Športové výsledky (11. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

17. kolo druhej fázy (Torneo Final) argentínskej Primera División:

Newell's Old Boys - Unión Santa Fe 5:0

San Lorenzo - Argentinos Juniors 1:1

Európska kvalifikácia MS 2014:

I-skupina:

Bielorusko - Fínsko 1:1 (0:1)

Góly: 85. Verchovcov - 24. Pukki, rozhodoval: Kovařík (ČR)

Ázijská kvalifikácia MS 2014:

A-skupina:

Kórejská republika - Uzbekistan 1:0 (1:0)

Irán - Libanon 4:0 (2:0)

B-skupina:

Austrália - Jordánsko 4:0 (1:0)

Irak - Japonsko 0:1 (0:0)

Kvalifikácia ME do 21 rokov:

1. skupina:

Fínsko "21" - Litva "21" 2:2 (1:0)

Góly: 14. Pohjanpalo, 90. O'Shaughnessy - 53. a 70. Spalvis, rozhoduje: Vadačkoria (Gruz.)

San Maríno "21" - Moldavsko "21" 0:3 (0:2)

Góly: 22. Dima, 30. Anton (z pok. kopu), 83. Milinceanu, rozhodoval: Balijan (Arm.)

Tabuľka 1. skupiny:

1. Litva 2 1 1 0 4:3 4

2. Moldavsko 2 1 0 1 3:1 3

3. Wales 1 1 0 0 1:0 3

4. Fínsko 1 0 1 0 2:2 1

5. San Maríno 2 0 0 2 2:5 0

Pozn.: Anglicko ešte nehralo.

2. skupina:

Estónsko "21" - Andorra "21" 1:1 (1:0)

Góly: 35. Podhoľuzin - 52. San Nicolás, rozhodoval: Järvinen (Fín.)

Tabuľka 2. skupiny:

1. Bulharsko 2 2 0 0 6:0 6

2. Rusko 1 1 0 0 3:0 3

3. Dánsko 1 1 0 0 1:0 3

4. Andorra 4 0 1 3 1:10 1

5. Estónsko 2 0 1 1 1:2 1

Pozn.: Slovinsko ešte nehralo.

3. skupina:

Luxembursko "21" - Slovensko "21" 1:7 (0:5)

Góly: 53. Luisi - 1., 14. a 37. Schranz, 18. Paur, 28. Švarka (z pok. kopu), 60. Hrošovský, 72. M. Janec, rozhodoval: Pashaj (Alb.)

Tabuľka 3. skupiny:

1. Slovensko 1 1 0 0 7:1 3

2. Škótsko 1 1 0 0 3:0 3

3. Luxembursko 2 0 0 2 1:10 0

Pozn.: Holandsko a Gruzínsko ešte nehrali.

4. skupina:

Bosna a Hercegovina "21" - Albánsko "21" 4:1 (2:1)

Góly: 17. a 67. Mešanovič, 29. Čajič, 90.+ Duljevič - 45.+ Hoxha, rozhodoval: Anufrijevs (Lot.)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Bosna a Hercegovina 1 1 0 0 4:1 3

2. Maďarsko 1 1 0 0 2:1 3

3. Albánsko 2 0 0 2 2:6 0

Pozn.: Rakúsko a Španielsko ešte nehrali.

5. skupina:

Lotyšsko "21" - Lichtenštajnsko "21" 4:0 (1:0)

Góly: 30. a 65. Šabala, 53. a 62. Rakels, rozhodoval: Reinert (Faer. ostr.)

6. skupina:

Čierna Hora "21" - Faerské ostrovy "21" 3:0 (1:0)

Góly: 4. a 66. Mugoša, 51. Boljevič, rozhodoval: Ščerbakov (Biel.)

Tabuľka 6. skupiny:

1. Čierna Hora 1 1 0 0 3:0 3

2. Rumunsko 1 0 1 0 2:2 1

3. Faerské ostrovy 2 0 1 1 2:5 1

Pozn.: Nemecko a Írsko ešte nehrali.

10. skupina:

Bielorusko "21" - Kazachstan "21" 0:1 (0:0)

Góly: 55. Islamchan (z pok. kopu), rozhodoval: Dimitriou (Cyp.)

Tabuľka 10. skupiny:

1. Island 2 2 0 0 4:2 6

2. Kazachstan 1 1 0 0 1:0 3

3. Arménsko 1 0 0 1 1:2 0

4. Bielorusko 2 0 0 2 1:3 0

Pozn.: Francúzsko ešte nehralo.

Prípravný zápas:

Čína - Holandsko 0:2 (0:1)

Góly: 11. van Persie, 66. Sneijder, ČK: 13. Čchin Šeng (Čína)


Tenis

Košice

Dvojhra - 1. kolo:

Radu Albot (Mold.) - Marko Daniš (SR) 6:2, 6:1

Andrej Martin (6-SR) - Potito Starace (Tal.) 6:2, 3:0 skreč

Dominik Meffert (Nem.) - Marek Semjan (SR) 6:4, 4:6, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.) - Ivan Sergejev (7-Ukr.) 6:1, 6:1

Antonio Veic (Chorv.) - Adam Pavlásek (ČR) - 7:6 (8), 6:3

Andre Ghem (Bra.) - Adrian Ungur (2-Rum.) 6:1, 2:6, 6:1

Michail Kukuškin (Kaz.) - Tejmuraz Gabašvili (4-Rus.) 3:6, 6:3, 7:6 (5)

Guilherme Clezar (Bra.) - Alessandro Gianessi (Tal.) 6:4, 6:4

Joao Sousa (3-Port.) - Fabiano de Paula 6:2, 6:0

Henri Laaksonen (Švaj.) - Jan Hájek (ČR) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Aldin Setkič (BaH), Antonio Veic (Chorv.) - Dominik Meffert, Phillip Oswald (1-Nem., Rak.) 4:6, 6:4, 10:6

Gero Kretschmer, Alexander Satschko (obaja Nem.) - Andre Ghem, Stefano Ianni (2-Bra., Tal.) 6:3, 6:3

Julio Cesar Campozano (Ekv.), Hans Podlipnik-Castill (Čile) - Alessandro Gianessi (Tal.), Joao Sousa (Port.) 1:6, 6:3, 10:5

Michail Kukuškin (Kaz.), Vladimir Užilovski (Ukr.) - Guilherme Clezar, Fabiano De Paula (obaja 3-Bra.) 6:3, 6:2

Halle

Dvojhra žien - 1. kolo:

Gael Monfils (Fr.) - Milos Raonic (Kan.-5) 6:4, 6:2

Philipp Kohlschreiber (Nem.-6) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:3, 6:1

Mirza Bašič (Bosna a Herceg.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-7) 7:6 (5), 3:6, 7:6 (5) - Bašič nastúpil ako tzv. lucky loser namiesto Philippa Petzschnera (Nem.)

Ernests Gulbis (Lot.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 6:4, 3:6, 6:3

Tobias Kamke (Nem.) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 6:0

Leonardo Mayer (Arg.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 7:6 (4), 6:4

Jürgen Melzer (Rak.) - Riccardo Ghedin (Tal.) 7:6 (5), 3:6, 6:4

Cedrik-Marcel Stebe (Nem.) - Jimmy Wang (Taiw.) 6:2, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Juan Sebastián Cabal, Robert Farah (Kol.) - František Čermák, Michal Mertiňák (ČR/SR) 6:7 (4), 6:3, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Norimberg

Dvojhra - 1. kolo:

Alizé Cornetová (Fr.-3) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:3, 6:4

Julia Görgesová (Nem.-4) - Alexandra Cadantová (Rum.) 6:4, 7:5

Lucie Šafářová (ČR-5) - Sesil Karatančevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (9)

Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.-6) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 7:5, 6:3

Annika Becková (Nem.-8) - Nina Bratčikovová (Rus.) 6:2, 6:2

María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Teliana Pereirová (Braz.) 4:6, 6:4, 6:4

Julia Cohenová (USA) - Tereza Smitková (ČR) 7:6 (2), 6:3

Karin Knappová (Tal.) - Dinah Pfizenmaierová (Nem.) 2:6, 7:6 (0), 7:5

Johanna Larssonová (Švéd.) - Julia Bejgelzimerová (Ukr.) 6:3, 6:7 (3), 7:5

Mandy Minellová (Lux.) - Jessica Pegulová (USA) 7:5, 4:6, 6:3

Andrea Petkovicová (Nem.) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:2

Galina Voskobojevová (Kaz.) - Alexandra Panovová (Rus.) 6:2, 6:2

Birmingham

Dvojhra - 1. kolo:

Maria Sanchezová (USA) - Jana Čepelová (SR) 6:3, 6:2 za 64 minút

Daniela Hantuchová (SR) - Casey Dellacquová (Aus.) 6:1, 7:6 (1) za 85 minút

Yanina Wickmayerová (Belg.-9) - Julia Putincevová (Kaz.) 6:2, 7:6 (5)

Kristina Mladenovicová (Fr.-12) - Tara Moorová (V. Brit.) 5:7, 7:6 (5), 6:4

Heather Watsonová (V. Brit.-14) - Melinda Czinková (Maď.) 6:4, 7:6 (0)

Francesca Schiavoneová (Tal.-15) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Andrea Hlaváčková (ČR) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:2, 6:4

Johanna Kontová (V. Brit.) - Kurumi Narová (Jap.) 6:2, 6:4

2. kolo:

Alison Riskeová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-4) 2:6, 6:2, 6:3

Mona Barthelová (Nem.-6) - Vesna Doloncová (Srb.) 7:5, 2:6, 7:5

Donna Vekičová (Chor.) - Urszula Radwanská (Poľ.-8) 6:3, 6:2

Madison Keysová (USA) - Jamie Hamptonová (USA) 2:6, 6:3, 7:6 (3)

Queen´s Club

Dvojhra - 1. kolo:

Julien Benneteau (Fr.-11) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:6 (7), 6:3

Lukáš Rosol (ČR-12) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (9), 6:3, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.-13) - Ryan Harrison (USA) 6:3, 6:3

Denis Istomin (Uzb.-14) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Michael Llodra (Fr.) - Pablo Andújar (Šp.-15) 6:3, 6:1

Grega Žemlja (Slovin.-16) - Kyle Edmund (V. Brit.) 6:4, 7:6 (4)

Benjamin Becker (Nem.) - Bernard Tomic (Aus.) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (4)

Feliciano López (Šp.) - Ričardas Berankis (Lit.) 3:6, 6:3, 6:4

Nicolas Mahut (Fr.) - Rhyne Williams (USA) 6:3, 6:2

Kenny De Schepper (Fr.) - Rajeev Ram (USA) 6:7 (5), 6:2, 6:4

2. kolo:

Juan Martín Del Potro (Arg.-3) - Xavier Malisse (Bel.) 7:6 (5), 1:6, 7:5

Sam Querrey (USA-6) - Aljaž Beden (Slovin.) 7:6 (11), 5:7, 7:6 (5)

Denis Kudla (USA) - Benoit Paire (Fr.-9) 6:3, 6:4

Londýn

Denis Istomin (14-Uzb.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Lukáš Rosol (12-ČR) - Samuel Groth (Aus.) 6:7 (7), 6:3, 6:2


Basketbal

Prípravný zápas pred ME:

Slovensko - Rusko "B" 62:53 (17:13, 11:13, 19:12, 15:15)

Najviac bodov SR: Sujová 17, Lukačovičová 9, Kupčíková 7


Streľba

Svetový pohár - trap:

kvalifikácia:

muži 1. Alexej Alipov (Rus.) 123 bodov, 2. Michael Diamond (Aus.) 122, 3. Erik VARGA (SR.) 122, 4. Josip Glasnovič (Chor.) 121, 5. Jiří Lipták (ČR.) 121, 6. Giovanni Černogoraz (Chor.) 120, ... 11. Marián Kovačócy 119, 44. Mário Filipovič 115

finálové kolo:

1. Glasnovič 15, 2. VARGA 14, 3. Lipták 13, 4. Alipov 13, 5. Diamond 12, 6. Černogoraz 10

bronz: Alipov - Lipták 15:13

zlato: VARGA - Glasnovič 14:14, rozstrel: 13:12


Atletika

Mítingu IAAF World Challenge v Moskve:

MUŽI

100 m (-0,2 m/s): 1. Chambers (V. Brit.) 10,32, 2. Brednev (Rus.) 10,33, 3. Emelize (Nig.) 10,41

400 m: 1. Krasnov (Rus.) 46,08, 2. Cisneros (Kuba) 46,23, 3. Kašefrazov (Rus.) 46,44

800 m: 1. Andre (JAR) 1:44,93, 2. Borzakovskij (Rus.) 1:45,24, 3. Rimmer (V. Brit.) 1:45,34

110 m prek.: 1. R. Brathwaite (Bar.) 13,34, 2. Baji (Maď.) 13,49, 3. S. Brathwaite (Bar.) 13,52

výška: 1. Bondarenko (Ukr.) 228, 2. Cyplakov (Rus.) 228, 3. Stanys (Lit.) 224

žrď: 1. Ivakin (Rus.) 560, 2. Burja (Rus.) 560, 3. Kučerjanu (Rus.) 550

trojskok: 1. Rapinier (Fr.) 16,65, 2. Oke (Nig.) 16,61, 3. Revé (Kuba) 16,48

ŽENY

200 m: 1. Rjemjenová (Ukr.) 22,73, 2. Belkinová (Rus.) 23,51, 3. Kocheržovová (Rus.) 23,74

400 m: 1. Zemľaková (Ukr.) 52,26, 2. Terechovová (Rus.) 52,49, 3. Usovičová (Biel.) 52,56

1500 m: 1. Išovová (Rus.) 4:09,06, 2. Podosenovová (Rus.) 4:09,34, 3. Kobelevová (Rus.) 4:09,61

100 m prek.: 1. Dekťarevová (Rus.) 13,12, 2. Schrottová (Rak.) 13,15, 3. Antonovová (Rus.) 13,54

diaľka: 1. Mosinová (Rus.) 6,79, 2. Bauschkeová (Nem.) 6,64, 3. Irozuruová (V. Brit.) 6,63

guľa: 1. Kleinertová (Nem.) 18,39, 2. Leanciuková (Biel.) 17,38, 3. Heltneová (Rum.) 16,95

oštep: 1. Abakumovová (Rus.) 65,94, 2. Molitorová (Nem.) 60,08, 3. Sudaruškinová (Rus.) 59,28


Bejzbal

Baltimore - LA Angels 4:3

Miami - Milwaukee 1:6

Tampa Bay - Boston - 8:10 po 14. zmene

Texas - Cleveland 6:3

Chicago Cubs - Cincinnati 2:6

Chicago White Sox - Toronto 10:6

Kansas City - Detroit 3:2

San Diego - Atlanta 7:6

Seattle - Houston 3:2

LA Dodgers - Arizona 4:5

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Odteraz pri volaniach už nemusíte rátať minúty
  2. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  3. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou
  4. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  5. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  6. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  7. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  8. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  9. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  10. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  1. Odteraz pri volaniach už nemusíte rátať minúty
  2. Nenaleťte pochybným predajcom jazdeniek
  3. Cíťte sa v priestore príjemne
  4. Ktorý odšťavovač má najvyššiu výťažnosť?
  5. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  6. Ako si vybrať wc a umývadlo?
  7. Poslanec M. Borguľa bojuje proti netransparentnému tendru
  8. Grantová výzva na vykonávanie činností informačných centier
  9. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou
  10. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  1. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 5 877
  2. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 4 787
  3. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 3 551
  4. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 3 377
  5. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 3 226
  6. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 3 041
  7. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou 2 804
  8. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 1 998
  9. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 034
  10. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom 879

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Spolupracuje aj s firmou Apple. Peniaze na výskum ale nedostal

Spoločnosť Highchem s pätnástimi zamestnancami a vyše miliónovými tržbami nemá podľa hodnotenia dostatočné odborné kapacity.

Neprehliadnite tiež

Ružomberok v Trnave hrať nebude. Nebolo by to férové, tvrdí Tittel

Ak by sme mali štadión s kapacitou desať či pätnásťtisíc, tak by sme ho vypredali, tvrdí Dušan Tittel.

Slovan v Čechách nemá najlepší kredit, tvrdí Lašák

Keď sa niektorí hráči chcú dostať do sveta, KHL je pre nich dobrý odrazový mostík, reaguje slovenský brankár Ján Lašák.

Slavia Praha zdolala Borisov, Plzeň remizovala v Bukurešti

Pozrite si súhrn výsledkov utorkových stretnutí 3. predkola futbalovej Ligy majstrov 2017/2018.

Slovan zdolal v príprave Spartak Moskva, rozhodli nájazdy

Hokejisti Slovana Bratislava vyhrali v príprave prvý zápas.