Športové výsledky (7. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Hokej:

MS - ženy:

výsledky - štvrťfinále:

Fínsko - Nemecko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Švajčiarsko - Rusko 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

o udržanie (na 2 víťazstvá):

ČR - Švédsko 1:2 pp a sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 0:1)

ďalší program:

pondelok 8. apríla:

o 5. miesto

17.30 Švajčiarsko - Nemecko

o udržanie, 2. zápas

18.00 Švédsko - ČR /stav série: 1:0/

semifinále

21.30 USA - Fínsko

utorok 9. apríla:

semifinále:

1.30 Kanada - Rusko

o 3. miesto

21.30 zdolaní zo semifinále

o udržanie, prípadný 3. zápas

Článok pokračuje pod video reklamou

22.00 ČR - Švédsko

streda 10. apríla:

finále

1.30 víťazi semifinále

Euro Hockey Challenge:

Lotyšsko - Švédsko 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Góly: 46. Dzerinš - 43. Fälth, 48. Viklund

Česko:

Liberec Olomouc 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Góly: 2. Bulík, 5. Nedvěd, 7. Bulík (ČAKAJÍK), 29. Duda, 34. Bulíř, 50. Výtisk

Chomutov Mladá Boleslav 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Góly: 26. ŠAGÁT, 28. Sikora, 48. Pulpán 2. Pitule

Volejbal:

ženy - o 3. miesto:

VŠK Paneurópa Bratislava - Volley project UKF Nitra 3:1 (23, 19, -22, 21)

110 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Schintl, 120 divákov.

/na zápasy 1:0/

Vodné pólo:

ME muži-kval.: SR - Veľká Británia 5:5 v A-skupine

Hádzaná:

Liga majstrov žien - semifinále - prvé zápasy (odvety 11. a 13. 4. 2013):

C.S. Oltchim Rm. Valcea (Rum.) - Györi Audi ETO KC (Maď.) 22:24 (10:14)

Larvik HK (Nór.) - RK Krim Mercator Ľubľana (Slovin.) 22:24 (9:16)

Pohár EHF žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):

FC Midtjylland (Dán.) - Team Tvis Holstebro (Dán.) 22:29 (10:19)

Vyzývací pohár žien - semifinále - prvý zápas (odveta 13. 4.):

Fantasyland Samobor (Chor.) - H 65 Höör (Švéd.) 25:17 (12:9)

Curling:

MS mužov:

Zápas o postup do semifinále:

Kanada - Dánsko 8:6

Semifinále:

Kanada - Škótsko 6:3 - ukončené po 9. ende

Tenis:

Davisov pohár - štvrťfinále svetovej skupiny:

Astana:

Kazachstan - Česko 1:2 po druhom dni

piatok:

Michail Kukuškin - Jan Hájek 3:6, 2:6, 4:6

Andrej Golubjov - Lukáš Rosol 6:4, 4:6, 2:6, 6:7 (6)

sobota:

Jurij Ščukin, Golubjov - Radek Štěpánek, Hájek 7:6 (2), 6:4, 6:3

Buenos Aires:

Argentína - Francúzsko 2:1 po druhom dni

Carlos Berlocq - Jo-Wilfried Tsonga 6:4, 2:6, 3:6, 7:5, 2:6

Juan Monaco - Gilles Simon 7:6 (2), 6:2, 6:4

David Nalbandian, Horacio Zeballos - Julien Benneteau, Michael Llodra 3:6, 7:6 (3), 7:5, 6:3

Boise:

USA - Srbsko 1:2 po druhom dni

John Isner - Novak Djokovič 6:7 (5), 2:6, 5:7

Sam Querrey - Viktor Troicki 7:6 (1), 3:6, 4:6, 6:1, 6:4

Bob Bryan, Mike Bryan - Iľja Bozoljac, Nenad Zimonjič 6:7 (5), 6:7 (1), 7:5, 6:4, 13:15

Vancouver:

Kanada - Taliansko 2:1 po druhom dni

Vasek Pospisil - Andreas Seppi 7:5, 6:4, 4:6, 3:6, 3:6

Milos Raonic - Fabio Fognini 6:4, 7:6 (4), 7:5

Daniel Nestor, Pospisil - Daniele Bracciali, Fognini 6:3, 6:4, 3:6, 3:6, 15:13

Monterrey:

Dvojhra - semifinále:

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Maria Kirilenková (Rus.-3) 6:4, 2:6, 6:2

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-5) - Monica Niculescová (Rum.) 3:6, 6:2, 6:4

Dauha:

Dvojhra - finále:

Marek Semjan (SR-3) - Daniel Cox (V. Brit.) 3:6, 7:6 (4), 7:6 (6)

Stolný tenis:

Extraliga mužov - 12. kolo:

skupina o 1. - 6. miesto:

STKM Štiavnické Bane - MSK Čadca 4:6

Body: Hořejší 3, Illáš - Petráš 2,5, Maják 2, Blažek 1,5

Stavoimpex Holíč - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 7:0

Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ, 1x bez boja

ŠK ŠOG Nitra - ŠK Mostex Rača 5:5

Body: M. Ježo 2, Rezetka, Pavolka a Vlačuška - S. Novota 3,5, Turček 1, T. Šereda 0,5

Stavoimpex Holíč - ŠK Mostex Rača 6:4

Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Figeľ - S. Novota 3, Turček

ŠK ŠOG Nitra - ŠKST Bratislava/Ivanka pri Dunaji 6:4

Body: Pavolka, M. Ježo, Rezetka, 3x bez boja - Lelkeš 3,5, Krkoška 0,5

Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Štiavnické Bane 58 bodov, 2. Holíč 56, 3. Čadca 53, 4. Mostex Rača 43, 5. Ivanka 38, 6. Nitra 38

skupina o 7. - 12. miesto:

STK MACO Trnava - ŠKST Ružomberok 3:6

Body: Stehlík 2, Vejmelka - Koválik 3,5, Jahoda 1,5, Kaššay

Metalfin Galanta - Geológ Rožňava 6:4

Body: Wiltschka 3, Slováčik 2,5, Biró 0,5 - Szücs 2, Gallo a Paľovčík

SK Vydrany - STK Lučenec-Kalinovo 6:3

Body: Muskó 3,5, Krajčík 2,5 - Péter 2, T. Bezúr

Metalfin Galanta - STK Lučenec-Kalinovo 6:1

Body: Slováčik 2,5, Wiltschka 2, Biró 1,5 - T. Bezúr

SK Vydrany - Geológ Rožňava 7:0

Body: Muskó a Krajčík po 2,5, Vími a Kriston

Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Galanta 46, 2. Ružomberok 40, 3. Vydrany 39, 4. Rožňava 36, 5. Lučenec 33, 6. Trnava 24

Extraliga žien - 12. kolo:

skupina o 1. - 6. miesto:

MSK Malacky - ŠKST Topoľčany "A" 6:4

Body: Mugurdovová 3,5, Lazarčíková 1,5, Krchňavá - Šestáková a Kúdelová po 2

MSK Malacky - TTC Považská Bystrica 6:1

Body: Krchňavá 1,5, Vizínová a Haringová po 1, Lazarčíková 0,5, 2x bez boja - Merghentalová

STMK Stropkov - Dunajská Streda 2:6

Body: E. Jurková - Majerčíková 2,5, Majorová 1,5, 2x bez boja

ŠKST Topoľčany "A" - TTC Považská Bystrica 6:1

Body: Kúdelová a Šestáková po 1,5, Barčiaková, 2x bez boja - Merghentalová

STMK Stropkov - ŠK ŠOG Nitra "A" 7:0 bez boja

Poradie skupiny o 1. - 6. miesto po 12. kole: 1. Topoľčany "A" 60, 2. Stropkov 53, 3. Malacky 52, 4. Dunajská Streda 49, 5. Nitra "A" 36, 6. Považská Bystrica 34

skupina o 7. - 12. miesto:

TJ Baník Mlynky - ŠKST Ružomberok 1:6

Body: Ogurčáková - Jantošová 2,5, Belopotočanová 2, Púchovanová 1,5

ŠKST Topoľčany "B" - TJ Trnávka Bratislava 4:6

Body: Kršiaková 3, Sikelová - Malá a Bútorová po 2,5, Polyáková

TJ Baník Mlynky - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:2

Body: Ogurčáková 3,5, Gotthardtová 2,5 - Kovácsová, Vožďárová

ŠKST Topoľčany "B" - STO Valaliky 1:6

Body: Lenčešová - Vancáková a Drotárová po 2,5, Maurerová

ŠKST Ružomberok - ŠK ŠOG Nitra "B" 6:1

Body: Belopotočanová 2,5, Jantošová 2, Púchovanová 1,5 - Ivaničová

TJ Trnávka Bratislava - STO Valaliky 6:2

Body: Malá 3,5, Bútorová 2,5 - Drotárová, Vancáková

dohrávka 10. kola:

STO Valaliky - ŠKST Ružomberok 2:6

Body: Vancáková 1,5, Drotárová 0,5 - Belopotočanová, Púchovanová a Jantošová po 2

Poradie skupiny o 7. - 12. miesto po 12. kole: 1. Ružomberok 47, 2. Valaliky 44, 3. Trnávka 39, 4. Nitra "B" 31, 5. Mlynky 31, 6. Topoľčany "B“ 27

Futbal:

Rusko:

Zenit Petrohrad - Samara 1:0,

Machačkala - Vladikavkaz 0:0

Kuban Krasnodar - Rubin Kazaň 0:0

Česko:

FK Jablonec - 1. FC Slovácko 4:1 (3:0)

Góly: 14. Vaněk, 32. Kopic, 38. KOŠÚT (vlastný), 48. Piták - 87. KOŠÚT, 2235 divákov.

Viktoria Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)

Góly: 41. a 46. M. BAKOŠ - 90. Litsingi, 8562 divákov

Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)

Góly: 42. Šisler, 45. M. Plašil - 62. Magera, 89. Ščuk

Turecko:

Genclerbirligi - Gaziantepspor 2:2,

Akhisarspor - Trabzonspor 1:0 /M. Čech (Trabzonspor) hral celý zápas/.

Eskisehirspor - Sivasspor 2:1,

Orduspor - Fenerbahce Istanbul 0:2 /M. Stoch (Fenerbahce) bol na lavičke náhradníkov/.

Portugalsko:

Gil Vicente - - Académica Coimbra 2:1,

Estoril - Nacional Funchal 4:0,

Rio Ave - Vitoria Setubal 2:1

Vitória GuimarÇes - Beira-Mar Aveiro 2:1

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  4. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  7. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 344
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 14 812
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 548
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 499
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 910
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 573
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 265
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 268
  9. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 3 561
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 364