Športové výsledky (5. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Hádzaná

WHIL

A-skupina (o 1. - 4. miesto) - 5. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most hrá sa 14. 5. o 18.00 h.

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 28:28 (11:18)

Najviac gólov: K. Salčáková 6/1 - Knedlíková 7

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 5. kolo:

TJ Sokol Písek - TJ Jindřichov Hradec 25:19 (10:9)

Najviac gólov: Malá 5 - Zbožínková 6

HC Zlín - DHK Zora Olomouc 24:27 (11:18)

Najviac gólov: Brandová 5, Š. Marčíková 5/3 - Růžičková 6, Huráňová 6/1

TIPOS extraliga

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 44:26 (23:12)

Najviac gólov: Kristopans 9, Krok 7/1, T. Urban a Pejovič po 5 - Volentics a Pupik po 7, Kucharik 5. Rozhodovali: Pastierik, Cipov, vylúčení: 3:6, 7 m hody: 5/4 - 2/0, 500 divákov.

Výsledok - PVP - 1. finále:

Issy Paríž - Hypo Niederösterreich 22:30 (11:16)

Tenis

Madrid

ženy

Dominika Cibulková (SR-15) - Lesia Curenková (Ukr.) 6:3, 6:2

Serena Williamsová (USA-1) - Julia Putincevová (Kaz.) 7:6 (5), 6:1

Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:2, 6:4

Madison Keysová (USA) - Na Li (Čína-5) 6:3, 6:2

Angelique Kerberová (Nem.-6) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 3:6, 6:3, 6:2

Petra Kvitová (ČR-8) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 4:6, 7:5, 6:4

Jaroslava Švedovová (Kaz.) - Caroline Wozniacka (Dán.-10) 6:2, 6:4

Naďa Petrovová (Rus.-11) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:3, 4:6, 6:4

Varvara Lepchenková (USA) - Roberta Vinciová (Tal.-12) 6:1, 1:6, 6:2

Maria Kirilenková (Rus.-13) - Klára Zakopalová (ČR) 6:3, 2:1 - skreč, Zakopalová odstúpila

Marion Bartoliová (Fr.-14) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:3, 3:0 - skreč, Vesninová odstúpila

Ana Ivanovičová (Srb.-16) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:7 (10), 6:3, 6:2

Sorana Cirsteová (Rum.) - Ajumi Moritová (Jap.) 3:0 - skreč, Moritová odstúpila

Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:3, 6:3

Kaia Kanepiová (Est.) - Flavia Pennettová (Tal.) 6:3, 6:7 (6), 6:2

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Ťie Čeng (Čína) 6:2, 6:3

Jekaterina Makarovová (Rus.) - Lucie Šafářová (ČR) 6:2, 7:5

Chanelle Scheepersová (JAR) - Jelena Jankovičová (Srb.) 6:7 (1), 6:3, 6:3

María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:2, 7:5

muži

Fernando Verdasco (Šp.) - David Goffin (Belg.) 7:6 (2), 6:2

Gilles Simon (16-Fr.) - Julien Benneteau (Fr.) 2:6, 7:5, 6:3

Jeremy Chardy (Fr.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:4, 7:6 (3),

Radek Štěpánek (ČR) - Bernard Tomic (Austr.) 6:3, 6:2

Pablo Andujar (Šp.) - Marin Čilič (10-Chorv.) 6:7 (6), 6:4, 6:1

Mníchov

dvojhra - finále:

Tommy Haas (3-Nem.) - Philipp Kohlschreiber (4-Nem.) 6:3, 7:6 (3)

Estoril

dvojhra - finále:

Stanislas Wawrinka (2-Švajč.) - David Ferrer (1-Šp.) 6:1, 6:4

Civitavecchia

Dvojhra - finále:

Karolína Schmiedlová (SR-2) - Magda Linettová (Poľ.) 6:0, 6:1

Futbal

Rusko

Kridla Sovietov Samara - Dinamo Moskva 1:2

Amkar Perm - Lokomotiv Moskva 2:4 /M. Jakubko (Perm) hral do 68. min - J. Ďurica (Lokomotiv) hral celý zápas a v 42. min dostal ŽK/.

FK Krasnodar - Volga Nižnij Novgorod 2:0

Česko

Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

Góly: 46. Frejlach - 78. Magera (z 11 m)

/Husár do 57. min, Opiela celé stretnutie, Sloboda do 46. min/

Hradec Králové - Slovácko 2:3 (2:1)

Góly: 14. Pávek, 43. Kulič - 33. a 84. Valenta, 81. Volešák, ČK: 63. Harba (H. Králové)

/Jánošík od 77. min - Košút celé stretnutie/

Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

Góly: 46. Frejlach - 78. Magera (z 11 m)

/Husár do 57. min, Opiela celé stretnutie, Sloboda do 46. min/

Vodný slalom

4. kolo SP

C1 muži: 1. Matej Beňuš (ŠKP Bratislava) 109,37 (0 trestných sekúnd), 2. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 112,83 (0), 3. Karol Rozmuš (ŠKP Bratislava) 114,86 (0), 4. Jerguš Baďura (ŠKP Bratislava) 119,87 (2), ... 6. Martin Mračna (Dukla Liptovský Mikuláš) 123,78 (0), 7. Marko Gurecka (Dukla Liptovský Mikuláš) 126,14 (0)

K1 ženy: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 121,03 (2), 2. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 131,93 (2), 3. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 134,18 (6), 4. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 135,60 (2), 5. Eva Hrivíková (ŽKV Žilina) 138,41 (2), ... 7. Viktória Orokocká (ŠKP Bratislava) 141,50 (8)

C2: 1. Ladislav Škantár, Peter Škantár (ŠKP Bratislava) 118,48 (0), 2. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner (ŠKP Bratislava) 118,71 (0), 3. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 121,62 (2), 4. Juraj Skákala, Matúš Gewisller (ŠKP Bratislava) 140,33 (4), 5. Martin Šimičák, Jakub Skubík (Dukla Liptovský Mikuláš) 153,35 (10), 6. Igor Michalovič, Jakub Tomko (Dukla Liptovský Mikuláš) 175,97 (14), 7. Dominik Tomko, Marek Mikita (KTK Liptovský Mikuláš) 204,12 (14)

K1 muži: 1. Peter Kauzer 105,65 (0), 2. Janoš Peterlin (obaja Slovin.) 110,20 (0), 3. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 110,27 (0), 4. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 110,97 (2), 5. Tomáš Mráz (Dukla Liptovský Mikuláš) 112,74 (2), 6. Matúš Hujsa (ŠKP Bratislava) 112,91 (0), 7. Jakub Grigar (Dukla Liptovský Mikuláš) 113,12 (2), ... 9. Miroslav Urban (Dukla Liptovský Mikuláš) 113,67 (0)

C1 ženy: 1. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 151,30 (4), 2. Nikola Chriašteľová (KK Zvolen) 278,82 (12), 3. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) 449,67 (256)

Poradie v internej kvalifikácii do reprezentačných družstiev pre rok 2013 po druhých pretekoch (zo štyroch naplánovaných):

C1 muži: 1. Matej Beňuš (ŠKP Bratislava) 14, 2. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Jerguš Baďura a Karol Rozmuš (obaja ŠKP Bratislava) obaja po 7, 5. Patrik Gajarský, Marko Gurecka a Martin Mračna (všetci Dukla Liptovský Mikuláš) všetci po 2

K1 ženy: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 14, 2. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 8, 4. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 5, 5. Kristína Zárubová (Dukla Liptovský Mikuláš) 3, 6. Viktória Orokocká (ŠKP Bratislava) a Eva Hrivíková (ŽKV Žilina) obe po

C2: 1. Ladislav Škantár, Peter Škantár (ŠKP Bratislava) 14, 2. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Juraj Skákala, Matúš Gewisller (ŠKP Bratislava) 8, 4. Martin Šimičák, Jakub Skubík (Dukla Liptovský Mikuláš) 6, 5. Dominik Tomko, Marek Mikita (KTK Liptovský Mikuláš) a Igor Michalovič, Jakub Tomko (Dukla Liptovský Mikuláš) všetci po 3

K1 muži: 1. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 14, 2. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 10, 3. Miroslav Urban a Tomáš Mráz (obaja Dukla Liptovský Mikuláš) obaja po 5, 5. Jakub Grigar (Dukla Liptovský Mikuláš) 4, 6. Andrej Málek a Matúš Hujsa (obaja ŠKP Bratislava) obaja po 3

C1 ženy: 1. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 14, 2. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) a Nikola Chriašteľová (KK Zvolen) obe po 9

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 12 821
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 509
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 088
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 410
  5. Moskva alebo Petrohrad? 2 759
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 685
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 339
  8. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 287
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 1 800
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 742

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Danko v dume dvoril Rusom, keď prekrúcajú ´68, mlčí

Danko je absolútne mimo reality, ohodnotil proruský sentiment šéfa slovenského parlamentu politológ Grigorij Mesežnikov.

EKONOMIKA

Analytici ukázali, v akom stave je naozaj výstavba diaľnic

Štát chce D1 do Košíc dokončiť v roku 2026. Pozrite si mapu.

REPORTÁŽ

Prežil pochod púšťou, aby si zaraftoval v Líbyi

Zostať doma, sa stáva luxusom.

Neprehliadnite tiež

Svitko: Keď chcete byť na Dakare vpredu, musíte riskovať od začiatku

Slovenský reprezentant chce na Rely Dakar znovu zabojovať o pódiové umiestnenie.

Nahradí Mečířa práve on? Bola by to výzva, priznáva Hrbatý

Slovenského tenistu DOMINIKA HRBATÉHO uviedli do Siene slávy. V rozhovore priznal, že možno istý čas bude trénovať aj Martina Kližana.

ONLINE: V Paríži padlo už päť gólov, Chelsea si zabezpečila postup

Sledujte online prenos Juventus Turín - FC Barcelona s nami.

Rusko stratilo už šesť medailí zo Soči, najúspešnejšou krajinou sa stalo USA

Prezident Ruského olympijského výboru (OKR) Aleksander Žukov pripustil ďalšie sankcie.