Športové výsledky (8. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

NHL - viac v článku:

Columbus - Minnesota 0:3

San Jose - Dallas 4:5 pp a sn

Anaheim - Los Angeles 4:3 pp a sn

Florida - Ottawa 2:1 (Kopecký za domácich 0+1)

Detroit - St. Louis 0:1

Washington - Tampa Bay 4:2

Buffalo - New Jersey 3:2 pp a sn

Chicago - Nashville 5:3


NBA - viac v článku:

Oklahoma City - New York 120:125 (31:30, 25:35, 33:31, 31:29)

Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers 109:95 (30:25, 26:24, 26:21, 27:25)

Sacramento - Memphis 87:89 (16:25, 28:18, 20:25, 23:21)

Cleveland - Orlando 91:85 (22:24, 22:24, 18:18, 29:19)

Článok pokračuje pod video reklamou

Boston - Washington 107:96 (28:27, 28:25, 31:19, 20:25)

Detroit - Chicago 99:85 (23:26, 27:20, 25:21, 24:18)

Golden State - Utah 90:97 (27:24, 21:32, 21:21, 21:20)

Phoenix - New Orleans 92:95 (26:17, 17:22, 19:35, 30:21)

Portland - Dallas 91:96 (18:29, 14:27, 29:25, 30:15)


Futbal:

23. kolo ruskej ligy:

Mordovja Saransk - FK Krasnodar 0:0

22. kolo českej ligy:

Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)

Góly: 28. Šourek, 56. ŠIMONEK, ČK: 7. Marek (Jihlava)

/P. Čvirik odohral celý zápas a dostal ŽK, A. Šimonek celý zápas, dal gól a dostal ŽK - M. Husár celý duel/

21. kolo poľskej ligy:

Widzew Lodž - Polonia Varšava 3:2

/za hostí M. Baran celý zápas/

28. kolo gréckej ligy:

PAS Giannena - AEK Atény 2:0

28. kolo tureckej ligy:

Bursaspor - Besiktas Istanbul 3:0

/Stanislav Šesták nastúpil za Bursaspor v 90. min, Filip Hološko (Besiktas) prišiel na ihrisko v 53. min/

31. kolo talianskej ligy - viac v článku:

AS Rím - Lazio Rím 1:1 (0:1)

Góly: 57. Totti (z 11 m) - 16. Hernanes, ČK: 69. Biava (Lazio)

32. kolo anglickej ligy - viac v článku:

Manchester United - Manchester City 1:2 (0:0)

Góly: 59. Kompany (vlastný) - 51. Milner, 78. Agüero


Hokej:

Finále Tipsport extraligy, 2. zápas - viac v článku:

HKm Zvolen - HC Košice 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) - stav série 2:0

Góly: 47. Kalla (Ľ. Zuzin, M. Jurík), 59. Brabenec (L. Čierny) - 60. Marcel Haščák

Finále KHL, 2. zápas - viac v článku:

Dinamo Moskva - Traktor Čeľabinsk 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Góly: 11. Petružálek, 44. Kvapil, 58. Jalasvaara - 8. Bulis, 32. Kosticin

/stav série: 2:0/

Euro Hockey Challenge:

Lotyšsko - Švédsko 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Góly: 14. Janmark-Nylén, 31. Jämtin, 33. Nilsson, 34. Forsberg, 52. Granström, 53. Thörnberg

Semifinále play-off fínskej ligy:

JYP Jyväskylä - Ässät Pori 0:1

/konečný stav série: 1:4/

MS žien:

o 5. miesto:

Švajčiarsko - Nemecko 3:5 (1:1, 0:3, 2:1)

o záchranu - druhý zápas (hralo sa na dve víťazstvá):

Švédsko - Česko 4:0 (0:0, 2:0, 2:0), konečný výsledok série 2:0, Švédsko sa udržalo medzi elitou


Vzpieranie:

Majstrovstvá Európy:

Ženy, do 48 kg - dvojboj: 1. Genny Pagliarová (Tal.) 181 (82+99), 2. Silvia Angelovová (Azerb.) 179 (80+99), 3. Elena Andriesová (Rum.) 179 (81+98).

Trh: 1. Pagliarová 82, 2. Andriesová 81, 3. Angelovová 80.

Nadhod: 1. Angelovová 99, 2. Pagliarová 99, 3. Andriesová 98.

Muži, do 56 kg: 1. Sirghi (Mold.) 261 (116+145), 2. Muradov (Bul.) 258 (118+140), 3. Goegebuer (Bel.) 248 (113+135).

Trh: 1. Muradov 118, 2. Sirghi 116, 3. Goegebuer 113.

Nadhod: 1. Sirghi 145, 2. Muradov 140, 3. Scarantino (Tal.) 136.


Šerm:

MS juniorov a kadetov v šerme v chorvátskom Poreči:

Kadeti - kord: 1. Ariel Simmons (USA), 2. Andris Jahimovics (Lot.), 3. Jesús Limardo (Ven.) a Jake Raynis (USA), ... 11. Ján Cipár (SR)

Kadetky - kord: 1. Aľona Komarová (Izr.), 2. Asa Lindeová (Švéd.), 3. Maria Obrazcovová (Rus.) a Nadine Stahlbergová (Nem.), ... 59. Mária Lujza Gabašová (SR)


Curling:

MS - muži:

Finále: Kanada - Švédsko 6:8 - ukončené po 9. ende

Zápas o bronz: Škótsko - Dánsko 7:6

Konečné poradie:

1. Švédsko, 2. Kanada, 3. Škótsko, 4. Dánsko, 5. Čína, 6. Nórsko, 7. Švajčiarsko, 8. Česko, 9. USA, 10. Rusko, 11. Japonsko, 12. Fínsko


Tenis:

Monterrey - finále:

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-5) - Angelique Kerberová (Nem.-1) 4:6, 6:2, 6:4

Davis Cup:

USA - SRBSKO 1:3 - do semifinále postúpilo Srbsko

Piatok:

John Isner - Novak Djokovič 6:7 (5), 2:6, 5:7 za 120 minút

Sam Querrey - Viktor Troicki 7:6 (1), 3:6, 4:6, 6:1, 6:4 za 200 minút

Sobota:

Bob Bryan, Mike Bryan - Ilja Bozoljac, Nenad Zimonjič 6:7 (5), 6:7 (1), 7:5, 6:4, 13:15 za 263 minút

Nedeľa:

Sam Querrey - Novak Djokovič 5:7, 7:6 (4), 1:6, 0:6 za 155 minút

John Isner - Viktor Troicki - nehralo sa

KANADA - TALIANSKO 3:1 - do semifinále postúpila Kanada

Piatok:

Vasek Pospisil - Andreas Seppi 7:5, 6:4, 4:6, 3:6, 3:6

Milos Raonic - Fabio Fognini 6:4, 7:6 (4), 7:5

Sobota:

Daniel Nestor, Vasek Pospisil - Daniele Bracciali, Fabio Fognini 6:3, 6:4, 3:6, 3:6, 15:13

Nedeľa:

Milos Raonic - Andreas Seppi 6:4, 6:4, 3:6, 7:5

Vasek Pospisil - Fabio Fognini - nehralo sa

Turnaj WTA International BNP Paribas Katowice Open v poľských Katoviciach:

Dvojhra - 1. kolo:

Klára Zakopalová (ČR-3) - Kristýna Plíšková (ČR) 7:6 (2), 6:2

Petra Martičová (Chor.) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:7 (2), 6:3, 6:2

Karolína Plíšková (ČR) - Maria Teresa Torrová (Šp.) 6:1, 3:6, 6:0

Annika Becková (Nem.) - Marta Domachowská (Poľ.) 6:3, 7:5

Turnaj ATP World Tour 250 Grand Prix Hassan II. v marockej Casablance:

Dvojhra - 1. kolo:

Blaž Kavčič (Slovin.) - Mehdi Ziadi (Mar.) 6:2, 6:4

Tommy Robredo (Šp.) - Guillaume Rufin (Fr.) 7:6 (2), 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

František Čermák, Michal Mertiňák (ČR/SR-3) - Yassine Idmbarek, Younes Rachidi (Mar.) 6:4, 7:6 (4)

Turnaj ATP Challenger Tour Taroii Open de Tenis v brazílskom Itajaí:

Dvojhra - kvalifikácia - 3. kolo (finále):

Jozef Kovalík (SR-1) - Fabricio Neis (Braz.) 6:3, 6:0 za 57 minút


Volejbal:

Výsledky prvého turnaja prelínacej súťaže o účasť v extralige:

SOBOTA

VC UJS Komárno - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-17, -19, -17)

VK Slovan Rimavská Sobota - VK TASK Martin 1:3 (23, -23, -18, -17)

VK Slovan Rimavská Sobota - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-12, -17, -23)

VK TASK Martin - VC UJS Komárno 0:3 (-21, -20, -13)

NEDEĽA

MŠK Žiar nad Hronom - VK TASK Martin 3:1 (19, 24, -16, 18)

VK Slovan Rimavská Sobota - VC UJS Komárno 0:3 (-22, -10, -20)

Tabuľka po prvom turnaji prelínacej súťaže vo volejbale žien v Komárne:

1. MŠK Žiar nad Hronom 3 3 0 9:1 9

2. VC UJS Komárno 3 2 1 6:3 6

3. VK TASK Martin 3 1 2 4:7 3

4. VK Slovan Rimavská Sobota 3 0 3 1:9 0


Vodné pólo:

Kvalifikácia ME 2014:

A-skupina (Tbilis/Gruz.):

Slovensko - Poľsko 11:1 (4:0, 3:0, 3:1, 1:0)

Góly SR: Faměra a Janíček po 3, Ďurík, Mravík, Grutka, Polovic a Gyurcsi po 1.

Česko - Slovensko 3:12 (0:3, 0:3, 1:4, 2:2)

Góly SR: Polovic 3, A. Nagy, Molnár a Mravík po 2, Janíček, Grutka a Marek Tkáč po 1.

Gruzínsko - Slovensko 7:7 (3:2, 2:3, 1:2, 1:0)

Góly SR: Faměra, Mravík a Marek Tkáč po 2, Janíček 1.

Slovensko - Veľká Británia 5:5 (0:2, 1:1, 3:1, 1:1)

Góly SR: Janíček 2, Faměra, Ďurík a Molnár po 1.

Gruzínsko - Veľká Británia 12:3 (3:0, 6:1, 1:0, 2:2)

Poľsko - Veľká Británia 3:11 (1:3, 1:3, 0:4, 1:1)

Česko - Poľsko 8:5 (3:3, 0:1, 2:2, 0:1)

Veľká Británia - Česko 17:4 (5:0, 2:2, 5:0, 5:2)

Gruzínsko - Poľsko 16:10 (4:3, 3:0, 7:4, 2:3)

Gruzínsko - Česko 16:5 (6:1, 5:1, 1:1, 4:2)

Tabuľka:

1. Gruzínsko 4 3 1 0 51:25 10

2. Slovensko 4 2 2 0 35:16 8

3. Veľká Británia 4 2 1 1 36:24 7

4. Poľsko 4 1 0 3 22:43 3

5. Česko 4 0 0 4 17:53 0

B-skupina (Švajčiarsko):

turnaj sa uskutoční v máji

C-skupina (Odense/Dán.)

Bulharsko - Izrael 6:17, Malta - Portugalsko 16:8, Dánsko - Rusko 4:22, Izrael - Portugalsko 6:9, Dánsko - Bulharsko 19:11, Rusko - Malta 20:8, Bulharsko - Portugalsko 7:18, Izrael - Rusko 5:23, Dánsko - Malta 10:11, Malta - Buôharsko 24:7, Portugalsko - Rusko 5:21, Dánsko - Izrael 6:13, Malta - Izrael 6:6, Rusko - Bulharsko 36:4, Dánsko - Portugalsko 7:10

Tabuľka:

1. Rusko 5 5 0 0 122:26 15

2. Malta 5 3 1 1 65:51 10

3. Portugalsko 5 3 0 2 50:57 9

4. Izrael 5 2 1 2 47:50 7

5. Dánsko 5 1 0 4 46:67 3

6. Bulharsko 5 0 0 5 35:114 0


Aerobic:

14. ročník Slovak Aerobic Open:

1. Martina Perlácová (Olymp Bratislva) 19,750 bodov 2. Anita Lamošová (Olymp Bratislava) 19,200, 3. Kristýna Bernátová (ČR) 19,150, 4. Niki Szabóová (GK Nové Zámky) 19,000


Moderná gymnastika:

Výsledky 25. ročníka Dunajského pohára v modernej gymnastike v Bratislave (ŠH Mladosť):

JUNIORKY:

Sobota:

Spoločné skladby (do hodnotenia sa započítavali dve predvedené zostavy s 5 stuhami):

1. Česko 27,667 bodu (prvé prevedenie: 13,800, druhé prevedenie: 13,867), 2. Rakúsko 24,967 (12,500+12,467), 3. Slovensko 24,617 (12,800+11,817)

Nedeľa:

Spoločné skladby (do hodnotenia sa započítavala jedna zostava s 5 stuhami):

1. Česko 13,300, 2. Slovensko 13,100, 3. Rakúsko 11,600

SENIORKY:

Sobota:

Štvorboj (obruč, lopta, kužele, stuha):

Dunajský pohár (klasifikovaných 18 pretekárok):

1. Monika Míčková (ČR) 56,967 bodu (obruč: 15,200, lopta: 14,067, kužele: 14,367, stuha: 13,333), 2. Monija Čebašeková 52,783 (12,600+14,200+12,950+13,033), 3. Sara Kraguljová (obe Slovin.) 52,533 (13,567+13,583+13,217+12,167), 4. Veronika Hégrová (ČR) 51,617, 5. Xénia Kilianová 50,917 (13,100+12,633+12,500+12,683),...8. Jana Duchnovská 45,917, 9. Lucia Selecká 45,783, 10. Marianna Podlucká 45,100, 12. Renáta Smilnická 44,550, 14. Alexandra Pokorná (všetky SR) 43,433

Majstrovstvá Slovenska senioriek:

1. Xénia Kilianová 50,917 bodu (obruč: 13,100, lopta: 12,633, kužele: 12,500, stuha: 12,683), 2. Jana Duchnovská 45,917 (11,417+12,550+10,900+11,050), 3. Lucia Selecká 45,783 (12,300+11,067+10,950+11,467), 4. Marianna Podlucká 45,100, 5. Renáta Smilnická 44,550, 6. Alexandra Pokorná 43,433

Nedeľa:

Jednotlivé disciplíny - finále (zo sobotňajšieho viacboja postupovali na každom náčiní štyri pretekárky podľa poradia a dve Slovenky s najväčším počtom bodov, spolu šesť):

Dunajský pohár:

obruč: 1. Sara Kraguljová (Slovin.) 13,600, 2. Xénia Kilianová (SR) 13,050, 3. Monika Míčková (ČR) 12,100,...5. Lucia Selecká (SR) 11,300

lopta: 1. Monika Míčková (ČR) 13,400, 2. Monija Čebašeková (Slovin.) 13,350, 3. Xénia Kilianová 12,400, 4. Jana Duchnovská (obe SR) 11,800

kužele: 1. Monika Míčková (ČR) 14,950, 2. Sara Kraguljová (Slovin.) 13,250, 3. Xénia Kilianová 13,100,...5. Renáta Smilnická (obe SR) 9,900

stuha: 1. Monika Míčková (ČR) 13,700, 2. Monija Čebašeková (Slovin.) a Marianna Podlucká (SR) obe 12,250, 4. Xénia Kilianová (SR) 12,150

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  4. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 305
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 15 088
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 586
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 499
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 907
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 571
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 250
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 284
  9. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 354
  10. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 3 081

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Má o víťazstve pravdu Fico alebo Sulík? Odpoveď im môže dať Hlina

V okresných štruktúrach SaS majú výhrady.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Voľby vyhrali všetci. Hľadajú sa porazení

K víťazstvu sa hlásia skoro všetci.

DOMOV

Najsilnejší primátori budú v Bratislave a na východe

Smeru najbližšia zostane Bystrica.

Neprehliadnite tiež

Šéf biatlonistov: Od právnika Fialkových viem, že zmluvu nepodpíšu

Sestry Fialkové odmietli podpísať zmluvu so zväzom.

Trvalo mu, kým sa upokojil. Brankár Chicaga nastúpil proti bývalému tímu

Pozrite si výsledky zápasov z noci na utorok 13. novembra.