Športové výsledky (17. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL

New York Islanders - Florida 5:2 (3:1, 2:1, 0:0)

Philadelphia - New York Rangers 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Washington - Toronto 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

Ottawa - Carolina 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Winnipeg - Tampa Bay 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0, 1:0)

St. Louis - Vancouver 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)

Edmonton - Minnesota 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)

San Jose - Los Angeles 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0, 1:0)

NBA

Los Angeles Clippers - Portland 93:77 (28:24, 26:13, 28:20, 11:20)

Článok pokračuje pod video reklamou

Atlanta - Toronto 96:113 (27:30, 24:38, 24:28, 21:17)

Zápas Boston - Indiana sa nehral pre bombový útok na pondelkový Bostonský maratón.

TENIS

Turnaj ITF kategórie Futures v uzbeckom Namangane:

Dvojhra - 1. kolo:

Marek Semjan (SR-4) - Šonigmaťon Šofajzijev (Uzb.) 6:2, 6:3

Štvorhra - 1. kolo:

Marek Semjan, Tchi Čchen (SR/Taiw.) - Marat Deviatiarov, Andrej Plotnij (Ukr./Rus.) 6:2, 6:3

Turnaj ATP série Masters v Monte Carle:

Dvojhra - 2. kolo:

Tomáš Berdych (4-ČR) - Marcel Granollers (Šp.) 7:5, 6:4

Jarkko Nieminen (Fín.) - Milos Raonic (Kan.-12) 6:3, 1:6, 7:6 (3)

Rafael Nadal (Šp.-3) - Marinko Matosevic (Aus.) 6:1, 6:2

Marin Čilič (Chor.-9) - Kevin Anderson (JAR) 6:2, 6:3

Florian Mayer (Nem.) - Roberto Bautista-Agut (Šp.) 5:7, 6:4, 6:4

Fabio Fognini (Tal.) - Albert Ramos (Šp.) 6:3, 7:5

Stanislas Wawrinka (13-Švajč.) - Albert Montanes (Šp.) 6:1, 6:1

Jürgen Melzer (Rak.) - Nicolas Almagro (10-Šp.) 6:4, 6:2

Novak Djokovič (1-Srb.) - Michail Južnyj (Rus.) 4:6, 6:1, 6:4

Andy Murray (2-V. Brit.) - Edouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:1, 6:4

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:

Štvorhra - 1. kolo:

Oľga Dorošinová, Laura Pigossiová (Rus./Braz./4) - Dagmara Bašková, Risako Sugiharová (SR/Jap.) 7:5, 6:1

Turnaj ITF v gréckom Heraklióne:

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Nikola Vajdová (SR) - Aminat Kušchovová (Rus.-8) 6:3, 7:5

Stephanie Scimoneová (Tal.) - Natália Vajdová (SR) 6:4, 6:2

2. kolo:

Nuria Parrizasová-Diazová (Šp.-6) - Vivien Juhászová (SR) 6:4, 6:3

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Natália Vajdová, Nikola Vajdová (SR) - Jelizaveta Chabarovová, Marina Melnikovová (Rus.) 6:3, 6:1

Valentini Grammatikopulová, Camilla Rosatellová (Gréc./Tal.) - Ivana Kopšová, Arevik Tumanjanová (SR/Arm.) 6:1, 6:1

Juka Moriová, Rosalie van der Hoeková (Jap./Hol.) - Amy Bowtellová, Vivien Juhászová (Ír./SR-2) 4:6, 6:2, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ITF v chorvátskom Šibeniku:

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Lenka Juríková (SR-4) - Dea Herdželašová (Bosna a Herceg.) 7:5, 1:6, 6:3

Tjaša Šrimpfová (Slovin.) - Karin Morgošová (SR) 6:0, 6:4

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Natividad Lópezová-Díazová, Dora Pavliničová (Šp./Chor.) - Valeria Danilovová, Barbora Ruffíni (Rus./SR) 6:2, 7:5

Turnaj II. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie 2013:

A-skupina:

Lotyšsko - Fínsko 3:0

Tunisko - Estónsko 2:1

B-skupina:

Grécko - Čierna Hora 1:2

Litva - JAR 2:1

HOKEJ

Finále play-off KHL:

Traktor Čeľabinsk - Dinamo Moskva 2:3 po predĺžení (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1) - konečný výsledok série: 2:4, Dinamo získalo Gagarinov pohár

2. zápas finále fínskej SM-Liigy:

Ässät Pori - Tappara Tampere 5:1 (1:0, 2:1, 2:0), stav série: 1:1

Góly: 16. Brodin, 25. Taimi, 32. Elo, 45. Marttinen, 49. Savinainen - 27. Lucenius

5. zápas finále českej extraligy:

Zlín - Plzeň 1:2 (1:0, 0:1, 0:1), stav série: 2:3

Góly: 7. Köhler - 40. Kovář (BALEJ), 46. Johnson

I. divízia majstrovstiev sveta:

A-skupina:

Kórejská republika - Japonsko 5:6 (0:1, 3:3, 2:2)

Taliansko - Veľká Británia 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Kazachstan - Maďarsko 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

B-skupina:

Estónsko - Rumunsko 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)

Poľsko - Holandsko 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Ukrajina - Litva 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

Prípravné duely:

Slovensko "16“ - Česko "16“ 3:4 po sam. nájazdoch (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 13. Sloboda, 36. Škamla, 38. Struška - 2. Štefka, 21. Gago, 59. Guman, rozhodujúci sam. nájazd Guman

Slovensko "16“ - Česko "16“ 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Góly: 20. a 41. Valent, 27. Pätoprstý, 32. Žiak, 53. Sádecký

FUTBAL

Belgická liga - skupina o titul, 4. kolo:

Anderlecht Brusel - Lokeren 3:0

Prípravný duel:

SR "17" - 1. FC Slovácko "17" (ČR) 4:1

CYKLISTIKA

Okolo Trentina:

Poradie v 2. etape: Sillian (Rak.) - Vetriolo Terme (Tal.), 225 km: 1. Kanstancin Sivcov (Bielor./Sky) 5:48:08, 2. Mauro Santambrogio (Tal./Vini Fantini-Selle) +4 s, 3. Vincenzo Nibali (Tal./Astana), 4. Bradley Wiggins (V. Brit./Sky) obaja +19, 5. Domenico Pozzovivo (Tal./AG2R La Mondiale) +28, 6. Stefano Pirazzi (Tal./Bardiani Valvole-CSF Inox) +34

Priebežné poradie: 1. Maxime Bouet (Fr./AG2R La Mondiale) 8:55:48, 2. Sivcov +3:19, 3. Pavel Kočetkov (Rus./Rusvelo) +3:35, 4. Wiggins +3:48, 5. Nibali +3:57

STREĽBA

Preteky Svetového pohára v streľbe z brokových zraní - trap:

ženy (konečné poradie): 1. Laetisha Scanlanová 73 (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 14, 2. Catherine Skinnerová (obe Austr.) - semifinále 14, finále 10, 3. Jessica Rossiová (Tal.) 72 - semifinále 11, o 3. miesto 14,...9. Zuzana Štefečeková (SR) 70

muži (poradie po I. časti kvalifikácie): 1. Marián Kovačócy 50,...16. Erik Varga 48, 71. Mário Filipovič 43,...mimo súťaže Jozef Ďuračka (všetci SR) 42

CURLING

MS miešaných tímov:

Výsledok C-skupina:

Slovensko - Švédsko 10:4

VOLEJBAL

Finále extraligy žien:

VK Doprastav Bratislava - Slávia EU Bratislava 2:3 (18, 20, -22, -23, -5) - konečný výsledok série 1:3, Slávia získala titul

Extraliga mužov - o tretie miesto:

Spartak-VKP Myjava - Legend Watches Slávia Svidník 0:3 (-22, -27, -23), stav série: 1:1

79 minút, rozhodovali: Malík, Mokrý, 500 divákov.

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Majstrovstvá Európy:

Kvalifikácia mužov (konečné poradie po troch sledoch):

Súťaž jednotlivcov - viacboj (158 klasifikovaných /dostali body aspoň v jednej disciplíne/, z nich 50 absolvovalo kompletný šesťboj, do piatkového finále postúpilo 24 najlepšie ohodnotených gymnastov, maximálne však dvaja pretekári z jednej krajiny):

1. Max Whitlock (V. Brit.) 89,365 bodu (prostné: 15,466, kôň s držadlami: 15,533, kruhy: 14,433, preskok: 14,933, bradlá: 14,800, hrazda: 14,200), 2. Oleg Verňajev (Ukr.) 89,331, 3. David Beľavskij (Rus.) 88,265, 4. Oleg Stepko (Ukr.) 88,224, 5. Arnaud Willig (Fr.) 86,623, 6. Fabian González (Šp.) 86,057,... 33. Slavomír Michňák 78,165 (prostné: 12,933, kôň s držadlami: 13,100, kruhy: 12,800, preskok: 13,566, bradlá: 11,933, hrazda: 13,833), 92. Samuel Piasecký (obaja SR) 27,966 (absolvoval iba dve disciplíny: bradlá: 13,866, hrazda: 14,100) - nepostúpili do finále

Súťaž jednotlivcov - jednotlivé náradia (do víkendového finále postúpilo osem najlepšie ohodnotených gymnastov, maximálne však dvaja pretekári z jednej krajiny):

prostné (88 klasifikovaných): 1. Max Whitlock (V. Brit.) 15,466 bodu, 2. David Beľavskij (Rus.) 15,433, 3. Sam Oldham (V. Brit.) 15,366,...75. Slavomír Michňák (SR) 12,933 - nepostúpil do finále

kôň s držadlami (92 klasifikovaných). 1. Krisztián Berki (Maď.) 15,800, 2. Max Whitlock (V. Brit.) 15,533, 3. Filip Ude (Chor.) 15,450,...44. Slavomír Michňák (SR) 13,100 - nepostúpil do finále

kruhy (87 klasifikovaných): 1. Denis Abľazin (Rus.) 15,733, 2. Eleftherios Petrounias (Gréc.) 15,625, 3. Igor Radivilov (Ukr.) 15,583,...67. Slavomír Michňák (SR) 12,800 - nepostúpil do finále

preskok (30 klasifikovaných s priemerom z dvoch skokov): 1. Denis Abľazin (Rus.) 15,337 (prvý skok: 15,508, druhý skok: 15,166), 2. Igor Radivilov (Ukr.) 15,183 (prvý skok: 15,100, druhý skok: 15,266), 3. Flavius Koczi (Rum.) 15,054 (prvý skok: 15,208, druhý skok: 14,900),...Slavomír Michňák (SR, 13,566) - neklasifikovaný, absolvoval iba jeden pokus do viacboja

preskok (76 klasifikovaných s jedným skokom): 1. Denis Abľazin (Rus.) 15,508, 2. Flavius Koczi (Rum.) 15,208, 3. Igor Radivilov (Ukr.) 15,100,...52. Slavomír Michňák (SR) 13,566 - nepostúpil do finále

bradlá (80 klasifikovaných): 1. Oleg Stepko (Ukr.) 15,700, 2. Andrei Vasile Muntean (Rum.) 15,666, 3. Oleg Verňajev (Ukr.) 15,566,...33. Samuel Piasecký 13,866, 76. Slavomír Michňák (obaja SR) 11,933 - nepostúpili do finále

hrazda (79 klasifikovaných): 1. Emin Garibov (Rus.) 15,300, 2. Marijo Možnik (Chor.) 15,008, 3. Alexander Carevič (Biel.) 14,933,...23. Samuel Piasecký 14,100, 30. Slavomír Michňák (obaja SR) 13,833 - nepostúpili do finále

BASKETBAL

Finále extraligy žien (hrá sa na tri víťazstvá):

Good Angels Košice - MBK Ružomberok 73:48 (38:26), na zápasy: 1:0

Rozhodovali: Ženiš, Fuska, Šarišský, TH: 23/14-12/9, fauly: 14:20, trojky: 3:3, 5 faulov: Vanderslootová (Ružomberok), 2000 divákov

Semifinále play off extraligy mužov (hrá sa na tri víťazstvá):

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Rieker Komárno 100:104 pp (88:88, 50:44), na zápasy: 1:1

Najviac bodov: Acker 29, Mandič 24, Evans, Baldovský po 15 - Stevens 22, Lowe 21, Simpson 16

BK Inter Incheba Bratislava - EDYMAX SPU Nitra 76:73 (43:37), na zápasy 1:1

Najviac bodov: Rančík 18, Tucker 13, Garnett 10 - Noel 23, Sparks 21 (4 trojky), Tomek 10, 2700 divákov.

Štvrťfinále play-off Euroligy mužov 2012/2013 (hrá sa na tri víťazstvá):

Anadolu Efes Istanbul (Tur.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 83:72 (19:17, 18:12, 28:21, 18:22) - stav série 1:2

Caja Laboral Vitoria (Šp.) - CSKA Moskva (Rus.) 93:72 (15:14, 28:10, 27:15, 23:33) - stav série 1:2

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 271
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 15 451
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 628
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 491
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 901
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 566
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 219
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 309
  9. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 339
  10. Jozef Ondáš: Košice potrebujú zmenu a pokoj 2 864