Športové výsledky (8. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL

Finále Východnej konferencie:

Boston - Pittsburgh 1:0 - konečný stav série 4:0

Gól: 46. McQuaid. Brankári: Rask - Vokoun, strely na bránku: 24:26. Diváci: 17.565.


Futbal

Africká časť kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2014:

A-skupina:

Stredoafrická republika - Juhoafrická republika 0:3 (0:2)

Botswana - Etiópia 1:2 (0:2)

B-skupina:

Sierra Leone - Tunisko 2:2 (1:0)

Kapverdy - Rovníková Guinea 2:1 (1:0)

C-skupina:

Gambia - Pobrežie Slonoviny 0:3 (0:1)

D-skupina:

Zambia - Lesotho 4:0 (1:0)

E-skupina:

Gabon - Kongo 0:0

J-skupina:

Angola - Senegal 1:1 (0:1)

Uganda - Libéria 1:0 (1:0)

Európska časť kvalifikácie o postup na MS 2014:

E-skupina:

Švajčiarsko - Cyprus 1:0 (0:0)

Výsledky duelov juhoamerickej kvalifikácie o postup na MS 2014:

Peru - Ekvádor 1:0 (1:0)

Paraguaj - Čile 1:2 (0:1)

Argentína - Kolumbia 0:0

Bolívia - Venezuela 1:1 (0:0)

Výsledky kvalifikačných zápasov CONCACAF o postup na majstrovstvá sveta 2014:

Panama - Mexiko 0:0

Kostarika - Honduras 1:0 (1:0)

Jamajka - USA 1:2 (0:1)

Kvalifikácia ME hráčov do 21 rokov:

8. skupina:

Azerbajdžan - Macedónsko 0:0

Majstrovstvá Európy hráčov do 21 rokov v Izraeli:

A-skupina:

Anglicko - Nórsko 1:3 (0:2)

Taliansko - Izrael 4:0 (2:0)


Tenis

Roland Garros

Dvojhra žien - finále:

Serena Williamsová (1-USA) - Maria Šarapovová (2-Rus.) 6:4, 6:4

Štvorhra mužov - finále:

Bob Bryan, Mike Bryan (USA-1) - Michael Llodra, Nicolas Mahut (Fr.) 6:4, 4:6, 7:6 (4) za 135 minút

Dvojhra chlapcov - finále:

Christian Garín (Čile) - Alexander Zverev (Nem.-4) 6:4, 6:1 za 66 minút

Dvojhra dievčat - finále:

Belinda Bencicová (Švaj.-2) - Antonia Lottnerová (Nem.-5) 6:1, 6:3 za 66 minút

Štvorhra dievčat - finále:

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková (ČR-2) - Doménica Gonzálezová, Beatriz Haddadová Maiová (Ekv./Braz.) 7:5, 6:2 za 70 minút

Štvorhra chlapcov- finále:

Kyle Edmund, Frederico Ferreira Silva (V. Brit./Portug.-3) - Christian Garín, Nicolas Jarry (Čile-5) 6:3, 6:3 za 53 minút


Motorizmus

Veľká cena Kanady - kvalifikácia:

1. Sebastian Vettel (Nem./RedBull-Renault) 1:25,425, 2. Lewis Hamilton (V. Brit./Mercedes) 1:25,512, 3. Valtteri Bottas (Fín./ Williams-Renault) 1:25,897, 4. Nico Rosberg (Nem./Mercedes) 1:26,008, 5. Mark Webber (Austr./RedBull-Renault) 1:26,208, 6. Fernando Alonso (Šp./Ferrari) 1:26,504, 7. Jean-Eric Vergne (Fr./Toro Rosso-Ferrari) 1:26,543, 8. Adrian Sutil (Nem./Force India-Mercedes) 1:27,348, 9. Kimi Räikkönen (Fín./Lotus-Renault) 1:27,432, 10. Daniel Ricciardo (Austr./Toro Rosso-Ferrari) 1:27,946


Cyklistika

Preteky Critérium du Dauphiné:

7. etapa (Le Pont-de-Claix - Superdévoluy, 187,5 km): 1. Samuel Sánchez (Šp.) Euskaltel Euskadi 5:26:14 h, Jakob Fuglsang (Dán.) Astana - rovnaký čas ako víťaz, 3. Richie Porte (Aus.) Sky +15 s, 4. Daniel Moreno (Šp.) Kaťuša, 5. Stef Clement (Hol.) Blanco, 6. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar - všetci +16,... 82. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +16:06


Vodný slalom

Majstrovstvá Európy

3xK1 muži: 1. Česko (Vavřinec Hradilek, Jiří Prskavec, Vít Přindiš) 92,30 (2), 2. Nemecko (Sebastian Schubert, Hannes Aigner, Fabian Dörfler) 93,01 (0), 3. Poľsko (Dariusz Popiela, Grzegorz Polaczyk, Rafal Polaczyk) 94,24 (0), 4. Slovensko (Martin Halčin, Ján Šajbidor, Jakub Grigar) 99,26 (4), 5. Švajčiarsko 99,84 (0), 6. Rakúsko 102,62 (2)

3xC1 muži: 1. Slovensko (Matej Beňuš, Jerguš Baďura, Alexander Slafkovský) 98,99 (0 trestných sekúnd), 2. Nemecko (Sideris Tasiadis, Jan Benzien, Franz Anton) 100,53 (0), 3. Slovinsko (Luka Božič, Benjamin Savšek, Anže Berčič) 103,58 (4), 4. Taliansko 104,19 (0), 5. Veľká Británia 110,54 (4), 6. Španielsko 112,72 (6)

C1 muži: 1. Jan Benzien (Nem.) 89,80 (0), 2. Sideris Tasiadis (Nem.) 91,22 (2), 3. Matej Beňuš (SR) 91,57 (0), 4. Jon Erguin (Šp.) 95,04 (2), 5. Ander Elosegi (Šp.) 95,16 (2), 6. Denis Gargaud Chanut (Fr.) 96,12 (4),... v semifinále 12. Jerguš Baďura 96,78 (2), 20. Alexander Slafkovský (obaja SR) 100,88 (8) - nepostúpili do finále

K1 muži: 1. Jiří Prskavec (ČR) 81,17 (0), 2. Michael Kurt (Švaj.) 81,80 (0), 3. Sebastian Schubert (Nem.) 83,62 (0), 4. Dariusz Popiela (Poľ.) 83,95 (0), 5. Giovanni de Gennaro (Tal.) 84,34 (0), 6. Samuel Hernanz (Šp.) 84,41 (0),... v semifinále 21. Jakub Grigar 89,64 (2), 25. Martin Halčin 90,68 (0), 29. Ján Šajbidor (všetci SR) 91,64 (6) - nepostúpili do finále

C1 ženy: 1. Caroline Loirová (Fr.) 114,39 (0), 2. Julia Schmidová (Rak.) 114,91 (0), 3. Nuria Vilarrublová (Šp.) 123,21 (0), 4. Alexandra Ľačinová (Rus.) 131,03 (2), 5. Oriane Reboursová (Fr.) 136,74 (10), 6. Kimberley Wodsová (V.Brit.) 138,51 (6),... v semifinále 19. Katarína Macová (SR) 228,15 (60) - nepostúpila do finále


Hádzaná

II. fáza kvalifikácie MS 2013 v hádzanej žien - odvety:

Rumunsko - Slovensko 30:22 (18:14) - prvý zápas 23:21, Rumunsko postúpilo na MS

Dánsko - Turecko 31:26 (13:15) - prvý zápas 42:24, Dánsko postúpilo na MS

Česko - Island 26:21 (15:9) - prvý zápas 29:17, Česko postúpilo na MS

Poľsko - Švédsko 32:31 (17:15) - prvý zápas 26:23, Poľsko postúpilo na MS


Rýchlostná kanoistika

Majstrovstvá Európy vo kanoistickom maratóne v portugalskom Vila Verde:

K2 juniori: 1. Casper Pretzmann, Morten Graversen (Dán.) 1:29:00,82 h, 2. David Martin, Fernando Garcia (Šp.) 1:32:18,80, 3. Péter Freisták, Gergely Oláh (Maď.) 1:32:26,56

K2 juniorky: 1. Samantha Reesová-Clarková, Amy Wardová (V.Brit.) 1:20:47,59, 2. Zsófia Metzová, Mercédesz Mátyásová 1:21:57,16, 3. Fanni Lőveiová, Kitti Lőveiová (všetky Maď.) 1:22:00,87

C2 juniori: 1. Norbert Paufler, Norbert Burony 1:22:05,48, 2. Márk Török, Zoltán Koleszár (všetci Maď.) 1:22:41,45, 3. Roman Furtak, Lawrence Drojetzki (Poľ.) 1:23:42,26

K1 muži: 1. Ivan Alonso (Šp.) 2:11:37,92, 2. José Ramalho (Portug.) 2:11:40,60, 3. Máté Petrovics (Maď.) 2:11:46,62

K1 ženy: 1. Alexandra Barová (Maď.) 2:05:41,33, 2. Lenka Hrochová (ČR) 2:05:43,79, 3. Edina Csernáková (Maď.) 2:06:05,27

C1 muži: 1. Antonio Campos 2:03:33,61, 2. Manuel Garrido (obaja Šp.) 2:04:46,46, 3. Matthias Ebhardt (Nem.) 2:06:20,76


Stolný tenis

Siedme podujatie seriálu prestížnych turnajov ITTF World Tour Zagreb Open 2013:

Dvojhra mužov:

3. kolo (osemfinále): Ľubomír Pištej (SR) - Jakub Dyjas (Poľ.) 4:2 (-5, 5, -8, 9, 7, 6)

štvrťfinále: Ľubomír Pištej (SR) - Abdel-Kader Salifou (Fr.) 1:4 (9, -4, -8, -2, -9)

Dvojhra žien:

2. kolo (osemfinále): Barbora Balážová (SR) - Laura Gasnierová (Fr.) 4:1 (-7, 7, 6, 11, 9)

štvrťfinále: Barbora Balážová (SR) - Matilda Ekholmová (Švéd.) 3:4 (-9, 6, 7, -8, 11, -11, -6)

Dvojhra hráčov do 21 rokov:

2. kolo (osemfinále): Samuel Novota (SR) - Can Akkuzu (Fr.) 3:1 (-8, 8, 10, 9)

štvrťfinále: Samuel Novota (SR) - Thomas Le Breton (Fr.) 2:4 (-8, 6, 7, -1, -5, -7)

Dvojhra hráčok do 21 rokov:

štvrťfinále: Barbora Balážová (SR) - Lea Rakovacová (Chor.) 4:0 (7, 8, 6, 8)

semifinále: Barbora Balážová (SR) - Krisztina Ambrusová (Maď.) 4:2 (-5, 6, 6, -3, 6, 9)

finále: Barbora Balážová (SR) - Sofia Polcanovová (Rak.) 0:4 (-9, -9, -14, -8)


Americký futbal

4. kolo Stredoeurópskej Interligy CEI 2013:

Budapešť Hurricanes - Bratislava Monarchs 13:14


Hokejbal

MS v hokejbale - štvrťfinále:

ŽENY: Slovensko - Veľká Británia 16:0 (3:0, 6:0, 7:0)

MUŽI: USA - Slovensko 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)


Futsal

Slovenský pohár - Final Four:

finále:

Slov-matic FOFO Bratislava - Across Pinerola Bratislava 5:3 (1:0)

Góly: 1. Várady, 25. a 37. Fehérvári, 33. Bahna, 36. Haľko - 27. a 38. Krištofík, 40. Cintula

o 3. miesto:

Futsal team Levice - ŽFA Žirafa Žilina 5:3 (2:2)

semifinále:

Futsal team Levice - Slov-matic FOFO Bratislava 1:11 (1:4)

ŽFA Žirafa Žilina - Across Pinerola Bratislava 1:4 (1:1)


Volejbal

Prípravný zápas:

Maďarsko - Slovensko 3:1 (14, 28, -15, 21) - dodatkový set 13:21

Zostava SR: Masný 1, Michalovič 2, Kohút 6, Paták 16, Chrtiansky ml. 14, Piovarči 12, libero Kubš (Bencz 21, Kašper 1, Zaťko 0, Javorčík 4)

Základná fáza Svetovej ligy vo volejbale mužov:

B-skupina:

Rusko - Irán 3:1 (23, 22, -17, 18)

C-skupina:

Kórejská republika - Fínsko 0:3 (-23, -23, -20)

Holandsko - Japonsko 3:1 (-19, 20, 22, 18)


Horská cyklistika

4. kolo Slovenského pohára v cross country maratóne horských cyklistov v okolí Dolného Kubína:

66 km

Muži: 1. Radovan Bíroš (Sportakus Cycling Team) 3:04:12,2 h, 2. Karel Hartl (ČR) +8:13,4 min, 3. Tomáš Dedinský (Športový klub Devínska Kobyla) +9:25,8

Ženy: 1. Zuzana Juhásová (CK Svätý Jur) 3:46:17,1 h, 2. Monika Janzenová (Nem.) +38:25,7 min, 3. Mária Stanovičová (Honeywell Partizánske) +45:45,5

39 km

Muži: 1. Tomáš Višňovský (PROefekt team) 1:34:58,9 h

Ženy: 1. Andrea Juhásová (CK Svätý Jur) 1:54:17,8 h

25 km

Muži: 1. Michal Chodelka (Žilina) 1:08:02,2 h

Ženy: 1. Jela Zacharová (TJ Dynamo) 1:32:37,8 h


Box

Majstrovstvá Európy:

ľahká mušia hmotnosť (46-49 kg): finále: David Ajrapeťan (Rus.) - Patrick Barnes (Ír.) bez boja

mušia hmotnosť (do 52 kg): finále: Andrew Selby (Wales) - Michael Conlan (Ír.) 2:1,

bantamová hmotnosť (do 56 kg): finále: John Joseph Nevin (Ír.) - Mikola Bucenko (Ukr.) 3:0,

ľahká hmotnosť (do 60 kg): finále: Pavlo Iščenko (Ukr.) - Vasgen Safarianc (Biel.) 2:0,

ľahká welterová hmotnosť (do 64 kg): finále: Armen Sakarjan (Rus.) - Dmitrij Galagot (Mold.) 3:0,

welterová hmotnosť (do 69 kg): finále: Alexander Besputin (Rus.) - Arayk Maruťan (Nem.) 3:0,

stredná hmotnosť (do 75 kg): finále: Jason Quigley (Ír.) - Bogdan Juratoni (Rum.) 2:1,

poloťažká hmotnosť (do 81 kg): finále: Nikita Ivanov (Rus.) - Peter Mullenberg (Hol.) 3:0,

ťažká hmotnosť (do 91 kg): finále: Alexej Jegorov (Rus.) - Tejmur Mammadov (Azerb.) tech. K.O. v 2. kole,

superťažká hmotnosť (nad 91 kg): finále: Magomedrasul Medžidov (Azerb.) - Sergej Kuzmin (Rus.) 3:0


In-line hokej

ELITNÁ DIVÍZIA

o 3. miesto:

Kanada - Slovensko 5:1 (0:0, 2:0, 2:0, 1:1)

Góly: 20. Ross (Grassi, Foote), 23. Terry (Woods, Ross), 26. Woods, 28. Ross, 44. Henderson (Woods, Terry) - 47. F. Novák (Prokop)

finále:

USA - Švédsko 6:3 (1:1, 0:1, 2:0, 3:1)

o 7. miesto: Fínsko - Slovinsko 8:3 (0:0, 2:2, 3:0, 3:1)

Konečné poradie: 3. Kanada, 4. Slovensko, 5. Česko, 6. Nemecko, 7. Fínsko, 8. Slovinsko - zostup do I. divízie


Atletika

Míting IAAF World Challenge v holandskom Hengele:

MUŽI

200 m: 1. Martina (Hol.) 20,23, 2. Ellington (V. Brit.) 20,42, 3. Miller (Bah.) 20,63

800 m: 1. Bosse (Fr.) 1:44,89, 2. Olivier (JAR) 1:44,96, 3. Lewandowski (Poľ.) 1:45,50

1500 m: 1. S. Kiplagat (Keňa) 3:35,69, 2. Vojta (Rak.) 3:36,36, 3. G. Mekonnen (Et.) 3:36,85

5000 m: 1. Edris (Et.) 13:04,65, 2. A. Choge 13:05,31, 3. C. Rutto (obaja Keňa) 13:12,91

110 m prek.: 1. R. Brathwaite (Barb.) 13,21, 2. Sie Wen-jun (Čína) 13,42, 3. Noga (Poľ.) 13,47

400 m prek.: 1. R. Williams (V. Brit.) 49,09, 2. T. Thomas (Aus.) 49,68, 3. Yates (V. Brit.) 50,30

žrď: 1. Jeng (Švéd.) 550

diaľka: 1. Makusha 820 (+5,3), 2. Reif (Nem.) 808, 3. Gaisah (Ghana) 803

guľa: 1. Hoffa (USA) 20,82, 2. D. Armstrong (Kan.) 20,52, 3. Prášil (ČR) 20,38

disk: 1. Malachowski (Poľ.) 71,84 - svetový výkon roka (SVR), 2. Harting (Nem.) 69,91, 3. Urbanek (Poľ.) 64,89

ŽENY

200 m: 1. Remeňová (Ukr.) 22,70, 2. Townsendová (USA) 22,74, 3. Schippersová (Hol.) 22,84

400 m: 1. Bakerová (USA) 51,73, 2. P. Hallová (Jam.) 51,77, 3. Childová (V. Brit.) 52,08

800 m: 1. Aregawiová (Švéd.) 1:59,20, 2. Arzamasovová (Biel.) 2:00,58, 3. Englandová (V. Brit.) 2:01,42

5000 m: 1. Ayanová 14:52,42, 2. Diribová (obe Et.) 14:52,89, 3. Jebetová (Keňa) 14:54,12

žrď: 1. Y. Silvová (Kuba) 490 - SVR, 2. Feofanovová 460, 3. Kirjašovová (obe Rus.) 450

29. ročník memoriálu Tomáša Babiaka v rámci ôsmeho podujatia seriálu Grand Prix Slovensko 2013:

MUŽI

100 m: 1. T. Benko (Slávia STU Bratislava) 10,85 (v rozbehu 10,81), 2. Bárta (ČR) 10,99 (v rozbehu 10,95), 3. Šajbidor (Slávia Trnava) 11,01

200 m: 1. Šimík (Slávia STU) 22,11, 2. Boček (ČR) 22,31, 3. Fázik (VŠC Dukla B. Bystrica) 22,42

400 m: 1. Privalinec (ŠK ŠOG Nitra) 48,93, 2. Timoranský (AC N. Zámky) 49,29, 3. Boček (ČR) 49,63

800 m (Cena Pavla Gleska): 1. Al Mahruqi (Omán) 1:54,09, 2. Jablokov (Slávia UK Bratislava) 1:54,41, 3. Al Hasani (Omán) 1:55,27

5000 m: 1. Valachovič (AC Malacky) 15:41,98

110 m prek.: 1. Bician (Slávia UK) 14,59, 2. Hammel (Slávia Trnava) 15,35

400 m prek.: 1. Olejník (VŠC Dukla) 54,14, 2. Mikloš (Slávia STU) 57,26

výška: 1. Horák (VŠC Dukla) 220, 2. Ľ. Zeman (Vital Bratislava) 200, 3. Bašo (Sparta P. Bystrica) 200

diaľka (Cena Štefana Molnára): 1. Veszelka (MAC Redox Lučenec) 725, 2. Bětuňák (ČR) 716

trojskok: 1. Koch (Slávia UK) 14,68

guľa: 1. Dumitrica (Rak.) 14,02

oštep (Memoriál Tomáša Babiaka): 1. Ženúch (VŠC Dukla) 77,07, 2. Bartoň (AC Stavbár Nitra) 63,28

ŽENY

100 m: 1. Kršáková (Spartak Dubnica n/V.) 11,64 (v rozbehu 11,66), 2. Kleiserová (Rak.) 12,15, 3. Prochová (ČR) 12,38

200 m: 1. Kršáková (Dubnica) 24,09, 2. Kleiserová (Rak.) 25,15, 3. Prochová (ČR) 25,29

400 m: 1. Šalgovičová (Slávia Trnava) 56,18, 2. Holleyová (Dubnica) 56,42, 3. Foretová (ČR) 58,86

800 m: 1. Pokrivačová (Slovin.) 2:12,76

3000 m: 1. Pokorná (Slávia STU) 10:52,15

100 m prek.: 1. Sotáková 13,85, 2. Muchová (obe ČR) 14,16, 3. Koppitschová (Rak.) 14,41

400 m prek.: 1. Holleyová (Dubnica) 1:00,45, 2. Daksbacehrová (Rak.) 1:02,87

výška: 1. Gollnerová (Rak.) 178, 2. Nová (ČR) 178, 3. Scheifingerová (Rak.) 174, 4. Srnková (Slávia STU) 174

diaľka: 1. Korešová (ČR) 654, 2. Karperová (Slávia Trnava) 580

guľa: 1. Krištofičová (Slávia UK) 14,21

oštep: 1. Ogrodníková (ČR) 54,43, 2. Ľašová (VŠC Dukla) 48,66

19. ročník Memoriálu Prima Nebiola v Ríme:

MUŽI

100 m: 1. Harvey (Jam.) 10,26, 2. Tumi 10,27

200 m: 1. Manenti (Tal.) 20,79

400 m: 1. Galvan (Tal.) 46,40

800 m: 1. Renaudie (Fr.) 1:47,41

5000 m: 1. Tirop (Keňa) 13:32,09

110 m prek.: Osaghae (USA) 13,49, 2. Bascou (Fr.) 13,64, 3. Mazáč (ČR) 13,68,... 6. Robles (Kuba) 13,82

disk: 1. Faloci (Tal.) 62,82

ŽENY

100 m: 1. Bayneová (USA) 11,31, 2. Povhová (Ukr.) 11,40

400 m: 1. Bazzoniová (Tal.) 52,64

800 m: 1. N. Jepkosgeiová (Keňa) 2:00,32, 2. Žušmanová 2:00,92, 3. Tkačuková (obe Ukr.) 2:01,75

100 m prek.: 1. Q. Harrisonová 12,64, 2. L. Jonesová (obe USA) 12,74, 3. Porterová (V. Brit.) 12,83

400 m prek.: 1. Muhammadová (USA) 54,66, 2. Spenceová (USA) 55,99

diaľka: 1. Jimohová (USA) 663, 2. Klišinová (Rus.) 659, 3. Grivová (Lot.) 654

kladivo: 1. Silasová (Tal.) 65,64

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  2. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  3. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  5. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  7. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  1. Nová veľvyslankyňa Turecka na návšteve EU v Bratislave
  2. Prijatie delegácie rektorov ekonomických univerzít z Indonézie
  3. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  4. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  5. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  6. Takmer polovicu porúch šikmých striech spôsobujú zlé doplnky
  7. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  8. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  9. Ukončil si 1.stupeň vysokoškolského štúdia a chceš pokračovať?
  10. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 11 388
  2. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 8 399
  3. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 7 038
  4. Desať obľúbených miest v Chorvátsku 6 738
  5. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 6 526
  6. Viete, čo kupujete? Ako rozoznať kvalitný chlieb od nekvalitného 5 863
  7. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 5 615
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 5 048
  9. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 3 184
  10. Sendvičová drevostavba v kostýme drevenice 2 772

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Dominik Dán: Môj rukopis si do konca prečítalo len jedno vydavateľstvo

Najčítanejší spisovateľ má so slovenskými podnikateľmi zlú skúsenosť.

SVET

Kajínek opustil väzenie a ďakoval Zemanovi za milosť

Zeman podpísal milosť pre Jiřího Kajínka.

EKONOMIKA

Carrefour vrátil veriteľom smiešnu sumu. Podľa súdu to je v poriadku

Reťazec vrátil tri percentá z dlhov.

Neprehliadnite tiež

Do Litvy pôjde omladené mužstvo. Kozák nominoval aj Weissa či Bénesa

Slovákom patrí po polovici kvalifikácie MS a piatich odohraných kolách 2. priečka v tabuľke F-skupiny.

Šokovaný je celý Manchester, aj futbalové kluby a osobnosti

Výbuch pred koncertnou halou si vyžiadal najmenej 22 mŕtvych.

FC VSS Košice majú stále problémy, Djokovičovi poslali peniaze na zlý účet

Disciplinárna komisia FIFA rieši klub z východu pre podlžnosti voči trojici bývalých hráčov.

United chce získať trofej, ktorú ešte nemá. Mourinho sa môže zapísať do histórie

Manchester United sa dlhodobo netají tým, že túži vyhrať Európsku ligu a zabezpečiť si miestenku v LM.