Zákerný Torres dostal v play off opäť trest

(Autor: SITA/AP)
SITA|17. máj 2013 o 10:52

Vlani nedohral sezónu pre tvrdý zákrok na Mariána Hossu. Teraz kanadský útočník hrubo fauloval Jarreta Stolla.

NEW YORK. Hokejový útočník klubu zámorskej NHL San Jose Sharks Raffi Torres dostal dištanc na zvyšok druhého kola play-off Západnej konferencie proti Los Angeles Kings za úder do hlavy Jarreta Stolla vo štvrtkovom zápase.

Tridsaťjedenročný Kanaďan si počínal nedovolene v druhej tretine utorňajšieho prvého stretnutia série (2:0). Rodák z Toronta dostal v dueli za svoj prehrešok trest na dve minúty. Stoll po Torresovom zásahu nedohral zápas, neobjavil sa v nasledujúci deň na tréningu a vo štvrtok nenastúpil na druhý duel.

Ľavý krídelník je známy svojou nečistou hrou, vlani ako hráč Phoenix Coyotes vyfasoval 25-zápasový dištanc neskôr zredukovaný na 21 stretnutí za likvidačný zákrok na slovenského útočníka Chicaga Mariána Hossu v prvom kole play-off Západnej konferencie.