Športové výsledky (27. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Buffalo - New York Islanders 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 24. Flynn (Vanek), rozhodujúci sam. nájazd Vanek - 48. K. Aucoin (A. MacDonald)

Minnesota - Edmonton 1:6 (0:3, 0:3, 1:0)

Góly: 50. M. Koivu (Coyle) - 1. Potter (R. Smyth, Eberle), 9. T. Hall, 19. Potter (Eberle, Gagner), 25. Eberle (R. Smyth, Gagner), 31. Jakupov (T. Hall), 34. Jakupov (T. Hall, Šmíd)

Chicago - Calgary 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Góly: 10. P. Kane (Sharp, Keith), 14. Toews (Saad, MARIÁN HOSSA), 48. Kruger - 31. Butler (Stempniak, Street)

Phoenix - Colorado 4:5 po sam. nájazdoch (2:3, 1:1, 1:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 4. Schlemko (Chipchura, Bissonnette), 9. Vermette (Yandle, Boedker), 36. Klinkhammer (B. Gordon, Yandle), 46. Vermette (Stone, Yandle) - 14. S. Elliott (Duchene, Parenteau), 17. Parenteau (J. Mitchell, P. Šťastný), 18. Bordeleau (Duchene, Vincour), 40. R. O´Reilly (Barrie, Duchene), rozhodujúci sam. nájazd Duchene


NBA - viac v článku:

Východná konferencia - štvrťfinále:

Boston - New York 76:90 (18:23, 13:24, 21:21, 24:22) - stav série: 0:3

Západná konferencia - štvrťfinále:

Los Angeles Lakers - San Antonio 89:120 (18:30, 26:25, 19:30, 26:35) - stav série: 0:3

Golden State - Denver 110:108 (32:32, 22:34, 33:18, 23:24) - stav série: 2:1


TENIS:

Turnaj ATP World Tour 250 BRD Nastase Tiriac Trophy v rumunskej Bukurešti:

Dvojhra - semifinále:

Guillermo García-López (Šp.) - Florian Mayer (Nem.-5) 6:4, 4:6, 6:3

Lukáš Rosol (ČR) - Gilles Simon (Fr.-2) 6:2, 6:3

Turnaj WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix v nemeckom Stuttgarte:

Dvojhra - semifinále:

Na Li (Čína-2) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:4, 6:3

Maria Šarapovová (Rus.-1) - Angelique Kerberová (Nem.-3) 6:3, 2:6, 7:5

Turnaj WTA International Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem v marockom Marrákeši:

Dvojhra - semifinále:

Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) - Mandy Minellová (Lux.) 2:6, 6:0, 6:1

Francesca Schiavoneová (Tal.-6) - Chanelle Scheepersová (JAR) 7:6 (4), 6:1

Turnaj ATP World Tour 500 Barcelona Open Banc Sabadell v španielskej Barcelone:

Dvojhra - semifinále:

Nicolas Almagro (4-Šp.) - Philipp Kohlschreiber (8-Nem.) 6:2, 6:1

Rafael Nadal (2-Šp.) - Miloš Raonič (5-Kan.) 6:4, 6:0

Turnaj ITF v gréckom Heraklióne:

Dvojhra - štvrťfinále:

Amy Bowtellová (Ír.-4) - Nikola Vajdová (SR) 6:1, 6.2

Turnaj ITF v tureckom Istanbule:

Dvojhra - štvrťfinále:

Donna Vekičová (Chor.-1) - Kristína Kučová (SR) 6:1, 6:0


FUTBAL:

35. kolo Premier League - viac v článku:

Manchester City - West Ham United 2:1 (1:0)

Góly: 28. Agüero, 83. Y. Toure - 90.+3 Carroll

Everton - Fulham 1:0 (1:0)

Gól: 16. Pienaar

/J. Mucha (Everton) sedel na lavičke náhradníkov/

Southampton - West Bromwich Albion 0:3 (0:1)

Góly: 6. Fortune, 67. Lukaku, 77. Long, ČK: 71. Ramirez, 82. Fox - 71. Fortune

Stoke City - Norwich City 1:0 (0:0)

Gól: 46. Adam

Wigan Athletic - Tottenham Hotspur 2:2 (1:1)

Góly: 11. Boyce, 49. McManaman - 9. Bale, 89. Boyce (vlastný)

28. kolo Corgoň ligy - viac v článku:

Slovan Bratislava - FK Senica 3:2 (0:0)

Góly: 57. Kladrubský, 69. Peltier, 73. Grendel - 72. a 81. Blackburn. Rozhodoval: Chmura - Weiss, Chládek, ŽK: Putnocký, Milinkovič, Kopúnek - Diviš, Piroska, Brabec, Štepanovský, Kóňa, 2099 divákov

MFK Košice - FC ViOn Zlaté Moravce 0:2 (0:1)

Góly: 32. Hodek, 87. Orávik. Rozhodoval: Marhefka, ŽK: Viazanko - Candrák, Ondráš, Obročník, Furtado, Hodek, 1502 divákov

Spartak Trnava - AS Trenčín 2:0 (1:0)

Góly: 2. Schranz, 76. Vyskočil. Rozhodoval: Vnuk, ŽK: Baez, Kubík, 2819 divákov.

1. FC Tatran Prešov - FC Nitra 0:1 (0:0)

Gól: 55. Struhár. Rozhodoval: Samotný, ŽK: J. Novák - Benčík, Šmehýl. 1550 divákov.

MŠK Žilina - MFK Ružomberok 3:0 (1:0)

Góly: 22. Paur, 50. Majtán, 88. Škvarka. Rozhodoval: Špaček, 1516 divákov

Spartak Myjava - FK Dukla Banská Bystrica 2:1 (1:0)

Góly: 19. Sládek, 90.+ Urgela - 79. Šovčík, ŽK: 62. Kukoľ - 40. Považanec, 68. Turňa, rozhodovali: Sedlák - Kubačka, Bednár, 2737 divákov

31. kolo nemeckej I. bundesligy - viac v článku:

FC Augsburg - VfB Stuttgart 3:0 (0:0)

Góly: 61. Molders, 83. M. de Jong, 85. Ji Dong-Won

Bayern Mníchov - SC Freiburg 1:0 (1:0)

Gól: 35. Shaqiri

Karim Guégé, Erik Jendrišek (obaja Freiburg) sedeli na lavičke náhradníkov

1899 Hoffenheim - 1. FC Norimberg 2:1 (2:0)

Góly: 11. Weis, 20. Salihovič - 58. Simons (z pok. kopu)

Róbert Mak (Norimberg) sedel na lavičke náhradníkov

Bayer 04 Leverkusen - Werder Brémy 1:0 (1:0)

Gól: 35. Kiessling (z pok. kopu)

VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach 3:1 (1:0)

Góly: 34. Arnold, 61. Olič, 75. Diego - 52. Mlapa

33. kolo Primera División - viac v článku:

Levante - Celta Vigo 0:1 (0:1)

Gól: 20. Fernandez. V 56. min Bakero (Levante) nepremenil pokutový kop. 15.000 divákov.

Athletic Bilbao - FC Barcelona 2:2 (1:0)

Góly: 27. Susaeta, 90. Herrera - 67. Messi, 69. Sanchez. 35.000 divákov.

Atletico Madrid - Real Madrid 1:2 (1:1)

Góly: 4. Falcao - 13. Juanfran (vlastný), 63. Di Maria, 42.000 divákov

34. kolo francúzskej Ligue 1 - viac v článku:

Lorient - Olympique Marseille 0:1 (0:1)

Gól: 25. Valbuena

Ajaccio - Montpellier HSC 2:1 (0:0)

Góly: 82. Delort (11 m), 90.+1 Oliech - 56. Mounier, ČK: 46. Diawara - 81. Kaoutari

Bastia - FC Toulouse 0:0

Girondins Bordeaux - Reims 0:0

Stade Bresr - Stade Rennes 0:2 (0:2)

Góly: 28. Doucoure, 37. Montano

Valenciennes - AS Nancy 0:0

34. kolo talianskej Serie A - viac v článku:

Atalanta Bergamo - FC Bologna 1:1 (0:0)

Góly: 67. Giorgi - 76. Gilardino. 14.000 divákov.

Cagliari - Udinese Calcio 0:1 (0:0)

Gól: 56. Pereyra. ČK: 90.+4 Pinilla (Cagliari). 10.000 divákov.

Delfino Pescara - SSC Neapol 0:3 (0:0)

Góly: 46. Inler, 58. Pandev, 82. Džemaili, 12.000 divákov

/Hamšík odohral za hostí celý zápas/

25. kolo českej Gambrinus ligy:

1. FK Přibram - Slavia Praha 2:0 (1:0)

Góly: 15. a 90. Wágner

/T. Hájovský celý zápas, R. Rondzik a R. Valenta sedeli na lavičke - K. Čontofalský, M. Čonka, K. Kisel celý zápas, D. Škutka od 78. minúty, M. Rakovan, M. Juhar sedeli na lavičke/

FK Jablonec - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)

Góly: 27. Čížek - 34. Kolář, 51. Procházka, 79. BAKOŠ

/M. Kozáčik a M. Čišovský celý zápas, M. Bakoš od 66. minúty + gól, M. Ďuriš od 78. minúty/

26. kolo ruskej súťaže:

Terek Groznyj - Amkar Perm 2:1, Martin Jakubko hral do 66. min, Michal Breznaník (obaja Perm) nefiguroval v zápise o stretnutí

Dinamo Moskva - Mordovia Saransk 3:1

Lokomotiv Moskva - FK Rostov 3:1, J. Ďurica (Lokomotiv) hral celý zápas

35. kolo škótskej ligy:

St. Johnstone - Inverness 1:0

Aberdeen - Kilmarnock 1:0

FC Dundee - Hearts 1:0

Hibernian - St. Mirren 3:3

24. kolo poľskej ligy:

Polonia Varšava - Belchatow 0:1 /M. Baran (Polonia) hral celý zápas/

Lechia Gdaňsk - Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:2 /R. Zajac, R. Demjan, M. Piter-Bučko, A. Sloboda hrali celý zápas, J. Dančík (všetci Bielsko-Biala) bol na lavičke náhradníkov/

31. kole rakúskej ligy:

SV Ried - SC Wiener Neustadt 2:1 /P. Hlinka (Wr. Neustadt) hral od 46. min/

Wolfsberger - Sturm Graz 3:0

Rapid Viedeň - RB Salzburg 1:3 /D. Švento (Salzburg) hral celý zápas a v 90. min strelil gól/

SV Mattersburg - Wacker Innsbruck 1:2

25. kolo maďarskej ligy:

Debrecín - Siófok 4:1

Káposvár - Haladás Szombathelyi 3:2

Pápa - Újpest 0:1

MTK Budapešť - Diosgyör 2:0

31. kolo tureckej ligy:

Besiktas Istanbul - Orduspor 2:0 /F. Hološko (Besiktas) nebol na zápasovej súpiske/

Bursaspor - Akhisar 1:1 /S. Šesták (Bursaspor) nastúpil v 62. min/

Elazigspor - Karabükspor 1:0

Sivasspor - Büyüsehir 4:1

Trabzonspor - Genclerbirligi 2:0 /M. Čech hral celý zuápas, M. Sapara (obaja Trabzonspor) hral od 65. min/

27. kolo holandskej ligy:

PSV Eindhoven - Groningen 5:2

ADO Den Haag - VVV Venlo 1:1

Roda Kerkrade - Waalwijk 3:1

NAC Breda - Ajax Amsterdam 0:2

29. kolo švajčiarskej ligy:

Grasshoppers Zürich - FC Thun 0:2

6. kolo belgickej ligy v skupine o titul:

Mechelen - Waasland-Beveren 2:0

Lokeren - Racing Genk 0:0


HOKEJ:

Slovakia Cup 2013 - viac v článku:

Slovensko - Nórsko 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 28. Kukumberg (Haščák, Radivojevič) - 36. Ask (Holös, Trygg), 62. Thoresen (Trygg)

České hokejové hry:

Česko - Švédsko 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Gól: 19. Arlbrandt

Rusko - Fínsko 2:1 pp a sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 41. Tereščenko - 6. Hytönen, rozh. nájazd premenil Mozjakin

Finálový turnaj Orange Minihokej Tour 2013 - výsledky:

HOBA Bratislava - Martin 9:1, Prešov - Brezno 10:4, Poprad - Martin 1:9, Trenčín - Brezno 6:5 po sam. nájazdoch, Poprad - HOBA Bratislava 2:8, Prešov - Trenčín 4:3. o 5. miesto: Poprad - Brezno 5:8, o 3. miesto: Martin - Trenčín 1:5, Finále: HOBA Bratislava - Prešov 5:3


VODNÉ PÓLO:

2. turnaj nadstavbovej časti o majstrovský titul vo vodnopólovej Pharma Group extralige mužov:

ČH Hornets Košice - KVP NCHZ Nováky 9:6 (1:1, 3:2, 0:2, 5:1)

Najviac gólov: Grutka 5 - Maroš Tkáč 3, 150 divákov

ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto - Slávia UK Bratislava 10:7 (1:2, 4:1, 3:2, 2:2)

Najviac gólov: Čiernik 4, Kolárik 2 - Gyurcsi, V. Hruška a Nedbal po 2, 200 divákov

KVP NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 10:15 (1:4, 0:4, 3:2, 6:5)

Najviac gólov: Marek Tkáč 6, Bielik, Maroš Tkáč, Stehlík, Halač po 1 - Brezina 4, V. Plvan 3, Bielik, Nedbal po 2, 250 divákov

ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto 6:7 (0:2, 3:1, 1:3, 2:1)

Najviac gólov: K. Bačo, Zareva po 2, Ďurík, A. Nagy po 1 - Zaťovič 3, Nižný, Molnár, Kolárik, Gašparík po 1, 250 divákov

Final Four vo vodnopólovom Európskom pohári majsteriek 2012/2013:

finále: CN Sabadell (Šp.) - Kinef Surgutneftegas Kiriši (Rus.) 13:11 (4:2, 5:2, 1:4, 3:3)

o 3. miesto: Vouliagmeni NC (Gréc.) - ZF Eger (Maď.) 13:10 (6:4, 1:3, 1:1, 5:2)


VODNÉ ŠPORTY:

Slovenský pohár v šprinte vo vodnom zjazde v Liptovskom Mikuláši:

Muži:

K1: 1. Peter Slašťan (Slávia UK Bratislava) 105,84, 2. Patrik Kraus (Dukla Žilina) 107,93, 3. Ján Andraška (TU Zvolen) 110,92

C1: 1. Martin Medveď (Sokol Žilina) 117,53

C2: 1. Matúš Kunhart, Peter Šoška (Dukla Žilina) 105,05, 2. Štefan Grega, Ján Šutek (Dukla Žilina) 109,19, 3. Lukáš Vacula, Peter Bothár (TU Zvolen) 559,96

Ženy:

K1: 1. Mária Bandžáková (Slávia UK Bratislava) 573,20

Kvalifikačné preteky v Račiciach:

Finále na 1000 m:

MUŽI:

K1 muži: 1. Juraj Tarr (ŠKP Bratislava) 3:49,72 min, 2. Martin Jankovec (Dukla Trenčín) 3:50,32, 3. Matej Michálek (ŠKP Bratislava) 3:50,54, 4. Erik Vlček (ŠKP Bratislava) 3:50,84, ... 9. Peter Gelle (Dukla Trenčín) 4:08,12

C1: 1. Matej Rusnák 4:21,25, 2. Marián Ostrčil (obaja Dukla Trenčín) 4:22,81, 3. Krištof Tóth (KCK Šamorín) 4:30,63

K2: 1. Peter Gelle, Erik Vlček (Dukla Trenčín/ŠKP Bratislava) 3:22,00, 2. Martin Jankovec, Juraj Tarr (Dukla Trenčín/ŠKP Bratislava) 3:22,52, 3. Gábor Jakubík, Marek Krajčovič (ŠKP Bratislava) 3:23,86

C2: 1. Krištof Tóth, Adam Csenkey 4:05,53, 2. Roland Fekete, Dávid Tarcsi (všetci KCK Šamorín) 4:25,39, ... štartovali iba dve posádky

ŽENY:

K1: 1. Simona Šamková (Dukla Trenčín) 4:25,33, 2. Martina Kohlová (ŠKP Bratislava) 4:26,55, 3. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 5:02,47

K2: organizátori pre nezáujem pretekárok zrušili


HÁDZANÁ:

Národné play-off v hádzanárskej súťaži WHIL (Women´s Handball International League) 2012/2013:

Finále SR - prvý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 33:20 (13:10) - stav série 1:0

Iuventa: Gubiková, Medveďová, Krebsová - Piskayová 3, Szöllösiová 6, Kovaličková 1, Rebičová 3, Hollá 2, M. Holešová, Habánková, Horňáková 3, Tobiašová 4/1, Snopovová 6/1, Olšovská, Viňukovová 2, Tregubovová 3

Šaľa: Grandtnerová, Túrociová - Bíziková 2, Trochtová 1, Porubská 4, Krokavecová, Bérešová 2, Pócsíková, Demajová 2, Tulipánová 2, Veselková 1, S. Szarková 3/1, Súkenníková 3, Rácková

Pok. hody: 3/2 - 1/1, vylúčené: 2 - 4, rozhodovali: Cipov a Pastierik, 1100 divákov

O 3. miesto SR - prvý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

HK Danlog Partizánske - ŠKP Piccard Senec 27:27 (14:15), na strely zo značky pok. hodu: 4:5 - výsledok série: 0:1

Najviac gólov: Michnová 14/8, Minárčiková 4, Blažeková 3 - Dubajová 9/3, Bačíková 8/1, Polláková 4/1

Pok. hody: 8/8 - 6/5, vylúčené: 3 - 8, ČK: 59. Dubajová (Senec) za tri vylúčenia, rozhodovali: Cibere a Richvalský, 300 divákov

3. kolo nadstavbovej časti v Česku v rámci interligovej súťaže hádzanárok (WHIL):

A-skupina (o 1. - 4. miesto) - 3. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 32:32 (13:12)

Najviac gólov: Hrbková 5, Poznarová 5/2 - Knedlíková 10

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHK Baník Most 29:30 (16:18)

Najviac gólov: K. Salčáková 7/1 - Martinková 9, Beňušková 7/5

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 3. kolo:

TJ Písek - DHK Zora Olomouc 28:26 (12:11)

Najviac gólov: Sukdoláková 5, Borovská 5/1 - Fabíková 7

Extraliga mužov - 31. kolo:

MŠK Považská Bystrica - 1.MHK Košice 29:26 (14:12)

Najviac gólov: Zdráhala 7/2, Hároník a M. Kozák po 5 - Pecha 8/1, Hricišon 5/1, Fuňak a Müller po 4

Pok. hody: 2/2 - 2/2, vylúčení: 3 - 4, rozhodovali: Dvorský a Karlubík, 400 divákov

HC SPORTA Hlohovec - ŠKP Bratislava 31:17 (16:8)

Najviac gólov: Holdoš 6, Zaťko 5/1, Jurka 4 - Kucharík 4/1 a Volentics obaja 4/1. Rozhodovali: Baďura, Ondogrecula, vylúčení: 5:5 7 m hody: 4/2 - 2/2. 500 divákov.

Liga majstrov v hádzanej mužov 2012/2013:

FC Barcelona-Intersport (Šp.) - BM Atlético Madrid (Šp.) 32:24 (15:9) - prvý zápas 20:25, do semifinále postúpila Barcelona

MKB Veszprém KC (Maď.) - THW Kiel (Nem.) 28:29 (14:12) - prvý zápas 31:32, do semifinále postúpil Kiel

Pohár EHF mužov - štvrťfinále - odvety:

Frisch Auf! Göppingen (Nem.) - RK Maribor Branik (Slovin.) 31:30 (15:17) - prvý zápas 26:26, do semifinále turnaja Final Four postúpil Göppingen

Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - SC Magdeburg (Nem.) 27:20 (12:11) - prvý zápas 28:31, do semifinále turnaja Final Four postúpil Rhein-Neckar Löwen

Vyzývací pohár mužov - semifinále - odvety:

Handball Esch (Lux.) - C.S.U. Suceava (Rum.) 27:24 (13:14) - prvý zápas 21:23, do finále postúpil Esch


BASKETBAL:

Extraliga žien - finále play-off - štvrtý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

MBK Ružomberok - Good Angels Košice 67:62 - stav série 2:2

Štvrťfinále play-off v najvyššej českej mužskej Mattoni NBL 2012/2013 (hrá sa na tri víťazstvá):

BK Prostějov - Astrum Levice 81:80 (24:21, 11:16, 22:23, 24:20) - stav série 2:1

Najviac bodov: Bohačík 17, Kohout 16, Pandula 15 - B. Fields 23, Kemp 17, Addison 15

TH: 29/22 - 17/12, fauly: 25 - 18, trojky: 3 - 4, rozhodovali: Vyklický, Hošek a Baloun


VOLEJBAL:

Šiesty zápas finále play-off (hralo sa na štyri víťazstvá):

Volley Team UNICEF Bratislava - VK Chemes Humenné 3:0 (16, 23, 18) - konečný výsledok série 4:2


CYKLISTIKA:

Okolo Romandie - viac v článku:

4. etapa (Marly - Les Diablerets, 188,5 km): 1. Simon Špilak (Slovin.) Kaťuša 5:10:00 h, 2. Christopher Froome (V. Brit.) Sky rovnaký čas ako víťaz, 3. Rui Alberto Faria Da Costa (Portug.) Movistar, 4. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar, 5. Pierre Rolland (Fr.) Europcar, 6. Carlos Betancur (Kol.) AG2R Le Mondiale všetci +1:03 min, ... 38. Peter Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +3:53


FUTSAL:

5. kolo nadstavbovej časti futsalovej extraligy (skupina o titul):

RCS Košice Slov-Matic FOFO Bratislava 4:4 (2:0)

Góly: Človečko 2, Kyjovský, Grega Haľko 2, Mikita, Brunovský, ŽK: Bahna, Haľko (Slov-Matic), 800 divákov

Across Pinerola Bratislava Tupperware Nové Zámky 7:4 (5:1)

Góly: Hájek, Šporánek po 2, Zdráhal, Krištofík, Genčúr - Dudáš a Pavlovič po 2, ŽK: Krištofík, Hájek, Zdráhal, Staňo - Čambal, Dudáš, 100 divákov

Tabuľka:

1. Slov-Matic 4 2 2 0 26:16 13

2. RCS Košice 4 3 1 0 16:9 13

3. Across Pinerola 4 1 2 1 12:10 7

4. Nové Zámky 4 1 0 3 15:26 3

5. P.K.P. Košice 4 0 1 3 8:16 2


MOTORIZMUS:

Kvalifikácia na podujatie majstrovstiev sveta cestných automobilov FIA WTCC na okruhu Slovakiaring:

1. Gabriele Tarquini (Tal.) Honda Civic 2:10,773, 2. Tiago Monteiro (Portug.) Honda Civic 2:10,877, 3. Norbert Michelisz (Maď.) Honda Civic 2:10,889, 4. Yvan Muller (Fr.) Chevrolet Cruze 2:10,941, 5. Tom Chilton (V. Brit.) Chevrolet Cruze 2:11,162, 6. Alex MacDowall (V. Brit.) 2:11,422


STREĽBA:

Extraliga v streľbe z guľových zbraní:

ľubovoľná pištoľ 60 - muži: 1. Pavol Kopp (SŠŠR MV SR) 560 bodov, 2. Juraj Tužinský (VŠC Dukla B. Bystrica) 559, 3. Ferdinand Richter (ŠKP Bratislava) 534

Rýchlopalná pištoľ 2x30 - muži+juniori: 1. Peter Mlynarčík (RD Sp. N. Ves) 554, 2. Pavel Fajkus 549, 3. Edmund Pícha (obaja ŠKP Bratislava) 549

Štandardná pištoľ 3x20 - muži: 1. Ivan Némethy (ŠKP Martin) 556, 2. Juraj Haršány 553, 3. Jozef Valašík (obaja ŠKP Bratislava) 550

Ľubovoľná malokalibrovka 3x40- muži: 1. Martin Soóky (SŠŠR MV SR) 1160, 2. Zoltán Baláž 1155, 3. Michal Homola (obaja VŠC Dukla B. Bystrica) 1135

Športová pištoľ 30+30 - ženy: 1. Katarína Kučová (ŠSK mesta Martin) 579, 2. Renáta Slamková 550, 3. Klaudia Golšanová (obe ŠKP Bratislava) 546

Športová puška 3x20 - ženy: 1. Miroslava Vyletelová (ŠSK mesta Martin) 564, 2. Monika Nemečková (ŠKP Bratislava) 529


DŽUDO:

ME v džude - výsledky:

MUŽI:

do 90 kg: 1. Kirill Denisov (Rus.), 2. Varlam Liparteliani (Gruz.), 3. Karolis Bazua (Lit.) a Kirill Voprosov (Rus.), ... Milan Randl (SR) sa neumiestnil

do 100 kg: 1. Lukáš Krpálek (ČR), 2. Henk Grol (Hol.), 3. Jevgenijs Borodavko (Lot.) a Cyrille Maret (Fr.) - Slovensko nemalo zastúpenie

nad 100 kg: 1. Teddy Riner (Fr.), 2. Adam Okruašvili (Gruz.), 3. Jean-Sébastien Bonvoisin (Fr.) a Barna Bor (Maď.) - Slovensko nemalo zastúpenie

ŽENY:

do 78 kg: 1. Lucie Louetteová (Fr.), 2. Ana Velenšeková (Slovin.), 3. Abigel Jooová (Maď.) a Marhinde Verkerková (Hol.) Slovensko nemalo zastúpenie

nad 78 kg: 1. Lucija Polavderová (Slovin.), 2. Emilie Andéolová (Fr.), 3. Zehra Kayová (Tur.) a Iryna Kindžerská (Ukr.) - Slovensko nemalo zastúpenie

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  2. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  3. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  5. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  7. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  1. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  2. Nová veľvyslankyňa Turecka na návšteve EU v Bratislave
  3. Prijatie delegácie rektorov ekonomických univerzít z Indonézie
  4. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  6. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  7. Takmer polovicu porúch šikmých striech spôsobujú zlé doplnky
  8. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  9. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  10. Ukončil si 1.stupeň vysokoškolského štúdia a chceš pokračovať?
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 12 021
  2. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 8 554
  3. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 7 564
  4. Desať obľúbených miest v Chorvátsku 6 259
  5. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 5 916
  6. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 5 719
  7. Viete, čo kupujete? Ako rozoznať kvalitný chlieb od nekvalitného 5 389
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 5 302
  9. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 3 575
  10. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 3 128

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

PRIMÁR

S vekom lekára môže stúpať aj počet úmrtí pacientov

Lekárom nad šesťdesiat úmrtnosť pacientov stúpla.

Neprehliadnite tiež

Ich akadémia inšpirovala aj Barcelonu. Ajax môže byť opäť postrachom

Finále Európskej ligy v Štokholme bude mať sprísnené bezpečnostné opatrenia.

Funkcie reprezentačného trénera som sa nedržal pre peniaze, vraví Cíger

Zdeno Cíger v online diskusii s čitateľmi denníka Pravda priznal, že sa stotožňuje aj so statusom svojej partnerky.

Kozák má problém. Príde Slovensko o svoju jednotku?

Futbalovú reprezentáciu čaká 10. júna v Litve kvalifikačný zápas o postup na svetový šampionát 2018.

TV

Slovenskí hokejisti budú mať o rok v Dánsku ťažkú skupinu, ale nevypadnú

Súpermi slovenskej reprezentácie budú čerství majstri sveta Švédi a aj Rusi, ktorí získali tento rok bronz.