Góly: 25. Justin Williams (Vojnov, Doughty), 28. Justin Williams (Kopitar, Vojnov) - 46. D. Boyle (Pavelski)
VODNÉ PÓLO
Finále play-off extraligy mužov (hrá sa na sedem získaných bodov):
ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto - ČH Hornets Košice 9:8 - bodový stav série: 6:6
TENIS
Roland Garros - Paríž:
Dvojhra mužov
1. kolo:
Horacio Zeballos (Arg.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:6 (9), 6:4, 6:7 (4), 2:6, 8:6
Janko Tipsarevič (Srb.-8) - Nicolas Mahut (Fr.) 6:2, 7:6 (4), 6:1
Lukasz Kubot (Poľ.) - Maxime Teixeira (Fr.) 6:4, 5:7, 7:6 (7), 6:2
Benoit Paire (Fr.-24) - Marcos Baghdatis (Cypr.) 3:6, 7:6 (1), 6:4, 6:4
2. kolo:
Roger Federer (Švaj.-2) - Somdev Devvarman (India) 6:2, 6:1, 6:1
Julien Benneteau (Fr.-30) - Tobias Kamke (Nem.) 7:6 (9), 7:5, 5:7, 0:6, 6:4
Gael Monfils (Fr.) - Ernests Gulbis (Lot.) 6:7 (5), 6:4, 7:6 (4), 6:2
Nicolás Almagro (Šp.-11) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:2, 6:4, 6:3
Milos Raonic (Kan.-14) - Michael Llodra (Fr.) 7:5, 3:6, 7:6 (3), 6:2
Gilles Simon (Fr.-15) - Pablo Cuevas (Urug.) 6:7 (2), 6:1, 6:1, 6:1
Andreas Seppi (Tal.-20) - Blaž Kavčič (Slovin.) 6:0, 7:6 (3), 6:7 (2), 4:6, 6:3
Tommy Robredo (Šp.-32) - Igor Sijsling (Hol.) 6:7 (2), 4:6, 6:3, 6:1, 6:1
Kevin Anderson (JAR-23) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:7 (8), 6:1, 7:5, 6:2
David Ferrer (Šp.-4) - Albert Montanes (Šp.) 6:2, 6:1, 6:3
Marin Čilič (Chor.-10) - Nick Kyrgios (Aus.) 6:4, 6:2, 6:2
Feliciano López (Šp.) - Joao Sousa (Portug.) 3:6, 6:3, 6:4, 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-6) - Jarkko Nieminen (Fín.) 7:6 (6), 6:4, 6:3
Viktor Troicki (Srb.) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 4:6, 7:6 (4), 6:0, 6:7 (7), 6:4
Jeremy Chardy (25-Fr.) - Roberto Bautista (Šp.) 6:1, 7:5, 6:4
Dvojhra žien
1. kolo:
Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR) - Yanina Wickmayerová (Bel.) 7:5 (5), 2:6, 6:2
Jamie Hamptonová (USA) - Lucie Šafářová (ČR-25) 7:6 (5), 3:6, 9:7
Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Heather Watsonová (V. Brit.) 6:4, 2:6, 6:4
Petra Kvitová (ČR-7) - Aravane Rezaiová (Fr.) 6:3, 4:6, 6:2
Ashleigh Bartyová (Aus.) - Lucie Hradecká (ČR) 7:5, 2:6, 6:1
Viktoria Azarenková (Biel.-3) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:1, 6:4
Maria Kirilenková (Rus.-12) - Nina Bratčikovová (Portug.) 6:0, 6:1
Kaia Kanepiová (Est.) - Klára Zakopalová (ČR-23) 7:6 (3), 6:2
Annika Becková (Nem.) - Sandra Záhlavová (ČR) 6:2, 6:1
Šuaj Pcheng (Čína) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:4, 6:2
2. kolo:
Sara Erraniová (Tal.-5) - Julia Putincevová (Kaz.) 6:1, 6:1
Ana Ivanovičová (Srb.-14) - Mathilde Johanssonová (Fr.) 6:2, 6:2
Virginie Razzanová (Fr.) - Zuzana KUČOVÁ (SR) 4:6, 6:2, 6:0
Serena Williamsová (USA-1) - Caroline Garciová (Fr.) 6:1, 6:2
Petra Cetkovská (ČR) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-19) 7:5, 2:6, 6:4
Bojana Jovanovská (Srb.) - Caroline Wozniacka (Dán.-10) 7:6 (2), 6:3
Roberta Vinciová (Tal.-15) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:4, 4:6, 6:2
Sabine Lisická (Nem.-32) - María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) 6:4, 6:0
Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Mallory Burdettová (USA) 6:3, 6:2
Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 1:6, 6:2, 6:2
Angelique Kerberová (8-Nem.) - Jana ČEPELOVÁ (SR) 6:2, 6:2
Varvara Lepčenková (USA-29) - Elina Svitolinová (Ukr.) 7:6 (5), 6:1
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-20) - Shelby Rogersová (USA) 3:6, 6:4, 6:4
Sorana Cirsteová (Rum.-26) - Johanna Larssonová (Švéd.) 6:1, 6:4
Muži - štvorhra - 1. kolo:
Eric Butorac, Jack Sock (USA) - Martin KLIŽAN, Igor ZELENAY (SR) 6:4, 6:4
Jamie Murray, John Peers (V. Brit./Aus.) - Julian Knowle, Filip POLÁŠEK (Rak./SR-15) 7:6 (5), 7:6 (5)
Ženy - štvorhra - 1. kolo:
Jelena Jankovičová, Mirjana Lučičová-Baroniová (Srb./Chor.) - Daniela HANTUCHOVÁ, Anabel Medinová Garriguesová (16-SR/Šp.) 6:4, 3:6, 6:2
BASKETBAL
Indiana (3. miesto po základnej časti) - Miami (4.) 99:92 (26:22, 22:25, 29:23, 22:22) - stav série 2:2
BEJZBAL
Toronto - Atlanta 6:7 - po 10. zmene
Houston - Colorado 1:2
Washington - Baltimore 9:3
Detroit - Pittsburgh 0:1 - po 11. zmene
Cincinnati - Cleveland 8:2
Boston - Philadelphia 1:3
New York Mets - New York Yankees 2:1
Tampa Bay - Miami 7:6
Milwaukee - Minnesota 5:6 - po 14. zmene
Chicago White Sox - Chicago Cubs - prerušené po 3. zmene za stavu 0:2, odložené
Kansas City - St. Louis 1:4
Los Angeles Dodgers - Los Angeles Angels 3:0
Seattle - San Diego 1:6
Oakland - San Francisco 6:3
FUTBAL
Grécko - 5. kolo play off o účasť v Lige majstrov a Európskej lige:
Asteras Tripolis - PAS Giannina 2:1
PAOK Solún - Atromitos Athinon 1:2
Švajčiarsko - 35. kolo:
Lausanne Sports - Servette 3:0
Luzern - Sion 2:0
FC St. Gallen - Grasshoppers Zürich 1:2
Young Boys - FC Bazilej 0:1
FC Zürich - Thun 2:0
Príprava
Nemecko - Ekvádor 4:2 (4:1) - hralo sa v Boca Raton na Floride
Góly: 1. a 17. Podolski, 5. a 24. L. Bender - 45. A. Valencia, 84. J. Ayoví
Katar - Azerbajdžan 1:1 (1:0)
Góly: 33. Al Khalfan (z pok. kopu) - 88. Dadašev
Anglicko - Írsko 1:1 (1:1)
Góly: 23. Lampard - 13. S. Long
Turecko - Lotyšsko 3:3 (2:0)
Góly: 8. Sahan, 23. Inan (z 11m), 59. Sari Hasan - 53. Gauračs, 68. a 84. Šabala
Izrael "21" - SR "21" 1:0 (1:0)
VOLEJBAL
Neoficiálny prípravný zápas v Liptovskom Jáne:
Slovensko - Česko 2:3 (15, 19, -18, -21, -15)
Zostava SR: Zaťko, Michalovič, Kohút, Kašper, Paták, Chrtiansky ml., liberá Ondrušek a Kubš (Bencz, Piovarči, Javorčík, M. Hriňák, Palgut)
KOLKY
Majstrovstvá sveta družstiev v Zalaegerszegu:
ŽENY:
Semifinále:
Rumunsko - Česko 6:2 (3653:3599)
Maďarsko - Chorvátsko 5:3 (3679:3584)
Finále:
Maďarsko - Rumunsko 7:1 (3526:3498)
Konečné poradie: 1. Maďarsko, 2. Rumunsko, 3. Česko a Chorvátsko,... Slovensko nepostúpilo zo štvrťfinále
MUŽI:
Semifinále:
Maďarsko - Rumunsko 6:2 (3924:3790)
Macedónsko - Srbsko 5:3 (3913:3909)
Finále:
Maďarsko - Macedónsko 7:1 (4012:3809)
Konečné poradie: 1. Maďarsko, 2. Macedónsko, 3. Srbsko a Rumunsko,... Slovensko nepostúpilo zo základnej skupiny