SME
Nedeľa, 21. apríl , 2019

Športové výsledky (7. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Hokej:

MS - ženy:

výsledky - štvrťfinále:

Fínsko - Nemecko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Švajčiarsko - Rusko 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

o udržanie (na 2 víťazstvá):

ČR - Švédsko 1:2 pp a sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 0:1)

ďalší program:

pondelok 8. apríla:

o 5. miesto

17.30 Švajčiarsko - Nemecko

o udržanie, 2. zápas

18.00 Švédsko - ČR /stav série: 1:0/

semifinále

21.30 USA - Fínsko

utorok 9. apríla:

semifinále:

1.30 Kanada - Rusko

o 3. miesto

21.30 zdolaní zo semifinále

o udržanie, prípadný 3. zápas

22.00 ČR - Švédsko

streda 10. apríla:

finále

1.30 víťazi semifinále

Euro Hockey Challenge:

Lotyšsko - Švédsko 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Góly: 46. Dzerinš - 43. Fälth, 48. Viklund

Česko:

Liberec Olomouc 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Góly: 2. Bulík, 5. Nedvěd, 7. Bulík (ČAKAJÍK), 29. Duda, 34. Bulíř, 50. Výtisk

Chomutov Mladá Boleslav 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Góly: 26. ŠAGÁT, 28. Sikora, 48. Pulpán 2. Pitule

Volejbal:

ženy - o 3. miesto:

VŠK Paneurópa Bratislava - Volley project UKF Nitra 3:1 (23, 19, -22, 21)

110 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Schintl, 120 divákov.

/na zápasy 1:0/

Vodné pólo:

ME muži-kval.: SR - Veľká Británia 5:5 v A-skupine

Hádzaná:

Liga majstrov žien - semifinále - prvé zápasy (odvety 11. a 13. 4. 2013):

C.S. Oltchim Rm. Valcea (Rum.) - Györi Audi ETO KC (Maď.) 22:24 (10:14)

Larvik HK (Nór.) - RK Krim Mercator Ľubľana (Slovin.) 22:24 (9:16)

Pohár EHF žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):

FC Midtjylland (Dán.) - Team Tvis Holstebro (Dán.) 22:29 (10:19)

Vyzývací pohár žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):

Fantasyland Samobor (Chor.) - H 65 Höör (Švéd.) 25:17 (12:9)

Curling:

MS mužov:

Zápas o postup do semifinále:

Kanada - Dánsko 8:6

Semifinále:

Kanada - Škótsko 6:3 - ukončené po 9. ende

Tenis:

Davisov pohár - štvrťfinále svetovej skupiny:

Astana:

Kazachstan - Česko 1:2 po druhom dni

piatok:

Michail Kukuškin - Jan Hájek 3:6, 2:6, 4:6

Andrej Golubjov - Lukáš Rosol 6:4, 4:6, 2:6, 6:7 (6)

sobota:

Jurij Ščukin, Golubjov - Radek Štěpánek, Hájek 7:6 (2), 6:4, 6:3

Buenos Aires:

Argentína - Francúzsko 2:1 po druhom dni

Carlos Berlocq - Jo-Wilfried Tsonga 6:4, 2:6, 3:6, 7:5, 2:6

Juan Monaco - Gilles Simon 7:6 (2), 6:2, 6:4

David Nalbandian, Horacio Zeballos - Julien Benneteau, Michael Llodra 3:6, 7:6 (3), 7:5, 6:3

Boise:

USA - Srbsko 1:2 po druhom dni

John Isner - Novak Djokovič 6:7 (5), 2:6, 5:7

Sam Querrey - Viktor Troicki 7:6 (1), 3:6, 4:6, 6:1, 6:4

Bob Bryan, Mike Bryan - Iľja Bozoljac, Nenad Zimonjič 6:7 (5), 6:7 (1), 7:5, 6:4, 13:15

Vancouver:

Kanada - Taliansko 2:1 po druhom dni

Vasek Pospisil - Andreas Seppi 7:5, 6:4, 4:6, 3:6, 3:6

Milos Raonic - Fabio Fognini 6:4, 7:6 (4), 7:5

Daniel Nestor, Pospisil - Daniele Bracciali, Fognini 6:3, 6:4, 3:6, 3:6, 15:13

Monterrey:

Dvojhra - semifinále:

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Maria Kirilenková (Rus.-3) 6:4, 2:6, 6:2

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-5) - Monica Niculescová (Rum.) 3:6, 6:2, 6:4

Dauha:

Dvojhra - finále:

Marek Semjan (SR-3) - Daniel Cox (V. Brit.) 3:6, 7:6 (4), 7:6 (6)

Stolný tenis:

Extraliga mužov - 12. kolo:

skupina o 1. - 6. miesto:

STKM Štiavnické Bane - MSK Čadca 4:6

Body: Hořejší 3, Illáš - Petráš 2,5, Maják 2, Blažek 1,5

Stavoimpex Holíč - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 7:0

Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ, 1x bez boja

ŠK ŠOG Nitra - ŠK Mostex Rača 5:5

Body: M. Ježo 2, Rezetka, Pavolka a Vlačuška - S. Novota 3,5, Turček 1, T. Šereda 0,5

Stavoimpex Holíč - ŠK Mostex Rača 6:4

Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ - S. Novota 3, Turček

ŠK ŠOG Nitra - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 6:4

Body: Pavolka, M. Ježo, Rezetka, 3x bez boja - Lelkeš 3,5, Krkoška 0,5

Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Štiavnické Bane 58 bodov, 2. Holíč 56, 3. Čadca 53, 4. Mostex Rača 43, 5. Ivanka 38, 6. Nitra 38

skupina o 7. - 12. miesto:

STK MACO Trnava - ŠKST Ružomberok 3:6

Body: Stehlík 2, Vejmelka - Koválik 3,5, Jahoda 1,5, Kaššay

Metalfin Galanta - Geológ Rožňava 6:4

Body: Wiltschka 3, Slováčik 2,5, Biró 0,5 - Szücs 2, Gallo a Paľovčík

SK Vydrany - STK Lučenec-Kalinovo 6:3

Body: Muskó 3,5, Krajčík 2,5 - Péter 2, T. Bezúr

Metalfin Galanta - STK Lučenec-Kalinovo 6:1

Body: Slováčik 2,5, Wiltschka 2, Biró 1,5 - T. Bezúr

SK Vydrany - Geológ Rožňava 7:0

Body: Muskó a Krajčík po 2,5, Vími a Kriston

Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Galanta 46, 2. Ružomberok 40, 3. Vydrany 39, 4. Rožňava 36, 5. Lučenec 33, 6. Trnava 24

Extraliga žien - 12. kolo:

skupina o 1. - 6. miesto:

MSK Malacky - ŠKST Topoľčany "A" 6:4

Body: Mugurdovová 3,5, Lazarčíková 1,5, Krchňavá - Šestáková a Kúdelová po 2

MSK Malacky - TTC Považská Bystrica 6:1

Body: Krchňavá 1,5, Vizínová a Haringová po 1, Lazarčíková 0,5, 2x bez boja - Merghentalová

STMK Stropkov - Dunajská Streda 2:6

Body: E. Jurková - Majerčíková 2,5, Majorová 1,5, 2x bez boja

ŠKST Topoľčany "A" - TTC Považská Bystrica 6:1

Body: Kúdelová a Šestáková po 1,5, Barčiaková, 2x bez boja - Merghentalová

STMK Stropkov - ŠK ŠOG Nitra "A" 7:0 bez boja

Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Topoľčany "A" 60, 2. Stropkov 53, 3. Malacky 52, 4. Dunajská Streda 49, 5. Nitra "A" 36, 6. Považská Bystrica 34

skupina o 7. - 12. miesto:

TJ Baník Mlynky - ŠKST Ružomberok 1:6

Body: Ogurčáková - Jantošová 2,5, Belopotočanová 2, Púchovanová 1,5

ŠKST Topoľčany "B" - TJ Trnávka Bratislava 4:6

Body: Kršiaková 3, Sikelová - Malá a Bútorová po 2,5, Polyáková

TJ Baník Mlynky - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:2

Body: Ogurčáková 3,5, Gotthardtová 2,5 - Kovácsová, Vožďárová

ŠKST Topoľčany "B" - STO Valaliky 1:6

Body: Lenčešová - Vancáková a Drotárová po 2,5, Maurerová

ŠKST Ružomberok - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:1

Body: Belopotočanová 2,5, Jantošová 2, Púchovanová 1,5 - Ivaničová

TJ Trnávka Bratislava - STO Valaliky 6:2

Body: Malá 3,5, Bútorová 2,5 - Drotárová, Vancáková

dohrávka 10. kola:

STO Valaliky - ŠKST Ružomberok 2:6

Body: Vancáková 1,5, Drotárová 0,5 - Belopotočanová, Púchovanová a Jantošová po 2

Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Ružomberok 47, 2. Valaliky 44, 3. Trnávka 39, 4. Nitra "B" 31, 5. Mlynky 31, 6. Topoľčany "B“ 27

Futbal:

Rusko:

Zenit Petrohrad - Samara 1:0,

Machačkala - Vladikavkaz 0:0

Kuban Krasnodar - Rubin Kazaň 0:0

Česko:

FK Jablonec - 1. FC Slovácko 4:1 (3:0)

Góly: 14. Vaněk, 32. Kopic, 38. KOŠÚT (vlastný), 48. Piták - 87. KOŠÚT, 2235 divákov.

Viktoria Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)

Góly: 41. a 46. M. BAKOŠ - 90. Litsingi, 8562 divákov

Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)

Góly: 42. Šisler, 45. M. Plašil - 62. Magera, 89. Ščuk

Turecko:

Genclerbirligi - Gaziantepspor 2:2,

Akhisarspor - Trabzonspor 1:0 /M. Čech (Trabzonspor) hral celý zápas/.

Eskisehirspor - Sivasspor 2:1,

Orduspor - Fenerbahce Istanbul 0:2 /M. Stoch (Fenerbahce) bol na lavičke náhradníkov/.

Portugalsko:

Gil Vicente - - Académica Coimbra 2:1,

Estoril - Nacional Funchal 4:0,

Rio Ave - Vitoria Setubal 2:1

Vitória GuimarÇes - Beira-Mar Aveiro 2:1

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 15 846
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 15 361
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 801
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 603
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 848
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 090
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 335
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 544
  9. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 3 478
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 298