Športové výsledky (20. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku

Piatok:

Buffalo - NY Rangers 4:8

St. Louis - Dallas 2:1

Chicago - Nashville 5:4 pp /za domácich M. Handzuš 1+0 a M. Hossa 1+0/

Colorado - Edmonton 1:4

Calgary - Anaheim 3:1

Sobota - viac v článku

Boston - Pittsburgh 2:3 /za domácich Chára 0+2/

New Jersey - Florida 6:2


HOKEJ

Fínsko - finále play off SM-liigy:

Ässät Pori - Tappara Tampere 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Góly: 7. ryan, 19. Uusikartano, 42. Elo, 59. Ryan

/stav série: 2:2/

I. divízia MS - B-skupina v Donecku:

Holandsko - Rumunsko 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)

Litva - Estónsko 12:3 (1:1, 3:2, 8:0)

Ukrajina - Poľsko 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)

I. divízia MS - A-skupina v Budapešti:

Veľká Británia - Kórejská republika 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

Taliansko - Kazachstan 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Maďarsko - Japonsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Taliansko a Kazachstan si vybojovali postup medzi elitu MS.

MS "18" v Soči:

A-skupina:

USA - Česko 4:3 (1:2, 3:1, 0:0)

Fínsko - Rusko 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

tabuľka:

1 . Rusko 2 2 0 0 0 7:4 6

2. Česko 2 1 0 0 1 10:4 3

3. Fínsko 2 1 0 0 1 8:3 3

4. USA 2 1 0 0 1 7:7 3

5. Lotyšsko 2 0 0 0 2 0:14 0

B-skupina:

Kanada - Nemecko 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Švajčiarsko - Švédsko 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

Tabuľka:

1. Švédsko 2 2 0 0 0 15:1 6

2. Kanada 2 2 0 0 0 7:2 6

3. Švajčiarsko 2 1 0 0 1 4:7 3

4. Slovensko 2 0 0 0 2 2:8 0

5. Nemecko 2 0 0 0 2 2:12 0

EuroHockey Challenge:

Nemecko - Švédsko 0:8 (0:6, 0:2, 0:0)

Nórsko - Rusko 0:2


FUTBAL

Corgoň liga - 27. kolo:

Slovan Bratislava - Spartak Myjava 1:1 (0:0)

Góly: 87. Peltier - 66. Kukoľ. Rozhodoval: Leško, ŽK: Milinkovič, Pauschek - Marček, Harsányi, Solnička, 1848 divákov.

MFK Ružomberok - MFK Košice 1:1 (0:1)

Góly: 55. Ďubek - 22. U. Matič, ŽK: 57. P. Maslo - 55. Tofiloski, rozhodovali: Prešinský - T. Somoláni, Chládek, 2013 divákov

AS Trenčín - MŠK Žilina 1:2 (1:1)

Góly: 22. William - 33. Guba, 83. T. Majtán, ŽK: 48. Rodríguez da Silva, 64. Baéz, 79. P. Mazan, 88. F. Kubík - 39. Paur, 81. Pečovský, 90.+ Krnáč, ČK: 72. Bednárik (Trenčín) za faul, rozhodovali: Mastiš - Mókoš, E. Weiss, 3115 divákov

FC ViOn Zlaté Moravce - 1. FC Tatran Prešov 0:0

ŽK: 38. Ondráš, 43. Chren, 60. Pavol Majerník - 31. Papaj, 48. P. Petráš, ČK: 10. Krob (Prešov), rozhodovali: Pavlík - Cuninka, Poláček, 1126 divákov

FC Nitra - FK Dukla Banská Bystrica 3:1 (2:1)

Góly: 20. Zošák, 39. V. Gajdoš, 67. Tawamba Kana - 44. Turňa, ŽK: 58. Cléber - 83. M. Pančík ml., rozhodovali: Straka - Benko, Borsányi, 1230 divákov

II. liga - 26. kolo:

FC ŠTK 1914 Šamorín - TJ Baník Ružiná 0:0

ŽK: 29. Ležaič, 37. M. Kučera (obaja Šamorín), rozhodovali: Trutz - Súkeníková, Tomčík, 500 divákov

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica nad Váhom 3:0 (1:0)

Góly: 24. Hricov (z pok. kopu), 82. T. Malec, 83. Latiak, ŽK: 70. Morong - 12. Mejič, ČK: 23. Maťašovský (Dubnica), rozhodovali: Glova - Špivák, Ferenc, 350 divákov

FK Slovan Duslo Šaľa - MFK Zemplín Michalovce 1:0 (1:0)

Gól: 10. Čurgali, ŽK: 69. Mujkoš, 88. R. Mihálik - 21. Kovaľ, 33. Podhorin, 57. Perez, 68. Vanák, rozhodovali: Valášek - Kubačka, Bobko, 385 divákov

Partizán Bardejov - MŠK Rimavská Sobota 0:1 (0:1)

Gól: 5. Pribula (z pok. kopu), ŽK: 38. L. Zápotoka, 66. Marek Seman, 73. Palša - 65. L. Mravec, 84. Migaľa, rozhodovali: Fajčík - Lieskovský, Jankovič, 1930 divákov

FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK SFM Senec 2:1 (1:1)

Góly: 30. Gerát, 83. Antunovič - 38. R. Ujčík, ŽK: 16. Božoň - 9. Hílek, 11. Držík, 84. T. Hanzel, rozhodovali: Kružliak - D. Hrčka, Žákech, 1711 divákov

ŽP Šport Podbrezová - MFK Dolný Kubín 1:1 (0:1)

Góly: 87. Kupčík - 34. Macko, ŽK: 23. Podio, 52. Vaščák, 59. J. Pančík - 36. Macko, 62. Podolský, 74. Bakala, 86. Jurky, rozhodovali: A. Somoláni - Petríček, Jenčura, 860 divákov

Nemecko - 30. kolo:

Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim 5:0 (2:0)

Góly: 16. a 65. Kiessling, 32. a 69. Schürrle, 79. Reinartz, ČK: 23. Polanski (Hoffenheim)

Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf 2:1 (2:1)

Góly: 14. a 20. van der Vaart - 34. Šahin

Hannover 96 - Bayern Mníchov 1:6 (0:3)

Góly: 85. Hoffmann - 40. a 62. Gomez, 71. a 86. Pizarro, 16. Stindl (vlastný), 23. Ribery

Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 2:0 (1:0)

Góly: 1. Reus, 87. Lewandowski

Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 1:0 (1:0)

Gól: 41. Russ

Werder Brémy - VfL Wolfsburg 0:3 (0:2)

Góly: 13. Arnold, 27. Olič, 66. Diego (z pok. kopu)

Anglicko - 34. kolo:

Fulham - Arsenal 0:1 (0:1)

Gól: 43. Mertesacker. ČK: 12. Sidwell - 90. Giroud

Norwich - Reading 2:1 (0:0)

Góly: 50. a 51. Bennett - 72. McCleary

Queens Park Rangers - Stoke 0:2 (0:1)

Góly: 42. Crouch, 77. Walters (z 11 m)

Sunderland - Everton 1:0 (1:0)

Gól: 45. Sessegnon, J. Mucha (Everton) celý zápas na lavičke náhradníkov

Swansea - Southampton 0:0

West Bromwich - Newcastle 1:1 (0:1)

Góly: 64. Jones - 9. Gouffran

West Ham - Wigan 2:0 (1:0)

Gól: 21. Jarvis, 80. Nolan

Španielsko - 32. kolo:

Granada - Valladolid 1:1 (0:0)

Góly: 73. El Arabi - 59. Ebert

Real Madrid - Betis Sevilla 3:1 (1:0)

Góly: 45. a 90. Özil, 57. Benzema - 73. Molina (z 11m)

Real Mallorca - Rayo Vallecano 1:1 (1:1)

Góly: 12. Alfaro - 7. Piti, 20 400 divákov

FC Barcelona - Levante 1:0 (0:0)

Gól: 84. Fabregas

Taliansko - 33. kolo:

FC Janov - Atalanta Bergamo 1:1 (1:1)

Góly: 6. Floro Flores - 8. Del Grosso, Juraj Kucka (Janov) odohral celý zápas.

Udinese - Lazio Rím 1:0 (1:0)

Gól: 19. Di Natale

Francúzsko - 33. kolo:

Marseille - Brest 1:0 (1:0)

Gól: 45. Cheyrou

Česko - 24. kolo:

Liberec - Brno 2:0 (1:0)

Góly: 26. a 82. Rabušic, za hostí Husár celý zápas a ŽK

Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:0)

Gól: 75. Kweuke, za domácich Kaprálik odohral celý zápas

Rakúsko - 30. kolo:

Sturm Graz - Mattersburg 2:2

Innsbruck - Ried 2:0

Wiener Neustadt - Admira Mödling 3:0

Salzburg - AC Wolfsberger 6:2 - Dušan Švento (Salzburg) odohral celý zápas

Turecko - 30. kolo:

Orduspor - Kasimpasa 0:2

Karabükspor - Mersin 1:0

Akhisarspor - Besiktas Istanbul 4:1 /Hološko za hostí do 31. minúty/

Škótsko - skupina o záchranu:

Kilmarnock - Hearts 0:1

St. Mirren - Dundee 1:2

Holandsko - 31. kolo:

Groningen - ADO Den Haag 2:1

Heracles - Waalwijk 4:0

Willem II - Roda Kerkrade 2:1

Alkmaar - PSV Eindhoven 1:3

Rusko - 25. kolo:

Kridla Sovietov Samara - Alania Vladikavkaz 2:1

Mordovia Saransk - Volga Nižnij Novgorod 1:3

Kubaň Krasnodar - Lokomotiv Moskva 0:0 /za hostí Ďurica celý zápas/

Poľsko - 23. kolo:

Podbeskidzie - Belchatow 1:1 /za domácich chytal Zajac celý zápas, Demjan celý zápas a ŽK, Sloboda od 55. min/

Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakov 2:2

Legia Varšava - Pogoň Štetín 3:1 /za domácich chytal Kuciak celý zápas/

Maďarsko - 24. kolo:

Honvéd Budapešť - Kecskemét 0:0

Egri - Kaposvár 1:0 /Hajdúch chytal za hostí celý zápas/

Videoton - Paks 2:0

Pápa - ETÖ Györ 1:1 /za Pápu Szabó do 71. minúty/

Argentína - 10. kolo druhej fázy Primera División:

Vélez Sarsfield - Newell's Old Boys 1:3

Racing Club - Colón 1:1

Belgicko

Skupina o titul - 5. kolo:

Lokeren - Standard Liége 4:1

Skupina o účasť v Európskej lige - 4. kolo:

Gent - Lierse 3:0

Mechelen - Leuven 1:5

Mons - Kortrijk 2:1

Beveren - Charleroi 0:0

O záchranu - 4. kolo:

Cercle Bruggy - Beerschot 2:1

Portugalsko - 26. kolo:

SC Braga - Académica Coimbra 1:0

Pacos Ferreira - Rio Ave 2:1

Škótsko - 34. kolo:

Dundee United - FC Motherwell 1:3

Švajčiarsko - 28. kolo:

Lausanne - St. Gallen 1:3

Zürich - Servette 4:0


BASKETBAL

Finále play off extraligy žien:

MBK Ružomberok Good Angels Košice 82:65 (45:34)

Ružomberok: Holmesová 19, Parkerová 18, Lukačovičová 10, Vanderaslootová 7. (D. Baburová , Kmeťová 5, D. Baburová 8, Minčíková 12, Anderssonová)

Košice: Quigleyová 20, Bojovičová 9, Kulichová 8 Krivačevičová 5, Kupčíková 4, (Lacyová 10, Hruščáková 6, Sverrisdóttirová 3), TH: 15/11 27/16, fauly: 24/18, trojky: 7:3, 2200 divákov

/stav série: 1:1/

Extraliga mužov - semifinále play off:

MBK Rieker Komárno - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 93:71 (46:29)

Najviac bodov: Simpson 17, Šoška 15, Stevens 12 - Ulman 12, Hovaňák 11, Mandič, Evans po 10, 850 divákov

/na zápasy 3:0/

Edymax SPU Nitra - BK Inter Incheba Bratislava 76:78 (24:25, 10:20, 22:22, 20:11) - stav série 1:2

Najviac bodov: Noel 24 (3 trojky), Bilič 17, Sparks 14 - Tucker 29 (5 trojok), M. Rančík 11, Sedmák a M. Garnett po 10

Štvrťfinále play-off v najvyššej českej mužskej basketbalovej súťaži Mattoni NBL:

BK Prostějov - Astrum Levice 86:74 (30:16, 18:20, 17:23, 21:15) - stav série: 1:0

Najviac bodov: Švrdlík 19, R. Marko 16, Pandula 14 - Nuhanovič 23, Fields 19, Kemp 13 (3 trojky)


FORMULA 1

Záverečný tréning na Veľkú cenu Bahrajnu - viac v článku

1. Fernando Alonso (Ferrari)

2. Sebastian Vettel (Red Bull) +0,101

3. Mark Webber (Red Bull) +1:33,380

Finálová časť kvalifikácie: 1. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes 1:32,330 min

2. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:32,584

3. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 1:32,667

4. Lewis Hamilton* (V. Brit.) Mercedes 1:32,762

5. Mark Webber (Aus.) Red Bull 1:33,078

6. Felipe Massa (Braz.) Ferrari 1:33,207

7. Paul di Resta (V. Brit.) Force India 1:33,235

8. Adrian Sutil (Nem.) Force India 1:33,246

9. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus 1:33,327

10. Jenson Button (V. Brit.) McLaren bez času.


HÁDZANÁ

Štvrťfinále Ligy majstrov mužov (odveta 27. 4.):

BM Atlético Madrid (Šp.) - FC Barcelona-Intersport (Šp.) 25:20 (11:10)

Slovenský krídelník Martin Straňovský (Barcelona) skóroval dvakrát.

Extraliga - 30. kolo:

ŠKP Bratislava - HK Topoľčany 22:24 (14:14)

Najviac gólov: Kucharik 8/2, Štepanovský a Pupík po 4 - Martin Valent, Kružík a Doskočil po 4. Rozhodovali: Mandák a Rudinský, vylúčení: 7:6, 7 m hody 2/2 - 2/2, 200 divákov

Slovan Modra - MŠK Považská Bystrica 22:30 (12:16)

Najviac gólov: Tschur 6, Martin a Michal Fázikovci po 5 - Kozák 7, Firip 5, Ďurejka a Zdráhala po 4. Rozhodovali: Cibere a Rychvalský, vylúčení: 2:5, 7 m hody: 3/3-7/5, 250 divákov.

Tatran Prešov - HC SPORTA Hlohovec 28:26 (16:14)

Najviac gólov: Petro 8, Radčenko 6, T. Urban 5/2 - Mazúr 8/1, Holdoš, F. Zaťko po 5. Rozhodovali: Dvorský, Karlubík, vylúčení: 5:5, ČK: 42. Pejovič (Prešov) za faul, 7 m hody: 2/2 - 2/1, 680 divákov

Interliga žien - semifinále play off o majstra SR:

ŠKP Piccard Senec - Iuventa Michalovce 26:35 (10:18)

Najviac gólov: Polláková 10/1, Dubajová 8/1, Štetáková 5 - Tobiašová 7/2, Trehubová, Snopová po 7. Rozhodovali: Mandák, Rudinský, vylúčené: 1:5, 7 m hody: 3/2 - 4/4, 100 divákov

/na zápasy 0:3, Iuventa postúpila do finále/

HK Danlog Partizánske - Slovan Duslo Šaľa 20:24 (12:14)

Najviac gólov: Blažeková 7/2, Michnová 4/3, Janšáková 3, Minarčíková 3/1 - Porubská, Bérešová po 6, Szarková 4/1, Trochtová, Súkenníková po 4. Rozhodovali: Oťapka, Sivák, vylúčené: 4:4, 7 m hody: 8/7 - 1/1, 380 divákov

/na zápasy 0:3, do finále postúpila Šaľa/


TENIS

Pohár federácie

Semifinále svetovej skupiny:

RUSKO - SLOVENSKO 0:2

Pavľučenkovová - Cibulková 7:5, 1:6, 4:6

Kirilenková - Hantuchová 2:6, 4:6

TALIANSKO - ČESKO 2:0 (Palermo, Circolo del Tennis Palermo, antuka vonku)

Sara Erraniová - Lucie Šafářová 6:4, 6:2

Roberta Vinciová - Petra Kvitová 6:4, 6:1

O svetovú skupinu

ŠPANIELSKO - JAPONSKO 2:0 (Barcelona, Real Club de Polo, antuka vonku)

Carla Suárezová-Navarrová - Misaki Doiová 6:3, 6:4

Silvia Solerová-Espinosová - Ajumi Moritová 6:2, 6:3

NEMECKO - SRBSKO 1:1 (Stuttgart, Porsche Arena, antuka v hale)

Mona Barthelová - Ana Ivanovičová 6:7 (5), 6:2, 2:6

Angelique Kerberová - Bojana Jovanovská 7:5, 6:2

USA - ŠVÉDSKO 0:1 (Delray Beach, tvrdý povrch Plexipave vonku)

Sloane Stephensová - Sofia Arvidssonová 4:6, 6:4, 1:6

Začiatok stretnutia Švajčiarsko - Austrália o svetovú skupinu preložili zo soboty na nedeľu pre dážď.

Turnaj ATP World Tour Masters v Monte Carle (dotácia 2 646 495 eur, antuka vonku):

Dvojhra - semifinále:

Rafael Nadal (Šp.-3) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-6) 6:3, 7:6 (3)

Novak Djokovič (Srb.-1) - Fabio Fognini (Tal.) 6:2, 6:1

Turnaj WTA v Marrákeši (dotácia 235 000 USD, antuka vonku):

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:

Karolína Schmiedlová (SR) - Stephanie Vogtová (Licht.) 5:7, 6:3, 6:3

Michaela Hončová (SR) - Daria Gavrilovová (Rus.) 6:1, 6:2

Turnaj ATP Challenger v Mexiku (dotácia 35 000 USD, tvrdý povrch vonku):

Dvojhra - štvrťfinále:

Andrej Martin (SR) - Grégoire Burquier (Fr.) 6:3, 6:0

semifinále:

Andrej Martin (SR) - Michal Przysiezny (Poľ.) 6:2, 6:2

ATP Challenger v brazílskom Santose (dotácia 35 000 USD, antuka vonku):

Štvorhra - semifinále:

Pavol Červenák, Matteo Viola (SR/Tal.) - Malek Jaziri, Dušan Lojda (Tun./ČR) 6:2, 6:3

Turnaj Futures v uzbeckom Namangane (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch vonku):

Dvojhra - semifinále:

Marek Semjan (SR-4) - Konstantin Kravčuk (Rus.-1) 7:5, 4:6, 6:4

finále:

Alexander Bury (Biel.) - Marek Semjan (SR-4) 6:7 (4), 6:2, 6:4

Štvorhra - finále:

Marek Semjan, Tchi Čchen (SR/Taiw.) - Sergej Betov, Dmitrij Žyrmont (Biel.-4) 6:2, 7:6 (3)

Turnaj WTA v Stuttgarte (dotácia 795 707 USD, antuka v hale Porsche Arena):

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:

Nastassja Burnettová (Tal.) - Zuzana Kučová (SR) 6:0, 6:2


VOLEJBAL

Extraliga mužov - o 5. miesto:

VK Ekonóm SPU Nitra - VK MIRAD PU Prešov 1:3 (17, -18, -15, -26)

100 minút, rozhodovali: V. Kováčik, M. Kováčik, 100 divákov

o 3. miesto:

Legend Watches Slávia Svidník - Spartak-VKP Myjava 3:0 (21, 23, 20)

77 minút, rozhodovali: Porvazník, Höger, 350 divákov

/na zápasy 2:1/

Finále play off (na štyri víťazstvá):

VT UNICEF Bratislava - Chemes Humenné 3:0 (18, 21, 32)

87 minút, rozhodovali Bahči, Vaško, 400 divákov

(stav série: 2:1)

o 7. miesto:

COP Trenčín - VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-21, -17, 15, -22)

99 minút, rozhodovali: Kováč, Tiršel, 50 divákov


STOLNÝ TENIS

Majstrovstvá SR mužských družstiev v Handlovej:

Semifinále:

STKM Štiavnicke Bane - ŠK Mostex Rača 6:2

Stavoimpex Holíč - MSK Čadca 6:4

o 3. miesto:

ŠK Mostex Rača - MSK Čadca 6:3

finále:

STKM Štiavnické Bane - Stavoimpex Holíč 4:1

Ženy - Topoľčany:

semifinále:

ŠKST Topoľčany - SSTE Dunajská Streda 6:3

STMK Stropkov - MSK Malacky 1:6

o 3. miesto:

SSTE Dunajská Streda - STMK Stropkov 5:5

finále:

ŠKST Topoľčany - MSK Malacky 6:3


TRIATLON

MS - 2. kolo v San Diegu (USA):

1. Gwen Jorgensenová (USA) 1:59:59 h, 2. Non Stanfordová (V.Brit.) 2:00:03, 3. Emma Moffattová (Aus.) 2:00:03, 4. Anne Haugová (Nem.) 2:00:06, 5. Jodie Stimpsonová (V.Brit.) 2:00:31, 6. Andrea Hewittová (N.Zél.) 2:01:22

Poradie v seriáli MS po dvoch kolách (z ôsmich naplánovaných):

1. Anne Haugová (Nem.) 1433 bodov, 2. Felicity Abramová (Aus.) 954, 3. Juri Ideová (Jap.) 861, 4. Jessica Harrisonová (Fr.) 815, 5. Andrea Hewittová (N.Zél.) 811, 6. Gwen Jorgensenová (USA) 800


CURLING

MS miešaných dvojíc v kanadskom Frederictone - štvrťfinále:

Nórsko - Švajčiarsko 9:4

Škótsko - Švédsko 4:6

Rakúsko - Maďarsko 4:7

Česko - Nový Zéland 9:2


FUTSAL

Extraliga - skupina o titul - 4. kolo:

Slov-Matic FOFO Bratislava Across Pinerola Bratislava 2:2(1:1)

Góly: Várady, Haľko Hájek, M. Zdráhal. ŽK: Rafaj, Kozár Švikruha, Cintula, ČK: Cintula, 200 divákov

MFK Tupperware Nové Zámky - P.K.P. Košice 4:1 (2:0)

Góly: Volentier, Dudáš, Pavlovič, vlastný (Mikulišin) Mikulišin, ŽK: Mikulišin, 100 divákov.

Skupina o záchranu:

Slovanet Prešov MFsK Nitra 9:3 (5:1)

Góly: R. Beliš 3, Mihok 2, Krempaský, ELiaš, Sedlák, Biľ Suchán 2, Peciar. ŽK: Krempaský, Biľ Pevala, ČK: Biľ, 300 divákov

Makroteam Žilina FTVŠ UK Bratislava 2:5 (1:1)

Góly: Bezák, Škulec Višváder, Filan po 2, A. Zdráhal ŽK: Papajčík, Gal, A. Zdráhal, Remák, ČK: Gal, 50 divákov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  3. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  4. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  6. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  7. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  8. ZSE ako jediné prináša Virtuálnu batériu pre fotovoltiku
  9. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie
  10. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma
  1. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  2. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  3. eKasa prichádza na Slovensko
  4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.
  6. Konferencia - EU support for research
  7. A dynamic year in the industrial and logistics sector
  8. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici
  9. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  10. Zápis do Registra partnerov vo verejnom sektore
  1. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 19 076
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 12 889
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 10 414
  4. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 8 377
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 5 122
  6. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 935
  7. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 4 632
  8. Esin Group: Líder Iniciatívy poľnohospodárov vydiera 4 189
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 4 058
  10. Zbrojársky líder z Považia pomáha ľuďom 4 039