streda 10. apríla:
finále
1.30 víťazi semifinále
Euro Hockey Challenge:
Lotyšsko - Švédsko 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Góly: 46. Dzerinš - 43. Fälth, 48. Viklund
Česko:
Liberec Olomouc 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
Góly: 2. Bulík, 5. Nedvěd, 7. Bulík (ČAKAJÍK), 29. Duda, 34. Bulíř, 50. Výtisk
Chomutov Mladá Boleslav 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Góly: 26. ŠAGÁT, 28. Sikora, 48. Pulpán 2. Pitule
Volejbal:
ženy - o 3. miesto:
VŠK Paneurópa Bratislava - Volley project UKF Nitra 3:1 (23, 19, -22, 21)
110 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Schintl, 120 divákov.
/na zápasy 1:0/
Vodné pólo:
ME muži-kval.: SR - Veľká Británia 5:5 v A-skupine
Hádzaná:
Liga majstrov žien - semifinále - prvé zápasy (odvety 11. a 13. 4. 2013):
C.S. Oltchim Rm. Valcea (Rum.) - Györi Audi ETO KC (Maď.) 22:24 (10:14)
Larvik HK (Nór.) - RK Krim Mercator Ľubľana (Slovin.) 22:24 (9:16)
Pohár EHF žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):
FC Midtjylland (Dán.) - Team Tvis Holstebro (Dán.) 22:29 (10:19)
Vyzývací pohár žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):
Fantasyland Samobor (Chor.) - H 65 Höör (Švéd.) 25:17 (12:9)
Curling:
MS mužov:
Zápas o postup do semifinále:
Kanada - Dánsko 8:6
Semifinále:
Kanada - Škótsko 6:3 - ukončené po 9. ende
Tenis:
Davisov pohár - štvrťfinále svetovej skupiny:
Astana:
Kazachstan - Česko 1:2 po druhom dni
piatok:
Michail Kukuškin - Jan Hájek 3:6, 2:6, 4:6
Andrej Golubjov - Lukáš Rosol 6:4, 4:6, 2:6, 6:7 (6)
sobota:
Jurij Ščukin, Golubjov - Radek Štěpánek, Hájek 7:6 (2), 6:4, 6:3
Buenos Aires:
Argentína - Francúzsko 2:1 po druhom dni
Carlos Berlocq - Jo-Wilfried Tsonga 6:4, 2:6, 3:6, 7:5, 2:6
Juan Monaco - Gilles Simon 7:6 (2), 6:2, 6:4
David Nalbandian, Horacio Zeballos - Julien Benneteau, Michael Llodra 3:6, 7:6 (3), 7:5, 6:3
Boise:
USA - Srbsko 1:2 po druhom dni
John Isner - Novak Djokovič 6:7 (5), 2:6, 5:7
Sam Querrey - Viktor Troicki 7:6 (1), 3:6, 4:6, 6:1, 6:4
Bob Bryan, Mike Bryan - Iľja Bozoljac, Nenad Zimonjič 6:7 (5), 6:7 (1), 7:5, 6:4, 13:15
Vancouver:
Kanada - Taliansko 2:1 po druhom dni
Vasek Pospisil - Andreas Seppi 7:5, 6:4, 4:6, 3:6, 3:6
Milos Raonic - Fabio Fognini 6:4, 7:6 (4), 7:5
Daniel Nestor, Pospisil - Daniele Bracciali, Fognini 6:3, 6:4, 3:6, 3:6, 15:13
Monterrey:
Dvojhra - semifinále:
Angelique Kerberová (Nem.-1) - Maria Kirilenková (Rus.-3) 6:4, 2:6, 6:2
Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-5) - Monica Niculescová (Rum.) 3:6, 6:2, 6:4
Dauha:
Dvojhra - finále:
Marek Semjan (SR-3) - Daniel Cox (V. Brit.) 3:6, 7:6 (4), 7:6 (6)
Stolný tenis:
Extraliga mužov - 12. kolo:
skupina o 1. - 6. miesto:
STKM Štiavnické Bane - MSK Čadca 4:6
Body: Hořejší 3, Illáš - Petráš 2,5, Maják 2, Blažek 1,5
Stavoimpex Holíč - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 7:0
Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ, 1x bez boja
ŠK ŠOG Nitra - ŠK Mostex Rača 5:5
Body: M. Ježo 2, Rezetka, Pavolka a Vlačuška - S. Novota 3,5, Turček 1, T. Šereda 0,5
Stavoimpex Holíč - ŠK Mostex Rača 6:4
Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ - S. Novota 3, Turček
ŠK ŠOG Nitra - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 6:4
Body: Pavolka, M. Ježo, Rezetka, 3x bez boja - Lelkeš 3,5, Krkoška 0,5
Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Štiavnické Bane 58 bodov, 2. Holíč 56, 3. Čadca 53, 4. Mostex Rača 43, 5. Ivanka 38, 6. Nitra 38
skupina o 7. - 12. miesto:
STK MACO Trnava - ŠKST Ružomberok 3:6
Body: Stehlík 2, Vejmelka - Koválik 3,5, Jahoda 1,5, Kaššay
Metalfin Galanta - Geológ Rožňava 6:4
Body: Wiltschka 3, Slováčik 2,5, Biró 0,5 - Szücs 2, Gallo a Paľovčík
SK Vydrany - STK Lučenec-Kalinovo 6:3
Body: Muskó 3,5, Krajčík 2,5 - Péter 2, T. Bezúr
Metalfin Galanta - STK Lučenec-Kalinovo 6:1
Body: Slováčik 2,5, Wiltschka 2, Biró 1,5 - T. Bezúr
SK Vydrany - Geológ Rožňava 7:0
Body: Muskó a Krajčík po 2,5, Vími a Kriston
Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Galanta 46, 2. Ružomberok 40, 3. Vydrany 39, 4. Rožňava 36, 5. Lučenec 33, 6. Trnava 24
Extraliga žien - 12. kolo:
skupina o 1. - 6. miesto:
MSK Malacky - ŠKST Topoľčany "A" 6:4
Body: Mugurdovová 3,5, Lazarčíková 1,5, Krchňavá - Šestáková a Kúdelová po 2
MSK Malacky - TTC Považská Bystrica 6:1
Body: Krchňavá 1,5, Vizínová a Haringová po 1, Lazarčíková 0,5, 2x bez boja - Merghentalová
STMK Stropkov - Dunajská Streda 2:6
Body: E. Jurková - Majerčíková 2,5, Majorová 1,5, 2x bez boja
ŠKST Topoľčany "A" - TTC Považská Bystrica 6:1
Body: Kúdelová a Šestáková po 1,5, Barčiaková, 2x bez boja - Merghentalová
STMK Stropkov - ŠK ŠOG Nitra "A" 7:0 bez boja
Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Topoľčany "A" 60, 2. Stropkov 53, 3. Malacky 52, 4. Dunajská Streda 49, 5. Nitra "A" 36, 6. Považská Bystrica 34
skupina o 7. - 12. miesto:
TJ Baník Mlynky - ŠKST Ružomberok 1:6
Body: Ogurčáková - Jantošová 2,5, Belopotočanová 2, Púchovanová 1,5
ŠKST Topoľčany "B" - TJ Trnávka Bratislava 4:6
Body: Kršiaková 3, Sikelová - Malá a Bútorová po 2,5, Polyáková
TJ Baník Mlynky - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:2
Body: Ogurčáková 3,5, Gotthardtová 2,5 - Kovácsová, Vožďárová
ŠKST Topoľčany "B" - STO Valaliky 1:6
Body: Lenčešová - Vancáková a Drotárová po 2,5, Maurerová
ŠKST Ružomberok - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:1
Body: Belopotočanová 2,5, Jantošová 2, Púchovanová 1,5 - Ivaničová
TJ Trnávka Bratislava - STO Valaliky 6:2
Body: Malá 3,5, Bútorová 2,5 - Drotárová, Vancáková
dohrávka 10. kola:
STO Valaliky - ŠKST Ružomberok 2:6
Body: Vancáková 1,5, Drotárová 0,5 - Belopotočanová, Púchovanová a Jantošová po 2
Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Ružomberok 47, 2. Valaliky 44, 3. Trnávka 39, 4. Nitra "B" 31, 5. Mlynky 31, 6. Topoľčany "B“ 27
Futbal:
Rusko:
Zenit Petrohrad - Samara 1:0,
Machačkala - Vladikavkaz 0:0
Kuban Krasnodar - Rubin Kazaň 0:0
Česko:
FK Jablonec - 1. FC Slovácko 4:1 (3:0)
Góly: 14. Vaněk, 32. Kopic, 38. KOŠÚT (vlastný), 48. Piták - 87. KOŠÚT, 2235 divákov.
Viktoria Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)
Góly: 41. a 46. M. BAKOŠ - 90. Litsingi, 8562 divákov
Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)
Góly: 42. Šisler, 45. M. Plašil - 62. Magera, 89. Ščuk
Turecko:
Genclerbirligi - Gaziantepspor 2:2,
Akhisarspor - Trabzonspor 1:0 /M. Čech (Trabzonspor) hral celý zápas/.
Eskisehirspor - Sivasspor 2:1,
Orduspor - Fenerbahce Istanbul 0:2 /M. Stoch (Fenerbahce) bol na lavičke náhradníkov/.
Portugalsko:
Gil Vicente - - Académica Coimbra 2:1,
Estoril - Nacional Funchal 4:0,
Rio Ave - Vitoria Setubal 2:1
Vitória GuimarÇes - Beira-Mar Aveiro 2:1