Športové výsledky (22. 6. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

19. kolo argentínskej ligy:

Racing Club - Union (Santa Fe) 3:0

Prípravné zápasy:

Nový Život Veľké Uherce - ŠK Slovan Bratislava 1:11 (0:6)

FC ViOn Zlaté Moravce - ŽP Šport Podbrezová (II. liga) 0:0

ŠK SFM Senec (II. liga) - FK Senica 3:3 (3:0) - hralo sa v Slovenskom Grobe

Admira Wacker (Rak.) - MFK Ružomberok 0:0

SV Ried (Rak.) - Spartak Myjava 5:3 (3:3)

Honvéd Budapešť (Maď.) - MŠK Rimavská Sobota (II. liga) 4:0 (2:0)

TJ Družstevník Vozokany - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:10 (1:5)

Článok pokračuje pod video reklamou

MS hráčov do 20 rokov:

C-skupina:

Turecko - Salvádor 3:0 (1:0)

Góly: 46. a 63. Enver Cenk Sahin, 9. Salih Ucan

Kolumbia - Austrália 1:1 (0:0)

Góly: 78. J. Córdoba - 46. D. De Silva

Tabuľka C-skupiny:

1. Turecko 1 1 0 0 3:0 3

2. Kolumbia 1 0 1 0 1:1 1

Austrália 1 0 1 0 1:1 1

4. Salvádor 1 0 0 1 0:3 0

D-skupina:

Paraguaj - Mali 1:1 (1:1)

Góly: 7. J. Rojas - 3. A. Niane

Mexiko - Grécko 1:2 (1:1)

Góly: 40. Espericueta - 16. Bouchalakis, 88. Kolovos

Tabuľka D-skupiny:

1. Grécko 1 1 0 0 2:1 3

2. Paraguaj 1 0 1 0 1:1 1

Mali 1 0 1 0 1:1 1

4. Mexiko 1 0 0 1 1:2 0

Baráž o postup do španielskej Primera División:

Almería - Girona 3:0 - prvý zápas 1:0, v Primera División 2013/2014 bude účinkovať Almería


Tenis

Turnaj WTA v Eastbourne:

Dvojhra žien - finále:

Jelena Vesninová (Rus.) - Jamie Hamptonová (USA) 6:2, 6:1

Štvorhra - finále:

Naďa Petrovová, Katarina Srebotniková (Rus./Slovin.-1) - Monica Niculescová, Klára Zakopalová (Rum./ČR) 6:3, 6:3 za 61 minút

Dvojhra mužov - finále:

Feliciano Lopez (Šp.) - Gilles Simon (2-Fr.) 7:6 (2), 6:7 (5), 6:0

Exhibícia BNP Paribas Fortis Tennis Classic at Hurlingham na tráve v Londýne:

Rafael Nadal (Šp.) - Kei Nišikori (Jap.) 7:6 (3), 7:6 (4)

Matthew Ebden (Aus.) - Tommy Haas (Nem.) 6:3, 6:3

Tommy Robredo (Šp.) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.) 7:5, 6:7, 10:5 (zápasový tajbrejk)

Turnaj WTA v holandskom Hertogenboschi:

Dvojhra - finále žien:

Simona Halepová (Rum.) - Kirsten Flipkensová (4-Belg.) 6:4, 6:2

Dvojhra - finále mužov:

Nicolas Mahut (Fr.) - Stanislas Wawrinka (2-Švajč.) 6:3, 6:4

Štvorhra mužov - finále:

Max Mirnyj, Horia Tecau (Biel./Rum.-2) - Andre Begemann, Martin Emmrich (Nem.) 6:3, 7:6 (4) za 75 min

Turnaj ATP Challenger Tour Aspria Tennis Cup v talianskom Miláne:

Dvojhra - semifinále:

Andrej Martin (SR) - Norbert Gombos (SR) 6:1, 0:6, 6:3 za 116 minút

Filippo Volandri (Tal.-1) - Andrea Arnaboldi (Tal.) 6:3, 3:6, 7:5 za 130 minút

Turnaj ITF kategórie Futures v nemeckom Kolíne:

Dvojhra - semifinále:

Kamil Čapkovič (SR) - Florian Fallert (Nem.) 6:3, 6:2

finále:

Jeremy Jahn (Nem.) - Kamil Čapkovič (SR) 6:3, 6:0

Turnaj ITF kategórie Futures v srbskom Belehrade:

Štvorhra - semifinále:

Patrik Fabian, Adrian Partl (SR-3) - Danilo Petrovič, Bojan Zdravkovič (Srb.) 6:4, 6:4

finále:

Patrik Fabian, Adrian Partl (SR-3) - Romain Arneodo, Hugo Nys (Fr.-1) 6:4, 6:1

Turnaj ITF kategórie Futures v Kiseljaku v Bosne a Hercegovine:

Dvojhra - štvrťfinále:

Juraj Masár (SR) - Pirmin Hänle (Nem.) 6:4, 6:4

semifinále:

Damir Džumhur (Bosna a Herceg.-1) - Juraj Masár (SR) 6:4, 7:5


Basketbal

ME vo Francúzsku 2013:

E-skupina (Lille):

Čierna Hora - Španielsko 50:66 (10:18, 17:16, 11:17, 12:15)

Turecko - Švédsko 72:51 (17:16, 14:10, 24:11, 17:14)

Taliansko - Slovensko 58:47 (12:10, 8:10, 20:9, 18:18)

Tabuľka E-skupiny:

1. Španielsko 4 4 0 290:202 8 - istý postup do štvrťfinále

2. Turecko 4 4 0 270:202 8 - istý postup do štvrťfinále

3. Taliansko 4 2 2 227:247 6

4. Čierna Hora 4 1 3 242:264 5

-------------------------------------------------

5. Švédsko 4 1 3 232:267 5

6. Slovensko 4 0 4 202:281 4


Motorizmus

Rely Talianska (16 RS/spolu 1095 km): 1. Sébastien Ogier, Julien Ingrassia (Fr./VW Polo) 3:22:57,9 h, 2. Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul (Bel./Ford Fiesta) +1:16,8 min, 3. Jari-Matti Latvala, Miika Anttila (Fín./VW Polo) 1:48,0, 4. Daniel Sordo, Carlos del Barrio (Šp./Citroen DS3) 3:19,2, 5. Martin Prokop, Michal Ernst (ČR/Ford Fiesta) 8:34,1, 6. Elfyn Evans, Giovanni Bernacchini (V. Brit.-Tal./Ford Fiesta) 11:51,8.


Vodné športy

Svetový pohár v Cardiffe - finále:

C1 mužov: 1. Stanislav Ježek (ČR) 93,95 (2 trestné sekundy), 2. Matej Beňuš (SR) 93,98 (0), 3. Michal Jáně (ČR) 94,51 (0), 4. Sideris Tasiadis (Nem.) 94,83 (2), 5. David Florence (V. Brit.) 95,65 (0), 6. Luka Božič (Slovin.) 96,81 (4), ...v piatkovom semifinále: 15. Alexander Slafkovský 99,09 (4), 24. Karol Rozmuš (obaja SR) 107,04 (4)


Volejbal

Svetová liga volejbalistov:

A-skupina:

Bulharsko - Argentína 3:0 (18, 21, 16)

B-skupina:

Rusko - Taliansko 3:2 (23, 23, -26, -23, 12)

Nemecko - Kuba 3:0 (18, 19, 16)

C-skupina:

Holandsko - Portugalsko 2:3 (-21, 19, 23, - 26, -13)

V. ročník Európskej ligy vo volejbale žien:

A-skupina (Kecskemét/Maď.):

Rumunsko - Bulharsko 2:3 (18, -15, -22, 15, -11)

Maďarsko - Turecko 3:0 (17, 16, 16)

B-skupina (Subotica/Srb.):

Nemecko - Belgicko 0:3 (-17, -17, -17)

Srbsko - Izrael 3:0 (18, 22, 15)

Základná fáza X. ročníka Európskej ligy vo volejbale mužov:

A-skupina (Slagelse/Dán.):

Belgicko - Slovensko 3:1 (-18, 20, 17, 17)

Dánsko - Rakúsko 3:1 (15, -14, 15, 17)

Tabuľka A-skupiny:

1. Belgicko 6 6 0 18:5 16

2. Rakúsko 6 2 4 11:14 8

3. Slovensko 6 2 4 9:13 6

4. Dánsko 6 2 4 7:13 6

B-skupina (Barcelona/Šp.):

Česko - Čierna Hora 3:1 (-16, 14, 14, 17)

Španielsko - Maďarsko 3:2 (17, 19, -19, -20, 13)

C-skupina (Raanana/Izr.):

Chorvátsko - Bielorusko 1:3 (-18, 19, -19, -18)

Turecko - Izrael 3:0 (20, 20, 18)


Golf

Allianz Ladies Slovak Open presented by Respect na Táľoch:

Poradie po 2. kole: 1. Gwladys Nocerová (Fr.) a Line Vedelová (Dán.) - obe 138 úderov (6 pod par), 3. Camilla Lennarthová (Švéd.) 140,... 19. Zuzana Kamasová (SR) 145


Atletika

11. ročník Polmaratónu Košice - Seňa:

Muži: 1. Ruslan Pečnikov (Ukr.) 1:10:49 h, 2. Tibor Sahajda (TJ Obal servis Košice) 1:13:20, 3. Anatolij Malyj (Ukr.) 1:15:52

Ženy: 1. Natalia Malá (Ukr.) 1:38:18, 2. Miroslava Hrubovská (Vranov nad Topľou) 1:42:00, 3. Marianna Schreiberová (Ally Soft Košice) 1:42:33

ME v atletike družstiev:

muži:

100 m: 1. Jimmy Vicaut (Fr.) 10,28 s. (-4,1 m/s), 2. Jaysuma Saidy Ndure (Nór.) 10,37, 3. Kamil Krynski (Poľ.) 10,40,

400 m: 1. Vladimir Krasnov (Rus.) 45,69 s., 2. Nigel Levine (V. Brit.) 45,88, 3. David Gollnow (Nem.) 45,90,

400 m prek.: 1. Silvio Schirrmeister (Nem.) 49,15 s., 2. Dai Green (V. Brit.) 49,39, 3. Micka‰l Francois (Fr.) 49,79,

1500 m: 1. Ilham Özbilen (Tur.) 3:38,57 min., 2. Charlie Grice (V. Brit.) 3:39,76, 3. Marcin Lewandowski (Poľ.) 3:39,82,

5000 m: 1. Mo Farah (V. Brit.) 14:10,00 min., 2. Bouabdellah Tahri (Fr.) 14:12,91, 3. Kemal Koyuncu (Tur.) 14:14,18,

4 x 100 m: 1. Veľká Británia 38,39 s., 2. Nemecko 38,69, 3. Poľsko 38,71,

kladivo: 1. Pawel Fajdek (Poľ.) 77,00, 2. Markus Esser (Nem.) 76,32, 3. Esref Apak (Tur.) 76,29,

guľa: 1. David Storl (Nem.) 20,47, 2. Tomasz Majewski (Poľ.) 20,29, 3. Alexander Lesnoj (Rus.) 20,27,

diaľka: 1. Alexander Menkov (Rus.) 836, 2. Louis Tsatoumas (Gr.) 812, 3. Greg Rutherford (V. Brit.) 802,

výška: 1. Bogdan Bondarenko (Ukr.) 228, 2. Mickael Hanany (Fr.) 228, 3. Tom Parsons (V. Brit.) 224,

ženy:

100 m: 1. Alesja Povgová (Ukr.) 11,51 s. (-4,3 m/s), 2. Myriam Soumaré (Fr.) 11,66, 3. Tatjana Pintová (Nem.) 11,72,

800 m: 1. Jessica Juddová (V. Brit.) 2:00,82 min., 2. Jekaterina Scharminová (Rus.) 2:00,86, 3. Oľga Ľachovová (Ukr.) 2:02,30,

3000 m: 1. Jelena Korobkinová (Rus.) 9:01,45 min., 2. Laura Weightmanová (V. Brit.) 9:03,11, 3. Iris Maria Fuentesová-Pilová (Šp.) 9:03,20,

400 m: 1. Perri Shakes-Draytonová (V. Brit.) 50,50 s., 2. Xenia Sadorinová (Rus.) 51,07, 3. Marie Gayotová (Fr.) 51,54,

400 m prek.: 1. Eilidh Childová (V. Brit.) 54,42 s., 2. Anna Jaroščuková (Ukr.) 55,27, 3. Vera Rudakovová (Rus.) 56,20,

3000 m prek.: 1. Natalia Aristarchovová (Rus.) 9:30,64 min., 2. Valentina Šudinová (Ukr.) 9:34,90, 3. Antje Möldner-Schmidtová (Nem.) 9:35,67,

4 x 100 m: 1. Ukrajina 42,62 s., 2. Nemecko 43,15, 3. Rusko 43,23,

trojskok: 1. Oľga Saladugová (Ukr.) 14,49, 2. Jekaterina Konevová (Rus.) 14,10, 3. Simona La Mantia (Tal.) 13,99,

žrď: 1. Silke Spiegelburgová (Nem.) 460, 2. Anželika Sidorovová (Rus.) 455, 3. Anna Rogowska (Poľ.) 440,

disk: 1. Mélina Robertová-Michonová (Fr.) 63,75, 2. Julia Fischerová (Nem.) 62,67, 3. Žaneta Glancová (Poľ.) 61,70.

oštep: 1. Christina Obergföllová (Nem.) 62,64, 2. Mercedes Chillová (Šp.) 58,55, 3. Vira Rebryková (Ukr.) 57,92.

Poradie družstiev po 21 zo 40 súťaží: 1. Nemecko 195 b., 2. Rusko 194, 3. Veľká Británia 181, 4. Poľsko 166, 5. Francúzsko 164,5, 6. Ukrajina 160,5, 7. Španielsko 123,5, 8. Taliansko 123, 9. Turecko 102, 10. Grécko 76, 11. Bielorusko 75,5, 12. Nórsko 67.

ME družstiev tretej ligy:

muži

100 m: 1. Adam Závacký (SR) 10,52, 2. Riste Pandev (Maced.) 10,75, 3. Vadim Riabichin (Azerb.) 10,76

400 m: 1. Jänis Leitis (Lot.) 47,36, 2. Hakim Ibrahimov (Azerb.) 47,59, 3. Amel Tuka (Bosna a Herc.) 47,73, ...6. Lukáš Privalinec (SR) 48,35

1500 m: 1. Ion Siuris (Mold.) 3:49,80, 2. Jozef Pelikán (SR) 3:53,14, 3. Ashot Hayrapetyan (Arm.) 3:53,33

5000 m: 1. Roman Prodius (Mold.) 14:31,51, 2. Janis Viškers (Lot.) 14:35,80, 3. Pol Melina (Lux.) 14:44,14, ...6. Jozef Urban (SR) 15:16,80

4x100 m: 1. Slovensko (Viliam Papšo, Roman Turčáni, Tomáš Benko, Adam Závacký) 40,78, 2. Moldavsko 41,13, 3. Gruzínsko 42,05

400 m prek.: 1. Alexej Cravenco (Mold.) 50,82, 2. Martin Kučera (SR) 50,95, 3. Jacques Frisch (Lux.) 51,16

diaľka: 1. Elvijs Misäns (Lot.) 789, 2. Vardan Pahlevanyan (Arm.) 774, 3. Tomáš Veszelka (SR) 743

výška: 1. Zurab Gogočuri (Gruz.) 220, 2. Peter Horák (SR) 215, 2. Andrej Miticov (Mold.) 215

guľa: Bob Bertemes (Lux.) 18,02, 2. Ódinn Thorsteinsson (Isl.) 17,81, 3. Mesud Pezer (Bosna a Herc.) 17,58, ...5. Matúš olej (SR) 16,49

kladivo: 1. Marcel Lomnický (SR) 74,98, 2. Dmitrij Maršyn (Azerb.) 71,48, 3. Igors Sokolovs (Lot.) 71,21

ženy

100 m: 1. Tiffany Tshilumbová (Lux.) 11,98, 2. Hafdi Sigurdardóttirová (Isl.) 12,04, 3. Alexandra Bezeková (SR) 12,06

400 m: 1. Olesea Cojuhariová (Mold.) 52,65, 2. Gunt Latiševová-Čudareová (Lot.) 53,71, 3. Hafdi Sigurdardottirová (Isl.) 54,03, 4. Iveta Putalová (SR) 54,33

800 m: 1. Anita Hinriksdottirová (Isl.) 2:01,17, 2. Oľga Zaporojanová (Mold.) 2:07,99, 3. Charline Mathiasová (Lux.) 2:08,18, 4. Paula Habovštiaková (SR) 2:09,11

3000 m: 1. Cehyneš Cengová (Azerb.) 9:31,74, 2. Sladjana Perunovičová (Čierna Hora) 9:33,83, 3. Arndi Hafthorsdottirová (Isl.) 10:04,75, ...5. Kristína Hegedüsová (SR) 10:10,06

4x100 m: 1. Slovensko (Alexandra Bezeková, Lenka Kršáková, Denisa Bučková, Jana Velďáková) 46,13, 2. Island 46,52, 3. Luxembursko 47,15

400 m prek.: 1.Lucia Slaníčková (SR) 58,62, 2. Armalija Šarojanová (Arm.) 60,05, 3. Kim Reulandová (Lux.) 60,21

3000 m prek.: 1. Bijana Cvijanovičová (Bosna a Herc.) 10:17,77, 2. Giuli Dekanadzeová (Gruz.) 11:14,20, 3. Katarína Pokorná (SR) 11:27,89

trojskok: 1. Dana Velďáková (SR) 13,74, 2. Mária Grivová (Lot.) 13,07, 3. Tatiana Cicanciová (Mold.) 13,04

žrď: 1. Slavomíra Sľúková (SR) 395, 2. Gina Reulandová (Lux.) a Ilze Bortaščenoková (Lot.) obe zhodne 370

disk: 1. Salome Rigišviliová (Gruz.) 52,47, 2. Ivona Tomanová (SR) 46,53, 3. Milica Vukadinovičová (Čierna Hora) 45,01

oštep: 1. Madara Palameiková (Lot.) 57,07, 2. Asdis Hjalmsdottirová (Isl.) 53,36, 3. Veronika Ľašová (SR) 48,96

Košický polmaratón:

Muži: 1. Ruslan Pečnikov (Ukr.) 1:10:49 h, 2. Tibor Sahajda (TJ Obal servis Košice) 1:13:20, 3. Anatolij Malij (Ukr.) 1:15:52

Ženy: 1. Natalia Malá (Ukr.) 1:38:18, 2. Miroslava Hrubovská (Vranov nad Topľou) 1:42:00, 3. Marianna Schreiberová (Ally Soft Košice) 1:42:33


Bejzbal

MLB:

Chicago Cubs - Houston 3:1

Cleveland - Minnesota 5:1

New York Yankees - Tampa Bay 6:2

Washington - Colorado 2:1

Philadelphia - New York Mets 3:4

Toronto - Baltimore 7:6

Detroit - Boston 6:10

Milwaukee - Atlanta 2:0

Kansas City - Chicago White Sox 1:9

St. Louis - Texas 4:6

Arizona - Cincinnati 11:5

Los Angeles Angels - Pittsburgh 2:5

San Diego - Los Angeles Dodgers 5:2

Seattle - Oakland 3:6

San Francisco - Miami 3:6


Šerm

XXVI. majstrovstvá Európy šermiarov v Záhrebe:

šabľa muži - družstvá: 1. Taliansko, 2. Maďarsko, 3. Ukrajina

kord ženy - družstvá: 1. Estónsko, 2. Rumunsko, 3. Maďarsko


Plážový volejbal

Grandslamový turnaj desaťdielneho seriálu Svetovej série v Ríme:

D-skupina:

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (20-SR) - Doris Schwaigerová, Stefanie Schwaigerová (13-Rak.) 2:1 (16, -12, 14), 48 minút, Jevgenia Ukolovová, Jekaterina Chomajkovová (4-Rus.) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (20-SR) 1:2 (-20, 19, -13), 56

2. kolo:

Dubovcová, Nestarcová - Lauren Fendrichová, Brittany Hochevarová (19-USA) 2:1 (-19, 14, 17), 58 minút

Štvrťfinále:

Karla Borgerová, Britta Bütheová (Nem.-16) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-20) 2:0 (15, 16)


Skoky do vody

Majstrovstvá Európy:

ženy - skoky z 3 m dosky: 1. Tina Punzelová (Nem.) 336,70 b., 2. Tania Cagnottová (Tal.) 331,85, 3. Nadežda Bašinová (Rus.) 326,10.


Golf

Allianz Ladies Slovak Open presented by Respect na Táľoch:

Poradie po 3. kole: 1. Gwladys Nocerová (Fr.) 209 úderov (7 pod par), 2. Lee-Anne Paceová (JAR) 211, 3. Liz Youngová (V. Brit.) a Hannah Burkeová (V. Brit.) - obe 212,... 29. Zuzana Kamasová (SR) 220


Cyklistika

Bratislava city downhill 2013 - mestský zjazd:

1. Marcelo Gutierrez Villegas (Kol.) 59,28 s, 2. Matt Walker (N. Zél.) +0,54 s, 3. Bernard Kerr (V. Brit.) +1,09,4. Tomáš Slavík (ČR) +1,17, 5. Filip Polc (SR) +1,23, 6. Edward Masters (N. Zél.) a Austin Warren (USA) obaja +2,58,... 13. Martin Knapec +5,92, 14. Lukáš Učeň +6,12, 15. Ján Javorník +6,69, 16. Tomáš Liška +7,04, 19. Matej Vitko (všetci SR) +23,57.

ME v cross country horských cyklistov vo švajčiarskom Berne:

Juniorky: 1. Malene Degnová (Dán.) 54:15 min, 2. Sofia Wiedenrothová (Nem.) +41 s, 3. Alessandra Kellerová (Švaj.) +57, 4. Emilie Collombová (Tal.) +1:22 min, 5. Sarah Bauerová (Nem.) +3:46, 6. Dina Hordijuková (Ukr.) +4:07

Juniori: 1. Lukas Baum (Nem.) 1:12:45 h, 2. Gioele Bertolini (Tal.) +1:21 min, 3. Niels Rasmussen (Dán.), 4. Romain Boutet (Fr.) obaja +1:33, 5. Louis Bendixen (Dán.) +1:46, 6. Georg Egger (Nem.) +2:02

Ženy do 23 rokov: 1. Jana Belomojnová (Ukr.) 1:20:38 h, 2. Jenny Rissvedsová (Švéd.) +1:13 min, 3. Helen Grobertová (Nem.) +1:41, 4. Jolanda Neffová +2:26, 5. Andrea Waldisová (obe Švaj.) +3:12, 6. Lisa Mitterbauerová (Rak.) +3:33

Orientačná cyklistika - šprint miešaných štafiet:

1. Fínsko (Marika Harová, Jussi Laurila) 57:12 min, 2. Rusko (Svetlana Poverinová, Ruslan Grican) 59:03, 3. Švajčiarsko (Ursina Jäggiová, Christian Wüthrich) 59:11,... 10. Slovensko (Stanislava Fajtová, Andrej Čullý) 1:09:12 h

ME v cyklotriale v Berne:

Ženy: 1. Gemma Abantová (Šp.) 3 tr. body, 2. Tatiana Janíčková (SR) 10, 3. Mireia Abantová (Šp.) 17, 4. Kristína Sýkorová (SR) 19, 5. Romina Fixová (Nem.) 26

Spoločné majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike:

Ženy (88,8 km): 1. Martina Sáblíková (NowiS Team/ČR) 2:25:33, 2. Pavlína Šulcová (Bauknecht-Author/ČR) +2:27 min, 3. Pavla Havlíková (Zoung Telenet Fidea/ČR) +4:44, 4. Tereza Trefná (Alltraining.cz/ČR) +4:45, 5. (1. v M-SR) Monika Kadlecová (CK Epic Dohňany) +4:46, 6. (2. v M-SR) Lívia Hanesová (CK Banská Bystrica) +4:47, 7. (3. v M-SR) Andrea Juhásová (CK Svätý Jur) +4:47

Juniori (118,4 km): 1. Luděk Helis (SKC Tufo Prostějov/ČR) 3:09:20 h, 2. (1. v M-SR) Martin Dubeň (CyS Žilina), 3. (2. v M-SR) Juraj Bellan (MŠK CK Žiar nad Hronom) obaja +30,... 12. (3. v M-SR) Tomáš Harag (CyS Žilina) +38

Juniorky (88,8 km): 1. (1. v M-SR) Tereza Medveďová (ŽP Šport) +2:30:22, 2. Elena Vaníčková (Remerx-Merida Kolín/ČR) +1 s, 3. Natálie Kerschbaummayrová (NowiS Team/ČR) +10,... 11. (2. v M-SR) Nina Janúšiková (ŽP Šport) +19:46 min, 14. (3. v M-SR) Ivana Labajová (CK Epic Dohňany) +20:07


Triatlon

Žitavský triatlon - 4. kolo Slovenského pohára (objemy 750 m plávanie - 20 km cyklistika - 5 km beh):

Muži: 1. Šimon Žáčik (SMTA Nitra) 1:01:04 h, 2. Martin Matúšek (Triax) 1:01:26, 3. Ján Pavlík 1:02:52, 4. Jozef Tomašovič (obaja Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 1:03:26, 5. Péter Erdös (Maď.) 1:03:48, 6. Šimon Brunovský (Triax) 1:03:59

Ženy: 1. Zsuzsanna Szakályová (Maď.) 1:06:00, 2. Mira Bednarovičová (Realiz Sportteam) 1:07:40, 3. Marcela Bulková (3NT Triathlon Team Bratislava) 1:10:29


Moderný päťboj

4. kolo Slovenského pohára:

MUŽI: 1. Tomáš Škopek (Slávia STU Bratislava) 4288 bodov, 2. Matúš Mendrej (Dukla Banská Bystrica) 3844 - viac súťažiacich neštartovalo

ŽENY: 1. Lucia Kršňáková (Dukla Banská Bystrica) 3488 - viac súťažiacich neštartovalo

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Vieme, čo môže spôsobovať neplodnosť u mužov a žien
  2. Najkrajšie cyklotrasy na Slovensku nie sú iba v Bratislave
  3. Tri pravidlá, na ktoré inovatívne firmy nikdy nezabúdajú
  4. Bývanie v Jarabinkách teraz s kuchynskou linkou v cene bytu
  5. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť
  6. Zákazníkom sme vďaka našim službám ušetrili viac ako milión eur
  7. Zelené Grunty pripravujú nové byty do predaja
  8. Košická Klinika detí a dorastu je opäť krajšia
  9. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk?
  10. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta
  1. O2 a Matej Tóth otvárajú druhý ročník O2 Športovej akadémie
  2. METRO ukáže zákazníkom najnovšie trendy v gastronómii
  3. Joint International Week 2018 na EU v Bratislave
  4. Podpredseda vlády Vietnamu podporuje spoluprácu s EU v BA
  5. Zákazníkom sme vďaka našim službám ušetrili viac ako milión eur
  6. Tri pravidlá, na ktoré inovatívne firmy nikdy nezabúdajú
  7. Bývanie v Jarabinkách teraz s kuchynskou linkou v cene bytu
  8. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť
  9. Zelené Grunty pripravujú nové byty do predaja
  10. Poľovníkom sa nestaneš, musíš sa ním narodiť!
  1. Tieto dizajnové hrnčeky a poháre na kávu ocení každý 15 945
  2. Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín 15 905
  3. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta 13 926
  4. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť 13 872
  5. Toto sú zdravotné problémy, o ktorých muži nehovoria 12 746
  6. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk? 10 782
  7. V Trenčíne vzniká nová komunita, susedia tu budú priateľmi 6 017
  8. Nenechajte svojich zamestnancov „vyhorieť“! 4 307
  9. Klima efekt bez klimatizácie 2 966
  10. Najkrajšie cyklotrasy na Slovensku nie sú iba v Bratislave 2 784

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Whisky: Najväčšie peklo bola Severná Kórea. Takú izoláciu si nevieme predstaviť

Spevák Slobodnej Európy precestoval svet. Cez to hodnotí aj Slovensko.

DOMOV

Pri Badíne sa zrazil autobus s nákladiakom, neprežili dvaja ľudia

Na mieste zasahovalo takmer 20 hasičov.

ŠPORT

Hokejová eufória. V Trenčíne čakali na lístky už od polnoci

O rozhodujúci zápas finále hokejovej ligy je enormný záujem.

Neprehliadnite tiež

Sekera: Keď mám tímu zavadzať, na šampionát nepôjdem

Na zraze hokejovej reprezentácie pred ďalším týždňom prípravy na MS boli traja hráči zo zámoria.

Hokejová eufória. V Trenčíne čakali na lístky už od polnoci

O rozhodujúci zápas finále hokejovej ligy je enormný záujem.

Salah zaútočí na klub, ktorý stále miluje

Liverpool v prvom zápase semifinále Ligy majstrov privíta AS Rím.