Športové výsledky (25. 5. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Semifinále

Pittsburgh - Ottawa 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) - konečný výsledok série: 4:1

Góly: 7. Morrow (Eaton, Cooke), 28. J. Neal (Letang, Crosby), 33. Letang (T. Kennedy, Orpik), 40. Malkin (J. Neal), 52. J. Neal, 58. J. Neal (Malkin, Letang) - 37. M. Michálek (Spezza, Turris), 54. Turris (Cowen, Greening)


NBA:

Finále Východnej konferencie NBA - druhý zápas (hrá sa na štyri víťazstvá):

Miami (1. miesto po základnej časti) - Indiana (3.) 93:97 (22:28, 25:25, 27:23, 19:21) - stav série: 1:1

Článok pokračuje pod video reklamou

Futbal:

Liga majstrov - finále

Borussia Dortmund - Bayern Mníchov 1:2

Góly: 68. Gündogan (z pok. kopu) - 60. Mandžukič, 89. Robben, ŽK: 73. Grosskreutz - 29. Dante, 73. Ribéry rozhodoval: Rizzoli (Tal.), 90 000 divákov

28. kolo maďarskej súťaže:

Kaposvár - Paks 1:0 - Ľuboš Hajdúch odchytal za Kaposvár celý duel.

Györ - MTK Budapešť 1:0 - Ľuboš Kamenár odchytal celý zápas a nepustil do bránky Petra Molnára, Marián Had (všetci Győr) nehral.

Honvéd Budapešť - Egri 3:0

28. kolo poľskej súťaže:

Lechia Gdansk - GKS Belchatów 1:1

Lech Poznaň - Podbeskidzie Bielsko-Biala 0:2 - Brankár Richard Zajac odchytal celý duel, Róbert Demjan a Anton Sloboda absolvovali celý zápas, Michal Piter-Bučko nastúpil v 90. min, Juraj Dančík (všetci Bielsko-Biala) presedel celý duel na lavičke náhradníkov.

Predohrávka 32. kola druhej ligy:

DAC 1904 Dunajská Streda - Slovan Duslo Šaľa 1:1 (1:1)

Góly: 33. Gerec - 42. Ivančík. Rozhodoval: Smolák, ŽK: Gašparík, Majerník - Mujkoš, Mihálik, ČK: 70. Mujkoš po druhej ŽK, 2027 divákov

34. kolo švajčiarskej ligy:

FC Lausanne-Sport - Luzern 3:0, Sion - Thun 0:1.


Tenis:

Nice:

Dvojhra - finále:

Albert Montanes (Šp.) - Gael Monfils (Fr.) 6:0, 7:6 (3)

Brusel:

Dvojhra - finále:

Kaia Kanepiová (Est.) - Šuaj Pcheng (Čína-8) 6:2, 7:5

Dvojhra - semifinále:

Kaia Kanepiová (Est.) - Jamie Hamptonová (USA) 7:6 (6), 6:4

Šuaj Pcheng (Čína-8) - Romina Oprandiová (Švaj.) 6:4, 2:6, 6:4

Štvorhra - finále:

Anna-Lena Grönefeldová, Květa Peschkeová (Nem./ČR-2) - Gabriela Dabrowská, Šahar Peerová (Kan./Izr.) 6:0, 6:3

Düsseldorf:

Dvojhra - finále:

Juan Monaco (3-Arg.) - Jarkko Nieminen (6-Fín.) 6:4, 6:3

Štvorhra - finále:

Andre Begemann, Martin Emmrich (Nem.) - Treat Conrad Huey, Dominic Inglot (Filip./V. Brit.-3) 7:5, 6:2

Štrasburg:

Dvojhra - finále:

Alize Cornetová (3-Fr.) - Lucie Hradecká (ČR) 7:6 (4), 6:0

Štvorhra - finále:

Kimiko Dateová-Krummová, Chanelle Scheepersová (4-Jap./JAR) - Cara Blacková, Marina Erakovicová (3-Zimb./N.Zél.) 6:4, 3:6, 14:12

Teplice:

Dvojhra - štvrťfinále:

Dominic Thiem (Rak.) - Adrian Sikora (SR-5) 6:1, 4:6, 6:3

Norbert Gombos (SR-4) - Peter Heller (Nem.) 6:3, 6:4

Dvojhra - semifinále:

Norbert Gombos (SR-4) - Dominic Thiem (Rak.) 6:2, 6:1

Antalyia:

Dvojhra - štvrťfinále:

Vivien Juhászová (SR-6) - Carla Forteová (Braz.-4) 7:6 (3), 6:3

Dvojhra - semifinále:

Oľga Jančuková (Ukr.-2) - Vivien Juhászová (SR-6) 6:4, 6:3


Motorizmus:

Kvalifikácia na Veľkú cenu Monaca:

1. Nico Rosberg (Nem./Mercedes) 1:13,876 min, 2. Lewis Hamilton (V.Brit./Mercedes) 1:13,967, 3. Sebastian Vettel (Nem./Red Bull-Renault) 1:13,980, 4. Mark Webber (Aust./Red Bull-Renault) 1:14,181, 5. Kimi Räikkönen (Fín./Lotus-Renault) 1:14,822, 6. Fernando Alonso (Šp./Ferrari) 1:14,824, 7. Sergio Perez (Mex./McLaren) 1:15,138, 8. Adrian Sutil (Nem./Force India) 1:15,383, 9. Jenson Button (V.Brit./McLaren) 1:15,647, 10. Jean-Eric Vergne (Fr./Toro Rosso) 1:15,703, 11. Nico Hülkenberg (Nem./Sauber) 1:18,331, 12. Daniel Ricciardo (Aust./Toro Rosso) 1:18,344, 13. Romain Grosjean (Fr./Lotus-Renault) 1:18,603, 14. Valtteri Bottas (Fín./Williams-Renault) 1:19,077, 15. Giedo van der Garde (Hol./Caterham) 1:19,408, 16. Pastor Maldonado (Venez./Williams-Renault) 1:21,688, 7. Paul Di Resta (V.Brit./Force India) 1:26,322, 18. Charles Pic (Fr./Caterham) 1:26,633, 19. Esteban Gutierrez (Mex./Sauber) 1:26,917, 20. Max Chilton (V.Brit./Marussia) 1:27,303, 21. Jules Bianchi (Fr./Marussia), 22. Felipe Massa (Braz./Ferrari)


Streľba:

Svetový pohár v streľbe z guľových a vzduchových zbraní:

vzduchová puška 60 muži (konečné poradie): 1. Jang Hao-ran (Čína) 210,5 b. (v kvalifikácii 628,9 - jun. svet. rekord), 2. Péter Sidi (Maď.) 206,8 (633,5 - svetový rekord), 3. Iľja Čarheika (Biel.) 186,2 (626,1),,...17. Zoltán Baláž 624,5, 108. Zdeněk Čadek (obaja SR) 607,0

vzduchová puška 40 ženy (konečné poradie): 1. Lisa Ungeranková (Rak.) 206,7 (416,0), 2. Čang Jing (Čína) 205,7 (418,9), 3. Emilie Evesqueová (Fr.) 185,0 (416,1),...63. Jana Hyblerová (SR) 410,7

ľubovoľná pištoľ 60 muži (eliminácia): 1. Jin Jong-oh (Kór. rep.) 570,...35. Pavol Kopp 549, 56. Ján Fabo 541 - postúpili do nedeľňajšej kvalifikácie, 75. Juraj Tužinský (všetci SR) 525 - nepostúpil

športová pištoľ 30+30. ženy (poradie po I. časti kvalifikácie): 1. Zorana Arunovičová (Srb.) 293


Vodný slalom:

5. kolo Slovenského pohára vo vodnom slalome v Dolnom Kubíne - Gäceli:

Muži:

K1: 1. Jakub Grigar (Dukla L. Mikuláš) 91,39 s (0 tr. sekúnd), 2. Tomáš Mráz (Dukla L. Mikuláš) 93,10 (0), 3. Ľubomír Janček (ŠKP Dolný Kubín) 94,06 (0)

C1: 1. Patrik Gajarský 99,18 (0), 2. Martin Mračna 103,77 (0), 3. Marko Gurecka (všetci KTK Dukla Liptovský Mikuláš) 106,01

C2: 1. Martin Šimičák, Jakub Skubík 120,99 (2), 2. Igor Michalovič, Jakub Tomko 123,24 (2), 3. Dominik Tomko, Marek Mikita (všetci KTK Dukla Liptovský Mikuláš) 134,09 (0)

Ženy:

K1: 1. Kristína Zárubová (KTK Dukla Liptovský Mikuláš) 110,82 (0), 2. Michaela Haššová (KK Zvolen) 111,99 (0), 3. Simona Maceková (ŽKV Žilina) 116,53 (0)

C1: 1. Katarína Kopúnová (ŠKP Bratislava) 132,55 (2)

4. kolo Slovenského pohára vo vodnom zjazde v disciplíne zjazd v Dolnom Kubíne - Gäceli:

Muži:

K1: 1. Peter Slašťan (Slávia UK Bratislava) 8:03,1, 2. Boris Rajniak (ŠKP Bratislava) 8:13,3, 3. Martin Troják (Slávia UK Bratislava) 8:22,5

C1. 1. Adam Pirický (Slávia UVL Košice) 11:01,4

C2: 1. Peter Bothár, Lukáš Vacula (TU Zvolen) 9:39,2

Ženy:

K1: 1. Mária Bandžáková (Slávia UK Bratislava) 8:55,2


Volejbal:

Kvalifikácia MS 2014:

ŽENY

A-skupina (Herceg Novi - Čierna Hora):

Chorvátsko - Macedónsko 3:0 (15, 13, 10)

Bosna a Hercegovina - Čierna Hora 1:3 (23, -17, -18, -23)

B-skupina (Mogilev - Bielorusko):

Dánsko - Bielorusko 0:3 (-12, -9, -11)

Fínsko - Izrael 0:3 (-13, -12, -22)

C-skupina (Kortrijk - Belgicko):

Severné Írsko - Belgicko 0:3 (-7, -4, -8)

D-skupina (Luck - Ukrajina):

Ukrajina - Moldavsko 3:0 (6, 16, 19)

Albánsko - Maďarsko 0:3 (-13, -14, -18)

F-skupina (Daugavpils - Lotyšsko):

Island - Estónsko 0:3 (-16, -15, -10)

Litva - Lotyšsko 0:3 (-26, -14, -21)

MUŽI

A-skupina (Záhreb - Chorvátsko):

Chorvátsko - Bosna a Hercegovina 3:0 (12, 19, 16)

Holandsko - Azerbajdžan 3:0 (18, 17, 14)

B-skupina (Ľubľana - Slovinsko):

Slovinsko - Maďarsko 3:0 (20, 20, 17)

Izrael - Moldavsko 3:1 (-22, 21, 19, 18)

C-skupina (Rakvere - Estónsko):

Lotyšsko - Bielorusko 0:3 (-24, -24, -16)

Estónsko - Dánsko 3:0 (15, 21, 23)

D-skupina (Kortrijk - Belgicko):

Severné Írsko - Rakúsko 0:3 (-18, -11, -11)

Belgicko - Rumunsko 3:1 (18, -22, 15, 21)

E-skupina (Halmstad - Švédsko):

Grécko - Island 3:0 (8, 13, 12)

Švédsko - Nórsko 3:2 (17, -23, 21, -28, 9)

F-skupina (Skopje - Macedónsko):

Ukrajina - Albánsko 3:0 (16, 12, 16)

Čierna Hora - Macedónsko 0:3 (-25, -20, -20)


Cyklistika:

Giro d´Italia:

20. etapa (Silandro - Tre Cime di Lavaredo, 210 km): 1. Vincenzo Nibali (Tal.) Astana 5:27:41 h, 2. Fabio Andrés Duarte (Kol.) Colombia +17 s, 3. Rigoberto Uran (Kol.) Sky +19, 4. Carlos Alberto Betancur (Kol.) AG2R La Mondiale +21, 5. Fabio Aru (Tal.) Astana +44, 6. Franco Pellizotti (Tal.) Androni Giocattoli +48

Preteky Košice - Tatry - Košice:

Výsledky 2. etapy (Mengusovce - Starý Smokovec, 103 km): 1. Roman Broniš 2:32:26, 2. Matej Jurčo, 3. Patrik Tybor, 4. Maroš Kováč (všetci Dukla Trenčín Trek) všetci v rovnakom čase ako víťaz, 5. János Pelikán (CUBE Balaton Team/Maď.) 2:34:13, 6. Ondrej Glajza (Trek KCK Oslany) 2:34:25


Vodné pólo:

Extraliga - o 1. miesto:

ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí Draci Košice - Staré Mesto 11:15 (1:3, 4:4, 1:4, 5:4)

Góly: K. Bačo 3, A. Nagy, Grutka, S. Nagy po 2, Paksi, Kusko po 1 - Zatovič 5, Kolárik 3, Molnár, Gašparík po 2, Nižný, Palaščák,, Veszelits po 1, 600 divákov

/stav série 6:4/

O 5. miesto:

Pirana SC Topoľčany - KPŠ Nereus Žilina 9:3 (3:1, 1:1, 1:0, 4:1) - bodový stav série: 6:4

Najviac gólov: Daňo 3, Halaj 2 - Kompaník, Kucharik, Maniak, 100 divákov


Plávanie:

Veľká cena Slovenska:

muži:

50 m motýlik: 1. Michal Navara (VSK UK Bratislava) 24,70, 2. Martin Spitzer (Rak.) 24,75, 3. Jan Šefl (ČR) 24,85

50 m prsia: 1. Petr Bartunek (ČR) 28,45, 2. Marek Botík (reprezentácia SR) 29,05, 3. Daniel Vácval (reprezentácia SR) 29,15

200 m v.sp.: 1. David Brandl (Rak.) 1:51,41, 2. Christian Scheruebl (Rak.) 1:52,92, 3. Tomáš Havránek (ČR) 1:53,75

200 m znak: 1. Gábor Balog (Ddunafer Dunaujva) 1:59,39 - rekord VCS, 2. Martin Baďura (ČR) 2:06,51, 3. Marek Polach (TJ Znojmo) 2:07,87

200 m motýlik: 1. Maxim Šemberjev (Ukr.) 2:03,06, 2. Milan Kašpařík (ČR) 2:07,76, 3. Jakub Tomáš (ŠKP Košice) 2:12,17

100 m prsia: 1. Tomáš Klobučník (reprezentácia SR) - 1:01,05 - slovenský rekord, 2. Petr Bartunek (ČR) 1:03,78, 3. Daniel Vácval (reprezentácia SR) 1:04,07

200 m pol.pr.: 1. Maxim Šemberjev (Ukr.) 2:06,27, 2. Pavol Jelenák (reprezentácia SR) 2:06,56, 3. Milan Kašpařík (ČR) 2:11,28

ženy:

50 m znak: 1. Karin Tomečková (reprezentácia SR) 30,07, 2. Romana Pavlíková (Nereus Žilina) 31,59, 3. Denisa Tenkelová (PK Banská Štiavnica) 31,71

50 m v.sp.: 1. Birgit Koschischeková (Rak.) 25,65, 2. Marie Struhalová (ČR) 27,00, 3. Tereza Daňková (SK UP Olomouc) 27,07

400 m v.sp.: 1. Jördis Steineggerová (Rak.) 4:20,43, 2. Veronika Kolníková (reprezentácia SR) 4:24,02, 3. Michaela Petrová (ČR) 4:32,58

50 m znak: 1. Karin Tomečková (reprezentácia SR) 1:02,98 - slovenský rekord, 2. Romana Pavlíková (Nereus Žilina) 1:08,14, 3. Denisa Tenkelová (PK Banská Štiavnica) 1:08,29

100 m motýlik: 1. Katarína Listopadová (reprezentácia SR) 59,52, 2. Birgit Koschischeková (Rak.) 1:00,28, 3. Claudia Hufnaglová (Rak.) 1:03,41

200 m prsia: 1. Martina Moravčíková (ČR) 2:30,30 - rekord VCS, 2. Caroline Reitshammerová (Rak.) 2:35,08, 3. Sandra Swierczewska (SC Theresianum) 2:36,21

100 m v.sp.: 1. Tereza Daňková (SK UP Olomouc) 58,54, 2. Jana Bukovanová (ČR) 58,71, 3. Marie Struhalová (ČR) 58,80


Americký futbal:

Stredoeurópska Interliga CEI 2013 - 3. kolo:

Bratislava Monarchs - Újbuda Rebels 37:12


Triatlon:

Senec Triatlon 2013:

výsledky (750 m - 20 km - 5 km) - absolútne poradie:

muži: 1. Martin Matúšek (Triax) 59:46,0, 2. Lukáš Siska (Realiz) 59:47,4, 3. Jozef Tomašovič (Trian UMB) 1:01:15,3

ženy: 1. Marcela Bulková (Trinity) 1:12:16,3, 2. Lívia Danišová (Triklub) 1:13:01,6, 3. Lucia Ondrušková (Fit&Fun Club) 1:13:46,5

Half-Ironman, muži: 1. Jozef Vrábel (Supernova) 4:02:01,1, 2. Flip Kristl (Multisport) 4:04:45,5, 3. Vladimír Sopko (Triatlon klub Košice) 4:12:55,3


Atletika:

Diamantová liga (New York):

muži:

100 m: 1. Tyson Gay (USA) 10,02 s, 2. Ryan Bailey (USA) 10,15, 3. Keston Bledman (Trinidad a Tobago) 10,16

200 m: 1. Warren Weir (Jam.) 20,11 s, 2. Alonso Edward (Panama) 20,38, 3. Jeremy Dodson (USA) 20,65

110 m prek.: 1. Ryan Brathwaite (Barbados) 13,19, 2. Orlando Ortega (Kuba) 13,24, 3. Sergej Šubenkov (Rus.) 13,29

400 m prek.: 1. Michael Tinsley (USA) 48,43, 2. Javier Culson (Portoriko) 48,53, 3. Johnny Dutch (USA) 48,78

800 m: 1. David Rudisha (Keňa) 1:45,14, 2. Andrew Osagie (V.Brit.) 1:46,44, 3. Timothy Kitum (Keňa) 1:46,93

5000 m: 1. Hagos Gebrhiwet (Etiópia) 13:10,03 - najlepší svetový výkon roka, 2. Vincent Kiprop Chepkok (Keňa) 13:15,51, 3. Ibrahim Jeilan (Etiópia) 13:16,46

trojskok: 1. Benjamin Compaore (Fr.) 16,45 m, 2. Christian Taylor (USA) 16,42, 3. Gaetan Saku Bafuanga Baya (Fr.) 16,15

guľa: 1. Ryan Whiting (USA) 21,27 m, 2. Reese Hoffa (USA) 20,69, 3. Cory Martin (USA) 20,60

ženy:

100 m: 1. Aleen Bailyová (Jam.) 11,37 s, 2. Miki Barberová (USA) 11,39, 3. Lekeisha Lawsonová (USA) 11,44

200 m: 1. Veronica Campbellová-Brownová (Jam.) 22,53, 2. Anneisha McLaughlinová (Jam.) 22,63, 3. Shalonda Solomonová (USA) 22,91

400 m: 1. Amantle Montshová (Botswana) 49,91 s, 2. Natasha Hastingsová (USA) 50,24, 3. Francena McCororyová (USA) 51,06

1500 m: 1. Abeba Aregawiová (Švéd.) 4:03,69, 2. Hellen Onsandová Obiriová (Keňa) 4:04,84, 3. Brenda Martinezová (USA) 4:06,25

3000 m prek.: 1. Lydiah Chepkuruiová (Keňa) 9:30,82, 2. Etenesh Diro Nedová (Etiópia) 9:33,76, 3. Sofia Assefová (Etiópia) 9:33,84

diaľka: 1. Janay DeLoachová (USA) 679 cm, 2. Shara Proctorová (V.Brit.) 672, 3. Eloyse Lesueurová (Fr.) 667

disk: 1. Sandra Perkovičová (Chor.) 68,48 m, 2. Gia Lewisová-Smallwoodová (USA) 61,86, 3. Melina Robertová-Michonová (Fr.) 61,45

oštep: 1. Christina Obergföllová (Nem.) 65,33, 2. Maria Abakumovová (Rus.) 64,25, 3. Kimberley Mickleová (Aust.) 63,93

výška: 1. Blanka Vlašičová (Chor.) 194 cm, 2. Emma Greenová Tregarová (Švéd.) 191, 3. Brigetta Barrettová (USA) 191.

žrď: 1. Jennifer Suhrová (USA) 463 cm, 2. Fabiana Murerová (Braz.) 453, 3. Yarisley Silvová (Kuba) 453

Majstrovstvá SR v polmaratóne a 4. Žiarsky mestský polmaratón:

Muži: 1. Tibor Šahajda (Obal servis Košice) 1:10:03 h, 2. Jozef Urban (JM Demolex Bardejov) 1:11:29, 3. Anatolij Maly (Ukr.) 1:11:39, 4. (3. v M-SR) Imrich Pástor (Obal servis Košice) 1:12:56, 5. (4. v M-SR) Roman Arbet (Demolex Bardejov) 1:13:04, 6. (5. v M-SR) Imrich Magyar (AC Nové Zámky) 1:14:42

Ženy: 1. Katarína Berešová (Obal servis Košice) 1:17:48, 2. Natália Malá (Demolex Bardejov) 1:27:00, 3. Patrícia Gánovská (Šport team Hritz Nová Lesná) 1:27:42, 4. Silvia Valová (Pravenec) 1:30:50, 5. Jana Martinská (Mac Redox Lučenec) 1:33:56, 6. Marcela Kocholová (MŠK Žiar nad Hronom) 1:42:46

Družstvá: 1. Obal servis Košice 3, 2. JM Demolex Bardejov 14, 3. AŠK Skalica 18


Hádzaná:

36. kolo základnej časti:

HC Štart Nové Zámky - HC SPORTA Hlohovec 29:34 (16:19)

Najviac gólov: Pogány, Sivák po 6, Ivanov 5 - Jurka 8, Zaťko 6/2, Ďuriš 4

Slovan Modra - HC winLand Michalovce 26:32 (12:18)

Najviac gólov: Tschur 9/6, Bača 7, Michalko 4/1 - Sadovij 10, P. Hruščák 7/4, Tibulevič 6

HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 29:34 (16:19)

Najviac gólov: Pogány a Sivák po 6, Ivanov 5 - Jurka 8, F. Zaťko 6/2, Ďuriš 4

1. MHK Košice - ŠKP Bratislava 35:24 (19:11)

Najviac gólov: Hricišon 7/3, Maguška 6/2, Pecha 6/1 - Kucharík 10/1, Slaninka 7, Demovič 4/1

MŠK Považská Bystrica - Tatran Prešov 28:33 (13:19)

Najviac gólov: Vallo 12, Cifra 6, Adamčík 4/2 - Antl 8, Krištopans 6, Petro a Pejovič po 5

Vyzývací pohár mužov - finále - odveta:

SKA Minsk (Biel.) - Handball Esch (Lux.) 32:24 (16:11) - prvý zápas 31:26, Minsk sa stal víťazom Vyzývacieho pohára mužov 2012/2013


Ragby:

Majstrovstvá Európy B-divízie žien:

Slovensko - Luxembursko 24:14, Slovensko - Andorra 0:10, Bulharsko - Slovensko 22:12, Lotyšsko - Slovensko 17:7


Basketbal:

Extraliga mužov - finále - piaty zápas (hrá sa na štyri víťazstvá):

MBK Rieker Komárno - BK Inter Incheba Bratislava 88:81 (25:19, 18:24, 30:18, 15:20) - stav série 3:2


Rýchlostná kanoistika:

Medzinárodná regata - finále na 1000 m:

Pretekári do 23 rokov:

Muži:

K1: 1. Matej Michálek (SR) 3:30,463, 2. Marek Krajčovič (SR) 3:31,198

K2: 1. Gábor Jakubík, Marek Krajčovič (SR) 3:11,666

K4: 1. Viktor Demin, Gábor Jakubík, Marek Krajčovič, Matej Michálek (SR) 2:53,254

C1: 1. Marc Tarling (Kan.) 3:54,,930, 2. Vincent Farkaš (SR) 3:58,210

Ženy:

K1: 1. Katherine Trotterová (V. Brit.) 4:00,140, 2. Simona Šamková (SR) 4:00,821

K2: 1. Maddy Schmidtová, Andreanne Langloisová (Kan.) 3:45,216

JUNIORI:

Chlapci:

K1: 1. Christoph Kornfeind (Rak.) 3:30,168

K2: 1. Camil Lahsini, Arthur Taubner (Fr.) 3:33,189, ... 6. Michal Forgách, Milan Fraňa (SR) 3:37,676

K4: 1. Finn Eidam, Jonathan Gerber, Marc Poth, Marius Radow (Nem.) 3:00,008, ... 6. Slovensko (Michal Blaho, Pál Horváth, Patrik Stránsky, Daniel Szokol) 3:24,950

C1: 1. Marc Keller (Nem.) 3:59,346, ... 6. Adam Gavenda (SR) 4:07,401

Dievčatá:

K1: 1. Rebeka Simonová (V. Brit.) 3:57,441, ... 6. Patrícia Drienovská (SR) 4:16,445

K2: Julia Ehrenfriedová, Jasmin Fritzová (Nem.) 3:45,565, ... 6. Patrícia Drienovská, Nikola Zatlkajová (SR) 4:05,162

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 18 364
  2. Vizuálny smog je problém 9 561
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 6 446
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 3 136
  5. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 082
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 851
  7. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 365
  8. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 246
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 1 905
  10. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 1 794

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTO

Vývojár palív v F1 pre SME: Niekedy vieme viac ako technici

Benoit Poulet už začína vyvíjať benzín na budúci rok.

ŠPORT

Namiesto starého hotela kúpil Trenčín. A prišiel futbalový zázrak

Futbalisti Trenčína zahanbili oveľa bohatší klub.

DOMOV

Spor o Ústavný súd sa opakuje. Zmeny možno ani nebudú

Kiska zatiaľ vymenil štyroch sudcov z trinástich.

Neprehliadnite tiež

Namiesto starého hotela kúpil Trenčín. A prišiel futbalový zázrak

Futbalisti Trenčína zahanbili oveľa bohatší klub.

Zenit Petrohrad prekonal rekord Barcelony, prispel aj Mak

Zenit predviedol obrat, v 3. predkole Európskej ligy zdolal Minsk 8:1.