Športové výsledky (11. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Prvé kolo play off:

Východná konferencia - piate zápasy:

Boston - Toronto 1:2 (Chára za domácich 1+0), stav série: 3:2

Washington - NY Rangers 2:1, stav série: 3:2

Západná konferencia - šieste zápasy:

Detroit - Anaheim 4:3 pp, stav série: 3:3

Los Angeles - St. Louis 2:1, konečný stav série: 4:2, postúpilo Los Angeles


NBA - viac v článku:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Semifinále: Chicago - Miami 94:104 (25:25, 25:27, 20:18, 24:34) - stav série 1:2

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Semifinále: Golden State - San Antonio 92:102 (23:32, 25:25, 21:22, 23:23) - stav série 1:2


Hokej:

Majstrovstvá sveta:

USA - Francúzsko 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) - viac v článku:

Góly: 8. Gionta (Carle), 18. B. Butler (LeBlanc, Stapleton), 52. Paul Stastny (C. Smith), 54. Moss (Faulk, McBain) - 29. Hecquefeuille (Bellemare), 59. Treille (Desrosiers, Meunier)

Švajčiarsko - Dánsko 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) - viac v článku:

Góly: 2. Cunti (Bodenmann, Hollenstein), 32. Gardner (von Gunten, Josi), 44. Suri (Josi, Ambühl), 55. Niederreiter (Vauclair, Seger) 34. N. Jensen (Lassen) Rozhodcovia: Kaval (USA), Kirk (Kan.) Dahmen (švéd.), Šeľjanin (Rus.), vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0.

Fínsko - Rakúsko 7:2 (2:0, 1:0, 4:2) - viac v článku:

Góly: 5. Pihlström (Väänänen, Jalasvara), 9. Savinainen (Kontiola, Aaltonen), 28. Kontiola (Lepistö), 50. Korpikoski (Koskiranta, Laakso), 51. Hagman (Hytönen, Anttila), 56. Koskiranta (Korpikoski), 58. Savinainen (Kontiola, Aaltonen) - 41. Lukas (Vanek), 43. Herburger (Hundertpfund).

Švédsko - Slovinsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 26. Landeskog (Fransson, Granberg), 43. Pettersson (Hjalmarsson, Fransson). Rozhodcovia: BALUŠKA (SR), Piechaczek (Nem.) Dehaen (Fr.), VALACH (SR), vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 12.500 divákov.

Nemecko - Lotyšsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 29. Ullmann (Gogulla, Wolf), 44. Hager (Ehrhoff, N. Goc). Rozhodcovia: Croft (USA), Reiber (Švajč.) Kilian (Nór.), Wilmot (Kan.), vylúčení: 5:3 na 2 min, navyše Cipulis (Lot.) 5+DKZ, presilovky a oslabenia: 0:0, 9199 divákov.

Nórsko - Bielorusko 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) - viac v článku:

Góly: 4. Skröder (Röymark, Forsberg), 26. Skröder (Trygg, Thoresen), 55. Bastiansen (K. A. Olimb) - 59. Kulakov (Solomonov). Rozhodcovia: Johansson (Švéd.), Ronn (Fín.) Carlson (Kan.), Woodworth (USA), vylúčení: 0:4 na 2 min, navyše Martinsen (Nór.) 5+DKZ, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.


Futbal:

30. kolo Corgoň ligy - viac v článku:

Slovan Bratislava - MFK Ružomberok 2:2 (1:1)

Góly: 26. Niňaj, 67. Halenár - 45.+1. Lovás, 87. Ďubek. Rozhodoval: Sedlák, ŽK: Kladrubský, Gorosito (obaja Slovan), 2345 divákov.

MFK Košice - Dukla Banská Bystrica 1:0 (0:0)

Gól: 52. Viazanko. Rozhodoval: Pavlík, ŽK: Gyömbér, 1670 divákov

Spartak Myjava 1.FC Tatran Prešov 2:0

Góly: 37. Harsányi, 72. Kosík. Rozhodoval: Trutz, ŽK: Siva, Sládek, Pelegríni Dolný, Novák, Krob, 2438 divákov

Majstrovstvá Európy do 20 rokov - viac v článku:

Švédsko 17 - SR 17 0:0

ŽK: Špalek, Vavro - Ssewankambo. Rozhodovali: Vinčič (Slovin.) - Koiv (Est.), Minič (Srb.), 7643 divákov.

Finále Anglického pohára (FA Cupu) - viac v článku:

Manchester City - Wigan Athletic 0:1 (0:0)

Gól: 90.+ B. Watson, ČK: 85. P. Zabaleta (Manchester City) po druhej ŽK

37. kolo Premier League:

Aston Villa - Chelsea Londýn 1:2 (1:0) - viac v článku:

Góly: 15. Benteke - 61. a 88. Lampard, ČK: 58. Benteke - 45. Ramires, 42.984 divákov

35. kolo Primera División - viac v článku:

Espaňol Barcelona - Real Madrid 1:1 (1:0)

Góly: 23. Stuani - 58. Higuain, ČK: 90. V. Sanchez (Espaňol)

Athletic Bilbao - Real Mallorca 2:1 (1:0)

Góly: 8. Aduriz, 79. Llorente - 81. Santos, ČK: 20. Fontas, 90. Ximo (obaja Mallorca)

Real Valladolid - Deportivo La Coruňa 1:0 (0:0)

Gól: 48. Guerra, 21.239 divákov

Osasuna Pamplona - Getafe 1:0 (0:0)

Gól: 75. Arribas, 15.000 divákov

34. kolo I. bundesligy - viac v článku:

Bayer Leverkusen - Hannover 96 3:1 (2:0)

Góly: 6. a 59. Hegeler, 28. Kiessling - 71. Sobiech

Bayern Mníchov - Augsburg 3:0 (0:0)

Góly: 68. Müller, 82. Shaquiri, 88. Gustavo

Fortuna Düsseldorf - 1. FC Norimberg 1:2 (1:0)

Góly: 23. Balitsch (vlastný)- 58. MAK, 64. Plattenhardt

/Mak odohral v drese hostí celý zápas/

Greuther Fürth - SC Freiburg 1:2 (1:0)

Góly: 3. Zimmermann - 69. Schmid, 78. Kruse

Hoffenheim 1899 - Hamburger SV 1:4 (0:2)

Góly: 61. Volland - 18. Son, 35. Aogo, 60. Jiráček, 88. Rudnevs

1. FSV Mainz - Borussia Mönchengladbach 2:4 (1:1)

Góly: 12. Parker, 90.+1 Ivanschitz (11 m) - 39., 59. a 80. Hrgota (prvý 11 m), 65. Hanke

Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart 1:2 (0:1)

Góly: 90.+2. Niedermaier (vlastný) - 24. a 66. Ibiševič

Werder Brémy - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:0)

Góly: 22. Bruyne - 51. Lakič

VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 3:3 (3:1)

Góly: 14. a 23. Perišič, 26. Naldo - 5. Bender, 84. a 88. Reus

36. kolo francúzskej ligy - viac v článku:

Olympique Marseille - FC Toulouse 2:1 (1:0)

Góly: 45. a 62. A. Ayew - 82. Basat, 33.000 divákov

37. kolo talianskej Serie A - viac v článku:

Juventus Turín - Cagliari 1:1 (0:1)

Góly: 61. Vučinič - 12. Ibarbo

28. kolo ruskej ligy:

Volga Nižnij Novgorod - Alania Vladikavkaz 1:0

Dinamo Moskva - FC Krasnodar 1:1

Kubaň Krasnodar - Amkar Perm 4:0 - Martin Jakubko hral od 74. min a v 88. min dostal ŽK, Michal Breznaník (obaja Perm) nefiguroval v zápise o stretnutí pre zranenie.

36. kolo škótskej ligy - viac v článku:

Skupina o titul - 4. kolo:

Celtic Glasgow - St. Johnstone 4:0 - futbalisti Celticu Glasgow získali 44. majstrovský titul v škótskej Premier League

Inverness - Dundee United 1:2

Skupina o udržanie - 4. kolo:

FC Dundee - Kilmarnock 2:3

St. Mirren - Aberdeen 0:0

26. kolo poľskej Ekstraklasy:

Pogoň Štetín - Belchatów 0:1 - Dušan Perniš ani Peter Hricko (obaja Pogoň) nefigurovali v zápise o stretnutí.

Wisla Krakov - Korona Kielce 3:0 - Pavol Staňo (Kielce) odohral celé stretnutie.

Jagiellonia Bialystok - Legia Varšava 0:3 - Ľuboš Hanzel (Bialystok) nefiguroval v zápise o stretnutí. Dušan Kuciak (Legia) odchytal celý duel.

27. kolo maďarskej ligy:

Lombard Pápa - Eger 6:1 - Otto Szabó (Pápa) hral do 72. min.

Kecskemét - Siófok 3:1

Pécs - Haladás 0:2

Újpest - Honvéd Budapešť 2:4

27. kolo českej ligy:

Marila Příbram - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)

Góly: 66. Navrátil, 89. Falta, 2182 divákov. (za Příbram od 83. R. Valenta)

Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1

Gól: 15. Škoda, 11.705 divákov. (chytal M. Kozáčik, M. Čišovský a M. Bakoš celý zápas, M. Duris do 71. - chytal K. Čontofalský, 90.+4 ŽK, M. Bortel, M. Dostál a K. Kisel celý zápas, M. Juhar v 19. ČK za úder päsťou protihráča, Kisel v 19. ŽK za protesty)

1. FC Slovácko - Slovan Liberec 0:3

Góly: 32. Pavelka, 60. Rabušic, 81. Delarge, 4103 divákov. (za Slovácko T. Košút celý zápas)

33. kolo rakúskej ligy:

Admira Mödling - Sturm Graz 3:0 - Matúš Mikuš (Admira) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Innsbruck - Austria Viedeň 0:3

Rapid Viedeň - AC Wolfsberger 0:0 - Ján Novota (Rapid) odchytal celý duel.

Ried - Mattersburg 1:1

33. kolo tureckej ligy:

Antalyaspor - Orduspor 1:0

Besiktas Istanbul - Genclerbirligi 3:0 - Filip Hološko (Besiktas) hral do 83. min, v 73. min uzavrel presným zásahom gólový účet stretnutia.

31. kolo rumunskej ligy:

Ceahlaul Piatra Neamt - Vaslui 0:2

Gaz Metan Medias - Otelul Galati 1:2

29. kolo portugalskej ligy:

FC Porto - Benfica Lisabon 2:1 (1:1)

Rio Ave Vila de Conde - Gil Vicente Barcelos 2:1

FC Moreirense - Vitória Setubal 2:1

Sporting Lisabon - SC Olhanense 1:0

Maritimo Funchal - Vitória GuimarÇes 1:0

Académica Coimbra - FC Pacos Ferreira 1:1

GD Estoril Praia - Beira-Mar Aveiro 2:1

SC Braga - Nacional Funchal 1:3

32. kolo švajčiarskej ligy:

Luzern - Young Boys 3:1

St. Gallen - Sion 5:0

Belgická liga:

Skupina o titul - 8. kolo: Lokeren - Zulte-Waregem 2:3

Skupina o účasť v Európskej lige UEFA 2013/2014 - prvý zápas semifinále: Leuven - Gent 1:4

Finále Gréckeho pohára (hralo sa na jeden zápas):

Asteras Tripoli - Olympiakos Pireus 1:3 po predĺžení, Olympiakos Pireus sa stal víťazom Gréckeho pohára


Basketbal:

Semifinále Final Four Európskej ligy mužov:

CSKA Moskva - Olympiakos Pireus 52:69 (28:40)

Real Madrid - FC Barcelona 74:67 (39:33)

Finále extraligy mužov - viac v článku:

MBK Rieker Komárno - BK Inter Incheba Bratislava 99:77 (22:24, 29:20, 32:19, 16:14) - stav série 1:0

Najviac bodov: Lowe 19, Bílik 16, Stevens 14 - Tucker 21, Sedmák 17, Skibniewski 11


Cyklistika:

Giro d´Italia:

8. etapa (Gabicce Mare - Saltara, 54,8 km): 1. Alex Dowsett (V. Brit./Movistar) 1:16:27, 2. Bradley Wiggins (V. Brit./Team Sky) +10, 3. Tanel Kangert (Est./Astana) 14, 4. Vincenzo Nibali (Tal./Astana) 21, 5. Stef Clement (Hol./Blanco) 32, 6. Luke Durbridge (Austr./Orica) 35, 7. Cadel Evans (Austr./BMC Racing) 39, 8. Manuele Boaro (Tal./Saxo-Tinkoff) 45, 9. Sergio Henao (Kol./Team Sky) 53, 10. Michele Scarponi (Italy / Lampre) 1:22.


Hádzaná:

Liga majstrov žien - finále - viac v článku:

Györi Audi ETO KC (Maď.) - Larvik HK (Nór.) 23:22 (13:8) - prvý zápas 24:21, Györ sa stal víťazom LM žien 2012/2013

34. kola extraligy mužov v hádzanej:

MŠK Považská Bystrica - HK Topoľčany 26:22 (11:8)

Najviac gólov: Zdráhala 13/6, Vallo 4, J. Kozák 3 - Klačanský a Kružik po 5/1, Masaryk a Ivanicja po 3. Pok. hody: 6/6 - 3/3, výlučení: 7 - 4, ČK: M. Kozák (Považská Bystrica) za tri vylúčenia, rozhodovali: Sivák a Oťapka, 500 divákov

Tatran Prešov - Slovan Modra 41:19 (19:9)

Najviac gólov: Antl 6/1, Krok 5, T. Urban 5/1 - Tschur 6/1, Stachovič a Michal Fázik po 3. Pok. hody: 2/2 - 3/2, výlučení: 0 - 2, rozhodovali: Gedeon a Vydra, 283 divákov

6. kolo nadstavbovej časti v Česku v rámci interligovej súťaže hádzanárok (WHIL):

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 6. kolo:

DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek 30:20 (16:8)

TJ Jindřichov Hradec - HC Zlín 28:25 (12:13)

Konečné poradie na 5. - 8. priečke v rámci ČR: 5. Olomouc 14, 6. Písek 11, 7. Jindřichov Hradec 3, 8. Zlín 3

Zlín bude hrať baráž o účasť vo WHIL 2013/2014 s víťazkami I. ligy HC Plzeň.


Tenis:

Turnaj v Madride:

Dvojhra - semifinále:

Rafael Nadal (Šp.-5) - Pablo Andújar (Šp.) 6:0, 6:4 za 77 minút

Stanislas Wawrinka (15-Švajč.) - Tomáš Berdych (6-ČR) 6:3, 4:6, 6:4

Dvojhra - štvrťfinále:

Rafael Nadal (5-Šp.) - David Ferrer (4-Šp.) 4:6, 7:6 (3), 6:0

Pablo Andujar (Šp.) - Kei Nišikori (14-Jap.) 6:3, 7:5

Stanislas Wawrinka (15-Švajč.) - Jo-Wilfried Tsonga (7-Fr.) 6:2, 6:7 (9), 6:4

Tomáš Berdych (6-ČR) - Andy Murray (3-V. Brit.) 7:6 (3), 6:4

Dvojhra - semifinále:

Serena Williamsová (USA-1) - Sara Erraniová (Tal.-7) 7:5, 6:2

Maria Šarapovová (Rus.-2) - Ana Ivanovičová (Srb.-16) 6:4, 6:3 za 77 minút

Štvorhra - finále:

Anastasia Pavľučenkovová, Lucie Šafářová (Rus./ČR) - Cara Blacková, Marina Erakovicová (Zimb./N. Zél.) 6:2, 6:4 za 79 minút

Turnaj ITF Empire Slovak Open v Trnave - viac v článku:

Dvojhra - semifinále:

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Aleksandra Kruničová (Srb.) 7:6 (3), 6:2

Karin Knappová (2-Tal.) - Paula Ormaecheová (Arg.) 6:3, 6:0

Štvorhra - finále:

Mervana Jugičová-Salkičová, Renata Voráčová (1/BAH-ČR) - Jana ČEPELOVÁ, Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR) 6:1, 6:1

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu:

Štvorhra - semifinále:

Carolina Petrelliová, Ana Veselinovičová (Tal./Č. Hora) - Dagmara Bašková, Aj Wen-ču (SR/Čína-2) 6:3, 6:2

Turnaj ITF v americkom Raleighu:

Štvorhra - štvrťfinále:

Sanaz Marandová, Ashley Weinholdová (USA) - Nicola Slaterová, Lenka Wienerová (SR/V. Brit.-4) 1:6, 7:6 (3), 10:8 (zápasový tajbrejk)

Turnaj v Ríme - kvalifikácia - 1. kolo:

Daniela Hantuchová (11-SR) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:2, 7:5


Triatlon:

Tretie kolo MS v triatlone - Jokohama:

MUŽI: 1. Jonathan Brownlee (V.Brit.) 1:44:59 h, 2. Javier Gómez (Šp.) 1:45:23, 3. Joao Silva (Portug.) 1:46:16, 4. Ivan Vasiliev (Rus.) 1:46:25, 5. Richard Murray (JAR) 1:47:23, 6. Henri Schoeman (JAR) 1:47:26

ŽENY: 1. Gwen Jorgensenová (USA) 1:57:05, 2. Emma Moffattová (Aus.) 1:57:19, 3. Jodie Stimpsonová (V.Brit.) 1:57:20, 4. Ashleigh Gentleová (Aus.) 1:57:52, 5. Maaike Caelersová (Hol.) 1:58:29, 6. Vendula Frintová (ČR) 1:58:45


Motorizmus:

Výsledky kvalifikácie na VC Španielska F1:

1. Nico Rosberg (Nem./Mercedes) 1:20,718, 2. Lewis Hamilton (V. Brit./Mercedes) 1:20,972, 3. Sebastian Vettel (Nem./Red Bull) 1:21,054, 4. Kimi Räikkönen (Fín./Lotus) 1:21,177, 5. Fernando Alonso (Šp./Ferrari) 1:21,218, 6. Felipe Massa (Br./Ferrari) 1:21,219, 7. Romain Grosjean (Fr./Lotus) 1:21,308, 8. Mark Webber (Austr./Red Bull) 1:21,570, 9. Sergio Perez (Mex./McLaren-Mercedes) 1:22,069, 10. Paul di Resta (V. Brit./Force India) 1:22,233, 11. Daniel Ricciardo (Austr./Toro Rosso) 1:22,127, 12. Jean-Eric Vergne (Fr./Toro Rosso) 1:22,166, 13. Adrian Sutil (Nem./Force India) 1:22,346, 14. Jenson Button (V. Brit./McLaren-Mercedes) 1:22,355, 15. Nico Hülkenberg (Nem./Sauber) 1:22,389, 16. Esteban Gutierrez (Mex./Sauber) 1:22,793, 17. Valtteri Bottas (Fín./Williams) 1:23,260, 18. Pastor Maldonado (Ven./Williams) 1:23,318, 19. Giedo van der Garde (Hol./Caterham) 1:24,661, 20. Jules Bianchi (Fr./Marussia) 1:24,713, 21. Max Chilton (V. Brit./Marussia) 1:24,996, 22. Charles Pic (Fr./Caterham) 1:25,070

F1: Veľká cena Španielska - III. meraný tréning: 1. Felipe Massa (Braz.) Ferrari 1:21,901 min, 2. Kimi Räikkönen (Fín) Lotus-Renault 1:21,907, 3. Mark Webber (Aus.) Red Bull 1:22,044, 4. Romain Grosjean (Fr.) Lotus-Reanlut 1:22,069, 5. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:22,229, 6. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 1:22,254


Karate:

Majstrovstvá Európy v karate v Budapešti (9. - 12. mája 2013) - sobotňajšie výsledky Slovákov:

Ženy - športový zápas kumite:

kategória do 55 kg - duel o 3. miesto: Jana Vojtikevičová (SR) - Ilaha Gasimovová (Azerb.) 10:1, Vojtikevičová získala bronz

kategória nad 68 kg - duel o 3. miesto: Dominika Tatárová (SR) - Laura Pradelliová (Belg.) 0:4, Tatárová skončila štvrtá


Vodné športy:

Memoriál Ondreja Cibáka - viac v článku:

C1 muži: 1. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 102,17 (0 trestných sekúnd), 2. Alexander Lipatov (Rus.) 104,43 (0), 3. Matej Beňuš (ŠKP Bratislava) 105,37 (2), ... 7. Jerguš Baďura (ŠKP Bratislava) 108,59 (0), 8. Karol Rozmuš (ŠKP Bratislava) 109,13 (2), 18. Martin Mračna (Dukla Liptovský Mikuláš) 116,37 (0), 19. Patrik Gajarský (Dukla Liptovský Mikuláš) 117,74 (2), ... v II. skupine 2. Marko Gurecka (Dukla Liptovský Mikuláš) 117,45 (4)

K1 ženy: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 109,20 (0), 2. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 110,37 (0), 3. Stefanie Hornová (Tal.) 113,51 (0), ... 14. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 120,86 (6), 17. Kristína Zárubová (Dukla Liptovský Mikuláš) 123,75 (2), 20. Viktória Orokocká (ŠKP Bratislava) 127,26 (4), 26. Eva Hrivíková (ŽKV Žilina) 148,75 (14), ... v II. skupine 1. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 124,93 (6)


Plávanie:

Vybrané finálové disciplíny na 15. ročníku Orca Cupu na Pasienkoch:

MUŽI

50 m voľný spôsob: 1. Gerhard Zandberg (JAR) 23,17 s, 2. Roman Kučík (Dukla Banská Bystrica) 23,36, 3. Milan Medo (J&T Sport Team Bratislava) 24,01

50 m znak: 1. Gerhard Zandberg (JAR) 27,03, 2. Rostislav Kubický (Dukla Banská Bystrica) 27,54, 3. Ľuboš Grznár (Vysokoškolský klub UK) 27,93

200 m motýlik: 1. Martin Zikmund (ČR) 2:03,09 min, 2. Adam Strieborný (Vital Bratislava) 2:11,05, 3. Juraj Hlávek (Záhorák Senica) 2:14,41

200 m prsia: 1. Maxim Šemberjev (Ukr.) 2:21,77, 2. Jakub Tomáš (ŠKP Košice) 2:24,41, 3. Marián Draguň (ČR) 2:29,11

400 m polohové preteky: 1. Maxim Šemberjev (Ukr.) 4:30,08, 2. Peter Gutyan (J&T Sport Team Bratislava) 4:31,15, 3. Martin Břenda (ČR) 5:04,28

ŽENY

50 m znak: 1. Karin Tomečková (J&T Sport Team Bratislava) 30,04, 2. Anna Abay-Nemesová (Maď.) 30,09, 3. Uschi Helberinerová (Rak.) 31,00

200 m prsia: 1. Zuzana Mimovičová (ŠKP Košice) 2:33,96, 2. Barbora Križanová (Reprezentácia junioriek SR) 2:39,09, 3. Tereza Martínková (ČR) 2:44,24

400 m polohové preteky: 1. Veronika Kolníková (ČR) 5:02,23, 2. Tereza Tučková (ČR) 5:08,53, 3. Zuzana Jakubíková (Nereus Žilina) 5:32,83


Atletika:

Atletické kritérium SNP - viac v článku:

MUŽI

100 m (-0,8 m/s): 1. Turčáni (Slávia UK Bratislava) 10,59, 2. Švondrk (Spartak Dubnica n/V.) 11,04, 3. Rigler (Vital Bratislava) 11,18

200 m (-0,9): 1. Turčáni 21,17, 2. Švondrk 22,41, 3. Rigler 22,54

5000 m (Memoriál P. Suchána): 1. Urban (JM Demolex Bardejov) 15:20,74

110 m prek. (-0,1): 1. Papšo (VŠC Dukla B. Bystrica) 14,32, 2. Bician (Slávia UK) 15,07

výška: 1. Beer (Slávia TU Košice) 214, 2. Kalafus (Vital Bratislava) 08, 3. Krivuš (VŠC Dukla) 204

žrď: 1. Zmoray (Spartak Dubnica) 500, 2. Krajňák (Akademik TU Košice) 480

trojskok: 1. Veszelka (MAC Redox Lučenec) 15,26, 2: Šuba (ŠK ŠOG Nitra) 14,35

guľa: 1. Olej (VŠC Dukla) 17,25, 2. D. Daniš (Slávia Trenčín) 16,31

disk: 1. Holica (AC Stavbár Nitra) 54,68, 2. Pauer (Sparta Pov. Bystrica) 47,46

kladivo: 1. Koukal (Spartak Dubnica) 56,22

oštep: 1. Ženúch 76,47, 2. M. Benák (obaja VŠC Dukla) 72,95, 3. Bartoň (AC Stavbár Nitra) 63,52

5000 m chôdza: 1. Tóth 19:38,39, 2. Kučmín 19:58,37, 3. Majdán (všetci VŠC Dukla) 20:35,77

ŽENY

100 m (-0,4): 1. Kršáková (Spartak Dubnica) 11,67, 2. J. Velďáková (VŠC Dukla) 11,93, 3. Bučková (Spartak Dubnica) 12,51

200 m (-0,3): 1. Kršáková 23,70, 2. Bučková 25,28, 3. Vavrová (VŠC Dukla) 25,48

1500 m: 1. Šamudovská (TJ Obal servis Košice) 5:13,61

100 m prek. (+0,4): 1. Kažimírová (Slávia UK) 15,62

výška: 1. Kuštárová (VŠC Dukla) 165

žrď: 1. Sľúková (Spartak Dubnica) 360, 2. Krajňáková (ATU Košice) 340

diaľka: 1. D. Velďáková 623, 2. Hladíková (obe VŠC Dukla) 581

disk: 1. Puškárová (VŠC Dukla) 41,72, 2. Krištofičová (Slávia UK) 41,28

kladivo: 1. Hrašnová (VŠC Dukla) 72,41, 2. Lomnická (AC Stavbár Nitra) 66,91, 3. Kaňuchová (VŠC Dukla) 56,58

oštep: 1. Ľašová (VŠC Dukla) 46,05, 2. Krasňanová (Slávia UK) 41,68, 3. Seboková (VŠC Dukla) 40,15

5000 m chôdza: 1. Czaková 23:38,07, 2. Gáliková 24:07,62, 3. Hornáková (Spartak Dubnica) 24:12,76

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 858
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 9 761
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 9 470
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 6 153
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 823
  6. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 3 600
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 511
  8. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 325
  9. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 2 482
  10. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 468

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Sagan nasadil v závere skvelý šprint a dosiahol prvé víťazstvo v roku

Slovák vyhral druhú klasiku sezóny. Na Kuurne - Brusel - Kuurne uspel v šprinte päťčlenného úniku.

PLUS

Ako prvá žena pred takmer sedemsto rokmi prežila cisársky rez

Českí vedci prišli s novým objavom.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

KOMENTÁRE

Drop sa vracia. Domov, na Slovensko

Je to jeden z najzvláštnejších vtákov.

Neprehliadnite tiež

Sagan taký dobrý štart na flámskych klasikách ešte nemal

V sobotu skončil Slovák na Omloop Het Nieuwsblad druhý, v nedeľu už klasiku Kuurne - Brusel - Kuurne vyhral.

Sagan nasadil v závere skvelý šprint a dosiahol prvé víťazstvo v roku

Slovák vyhral druhú klasiku sezóny. Na Kuurne - Brusel - Kuurne uspel v šprinte päťčlenného úniku.

Tottenham si poľahky poradil so Stoke City, Kane dal tri góly za 23 minút

Hotspur zaznamenali všetky štyri góly v prvom polčase.

ONLINE: Mourinho môže s United získať prvú trofej, hrá finále pohára

Vo finále EFL Cupu vo Wembley bojujú o trofej Manchester United so Southamptonom.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop