Športové výsledky (12. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Prvé kolo play off NHL

Východná konferencia - šiesty zápas:

NY Islanders - Pittsburgh 3:4 pp, konečný stav série: 2:4, Pittsburgh postúpil do semifinále Východnej konferencie


NBA - viac v článku:

Play off NBA - 2. kolo, 3. zápasy:

semifinále Východnej konferencie:

Indiana - NY Knicks 82:71, stav série: 2:1

semifinále Západnej konferencie:

Memhis - Oklahoma City 87:81, stav série: 2:1


Hokej:

Majstrovstvá sveta:

USA - Nemecko 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 3. B. Butler (Faulk, Smith), 5. Šťastný (Johnson), 52. Gionta (Thompson, Hunwick). Rozhodcovia: Bulanov, Olenin (obaja Rus.) Blümel (ČR), Deďuľa (Biel.) vylúčení: 6:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 11.057 divákov.

Kanada - Česko 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 12. Simmonds (E. Staal, Robidas), 47. Skinner (M. Smith) - 18. Koukal (Hanzal, Hejda)

Nórsko - Švajčiarsko 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) - viac v článku:

Góly: 45. Tollefsen (Trygg) 7. Moser (Plüss, Seger), 16. Josi (Ambühl, Suri), 40. von Gunten (Ambühl, Josi). Rozhodcovia: Fraňo (ČR), Zalaski (Kan.) Dahmen (Švéd.), Šeľjanin (RUS), vylúčení: 6:8 na 2 min, navyše Thoresen (Nór.) na 10 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1.

Slovensko - Rusko 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) - viac v článku:

Góly: 40. Radivojevič - 26. A. Radulov (J. Medvedev), 32. Kovaľčuk (A. Radulov, Tereščenko), 45. Denisov. Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Piechaczek (Nem.), Reiber (Švaj.) - Arm (Švaj.), Hunnius (Nem.), 4041 divákov


Tenis:

Turnaj v Madride:

Dvojhra - finále:

Serena Williamsová (USA-1) - Maria Šarapovová (Rus.-2) 6:1, 6:4 za 79 minút

Štvorhra - finále:

Bob Bryan, Mike Bryan (USA-1) - Alexander Peya, Bruno Soares (Rak./Braz.-7) 6:2, 6:3

Turnaj v Ríme:

Dvojhra - 1. kolo:

Alexandr Dolgopolov (Ukr.) - Matteo Viola (Tal.) 6:4, 6:3

Denis Istomin (Uzb.) - John Isner (USA) 5:7, 7:6 (5), 6:3

Richard Gasquet (9-Fr.) - Sam Querrey (USA) 6:2, 7:6 (8)

EMPIRE Slovak Open v Trnave - viac v článku:

Dvojhra - finále:

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Karin Knappová (2-Tal.) 6:2, 6:4

Turnaj v Ríme:

Dvojhra - kvalifikácia - 2. kolo:

Simona Halepová (Rum.-7) - Daniela Hantuchová (SR-11) 6:4, 6:2 za 84 minút


Futbal:

30. kolo Corgoň ligy:

FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2 (1:0) - viac v článku:

Góly: 34. M. Vyskočil, 50. Augustini, 77. Kaščák - 64. Grabež (vlastný), 69. K. Mészáros, ŽK: 18. Pavol Majerník, 39. Obročník (obaja Zlaté Moravce), rozhodovali: Valášek - R. Sluk, Chládek, 2393 divákov

37. kolo Premier League - viac v článku:

Manchester United - Swansea 2:1 (1:0)

Góly: 39. Hernandez, 87. Ferdinand - 49. Michu

FC Everton - West Ham United 2:0 (1:0)

Góly: 6. a 60. Mirallas

Ján Mucha nechytal za domácich

Fulham - FC Liverpool 1:3 (1:1)

Góly: 33. Berbatov - 36., 62. a 85. Sturridge

Martin Škrtel (FC Liverpool) nefiguroval v zápise o stretnutí

Norwich City - West Bromwich Albion 4:0 (1:0)

Góly: 25. Snodgrass, 62. Holt, 65. McAuley (vlastný), 90. Howson

Queens Park Rangers - Newcastle United 1:2 (1:2)

Góly: 11. L. Rémy (z pok. kopu) - 18. Ben Arfa (z pok. kopu), 35. Gouffran, ČK: 81. Elliot (Newcastle)

Sunderland - Southampton 1:1 (0:0)

Góly: 68. Bardsley - 76. Puncheon

Stoke City - Tottenham Hotspur 1:2 (1:1)

Góly: 3. Nzonzi - 20. Dempsey, 83. Adebayor

35. kolo Primera División - viac v článku:

Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:0)

Góly: 51. Falcao - 72. Alexis Sánchez, 80. Gabi (vlastný)

Betis Sevilla - Celta Vigo 1:0 (0:0)

Gól: 68. Rubén Castro

Rayo Vallecano - FC Valencia 0:4 (0:2)

Góly: 28. a 34. Soldado (prvý z pok. kopu), 62. Guardado, 90.+ N. Valdez

28. kolo ruskej ligy:

Terek Groznyj - Anži Machačkala 1:0

Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:4 - Ján Ďurica (Lokomotiv) nehral pre disciplinárny trest za žlté karty.

FK Rostov - Zenit Petrohrad 1:1 /T. Hubočan (Zenit) odohral celý zápas/

37. kolo talianskej Serie A - viac v článku:

FC Janov - Inter Miláno 0:0

/za domácich J. Kucka od 75. minúty/

ACF Fiorentina - US Palermo 1:0 (1:0)

Gól: 41. Toni

Chievo Verona - FC Turín 1:1 (1:1)

Góly: 10. Thereau - 19. Cerci (z 11 m)

/P. Farkaš (Chievo) sedel na lavičke/

SSC Neapol - AC Siena 2:1 (0:1)

Góly: 73. Cavani, 90.+3 HAMŠÍK - 36. Grillo

/M. Hamšík (Neapol) hral od 63. minúty/

Lazio Rím - Sampdoria Janov 2:0 (1:0)

Góly: 10. Floccari, 90.+4 Candreva (z 11 m), ČK: 90. Renan (Sampdoria)

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 2:1 (1:1)

Góly: 43. a 52. Di Natale - 10. De Luca

36. kolo francúzskej ligy:

Olympique Lyon - Paríž SG 0:1 (0:0)

Gól: 53. Menez

Lorient - AS Saint Etienne 3:1 (0:0)

Góly: 51. Monnet-Paquet, 67. Robert, 90.+3 Jouffre - 80. Zouma

Evian TG - OGC Nice 4:0 (1:0)

Góly: 24. Berigaud, 48. Rabiu, 56. a 87. Kalifa

37. kolo škótskej ligy - skupina o titul:

Hearts - Hibernian 1:2

FC Motherwell - Ross County Dingwall 2:0

32. kolo švajčiarskej ligy:

FC Bazilej - Servette Ženeva 2:0

FC Thun - FC Lausanne-Sport 2:0

Grasshoppers Zürich - FC Zürich 0:1

34. kolo holandskej ligy:

Groningen - Ajax Amsterdam 0:2

Twente Enschede - PSV Eindhoven 3:1

Utrecht - Heracles Almelo 3:0

Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1:0

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk 1:2

PEC Zwolle - ADO Den Haag 4:2

Roda JC Kerkrade - Heerenveen 1:0

Vitesse Arnhem - VVV-Venlo 0:1

Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 2:0

26. kolo poľskej ligy:

GKS Piast Gliwice - Slask Vroclav 3:2 /za Gliwice do 72. M. Ižvolt, vystriedal ho P. Cicman/

Lechia Gdaňsk - Ruch Chorzów 4:4

27. kolo českej ligy:

Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:0 (1:0)

Góly: 45.+2, 73. a 89. Lafata, 62. Jarošík, L. Opiela celý zápas, R. Sloboda (obaja Mladá Boleslav) od 67. minúty

FK Jablonec - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)

Góly: 60. Hubník - 57. Jungr, A. Šimonek od 71. minúty, P. Čvirik a I. Obert (všetci Jihlava) sedeli na lavičke

33. kolo rakúskej ligy:

SC Wiener Neustadt - Salzburg 0:6 /D. Švento celý zápas, 51. ŽK/

Belgická liga:

Skupina o titul - 8. kolo:

Standard Liége - Club Bruggy 2:4

Genk - Anderlecht Brusel 1:2

Baráž - 2. kolo:

Cercle Bruggy - Westerlo 1:0

White Star Woluvé - Mouscron-Péruwelz 1:2

27. kolo maďarskej ligy:

Debrecín - Videoton Fehérvár 2:1, Tomáš Tujvel odchytal za hostí celé stretnutie

Györ - Ferencváros Budapešť 1:0, Brankár Peter Molnár odchytal druhý polčas. Brankár Ľuboš Kamenár a Marián Had (všetci Györ) nefigurovali v zápise o stretnutí

33. kolo tureckej ligy:

Fenerbahce Istanbul - Galatasaray Istanbul 2:1, M. Stoch (Fenerbahce) sedel na lavičke


Motorizmus:

Veľká cena Španielska seriálu MS formuly 1 - viac v článku:

1. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 1:39:16,596 h, 2. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus-Renault +0:09,338 s, 3. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +0:26,049, 4. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault +0:38,273, 5. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +0:47,963, 6. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes +1:08,020 min, 7. Paul di Resta (V. Brit.) Force India-Mercedes +1:09,988, 8. Jenson Button (V. Brit.) +1:19,506 McLaren-Mercedes, 9. Sergio Pérez (Mex.) McLaren-Mercedes +1:21,738, 10. Daniel Ricciardo (Aus.) Toro Rosso + 1 kolo


Cyklistika:

9. etapa Giro d´Italia, Sansepolcro - Florencia (170 km) - viac v článku:

1. Maxim Belkov (Rus./Kaťuša) 4:31:31 h, 2. Carlos Betancour (Kol./AG2R) +44 s, 3. Jarlinson Pantano (Kol./Colombia) +46, 4. Tobias Ludvigsson (Švéd./Argos) +54, 5. Cadel Evans (Austr./BMC) +1:03 min, 6. Benat Intxausti (Šp./Movistar) rovnaký čas


Basketbal:

Final Four EL basketbalistov 2013 - viac v článku:

Finále: Olympiakos Pireus (Gréc.) - Real Madrid (Šp.) 100:88 (10:27, 27:14, 24:20, 39:27)

O 3. miesto: CSKA Moskva (Rus.) - FC Barcelona Regal 74:73 (15:12, 20:23, 24:19, 15:19)


Hádzaná:

6. kolo nadstavbovej časti v Česku v rámci interligovej súťaže hádzanárok (WHIL):

A-skupina (o 1. - 4. Miesto) - 6. kolo:

DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba 39:34 (16:16) Najviac gólov: H. Kutlvašrová 9 - Hrbková 10, A. Tóthová 6

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 6. kolo:

DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek 30:20 (16:8) Najviac gólov: Huráňová 4 - Bubeníková, Kalčíková, Malá, Součková a Vyhnalová po 3

TJ Jindřichov Hradec - HC Zlín 28:25 (12:13) Najviac gólov: Krupicová 7 - Nudni 7

Pohárové súťaže hádzanárok:

Liga majstrov:

ETÖ Györ - Larvik HK 23:22 (13:8) (Prvý zápas 24:21 - víťazom LM je ETÖ Györ)

PVP:

Hypo Niederösterreich - Issy Paríž 31:21 (16:8) (Prvý zápas 30:22 - víťazom PVP je Hypo Niederösterreich)

Pohár EHF:

HB Méty - Team Tvis Holstebro 28:33 (14:15) (Prvý zápas 35:31 - víťazom Pohára EHF je Team Tvis Holstebro)

Challenge Cup:

Baník Most - ZRK Samobor (Chorv.) 26:17 (18:9) (Prvý zápas 20:24 - víťazom Challenge Cupu je Baník Most)


Triatlon:

Európsky pohár:

JUNIORKY: 1. Leonie Periaultová 1:03:36 h, 2. Jeanne Lehairová (obe Fr.) 1:04:15, 3. Ivana Kuriačková 1:04:31, ... 31. Ivona Miklóšová (obe SR) 1:09,07


Vodné športy:

Preteky svetového pohára v Szegede - viac v článku:

500 m:

K2 muži: 1. Šimo Boltič, Marko Dragosavljevič (Srb.) 1:30,114, 2. Martin Jankovec, Juraj Tarr 1:30,138 ... B-finále 3. (celkovo 12. miesto) Peter Gelle, Erik Vlček (všetci SR) 1:32,618

K1 muži: 1. Ken Wallace (Aus.) 1:39,148 ... B-finále 7. (celkovo 16. miesto) Ľubomír Beňo (SR) 1:44,136

C1muži: 1. Marcin Grzybowski (Poľ.) 1:52,323, ... 8. Matej Rusnák 1:56,073, ... B-finále 5. (celkovo 14. miesto) Csaba Orosz (obaja SR) 2:03,351

200 m:

K1 muži: 1. Cesar de Cesare (Ekv.) 35,039, ... B-finále 5. (celkovo 14. miesto) Miroslav Zaťko 36,849, ... C-finále 3. (celkovo 21. miesto) Martin Vajda (obaja SR) 37,359

C1 muži: 1. Ivan Štyl (Rus.) 39,872, ... B-finále 9. (celkovo 18. miesto) Csaba Orosz (SR) 44,185

K1 ženy: 1. Lisa Carringtonová (N.Zél.) 40,475, ... B-finále 8. (celkovo 17. miesto) Ivana Kmeťová (SR) 43,447

K2 muži: 1. Alexander Ďačenko, Jurij Postrigaj (Rus.) 31,907, ... 7. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (SR) 32,915

5000 m:

C1: 1. Attila Vajda 22:37,946 min, 2. Tamás Kiss (obaja Maď.) 23:22,646, 3. Matej Rusnák 23:37,082, ... 10. Marián Ostrčil (obaja SR) 25:01,742

K1 mužov: 1. Oleg Jureňa (Biel.) 20:15,767, ... 16. Juraj Danko (SR) 22:27,731

K1 žien: 1. Louisa Sawersová (V.Brit.) 22:32,264, ... 7. Simona Šamková (SR) 23:59,762

Memoriál Ondreja Cibáka - viac v článku:

C1 mužov: 1. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 100,00 (0), 2. Matej Beňuš 103,33 (0), 3. Jerguš Baďura 107,00 (2), ... 8. Karol Rozmuš (všetci ŠKP Bratislava) 115,94 (0)

K1 žien: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 109,88 (0 trestných sekúnd), 2. Alexandra Perovová (Rus.) 112,38 (2), 3. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 116,19 (2), ... 9. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 142,53 (2)

C2: 1. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 115,18 (2), 2. Dmitrij Larionov, Michail Kuznecov (Rus.) 117,27 (2), 3. Filip Brzeziňski, Andrzej Brzeziňski (Poľ.) 123,82 (6), 4. Matúš Gewisller, Juraj Skákala (ŠKP Bratislava) 128,38 (4)

K1 mužov: 1. Dariusz Popiela (Poľ.) 99,40 (0 trestných sekúnd), 2. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 101,36 (4), 3. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 103,85 (2), ... 10. Miroslav Urban (Dukla Liptovský Mikuláš) 258,87 (152)

C1 žien: 1. Mallory Franklinová (V.Brit.) 148,91 (8), 2. Viktoria Usová (Ukr.) 150,98 (8), 3. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 156,95 (12)

Majstrovstvá Európy vo vodnom zjazde:

Individuálny šprint:

C2: 1. Guillaume Alzingre, Yann Claudepierre 1:10,73 min, 2. Damien Guyonnet, Gaetan Guyonnet 1:12,56, 3. Frederic Lecrerc, Remi Pete (všetci Fr.) 1:13,04, ... 8. Vladimír Vala, Jaroslav Slučik 1:15,54, 9. Matúš Kunhart, Peter Šoška 1:15,74, 10. Ján Šutek, Štefan Grega (všetci SR)

C1 muži: 1. Guillaume Alzingre (Fr.) 1:12,49, 2. Blaž Cof (Slovin.) 1:12,76, 3. Ondřej Rolenc (ČR) 1:12,92, ... nepostúpil do finále 15. Martin Medveď (SR)

K1 muži: 1. Nejc Znidarčič (Slovin.) 1:04,67, 2. Tomáš Slovák (ČR) 1:06,18, 3. Theo Devard (Fr.) 1:06,39, .... nepostúpili do finále 32. Boris Rajniak, 35. Peter Slašťan (obaja SR)

K1 ženy: 1. Sixtine Malaterreová 1:13,00, 2. Charlene le Corvaisierová 1:13,45, 3. Manon Hostensová (všetky Fr.) 1:14,75, ... bez účasti SR

C1 ženy: 1. Julie Paolettiová (Fr.) 1:22,36, 2. Radka Valíková (ČR) 1:24,50, 3. Marlene Ricciardiová (Tal.) 1:26,92, ... bez účasti SR


Plávanie:

Orca Cup v Bratislave:

MUŽI

50 m motýlik: 1. Michal Navara 25,21 s, 2. Ľuboš Grznár (obaja Vysokoškolský klub UK) 25,36, 3. Martin Zikmund (ČR) 25,59

100 m prsia: 1. Tomáš Klobučník 1:02,07 min - rekord podujatia, 2. Daniel Vácval (obaja Dukla Banská Bystrica) 1:03,57, 3. Marek Botík (Vital Bratislava) 1:05,18

200 m znak: 1. Štěpán Cagaň (ČR) 2:13,10, 2. Branislav Janík (Vysokoškolský klub UK) 2:17,42, 3. Rastislav Bielik (J&T Sport Team Bratislava) 2:20,70

100 m voľný spôsob: 1. Martin Zikmund (ČR) 51,93, 2. Gerhard Zandberg (JAR) 52,02, 3. Markus Scherübl (Rak.) 52,46

800 m voľný spôsob: 1. Richard Nagy (J&T Sport Team Bratislava) 8:06,22 - rekord podujatia, 2. Maxim Šemberjev (Ukr.) 8:15,03, 3. Christian Scherübl (Rak.) 8:30,19

ŽENY

50 m motýlik: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 27,48 - rekord podujatia, 2. Sherry Patelová (Kan.) 27,94, 3. Silvia Lászlová (Vysokoškolský klub UK) 28,17

100 m prsia: 1. Zuzana Mimovičová (ŠKP Košice) 1:10,76, 2. Nicole Nová (ČR) 1:12,72, 3. Sherry Patelová (Kan.) 1:13,95

200 m znak: 1. Anna Abay-Nemesová (Maď.) 2:18,84, 2. Claudia Hufnaglová (Rak.) 2:23,16, 3. Tereza Tučková (ČR) 2:30,06

100 m voľný spôsob: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 57,50, 2. Tereza Daňková 58,12, 3. Petra Laudová (obe ČR) 58,38


Atletika:

Pražský maratón:

Muži: 1. Nicholas Kemboi (Kat.) 2:08:51 h, 2. Birhanu Girmay (Et.) 2:09:30, 3. Patrick Terer (Keňa) 2:10:10.

Ženy: 1. Caroline Rotichová 2:27:00 h, 2. Philes Ongoriová (obe Keňa) 2:28:53, 3. Ehitu Kirosová (Et.) 2:30:02.


Kulturistika:

Slováci vo finále na 45. ME v kulturistike v Kišiňove - viac v článku:

KLASICKÁ KULTURISTIKA

do 175 cm: 2. Patrik Štiglic

nad 180 cm: 3. Peter Bella

KULTURISTIKA

ŽENY - bez rozdielu hmotnosti: 5. Adriana Závacká

MUŽI

do 70 kg: 1. Miroslav Škadra

do 75 kg: 1. Ján Soták

do 90 kg: 2. Marián Čambal

do 95 kg: 5. Ladislav Kuzder

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 699
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 337
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 7 259
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 7 036
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 046
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 892
  7. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 3 773
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 491
  9. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 459
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 419

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

DOMOV

Inštruktor lyžovania: Ľudia často preceňujú svoje sily

Vlado Zboja zdolal Everest, na Kubínskej holi vedie školu lyžovania.

KOMENTÁRE

Nevedno, s čím Kažimíra vyprevadil Sulík

Kažimír buduje na ilúzii, že brzda je iba poistka.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Slovan stíha vedúcu Žilinu a čelí majstrovi

Trenčínu jesenná časť nevyšla. Na jar ešte do bojov nezasiahol, keďže na úvod mal čeliť Myjave, ktorá zo súťaže odstúpila.

Dunajská Streda má skvelú formu. Zničila Prešov a natiahla sériu bez prehry

Futbalisti DAC-u bodovali už v deviatich zápasoch za sebou.

Líder Svetového pohára v závere zlomil palicu, zlato získal Rus Usťugov

Sergej Usťugov vyhral skiatlon na šampionáte pred Martinom Johnsrudom Sundbym a Finnom Haagenom Kroghom.

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop