FUTBAL
Anglicko - baráž o Premier League:
Brighton - Crystal Palace 0:2 - prvý zápas 0:0, do finále baráže postúpil Crystal Palace. Peter Brezovan (Brighton) sedel na lavičke náhradníkov.
Česko - 27. kolo:
FK Teplice - FC Baník Ostrava 3:2 (2:1)
Góly: 20. Rosa, 41. Litsingi, 79. A. Mahmutovič - 11. a 54. M. Frydrych
Ján Chovanec odchytal celý duel, Lukáš Janič (obaja Teplice) sedel na lavičke náhradníkov, Zdenko Kaprálik (Ostrava) odohral celý duel
Turecko - 33. kolo:
Trabzonspor - Istanbul Büyüksehir Belediyesi 4:3 - Marek Čech absolvoval celé stretnutie, Marek Sapara (obaja Trabzonspor) hral od 60. min, Róbert Vittek (Istanbul BB) pre zranenie nehral
Akhisar Belediyespor - Mersin 1:0
Sivasspor - Karabükspor 2:1
Bursaspor - Eskisehirspor 0:0 - Stanislav Šesták absolvoval za Bursaspor celý zápas
Poľsko - 26. kolo:
Zaglebie - Górnik Zabrze 1:2
/za domácich Jež celý zápas a ŽK, Godál do 77. min/
TENIS
Rím
Dvojhra - 1. kolo:
muži
Albert Ramos (Šp.) - Jan Hájek (ČR) 7:5, 6:0,
Benoit Paire (Fr.) - Juan Monaco (Arg.) 7:6 (4), 1:6, 6:4,
Potito Starace (Tal.) - Radek Štěpánek (ČR) 4:6, 6:4, 6:3,
Andrej Kuznecov (Rus.) - Xavier Malisse (Belg.) 6:2, 3:1 - Malisse skreč
Marin Čilič (11-Chorv.) - Andrej Golubev (Kaz.) 6:4, 6:2
Ernests Gulbis (Lot.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:2, 7:6 (6)
Albert Montanes (Šp.) - Martin Kližan (SR) 3:6, 7:5, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Nem.) - Milos Raonic (Kan.-14) 7:6 (2), 6:4
Fabio Fognini (Tal.) - Andreas Seppi (Tal.) 6:4, 6:1
Jerzy Janowicz (Poľ.) - Santiago Giraldo (Kol.) 7:5, 6:2
ženy
Sabine Lisická (Nem.) - Mallory Burdetteová (USA) 6:1, 6:2,
Ajumi Moritová (Jap.) - Sorana Cirsteaová (Rum.) 6:1, 6:3,
Šuaj Pcheng (Čína) - Monica Niculescuová (Rum.) 4:6, 6:3, 6:2
Nastassja Burnettová (Tal.) - Alizé Cornetová (Fr.) 6:2, 6:2
Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Mathilde Johanssonová (Fr.) 1:6, 6:0, 6:2
Melanie Oudinová (USA) - Jekaterina Makarovová (Rus.) 2:6, 7:5, 4:2 - skreč, Makarovová odstúpila
Laura Robsonová (V. Brit.) - Venus Williamsová (USA) 6:3, 6:2
Samantha Stosurová (9-Austr.) - Hsieh Su-Wei (Taiwan) 6:2, 6:3
Jelena Jankovičová (Srb.) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:3, 6:0
Simona Halepová (Rum.) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:1, 6:1
Kiki Bertensová (Hol.) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 7:6 (5), 6:1
Štvorhra - 1. kolo:
Dominika Cibulková, Monica Niculescová (SR/Rum.) - Šuaj Čang, Saj-saj Čeng (Čína-8) 6:3, 6:1
Challenger v Samarkande:
Dvojhra - 1. kolo:
Lucas Pouille (Fr.) - Adrian Sikora (SR) 7:5, 3:6, 7:6 (4)
STOLNÝ TENIS
MS v Paríži-Bercy:
Dvojhra mužov - kvalifikácia:
Ľubomír Pištej, Peter Šereda a Samuel Novota po dvoch víťazstvách postúpili z eliminačnej skupiny a predstavia sa vo vyraďovacej fáze kvalifikácie jednotlivcov. V ďalšom priebehu sa už nepredstaví Jakub Figeľ.
Jakub Figeľ (SR) - Kestutis Zeimis (Lit.) 4:0 a Figeľ - Robert Floras (Poľ.) 0:4
Ľubomír Pištej (SR) - Mohamed Bouzoubaa (Mar.) 4:0 a Pištej - Imesh Ranasingha (Srí Lanka) 4:0
Peter Šereda - Rodolfo Miranda (Nik.) 4:0 a Šereda - Chaisit Chaitat (Thaj.) 4:0
Samuel Novota (SR) - Anvar Karibov (Uzb.) 4:0 a Novota - Eleftherios Makras (Gréc.) 4:0
Ženy - kvalifikácia:
Eva Jurková (SR) - Dorianne Magriová (Malta) 4:0
Lucia Truksová (SR) - Enkhjin Barkhasová (Mong.) 4:3
Miešaná štvorhra - kvalifikácia:
1. kolo:
Jakub Figeľ, Eva Jurková (SR) - Allan Calvo, Cynthia Martinezová (Kost.) 3:0
Samuel Novota, Lucia Truksová (SR) - Eskil Lindholm, Anna Aaseböová (Nór.) 3:1
2. kolo:
Jakub Figeľ, Eva Jurková (SR) - Eleftherios Makras, Maria Christoforakiová (Gréc.) 3:1
Samuel Novota, Lucia Truksová (SR) - Kiril Barabanov, Katarina Baravoková (Biel.) 2:3