Športové výsledky (12. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL - viac v článku:

Prvé kolo play off NHL

Východná konferencia - šiesty zápas:

NY Islanders - Pittsburgh 3:4 pp, konečný stav série: 2:4, Pittsburgh postúpil do semifinále Východnej konferencie


NBA - viac v článku:

Play off NBA - 2. kolo, 3. zápasy:

semifinále Východnej konferencie:

Indiana - NY Knicks 82:71, stav série: 2:1

semifinále Západnej konferencie:

Memhis - Oklahoma City 87:81, stav série: 2:1


Hokej:

Majstrovstvá sveta:

USA - Nemecko 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 3. B. Butler (Faulk, Smith), 5. Šťastný (Johnson), 52. Gionta (Thompson, Hunwick). Rozhodcovia: Bulanov, Olenin (obaja Rus.) Blümel (ČR), Deďuľa (Biel.) vylúčení: 6:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 11.057 divákov.

Kanada - Česko 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) - viac v článku:

Góly: 12. Simmonds (E. Staal, Robidas), 47. Skinner (M. Smith) - 18. Koukal (Hanzal, Hejda)

Nórsko - Švajčiarsko 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) - viac v článku:

Góly: 45. Tollefsen (Trygg) 7. Moser (Plüss, Seger), 16. Josi (Ambühl, Suri), 40. von Gunten (Ambühl, Josi). Rozhodcovia: Fraňo (ČR), Zalaski (Kan.) Dahmen (Švéd.), Šeľjanin (RUS), vylúčení: 6:8 na 2 min, navyše Thoresen (Nór.) na 10 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1.

Slovensko - Rusko 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) - viac v článku:

Góly: 40. Radivojevič - 26. A. Radulov (J. Medvedev), 32. Kovaľčuk (A. Radulov, Tereščenko), 45. Denisov. Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Piechaczek (Nem.), Reiber (Švaj.) - Arm (Švaj.), Hunnius (Nem.), 4041 divákov


Tenis:

Turnaj v Madride:

Dvojhra - finále:

Serena Williamsová (USA-1) - Maria Šarapovová (Rus.-2) 6:1, 6:4 za 79 minút

Štvorhra - finále:

Bob Bryan, Mike Bryan (USA-1) - Alexander Peya, Bruno Soares (Rak./Braz.-7) 6:2, 6:3

Turnaj v Ríme:

Dvojhra - 1. kolo:

Alexandr Dolgopolov (Ukr.) - Matteo Viola (Tal.) 6:4, 6:3

Denis Istomin (Uzb.) - John Isner (USA) 5:7, 7:6 (5), 6:3

Richard Gasquet (9-Fr.) - Sam Querrey (USA) 6:2, 7:6 (8)

EMPIRE Slovak Open v Trnave - viac v článku:

Dvojhra - finále:

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Karin Knappová (2-Tal.) 6:2, 6:4

Turnaj v Ríme:

Dvojhra - kvalifikácia - 2. kolo:

Simona Halepová (Rum.-7) - Daniela Hantuchová (SR-11) 6:4, 6:2 za 84 minút


Futbal:

30. kolo Corgoň ligy:

FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2 (1:0) - viac v článku:

Góly: 34. M. Vyskočil, 50. Augustini, 77. Kaščák - 64. Grabež (vlastný), 69. K. Mészáros, ŽK: 18. Pavol Majerník, 39. Obročník (obaja Zlaté Moravce), rozhodovali: Valášek - R. Sluk, Chládek, 2393 divákov

37. kolo Premier League - viac v článku:

Manchester United - Swansea 2:1 (1:0)

Góly: 39. Hernandez, 87. Ferdinand - 49. Michu

FC Everton - West Ham United 2:0 (1:0)

Góly: 6. a 60. Mirallas

Ján Mucha nechytal za domácich

Fulham - FC Liverpool 1:3 (1:1)

Góly: 33. Berbatov - 36., 62. a 85. Sturridge

Martin Škrtel (FC Liverpool) nefiguroval v zápise o stretnutí

Norwich City - West Bromwich Albion 4:0 (1:0)

Góly: 25. Snodgrass, 62. Holt, 65. McAuley (vlastný), 90. Howson

Queens Park Rangers - Newcastle United 1:2 (1:2)

Góly: 11. L. Rémy (z pok. kopu) - 18. Ben Arfa (z pok. kopu), 35. Gouffran, ČK: 81. Elliot (Newcastle)

Sunderland - Southampton 1:1 (0:0)

Góly: 68. Bardsley - 76. Puncheon

Stoke City - Tottenham Hotspur 1:2 (1:1)

Góly: 3. Nzonzi - 20. Dempsey, 83. Adebayor

35. kolo Primera División - viac v článku:

Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:0)

Góly: 51. Falcao - 72. Alexis Sánchez, 80. Gabi (vlastný)

Betis Sevilla - Celta Vigo 1:0 (0:0)

Gól: 68. Rubén Castro

Rayo Vallecano - FC Valencia 0:4 (0:2)

Góly: 28. a 34. Soldado (prvý z pok. kopu), 62. Guardado, 90.+ N. Valdez

28. kolo ruskej ligy:

Terek Groznyj - Anži Machačkala 1:0

Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:4 - Ján Ďurica (Lokomotiv) nehral pre disciplinárny trest za žlté karty.

FK Rostov - Zenit Petrohrad 1:1 /T. Hubočan (Zenit) odohral celý zápas/

37. kolo talianskej Serie A - viac v článku:

FC Janov - Inter Miláno 0:0

/za domácich J. Kucka od 75. minúty/

ACF Fiorentina - US Palermo 1:0 (1:0)

Gól: 41. Toni

Chievo Verona - FC Turín 1:1 (1:1)

Góly: 10. Thereau - 19. Cerci (z 11 m)

/P. Farkaš (Chievo) sedel na lavičke/

SSC Neapol - AC Siena 2:1 (0:1)

Góly: 73. Cavani, 90.+3 HAMŠÍK - 36. Grillo

/M. Hamšík (Neapol) hral od 63. minúty/

Lazio Rím - Sampdoria Janov 2:0 (1:0)

Góly: 10. Floccari, 90.+4 Candreva (z 11 m), ČK: 90. Renan (Sampdoria)

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 2:1 (1:1)

Góly: 43. a 52. Di Natale - 10. De Luca

36. kolo francúzskej ligy:

Olympique Lyon - Paríž SG 0:1 (0:0)

Gól: 53. Menez

Lorient - AS Saint Etienne 3:1 (0:0)

Góly: 51. Monnet-Paquet, 67. Robert, 90.+3 Jouffre - 80. Zouma

Evian TG - OGC Nice 4:0 (1:0)

Góly: 24. Berigaud, 48. Rabiu, 56. a 87. Kalifa

37. kolo škótskej ligy - skupina o titul:

Hearts - Hibernian 1:2

FC Motherwell - Ross County Dingwall 2:0

32. kolo švajčiarskej ligy:

FC Bazilej - Servette Ženeva 2:0

FC Thun - FC Lausanne-Sport 2:0

Grasshoppers Zürich - FC Zürich 0:1

34. kolo holandskej ligy:

Groningen - Ajax Amsterdam 0:2

Twente Enschede - PSV Eindhoven 3:1

Utrecht - Heracles Almelo 3:0

Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1:0

NEC Nijmegen - RKC Waalwijk 1:2

PEC Zwolle - ADO Den Haag 4:2

Roda JC Kerkrade - Heerenveen 1:0

Vitesse Arnhem - VVV-Venlo 0:1

Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 2:0

26. kolo poľskej ligy:

GKS Piast Gliwice - Slask Vroclav 3:2 /za Gliwice do 72. M. Ižvolt, vystriedal ho P. Cicman/

Lechia Gdaňsk - Ruch Chorzów 4:4

27. kolo českej ligy:

Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:0 (1:0)

Góly: 45.+2, 73. a 89. Lafata, 62. Jarošík, L. Opiela celý zápas, R. Sloboda (obaja Mladá Boleslav) od 67. minúty

FK Jablonec - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)

Góly: 60. Hubník - 57. Jungr, A. Šimonek od 71. minúty, P. Čvirik a I. Obert (všetci Jihlava) sedeli na lavičke

33. kolo rakúskej ligy:

SC Wiener Neustadt - Salzburg 0:6 /D. Švento celý zápas, 51. ŽK/

Belgická liga:

Skupina o titul - 8. kolo:

Standard Liége - Club Bruggy 2:4

Genk - Anderlecht Brusel 1:2

Baráž - 2. kolo:

Cercle Bruggy - Westerlo 1:0

White Star Woluvé - Mouscron-Péruwelz 1:2

27. kolo maďarskej ligy:

Debrecín - Videoton Fehérvár 2:1, Tomáš Tujvel odchytal za hostí celé stretnutie

Györ - Ferencváros Budapešť 1:0, Brankár Peter Molnár odchytal druhý polčas. Brankár Ľuboš Kamenár a Marián Had (všetci Györ) nefigurovali v zápise o stretnutí

33. kolo tureckej ligy:

Fenerbahce Istanbul - Galatasaray Istanbul 2:1, M. Stoch (Fenerbahce) sedel na lavičke


Motorizmus:

Veľká cena Španielska seriálu MS formuly 1 - viac v článku:

1. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 1:39:16,596 h, 2. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus-Renault +0:09,338 s, 3. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +0:26,049, 4. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault +0:38,273, 5. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +0:47,963, 6. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes +1:08,020 min, 7. Paul di Resta (V. Brit.) Force India-Mercedes +1:09,988, 8. Jenson Button (V. Brit.) +1:19,506 McLaren-Mercedes, 9. Sergio Pérez (Mex.) McLaren-Mercedes +1:21,738, 10. Daniel Ricciardo (Aus.) Toro Rosso + 1 kolo


Cyklistika:

9. etapa Giro d´Italia, Sansepolcro - Florencia (170 km) - viac v článku:

1. Maxim Belkov (Rus./Kaťuša) 4:31:31 h, 2. Carlos Betancour (Kol./AG2R) +44 s, 3. Jarlinson Pantano (Kol./Colombia) +46, 4. Tobias Ludvigsson (Švéd./Argos) +54, 5. Cadel Evans (Austr./BMC) +1:03 min, 6. Benat Intxausti (Šp./Movistar) rovnaký čas


Basketbal:

Final Four EL basketbalistov 2013 - viac v článku:

Finále: Olympiakos Pireus (Gréc.) - Real Madrid (Šp.) 100:88 (10:27, 27:14, 24:20, 39:27)

O 3. miesto: CSKA Moskva (Rus.) - FC Barcelona Regal 74:73 (15:12, 20:23, 24:19, 15:19)


Hádzaná:

6. kolo nadstavbovej časti v Česku v rámci interligovej súťaže hádzanárok (WHIL):

A-skupina (o 1. - 4. Miesto) - 6. kolo:

DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba 39:34 (16:16) Najviac gólov: H. Kutlvašrová 9 - Hrbková 10, A. Tóthová 6

B-skupina (o 5. - 8. miesto) - 6. kolo:

DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek 30:20 (16:8) Najviac gólov: Huráňová 4 - Bubeníková, Kalčíková, Malá, Součková a Vyhnalová po 3

TJ Jindřichov Hradec - HC Zlín 28:25 (12:13) Najviac gólov: Krupicová 7 - Nudni 7

Pohárové súťaže hádzanárok:

Liga majstrov:

ETÖ Györ - Larvik HK 23:22 (13:8) (Prvý zápas 24:21 - víťazom LM je ETÖ Györ)

PVP:

Hypo Niederösterreich - Issy Paríž 31:21 (16:8) (Prvý zápas 30:22 - víťazom PVP je Hypo Niederösterreich)

Pohár EHF:

HB Méty - Team Tvis Holstebro 28:33 (14:15) (Prvý zápas 35:31 - víťazom Pohára EHF je Team Tvis Holstebro)

Challenge Cup:

Baník Most - ZRK Samobor (Chorv.) 26:17 (18:9) (Prvý zápas 20:24 - víťazom Challenge Cupu je Baník Most)


Triatlon:

Európsky pohár:

JUNIORKY: 1. Leonie Periaultová 1:03:36 h, 2. Jeanne Lehairová (obe Fr.) 1:04:15, 3. Ivana Kuriačková 1:04:31, ... 31. Ivona Miklóšová (obe SR) 1:09,07


Vodné športy:

Preteky svetového pohára v Szegede - viac v článku:

500 m:

K2 muži: 1. Šimo Boltič, Marko Dragosavljevič (Srb.) 1:30,114, 2. Martin Jankovec, Juraj Tarr 1:30,138 ... B-finále 3. (celkovo 12. miesto) Peter Gelle, Erik Vlček (všetci SR) 1:32,618

K1 muži: 1. Ken Wallace (Aus.) 1:39,148 ... B-finále 7. (celkovo 16. miesto) Ľubomír Beňo (SR) 1:44,136

C1muži: 1. Marcin Grzybowski (Poľ.) 1:52,323, ... 8. Matej Rusnák 1:56,073, ... B-finále 5. (celkovo 14. miesto) Csaba Orosz (obaja SR) 2:03,351

200 m:

K1 muži: 1. Cesar de Cesare (Ekv.) 35,039, ... B-finále 5. (celkovo 14. miesto) Miroslav Zaťko 36,849, ... C-finále 3. (celkovo 21. miesto) Martin Vajda (obaja SR) 37,359

C1 muži: 1. Ivan Štyl (Rus.) 39,872, ... B-finále 9. (celkovo 18. miesto) Csaba Orosz (SR) 44,185

K1 ženy: 1. Lisa Carringtonová (N.Zél.) 40,475, ... B-finále 8. (celkovo 17. miesto) Ivana Kmeťová (SR) 43,447

K2 muži: 1. Alexander Ďačenko, Jurij Postrigaj (Rus.) 31,907, ... 7. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (SR) 32,915

5000 m:

C1: 1. Attila Vajda 22:37,946 min, 2. Tamás Kiss (obaja Maď.) 23:22,646, 3. Matej Rusnák 23:37,082, ... 10. Marián Ostrčil (obaja SR) 25:01,742

K1 mužov: 1. Oleg Jureňa (Biel.) 20:15,767, ... 16. Juraj Danko (SR) 22:27,731

K1 žien: 1. Louisa Sawersová (V.Brit.) 22:32,264, ... 7. Simona Šamková (SR) 23:59,762

Memoriál Ondreja Cibáka - viac v článku:

C1 mužov: 1. Alexander Slafkovský (Dukla Liptovský Mikuláš) 100,00 (0), 2. Matej Beňuš 103,33 (0), 3. Jerguš Baďura 107,00 (2), ... 8. Karol Rozmuš (všetci ŠKP Bratislava) 115,94 (0)

K1 žien: 1. Jana Dukátová (NŠC Bratislava) 109,88 (0 trestných sekúnd), 2. Alexandra Perovová (Rus.) 112,38 (2), 3. Elena Kaliská (Dukla Liptovský Mikuláš) 116,19 (2), ... 9. Kristína Nevařilová (ŠKP Bratislava) 142,53 (2)

C2: 1. Tomáš Kučera, Ján Bátik (Dukla Liptovský Mikuláš) 115,18 (2), 2. Dmitrij Larionov, Michail Kuznecov (Rus.) 117,27 (2), 3. Filip Brzeziňski, Andrzej Brzeziňski (Poľ.) 123,82 (6), 4. Matúš Gewisller, Juraj Skákala (ŠKP Bratislava) 128,38 (4)

K1 mužov: 1. Dariusz Popiela (Poľ.) 99,40 (0 trestných sekúnd), 2. Martin Halčin (Dukla Liptovský Mikuláš) 101,36 (4), 3. Ján Šajbidor (Dukla Liptovský Mikuláš) 103,85 (2), ... 10. Miroslav Urban (Dukla Liptovský Mikuláš) 258,87 (152)

C1 žien: 1. Mallory Franklinová (V.Brit.) 148,91 (8), 2. Viktoria Usová (Ukr.) 150,98 (8), 3. Katarína Macová (ŠKP Bratislava) 156,95 (12)

Majstrovstvá Európy vo vodnom zjazde:

Individuálny šprint:

C2: 1. Guillaume Alzingre, Yann Claudepierre 1:10,73 min, 2. Damien Guyonnet, Gaetan Guyonnet 1:12,56, 3. Frederic Lecrerc, Remi Pete (všetci Fr.) 1:13,04, ... 8. Vladimír Vala, Jaroslav Slučik 1:15,54, 9. Matúš Kunhart, Peter Šoška 1:15,74, 10. Ján Šutek, Štefan Grega (všetci SR)

C1 muži: 1. Guillaume Alzingre (Fr.) 1:12,49, 2. Blaž Cof (Slovin.) 1:12,76, 3. Ondřej Rolenc (ČR) 1:12,92, ... nepostúpil do finále 15. Martin Medveď (SR)

K1 muži: 1. Nejc Znidarčič (Slovin.) 1:04,67, 2. Tomáš Slovák (ČR) 1:06,18, 3. Theo Devard (Fr.) 1:06,39, .... nepostúpili do finále 32. Boris Rajniak, 35. Peter Slašťan (obaja SR)

K1 ženy: 1. Sixtine Malaterreová 1:13,00, 2. Charlene le Corvaisierová 1:13,45, 3. Manon Hostensová (všetky Fr.) 1:14,75, ... bez účasti SR

C1 ženy: 1. Julie Paolettiová (Fr.) 1:22,36, 2. Radka Valíková (ČR) 1:24,50, 3. Marlene Ricciardiová (Tal.) 1:26,92, ... bez účasti SR


Plávanie:

Orca Cup v Bratislave:

MUŽI

50 m motýlik: 1. Michal Navara 25,21 s, 2. Ľuboš Grznár (obaja Vysokoškolský klub UK) 25,36, 3. Martin Zikmund (ČR) 25,59

100 m prsia: 1. Tomáš Klobučník 1:02,07 min - rekord podujatia, 2. Daniel Vácval (obaja Dukla Banská Bystrica) 1:03,57, 3. Marek Botík (Vital Bratislava) 1:05,18

200 m znak: 1. Štěpán Cagaň (ČR) 2:13,10, 2. Branislav Janík (Vysokoškolský klub UK) 2:17,42, 3. Rastislav Bielik (J&T Sport Team Bratislava) 2:20,70

100 m voľný spôsob: 1. Martin Zikmund (ČR) 51,93, 2. Gerhard Zandberg (JAR) 52,02, 3. Markus Scherübl (Rak.) 52,46

800 m voľný spôsob: 1. Richard Nagy (J&T Sport Team Bratislava) 8:06,22 - rekord podujatia, 2. Maxim Šemberjev (Ukr.) 8:15,03, 3. Christian Scherübl (Rak.) 8:30,19

ŽENY

50 m motýlik: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 27,48 - rekord podujatia, 2. Sherry Patelová (Kan.) 27,94, 3. Silvia Lászlová (Vysokoškolský klub UK) 28,17

100 m prsia: 1. Zuzana Mimovičová (ŠKP Košice) 1:10,76, 2. Nicole Nová (ČR) 1:12,72, 3. Sherry Patelová (Kan.) 1:13,95

200 m znak: 1. Anna Abay-Nemesová (Maď.) 2:18,84, 2. Claudia Hufnaglová (Rak.) 2:23,16, 3. Tereza Tučková (ČR) 2:30,06

100 m voľný spôsob: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 57,50, 2. Tereza Daňková 58,12, 3. Petra Laudová (obe ČR) 58,38


Atletika:

Pražský maratón:

Muži: 1. Nicholas Kemboi (Kat.) 2:08:51 h, 2. Birhanu Girmay (Et.) 2:09:30, 3. Patrick Terer (Keňa) 2:10:10.

Ženy: 1. Caroline Rotichová 2:27:00 h, 2. Philes Ongoriová (obe Keňa) 2:28:53, 3. Ehitu Kirosová (Et.) 2:30:02.


Kulturistika:

Slováci vo finále na 45. ME v kulturistike v Kišiňove - viac v článku:

KLASICKÁ KULTURISTIKA

do 175 cm: 2. Patrik Štiglic

nad 180 cm: 3. Peter Bella

KULTURISTIKA

ŽENY - bez rozdielu hmotnosti: 5. Adriana Závacká

MUŽI

do 70 kg: 1. Miroslav Škadra

do 75 kg: 1. Ján Soták

do 90 kg: 2. Marián Čambal

do 95 kg: 5. Ladislav Kuzder

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Rastie nám pokrivená generácia?
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  6. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  1. Detské zúbky sú veda
  2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Rastie nám pokrivená generácia?
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 21 290
  2. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 12 230
  3. Rastie nám pokrivená generácia? 9 905
  4. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 460
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 439
  6. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 2 122
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 548
  8. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 429
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 354
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky 1 099

Hlavné správy zo Sme.sk

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.

PLUS

Angela Merkelová: Krízová manažérka, ktorá ochránila Nemcov

Má dobré nervy a zvláda krízové situácie.

Neprehliadnite tiež

Vlani zostal so Saganom až do konca. Kolář vie, čo treba pre úspech

Kolář pomohol Saganovi k zisku dvoch titulov. A bude pri ňom aj v nedeľu.

Sagan: Okruh? Načo by som si ho dnes išiel pozrieť, veď zajtra ho uvidím

Peter Sagan v nedeľu zabojuje o tretí titul majstra sveta za sebou.

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.

Federer a Nadal vo štvorhre uspeli, Európa vyhráva nad zvyškom sveta už 9:3

V sobotu sa za víťazstvo pripočítavali dva body.