Česko 0:3 0:0, 0:2, 0:1 OŠ z Ruska
Koniec | Aktualizované o 11:33 | Sledujte naživo

Športové výsledky (18. 7. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

FUTBAL

1. zápas finále Pohára osloboditeľov:

Olimpia Asunción - Atletico Mineiro 2:0 (1:0)

Góly: 22. Silva, 90. Pittoni, ČK: 89. Richarlyson (Mineiro)

Výsledok odvetného stretnutia juhoamerického Superpohára - Recopa Sudamericana medzi víťazmi Pohára osloboditeľov a Juhoamerického pohára:

Corinthians - Sao Paulo 2:0 (1:0) - prvý zápas: 2:1, Corinthians sa stali víťazmi Recopa Sudamericana

Góly: 35. Romarinho, 68. Dantilo

ME ženy

C-skupina:

LINKÖPING

Francúzsko - Anglicko 3:0 (1:0)

Góly: 9. Le Sommerová, 62. Necibová, 64. Renardová

Článok pokračuje pod video reklamou

NORRKÖPING

Rusko - Španielsko 1:1 (1:1)

Góly: 44. Terechová - 14. Boqueteová

Konečná tabuľka C-skupiny:

1. Francúzsko 3 3 0 0 7:1 9 - istý postup do štvrťfinále

2. Španielsko 3 1 1 1 4:4 4 - istý postup do štvrťfinále

3. Rusko 3 0 2 1 3:5 2

4. Anglicko 3 0 1 2 3:7 1


ATLETIKA

Slovenská reprezentantka Jana Velďáková obsadila na atletickom mítingu kategórie EA Premium vo švajčiarskom Luzerne v skoku do diaľky výkonom 647 cm štvrté miesto. Tridsaťdvaročná členka VŠC Dukla Banská Bystrica predviedla najlepší výkon pri svojom piatom pokuse (x - x - 637 - x - 647 - 626). Víťazkou sa stala Lauma Grivaová z Lotyšska (658 cm).

Výsledky - diaľka:

1. Lauma Grivaová (Lot.) 658 cm, 2. Lisa Steinkampová (Nem.) 653, 3. Irene Pusterlaová (Švajč.) 648, 4. Jana VELĎÁKOVÁ (SR) 647

Výsledky zo sveta atletiky:

LUZERN - Míting EA Classic - muži, 100 m: Saidy Ndure (Nór.) 10,07, 200 m: J. Young (Jam.) 19,98, Saidy Ndure 20,36, B-beh: Edward (Panama) 20,37, 800 m: Jock (USA) 1:46,18, 3000 m: Kangogo (Keňa) 7:42,51, 110 m prek.: Riley (Jam.) 13,32, Brathwaite (Barb.) 13,36, Richardson (USA) 13,38, 400 m prek.: Gaymon (USA) 48,69, Cisneros (Kuba) 48,76, R. Williams (V. Brit.) 48,84, disk: Jasinski (Nem.) 64,46, ženy - 100 m: C. Russellová 11,20, 200 m: McLaughlinová (obe Jam.) 22,79, 100 m prek.: Rollinsová 12,63, Q. Harrisonová (obe USA) 12,79, žrď: Silvová (Kuba) 481, Speigelburgová (Nem.) 471, guľa: Adamsová (N. Zél.) 20,76, Schwanitzová (Nem.) 19,76, oštep: Stahlová (Nem.) 65,24.

LAHTI - Míting - muži, 300 m: Steele (Jam.) 32,32, diaľka: Visser (JAR) 809, Gaisah (Ghana) 808, Mokoena (JAR) 806, oštep: Mannio (Fín.) 82,01, ženy - 800 m: Semenyová (JAR) 2:06,58 (súťažný debut v roku 2013), 100 m prek.: Y. Lewisová (USA) 12,67.

DUBLIN - Míting - muži, 400 m: Quow (USA) 45,77, 800 m: English (Ír.) 1:45,32, 1 míľa: Leslie (USA) 3:55,85, 3000 m: Barrios (Mex.) 7:45,12, Vernon (V. Brit.) 7:45,75, ženy - 1 míľa: Felnagleová (Ír.) 4:30,44.

TEL AVIV - Míting - ženy, výška: Šahafová (Izr.) 192.

LEGANES - Míting - muži, kladivo: Cienfuegos (Šp.) 76,71.


VOLEJBAL

Výsledky stredajších stretnutí na finálovom turnaji Svetovej ligy mužov v argentínskom Mar del Plata:

D-skupina: Argentína - Bulharsko 1:3 (-26, -23, 19, -23)

E-skupina: Brazília - Rusko 2:3 (-17, 23, 22, -19, -11)


TENIS

Bogota ATP

dvojhra - 2. kolo:

Adrian Mannarino (5-Fr.) - Victor Estrella (Dom. rep.) 6:1, 6:2

Kevin Anderson (2-JAR) - Emilio Gomez (Ekv.) 6:3, 7:6 (2)

Bad Gastein WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Annika Becková (Nem.-2) - Mandy Minellová (Lux.) 2:6, 6:4, 6:4

Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Irina-Camelia Begová (Rum.-3) 6:3, 6:3

Elina Svitolinová (Ukr.) - Chanelle Scheepersová (JAR-6) 7:5, 1:6, 6:1

Patricia Mayrová-Achleitnerová (Rak.) - Petra Martičová (Chor.) 6:4, 6:4

Arantxa Rusová (Hol.) - Estrella Cabezová-Candelová (Šp.) 5:7, 7:5, 6:3

Bastad WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Richel Hogenkampová (Hol.) - Lesia Curenková (Ukr.-6) 6:1, 2:6, 6:3

Flavia Pennettová (Tal.) - Simona Halepová (Rum.-2) 4:6, 7:5, 2:0, skreč Halepová

Serena Williamsová (USA-1) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 6:2, 6:3

Mathilde Johanssonová (Fr.) - Andrea Gámizová (Ven.) 7:5, 6:2

Hamburg ATP

Dvojhra - 3. kolo (osemfinále):

Roger Federer (Švaj.-1) - Jan Hájek (ČR) 6:4, 6:3

Tommy Haas (Nem.-2) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:2, 6:4

Nicolás Almagro (Šp.-3) - Guillermo García-López (Šp.-3) 6:2, 6:3

Juan Monaco (Arg.-5) - Benoit Paire (Fr.-9) 6:3, 2:6, 6:2

Florian Mayer (Nem.) - Feliciano López (Šp.-11) 7:6 (1), 6:2

Fabio Fognini (Tal.-12) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:2, 6:4

Fernando Verdasco (Šp.-14) - Jerzy Janowicz (Poľ.-4) 7:5, 4:0 - skreč, Janowicz odstúpil

Federico Delbonis (Arg.) - Dmitrij Tursunov (Rus.) 6:4, 6:3

Štvorhra - štvrťfinále:

Lukáš Dlouhý, Martin Kližan (ČR/SR) - Thomaz Bellucci, Benoit Paire (Braz./Fr.) bez boja, brazílsko-francúzsky pár nenastúpil

David Marrero, Fernando Verdasco (Šp.-3) - František Čermák, Filip Polášek (ČR/SR) 6:3, 4:6, 10:8 (zápasový tajbrejk)


EYOF

Tretí súťažný deň na XII. letnom európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) v Utrechte

Výsledky Slovákov

atletika:

dievčatá, 400 m p.: 1. PEŠKOVÁ (rozbehy) 1:00,78 min, guľa (19 účastníčok): 11. ŠLOSÁROVÁ (kvalifikácia) 13,71 m, 200 m: OSTROŽLÍKOVÁ 25,98 s (nepostúpila do semifinále), 1500 m (14): 13. MALČEKOVÁ 4:50,72

chlapci, 200 m: PECKO 22,83 s (nepostúpil do semifinále)

športová gymnastika:

viacboj dievčat (82): 32. KALAMÁROVÁ, 44. KORPOVÁ, družstvá: 17. SLOVENSKO

plávanie:

dievčatá, 200 m prsia (25): 20. DRÁBIKOVÁ 2:50,34, 200 m pol. pret. (22): 17. DRÁBIKOVÁ 2:30,49

chlapci, 50 m v. sp. (32): 9. PÚCHLY 24,00, 200 m znak (24): 16. SVĚTLÍK 2:10,50, štafeta 4x100 m pol. pret. mix (19): 15. SLOVENSKO (Světlík, Smetana, Pavlikovská, Mižúrová) 4:20,33

džudo:

dievčatá, do 57 kg: KANÁTOVÁ (bez umiestnenia)

chlapci, do 60 kg: BEŽO (bez umiestnenia), do 66 kg (28): 7. BECÍK

tenis:

dievčatá, 3. kolo: MIHÁLIKOVÁ Arnoldová (Švaj.) 6:3, 6:1, štvrťfinále: MIHÁLIKOVÁ Wolfgruberová (Rak.) 6:4, 6:2, KUŽMOVÁ Castilleová (Fr.) 6:4, 6:2, štvorhra 2. kolo: KUŽMOVÁ, MIHÁLIKOVÁ Detiucová, Sosnovská (Mold.) 7:5, 6:3

chlapci, štvorhra 2. kolo: Balzerani, Valle (Tal.) KLEIN, LIŠKA 6:4, 6:3

basketbal:

dievčatá: Rusko Slovensko 64:44

Basketbal

B-divízia ME basketbalistov do 18 rokov v Macedónsku - štvrtok - výsledok:

C-skupina:

Slovensko "18" - Rumunsko "18" 75:76 (18:22, 22:17, 16:17, 19:20)

Najviac bodov SR: Janíček 17 (12 doskokov), Mátych 13, Hlivák 11

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 23 408
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 440
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 10 064
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 463
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 655
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 024
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 674
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 177
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 125
  10. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 2 991

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

EKONOMIKA

Penta potichu pustila do polikliník investora, je ním majiteľ Swanu

Najväčšia súkromná sieť polikliník má nového akcionára, menšinový podiel kúpil fond Avant.

DOMOV

Tománková: Čistý deň sa možno presunie na ranč pri Bratislave

Tománkovci tvrdia, že majú dôkazy o tom, že Blahová používa falošné dôkazy.

Neprehliadnite tiež

Rusko je prvým finalistom hokejového turnaja, Česko mu nedalo ani gól

Českí hokejisti si zahrajú iba o bronzové medaily.

Rajičová si oproti Soči výrazne polepšila, Rusi získali prvé zlato

Prvé zlato pre Olympijských športovcov z Ruska získala Alina Zagitovová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.

Potupili Arsenal. Za úspechom švédskeho zázraku je aj Labutie jazero

Vypadli, ale šokovali. Futbalisti Östersunds FK vyhrali v zápase šestnásťfinále Európskej ligy na pôde slávneho Arsenalu 2:1