Športové výsledky (26. 7. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

Tenis

Atlanta

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

John Isner (USA -1) - Christian Harrison (USA) 7:6 (9), 4:6, 7:5

James Blake (USA) - Jevgenij Donskoj (Rus.-8) 6:3, 6:2

Santiago Giraldo (Kol.) - Michael Russell (USA) 5:7, 6:3, 3:0, skreč - Russell odstúpil

Ryan Harrison (USA) - Igor Sijsling (Hol.-4) 6:4, 6:3

Denis Istomin (Uzb.) - Lu Jen-chsun (Taiw.-5) 7:5, 6:2

Kevin Anderson (JAR-2) - Matthew Ebden (Aus.) 6:7 (7), 6:2, 6:2

Dvojhra - štvrťfinále:

Lleyton Hewitt (Aus.-7) - Ivan Dodig (Chor.-3) 1:6, 6:3, 6:0

Stanford

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Dominika Cibulková (SR-3) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 7:5, 7:6 (5) za 117 minút

Urszula Radwanská (Poľ.-7) - Daniela Hantuchová (SR) 7:6 (3), 7:6 (3) za 123 minút

Jamie Hamptonová (USA-4) - Nicole Gibbsová (USA) 7:5, 6:7 (5), 6:3

Vera Duševinová (Rus.) - Madison Keysová (USA) 7:6 (0), 6:2

dvojhra - štvrťfinále:

Dominika CIBULKOVÁ (3-SR) - Urszula Radwaňská (7-Poľ.) 7:5, 6:3

Agnieszka Radwaňská (1-Poľ.) - Varvara Lepčenková (6-USA) 7:6 (2), 3:6, 6:3,

Jamie Hampton (4-USA) - Vera Duševinová (Rus.) 6:4, 6:3,

Sorana Cirsteaová (5-Rum.) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:3, 6:2

Baku

Dvojhra - štvrťfinále:

Alexandra Cadantová (Rum.-4) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Elina Svitolinová (Ukr.-7) - Donna Vekičová (Chor.-2) 6:2, 6:3

Magda Linettová (Poľ.) - Ons Jabeurová (Tun.) 3:6, 1:4 - skreč, Jabeurová odstúpila

Šahar Peerová (Izr.) - Tadeja Majeričová (Slovin.) 6:0, 6:4

Oberstaufen

Štvorhra - semifinále:

Stephan Fransen, Arťom Sitak (Hol./N. Zél.-4) - Andreas Siljeström, Igor Zelenay (Švéd./SR-1) 7:6 (2), 6:4

Michalovce

Dvojhra - štvrťfinále:

Kamil Čapkovič (SR-1) - Adrian Partl (SR) 6:4, 6:3

Jan Blecha (ČR-3) - Matúš Mydla (SR) 6:2, 6:2

Juraj Masár (SR-6) - Róbert Janúch (SR) 3:6, 6:1, 6:1

Danylo Kaleničenko (Ukr.) - Filip Horanský (SR-2) 6:2, 7:5

Štvorhra - semifinále:

Pirmin Hänle, Michal Pažický (Nem./SR-4) - Patrik Fabian, Adrián Partl (SR-1) 6:3, 4:6, 12:10 (zápasový tajbrejk)

Lukáš Maršoun, Dominik Süč (ČR-3) - Arkadiusz Kocyla, Ondřej Vaculík (Poľ./ČR-2) 6:4, 5:7, 10:7 (zápasový tajbrejk)

Gstaad

Dvojhra - štvrťfinále:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Juan Monaco (Arg.-4) 5:7, 6:4, 7:6 (7)

Victor Hanescu (Rum.) - Daniel Brands (Nem.) 6:3, 6:4

Robin Haase (Hol.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 5:7, 6:3, 7:6 (5)

Feliciano López (Šp.-5) - Stanislas Wawrinka (Švaj.-2) 6:4, 2:6, 4:3 - skreč, Wawrinka odstúpil

Semifinálové dvojice:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Victor Hanescu (Rum.)

Robin Haase (Hol.) - Feliciano López (Šp.-5)

Umag

Dvojhra - štvrťfinále:

Fabio Fognini (3-Tal.) - Martin KLIŽAN (6-SR) 6:4, 6:2

Tommy Robredo (5-Šp.) - Aljaz Bedene (Slovin.) 6:1, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Martin Kližan, David Marrero (SR/Šp.) - Andre Begemann, Martin Emmrich (Nem.-2) 6:3, 7:6 (1) za 77 minút

Letné ME jednotlivcov do 16 a 18 rokov:

Do 16 rokov (Moskva / Rus.):

DIEVČATÁ:

Dvojhra - štvrťfinále:

Daria Kasatkinová (Rus.-2) - Kristína Schmiedlová (SR-6) 4:6, 6:4, 7:6 (2)

Jil Belen Teichmannová (Švaj.-10) - Katarína Strešnáková (SR) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Štvorhra - štvrťfinále:

Anna Kalinská, Alexandra Pospelovová (Rus.-4) - Kristína Schmiedlová, Katarína Strešnáková (SR-6) 6:4, 6:4

Do 18 rokov (Klosters / Švaj.):

CHLAPCI:

Dvojhra - štvrťfinále:

Quentin Halys (Fr.-10) - Jakub Oravec (SR) 6:7 (2), 6:3, 6:3


Motorizmus

Veľká cena Maďarska:

I. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:22,723 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull +0,259 s, 3. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus +0,287, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,376, 5. Romain Grosjean (Fr.) Lotus +0,388, 6. Jenson Button (V. Brit.) McLaren +0,647

II. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault 1:21,264 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +0,044 s, 3. Romain Grosjean (Fr.) Lotus-Renault +0,153, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,162, 5. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +0,280, 6. Lewis Hamilton (V. Brit) Mercedes +0,538

Rely Tatry - 40. ročník:

Poradie po piatkovej 1. rýchlostnej skúške: 1. Jaroslav Melichárek, Erik Melichárek (SR) Citroen C4 WRC 4:46,5 min, 2. Igor Drotár, Vladimír Bánoci (SR) Škoda Fabia WRC 4:53,6, 3. Grzegorz Grzyb, Robert Hundla (Poľ.) Ford Focus WRC 4:54,9


Plážový volejbal

výsledky, 2. kolo:

Liliana Maestrinová, Barbara Seixas de Freitasová (3-Braz.) Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (13-SR) 1:2 (19, -16, -12), 54 minút

3. kolo:

DUBOVCOVÁ, NESTARCOVÁ - Summer Rossová, Emily Dayová (15-USA) 1:2 (17, -13, -11), 46 minút


Futbal

2. kolo českej ligy:

1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 2:4 (2:2)

Góly: 16. a 22. Danoski - 8. Wágner, 45.+ Darida (z pok. kopu), 76. Procházka, 79. Limberský

Jakub Rondzik sedel iba na lavičke náhradníkov, Tomáš Hájovský (obaja Příbram) absolvoval celý duel, Marián Čišovský nehral, Marek Bakoš nebol na zápasovej súpiske, Michal Ďuriš absolvoval celý zápas a v 31. min dostal ŽK, Matúš Kozáčik (všetci Plzeň) odchytal celé stretnutie

1. SC Znojmo - FK Teplice 0:0

Patrik Hrošovský hral do 57. min, Matúš Lacko (obaja Znojmo) odohral celý zápas a Patrik Lukáč (Teplice) nefiguroval v zápise o stretnutí.

3. kolo ruskej ligy:

Zenit Petrohrad - Kubaň Krasnodar 1:1 /T. Hubočan (Zenit) odohral celý zápas/

1. kolo maďarskej ligy:

Lombard Pápa - Akadémia Ferenca Puskása 1:1

Peter Struhár absolvovel celé stretnutie, Otto Szabó (obaja Pápa) hral od 61. min a v 64. min dostal ŽK, Ľuboš Hajdúch (Akadémia Ferenca Puskása) odchytal celý duel

2. kolo poľskej ligy:

Ruch Chorzów - Lechia Gdaňsk 1:1

Widzew Lodž - Bydgoszcz 2:1

Prípravný zápas:

Cerezo Osaka (Jap.) - Manchester United (Angl.) 2:2 (1:0)

Góly: 34. Sugimoto, 63. Minamino - 55. Kagawa, 90.+ Zaha

ME do 19 rokov:

A-skupina:

Portugalsko - Litva 4:2 (2:0)

Holandsko - Španielsko 2:3 (1:0)

Konečné poradie: 1. Španielsko 9 bodov, 2. Porugalsko 6, Holandsko 3, Litva 0.

B-skupina:

Francúzsko - Srbsko 1:1 (1:0)

Turecko - Gruzínsko 4:2 (2:1)

Konečné poradie: 1. Srbsko 7 bodov, 2. Francúzsko 5, 3. Turecko 3, 4. Gruzínsko 1.

Semifinálové dvojice:

Španielsko - Francúzsko, Srbsko - Portugalsko


Basketbal

Prípravný zápas:

Slovensko - East Coast All Star 75:93 (37:51)

zostava SR: Grznár 18, Korner 14, Baťka 11, Dorazil 6, Žiak 4 (Bílik 10, Jašš 8, Kuffa 2, Tot 2, Galata, Petráš) - najviac bodov: Harris 21, Gbinije 14, TH: 16/10-19/15, trojky: 9:8, osobné chyby: 23:17


Plavecké športy

15. majstrovstvá sveta v plaveckých športoch:

Vodné pólo:

A-skupina:

Čierna Hora - Nový Zéland 23:1 (5:0, 8:1, 6:0, 4:0)

Španielsko - Grécko 7:8 (1:1, 0:2, 2:3, 4:2)

C-skupina:

Srbsko - Čína 16:9 (4:3, 4:2, 5:3, 3:1)

Maďarsko - Austrália 9:9 (3:3, 1:1, 3:3, 2:2)

D-skupina:

Taliansko - Kazachstan 12:6 (3:0, 3:2, 2:1, 4:3)

Nemecko - Rumunsko 9:8 (4:3, 3:0, 1:2, 1:3)

Konečné poradie:

1. Grécko 6 bodov, 2. Čierna Hora 4, 3. Španielsko 2, 4. Nový Zéland 0.


Hádzaná

Majstrovstvá sveta v hádzanej hráčov do 21 rokov:

semifinále (Sarajevo):

Francúzsko - Švédsko 24:29 (11:17)

Španielsko - Chorvátsko 36:35 po predĺžení (30:30, 17:12)

o 5. - 8. miesto (Sarajevo):

Egypt - Holandsko 27:28 (10:13)

Švajčiarsko - Brazília 21:21 (11:12), na strely zo značky pok. hodu 3:4


Veslovanie

Majstrovstvá sveta kategórie do 23 rokov:

Muži:

skif ľahkých váh - IV. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Spyridon Giannaros (Gréc.) 7:13,61 min, 2. Sean Lake (Aus.) 7:16,39, 3. Federico Gherzi (Tal.) 7:17,70, 4. Richard Vančo (SR) 7:21,17

II. C/D-semifinále (prví traja do C-finále, ostatní do D-finále):

1. Richard Vančo (SR) 7:11,73, 2. Martin Slavík (ČR) 7:14,04, 3. Jošihiro Ocuka (Jap.) 7:14,27

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Juan Carlos Cabrera (Mex.) 7:11,89, 2. Francesco Cardaioli (Tal.) 7:14,64, 3. André Rédr (SR) 7:18,44


Atletika

Diamantová liga - Londýn:

MUŽI

100 m (mimo DL): 1. Usain Bolt (Jam.) 9,85, 2. Michael Rodgers (USA) 9,98, 3. Nesta Carter (Jam.) 9,99

200 m: 1. Warren Weir 19,89, 2. Jason Young (obaja Jam.) 19,99, 3. Wallace Spearmon (USA) 20,18

400 m: 1. Kirani James (Gren.) 44,65, 2. Tony McQuay (USA) 45,09, 3. Jonathan Borlée (Belg.) 45,14

800 m (mimo DL): 1. Nick Symmonds 1:43,67, 2. Duane Solomon 1:44,12, 3. Brandon Johnson (všetci USA) 1:44,19

výška: 1. Bohdan Bondarenko (Ukr.) 238, 2. Erik Kynard (USA) 236, 3. Mutaz Essa Barshim (Kat.) 224

disk: 1. Piotr Malachowski (Poľ.) 67,35, 2. Martin Wierig (Nem.) 66,60, 3. Gerd Kanter (Est.) 66,29

ŽENY

800 m: 1. Brenda Martinezová (USA) 1:58,19 - rekord mítingu, 2. Elena Mirela Lavricová (Rum.) 1:59,79, 3. Ajee Wilsonová (USA) 2:00,20

1500 m (mimo DL): 1. Mary Kuriová (Keňa) 4:08,77, 2. Ibtissam Lakhouadová (Mar.) 4:08,91, 3. Katie Mackeyová (USA) 4:09,02

3000 m: 1. Shannon Rowburyová 8:41,46 - svetový výkon roka (SVR), 2. Gabriele Andersonová 8:42,64, 3. Molly Huddlová (všetky USA) 8:42,99

400 m prek.: 1. Zuzana Hejnová (ČR) 53,07 - SVR, 2. Perri Shakesová-Draytonová (V. Brit.) 53,67, 3. Georganne Molinová (USA) 54,32

4x100 m (mimo DL): 1. Veľká Británia 42,69, 2. All Stars 43,16, 3. Francúzsko 43,46

trojskok: 1. Jekaterina Konevová (Rus.) 14,52, 2. Kimberly Williamsová (Jam.) 14,38, 3. Hanna Kňaževová (Izr.) 14,29, 4. Dana Velďáková (SR) 13,94

žrď: 1. Yarisley Silvová (Kuba) 483, 2. Jennifer Suhrová (USA) 473, 3. Fabiana Murerová (Braz.) 463


Moderný päťboj

Majstrovstvá sveta juniorov v modernom päťboji:

JUNIORI

A-kvalifikácia: 1. Marvin Faly Dogue (Nem.) 4400 bodov, 2. Gergely Demeter (Maď.) 4364, 3. Samuel Curry (V. Brit.) 4360

B-kvalifikácia: Dae-beom Kim (Kór. rep.) 4460 bodov, 2. Jorge Abraham Camacho (Mex.) 4412, 3. Bence Harangozo (Maď.) 4412,... 26. Ján Szalay (SR) 3936


Pozemný hokej

ME (Championship III) v pozemnom hokeji žien:

Wales - Slovensko 4:0 (1:0)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  2. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  3. Noc architektúry 2018
  4. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  5. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  8. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  9. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  10. Billa pomáha slabozrakým a nevidiacim s nákupmi už aj v Nitre
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 650
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 278
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 457
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 847
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 699
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 191
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 686
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 638
  9. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 2 865
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 2 842

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Režisér filmu o Slovenských brancoch: Tí chlapci sú iní, ako si myslíme

Ukazuje, ako sa nebezpečná hra mení na politiku. Film o Slovensku je na Berlinale.

DOMOV

Na firmu u Maďariča padá podozrenie z nekalej súťaže

Centire mala informácie vždy ako prvá.

KOMENTÁRE

Čo sa Dankovi bardzo podobá

Po tom, čo sa Danko prežehnal v ruskej Dume, prijal poľského šéfa parlamentu Kuchciňského.

Neprehliadnite tiež

Na olympiáde je jedinou Newyorčankou a reprezentuje Slovensko

Hoci mám vysokoškolský titul v odbore, ktorý sa zaoberá matematikou, pri korčuľovaní o číslach nerozmýšľam, vraví Nicole Rajičová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 21.2.2018 (deň 12)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 21. február 2018.

Už zajtra sa hrá ďalší zápas? Výroky z olympiády z 20. februára

Prehľad zaujímavých výrokov z utorka v Pjongčangu.

Dedo Mráz, Vikingovia a samuraji na jednom mieste. Fanúšikovia na olympiáde

Pozrite si najlepších fanúšikov na zimnej olympiáde.