Športové výsledky (5. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Hádzaná

WHIL

A-skupina (o 1. - 4. miesto) - 5. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most hrá sa 14. 5. o 18.00 h.

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 28:28 (11:18)

Najviac gólov: K. Salčáková 6/1 - Knedlíková 7

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 5. kolo:

TJ Sokol Písek - TJ Jindřichov Hradec 25:19 (10:9)

Najviac gólov: Malá 5 - Zbožínková 6

HC Zlín - DHK Zora Olomouc 24:27 (11:18)

Najviac gólov: Brandová 5, Š. Marčíková 5/3 - Růžičková 6, Huráňová 6/1

TIPOS extraliga

Článok pokračuje pod video reklamou

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 44:26 (23:12)

Najviac gólov: Kristopans 9, Krok 7/1, T. Urban a Pejovič po 5 - Volentics a Pupik po 7, Kucharik 5. Rozhodovali: Pastierik, Cipov, vylúčení: 3:6, 7 m hody: 5/4 - 2/0, 500 divákov.

Výsledok - PVP - 1. finále:

Issy Paríž - Hypo Niederösterreich 22:30 (11:16)

Tenis

Madrid

ženy

Dominika Cibulková (SR-15) - Lesia Curenková (Ukr.) 6:3, 6:2

Serena Williamsová (USA-1) - Julia Putincevová (Kaz.) 7:6 (5), 6:1

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:2, 6:4

Madison Keysová (USA) - Na Li (Čína-5) 6:3, 6:2

Angelique Kerberová (Nem.-6) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 3:6, 6:3, 6:2

Petra Kvitová (ČR-8) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 4:6, 7:5, 6:4

Jaroslava Švedovová (Kaz.) - Caroline Wozniacka (Dán.-10) 6:2, 6:4

Naďa Petrovová (Rus.-11) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:3, 4:6, 6:4

Varvara Lepchenková (USA) - Roberta Vinciová (Tal.-12) 6:1, 1:6, 6:2

Maria Kirilenková (Rus.-13) - Klára Zakopalová (ČR) 6:3, 2:1 - skreč, Zakopalová odstúpila

Marion Bartoliová (Fr.-14) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:3, 3:0 - skreč, Vesninová odstúpila

Ana Ivanovičová (Srb.-16) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:7 (10), 6:3, 6:2

Sorana Cirsteová (Rum.) - Ajumi Moritová (Jap.) 3:0 - skreč, Moritová odstúpila

Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:3, 6:3

Kaia Kanepiová (Est.) - Flavia Pennettová (Tal.) 6:3, 6:7 (6), 6:2

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Ťie Čeng (Čína) 6:2, 6:3

Jekaterina Makarovová (Rus.) - Lucie Šafářová (ČR) 6:2, 7:5

Chanelle Scheepersová (JAR) - Jelena Jankovičová (Srb.) 6:7 (1), 6:3, 6:3

María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:2, 7:5

muži

Fernando Verdasco (Šp.) - David Goffin (Belg.) 7:6 (2), 6:2

Gilles Simon (16-Fr.) - Julien Benneteau (Fr.) 2:6, 7:5, 6:3

Jeremy Chardy (Fr.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:4, 7:6 (3),

Radek Štěpánek (ČR) - Bernard Tomic (Austr.) 6:3, 6:2

Pablo Andujar (Šp.) - Marin Čilič (10-Chorv.) 6:7 (6), 6:4, 6:1

Mníchov

dvojhra - finále:

Tommy Haas (3-Nem.) - Philipp Kohlschreiber (4-Nem.) 6:3, 7:6 (3)

Estoril

dvojhra - finále:

Stanislas Wawrinka (2-Švajč.) - David Ferrer (1-Šp.) 6:1, 6:4

Civitavecchia

Dvojhra - finále:

Karolína Schmiedlová (SR-2) - Magda Linettová (Poľ.) 6:0, 6:1

Futbal

Rusko

Kridla Sovietov Samara - Dinamo Moskva 1:2

Amkar Perm - Lokomotiv Moskva 2:4 /M. Jakubko (Perm) hral do 68. min - J. Ďurica (Lokomotiv) hral celý zápas a v 42. min dostal ŽK/.

FK Krasnodar - Volga Nižnij Novgorod 2:0

Česko

Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

Góly: 46. Frejlach - 78. Magera (z 11 m)

/Husár do 57. min, Opiela celé stretnutie, Sloboda do 46. min/

Hradec Králové - Slovácko 2:3 (2:1)

Góly: 14. Pávek, 43. Kulič - 33. a 84. Valenta, 81. Volešák, ČK: 63. Harba (H. Králové)

/Jánošík od 77. min - Košút celé stretnutie/

Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

Góly: 46. Frejlach - 78. Magera (z 11 m)

/Husár do 57. min, Opiela celé stretnutie, Sloboda do 46. min/

Vodný slalom

4. kolo SP

C1 muži: 1. Matej Beňuš (ŠKP Bratislava) 109,37 (0 trestných sekúnd), 2. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 112,83 (0), 3. Karol Rozmuš (ŠKP Bratislava) 114,86 (0), 4. Jerguš Baďura (ŠKP Bratislava) 119,87 (2), ... 6. Martin Mračna (Dukla Liptovský Mikuláš) 123,78 (0), 7. Marko Gurecka (Dukla Liptovský Mikuláš) 126,14 (0)

K1 ženy: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 121,03 (2), 2. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 131,93 (2), 3. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 134,18 (6), 4. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 135,60 (2), 5. Eva Hrivíková (ŽKV Žilina) 138,41 (2), ... 7. Viktória Orokocká (ŠKP Bratislava) 141,50 (8)

C2: 1. Ladislav Škantár, Peter Škantár (ŠKP Bratislava) 118,48 (0), 2. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner (ŠKP Bratislava) 118,71 (0), 3. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 121,62 (2), 4. Juraj Skákala, Matúš Gewisller (ŠKP Bratislava) 140,33 (4), 5. Martin Šimičák, Jakub Skubík (Dukla Liptovský Mikuláš) 153,35 (10), 6. Igor Michalovič, Jakub Tomko (Dukla Liptovský Mikuláš) 175,97 (14), 7. Dominik Tomko, Marek Mikita (KTK Liptovský Mikuláš) 204,12 (14)

K1 muži: 1. Peter Kauzer 105,65 (0), 2. Janoš Peterlin (obaja Slovin.) 110,20 (0), 3. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 110,27 (0), 4. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 110,97 (2), 5. Tomáš Mráz (Dukla Liptovský Mikuláš) 112,74 (2), 6. Matúš Hujsa (ŠKP Bratislava) 112,91 (0), 7. Jakub Grigar (Dukla Liptovský Mikuláš) 113,12 (2), ... 9. Miroslav Urban (Dukla Liptovský Mikuláš) 113,67 (0)

C1 ženy: 1. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 151,30 (4), 2. Nikola Chriašteľová (KK Zvolen) 278,82 (12), 3. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) 449,67 (256)

Poradie v internej kvalifikácii do reprezentačných družstiev pre rok 2013 po druhých pretekoch (zo štyroch naplánovaných):

C1 muži: 1. Matej Beňuš (ŠKP Bratislava) 14, 2. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Jerguš Baďura a Karol Rozmuš (obaja ŠKP Bratislava) obaja po 7, 5. Patrik Gajarský, Marko Gurecka a Martin Mračna (všetci Dukla Liptovský Mikuláš) všetci po 2

K1 ženy: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 14, 2. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 8, 4. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 5, 5. Kristína Zárubová (Dukla Liptovský Mikuláš) 3, 6. Viktória Orokocká (ŠKP Bratislava) a Eva Hrivíková (ŽKV Žilina) obe po

C2: 1. Ladislav Škantár, Peter Škantár (ŠKP Bratislava) 14, 2. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Juraj Skákala, Matúš Gewisller (ŠKP Bratislava) 8, 4. Martin Šimičák, Jakub Skubík (Dukla Liptovský Mikuláš) 6, 5. Dominik Tomko, Marek Mikita (KTK Liptovský Mikuláš) a Igor Michalovič, Jakub Tomko (Dukla Liptovský Mikuláš) všetci po 3

K1 muži: 1. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 14, 2. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Miroslav Urban a Tomáš Mráz (obaja Dukla Liptovský Mikuláš) obaja po 5, 5. Jakub Grigar (Dukla Liptovský Mikuláš) 4, 6. Andrej Málek a Matúš Hujsa (obaja ŠKP Bratislava) obaja po 3

C1 ženy: 1. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 14, 2. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) a Nikola Chriašteľová (KK Zvolen) obe po 9

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 834
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 11 888
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 10 079
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 881
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 6 735
  6. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 650
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 129
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 5 078
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 733
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 478

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Ako sa čínsky drak dostal do Kotlebovho kraja. V Bystrici majú aj iný unikát

V Banskej Bystrici študujú stredoškoláci dvojjazyčne.

DOMOV

Chaos, vojna, blahobyt? Čo by sa dialo, ak by komunistom puč nevyšiel

Ako sa mohol skončiť Víťazný február.

PLUS

Aký je život s ľuďmi, ktorí trpia Alzheimerovou chorobou?

Pochopí len ten, kto to zažil, hovorí pán Dušan, ktorý opatruje chorú manželku.

Neprehliadnite tiež

Legionári Slovana ponížili majstra rozdielom dvoch tried

Futbalisti Slovana zdolali v najväčšom hite 21. kola Fortuna Ligy na vypožičanom štadióne Žilinu 6:0.

Kanada získala bronz, v desaťgólovom zápase porazila Česko

Na hokejovom turnaji sa stretli druhýkrát.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 25.2.2018 (deň 16)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 25. február 2018.

Jej lyžovanie je ako pieseň. Počujem v hlave rytmus, tvrdí Shiffrinová

Na olympiáde bola najžiadanejšou a najobletovanejšou športovkyňou, hoci za očakávaniami zaostala.

Šláger sa skončil debaklom. Slovan deklasoval Žilinu

Pozrite si súhrn sobotňajších výsledkov Fortuna liga 2017/2018.