Športové výsledky (11. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

17. kolo druhej fázy (Torneo Final) argentínskej Primera División:

Newell's Old Boys - Unión Santa Fe 5:0

San Lorenzo - Argentinos Juniors 1:1

Európska kvalifikácia MS 2014:

I-skupina:

Bielorusko - Fínsko 1:1 (0:1)

Góly: 85. Verchovcov - 24. Pukki, rozhodoval: Kovařík (ČR)

Ázijská kvalifikácia MS 2014:

A-skupina:

Kórejská republika - Uzbekistan 1:0 (1:0)

Irán - Libanon 4:0 (2:0)

B-skupina:

Austrália - Jordánsko 4:0 (1:0)

Irak - Japonsko 0:1 (0:0)

Kvalifikácia ME do 21 rokov:

Článok pokračuje pod video reklamou

1. skupina:

Fínsko "21" - Litva "21" 2:2 (1:0)

Góly: 14. Pohjanpalo, 90. O'Shaughnessy - 53. a 70. Spalvis, rozhoduje: Vadačkoria (Gruz.)

San Maríno "21" - Moldavsko "21" 0:3 (0:2)

Góly: 22. Dima, 30. Anton (z pok. kopu), 83. Milinceanu, rozhodoval: Balijan (Arm.)

Tabuľka 1. skupiny:

1. Litva 2 1 1 0 4:3 4

2. Moldavsko 2 1 0 1 3:1 3

3. Wales 1 1 0 0 1:0 3

4. Fínsko 1 0 1 0 2:2 1

5. San Maríno 2 0 0 2 2:5 0

Pozn.: Anglicko ešte nehralo.

2. skupina:

Estónsko "21" - Andorra "21" 1:1 (1:0)

Góly: 35. Podhoľuzin - 52. San Nicolás, rozhodoval: Järvinen (Fín.)

Tabuľka 2. skupiny:

1. Bulharsko 2 2 0 0 6:0 6

2. Rusko 1 1 0 0 3:0 3

3. Dánsko 1 1 0 0 1:0 3

4. Andorra 4 0 1 3 1:10 1

5. Estónsko 2 0 1 1 1:2 1

Pozn.: Slovinsko ešte nehralo.

3. skupina:

Luxembursko "21" - Slovensko "21" 1:7 (0:5)

Góly: 53. Luisi - 1., 14. a 37. Schranz, 18. Paur, 28. Švarka (z pok. kopu), 60. Hrošovský, 72. M. Janec, rozhodoval: Pashaj (Alb.)

Tabuľka 3. skupiny:

1. Slovensko 1 1 0 0 7:1 3

2. Škótsko 1 1 0 0 3:0 3

3. Luxembursko 2 0 0 2 1:10 0

Pozn.: Holandsko a Gruzínsko ešte nehrali.

4. skupina:

Bosna a Hercegovina "21" - Albánsko "21" 4:1 (2:1)

Góly: 17. a 67. Mešanovič, 29. Čajič, 90.+ Duljevič - 45.+ Hoxha, rozhodoval: Anufrijevs (Lot.)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Bosna a Hercegovina 1 1 0 0 4:1 3

2. Maďarsko 1 1 0 0 2:1 3

3. Albánsko 2 0 0 2 2:6 0

Pozn.: Rakúsko a Španielsko ešte nehrali.

5. skupina:

Lotyšsko "21" - Lichtenštajnsko "21" 4:0 (1:0)

Góly: 30. a 65. Šabala, 53. a 62. Rakels, rozhodoval: Reinert (Faer. ostr.)

6. skupina:

Čierna Hora "21" - Faerské ostrovy "21" 3:0 (1:0)

Góly: 4. a 66. Mugoša, 51. Boljevič, rozhodoval: Ščerbakov (Biel.)

Tabuľka 6. skupiny:

1. Čierna Hora 1 1 0 0 3:0 3

2. Rumunsko 1 0 1 0 2:2 1

3. Faerské ostrovy 2 0 1 1 2:5 1

Pozn.: Nemecko a Írsko ešte nehrali.

10. skupina:

Bielorusko "21" - Kazachstan "21" 0:1 (0:0)

Góly: 55. Islamchan (z pok. kopu), rozhodoval: Dimitriou (Cyp.)

Tabuľka 10. skupiny:

1. Island 2 2 0 0 4:2 6

2. Kazachstan 1 1 0 0 1:0 3

3. Arménsko 1 0 0 1 1:2 0

4. Bielorusko 2 0 0 2 1:3 0

Pozn.: Francúzsko ešte nehralo.

Prípravný zápas:

Čína - Holandsko 0:2 (0:1)

Góly: 11. van Persie, 66. Sneijder, ČK: 13. Čchin Šeng (Čína)


Tenis

Košice

Dvojhra - 1. kolo:

Radu Albot (Mold.) - Marko Daniš (SR) 6:2, 6:1

Andrej Martin (6-SR) - Potito Starace (Tal.) 6:2, 3:0 skreč

Dominik Meffert (Nem.) - Marek Semjan (SR) 6:4, 4:6, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.) - Ivan Sergejev (7-Ukr.) 6:1, 6:1

Antonio Veic (Chorv.) - Adam Pavlásek (ČR) - 7:6 (8), 6:3

Andre Ghem (Bra.) - Adrian Ungur (2-Rum.) 6:1, 2:6, 6:1

Michail Kukuškin (Kaz.) - Tejmuraz Gabašvili (4-Rus.) 3:6, 6:3, 7:6 (5)

Guilherme Clezar (Bra.) - Alessandro Gianessi (Tal.) 6:4, 6:4

Joao Sousa (3-Port.) - Fabiano de Paula 6:2, 6:0

Henri Laaksonen (Švaj.) - Jan Hájek (ČR) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Aldin Setkič (BaH), Antonio Veic (Chorv.) - Dominik Meffert, Phillip Oswald (1-Nem., Rak.) 4:6, 6:4, 10:6

Gero Kretschmer, Alexander Satschko (obaja Nem.) - Andre Ghem, Stefano Ianni (2-Bra., Tal.) 6:3, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.), Hans Podlipnik-Castill (Čile) - Alessandro Gianessi (Tal.), Joao Sousa (Port.) 1:6, 6:3, 10:5

Michail Kukuškin (Kaz.), Vladimir Užilovski (Ukr.) - Guilherme Clezar, Fabiano De Paula (obaja 3-Bra.) 6:3, 6:2

Halle

Dvojhra žien - 1. kolo:

Gael Monfils (Fr.) - Milos Raonic (Kan.-5) 6:4, 6:2

Philipp Kohlschreiber (Nem.-6) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:3, 6:1

Mirza Bašič (Bosna a Herceg.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-7) 7:6 (5), 3:6, 7:6 (5) - Bašič nastúpil ako tzv. lucky loser namiesto Philippa Petzschnera (Nem.)

Ernests Gulbis (Lot.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 6:4, 3:6, 6:3

Tobias Kamke (Nem.) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 6:0

Leonardo Mayer (Arg.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 7:6 (4), 6:4

Jürgen Melzer (Rak.) - Riccardo Ghedin (Tal.) 7:6 (5), 3:6, 6:4

Cedrik-Marcel Stebe (Nem.) - Jimmy Wang (Taiw.) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Juan Sebastián Cabal, Robert Farah (Kol.) - František Čermák, Michal Mertiňák (ČR/SR) 6:7 (4), 6:3, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Norimberg

Dvojhra - 1. kolo:

Alizé Cornetová (Fr.-3) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:3, 6:4

Julia Görgesová (Nem.-4) - Alexandra Cadantová (Rum.) 6:4, 7:5

Lucie Šafářová (ČR-5) - Sesil Karatančevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (9)

Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.-6) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 7:5, 6:3

Annika Becková (Nem.-8) - Nina Bratčikovová (Rus.) 6:2, 6:2

María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Teliana Pereirová (Braz.) 4:6, 6:4, 6:4

Julia Cohenová (USA) - Tereza Smitková (ČR) 7:6 (2), 6:3

Karin Knappová (Tal.) - Dinah Pfizenmaierová (Nem.) 2:6, 7:6 (0), 7:5

Johanna Larssonová (Švéd.) - Julia Bejgelzimerová (Ukr.) 6:3, 6:7 (3), 7:5

Mandy Minellová (Lux.) - Jessica Pegulová (USA) 7:5, 4:6, 6:3

Andrea Petkovicová (Nem.) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:2

Galina Voskobojevová (Kaz.) - Alexandra Panovová (Rus.) 6:2, 6:2

Birmingham

Dvojhra - 1. kolo:

Maria Sanchezová (USA) - Jana Čepelová (SR) 6:3, 6:2 za 64 minút

Daniela Hantuchová (SR) - Casey Dellacquová (Aus.) 6:1, 7:6 (1) za 85 minút

Yanina Wickmayerová (Belg.-9) - Julia Putincevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (5)

Kristina Mladenovicová (Fr.-12) - Tara Moorová (V. Brit.) 5:7, 7:6 (5), 6:4

Heather Watsonová (V. Brit.-14) - Melinda Czinková (Maď.) 6:4, 7:6 (0)

Francesca Schiavoneová (Tal.-15) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Andrea Hlaváčková (ČR) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:2, 6:4

Johanna Kontová (V. Brit.) - Kurumi Narová (Jap.) 6:2, 6:4

2. kolo:

Alison Riskeová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-4) 2:6, 6:2, 6:3

Mona Barthelová (Nem.-6) - Vesna Doloncová (Srb.) 7:5, 2:6, 7:5

Donna Vekičová (Chor.) - Urszula Radwanská (Poľ.-8) 6:3, 6:2

Madison Keysová (USA) - Jamie Hamptonová (USA) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Queen´s Club

Dvojhra - 1. kolo:

Julien Benneteau (Fr.-11) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:6 (7), 6:3

Lukáš Rosol (ČR-12) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (9), 6:3, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.-13) - Ryan Harrison (USA) 6:3, 6:3

Denis Istomin (Uzb.-14) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Michael Llodra (Fr.) - Pablo Andújar (Šp.-15) 6:3, 6:1

Grega Žemlja (Slovin.-16) - Kyle Edmund (V. Brit.) 6:4, 7:6 (4)

Benjamin Becker (Nem.) - Bernard Tomic (Aus.) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (4)

Feliciano López (Šp.) - Ričardas Berankis (Lit.) 3:6, 6:3, 6:4

Nicolas Mahut (Fr.) - Rhyne Williams (USA) 6:3, 6:2

Kenny De Schepper (Fr.) - Rajeev Ram (USA) 6:7 (5), 6:2, 6:4

2. kolo:

Juan Martín Del Potro (Arg.-3) - Xavier Malisse (Bel.) 7:6 (5), 1:6, 7:5

Sam Querrey (USA-6) - Aljaž Beden (Slovin.) 7:6 (11), 5:7, 7:6 (5)

Denis Kudla (USA) - Benoit Paire (Fr.-9) 6:3, 6:4

Londýn

Denis Istomin (14-Uzb.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Lukáš Rosol (12-ČR) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (7), 6:3, 6:2


Basketbal

Prípravný zápas pred ME:

Slovensko - Rusko "B" 62:53 (17:13, 11:13, 19:12, 15:15)

Najviac bodov SR: Sujová 17, Lukačovičová 9, Kupčíková 7


Streľba

Svetový pohár - trap:

kvalifikácia:

muži 1. Alexej Alipov (Rus.) 123 bodov, 2. Michael Diamond (Aus.) 122, 3. Erik VARGA (SR.) 122, 4. Josip Glasnovič (Chor.) 121, 5. Jiří Lipták (ČR.) 121, 6. Giovanni Černogoraz (Chor.) 120, ... 11. Marián Kovačócy 119, 44. Mário Filipovič 115

finálové kolo:

1. Glasnovič 15, 2. VARGA 14, 3. Lipták 13, 4. Alipov 13, 5. Diamond 12, 6. Černogoraz 10

bronz: Alipov - Lipták 15:13

zlato: VARGA - Glasnovič 14:14, rozstrel: 13:12


Atletika

Mítingu IAAF World Challenge v Moskve:

MUŽI

100 m (-0,2 m/s): 1. Chambers (V. Brit.) 10,32, 2. Brednev (Rus.) 10,33, 3. Emelize (Nig.) 10,41

400 m: 1. Krasnov (Rus.) 46,08, 2. Cisneros (Kuba) 46,23, 3. Kašefrazov (Rus.) 46,44

800 m: 1. Andre (JAR) 1:44,93, 2. Borzakovskij (Rus.) 1:45,24, 3. Rimmer (V. Brit.) 1:45,34

110 m prek.: 1. R. Brathwaite (Bar.) 13,34, 2. Baji (Maď.) 13,49, 3. S. Brathwaite (Bar.) 13,52

výška: 1. Bondarenko (Ukr.) 228, 2. Cyplakov (Rus.) 228, 3. Stanys (Lit.) 224

žrď: 1. Ivakin (Rus.) 560, 2. Burja (Rus.) 560, 3. Kučerjanu (Rus.) 550

trojskok: 1. Rapinier (Fr.) 16,65, 2. Oke (Nig.) 16,61, 3. Revé (Kuba) 16,48

ŽENY

200 m: 1. Rjemjenová (Ukr.) 22,73, 2. Belkinová (Rus.) 23,51, 3. Kocheržovová (Rus.) 23,74

400 m: 1. Zemľaková (Ukr.) 52,26, 2. Terechovová (Rus.) 52,49, 3. Usovičová (Biel.) 52,56

1500 m: 1. Išovová (Rus.) 4:09,06, 2. Podosenovová (Rus.) 4:09,34, 3. Kobelevová (Rus.) 4:09,61

100 m prek.: 1. Dekťarevová (Rus.) 13,12, 2. Schrottová (Rak.) 13,15, 3. Antonovová (Rus.) 13,54

diaľka: 1. Mosinová (Rus.) 6,79, 2. Bauschkeová (Nem.) 6,64, 3. Irozuruová (V. Brit.) 6,63

guľa: 1. Kleinertová (Nem.) 18,39, 2. Leanciuková (Biel.) 17,38, 3. Heltneová (Rum.) 16,95

oštep: 1. Abakumovová (Rus.) 65,94, 2. Molitorová (Nem.) 60,08, 3. Sudaruškinová (Rus.) 59,28


Bejzbal

Baltimore - LA Angels 4:3

Miami - Milwaukee 1:6

Tampa Bay - Boston - 8:10 po 14. zmene

Texas - Cleveland 6:3

Chicago Cubs - Cincinnati 2:6

Chicago White Sox - Toronto 10:6

Kansas City - Detroit 3:2

San Diego - Atlanta 7:6

Seattle - Houston 3:2

LA Dodgers - Arizona 4:5

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  2. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  3. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  4. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  5. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  10. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  1. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  2. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  3. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  4. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  5. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  6. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  7. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  8. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  9. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  10. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  1. Najužitočnejšia appka 16 067
  2. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 15 821
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 695
  4. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 12 323
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 487
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 158
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 7 179
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 994
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 4 523
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 398

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Dievča vraj obťažoval gréckokatolícky biskup z Košíc

Biskup Chautur obvinenie odmieta. Podrobil sa vyšetrovaniu polície.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Everest populizmu

Na rozhodovanie o strope bude času dosť.

ŠPORT

Slovan skončil s debaklom 1:20. Urobí Trnava v Európe zázrak?

Trnava začína Európsku ligu proti Anderlechtu.

Píše Emil Višňovský

Tento štát nám už nepatrí

Žiadne ministerstvo nie je vlastníctvom nejakej politickej strany — aspoň nie v demokratickom štáte.

Neprehliadnite tiež

Slovan skončil s debaklom 1:20. Urobí Trnava v Európe zázrak?

Trnava začína Európsku ligu proti Anderlechtu.

Do práce chodia o piatej ráno, amatéri si veria aj na Michalovce

ŠK Slovan Šimonovany už zdolal aj Zlaté Moravce.