Športové výsledky (11. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

17. kolo druhej fázy (Torneo Final) argentínskej Primera División:

Newell's Old Boys - Unión Santa Fe 5:0

San Lorenzo - Argentinos Juniors 1:1

Európska kvalifikácia MS 2014:

I-skupina:

Bielorusko - Fínsko 1:1 (0:1)

Góly: 85. Verchovcov - 24. Pukki, rozhodoval: Kovařík (ČR)

Ázijská kvalifikácia MS 2014:

A-skupina:

Kórejská republika - Uzbekistan 1:0 (1:0)

Irán - Libanon 4:0 (2:0)

B-skupina:

Austrália - Jordánsko 4:0 (1:0)

Irak - Japonsko 0:1 (0:0)

Kvalifikácia ME do 21 rokov:

1. skupina:

Fínsko "21" - Litva "21" 2:2 (1:0)

Góly: 14. Pohjanpalo, 90. O'Shaughnessy - 53. a 70. Spalvis, rozhoduje: Vadačkoria (Gruz.)

San Maríno "21" - Moldavsko "21" 0:3 (0:2)

Góly: 22. Dima, 30. Anton (z pok. kopu), 83. Milinceanu, rozhodoval: Balijan (Arm.)

Tabuľka 1. skupiny:

1. Litva 2 1 1 0 4:3 4

2. Moldavsko 2 1 0 1 3:1 3

3. Wales 1 1 0 0 1:0 3

4. Fínsko 1 0 1 0 2:2 1

5. San Maríno 2 0 0 2 2:5 0

Pozn.: Anglicko ešte nehralo.

2. skupina:

Estónsko "21" - Andorra "21" 1:1 (1:0)

Góly: 35. Podhoľuzin - 52. San Nicolás, rozhodoval: Järvinen (Fín.)

Tabuľka 2. skupiny:

1. Bulharsko 2 2 0 0 6:0 6

2. Rusko 1 1 0 0 3:0 3

3. Dánsko 1 1 0 0 1:0 3

4. Andorra 4 0 1 3 1:10 1

5. Estónsko 2 0 1 1 1:2 1

Pozn.: Slovinsko ešte nehralo.

3. skupina:

Luxembursko "21" - Slovensko "21" 1:7 (0:5)

Góly: 53. Luisi - 1., 14. a 37. Schranz, 18. Paur, 28. Švarka (z pok. kopu), 60. Hrošovský, 72. M. Janec, rozhodoval: Pashaj (Alb.)

Tabuľka 3. skupiny:

1. Slovensko 1 1 0 0 7:1 3

2. Škótsko 1 1 0 0 3:0 3

3. Luxembursko 2 0 0 2 1:10 0

Pozn.: Holandsko a Gruzínsko ešte nehrali.

4. skupina:

Bosna a Hercegovina "21" - Albánsko "21" 4:1 (2:1)

Góly: 17. a 67. Mešanovič, 29. Čajič, 90.+ Duljevič - 45.+ Hoxha, rozhodoval: Anufrijevs (Lot.)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Bosna a Hercegovina 1 1 0 0 4:1 3

2. Maďarsko 1 1 0 0 2:1 3

3. Albánsko 2 0 0 2 2:6 0

Pozn.: Rakúsko a Španielsko ešte nehrali.

5. skupina:

Lotyšsko "21" - Lichtenštajnsko "21" 4:0 (1:0)

Góly: 30. a 65. Šabala, 53. a 62. Rakels, rozhodoval: Reinert (Faer. ostr.)

6. skupina:

Čierna Hora "21" - Faerské ostrovy "21" 3:0 (1:0)

Góly: 4. a 66. Mugoša, 51. Boljevič, rozhodoval: Ščerbakov (Biel.)

Tabuľka 6. skupiny:

1. Čierna Hora 1 1 0 0 3:0 3

2. Rumunsko 1 0 1 0 2:2 1

3. Faerské ostrovy 2 0 1 1 2:5 1

Pozn.: Nemecko a Írsko ešte nehrali.

10. skupina:

Bielorusko "21" - Kazachstan "21" 0:1 (0:0)

Góly: 55. Islamchan (z pok. kopu), rozhodoval: Dimitriou (Cyp.)

Tabuľka 10. skupiny:

1. Island 2 2 0 0 4:2 6

2. Kazachstan 1 1 0 0 1:0 3

3. Arménsko 1 0 0 1 1:2 0

4. Bielorusko 2 0 0 2 1:3 0

Pozn.: Francúzsko ešte nehralo.

Prípravný zápas:

Čína - Holandsko 0:2 (0:1)

Góly: 11. van Persie, 66. Sneijder, ČK: 13. Čchin Šeng (Čína)


Tenis

Košice

Dvojhra - 1. kolo:

Radu Albot (Mold.) - Marko Daniš (SR) 6:2, 6:1

Andrej Martin (6-SR) - Potito Starace (Tal.) 6:2, 3:0 skreč

Dominik Meffert (Nem.) - Marek Semjan (SR) 6:4, 4:6, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.) - Ivan Sergejev (7-Ukr.) 6:1, 6:1

Antonio Veic (Chorv.) - Adam Pavlásek (ČR) - 7:6 (8), 6:3

Andre Ghem (Bra.) - Adrian Ungur (2-Rum.) 6:1, 2:6, 6:1

Michail Kukuškin (Kaz.) - Tejmuraz Gabašvili (4-Rus.) 3:6, 6:3, 7:6 (5)

Guilherme Clezar (Bra.) - Alessandro Gianessi (Tal.) 6:4, 6:4

Joao Sousa (3-Port.) - Fabiano de Paula 6:2, 6:0

Henri Laaksonen (Švaj.) - Jan Hájek (ČR) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Aldin Setkič (BaH), Antonio Veic (Chorv.) - Dominik Meffert, Phillip Oswald (1-Nem., Rak.) 4:6, 6:4, 10:6

Gero Kretschmer, Alexander Satschko (obaja Nem.) - Andre Ghem, Stefano Ianni (2-Bra., Tal.) 6:3, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.), Hans Podlipnik-Castill (Čile) - Alessandro Gianessi (Tal.), Joao Sousa (Port.) 1:6, 6:3, 10:5

Michail Kukuškin (Kaz.), Vladimir Užilovski (Ukr.) - Guilherme Clezar, Fabiano De Paula (obaja 3-Bra.) 6:3, 6:2

Halle

Dvojhra žien - 1. kolo:

Gael Monfils (Fr.) - Milos Raonic (Kan.-5) 6:4, 6:2

Philipp Kohlschreiber (Nem.-6) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:3, 6:1

Mirza Bašič (Bosna a Herceg.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-7) 7:6 (5), 3:6, 7:6 (5) - Bašič nastúpil ako tzv. lucky loser namiesto Philippa Petzschnera (Nem.)

Ernests Gulbis (Lot.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 6:4, 3:6, 6:3

Tobias Kamke (Nem.) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 6:0

Leonardo Mayer (Arg.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 7:6 (4), 6:4

Jürgen Melzer (Rak.) - Riccardo Ghedin (Tal.) 7:6 (5), 3:6, 6:4

Cedrik-Marcel Stebe (Nem.) - Jimmy Wang (Taiw.) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Juan Sebastián Cabal, Robert Farah (Kol.) - František Čermák, Michal Mertiňák (ČR/SR) 6:7 (4), 6:3, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Norimberg

Dvojhra - 1. kolo:

Alizé Cornetová (Fr.-3) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:3, 6:4

Julia Görgesová (Nem.-4) - Alexandra Cadantová (Rum.) 6:4, 7:5

Lucie Šafářová (ČR-5) - Sesil Karatančevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (9)

Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.-6) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 7:5, 6:3

Annika Becková (Nem.-8) - Nina Bratčikovová (Rus.) 6:2, 6:2

María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Teliana Pereirová (Braz.) 4:6, 6:4, 6:4

Julia Cohenová (USA) - Tereza Smitková (ČR) 7:6 (2), 6:3

Karin Knappová (Tal.) - Dinah Pfizenmaierová (Nem.) 2:6, 7:6 (0), 7:5

Johanna Larssonová (Švéd.) - Julia Bejgelzimerová (Ukr.) 6:3, 6:7 (3), 7:5

Mandy Minellová (Lux.) - Jessica Pegulová (USA) 7:5, 4:6, 6:3

Andrea Petkovicová (Nem.) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:2

Galina Voskobojevová (Kaz.) - Alexandra Panovová (Rus.) 6:2, 6:2

Birmingham

Dvojhra - 1. kolo:

Maria Sanchezová (USA) - Jana Čepelová (SR) 6:3, 6:2 za 64 minút

Daniela Hantuchová (SR) - Casey Dellacquová (Aus.) 6:1, 7:6 (1) za 85 minút

Yanina Wickmayerová (Belg.-9) - Julia Putincevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (5)

Kristina Mladenovicová (Fr.-12) - Tara Moorová (V. Brit.) 5:7, 7:6 (5), 6:4

Heather Watsonová (V. Brit.-14) - Melinda Czinková (Maď.) 6:4, 7:6 (0)

Francesca Schiavoneová (Tal.-15) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Andrea Hlaváčková (ČR) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:2, 6:4

Johanna Kontová (V. Brit.) - Kurumi Narová (Jap.) 6:2, 6:4

2. kolo:

Alison Riskeová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-4) 2:6, 6:2, 6:3

Mona Barthelová (Nem.-6) - Vesna Doloncová (Srb.) 7:5, 2:6, 7:5

Donna Vekičová (Chor.) - Urszula Radwanská (Poľ.-8) 6:3, 6:2

Madison Keysová (USA) - Jamie Hamptonová (USA) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Queen´s Club

Dvojhra - 1. kolo:

Julien Benneteau (Fr.-11) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:6 (7), 6:3

Lukáš Rosol (ČR-12) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (9), 6:3, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.-13) - Ryan Harrison (USA) 6:3, 6:3

Denis Istomin (Uzb.-14) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Michael Llodra (Fr.) - Pablo Andújar (Šp.-15) 6:3, 6:1

Grega Žemlja (Slovin.-16) - Kyle Edmund (V. Brit.) 6:4, 7:6 (4)

Benjamin Becker (Nem.) - Bernard Tomic (Aus.) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (4)

Feliciano López (Šp.) - Ričardas Berankis (Lit.) 3:6, 6:3, 6:4

Nicolas Mahut (Fr.) - Rhyne Williams (USA) 6:3, 6:2

Kenny De Schepper (Fr.) - Rajeev Ram (USA) 6:7 (5), 6:2, 6:4

2. kolo:

Juan Martín Del Potro (Arg.-3) - Xavier Malisse (Bel.) 7:6 (5), 1:6, 7:5

Sam Querrey (USA-6) - Aljaž Beden (Slovin.) 7:6 (11), 5:7, 7:6 (5)

Denis Kudla (USA) - Benoit Paire (Fr.-9) 6:3, 6:4

Londýn

Denis Istomin (14-Uzb.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Lukáš Rosol (12-ČR) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (7), 6:3, 6:2


Basketbal

Prípravný zápas pred ME:

Slovensko - Rusko "B" 62:53 (17:13, 11:13, 19:12, 15:15)

Najviac bodov SR: Sujová 17, Lukačovičová 9, Kupčíková 7


Streľba

Svetový pohár - trap:

kvalifikácia:

muži 1. Alexej Alipov (Rus.) 123 bodov, 2. Michael Diamond (Aus.) 122, 3. Erik VARGA (SR.) 122, 4. Josip Glasnovič (Chor.) 121, 5. Jiří Lipták (ČR.) 121, 6. Giovanni Černogoraz (Chor.) 120, ... 11. Marián Kovačócy 119, 44. Mário Filipovič 115

finálové kolo:

1. Glasnovič 15, 2. VARGA 14, 3. Lipták 13, 4. Alipov 13, 5. Diamond 12, 6. Černogoraz 10

bronz: Alipov - Lipták 15:13

zlato: VARGA - Glasnovič 14:14, rozstrel: 13:12


Atletika

Mítingu IAAF World Challenge v Moskve:

MUŽI

100 m (-0,2 m/s): 1. Chambers (V. Brit.) 10,32, 2. Brednev (Rus.) 10,33, 3. Emelize (Nig.) 10,41

400 m: 1. Krasnov (Rus.) 46,08, 2. Cisneros (Kuba) 46,23, 3. Kašefrazov (Rus.) 46,44

800 m: 1. Andre (JAR) 1:44,93, 2. Borzakovskij (Rus.) 1:45,24, 3. Rimmer (V. Brit.) 1:45,34

110 m prek.: 1. R. Brathwaite (Bar.) 13,34, 2. Baji (Maď.) 13,49, 3. S. Brathwaite (Bar.) 13,52

výška: 1. Bondarenko (Ukr.) 228, 2. Cyplakov (Rus.) 228, 3. Stanys (Lit.) 224

žrď: 1. Ivakin (Rus.) 560, 2. Burja (Rus.) 560, 3. Kučerjanu (Rus.) 550

trojskok: 1. Rapinier (Fr.) 16,65, 2. Oke (Nig.) 16,61, 3. Revé (Kuba) 16,48

ŽENY

200 m: 1. Rjemjenová (Ukr.) 22,73, 2. Belkinová (Rus.) 23,51, 3. Kocheržovová (Rus.) 23,74

400 m: 1. Zemľaková (Ukr.) 52,26, 2. Terechovová (Rus.) 52,49, 3. Usovičová (Biel.) 52,56

1500 m: 1. Išovová (Rus.) 4:09,06, 2. Podosenovová (Rus.) 4:09,34, 3. Kobelevová (Rus.) 4:09,61

100 m prek.: 1. Dekťarevová (Rus.) 13,12, 2. Schrottová (Rak.) 13,15, 3. Antonovová (Rus.) 13,54

diaľka: 1. Mosinová (Rus.) 6,79, 2. Bauschkeová (Nem.) 6,64, 3. Irozuruová (V. Brit.) 6,63

guľa: 1. Kleinertová (Nem.) 18,39, 2. Leanciuková (Biel.) 17,38, 3. Heltneová (Rum.) 16,95

oštep: 1. Abakumovová (Rus.) 65,94, 2. Molitorová (Nem.) 60,08, 3. Sudaruškinová (Rus.) 59,28


Bejzbal

Baltimore - LA Angels 4:3

Miami - Milwaukee 1:6

Tampa Bay - Boston - 8:10 po 14. zmene

Texas - Cleveland 6:3

Chicago Cubs - Cincinnati 2:6

Chicago White Sox - Toronto 10:6

Kansas City - Detroit 3:2

San Diego - Atlanta 7:6

Seattle - Houston 3:2

LA Dodgers - Arizona 4:5

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  2. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  3. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  4. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  5. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  6. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  7. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  8. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  9. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  10. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  1. Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  4. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  5. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  8. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  9. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  10. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 62 357
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 17 691
  3. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 9 902
  4. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 9 453
  5. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 9 055
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 6 155
  7. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 798
  8. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 902
  9. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne 3 514
  10. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád 3 381

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Preferencie hovoria o totálnej nedôvere

Nevidno nikoho, kto by to vedel zlepiť.

Neprehliadnite tiež

Tréner Rakúska po debakli: Slováci nám ukázali, ako sa to robí

Slovensko skončilo tretie na Švajčiarskom pohári 2018.

Arizona s Pánikom v zostave predviedla senzačný obrat, Ovečkin strelil ďalší hetrik

Proti Pittsburghu sa do bránky postavil brankár Jaroslav Halák.

Bö v Hochfilzene potvrdil skvelú formu. V šprinte bol najlepším Slovákom Otčenáš

Otčenáš nebude chýbať v sobotňajších stíhacích pretekoch.