Memphis - Utah 86:70 (17:17, 23:21, 25:13, 21:19)
Dallas - New Orleans 99:87 (19:18, 28:21, 28:25, 24:23)
New York - Atlanta 98:92 (25:16, 20:23, 29:29, 24:24)
Oklahoma - Milwaukee 89:95 (30:21, 21:24, 19:23, 19:27)
San Antonio - Minnesota 95:108 (24:30, 37:26, 15:24, 19:28)
Toronto - Boston 114:90 (31:30, 28:19, 37:21, 18:20)
Los Angels Lakers - Houston 99:95 (21:24, 23:26, 22:21, 24:19 - 9:5)
Portland - Golden State 88:99 (17:24, 19:26, 27:16, 25:33)
Sacramento - Los Angeles Clippers 108:112 (26:27, 20:27, 24:24, 38:34)
BASKETBAL:
Štvrťfinále play-off Euroligy mužov (hrá sa na tri víťazstvá):
Panathinaikos Atény (Gréc.) - FC Barcelona Regal (Šp.) 60:70 (10:20, 17:11, 11:20, 22:19) - stav série 2:2
FUTBAL:
Belgická liga - 4. kolo skupiny o titul:
Club Bruggy - Waregem 3:4
Pohár osloboditeľov, skupinová fáza:
1. skupina
Toluca (Mex.) - Boca Juniors (Arg.) 3:2 (1:1)
Góly: 65., 81. Santos, 10. Benitez - 45.+1 Somoza, 76. Fernandez
Barcelona (Ekv.) - Nacional Montevideo (Urug.) 1:0 (1:0)
Gól: 36. Castillejos, ČK: 90.+3 Perlazza (Montevideo)
konečná tabuľka:
1. Nacional M. 6 3 1 2 10: 6 10
2. Boca Juniors 6 3 0 3 7: 7 9
3. Toluca 6 2 2 2 8:11 8
4. Barcelona 6 1 3 2 5: 6 6
3. skupina:
Arsenal (Arg.) - The Strongest (Bol.) 2:1 (1:0)
Góly: 30. Rolle, 62. Furch - 90.+2 Reina
Sao Paulo (Braz.) - Atletico Mineiro (Braz.) 2:0 (0:0)
Góly: 56. Ceni z pok. kopu, 81. Ademilson
konečná tabuľka:
1. Atletico Mineiro 6 5 0 1 16: 9 15
2. Sao Paulo 6 2 1 3 8: 8 7
3. Arsenal 6 2 1 3 10:15 7
4. The Strongest 6 2 0 4 8:10 6
Štvrťfinále Francúzskeho pohára (hralo sa na jeden zápas):
Évian TG - Paríž Saint-Germain 1:1 po predĺžení (1:1, 1:1) - 4:1 na strely zo značky 11 m
Lens - Girondins Bordeaux 2:3
Štvrťfinále Ruského pohára (hralo sa na jeden zápas):
FK Rostov - Terek Groznyj 0:0, 4:3 na strely zo značky pok. kopu - Rostov postúpil do semifinále
Prípravný zápas:
Mexiko - Peru 0:0
HOKEJ:
MS hráčov do 18 rokov:
A-skupina:
Rusko - USA 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Lotyšsko - Fínsko 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)
B-skupina:
Slovensko - Kanada 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Góly: 4. Šoltés - 8. Baptiste, 17. McDavid, 52. Reinhart, 52. Bennett-McDowell, vylúčení: 6:8, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.
Nemecko - Švédsko 1:9 (1:3, 0:4, 0:2)
I. divízia MS, B-skupina, Doneck:
B-skupina:
Poľsko - Estónsko 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Rumunsko - Litva 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Holandsko - Ukrajina 2:3 po predĺžení (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)
EuroHockey Challenge:
Fínsko - Švajčiarsko 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Góly: 27. Laakso, 31. Salminen - 2. Bodenmann
Švédsko - finále play-off Elitserien:
Lulea - Skelleftea 0:4 (0:2, 0:1, 0:1), konečný stav série: 0:4, Skelleftea je majstrom
Turnaj III. divízie majstrovstiev sveta v Kapskom Meste:
Luxembursko - Írsko 5:0
KĽDR - Grécko 7:1
Juhoafrická republika - Spojené arabské emiráty 15:0
TENIS:
Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Rolex v monackom Monte Carle:
Dvojhra - 3. kolo (osemfinále):
Fabio Fognini (Tal.) - Tomáš Berdych (ČR-4) 6:4, 6:2
Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-6) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:3, 6:0
Rafael Nadal (Šp.-3) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-16) 6:2, 6:4
Grigor Dimitrov (Bul.) - Florian Mayer (Nem.) 6:2, 6:4
Stanislas Wawrinka (13-Švajč.) - Andy Murray (2-V.Brit.) 6:1, 6:2
Novak Djokovič (Srb.-1) - Juan Monaco (Arg.-14) 4:6, 6:2, 6:2
Jarkko Nieminen (Fín.) - Juan Martin Del Potro (5-Arg.) 6:4, 4:6, 7:6 (4)
Richard Gasquet (7-Fr.) - Marin Čilič (Chorv.) 7:5, 6:4
Turnaj ATP Challenger Tour Copa Internacional de Tenis TOTAL DIGEST v Mexiku:
Štvorhra - štvrťfinále:
Carsten Ball, Chris Guccione (Aus.) - Andrej Martin, Franko Škugor (SR/Chor.) 6:3, 7:6 (3)
Turnaj ATP Challenger tour Campeonato Internacional de Tenis de Santos v brazílskom Santose:
Štvorhra - 1. kolo:
Pavol Červenák, Matteo Viola (SR/Tal.) - Steven Diez, Alexander Lobkov (Kan./Rus.) 6:1, 6:2
Turnaj II. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie v Ulcinji v Čiernej Hore:
A-skupina:
Lotyšsko - Estónsko 3:0
Tunisko - Fínsko 2:1
B-skupina:
Čierna Hora - JAR 2:1
Litva - Grécko 2:1
CYKLISTIKA:
Okolo Trentina:
3. etapa: 1. Ivan Santaromita (Tal./BMC) 4:26:25 h, 2. Paolo Tiralongo (Tal./Astana), 3. Michele Scarponi (Tal./Lampre-Merida) všetci rovnaký čas, 4. Stefano Locatelli (Tal./Bardiani Valvole) +0:34, 5. Jose Sarmiento Tunarrosa (Kol./Cannondale), 6. Antonio Piedra Perez (Šp./Caja Rural) všetci rovnaký čas
Poradie po 3. etape: 1. Maxime Bouet (Fr./AG2R La Mondiale) 13:23:36 h, 2. Konstantin Sivcov (Biel./Sky) +3:19, 3. Bradley Wiggins (V.Brit./Sky) +3:48, 4. Vincenzo Nibali (Tal./Astana) +3:57, 5. Mauro Santambrogio (Tal./Vini Fantini-Selle) +4:06, 6. Fabio Aru (Tal./Astana) +4:19
ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA
ME v Moskve
Kvalifikácia viacboja - ženy: 1. Larisa Iordacheová (Rum.) 57,198 b...., 38. Barbora Mokošová 47,831, Mokošová nepostúpila do finále
výsledky Mokošovej: preskok: 13,133 (13. miesto), bradlá: 11,833 (42.), kladina: 10,866 (51.), prostné: 12,066 (33.)
STREĽBA:
Svetový pohár v streľbe z brokových zbraní:
trap - muži (poradie po kvalifikácii): 1. Giovanni Pellielo (Tal.) 125 b. - vyr. svet. rekord, 2. Erik Varga 123,...7. Marián Kovačócy 121 - k. o. rozstrel 4, 57. Mário Filipovič (všetci SR) 112
CURLING:
Majstrovstvá Európy miešaných tímov:
A-skupina:
Taliansko - Španielsko 7:5
Rusko - Kanada 4:8
Maďarsko - Čína 11:2
Rumunsko - Kórejská republika 1:12
B-skupina:
Česko - Austrália 8:4
Dánsko - Slovinsko 6:3
Nový Zéland - Japonsko 7:4
Francúzsko - USA 3:10
C-skupina:
SLOVENSKO - Švédsko 10:4
SLOVENSKO - Fínsko 5:8
Fínsko - Holandsko 6:7
Škótsko - Lotyšsko 8:7
Nórsko - Estónsko 9:2
Anglicko - Holandsko 4:10
Nórsko - Škótsko 6:5
Lotyšsko - Švédsko 5:8
SLOVENSKO - Škótsko 9:7