Neapol vyhral nad Cagliari 3:2 gólom v nadstavenom čase

(Autor: ilustračné - sita/ap)
TASR|21. apr 2013 o 14:26

Futbalisti Interu Miláno zdolali doma Parmu 1:0 gólom Tommasa Rocchiho z 82. minúty.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno sa po dvoch prehrách dočkali víťazstva v talianskej Serii A, keď v nedeľňajšom súboji 33. kola zdolali doma Parmu 1:0 gólom Tommasa Rocchiho z 82. minúty.

Futbalisti SSC Neapol zvíťazili v zápase 33. kola talianskej Serie A po dramatickom finiši nad US Cagliari 3:2. Víťazný gól domácich, za ktorých odohral celý duel aj slovenský reprezentant Marek Hamšík, dal vo štvrtej minúte nadstaveného času Lorenzo Insigne.

Neapol ale stráca z druhého miesta na vedúci Juventus Turín stále jedenásť bodov, keďže "stará dáma" v šlágri kola zdolal AC Miláno tesne 1:0.

Catania - Palermo 1:1 (0:0)

Góly: 69. Barrientos - 90.+ J. Iličič, ČK: 90.+ Andujar (Catania)

Fiorentina - FC Turín 4:3 (3:1)

Góly: 8. Cuadrado, 16. Aquilani, 33. A. Ljajič, 86. Romulo - 45. Barreto, 56. M. Santana, 77. Cerci, ČK: 90.+ Darmian (Turín)

SSC Neapol - Cagliari 3:2 (0:1)

Góly: 48. Astori (vlastný), 64. Cavani, 90.+ Insigne - 18. Ibarbo, 71. M. Sau