6 (6), 6:4
Camila Giorgiová (Tal.) - Mandy Minellová (Lux.) 6:4, 6:4
Oľga Govorcovová (Biel.) - Jamie Hamptonová (USA) 6:4, 6:7 (3), 6:4
Mathilde Johanssonová (Fr.) - Melinda Czinková (Maď.) 5:7, 6:3, 7:5
Bethanie Matteková-Sandsová (USA) - Anastasia Rodionovová (Aus.) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (3)
Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) - Arantxa Rusová (Hol.) 6:2, 6:2
Jessica Pegulová (USA) - Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) 6:7 (2), 6:4, 7:5
Andrea Petkovicová (Nem.) - Taylor Townsendová (USA) 6:3, 6:0
Mónica Puigová (Portor.) - Andrea Hlaváčková (ČR) 6:4, 6:0
Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 3:6, 6:4, 7:6 (6)
Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Teliana Pereirová (BRA) 4:6, 6:2, 6:4
Laura Robsonová (V. Brit.-16) - Estrella Cabezová-Candelová (Šp.) 6:2, 6:2
2. kolo:
Serena Williamsová (USA-1) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 6:3
Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-7) 6:2, 6:4
Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:
Dvojhra - kvalifikácia - 2. kolo (finále):
Petra Uberalová (SR) - Bogna Nowická (Poľ.) 6:2, 6:0
Turnaj ITF kategórie Futures v gréckom Heraklióne:
Dvojhra - kvalifikácia - 3. kolo (finále):
Patrik Fabian (SR-6) - Jannis Liniger (Švajč.) 6:4, 6:4
Futbal:
32. kolo škótskej ligy:
FC St. Johnstone - Dundee United 1:1
24. kolo portugalskej ligy:
Sporting Braga - Sporting Lisabon 2:3
Hokej:
Česko:
Mladá Boleslav - Olomouc 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Góly: 4. Pabiška, 11. Pabiška, 21. Demel, 51. Nouza - 23. Králík, 37. Vodný
Chomutov - Liberec 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 19. BULÍK, 34. Duda
PSG Zlín - Oceláři Třinec 1:6 (1:1, 0:5, 0:0) - stav série: 3:2
Góly: 6. Melenovský (Tesařík) - 7. M. Růžička (Zíb, Rákos), 21. M. Růžička (Zíb, Bonk), 29. Bonk (Rákos, Hrabal), 30. Zíb (Hrabal), 31. Květoň (Lojek), 36. Ovčačík (Rufer), 6161 divákov
Peter Hamerlík (Třinec) odchytal celý zápas
Švédsko:
Play-off - semifinále - tretí zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):
Färjestad - Lulea 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) - stav série: 1:2
Baráž o udržanie - 9. kolo:
Leksands - Örebro 1:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Rögle - Södertälje 3:2 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
Timra - Västeras 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Curling:
MS mužov v kanadskej Victorii:
6. kolo:
Švédsko - USA 7:6 - po 11. ende
Dánsko - Rusko 8:6
Japonsko - Čína 5:7
Škótsko - Česko 7:3
7. kolo:
Čína - Rusko 6:3
Fínsko - Nórsko 4:7
Švédsko - Česko 7:4
Kanada - Švajčiarsko 7:2
8. kolo:
Dánsko - Nórsko 7:5
Kanada - USA 7:2
Švajčiarsko - Škótsko 6:8
Japonsko - Fínsko 5:6
Aktuálne poradie:
1. Kanada 5 víťazstiev - 0 prehier, 2. Čína, Škótsko, Švédsko 4 - 1, 5. Dánsko a Nórsko 3 - 2, 7. Švajčiarsko a Česko 2 - 3, 9. Fínsko, Japonsko a USA 1 - 4, 10. Rusko 0 - 5