Športové výsledky (26. 7. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

Tenis

Atlanta

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

John Isner (USA -1) - Christian Harrison (USA) 7:6 (9), 4:6, 7:5

James Blake (USA) - Jevgenij Donskoj (Rus.-8) 6:3, 6:2

Santiago Giraldo (Kol.) - Michael Russell (USA) 5:7, 6:3, 3:0, skreč - Russell odstúpil

Ryan Harrison (USA) - Igor Sijsling (Hol.-4) 6:4, 6:3

Denis Istomin (Uzb.) - Lu Jen-chsun (Taiw.-5) 7:5, 6:2

Kevin Anderson (JAR-2) - Matthew Ebden (Aus.) 6:7 (7), 6:2, 6:2

Dvojhra - štvrťfinále:

Lleyton Hewitt (Aus.-7) - Ivan Dodig (Chor.-3) 1:6, 6:3, 6:0

Stanford

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Dominika Cibulková (SR-3) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 7:5, 7:6 (5) za 117 minút

Urszula Radwanská (Poľ.-7) - Daniela Hantuchová (SR) 7:6 (3), 7:6 (3) za 123 minút

Jamie Hamptonová (USA-4) - Nicole Gibbsová (USA) 7:5, 6:7 (5), 6:3

Vera Duševinová (Rus.) - Madison Keysová (USA) 7:6 (0), 6:2

dvojhra - štvrťfinále:

Dominika CIBULKOVÁ (3-SR) - Urszula Radwaňská (7-Poľ.) 7:5, 6:3

Agnieszka Radwaňská (1-Poľ.) - Varvara Lepčenková (6-USA) 7:6 (2), 3:6, 6:3,

Jamie Hampton (4-USA) - Vera Duševinová (Rus.) 6:4, 6:3,

Sorana Cirsteaová (5-Rum.) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:3, 6:2

Baku

Dvojhra - štvrťfinále:

Alexandra Cadantová (Rum.-4) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Elina Svitolinová (Ukr.-7) - Donna Vekičová (Chor.-2) 6:2, 6:3

Magda Linettová (Poľ.) - Ons Jabeurová (Tun.) 3:6, 1:4 - skreč, Jabeurová odstúpila

Šahar Peerová (Izr.) - Tadeja Majeričová (Slovin.) 6:0, 6:4

Oberstaufen

Štvorhra - semifinále:

Stephan Fransen, Arťom Sitak (Hol./N. Zél.-4) - Andreas Siljeström, Igor Zelenay (Švéd./SR-1) 7:6 (2), 6:4

Michalovce

Dvojhra - štvrťfinále:

Kamil Čapkovič (SR-1) - Adrian Partl (SR) 6:4, 6:3

Jan Blecha (ČR-3) - Matúš Mydla (SR) 6:2, 6:2

Juraj Masár (SR-6) - Róbert Janúch (SR) 3:6, 6:1, 6:1

Danylo Kaleničenko (Ukr.) - Filip Horanský (SR-2) 6:2, 7:5

Štvorhra - semifinále:

Pirmin Hänle, Michal Pažický (Nem./SR-4) - Patrik Fabian, Adrián Partl (SR-1) 6:3, 4:6, 12:10 (zápasový tajbrejk)

Lukáš Maršoun, Dominik Süč (ČR-3) - Arkadiusz Kocyla, Ondřej Vaculík (Poľ./ČR-2) 6:4, 5:7, 10:7 (zápasový tajbrejk)

Gstaad

Dvojhra - štvrťfinále:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Juan Monaco (Arg.-4) 5:7, 6:4, 7:6 (7)

Victor Hanescu (Rum.) - Daniel Brands (Nem.) 6:3, 6:4

Robin Haase (Hol.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 5:7, 6:3, 7:6 (5)

Feliciano López (Šp.-5) - Stanislas Wawrinka (Švaj.-2) 6:4, 2:6, 4:3 - skreč, Wawrinka odstúpil

Semifinálové dvojice:

Michail Južnyj (Rus.-6) - Victor Hanescu (Rum.)

Robin Haase (Hol.) - Feliciano López (Šp.-5)

Umag

Dvojhra - štvrťfinále:

Fabio Fognini (3-Tal.) - Martin KLIŽAN (6-SR) 6:4, 6:2

Tommy Robredo (5-Šp.) - Aljaz Bedene (Slovin.) 6:1, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Martin Kližan, David Marrero (SR/Šp.) - Andre Begemann, Martin Emmrich (Nem.-2) 6:3, 7:6 (1) za 77 minút

Letné ME jednotlivcov do 16 a 18 rokov:

Do 16 rokov (Moskva / Rus.):

DIEVČATÁ:

Dvojhra - štvrťfinále:

Daria Kasatkinová (Rus.-2) - Kristína Schmiedlová (SR-6) 4:6, 6:4, 7:6 (2)

Jil Belen Teichmannová (Švaj.-10) - Katarína Strešnáková (SR) 6:3, 6:7 (3), 6:3

Štvorhra - štvrťfinále:

Anna Kalinská, Alexandra Pospelovová (Rus.-4) - Kristína Schmiedlová, Katarína Strešnáková (SR-6) 6:4, 6:4

Do 18 rokov (Klosters / Švaj.):

CHLAPCI:

Dvojhra - štvrťfinále:

Quentin Halys (Fr.-10) - Jakub Oravec (SR) 6:7 (2), 6:3, 6:3


Motorizmus

Veľká cena Maďarska:

I. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:22,723 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull +0,259 s, 3. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus +0,287, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,376, 5. Romain Grosjean (Fr.) Lotus +0,388, 6. Jenson Button (V. Brit.) McLaren +0,647

II. meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull-Renault 1:21,264 min, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull-Renault +0,044 s, 3. Romain Grosjean (Fr.) Lotus-Renault +0,153, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +0,162, 5. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +0,280, 6. Lewis Hamilton (V. Brit) Mercedes +0,538

Rely Tatry - 40. ročník:

Poradie po piatkovej 1. rýchlostnej skúške: 1. Jaroslav Melichárek, Erik Melichárek (SR) Citroen C4 WRC 4:46,5 min, 2. Igor Drotár, Vladimír Bánoci (SR) Škoda Fabia WRC 4:53,6, 3. Grzegorz Grzyb, Robert Hundla (Poľ.) Ford Focus WRC 4:54,9


Plážový volejbal

výsledky, 2. kolo:

Liliana Maestrinová, Barbara Seixas de Freitasová (3-Braz.) Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (13-SR) 1:2 (19, -16, -12), 54 minút

3. kolo:

DUBOVCOVÁ, NESTARCOVÁ - Summer Rossová, Emily Dayová (15-USA) 1:2 (17, -13, -11), 46 minút


Futbal

2. kolo českej ligy:

1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 2:4 (2:2)

Góly: 16. a 22. Danoski - 8. Wágner, 45.+ Darida (z pok. kopu), 76. Procházka, 79. Limberský

Jakub Rondzik sedel iba na lavičke náhradníkov, Tomáš Hájovský (obaja Příbram) absolvoval celý duel, Marián Čišovský nehral, Marek Bakoš nebol na zápasovej súpiske, Michal Ďuriš absolvoval celý zápas a v 31. min dostal ŽK, Matúš Kozáčik (všetci Plzeň) odchytal celé stretnutie

1. SC Znojmo - FK Teplice 0:0

Patrik Hrošovský hral do 57. min, Matúš Lacko (obaja Znojmo) odohral celý zápas a Patrik Lukáč (Teplice) nefiguroval v zápise o stretnutí.

3. kolo ruskej ligy:

Zenit Petrohrad - Kubaň Krasnodar 1:1 /T. Hubočan (Zenit) odohral celý zápas/

1. kolo maďarskej ligy:

Lombard Pápa - Akadémia Ferenca Puskása 1:1

Peter Struhár absolvovel celé stretnutie, Otto Szabó (obaja Pápa) hral od 61. min a v 64. min dostal ŽK, Ľuboš Hajdúch (Akadémia Ferenca Puskása) odchytal celý duel

2. kolo poľskej ligy:

Ruch Chorzów - Lechia Gdaňsk 1:1

Widzew Lodž - Bydgoszcz 2:1

Prípravný zápas:

Cerezo Osaka (Jap.) - Manchester United (Angl.) 2:2 (1:0)

Góly: 34. Sugimoto, 63. Minamino - 55. Kagawa, 90.+ Zaha

ME do 19 rokov:

A-skupina:

Portugalsko - Litva 4:2 (2:0)

Holandsko - Španielsko 2:3 (1:0)

Konečné poradie: 1. Španielsko 9 bodov, 2. Porugalsko 6, Holandsko 3, Litva 0.

B-skupina:

Francúzsko - Srbsko 1:1 (1:0)

Turecko - Gruzínsko 4:2 (2:1)

Konečné poradie: 1. Srbsko 7 bodov, 2. Francúzsko 5, 3. Turecko 3, 4. Gruzínsko 1.

Semifinálové dvojice:

Španielsko - Francúzsko, Srbsko - Portugalsko


Basketbal

Prípravný zápas:

Slovensko - East Coast All Star 75:93 (37:51)

zostava SR: Grznár 18, Korner 14, Baťka 11, Dorazil 6, Žiak 4 (Bílik 10, Jašš 8, Kuffa 2, Tot 2, Galata, Petráš) - najviac bodov: Harris 21, Gbinije 14, TH: 16/10-19/15, trojky: 9:8, osobné chyby: 23:17


Plavecké športy

15. majstrovstvá sveta v plaveckých športoch:

Vodné pólo:

A-skupina:

Čierna Hora - Nový Zéland 23:1 (5:0, 8:1, 6:0, 4:0)

Španielsko - Grécko 7:8 (1:1, 0:2, 2:3, 4:2)

C-skupina:

Srbsko - Čína 16:9 (4:3, 4:2, 5:3, 3:1)

Maďarsko - Austrália 9:9 (3:3, 1:1, 3:3, 2:2)

D-skupina:

Taliansko - Kazachstan 12:6 (3:0, 3:2, 2:1, 4:3)

Nemecko - Rumunsko 9:8 (4:3, 3:0, 1:2, 1:3)

Konečné poradie:

1. Grécko 6 bodov, 2. Čierna Hora 4, 3. Španielsko 2, 4. Nový Zéland 0.


Hádzaná

Majstrovstvá sveta v hádzanej hráčov do 21 rokov:

semifinále (Sarajevo):

Francúzsko - Švédsko 24:29 (11:17)

Španielsko - Chorvátsko 36:35 po predĺžení (30:30, 17:12)

o 5. - 8. miesto (Sarajevo):

Egypt - Holandsko 27:28 (10:13)

Švajčiarsko - Brazília 21:21 (11:12), na strely zo značky pok. hodu 3:4


Veslovanie

Majstrovstvá sveta kategórie do 23 rokov:

Muži:

skif ľahkých váh - IV. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Spyridon Giannaros (Gréc.) 7:13,61 min, 2. Sean Lake (Aus.) 7:16,39, 3. Federico Gherzi (Tal.) 7:17,70, 4. Richard Vančo (SR) 7:21,17

II. C/D-semifinále (prví traja do C-finále, ostatní do D-finále):

1. Richard Vančo (SR) 7:11,73, 2. Martin Slavík (ČR) 7:14,04, 3. Jošihiro Ocuka (Jap.) 7:14,27

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Juan Carlos Cabrera (Mex.) 7:11,89, 2. Francesco Cardaioli (Tal.) 7:14,64, 3. André Rédr (SR) 7:18,44


Atletika

Diamantová liga - Londýn:

MUŽI

100 m (mimo DL): 1. Usain Bolt (Jam.) 9,85, 2. Michael Rodgers (USA) 9,98, 3. Nesta Carter (Jam.) 9,99

200 m: 1. Warren Weir 19,89, 2. Jason Young (obaja Jam.) 19,99, 3. Wallace Spearmon (USA) 20,18

400 m: 1. Kirani James (Gren.) 44,65, 2. Tony McQuay (USA) 45,09, 3. Jonathan Borlée (Belg.) 45,14

800 m (mimo DL): 1. Nick Symmonds 1:43,67, 2. Duane Solomon 1:44,12, 3. Brandon Johnson (všetci USA) 1:44,19

výška: 1. Bohdan Bondarenko (Ukr.) 238, 2. Erik Kynard (USA) 236, 3. Mutaz Essa Barshim (Kat.) 224

disk: 1. Piotr Malachowski (Poľ.) 67,35, 2. Martin Wierig (Nem.) 66,60, 3. Gerd Kanter (Est.) 66,29

ŽENY

800 m: 1. Brenda Martinezová (USA) 1:58,19 - rekord mítingu, 2. Elena Mirela Lavricová (Rum.) 1:59,79, 3. Ajee Wilsonová (USA) 2:00,20

1500 m (mimo DL): 1. Mary Kuriová (Keňa) 4:08,77, 2. Ibtissam Lakhouadová (Mar.) 4:08,91, 3. Katie Mackeyová (USA) 4:09,02

3000 m: 1. Shannon Rowburyová 8:41,46 - svetový výkon roka (SVR), 2. Gabriele Andersonová 8:42,64, 3. Molly Huddlová (všetky USA) 8:42,99

400 m prek.: 1. Zuzana Hejnová (ČR) 53,07 - SVR, 2. Perri Shakesová-Draytonová (V. Brit.) 53,67, 3. Georganne Molinová (USA) 54,32

4x100 m (mimo DL): 1. Veľká Británia 42,69, 2. All Stars 43,16, 3. Francúzsko 43,46

trojskok: 1. Jekaterina Konevová (Rus.) 14,52, 2. Kimberly Williamsová (Jam.) 14,38, 3. Hanna Kňaževová (Izr.) 14,29, 4. Dana Velďáková (SR) 13,94

žrď: 1. Yarisley Silvová (Kuba) 483, 2. Jennifer Suhrová (USA) 473, 3. Fabiana Murerová (Braz.) 463


Moderný päťboj

Majstrovstvá sveta juniorov v modernom päťboji:

JUNIORI

A-kvalifikácia: 1. Marvin Faly Dogue (Nem.) 4400 bodov, 2. Gergely Demeter (Maď.) 4364, 3. Samuel Curry (V. Brit.) 4360

B-kvalifikácia: Dae-beom Kim (Kór. rep.) 4460 bodov, 2. Jorge Abraham Camacho (Mex.) 4412, 3. Bence Harangozo (Maď.) 4412,... 26. Ján Szalay (SR) 3936


Pozemný hokej

ME (Championship III) v pozemnom hokeji žien:

Wales - Slovensko 4:0 (1:0)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  2. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  3. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  7. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  8. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  10. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  1. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  2. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  3. Jakub Mankovecký z SPU v Nitre bol opäť úspešný v reze viniča
  4. Hitparáda štiav
  5. 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach
  6. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  7. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  8. Malé knedličky, veľké dojmy
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  10. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 10 836
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 7 676
  3. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 5 928
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 5 629
  5. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 5 320
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 276
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 369
  8. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo 2 812
  9. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 2 221
  10. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa 2 191

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Zoznam vecí, na ktorých chce ušetriť štátna zdravotná poisťovňa

Výber úsporných opatrení, ako ho navrhla Všeobecná zdravotná poisťovňa.

KOMENTÁRE

Pozrime sa na pád predsedu Danka z výslnia

Aj keby výložky z pyžamy neodpáral, určite im už bozkami lásku neprejavuje.

EKONOMIKA

UPC zvyšuje ceny internetu a televízie. Čo môžete robiť?

Káblová spoločnosť mení služby uprostred viazanosti.

Neprehliadnite tiež

Podpora prišla na pohrebnom aute, majster po vyhodení kouča zabral

Ak to videl Claudio Ranieri, musí si hovoriť, kde toto nadšenie bolo pred týždňom, rýpol si Gary Neville.

Budaj bol pri debute iba na striedačke, Gáborík strelil gól a asistoval

Peter Budaj a Marián Gáborík boli donedávna spoluhráčmi v Los Angeles Kings.

TV

Sagan pôjde ďalšiu klasiku už v sobotu

Peter Sagan má za sebou veľmi úspešný štart do sezóny jarných klasík.

Stalo sa mu to prvý raz. Curry nepremenil ani jeden z jedenástich trojkových pokusov

Napriek trápeniu svojho lídra basketbalisti Golden State uspeli.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop