Športové výsledky (28. 4. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

New York Rangers - New Jersey 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Columbus - Nashville 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Ottawa - Philadelphia 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Tampa Bay - Florida 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Toronto - Montreal 1:4 (1:1, 0:2, 0:0)

Dallas - Detroit 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Pittsburgh - Carolina 8:3 (1:0, 2:3, 5:0)

Colorado - Minnesota 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Edmonton - Vancouver 7:2 (0:1, 1:0, 6:1)

Anaheim - Phoenix 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Los Angeles - San Jose 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Washington - Boston 3:2 po predĺžení (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)

St. Louis - Chicago 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)


NBA - viac v článku:

Východná konferencia - štvrťfinále:

Chicago - Brooklyn 142:134 po trojnásobnom predĺžení (25:26, 33:29, 18:29, 35:27 - 10:10, 6:6, 15:7) - stav série 3:1

Atlanta - Indiana 90:69 (27:14, 27:16, 21:19, 15:20) - stav série 1:2

Západná konferencia - štvrťfinále:

Houston - Oklahoma City 101:104 (19:39, 30:27, 27:14, 25:24) - stav série 0:3

Memphis - Los Angeles Clippers 104:83 (33:25, 13:22, 25:20, 33:16) - stav série 2:2


FUTBAL:

35. kolo anglickej Premier League - viac v článku:

Reading - Queens Park Rangers 0:0

Arsenal Londýn - Manchester United 1:1 (1:1)

FC Chelsea - Swansea City 2:0 (2:0)

33. kolo španielskej Primera División - viac v článku:

Real Sociedad San Sebastián - FC Valencia 4:2 (1:1)

Valladolid - FC Sevilla 1:1 (1:0)

Málaga - Getafe 2:1 (1:0)

Espanyol Barcelona - Granada 0:1 (0:1)

34. kolo francúzskej Ligue 1 - viac v článku:

Évian TG - Paríž Saint-Germain 0:1 (0:0)

OGC Nice - ESTAC Troyes 3:1 (2:1)

Olympique Lyon - AS Saint-Étienne 1:1 (0:1)

34. kolo talianskej Serie A - viac v článku:

AS Rím - AC Siena 4:0 (3:0)

Chievo Verona - FC Janov 0:1 (0:0)

US Palermo - Inter Miláno 1:0 (1:0)

FC Parma - Lazio Rím 0:0

Sampdoria Janov - ACF Fiorentina 0:3 (0:2)

FC Turín - Juventus Turín 0:2 (0:0)

AC Miláno - Catania 4:2 (1:1)

31. kolo nemeckej I. bundesligy:

FC Schalke 04 - Hamburger SV 4:1 (2:1)

1. FSV Mainz - Eintracht Frankfurt 0:0

35. kolo škótskej ligy:

FC Motherwell - Celtic Glasgow 3:1

26. kolo ruskej ligy:

Rubin Kazaň - CSKA Moskva 2:0

Kubaň Krasnodar - Zenit Petrohrad 2:2 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celé stretnutie a v 90.+ min videl žltú kartu

Spartak Moskva - Anži Machačkala 2:0

32. kolo holandskej ligy:

FC Twente - NEC Nijmegen 5:2

Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 6:0

FC Zwolle - FC Utrecht 1:2

Vitesse Arnhem - Willem II Tilburg 3:1

24. kolo poľskej ligy:

Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 4:0 /R. Jež odohral celý zápas a v 84. min strelil gól, B. Godál (obaja Zaglebie) nastúpil v 74. min - M. Kelemen (Slask) chytal celý zápas/

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:0 /M. Peškovič (Ruch) bol na lavičke náhradníkov/.

31. kola rakúskej ligy:

Admira Wacker - Austria Viedeň 0:2

29. kolo švajčiarskej ligy:

FC Bazilej - FC Luzern 0:3

Young Boys Bern - FC Lausanne-Sport 3:1

FC St. Gallen - FC Zürich 1:2

25. kolo českej ligy:

FK Teplice - Hradec Králové 0:2 (0:2)

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:3 (0:1)

27. kolo portugalskej ligy:

Rio Ave - Beira-Mar 2:1

Gil Vicente - SC Olhanense 2:0

Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira 2:2

Sporting Lisabon - Nacional Funchal 2:1

25. kolo maďarskej ligy:

Ferencváros Budpaešť - Fehérvár 0:1

Pécs - Honvéd Budapešť 0:3

31. kolo tureckej ligy:

Kasimpasa - Eskisehirspor 1:2

Fenerbahce Istanbul - Kayserispor 2:1 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) hral do 71. min

Gaziantepspor - Galatasaray Istanbul 0:1


HOKEJ:

MS hráčov do 18 rokov:

Finále: Kanada - USA 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)

O 3. miesto: Rusko - Fínsko 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

České hry:

Švédsko - Fínsko 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Česko - Rusko 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Prípravný zápas:

Francúzsko - Lotyšsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)


TENIS:

Turnaj v Barcelone:

Dvojhra - finále: Rafael Nadal (Šp.-2) - Nicolás Almagro (Šp.-4) 6:4, 6:3 za 93 minút

Turnaj WTA v marockom Marrákeši:

Dvojhra - finále: Francesca Schiavoneová (Tal.-6) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:1, 6:3 za 95 minút

Štvorhra - finále: Tímea Babosová, Mandy Minellová (Maď./Lux.-3) - Petra Martičová, Kristina Mladenovicová (Chor./Fr-4) 6:3, 6:1 za 54 minút

Turnaj v Bukurešti - viac v článku:

Dvojhra - finále: Lukáš Rosol (ČR) - Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) 6:3 a 6:2

Turnaj v Stuttgarte - viac v článku:

Dvojhra - finále: Maria Šarapovová (1-Rus.) - Na Li (2-Čína) 6:4, 6:3

Turnaji ITF kategórie Futures v uzbeckom Andijane:

Dvojhra - finále: Dmitrij Žyrmont (Biel.-3) - Marek Semjan (SR-4) 6:3, 7:6 (6)

Turnaj ITF v tureckej Antalyi:

Dvojhra - semifinále: Zuzana Luknárová (SR-1) - Catherine Chantraineová (Bel.) 6:0, 6:1

Finále: Ana Bogdanová (Rum.-2) - Zuzana Luknárová (SR-1) 4:6, 7:6 (3), 6:4


MOTORIZMUS:

2. kolo seriálu FIA ETCC - viac v článku:

1. preteky: 1. Petr Fulin (ČR/BMW 320si) 28:09,524 min, 2. Matej HOMOLA (SR/BMW 320si) +6,963, 3. Andreas Pfister (Nem./Seat Leon Copa) +7,658

2. preteky: 1. HOMOLA 20:48,364, 2. Fulin +0,171, 3. Pfister +6,926

MS FIA WTCC:

1. jazda: 1. Gabriele Tarquini (Tal./Honda Civic) 22:18,761 min, 2. Tiago Monteiro (Portug./Honda Civic) +1,202, 3. Norbert Michelisz (Maď./Honda) +1.616

2. jazda: 1. Tom Coronel (Hol./BMW 320 TC) 22:26,224, 2. Yvan Muller (Fr./Chevrolet Cruze) +2,990, 3. Tarquini +3,345.

GT Cup Austria:

1. Štefan ROSINA (SR/Camaro GT3) 31:08,239 min, 2. Mario Plachutta (Rak./Mercedes SLS GT3) +34,703 s, 3. Josef Stadtegger (Rak./Porsche GT3) +2:09,965


HÁDZANÁ:

WHIL (Women´s Handball International League) 2012/2013 - národné play-off o majstra SR - finále - druhý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 31:19 (16:13) - stav série 2:0

WHIL - národné play-off o 3. miesto SR - druhý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

HK Danlog Partizánske - ŠKP Piccard Senec 25:25 (10:14), na strely zo značky pok. hodu: 4:3 - stav série: 1:1

3. kolo nadstavbovej časti v Česku v rámci interligovej súťaže hádzanárok (WHIL):

A-skupina (o 1. - 4. miesto) - 3. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 32:32 (13:12)

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHK Baník Most 29:30 (16:18)

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 3. kolo:

TJ Písek - DHK Zora Olomouc 28:26 (12:11)

HC Zlín - TJ Jindřichov Hradec 25:25 (10:15)

Štvrťfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov 2012/2013:

KS Vive Targi Kielce (Poľ.) - HC Metalurg Skopje (Maced.) 26:15 (12:8) - prvý zápas 27:25, do semifinále postúpili Kielce

HSV Hamburg (Nem.) - SG Flensburg Handewitt (Nem.) 23:25 (10:13) - prvý zápas 32:26, do semifinále postúpil Hamburg

Pohár EHF mužov - štvrťfinále - odveta:

Team Tvis Holstebro (Dán.) - KIF Kolding Kodaň (Dán.) 27:26 (11:15) - prvý zápas 24:24, do semifinále turnaja Final Four postúpilo Holstebro

Vyzývací pohár mužov - semifinále - odveta:

SKA Minsk (Biel.) - IL Runar (Nór.) 33:31 (17:17) - prvý zápas 32:29, do finále postúpil Minsk


BASKETBAL:

Final Four EuroChallenge:

o 3. miesto: EWE Baskets Oldenburg - BCM Dunkerque 84:76 (36:38)

finále: Pinar Karsiyaka Izmir - KK Samara 76:77 (46:34)


CYKLISTIKA:

Cyklistické kritérium v Dudinciach:

1. Matej Jurčo (Dukla Trenčín Trek) 75 bodov, 2. Marek Čanecký (CK Banská Bystrica) 46, 3. Martin Mahďar 45, 4. Mário Daško 32, 5. Róbert Gavenda 20, 6. Erik Baška (všetci Dukla Trenčín Trek) 18

Cena Krupiny - Slovenský pohár (141 km):

1. Martin Haring (CK Ban. Bystrica) 3:36:54 h, 2. Mário Daško (Dukla Trenčín), 3. Marek Čanecký (CK Ban. Bystrica) obaja +0:36

Okolo Turecka:

8. etapa, Istanbul - Istanbul (121,0 km): 1. Marcel Kittel (Nem./Argos) 2:43:45 h, 2. Andrea Guardini (Tal./Astana), 3. Andrew Fenn (Veľ. Brit./Omega Pharma - quick Step) obaja rovnaký čas ako víťaz

Konečné poradie: 1. Mustafa Sayar (Tur./Torku) 29:13:13 h, 2. Natnael Berhane (Eritrea/Europcar) + 41 s, 3. Yoann Bagot (Fr./Cofidis) +44

Okolo Romandie - viac v článku:

5. etapa (Ženeva, individuálna časovka na 18,7 km): 1. Tony Martin (Nem.) Omega Pharma-Quick Step 21:07 min, 2. Adriano Malori (Tal.) Lampre-Merida +16 s, 3. Christopher Froome (V. Brit.) Sky +34, 4. Lieuwe Westra (Hol.) Vacansoleil-DCM +36, 5. Simon Špilak (Slovin.) Kaťuša +42, 6. Stef Clement (Hol.) Blanco Pro Cycling Team +50, ... 22. Peter Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:10


STOLNÝ TENIS:

Finále Pohára ETTU v stolnom tenise žien 2012/2013:

KTS Zamek Tarnobrzeg (Poľ.) - Fenerbahce Sport Külübü (Tur.) 0:3 - prvý zápas 1:3, Fenerbahce sa stalo víťazom Pohára ETTU žien 2012/2013

Han Jing - Melek Hu 0:3 (-6, -6, -12)

Renáta Štrbíková – Viktoria Pavlovičová 2:3 (7, -5, 10, -9, -6)

Jia Jun - Žou Fang Fang 0:3 (-10, -9, -9)


VODNÉ PÓLO:

2. turnaj nadstavbovej časti o majstrovský titul vo vodnopólovej Pharma Group extralige mužov:

Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice 10:13 (1:3, 3:3, 2:2, 4:5)

KVP NCHZ Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto 8:9 (3:3, 1:4, 2:1, 2:1)


VODNÉ ŠPORTY:

Kvalifikačné preteky v Račiciach - 200 m:

500 m:

MUŽI:

K1: 1. Gábor Jakubík (ŠKP Bratislava) 1:44:50 min, 2. Martin Vajda (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 1:46,38, 3. Ľubomír Beňo (Dukla Trenčín) 1:46,64

C1: 1. Rastislav Kohút 1:56.48, 2. Matej Rusnák 1:56,52, 3. Marián Ostrčil (všetci Dukla Trenčín) 1:57,28

K2: 1. Martin Jankovec, Juraj Tarr (Dukla Trenčín/ŠKP Bratislava) 1:35,06, 2. Peter Gelle, Erik Vlček (Dukla Trenčín/ŠKP Bratislava) 1:36,56, 3. Tibor Linka, Dnes Myšák (KCK Šamorín/KRK Nováky) 1:42,82

ŽENY:

K1: 1. Martina Kohlová 2:00,96, 2. Ivana Kmeťová (obe ŠKP Bratislava) 2:02,00, 3. Simona Šamková (Dukla Trenčín) 1:03,16

200 m:

MUŽI:

K1: 1. Miroslav Zaťko (Dukla Trenčín) 37,96, 2. Martin Vajda (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 38,56, 3. Ľubomír Beňo (Dukla Trenčín) 38,62

C1: 1. Matej Rusnák 44,48, 2. Rastislav Kohút (obaja Dukla Trenčín) 44,68, 3. Csaba Orosz (KCK Šamorín) 44,72

K2: 1. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (Dukla Trenčín) 34,07, 2. Erik Noskovič, Andrej Wiebauer (ŠKP Bratislava/ VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 35,09, 3. Gábor Jakubík, Marek Krajčovič (ŠKP Bratislava) 35,37

ŽENY:

K1: 1. Ivana Kmeťová 44,54, 2. Martina Kohlová (obe ŠKP Bratislava) 44,64, 3. Simona Šamková (Dukla Trenčín) 46,48

Majstrovstvá Slovenska v šprinte vo vodnom zjazde v Liptovskom Mikuláši:

Muži:

K1: 1. Andrej Málek (ŠKP Bratislava) 162,01, 2. Boris Rajniak (ŠKP Bratislava) 175,30, 3. Alexander Sedláček (Slávia UK Bratislava) 176,84

C1: 1. Martin Medveď (Sokol Žilina) 206,68

C2: 1. Matúš Kunhart, Peter Šoška (Dukla Žilina) 183,33, 2. Štefan Grega, Ján Šutek (Dukla Žilina) 183,77, 3. Lukáš Vacula, Peter Bothár (TU Zvolen) 225,66

3 x K1: 1. Boris Rajniak, Martin Janata, Andrej Málek (ŠKP Bratislava) 99,84, 2. Martin Troják, Peter Slašťan, Alexander Sedláček (Slávia UK Bratislava) 106,13, 3. Ján Andraška, Mojmír Suja, Richard Macúš (Dukla Žilina, ŽKV Žilina) 108,44

Ženy:

K1: 1. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) 225,51, 2. Barbora Kortišová (TU Zvolen) 251,85, 3. Petra Starzlová (ŠKP Bratislava) 613,91

C1: 1. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) 280,69


NOHEJBAL:

3. kolo slovenskej ligy:

Skupina A: Laborec Humenné Centrál Svidník 6:1, ASC Vranov nad Topľou Slovan Belá nad Cirochou 5:2

Skupina B: NK Zalužice DPMK Košice B 4:3, NKď99 Trebišov KAC Košice B 5:2


HOKEJBAL:

Finále play off:

1. zápas: HBK Nitrianski rytieri Nitra LG AZhokej Bratislava 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

2. zápas: HBK Nitrianski rytieri Nitra LG AZhokej Bratislava 6:2 (3:1, 0:1, 3:0)

Majstrovstvá Slovenska žien:

O 3. miesto: Rebels Topoľčany HK Poprad 2:1 (1:0, 1:1)

Finále: HC Osy Spišská Nová Ves MHK Martin 3:5 (2:4, 1:1)

Konečné poradie: 1. MHK Martin, 2. HC Osy Spišská Nová Ves, 3. Rebels Topoľčany, 4. HK Poprad, 5. ŠK 98 Pruské, 6. ŽHK 2000 Šarišanka Prešov, 7. Sport Trend Zvolen, 8. ŽHK Iskra Banská Bystrica, 9. ŠK HOGO Žilina


ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA:

Svetový pohár v Ľubľane:

Preskok: 1. Paul Ruggeri (USA) 14,912 (prvý skok: 15,175, druhý skok: 14,650), 2. Marek Lyszczarz (Poľ.) 14,725, 3. Tomi Tuuha (Fín.) 14,662

Bradlá: 1. Phuoc Hung Pham (Viet.) 15,700 bodu, 2. Samuel Piasecký (SR) 15,125, 3. Alen Dimič (Slovin.) 14,800,...v kvalifikácii: 5. Samuel Piasecký 14,850 - postúpil do finále, 27. Slavomír Michňák (obaja SR) 10,700 - nepostúpil do finále

Hrazda: 1. Paul Ruggeri (USA) a Jossimar Orlando Calvo Moreno (Kol.) - obaja 14,975, 3. Marijo Možnik (Chor.) 14,925,...v kvalifikácii: 13. Samuel Piasecký 13,350, 23. Martin Argaláš (obaja SR) 11,150 - nepostúpili do finále

ŽENY:

Kladina: 1. Elsabeth Blacková (Kan.) 14,250, 2. Noemi Makrová (Maď.) 13,975, 3. Lisa Eckerová (Rak.) 13,175,...v kvalifikácii: 22. Barbora Mokošová (SR) 10,000 - nepostúpila do finále

Prostné: 1. Elsabeth Blacková (Kan.) a Noemi Makrová (Maď.) - obe 13,250, 3. Ana Martinsová (Portug.) 13,200,...v kvalifikácii: 14. Barbora Mokošová (SR) 11,750 - nepostúpila do finále


FUTSAL:

Final Four UEFA Futsal Cup 2012/2013:

Finále: Kairat Alma Ata - MFK Dinamo Moskva 4:3 (1:1)

O bronz: Iberia Star Tbilisi - FC Barcelona 1:4 (1:2)


KULTURISTIKA A FITNES:

Majstrovstvá Slovenska v kulturistike a bikiny fitnes:

Ženy - bikiny fitnes, do 165 cm: 1. Antovská (Slávia Bratislava), 2. Pleváková (Euro Sport Púchov), 3. Pritrská (Fortuna Trnava), nad 165 cm: 1. Majerníková (DA Leles-Kapoňa), 2. Lipovská (Slávia Bratislava), 3. Sečkárová Bunčáková (Mozoláni Žilina).

Muži - klasická kulturistika, do 175 cm: 1. Štiglic (Vinohrady Bratislava), 2. Cabuk (Stará Ľubovňa), 3. Kalmár (Rim. Sobota), nad 175 cm: 1. Bella (Jarábek Trenčín), 2. Markovič, 3. Prostiňák (obaja Pro Gym Pov. Bystrica).

Muži - kulturistika, do 70 kg: 1. Lelko (Vinohrady), 2. Kertés (Pro Body Košice), 3. Rapoš (Galaxy 2 Poprad), do 80 kg: 1. Soták (Pro Body Košice), 2. Zuccaro (Tal.), 3. Škadra (Nová Baňa), 4. (3. M-SR) Mizík (Univerzál Prešov), do 90 kg: 1. Kováč (Pohoda Bratislava), 2. Muráň (Vital Pov. Bystrica), 3. Filip (Veterinary BB Košice), nad 90 kg: 1. Čambal (Vinohrady), 2. Kuzder (Veterinary BB Košice), 3. Bognár (Maď.),... 6. (3. M-SR) Král (Veterinary BB Košice).


DOSTIHY:

3. míting slovenskej sezóny 2013:

I. Cena Dunaja (rovina, V. kat., 2000 m, pre 4-ročné a staršie kone, dotácia 1200 eur)

1. Italian Stallion (maj. tribau group s.r.o., tr. Jaroslav Hanáček - Plavecký Štvrtok, Dvor Vampil, SR, jazd. Lucia Urbaničová, stávkový kurz 33:10), 2. Conan Roy, 3. Tiziano Vecellio

II. Cena Dark Marbla (rovina, IV. kat., 2000 m, pre 3-ročné kone, dotácia 1700 eur)

1. Wuelto (maj. Vadual, tr. Zuzana Kubovičová - Senica-Čáčov, SR, dž. Zdenko Šmida, 37:10), 2. Wanduke, 3. Aramont

III. Hendikep Ryana (rovina, III. kat., hdcp, 2400 m, pre 4-ročné a staršie kone, dotácia 2200 eur)

1. Stinga (maj. K-K Metal a.s., tr. František Holčák - Veľké Karlovice, ČR, jazd. Matej Rigo, 58:10), 2. Irish Heroes, 3. Maribell

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  9. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  10. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  1. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  2. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  5. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  6. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  9. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  10. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 986
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 6 780
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 657
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 259
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 763
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 669
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 434
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 884
  9. Kedy sa refinancovanie oplatí? 881
  10. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 841

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.

TECH

Výmena batérií namiesto nabíjania. Elektroautá sa môžu zmeniť

Nebude zložitejšia ako tankovanie paliva.

Neprehliadnite tiež

Čo z toho, že jediný neprehral. Na Slovan prišlo iba 295 ľudí

Úradujúci majster zo Žiliny prehral v tejto sezóne už piaty zápas z deviatich.

Príbeh najslávnejšieho športového páru bol láskou na druhý pohľad

Pred 95 rokmi sa narodili Emil a Dana Zátopkovci, držitelia devätnástich svetových rekordov.

Ružomberok prerušil víťaznú sériu Žiliny, Slovan stále neprehral

Pozrite si súhrn utorkových výsledkov 9. kola Fortuna ligy.

Barcelona deklasovala Eibar, Messi strelil štyri góly

Súhrn utorkových výsledkov 5. kola La Ligy.