Športové výsledky (26. 7. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

Tenis

Atlanta

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

John Isner (USA -1) - Christian Harrison (USA) 7:6 (9), 4:6, 7:5

James Blake (USA) - Jevgenij Donskoj (Rus.-8) 6:3, 6:2

Santiago Giraldo (Kol.) - Michael Russell (USA) 5:7, 6:3, 3:0, skreč - Russell odstúpil

Ryan Harrison (USA) - Igor Sijsling (Hol.-4) 6:4, 6:3

Denis Istomin (Uzb.) - Lu Jen-chsun (Taiw.-5) 7:5, 6:2

Kevin Anderson (JAR-2) - Matthew Ebden (Aus.) 6:7 (7), 6:2, 6:2

Dvojhra - štvrťfinále:

Lleyton Hewitt (Aus.-7) - Ivan Dodig (Chor.-3) 1:6, 6:3, 6:0

Stanford

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Dominika Cibulková (SR-3) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 7:5, 7:6 (5) za 117 minút

Urszula Radwanská (Poľ.-7) - Daniela Hantuchová (SR) 7:6 (3), 7:6 (3) za 123 minút

Jamie Hamptonová (USA-4) - Nicole Gibbsová (USA) 7:5, 6:7 (5), 6:3

Vera Duševinová (Rus.) - Madison Keysová (USA) 7:6 (0), 6:2

dvojhra - štvrťfinále:

Dominika CIBULKOVÁ (3-SR) - Urszula Radwaňská (7-Poľ.) 7:5, 6:3

Agnieszka Radwaňská (1-Poľ.) - Varvara Lepčenková (6-USA) 7:6 (2), 3:6, 6:3,

Jamie Hampton (4-USA) - Vera Duševinová (Rus.) 6:4, 6:3,

Sorana Cirsteaová (5-Rum.) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:3, 6:2

Baku

Dvojhra - štvrťfinále:

Alexandra Cadantová (Rum.-4) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Elina Svitolinová (Ukr.-7) - Donna Vekičová (Chor.-2) 6:2, 6:3

Magda Linettová (Poľ.) - Ons Jabeurová (Tun.) 3:6, 1:4 - skreč, Jabeurová odstúpila

Šahar Peerová (Izr.) - Tadeja Majeričová (Slovin.) 6:0, 6:4

Oberstaufen

Štvorhra - semifinále:

Stephan Fransen, Arťom Sitak (Hol./N. Zél.-4) - Andreas Siljeström, Igor Zelenay (Švéd./SR-1) 7:6 (2), 6:4

Michalovce

Dvojhra - štvrťfinále:

Kamil Čapkovič (SR-1) - Adrian Partl (SR) 6:4, 6:3

Jan Blecha (ČR-3) - Matúš Mydla (SR) 6:2, 6:2

Juraj Masár (SR-6) - Róbert Janúch (SR) 3:6, 6:1, 6:1

Danylo Kaleničenko (Ukr.) - Filip Horanský (SR-2) 6:2, 7:5

Štvorhra - semifinále:

Pirmin Hänle, Michal Pažický (Nem./SR-4) - Patrik Fabian, Adrián Partl (SR-1) 6:3, 4:6, 12:10 (zápasový tajbrejk)

Lukáš Maršoun, Dominik Süč (ČR-3) - Arkadiusz Kocyla, Ondřej Vaculík (Poľ./ČR-2) 6:4, 5:7, 10:7 (zápasový tajbrejk)

Gstaad

Dvojhra - štvrťfinále:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Juan Monaco (Arg.-4) 5:7, 6:4, 7:6 (7)

Victor Hanescu (Rum.) - Daniel Brands (Nem.) 6:3, 6:4

Robin Haase (Hol.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 5:7, 6:3, 7:6 (5)

Feliciano López (Šp.-5) - Stanislas Wawrinka (Švaj.-2) 6:4, 2:6, 4:3 - skreč, Wawrinka odstúpil

Semifinálové dvojice:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Victor Hanescu (Rum.)

Robin Haase (Hol.) - Feliciano López (Šp.-5)

Umag

Dvojhra - štvrťfinále:

Fabio Fognini (3-Tal.) - Martin KLIŽAN (6-SR) 6:4, 6:2

Tommy Robredo (5-Šp.) - Aljaz Bedene (Slovin.) 6:1, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Martin Kližan, David Marrero (SR/Šp.) - Andre Begemann, Martin Emmrich (Nem.-2) 6:3, 7:6 (1) za 77 minút

Letné ME jednotlivcov do 16 a 18 rokov:

Do 16 rokov (Moskva / Rus.):

DIEVČATÁ:

Dvojhra - štvrťfinále:

Daria Kasatkinová (Rus.-2) - Kristína Schmiedlová (SR-6) 4:6, 6:4, 7:6 (2)

Jil Belen Teichmannová (Švaj.-10) - Katarína Strešnáková (SR) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Štvorhra - štvrťfinále:

Anna Kalinská, Alexandra Pospelovová (Rus.-4) - Kristína Schmiedlová, Katarína Strešnáková (SR-6) 6:4, 6:4

Do 18 rokov (Klosters / Švaj.):

CHLAPCI:

Dvojhra - štvrťfinále:

Quentin Halys (Fr.-10) - Jakub Oravec (SR) 6:7 (2), 6:3, 6:3


Motorizmus

Veľká cena Maďarska:

I. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:22,723 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull +0,259 s, 3. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus +0,287, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,376, 5. Romain Grosjean (Fr.) Lotus +0,388, 6. Jenson Button (V. Brit.) McLaren +0,647

II. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault 1:21,264 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +0,044 s, 3. Romain Grosjean (Fr.) Lotus-Renault +0,153, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,162, 5. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +0,280, 6. Lewis Hamilton (V. Brit) Mercedes +0,538

Rely Tatry - 40. ročník:

Poradie po piatkovej 1. rýchlostnej skúške: 1. Jaroslav Melichárek, Erik Melichárek (SR) Citroen C4 WRC 4:46,5 min, 2. Igor Drotár, Vladimír Bánoci (SR) Škoda Fabia WRC 4:53,6, 3. Grzegorz Grzyb, Robert Hundla (Poľ.) Ford Focus WRC 4:54,9


Plážový volejbal

výsledky, 2. kolo:

Liliana Maestrinová, Barbara Seixas de Freitasová (3-Braz.) Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (13-SR) 1:2 (19, -16, -12), 54 minút

3. kolo:

DUBOVCOVÁ, NESTARCOVÁ - Summer Rossová, Emily Dayová (15-USA) 1:2 (17, -13, -11), 46 minút


Futbal

2. kolo českej ligy:

1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 2:4 (2:2)

Góly: 16. a 22. Danoski - 8. Wágner, 45.+ Darida (z pok. kopu), 76. Procházka, 79. Limberský

Jakub Rondzik sedel iba na lavičke náhradníkov, Tomáš Hájovský (obaja Příbram) absolvoval celý duel, Marián Čišovský nehral, Marek Bakoš nebol na zápasovej súpiske, Michal Ďuriš absolvoval celý zápas a v 31. min dostal ŽK, Matúš Kozáčik (všetci Plzeň) odchytal celé stretnutie

1. SC Znojmo - FK Teplice 0:0

Patrik Hrošovský hral do 57. min, Matúš Lacko (obaja Znojmo) odohral celý zápas a Patrik Lukáč (Teplice) nefiguroval v zápise o stretnutí.

3. kolo ruskej ligy:

Zenit Petrohrad - Kubaň Krasnodar 1:1 /T. Hubočan (Zenit) odohral celý zápas/

1. kolo maďarskej ligy:

Lombard Pápa - Akadémia Ferenca Puskása 1:1

Peter Struhár absolvovel celé stretnutie, Otto Szabó (obaja Pápa) hral od 61. min a v 64. min dostal ŽK, Ľuboš Hajdúch (Akadémia Ferenca Puskása) odchytal celý duel

2. kolo poľskej ligy:

Ruch Chorzów - Lechia Gdaňsk 1:1

Widzew Lodž - Bydgoszcz 2:1

Prípravný zápas:

Cerezo Osaka (Jap.) - Manchester United (Angl.) 2:2 (1:0)

Góly: 34. Sugimoto, 63. Minamino - 55. Kagawa, 90.+ Zaha

ME do 19 rokov:

A-skupina:

Portugalsko - Litva 4:2 (2:0)

Holandsko - Španielsko 2:3 (1:0)

Konečné poradie: 1. Španielsko 9 bodov, 2. Porugalsko 6, Holandsko 3, Litva 0.

B-skupina:

Francúzsko - Srbsko 1:1 (1:0)

Turecko - Gruzínsko 4:2 (2:1)

Konečné poradie: 1. Srbsko 7 bodov, 2. Francúzsko 5, 3. Turecko 3, 4. Gruzínsko 1.

Semifinálové dvojice:

Španielsko - Francúzsko, Srbsko - Portugalsko


Basketbal

Prípravný zápas:

Slovensko - East Coast All Star 75:93 (37:51)

zostava SR: Grznár 18, Korner 14, Baťka 11, Dorazil 6, Žiak 4 (Bílik 10, Jašš 8, Kuffa 2, Tot 2, Galata, Petráš) - najviac bodov: Harris 21, Gbinije 14, TH: 16/10-19/15, trojky: 9:8, osobné chyby: 23:17


Plavecké športy

15. majstrovstvá sveta v plaveckých športoch:

Vodné pólo:

A-skupina:

Čierna Hora - Nový Zéland 23:1 (5:0, 8:1, 6:0, 4:0)

Španielsko - Grécko 7:8 (1:1, 0:2, 2:3, 4:2)

C-skupina:

Srbsko - Čína 16:9 (4:3, 4:2, 5:3, 3:1)

Maďarsko - Austrália 9:9 (3:3, 1:1, 3:3, 2:2)

D-skupina:

Taliansko - Kazachstan 12:6 (3:0, 3:2, 2:1, 4:3)

Nemecko - Rumunsko 9:8 (4:3, 3:0, 1:2, 1:3)

Konečné poradie:

1. Grécko 6 bodov, 2. Čierna Hora 4, 3. Španielsko 2, 4. Nový Zéland 0.


Hádzaná

Majstrovstvá sveta v hádzanej hráčov do 21 rokov:

semifinále (Sarajevo):

Francúzsko - Švédsko 24:29 (11:17)

Španielsko - Chorvátsko 36:35 po predĺžení (30:30, 17:12)

o 5. - 8. miesto (Sarajevo):

Egypt - Holandsko 27:28 (10:13)

Švajčiarsko - Brazília 21:21 (11:12), na strely zo značky pok. hodu 3:4


Veslovanie

Majstrovstvá sveta kategórie do 23 rokov:

Muži:

skif ľahkých váh - IV. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Spyridon Giannaros (Gréc.) 7:13,61 min, 2. Sean Lake (Aus.) 7:16,39, 3. Federico Gherzi (Tal.) 7:17,70, 4. Richard Vančo (SR) 7:21,17

II. C/D-semifinále (prví traja do C-finále, ostatní do D-finále):

1. Richard Vančo (SR) 7:11,73, 2. Martin Slavík (ČR) 7:14,04, 3. Jošihiro Ocuka (Jap.) 7:14,27

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Juan Carlos Cabrera (Mex.) 7:11,89, 2. Francesco Cardaioli (Tal.) 7:14,64, 3. André Rédr (SR) 7:18,44


Atletika

Diamantová liga - Londýn:

MUŽI

100 m (mimo DL): 1. Usain Bolt (Jam.) 9,85, 2. Michael Rodgers (USA) 9,98, 3. Nesta Carter (Jam.) 9,99

200 m: 1. Warren Weir 19,89, 2. Jason Young (obaja Jam.) 19,99, 3. Wallace Spearmon (USA) 20,18

400 m: 1. Kirani James (Gren.) 44,65, 2. Tony McQuay (USA) 45,09, 3. Jonathan Borlée (Belg.) 45,14

800 m (mimo DL): 1. Nick Symmonds 1:43,67, 2. Duane Solomon 1:44,12, 3. Brandon Johnson (všetci USA) 1:44,19

výška: 1. Bohdan Bondarenko (Ukr.) 238, 2. Erik Kynard (USA) 236, 3. Mutaz Essa Barshim (Kat.) 224

disk: 1. Piotr Malachowski (Poľ.) 67,35, 2. Martin Wierig (Nem.) 66,60, 3. Gerd Kanter (Est.) 66,29

ŽENY

800 m: 1. Brenda Martinezová (USA) 1:58,19 - rekord mítingu, 2. Elena Mirela Lavricová (Rum.) 1:59,79, 3. Ajee Wilsonová (USA) 2:00,20

1500 m (mimo DL): 1. Mary Kuriová (Keňa) 4:08,77, 2. Ibtissam Lakhouadová (Mar.) 4:08,91, 3. Katie Mackeyová (USA) 4:09,02

3000 m: 1. Shannon Rowburyová 8:41,46 - svetový výkon roka (SVR), 2. Gabriele Andersonová 8:42,64, 3. Molly Huddlová (všetky USA) 8:42,99

400 m prek.: 1. Zuzana Hejnová (ČR) 53,07 - SVR, 2. Perri Shakesová-Draytonová (V. Brit.) 53,67, 3. Georganne Molinová (USA) 54,32

4x100 m (mimo DL): 1. Veľká Británia 42,69, 2. All Stars 43,16, 3. Francúzsko 43,46

trojskok: 1. Jekaterina Konevová (Rus.) 14,52, 2. Kimberly Williamsová (Jam.) 14,38, 3. Hanna Kňaževová (Izr.) 14,29, 4. Dana Velďáková (SR) 13,94

žrď: 1. Yarisley Silvová (Kuba) 483, 2. Jennifer Suhrová (USA) 473, 3. Fabiana Murerová (Braz.) 463


Moderný päťboj

Majstrovstvá sveta juniorov v modernom päťboji:

JUNIORI

A-kvalifikácia: 1. Marvin Faly Dogue (Nem.) 4400 bodov, 2. Gergely Demeter (Maď.) 4364, 3. Samuel Curry (V. Brit.) 4360

B-kvalifikácia: Dae-beom Kim (Kór. rep.) 4460 bodov, 2. Jorge Abraham Camacho (Mex.) 4412, 3. Bence Harangozo (Maď.) 4412,... 26. Ján Szalay (SR) 3936


Pozemný hokej

ME (Championship III) v pozemnom hokeji žien:

Wales - Slovensko 4:0 (1:0)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  2. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  3. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  4. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  5. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  6. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  7. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  8. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  9. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  10. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  2. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  3. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  4. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  5. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  6. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  7. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  8. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  9. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  10. Hovoriaci systém priblíži zrakovo znevýhodneným expozíciu múzea
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 61 720
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 17 682
  3. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 9 908
  4. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 9 749
  5. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 9 316
  6. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 795
  7. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 5 573
  8. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 899
  9. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne 3 722
  10. Nový cestovný poriadok ŽSR z vášho regiónu v denníku SME 3 358

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Zlepenec potrebuje lídra

Nevidno nikoho, kto by to vedel zlepiť.

SVET

Ruská agentka sa na súde priznala. Ako funguje ruská špionáž v USA?

Na jedného špióna je viac ako desať ľudí.

Neprehliadnite tiež

Tréner Rakúska po debakli: Slováci nám ukázali, ako sa to robí

Slovensko skončilo tretie na Švajčiarskom pohári 2018.

Bö v Hochfilzene potvrdil skvelú formu. V šprinte bol najlepším Slovákom Otčenáš

Otčenáš nebude chýbať v sobotňajších stíhacích pretekoch.