Chicago - Boston 4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0, 0:0, 1:0) po treťom predĺžení
Góly: 23. Saad (HOSSA), 49. Bolland (Shaw), 53. Oduya (Kruger, Frolík), 113. Shaw (Rozsíval) - 14. Lucic (Horton, Krejčí), 21. Lucic (Krejčí), 47. Bergeron (Seguin, Lucic).
TENIS
Birmingham:
Dvojhra - 3. kolo (osemfinále):
Magdaléna Rybáriková (SR-16) - Kirsten Flipkensová (Belg.-1) 7:6 (5), 6:2 za 85 minút
Daniela Hantuchová (SR) - Kristina Mladenovicová (Fr.-12) 3:6, 7:6 (6), 6:4 za 146 minút
Sorana Cirsteová (Rum.-3) - Bojana Jovanovská (Srb.-13) 6:1, 1:6, 6:1
Sabine Lisická (Nem.-5) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) 7:5, 2:6, 6:4
Madison Keysová (USA) - Mona Barthelová (Nem.-6) 6:3, 6:2
Francesca Schiavoneová (Tal.-15) - Marina Erakovicová (N. Zél.) 7:6 (3), 6:3
Alison Riskeová (USA) - Alla Kudriavcevová (Rus.) 6:1, 6:2
Donna Vekičová (Chor.) - Maria Sanchezová (USA) 4:6, 6:2, 6:2
Štvorhra - 1. kolo:
Daniela Hantuchová, Chsieh Su-Wej (SR/Taiw.-4) - Darija Juraková, Tamarine Tanasugarnová (Chor./Thaj.) 3:6, 6:1, 10:2 (zápasový tajbrejk) za 67 minút
Norimberg:
Dvojhra - štvrťfinále:
Jelena Jankovičová (Srb.-1) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.-6) 6:4, 6:0
Lucie Šafářová (ČR-5) - Polona Hercogová (Slovin.) 7:6 (5), 3:6, 6:4
Simona Halepová (Rum.-7) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:4, 6:1
Andrea Petkovicová (Nem.) - Annika Becková (Nem.-8) 4:6, 6:3, 7:5
Queen´s Club:
Dvojhra - 2. kolo:
Feliciano Lopez (Šp.) - Julien Benneteau (11-Fr.) 7:6 (5), 6:4
Igor Sijsling (Hol.) - Denis Istomin (14-Uzb.) 7:6 (4), 6:1
Jo-Wilfried Tsonga (4-Fr.) - Edouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:3, 6:7 (2), 6:3
Andy Murray (V. Brit.-1) - Nicolas Mahut (Fr.) 6:3, 7:6 (4)
3. kolo (osemfinále):
Andy Murray (V. Brit.-1) - Marinko Matosevic (Aus.) 6:2, 6:2
Tomáš Berdych (ČR-2) - Grega Žemlja (Slovin.-16) 6:3, 6:4
Juan Martín Del Potro (Arg.-3) - Daniel Evans (V. Brit.) 6:0, 6:3
Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-4) - Igor Sijsling (Hol.) 7:5, 5:7, 6:3
Marin Čilič (Chor.-5) - Feliciano López (Šp.) 4:6, 7:6 (5), 7:5
Lleyton Hewitt (Aus.) - Sam Querrey (USA-6) 5:7, 6:3, 6:4
Benjamin Becker (Nem.) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.-7) 7:6 (5), 7:5
Denis Kudla (USA) - Kenny De Schepper (Fr.) 6:1, 6:3
Halle:
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Richard Gasquet (Fr.-2) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:3, 6:1
Tommy Haas (Nem.-3) - Ernests Gulbis (Lot.) 7:6 (5), 6:4
Philipp Kohlschreiber (Nem.-6) - Tobias Kamke (Nem.) 6:4, 6:3
Florian Mayer (Nem.-8) - Leonardo Mayer (Arg.) 6:2, 6:3
ATLETIKA
Na mítingu seriálu IAAF World Challenge v senegalskom Dakare si výborne počínala slovenská reprezentantka Nikola Lomnická. V súťaži kladivárok obsadila 24-ročná Nitrianka tretie miesto výkonom 65,59 m a nechala za sebou aj "70-metrovú" Ukrajinku Irynu Novožylovovú, účastníčku OH 2012 s osobným rekordom 74,10 m.
Z výsledkov:
Muži - 100 m (+2,3 m/s): K. Collins (Sv. Krištof) 10,04, Ouhadi (Mar.) 10,12, Bologo (Bur.) 10,18, 200 m: Lehata (Lesh.) 20,55, 400 m: Van Niekerk (JAR) 46,45, 800 m: F. Rotich (Keňa) 1:45,40, 1500 m: D. Komen (Keňa) 3:35,15, Cheru (Et.) 3:35,67, 400 m prek.: Hanne (Seneg.) 48,99, výška: Kgosiemang (Bots.) 225, diaľka: Cáceres (Šp.) 820, Tsákonas (Gréc.) 817, Gomis (Fr.) 798, guľa: Cremona (JAR) 20,32, Fortes (Portug.) 20,22, Vivas (Šp.) 20,02.
Ženy - 100 m: L. Williamsová (USA) 11,26, 400 m: P. Hallová (Jam.) 52,23, 3000 m: Ayanová (Et.) 8:44,30, 400 m prek.: Titimecová (Ukr.) 56,33, diaľka: Stuartová (Bah.) 673, disk: Rumpfová (Nem.) 59,38, kladivo: T. Anderssonová (Švéd.) 67,48,... 3. LOMNICKÁ (SR) 65,59.
FUTBAL
5. kolo brazílskej ligy:
Gremio - Sao Paulo 1:1, Portuguesa - Fluminense 2:1, Santos - Atletico Mineiro 1:0
BASKETBAL
WNBA:
Indiana Fever - Connecticut Sun 61:73
HÁDZANÁ
5. kolo kvalifikácie mužov o postup na majstrovstvá Európy 2014 v Dánsku:
1. skupina:
Švajčiarsko - Macedónsko 22:27 (11:12)
Portugalsko - Španielsko 23:30 (12:14)
2. skupina:
Izrael - Česko 24:30 (11:13)
Čierna Hora - Nemecko 27:25 (13:11)
3. skupina:
Turecko - Nórsko 20:32 (13:13)
Litva - Francúzsko 23:25 (13:14)
4. skupina:
Slovensko - Chorvátsko 21:32 (11:21)
Lotyšsko - Maďarsko 25:25 (12:11)
Tabuľka 4. kvalifikačnej skupiny:
1. Chorvátsko 5 4 0 1 135:111 8
2. Maďarsko 5 3 1 1 131:122 7
3. Lotyšsko 5 1 1 3 126:138 3
4. Slovensko 5 1 0 4 117:138 2
5. skupina:
Ukrajina - Švédsko 21:34 (7:16)
Holandsko - Poľsko 23:30 (11:13)
6. skupina:
Bielorusko - Island 29:23 (16:10)
Rumunsko - Slovinsko 22:31 (11:14)
7. skupina:
Rusko - Srbsko 28:29 (11:17)
MLB
Baltimore - Los Angeles Angels 5:9
Kansas City - Detroit 3:2
Chicago Cubs - Cincinnati 1:2
San Diego - Atlanta 5:3
Pittsburgh - San Francisco 12:8
New York Mets - St. Louis 5:1
Tampa - Boston 1:2
Miami - Milwaukee 1:10
Texas - Cleveland 2:5
Chicago White Sox - Toronto odložili
Minnesota - Philadelphia 4:3
Colorado - Washington 1:5
Oakland - New York Yankees 5:2
Seattle - Houston 1:6
Los Angeles Dodgers - Arizona 6:8