Športové výsledky (10. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

BASKETBAL

NBA - viac v článku

Miami - San Antonio 103:84 (22:22, 28:23, 25:20, 28:19) - stav série 1:1

Zostavy a body:

Heat: Chalmers 19, L. James 17, Bosh 12, Wade 10, Haslem 5 (R. Allen 13/3 trojky, M. Miller/3 trojky a C. Andersen po 9, Lewis 4, Battier 3, Cole 2, J. Anthony a James Jones po 0)

Spurs: Danny Green 17 (5 trojok), Parker 13, K. Leonard (14 doskokov) a Duncan (11 doskokov) po 9, Splitter 4 (Neal 10, Joseph 8, Ginóbili a Bonner po 5, Mills a Blair po 2, Diaw a McGrady po 0)

TH: 14/11 - 14/10, fauly: 17 - 14, trojky: 10 - 10, 19 990 divákov

Článok pokračuje pod video reklamou

CYKLISTIKA

Okolo Švajčiarska:

3. etapa (Montreaux - Meiringen, 203,3 km): 1. Peter Sagan (SR) Cannondale 4:46:27 h, 2. Rui Costa (Portug.) Caisse d'Epargne, 3. Roman Kreuziger (ČR) Saxo-Tinkoff, 4. Mathias Frank (Švaj.) BMC - všetci rovnaký čas ako víťaz, 5. Bauke Mollema (Hol.) Blanco +39 s, 6. Giovanni Visconti (Tal.) Movistar +46, ... 24. Peter Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:47 min


TENIS

Halle (tráva)

Dvojhra - 1. kolo:

Jan Hernych (ČR) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:2

Michail Južnyj (Rus.) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 6:1, 6:2

Florian Mayer (Nem.-8) - Martin Fischer (Rak.) 6:2, 6:2

Mischa Zverev (Nem.) - David Goffin (Belg.) 1:6, 6:4, 7:5

ATP Challenger Tour Košice Open

Dvojhra - 1. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Malek Jaziri (Tun.-5) 6:1, 3:0 - skreč, Jaziri odstúpil

Štvorhra - 1. kolo:

Gerald Melzer, Tennys Sandgren (Rak./USA) - Marko Daniš, Patrik Fabian (SR) 7:5, 6:3 za 81 minút

Kamil Čapkovič, Igor Zelenay (SR-4) - Radu Albot, Teimuraz Gabašvili (Mold./Rus.) 6:4, 6:3 za 71 minút

Ivo Klec, Andrej Martin (SR) - Juraj Simčák, Dominik Šproch (SR) 6:4, 6:0 za 48 minút

Londýn

Dvojhra - 1. kolo:

Aljaž Bedene (Slov.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 7:6 (5), 6:3

Santiago Giraldo (Kol.) - Jesse Levine (Kan.) 6:4, 6:4

Denis Kudla (USA) - Federico Delbonis (Arg.) 6:0, 6:3

Daniel Evans (V. Brit.) - Guido Pella (Arg.) 6:3, 6:1

Benoit Paire (9-Fr.) - Jamie Bakerová (V.Brit.) 7:5, 6:2

Xavier Malisse (Belg.) - Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) 6:4, 5:7, 6:4

Marinko Matosevic (Aus.) - Frederik Nielsen (Dán.) 7:5, 6:2

Thiemo de Bakker (Hol.) - Ilija Bozoljac (Srb.) 6:2, 7:6 (5)

Ivan Dodig (Chor.) - James Ward (V.Brit.) 6:7 (8), 7:6 (2), 7:6 (2)

Lleyton Hewitt (Aus.) - Michael Russell (USA) 4:6, 6:1, 6:3

Igor Sijsling (Hol.) - Tacuma Ito (Jap.) 6:3, 7:5

Edouard Roger-Vasselin (Fr.) - Guillaume Rufin (Fr.) 6:7 (1), 7:5, 7:6 (5)

Sergij Stachovskij (Ukr.) - Edward Corrie (V.Brit.) 6:4, 7:6 (1)

Birmingham

Dvojhra - 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR-16) - Melanie Southová (V. Brit.) 6:4, 6:2 za 58 minút

Naďa Kičenoková (Ukr.) - Tímea Babosová (Maď.) 6:3, 6:4

Marina Erakovicová (N. Zél.) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:0, 6:1

Donna Vekičová (Chor.) - Camila Giorgiová (Tal.) 7:6 (2), 6:3

Ajla Tomljanovičová (Chor.) - Melanie Oudinová (USA) 6:3, 6:1

Jamie Hamptonová (USA) - Chsieh Su-Wej (Taiw.-10) 6:2, 6:3

Cvetana Pironkovová (Bul.) - Lauren Davisová (USA) 6:2, 6:1

Vesna Doloncová (Srb.) - Maria Joao Koehlerová (Portug.) 6:7 (8), 6:0, 6:3

Alison van Uytvancková (Belg.) - Ajumi Moritová (Jap.-11) 6:4, 6:0

Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) - Karolína Plíšková (ČR) 6:3, 6:2

Alison Riskeová (USA) - Anne Keothavongová (V. Brit.) 7:5, 6:2

Madison Keysová (USA) - Lesia Curenková (Ukr.) 3:6, 6:3, 7:6 (3)

Bojana Jovanovská (Srb.-13) - Eugenie Bouchardová (Kan.) 5:7, 6:3, 6:2

Kristýna Plíšková (ČR) - CoCo Vandeweghová (USA) 6:7 (5), 7:6 (5), 7:5

Alla Kudriavcevová (Rus.) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 6:4, 7:6 (3)

Mathilde Johanssonová (Fr.) - Petra Cetkovská (ČR) 7:5, 6:2

Queen´s Club:

Dvojhra - 1. kolo:

Édouard Roger-Vasselin (Fr.) - Guillaume Rufin (Fr.) 6:7 (1), 7:5, 7:6 (5)

Sergij Stachovskij (Ukr.) - Edward Corrie (V. Brit.) 6:4, 7:6 (1)

Grigor Dimitrov (Bul.-10) - Dudi Sela (Izr.) 4:6, 6:2, 7:6 (4)

Daniel Evans (V. Brit.) - Guido Pella (Arg.) 6:3, 6:1

Denis Kudla (USA) - Federico Delbonis (Arg.) 6:0, 6:3

Santiago Giraldo (Kol.) - Jesse Levine (Kan.) 6:4, 6:4

Aljaž Bedene (Slovin.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 7:6 (5), 6:3

Ivan Dodig (Chor.) - James Ward (V. Brit.) 6:7 (8), 7:6 (3), 7:6 (2)

Marinko Matosevic (Aus.) - Frederik Nielsen (Dán.) 7:5, 6:2

Xavier Malisse (Belg.) - Guillermo García-López (Šp.) 6:4, 5:7, 6:4

Igor Sijsling (Hol.) - Tacuma Ito (Jap.) 6:3, 7:5

Lleyton Hewitt (Aus.) - Michael Russell (USA) 4:6, 6:1, 6:3

Thiemo de Bakker (Hol.) - Ilja Bozoljac (Srb.) 6:2, 7:6 (5)

Benoit Paire (Fr.-9) - Jamie Baker (V. Brit.) 7:5, 6:2


FUTBAL

Prípravný zápas:

Chorvátsko - Portugalsko 0:1 (0:1)

Gól: 36. Ronaldo


ATLETIKA

World Challenge v Moskve:

ženy - kladivo: 1. Anita Wlodarczyková (Poľ.) 74,28 m, 2. Tatjana Lysenková (Rus.) 72,97, 3. Kathrin Klaasová (Nem.) 71,89, 4. Aksana Mianková (Biel.) 71,37, 5. Gulfija Chanafejevová (Rus.) 71,33, 6. Zalina Marghievová (Mold.) 71,24, 7. Éva Orbánová (Maď.) 70,02, 8. Martina HRAŠNOVÁ (SR) 69,65.

Majstrovstvá Moskvy žiactva v atletike:

1. miesto: G. Gajanová 800 m (2:15,83) a 1500 m (4:58,47)

2. miesto: Mecháček 200 m (24,23), Chovanová 200 m (26,31)

3. miesto: Paulíny diaľka (559), Mäsiarová kladivo (44,58)

4. miesto: Mecháček 100 m (11,93), Chovanová 400 m (61,62), K. Jandová 100 m prek. (15,91 - v rozbehu 15,79)

5. miesto: Mäsiarová disk (24,07)

6. miesto: Somorovská diaľka (492), K. Jandová oštep (29,38)

17. ročník Memoriálu Josefa Odložila v Prahe:

MUŽI

100 m: 1. Fearon (V. Brit.) 10,33, 2. Sh. Mitchell (Jam.) 10,37, 3. Adamski (Poľ.) 10,49,... Dasaolu (V. Brit.) v rozbehu 10,08 (na finále nenastúpil)

400 m: 1. Maslák (ČR) 45,40, 2. Solomon (Trin. a T.) 45,51, 3. Buck (V. Brit.) 46,11

800 m: 1. Kubista (ČR) 1:49,07,... 8. Beňa (SR) 1:53,07

1500 m (Odložilov memoriál): 1. Fida 3:37,23, 2. D. Wolde (obaja Et.) 3:37,45, 3. Seurei (Keňa) 3:37,58,... 11. Pelikán 3:47,54, Szabo (obaja SR) nedokončil

110 m prek.: 1. Porter (USA) 13,38, 2. Sharman (V. Brit.) 13,44, 3. Noga (Poľ.) 13,48

400 m prek.: 1. Yates 49,90, 2. Summer 50,22, 3. Flannery (všetci V. Brit.) 50,29

žrď: 1. Holzdeppe (Nem.) 582, 2. Kudlička (ČR) 570, 3. Balner (ČR) 560

diaľka: 1. Rivera (Mex.) 810, 2. Jegede (V. Brit.) 793, 3. Jaszczuk (Poľ.) 784

oštep: 1. Veselý (ČR) 86,94, 2. Sirmais (Lot.) 80,74, 3. Grzeszczuk (Poľ.) 80,63

4 x 100 m: 1. Poľsko 39,30

ŽENY

1500 m: 1. Magnaniová (Tal.) 4:09,85, 2. Urbaniková (Poľ.) 4:10,00, 3. Muirová (V. Brit.) 4:10,01

100 m prek.: 1. Porterová (V. Brit.) 13,00, 2. Ennisová (Jam.) 13,19, 3. Škrobáková (ČR) 13,23

400 m prek.: 1. Z. Hejnová (ČR) 54,55, 2. Childová (V. Brit.) 55,12, 3. Rosolová (ČR) 55,35,... 7. Slaničková (SR) 58,96

výška: 1. Dusanovová (Uzb.) 186, 2. Demirevová (Bul.) 186, 3. Skoogová (Švéd.) a Spencerová (Sv. Lucia) obe 183

žrď: 1. Maláčová (ČR) 400

guľa: 1. Schwanitzová (Nem.) 19,94, 2. Heltneová (Rum.) 17,77, 3. Dubická (Biel.) 17,31

4 x 100 m: 1. Poľsko 43,83, 2. Česko 44,54

Predprogram (Dukla míting) - muži, B-beh: 3. Privalinec 48,52, 400 m prek.: A-beh: 2. Kučera 51,23, 800 m: 2. Lendvorský 1:53,99, 3. M. Ďurec 1:54,54, 8. P. Ďurec 1:56,38, 110 m prek. (+0,2): 2. Papšo 14,21, ženy - 400 m: 1. Putalová 55,47, 3. Štuková (všetci SR) 55,76.


ŠPORTOVÁ STREĽBA

Svetový pohár - trap:

ŽENY

Kvalifikácia: 1. Jesica Rossiová (Tal.) 73 bodov (24+24+25), 2. Zuzana ŠTEFEČEKOVÁ (SR) 72 (24+24+24), 3. Ľudmila Pšeničnikovová (Rus.) 71 (22+25+24), 4. Silvana Stancová (Tal.) 70 (21+25+24), 5. Catherine Skinnerová (Austr.) 70 (24+22+24), 6. Sonja Scheiblová (Nem.) 70 (23+24+23),....19. Jana MEZEIOVÁ 67 (23+21+23)

Semifinále: 1. Stancová 13, 2. Skinnerová 12, 3. ŠTEFEČEKOVÁ 11, 4. Scheiblová 10, 5. Pšeničnikovová 10, 6. Rossiová 9

Bronz: Štefečeková - Scheiblová 11:11 (Scheiblová v rozstrele)

Zlato: Stancová - Skinnerová 14:9

MUŽI

Kvalifikácia: 1. Jiří Lipták (ČR) 50 bodov (25+25), 2. Anton Glasnovič (Chorv.) 49 (24+25), 3. Alexej Alipov (Rus.) 49 (24+25), 4. Talal Alrashidi (Kuv.) 49 (24+25), 5. Ahmed Nayer (Egypt) 49 (24+25), 6. Valerio Grazini (Tal.) 49 (25+24), 7. Erik VARGA (SR) 49 (25+24),... 23. Marian KOVAČÓCY (SR) 47 (23+24), 51. Mário FILIPOVIČ (SR) 45 (22+23)


BEJZBAL

Toronto - Texas 4:6

Detroit - Cleveland 4:1

New York Mets - Miami 4:8

Boston - Los Angeles Angels 10:5

Tampa Bay - Baltimore 7:10

Chicago White Sox - Oakland 4:2

Kansas City - Houston 2:0

Milwaukee - Philadelphia 9:1

Chicago Cubs - Pittsburgh 4:1

Arizona - San Francisco 2:6

Colorado - San Diego 8:7

Los Angeles Dodgers - Atlanta 1:8

Seattle - New York Yankees 1:2

Washington - Minnesota 5:4, druhý zápas: 7:0

Cincinnati - St. Louis 4:11


VODNÉ ŠPORTY

ME motorových člnov O-700:

1. Attila Havas (Rak.) 1200 bodov, 2. Marián JUNG (SR) 900, 3. Robert Hencz (Maď.) 675, 4. Ferenc Csako (Rak.) 545, 5. Guiseppe Rossi (Tal.) 495, 6. Glebas Sobciukas (Lit.) 465

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 075
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 17 292
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 8 837
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 041
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 6 514
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 869
  7. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 463
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 138
  9. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 611
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 137

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Nebuď buzerant, zmláť manželku (píše Michal Havran)

Vy to viete, vy muži z Tvrdošína, čo pochodujete a zneužívate vieru, aby ste ľudí vydesili.

KOMENTÁRE

Kto vlastne môže podpísať Istanbulský dohovor

Súlad dojednaných medzinárodných zmlúv s ústavou posudzuje Ústavný súd.

Neprehliadnite tiež

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 24.2.2018 (deň 15)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 24. február 2018.

Nie je to žart. Zázrak pokračuje, Nemci vyradili aj Kanadu a budú hrať o zlato

Nemeckí hokejisti senzačne zdolali v semifinále olympijského turnaja Kanadu 4:3. Vo finále nastúpia proti Rusom.

Čím belší, tým krajší. Kórejčania dostávajú plastiku aj k štátniciam

Kórejčania si často a radi aj vypijú. Potom chodia do sáun, aby ich manželka nevyhrešila, hovorí Slovák žijúci v Južnej Kórei.

Slovanu sa pokazilo vykurovanie, čaká na súčiastku. Bude hrať v Myjave

Slovan vyzve v ťaháku 21. kola Fortuna ligy Žilinu, ale hrá sa v Myjave. Bratislavský klub fanúšikom zabezpečí bezplatnú dopravu.