Česko 0:0 0:0, -:-, -:- OŠ z Ruska
Práve prebieha | Aktualizované o 09:36 | Sledujte naživo

Športové výsledky (streda 24. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku

New Jersey - Montreal 3:2

Washington - Winnipeg 5:3

Carolina - NY Islanders 4:3 sn

Florida - NY Rangers 3:2

Philadelphia - Boston 5:2

Pittsburgh - Buffalo 2:4

Minnesota - Los Angeles 2:1

Nashville - Calgary 4:3

St. Louis - Colorado 3:1


NBA - viac v článku

štvrťfinále, 2. zápasy:

Východná konferencia:

Miami - Milwaukee 98:86
/stav série: 2:0/

New York - Boston 87:71
/stav série: 2:0/

Západná konferencia:

Denver - Golden State 117:131
/stav série 1:1/


BASKETBAL

Extraliga mužov - semifinále:

Spišská Nová Ves - Rieker Komárno 86:89 (22:17, 17:25, 18:25, 29:22) - konečný výsledok série: 0:4, Komárno postúpilo do finále

Najviac bodov: Mandič a Hovaňák po 21, Evans 19 - Simpson 22, Stevens 17, Thompson 16

TH: 16/12 - 15/11, fauly: 20 - 19, trojky: 4 - 10, rozhodovali: Brziak, Fuska a Karniš

Inter Incheba Bratislava - EDYMAX SPU Nitra 87:82 (46:30)

Najviac bodov: Tucker 24, M. Ráčik 17, Miloševič 15 - Noel 24, Geiger 18, Sparks 14, 2400 divákov.

/na zápasy 3:1/

Extraliga žien - finále (hrá sa na tri víťazstvá):

Good Angels Košice - MBK Ružomberok 64:50 (19:17, 13:7, 16:10, 16:16) - stav série: 2:1

Najviac bodov: Bojovičová 16, Krivačevičová 15, Quigleyová 14 - Holmesová 13, Kmeťová 12, Tetemondová 8

O 3. miesto - tretí zápas (hralo sa na dve víťazstvá):

ŠBK Šamorín - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 57:65 (13:8, 19:17, 9:24, 16:16) - konečný výsledok série 1:2, Spišská Nová Ves získala bronz

Najviac bodov: Sujová 29, Vyňuchalová 8, Talajková 6 - Beňušková 24, Palušná 16, Stehlíková 7

Štvrťfinále play off Mattoni NBL:

Astrum Levice - BK Prostějov 84:76 pp (67:67, 40:35)

Najviac bodov: Kemp 22, Grznár 18, Filc 15 - Pandula 18, Švrdlík 18, Slezák 13, 1500 divákov.

/na zápasy 1:1/


HOKEJ

Finále play-off fínskej SM-liigy:

Ässät Pori - Tappara Tampere 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) - konečný výsledok série: 4:2

Ässät Pori získal titul.


FUTBAL

Francúzsko - dohrávky 33. kola:

AS Saint Etienne - AC Ajaccio 4:2 (1:1)

Góly: 23. a 88. Aubameyang, 48. Bodmer, 50. Cohade - 15. a 76. Mutu (druhý z 11 m)

Stade Rennes - ESTAC Troyes 1:2 (1:2)

Góly: 30. Feret (z 11 m) - 5. Bahebeck, 27. Brechet

Český pohár - semifinále:

Liberec - Jablonec 4:3

Prípravný zápas:

ČR 21 - SR 21 1:0 (1:0)

Gól: 24. Kunc

Maďarsko - Ligový pohár - finále:

Ferencváros Budapešť - Videoton Féhervár 5:1


VOLEJBAL

Piaty zápas finále play-off mužov (hrá sa na štyri víťazstvá):

VK Chemes Humenné - Volley Team UNICEF Bratislava 3:0 (25, 22, 18) - stav série 2:3

85 min, rozhodovali: Hodoň, Porvazník, 1200 divákov

O 5. miesto:

VK MIRAD PU Prešov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (25, 23, 17)

83 minút, rozhodovali: Savka, Sluk, 150 divákov.

/konečný stav série: 2:0/

O7. miesto:

VKM Stará Ľubovňa - COP Trenčín 3:0 (23, 24, 16) - na zápasy 2:0


HÁDZANÁ

WHIL - skupinA o 1.-4. miesto:

DHK Baník Most - DHC Slavia Praha 29:29 (13:12)


CYKLISTIKA

Okolo Romandie - 1. etapa (Saint-Maurice - Renens, 176,4 km):

1. Gianni Meersman (Bel./Omega Pharma-Quick-Step) 4:29:09 h, 2. Giacomo Nizzolo (Tal./ RadioShack), 3. Roberto Ferrari (Tal./Lampre), 4. Luka Mežgec (Slovin./Argos), 5. Kevin Reza (Fr./Europcar), 6. Francesco Gavazzi (Tal./Astana), 7. Matthew Goss (Austr./Orica), 8. Rui Costa (Port./Movistar), 9. Gaetan Bille (Bel./Lotto), 10. Marco Marcato (Tal./Vacansoleil),... 54. Peter VELITS (SR/Omega Pharma-Quick-Step) - všetci rovnaký čas

Priebežné poradie jazdcov:

1. Chris Froome (V. Brit./Sky) 4:42:24 h, 2. Andrew Talansky (USA/Garmin) +6 s, 3. Robert Kišerlovski (Chor./RadioShack) +13, 4. Richie Porte (Aus./Sky) +15, 5. Rui Costa (Por./Movistar) +16, 6. Thibaut Pinot (Fr./FDJ) +17, 7. Stef Clement (Hol./Blanco), 8. Alejandro Valverde (Šp./Movistar), 9. Tom Danielson (USA/Garmin) všetci +17, 10. Wilco Kelderman (Hol./Blanco) +18,... 85. Peter VELITS +1:15 min.


TENIS

Barcelona:

Dvojhra - 2. kolo:

Martin KLIŽAN (11-SR) - Albert Montaňes (Šp.) 6:3, 6:4

Juan Monaco (Arg.-7) - Bernard Tomic (Aus.) 6:0, 6:2

Milos Raonic (Kan.-5) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:4, 6:2

Tommy Robredo (Šp.) - Grigor Dimitrov (Bul.-14) 7:5, 6:1

Dmitrij Tursunov (Rus.) - David Ferrer (Šp.-1) 7:5, 3:6, 6:1

Marcel Granollers-Pujol (Šp.-15) - Blaž Kavčič (Slovin.) 6:3, 6:1

Rafael Nadal (2-Šp.) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:4, 6:2

Benoit Paire (Fr.-13) - Pablo Andújar (Šp.) 6:4, 5:7, 6:3

Nicolás Almagro (Šp.-4) - Ivan Dodig (Chor.) 6:1, 7:5

Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-9) 4:6, 6:2, 6:3

Stuttgart:

Dvojhra - 1. kolo:

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.) - Caroline Wozniacka (Dán.-7) 7:6 (6), 6:1

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) - Jekaterina Makarovová (Rus.) 6:7 (5), 7:5, 6:4

Lucie Šafářová (ČR) - Mona Barthelová (Nem.) 6:4, 6:1

Jaroslava Švedovová (Kazach.) - Roberta Vinciová (Tal.) 6:4, 6:2

Petra Kvitová (ČR-5) - Annika Becková (Nem.) 7:5, 6:7 (0), 6:3

Julia Görgesová (Nem.) - Kirsten Flipkensová (Belg.) 6:2, 2:1 - skreč, Flipkensová odstúpila

Bethanie Matteková-Sandsová (USA) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 6:2, 6:1

Jelena Jankovičová (Srb.) - Samantha Stosurová (Aus.-6) 6:4, 6:4

Marrákeš:

Dvojhra - 1. kolo:

Oľga Pučkovová (Rus.) - Daniela Hantuchová (SR) 3:6, 7:6 (5), 7:5

Julia Putincevová (Kazach.) - Mathilde Johanssonová (Fr.) 6:3, 6:4

Francesca Schiavoneová (6-Tal.) - Petra Martičová (Chorv.) 7:6 (8), 6:4

Flavia Pennettová (Tal.) - Melinda Czinková (Maď.) 6:1, 7:6 (2)

Dvojhra - 2. kolo:

Chanelle Scheepersová (JAR) - María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) 6:2, 6:1

Alizé Cornetová (Fr.-3) - Karin Knappová (Tal.) 1:6, 7:5, 6:0

Štvorhra - 1. kolo:

Daniela Hantuchová, Anabel Medinová-Garriguesová (SR/Šp.-1) - Gabriela Dabrowská, Alla Kudriavcevová (Kan./Rus.) 6:3, 6:2

Bukurešť:

Dvojhra - 2. kolo:

Lukáš Rosol (ČR) - Andreas Seppi (Tal.-3) 6:1, 3:6, 6:3

Viktor Troicki (Srb.-8) - Tobias Kamke (Nem.) 6:4, 6:2

Gilles Simon (2-Fr.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 4:6, 6:4, 6:4

Daniel Brands (Nem.) - Gael Monfils (Fr.) 7:6 (1), 2:0, Monfils vzdal

Štvorhra - štvrťfinále:

Santiago González, Scott Lipsky (Mex./USA-3) - František Čermák, Michal Mertiňák (ČR/SR) 6:2, 7:5

Dominic Inglot, Lukáš Rosol (V. Brit./ČR) - Julian Knowle, Filip Polášek (Rak./SR-2) 6:3, 6:4

Challenger v Sao Paule:

Dvojhra - 1. kolo:

Jozef Kovalík (SR) - Gastao Elias (Portug.-4) 6:7 (3), 7:5, 6:3

Turnaj ITF v Phukete:

Dvojhra - 2. kolo:

Zuzana Zlochová (SR-8) - Nungnadda Wannasuková (Thaj.) 6:0, 6:2

Futures vo Vicenze:

Dvojhra - 1. kolo:

Filip Horanský (SR) - Andrea Arnaboldi (Tal.-6) 7:5 (5), 7:5

2. kolo:

Damir Džumhur (Bosna a Herceg.-2) - Kamil Čapkovič (SR) 6:4, 7:6 (6)

Štvorhra - 1. kolo:

Kamil Čapkovič, Andrej Kumancov (SR/Rus.-3) - Mate Delič, Joško Topič (Chor.) 6:3, 6:4

Futures v Namangane:

Dvojhra - 1. kolo:

Marek Semjan (SR-4) - Sarvar Ikramov (Uzr.) 6:2, 6:2

2. kolo (osemfinále):

Marek Semjan (SR-4) - Važa Uzakov (Uzb.) 6:4, 6:1

Turnaj ITF v Heraklióne:

Dvojhra - 2. kolo:

Nikola Vajdová (SR) - Agnes Szatmariová (Rum.) 6:1, 6:3


BEJZBAL

MLB:

Minnesota - Miami 4:3

Colorado - Atlanta 3:4, 2:10

Boston - Oakland 0:13

Baltimore - Toronto 4:3

Philadelphia - Pittsburgh 0:2

Washington - St. Louis 0:2

Cincinnati - Chicago Cubs 2:4

New York Mets - Los Angeles Dodgers 2:7

Tampa Bay - New York Yankees 3:4

Houston - Seattle 3:2

Minnesota - Miami 5:8

Los Angeles Angels - Texas 5:4

San Diego - Milwaukee 3:6

San Francisco - Arizona 4:6

Stretnutia Detroit - Kansas City a Chicago White Sox - Cleveland odložili.

o 7. miesto - druhý zápas (hralo sa na dva zápasy):

VKM Stará Ľubovňa - COP Trenčín 3:0 (23, 24, 16) - prvý zápas 3:1, Stará Ľubovňa obsadila 7. miesto, Trenčín skončil ôsmy

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  6. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  7. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  8. HubHub spája sily s Neulogy
  9. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  10. Byt alebo dom? V Novom Ružinove vyriešili dilemu za vás
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 25 168
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 295
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 10 244
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 327
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 844
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 171
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 589
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 118
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 124
  10. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 2 164

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Na svadbe vysokého funkcionára bol policajný vrtuľník. Ministerstvo ukázalo výpis, že zaň bolo zaplatené. Faktúra chýba.

KOMENTÁRE

Kiskova cena za rodinu sa dá vyčísliť na lety

Čo ak sa na celú vec pozrieme ako na problém zosúlaďovania práce s rodinou.

ŠPORT

Murínová: Poliaková podala taký výkon, až mi tiekli slzy

Fialková vnútorne s tým stále bojovala, priznáva jej trénerka.

Neprehliadnite tiež

Rajičová si oproti Soči výrazne polepšila, Rusi získali prvé zlato

Prvé zlato pre Olympijských športovcov z Ruska získala Alina Zagitovová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.

Potupili Arsenal. Za úspechom švédskeho zázraku je aj Labutie jazero

Vypadli, ale šokovali. Futbalisti Östersunds FK vyhrali v zápase šestnásťfinále Európskej ligy na pôde slávneho Arsenalu 2:1