Športové výsledky (9. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

NHL

Finále Západnej konferencie:

Chicago - Los Angeles 4:3 po predĺžení (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0) - stav série 4:1, Chicago postúpilo do finále

Góly: 4. Keith (Rozsíval), 6. Kane (Toews, Bickell), 57. Kane (Bickell), 92. Kane (Toews) - 30. King (Williams, Quick), 44. Kopitar (Carter, Richards), 60. Richards (Kopitar, Vojnov)


Futbal

Africká časť kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2014:

E-skupina:

Niger - Burkina Faso 0:1 (0:0)

G-skupina:

Guinea - Mozambik 6:1 (3:1)

Zimbabwe - Egypt 2:4 (1:2)

Článok pokračuje pod video reklamou

H-skupina:

Mali - Rwanda 1:1 (0:1)

Benin - Alžírsko 1:3 (1:2)

I-skupina:

Togo - Kamerun 2:0 (1:0)

ME hráčov do 21 rokov, B-skupina:

Holandsko "21" - Rusko "21" 5:1 (1:0)

Nemecko "21" - Španielsko "21" 0:1 (0:0)

5. kolo brazílskej ligy:

Corinthians - Portuguesa 0:0

Criciuma - Flamengo 0:3

Cruzeiro - Internacional 2:2

Vasco da Gama - Esporte Clube Bahia 1:1

Ponte Preta - Botafogo 0:2

17. kolo argentínskej ligy:

Arsenal - Quilmes 1:2

Atletico Belgrano - San Martin (San Juan) 0:2

Godoy Cruz - Tigre 0:1

Prípravné zápasy:

Španielsko - Haiti 2:1 (2:0)

Brazília - Francúzsko 3:0 (0:0)

FC Zbrojovka Brno (ČR-I. liga) - kombinovaný tím ŠK Slovan Bratislava 3:1 (0:1)


AHL

Calderov pohár, finále - 1. zápas:

Syracuse Crunch - Grand Rapids Griffin 1:3, stav série: 0:1


Tenis

Roland Garros

Dvojhra mužov - finále:

Rafael Nadal (3-Šp.) - David Ferrer (4-Šp.) 6:3, 6:1, 6:3

Štvorhra žien - finále:

Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová (Rus.-4) - Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-1) 7:5, 6:2 za 98 minút (65, 33)

Košice Open

Dvojhra - kvalifikácia - 3. kolo (finále):

Damir Džumhur (Bos. a Herc.-1) - Kamil Čapkovič (SR-6) 6:4, 6:1

Vladimir Užilovskij (Ukr.-7) - Norbert Gombos (SR-2) 6:4, 6:0

Maximilian Neuchrist (Rak.-3) - Ivo Klec (SR-8) 6:2, 6:3


Cyklistika

Critérium du Dauphiné:

8. etapa (Sisteron - Risoul, 155,5 km): 1. Alessandro de Marchi (Tal.) Androni Giocattoli 4:28:09 h, 2. Christopher Froome (V. Brit.) Sky, 3. Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp obaja +24 s, 4. Richie Porte (Aus.) Sky +31, 5. Jakob Fuglsang (Dán.) Astana +38, 6. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar +49

Konečné poradie: 1. Christopher Froome (V. Brit.) Sky 29:28:46 h, 2. Richie Porte (Aus.) Sky +58s, 3. Daniel Moreno (Šp.) Kaťuša +2:12 min, 4. Jakob Fuglsang (Dán.) Astana +2:18, 5. Daniel Navarro (Šp.) Cofidis +2:20, 6. Michael Rogers (Aus.) Team Saxo-Tinkoff +3:08


Vodný slalom

Majstrovstvá Európy:

K1 ženy: 1. Fiona Pennieová (V.Brit.) 91,54 (0), 2. Stefanie Hornová (Tal.) 95,04 (0), 3. Viktoria Wolffhardtová (Rak.) 103,48 (2), 4. Eva Ornstová (ČR) 103,69 (4), 5. Claudia Bärová (Nem.) 146,73 (50), 6. Urša Krageljová (Slovin.) 146,84 (50), ... v semifinále 21. Jana Dukátová 101.26 (2), 23. Kristína Nevařilová 101,72 (0), 26. Elena Kaliská (všetky SR) 106,62 (4) - nepostúpili do finále

C2 muži : 1. Pierre Labarelle, Nicolas Peschier (Fr.) 95,33 (0), 2. Marcin Pochwala, Piotr Szczepaňski (Poľ.) 96,25 (0), 3. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně (ČR) 97,06 (4), 4. Gauthier Klauss, Matthieu Peche (Fr.) 98,10 (2), 5. Hugo Biso, Pierre Picco (Fr.) 98,13 (0), 6. Filip Brzeziňski, Andrzej Brzeziňski (Poľ.) 98,61 (2), 7. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner 99,13 (0), ... 10. Ladislav Škantár, Peter Škantár 149,96 (50), ... v semifinále 16. Tomáš Kučera, Ján Bátik (všetci SR) 107,12 (0) - nepostúpili do finále

3xK1 ženy: 1. Francúzsko (Carole Bouzidiová, Marie Zelia Lafontová, Emilie Ferová)108,71 (4), 2. Veľká Británia (Fiona Pennieová, Elizabeth Neaveová, Bethan Lathamová) 116,85 (6), 3. Česko (Eva Ornstová, Kateřina Kudějová, Štěpánka Hilgertová) 121,98 (6), 4. Slovensko (Jana Dukátová, Elena Kaliská, Kristína Nevařilová) 124,05 (10), 5. Nemecko 127,21 (4), 6. Španielsko 130,81 (4)


Hádzaná

Odvety baráže o MS 2013 v hádzanej žien:

Rumunsko - SLOVENSKO 30:22 (18:14), prvý zápas 23:21, postúpilo Rumunsko

Španielsko - Macedónsko 27:16 (16:8), prvý zápas 27:21, postúpilo Španielsko

Poľsko - Švédsko 32:31 (17:15), prvý zápas 26:23, postúpilo Poľsko

Česko - Island 26:21 (15:9), prvý zápas 29:17, postúpilo Česko

Dánsko - Turecko 31:26 (13:15), prvý zápas 42:24, postúpilo Dánsko

Rusko - Holandsko 21:33 (10:11), prvý zápas 27:26, postúpilo Holandsko

Ukrajina - Nemecko 22:25 (10:11), prvý zápas 16:24, postúpilo Nemecko

Chorvátsko - Francúzsko 26:30 (12:13), prvý zápas 18:18, postúpilo Francúzsko


Vodné pólo

Turnaj Mithat Hantal Memorial v Istanbule:

Gruzínsko - Slovensko 10:6 (2:1, 3:2, 3:1, 2:2)

Turecko - Rumunsko 7:8

Konečná tabuľka:

1. Gruzínsko 3 3 0 0 30:24 9

2. Rumunsko 3 2 0 1 27:24 6

3. Turecko 3 1 0 2 26:24 3

4. Slovensko 3 0 0 3 19:30 0


Rýchlostná kanoistika

Majstrovstvá Európy vo kanoistickom maratóne:

K2 muži: 1. Emilio Merchan, Ivan Alonso (Šp.) 2:02:28,45 h, 2. Jakub Adam, Michael Odvarko (ČR) 2:02:38,62, 3. Adrián Boros, László Solti (Maď.) 2:02:41,03

K2 ženy: 1. Fay Lamphová, Lizzie Broughtonová (V.Brit.) 1:57:28,82, 2. Nuria Villaceová, Raquel Carbajová (Šp.) 1:57:49,71, 3. Vanda Kiszliová, Alexandra Barová (Maď.) 1:58:10,93

C2 muži: 1. Oscar Graňa, Ramon Ferro (Šp.) 1:55:02,23, 2. Márton Kövér, Attila Györe (Maď.) 1:55:09,67, 3. Alan Avila, Carlos Vega (Šp.) 1:55:47,96


Motorizmus

Veľká cena Kanady seriálu MS formuly 1:

1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault 1:32:09,143 h, 2. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +14,408 s, 3. Lewis Hamilton (V. Brit.) Mercedes +15,942, 4. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +1:09,725 min, 5. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes, 6. Jean-Éric Vergne (Fr.) Toro Rosso, 7. Paul di Resta (V. Brit.) Force India-Mercedes. 8. Felipe Massa (Braz.) Ferrari, 9. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus-Renault, 10. Adrian Sutil (Nem.) Force India - všetci zaostali o 1 kolo

Superstars International Series v Orechovej Potôni:

1. jazda: 1. Vitantonio Liuzzi (Tal./Mercedes AMG C63) 29:05,990 min, 2. Thomas Biagi (Tal./Mercedes AMG C63) +1,609 s, 3. Giovanni Berton (Tal./BMW M3 E92) +4,374, 4. Fabrizio Giovanardi (Tal./Porsche Panamera) +9,230, 5. Max Mugelli (Tal./BMW M3 E92) +12,000

2. jazda: 1. Berton 29:22,493, 2. Biagi +10,076, 3. Gianni Morbidelli (Tal./Audi RS5) +14,198, 4. Luigi Ferrara (Tal./Mercedes AMG C63) +18,595, 5. Mugelli +18,669

GT Sprint International Series:

1. jazda: 1. Thomas Schöffler, Antti Buri (Audi R8) 1:01:02,988, 2. Andrej STUDENIČ, Patrik TKÁČ (Ferrari 458) +9,227, 3. Roberto Del Castello, Piero Necchi (Corvette Z06R) +15,549, 4. Glauco Solieri (Porsche 911) +31,617, 5. Fernando Croce (Ferrari 458) 31,617,..., 7. Miro KONÔPKA, Rudolf MACHÁNEK (Porsche 997) +1 kolo, 8. Peter Vančo (Ferrari 458) + 1 kolo,

2. jazda: 1. Solieri 1:01:22,527, 2. STUDENIČ, TKÁČ +6,878, 3. Michael VORBA, Ľubomír JAKUBÍK (Ferrari 458) +7,689, 4. Croce +47,735, 5. Del Castello, Necchi +1:17,660

Moris Cup Jahodná:

1. Jaroslav Krajčí (SR/Lola B02/50) 3:39,124 min, 2. Václav Janík (ČR/Lola B02/50) +0,493 s, 3. Tomasz Nagorski (Poľ./Subaru Impreza 4 Turbo) +18,764, 4.Dan Michl (ČR/Lotus Evora) +20,631, 5. Jiří Svoboda (ČR/Norma M20F) +25,636, 6. Jozef Béreš ml. (SR/Audi Quattro S1) +31,671


Volejbal

Svetová liga vo volejbale mužov:

A-skupina, Varšava:

Poľsko - Brazília 1:3 (-22, -20, 22, -15)

Francúzsko - Bulharsko 2:3 (-21, 14, 21, -22, -11) a 0:3 (-24, -29, -20)

USA - Argentína 1:3 (-18, -21, 22, -24) a 3:1 (-22, 25, 19, 16)

B-skupina, Kaliningrad:

Rusko - Irán 3:0 (23, 22, 17) a 3:1 (23, 22, -17, 18)

Taliansko - Nemecko 3:0 (15, 23, 21) a 3:2 (-22, -19, 17, 24, 6)

Kuba - Srbsko 1:3 (-17, -21, 21, -20) a 1:3 (-24, -22, 18, -21)

C-skupina:

Kanada - Portugalsko 3:0 (19, 19, 18) a 1:3 (-19, 20, -18, -23)

Kórejská republika - Fínsko 0:3 (-23, -23, -20) a 2:3 (23, -18, -24, 15, -14)

Holandsko - Japonsko 3:1 (-19, 20, 22, 18) a 3:0 (20, 21, 18)

Barážový zápas o postup na ME 2013 volejbalistov:

Lotyšsko - Turecko 3:2 (19, -21, -27, 16, 13) - prvý zápas: 0:3, zlatý set: 10:15, na ME postúpilo Turecko


Hokejbal

Majstrovstvá sveta ISBHF v hokejbale v kanadskom St. John´s:

Muži - finále: Slovensko - Česko 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Ženy - finále: Kanada - Slovensko 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)


In-line hokej

Majstrovstvá sveta:

finále: USA - Švédsko 6:3 (1:1, 0:1, 2:0, 3:1)

o 3. miesto: Kanada - SLOVENSKO 5:1 (0:0, 2:0, 2:0, 1:1)

o udržanie: Fínsko - Slovinsko 8:3 (0:0, 2:2, 3:0, 3:1)

o postup, finále I. divízie: Rakúsko - V. Británia 1:5 (0:0, 1:1, 0:1, 0:3)


Hokejbal

Majstrovstvá sveta:

Muži - semifinále:

Veľká Británia - Kanada 3:6

Portugalsko - USA 5:6 po predĺžení

o 5. - 8. miesto:

Slovensko - Pakistan 13:1 (4:1, 4:0, 5:0)

India - Taliansko 9:8 po predĺžení

Ženy - semifinále:

USA - Kanada 0:2

Veľká Británia - Holandsko 3:4

o 5. miesto: Východná Afrika - Slovensko 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)


Atletika

Míting IAAF World Challenge v marockom Rabate:

MUŽI

100 m (+2,9 m/s): 1. Lemaitre (Fr.) 9,98, 2. Gatlin (USA) 10,02, 3. K. Collins (Sv. Krištof) 10,10

200 m: 1. Ouhadi (Mar.) 20,59, 2. Lehata (Leshoto) 20,63, 3. J. Borlée (Bel.) 20,64

400 m: 1. L. Merritt 45,22, 2. Mance (obaja USA) 45,65, 3. Levine (V. Brit.) 45,86

800 m: 1. Aman (Et.) 1:44,37, 2. Solomon (USA) 1:44,91, 3. Chemut (Keňa) 1:45,48

1500 m: 1. El Kaam (Mar.) 3:34,68, 2. Schlangen (Nem.) 3:35,07, 3. Cheboi (Keňa) 3:35,45

3000 m prek.: 1. Kowal (Fr.) 8:12,53, 2. H. Ezzine (Mar.) 8:13,27, 3. R. Gari (Et.) 8:14,39

výška: 1. Bondarenko 228, 2. Chesani (Tal.) 228, 3. Kgosiemang (Botsw.) 225

diaľka: 1. Caceres (Šp.) 822, 2. Tsatoumas 802, 3. Tsakonas (obaja Gréc.) 787

disk: 1. Pestano (Šp.) 65,79, 2. Olgundeniz (Tur.) 62,96, 3. Czajkowski (Poľ.) 62,14

ŽENY

100 m: 1. K. Stewartová (Jam.) 11,24

800 m: 1. Poistogovová (Rus.) 1:59,80, 2. S. Hilaliová (Mar.) 2:00,20, 3. Kupinová (Rus.) 2:00,45

1500 m: 1. Obiriová 4:03,55, 2. Kuriová (obe Keňa) 4:05,40, 3. Gegová (Alb.) 4:05,79

3000 m prek.: 1. H. Ayalewová (Et.) 9:18,72, 2. Chepkuruiová (Keňa) 9:18,77, 3. E. Dirová (Et.) 9:22,87

400 m prek.: 1. Morosanová (Rum.) 54,37

trojskok: 1. Kňazevová (Ukr.) 14,29, 2. Zavialovová 13,99, 3. Kuťakovová (obe Rus.) 13,98,... 5. Dana Velďáková (SR) 13,90

oštep: 1. Stahlová (Nem.) 60,34, 2. Palameiková (Lot.) 60,31

26. ročník Gym-Festivalu v Trnave:

MMSR - štvorboj: 1. Oksana Čusovitinová (Uzb.) 56,050, 2. Anna Pavlovová (Rus.) 55,200, 3. Barbora Mokošová (SR/Slávia UK Bratislava) 52,750,...8. Mária Homolová (SR/KŠG Detva) 48,150

MSR - ženy: 1. Mokošová 52,750, 2. Homolová 48,150, 3. Viera Tranžíková (KŠG Slávia Trnava) 21,800

MSR - juniorky: 1. Radoslava Kalamárová 46,400, 2. Alžbeta Potančoková (KŠG Detva) 33,000, 3. Dominika Korpová (GK Nové Zámky) 25,850

Pohár starobylej Nitry: 1. Rumnsko 103,800, 2. Dinamo Moskva 99,900, 3. ČR 92,900,...6. UMB Banská Bystrica 87,150, 7. KŠG Slávia Trnava 87,100, 9. Slávia UK Bratislava 83,450

Kysucký maratón:

muži: 1. Tamás Nagy (Maď.) 2:36:23 h, 2. Miroslav Kluz (ČR) 2:39:02, 3. Anatolij Malyj (Ukr.) 2:48:01,... 5. Ján Jurčík (KKM Čadca) 2:57:25, 10. Peter Tichý st. (ŠKP Čadca) 3:05:17.

ženy: 1. Sylvia Sebestianová (5. PŠU Žilina) 3:25:03 h, 2. Danica Božová (AO Svit) 3:55:25, 3. Eva Seidlová (AK Tlmače) 4:02:45.

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska (MM SR) - finále žien a junioriek (spoločná súťaž) na jednotlivých náradiach:

preskok: 1. Oksana Chusovitinová (Uzb.) 14,925 bodu (prvý skok: 15,100, druhý skok: 14,750), 2. Anna Pavlovová 14,550, 3. Anna Myzdrikovová (obe Rus.) 14,050, 4. Barbora Mokošová 13,475 (prvý skok: 13,800, druhý skok: 13,150), 6. Dominika Korpová (obe SR) 13,275 (prvý skok: 13,600, druhý skok: 12,950)

bradlá: 1. Barbora Mokošová (SR) 13,300, 2. Kristina Jarošenková 13,000, 3. Anna Pavlovová (obe Rus.) 12,950, 4. Dominika Korpová 12,650,...8. Mária Homolová (obe SR) 9,900

kladina: 1. Kristina Jarošenková (Rus.) 13,600, 2. Oksana Chusovitinová (Uzb.) 13,400, 3. Anna Pavlovová (Rus.) 13,200, 4. Barbora Mokošová 12,750,...6. Mária Homolová (obe SR) 12,150

prostné: 1. Anna Pavlovová 13,850, 2. Anna Myzdrikovová (obe Rus.) 13,100, 3. Barbora Mokošová 12,700,...8. Radoslava Kalamárová (obe SR) 10,950

Mítingu TNT Express v Kladne:

Muži - desaťboj: 1. Kravčenko (Biel.) 8380, 2. Karpov (Kaz.) 7978, 3. Lukáš (ČR) 7753.

Ženy - sedemboj: 1. Melnyčenková (Ukr.) 6416 - svetový výkon roka, 2. Tyminská (Poľ.) 6360, 3. Klučinová (ČR) 6190,... 6. Lucia Mokrášová (SR) 5612 (100 m prek.: 13,93/+1,0 - 174 - 11,88 - 24,49/+1,0 - 584/-0,6 - 32,96 - 2:21,71).


Šach

Mitropa Cup 2013, 9 kôl:

ŽENY: 1. SLOVENSKO (Eva REPKOVÁ, Julia KOČETKOVOVÁ) 15,0 b., 2. Nemecko (Hanna-Marie Kleková, Filiz Osmanodjová) 13,0, 3. Taliansko (Elena Sedinová, Olga Ziminová) 12,0, 4. Česko 10,0, 5. Slovinsko 9,0.

OPEN-MUŽI: 1. Chorvátsko 13,0 b., 2. Nemecko 12,0, 3. Česko 11,0, 4. SLOVENSKO (Peter MICHALÍK, Milan PACHER, Tamás PETÉNYI, Christopher REPKA, Ján PLACHETKA) 11,0, 5. Maďarsko 9,0.


Stolný tenis

ITTF World Tour Zagreb Open 2013:

Finále:

Dvojhra mužov: Abdel-Kader Salifou (Fr.) - Roko Tošič (Chor.) 4:3 (-7, -7, 1, 10, -7, 7, 9)

Dvojhra žien: Lee Da-som (Kór. rep.) - Matilda Ekholmová (Švéd.) 4:3 (6, -4, -8, -6, 0, 8, 8)

Dvojhra hráčov do 21 rokov: Thomas Le Breton (Fr.) - Mehdi Bouloussa (Fr.) 4:1 (6, 8, 5, -9, 4)

Dvojhra hráčok do 21 rokov: Barbora Balážová (SR) - Sofia Polcanovová (Rak.) 0:4 (-9, -9, -14, -8)


Box

Majstrovstvá Európy mužov v boxe:

kategória 46 - 49 kg:

finále: David Ajrapetjan (Rus.) - Patrick Barnes (Ír.) - Ajrapetjan vyhral bez boja, Barnes nenastúpil

Konečné poradie: 1. David Ajrapetjan (Rus.), 2. Patrick Barnes (Ír.), 3. Jack Bateson (Angl.) a Salman Alizada (Azerb.)

do 52 kg:

finále: Andrew Selby (Wales) - Michael Conlan (Ír.) 2:1 na body

Poradie: 1. Andrew Selby (Wales), 2. Michael Conlan (Ír.), 3. Elvin Mamišzada (Azerb.) a Ovik Ogannisjan (Rus.)

do 56 kg:

finále: John Joseph Nevin (Ír.) - Mykola Bucenko (Ukr.) 3:0 na body

Poradie: 1. John Joseph Nevin (Ír.), 2. Mykola Bucenko (Ukr.), 3. Vladimir Nikitin (Rus.) a Aram Avagjan (Arm.)

do 60 kg:

finále: Pavol Iščenko (Ukr.) - Vazgen Safarjanc (Bielor.) 2:0 na body

Poradie: 1. Pavol Iščenko (Ukr.), 2. Vazgen Safarjanc (Bielor.), 3. Dmitrij Poľanskij (Rus.) a Miklós Varga (Maď.)

do 64 kg:

finále: Armen Zakarjan (Rus.) - Dmitrij Galagot (Mold.) 3:0 na body

Poradie: 1. Armen Zakarjan (Rus.), 2. Dmitrij Galagot (Mold.), 3. Abdelmalik Ladjali (Fr.) a Artem Harutjunjan (Nem.)

do 69 kg:

finále: Alexander Besputin (Rus.) - Arajik Marutjan (Nem.) 3:0 na body

Poradie: 1. Alexander Besputin (Rus.), 2. Arajik Marutjan (Nem.), 3. Bogdan Šelesťuk (Ukr.) a Pavel Kastramin (Bielor.)

do 75 kg:

finále: Jason Quigley (Ír.) - Bogdan Juratoni (Rum.) 2:1 na body

Poradie: 1. Jason Quigley (Ír.), 2. Bogdan Juratoni (Rum.), 3. Ievgen Chytrov (Ukr.) a Zoltán Harcsa (Maď.)

do 81 kg:

finále: Nikita Ivanov (Rus.) - Peter Mullenberg (Hol.) 3:0 na body

Poradie: 1. Nikita Ivanov (Rus.), 2. Peter Mullenberg (Hol.), 3. Sergej Novikov (Bielor.) a Petru Ciobanu (Mold.)

do 91 kg:

finále: Alexej Jegorov (Rus.) - Teymur Mammadov (Azerb.) - Jegorov vyhral na technické k.o. v 2. kole

Poradie: 1. Alexej Jegorov (Rus.), 2. Teymur Mammadov (Azerb.), 3. Emir Ahmatovic (Nem.) a Denis Pojacika (Ukr.)

nad 91 kg:

finále: Magomedrasul Medžidov (Azerb.) - Sergej Kuzmin (Rus.) 3:0 na body

Poradie: 1. Magomedrasul Medžidov (Azerb.), 2. Sergej Kuzmin (Rus.), 3. Viktor Zujev (Bielor.) a Joseph Joyce (Angl.)


Triatlon

Európsky pohár v šprinte v talianskej Cremone:

Muži: 1. Oscar Vicente (Šp.) 56:18 min, 2. Jonathan Zipf (Nem.) 56:24, 3. Jelle Geens (Belg.) 56:27,... 49. Martin Matúšek 1:00:12 h, 59. Lukáš Šiška (obaja SR) 1:01:05

Ženy: 1. Tamsyn Moanová-Vealová (Aus.) 1:02:52 h, 2. Rebecca Robischová 1:03:03, 3. Lisa Sieburgerová (obej Nem.) 1:03:39,... 37. Mira Bednarovičová (SR) 1:08:38


Horská cyklistika

Preteky Svetového pohára v zjazde:

ZJAZD

Muži: 1. Gee Atherton (V. Brit.) 4:36,712 min, 2. Brook MacDonald (N. Zél.) +1,142 s, 3. Steve Smith (Kan.) +1,361, 4. Samuel Blenkinsop (N. Zél.) +1,489, 5. Michael Hannah (Aus.) +1,968, 6. Samuel Hill (Aus.) +2,131,... 49. FILIP POLC (SR) +16,306

Ženy: 1. Rachel Athertonová (V. Brit.) 5:13,738 min, 2. Emmeline Ragotová (Fr.) +6,129, 3. Manon Carpenterová (V. Brit.) +9,436, 4. Floriane Puginová (Fr.) +13,920, 5. Morgane Charrová (Fr.) +17,062, 6. Jill Kintnerová (USA) +17,845

Juniori: 1. Taylor Vernon (V. Brit.) 4:54,689 min, 2. Noel Niederberger (Švaj.) +2,427 s, 3. Loris Vergier (Fr.) +3,291, 4. Michael Jones (V. Brit.) +4,603, 5. Dean Lucas (Aus.) +6,677, 6. Luca Shaw (USA) +8,041

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  10. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  2. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  3. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  4. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  5. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  9. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  10. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 843
  2. Najužitočnejšia appka 17 761
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 877
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 640
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 8 167
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 409
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 218
  8. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska! 4 235
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 182
  10. V O2 to s dátami poriadne prehnali 3 952

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Zdravotnícke šmejdy ponúkajú naďalej. Zakročiť nevie nikto

Pomôcky predáva firma zo súostrovia Komory.

Komentár Zuzany Kepplovej

Fico má pravdu. Nezápasí so Sulíkom, ale s Kiskom

Robiť dramaturgiu relácie na želanie politika, je zlým signálom.

DOMOV

Klimatológ: Orkán je najsilnejší vietor, má ničivé účinky

O víchrici, ktorá zasiahla Slovensko, sme hovorili s klimatológom Pavlom Faškom.

Neprehliadnite tiež

Najlepším trénerom je Deschamps, brankárom kraľuje Courtois

Pozrite si ocenených v ankete FIFA The Best.

Rada by som aj ostatných nakazila chuťou víťaziť, vraví Kuzminová

Olympijská víťazka sa pripravuje na novú sezónu.

Vlhovej auto bolo súčasťou havárie. Možnej tragédii sa vyhla

Vinník bol človek, ktorý išiel veľmi rýchlo.

Ostali len traja. Kariéru ukončil ďalší majster sveta z Göteborgu

Prevažnú časť klubovej kariéry strávil Peter Pucher v Česku.