NBA:
VÝCHODNÁ KONFERENCIA
Štvrťfinále
Brooklyn - Chicago 110:91 (26:21, 26:23, 25:29, 33:18) - stav série 2:3
Najviac bodov: B. Lopez 28 (10 doskokov), Deron Williams 23 (10 asistencií), Blatche 13 - N. Robinson 20, J. Butler 18 (3 trojky), Deng 12
Atlanta - Indiana 102:91 (22:21, 35:19, 12:22, 33:29) - stav série 2:2
Najviac bodov: Josh Smith 29 (11 doskokov), Korver 19 (5 trojok), Horford 18 - P. George 21 (3 trojky, 12 doskokov), David West 15, Hibbert 14
ZÁPADNÁ KONFERENCIA
Štvrťfinále
Houston - Oklahoma City 105:103 (29:24, 24:36, 38:24, 14:19) - stav série 1:3
Najviac bodov: Parsons 27 (3 trojky, 10 doskokov), Asik 17 (14 doskokov), Beverley 16 - Durant 38, R. Jackson 18, Kevin Martin 16
TENIS:
Turnaj Mníchov Open:
Dvojhra - 1. kolo:
Radek Štěpánek (ČR) - Michail Južnyj (Rus.-7) 6:4, 5:7, 6:4
Ernests Gulbis (Lot.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:4, 6:2
Grega Žemlja (Slovin.) - John Millman (Aus.) 6:2, 6:2
Viktor Troicki (Srb.) - Matthias Bachinger (Nem.) 6:3, 6:2
Alexandr Dolgopolov (5-Ukr.) - Sergij Stachovskij (Ukr.) 6:4, 6:2
Victor Hanescu (Rum.) - Rui Machado (Portug.) 6:4, 6:4
Florian Mayer (6-Nem.) - Lukasz Kubot (Poľ.) 7:6 (2), 4:6, 7:5,
Jevgenij Koroľjov (Kaz.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 7:5, 7:6 (3)
Turnaj v portugalskom Oeirase:
Dvojhra - 1. kolo:
Monica Niculescová (Rum.) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:1, 6:3
Galina Voskobojevová (Kaz.) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:4
Šuaj Pcheng (Čína) - Marion Bartoliová (Fr.-1) 6:0, 1:6, 6:4
Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-3) - Šahar Peerová (Izr.) 6:4, 6:4
Romina Oprandiová (Švaj.) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:3, 6:3
Dvojhra - 1. kolo:
Albert Ramos-Viňolas (Šp.) - Carlos Berlocq (Arg.) 7:6 (4), 2:6, 6:3
Turnaj WTA v Estorile:
Dvojhra - 1. kolo:
Monica Niculescuová (Rum.) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:1, 6:3
Galina Voskobojevová (Kazach.) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:4
Pcheng Šuaj (Čína) - Marion Bartoliová (1-Fr.) 6:0, 1:6, 6:4
Anastasia Pavľučenkovová (3-Rus.) - Šahar Peerová (Izr.) 6:4, 6:4
Romina Oprandiová (Švajč.) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:3, 6:3
Kaia Kanepiová (Est.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:4, 6:3
Estrella Cabezová Candelová (Šp.) - Aravane Rezaiová (Fr.) 5:7, 6:1, 6:3
Dvojhra - 1. kolo:
Alejandro Falla (Kolum.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:5, 6:4
Pablo Carreno (Šp.) - Julien Benneteau (5-Fr.) 6:3, 6:4
Albert Ramos (Šp.) - Carlos Berlocq (Arg.) 7:6 (4), 2:6, 6:3
Paolo Lorenzi (Tal.) - Niels Desein (Belg.) 6:3, 4:6, 6:2
Turnaj ITF kategórie Futures v kazašskom Šymkente:
Dvojhra - 1. kolo:
Alexander Igošin (Rus.) - Marko Daniš (SR-6) 7:5, 6:4
Turnaj ITF v nemeckom Wiesbadene:
Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:
Xenia Knollová (Švaj.) - Rebecca Šramková (SR) 6:2, 6:4
Tjaša Šrimpfová (Slovin.) - Karin Morgošová (SR) 6:1, 3:6, 7:5
Turnaj ITF v talianskej Civitavecchii:
Štvorhra - 1. kolo:
Nicole Clericová, Karolína Schmiedlová (Tal./SR) - Martina di Giuseppeová, Marina Šamajková (Tal./Rus.) 7:5, 6:3
Turnaj ITF v thajskom Phukete:
Dvojhra - 1. kolo:
Ja-chsuan Li (Taiw.) - Zuzana Zlochová (SR-5) 6:3, 6:2
Turnaj ATP v Ostrave:
Dvojhra - 1. kolo:
Miloslav Mečíř ml. (SR) - Guillaume Rufin (Fr.-3) 6:3, 6:4 za 78 minút
Andreas Haider-Maurer (Rak.-5) - Andrej Martin (SR) 7:6 (2), 6:3 za 112 minút
Turnaj ATP Challenger Tour v juhoafrickom Johannesburgu:
Dvojhra - 1. kolo:
Lukáš Lacko (SR-1) - Ricardo Hocevar (Braz.) 6:4, 6:2 za 82 minút