Športové výsledky (31. 7. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Tenis

Kitzbühel ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Juan Monaco (Arg.-2) - Andreas Haider-Maurer (Rak.) 6:3, 6:4

Fernando Verdasco (Šp.-3) - Guillermo García-López (Šp.) 6:2, 7:6 (7)

Dominic Thiem (Rak.) - Jürgen Melzer (Rak.-4) 7:5, 6:3

Albert Montanes (Šp.-7) - Victor Hanescu (Rum.) 7:6 (2), 3:6, 7:6 (5)

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Jan Hájek (ČR) 6:3, 6:3

Robin Haase (Hol.) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Jamie Murray, John Peers (V. Brit./Aus.) - Daniele Bracciali, Filip Polášek (Tal./SR-2) 6:4, 0:6, 12:10 (zápasový tajbrejk)

Článok pokračuje pod video reklamou

Washington WTA

Dvojhra - 1. kolo:

Alize Cornetová (4-Fr.) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 6:1, 6:3,

Mona Barthelová (6-Nem.) - Stefanie Voegeleová (Švajč.) 6:2, 6:2,

Angelique Kerberová (1-Nem.) - Irina Falconiová (USA) 6:2, 6:3,

Monica Niculescuová (Rum.) - Taylor Townsendová (USA) 6:3, 6:0,

Heather Watsonová (V.Brit.) - Alexandra Muellerová (USA) 6:7 (5), 6:4, 6:3,

Alison Riskeová (USA) - Vania Kingová (USA) 6:3, 7:5,

Jekaterina Makarovová (3-Rus.) - Eugenie Bouchardová (Kan.) 6:4, 6:2,

Madison Keysová (8-USA) - Michelle Larcherová de Britová (Portug.) 7:5, 6:3,

Caroline Garciová (Fr.) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 0:6, 7:6 (5), 6:4,

Sorana Cirsteová (5-Rum.) - Lesia Curenková (Ukr.) 7:5, 1:1, Curenková vzdala

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Andrea Petkovicová (Nem.) - Mona Barthelová (Nem.-6) 6:2, 6:2

Dvojhra - 2. kolo:

Radek Štěpánek (ČR) - Michael Llodra (Fr.-17) 6:2, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Caroline Garciová, Christina McHalová (Fr./USA) - Jana Čepelová, Oľga Pučkovová (SR/Rus.) 6:1, 7:5

Washington ATP

Dvojhra - 1. kolo:

James Duckworth (Austr.) - Juiči Sugita (Jap.) 6:2, 6:2,

Tim Smyczek (USA) - Grega Žemlja (Slovin.) 6:1, 6:7 (8), 6:1,

Dmitrij Tursunov (Rus.) - Jesse Levine (Kan.) 7:6 (5), 7:5,

Ryan Harrison (USA) - Lleyton Hewitt (Austr.) 6:3, 7:5,

Alex Kuznecov (USA) - Alex Bogomolov ml. (Rus.) 3:6, 6:4, 6:3,

Jack Sock (USA) - Igor Sijsling (Hol.) 6:4, 6:2

2. kolo:

Marcos Baghdatis (16-Cyp.) - Lukáš LACKO (SR) 6:7 (2), 6:2, 6:4,

Miloš Raonič (4-Kan.) - Samuel Groth (Austr.) 7:5, 6:4,

Marinko Matoševič (Austr.) - Nikolaj Davydenko (15-Rus.) 6:4, 7:5,

Sam Querrey (6-USA) - Denis Istomin (Uzb.) 4:6, 6:3, 7:6 (9),

Grigor Dimitrov (11-Bulh.) - Xavier Malisse (Belg.) 7:6 (4), 6:4,

Bernard Tomič (14-Austr.) - David Goffin (Belg.) 6:1, 6:3,

Somdev Devvarman (India) - Alexandr Dolgopolov (9-Ukr.) 6:3, 7:6 (4)

Carlsbad WTA

Dvojhra - 1. kolo:

Daniela HANTUCHOVÁ (SR) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:0, 6:0,

Laura Robsonová (V.Brit.) - Ajumi Moritová (Jap.) 4:6, 7:5, 6:2,

Urszula Radwaňská (Poľ.) - Marina Erakovicová (N. Zéland) 7:6 (3), 6:4,

Sesil Karatančevová (Kaz.) - Julia Görgesová (Nem.) 6:3, 7:5,

Carla Suarezová Navarrová (8-Šp.) - Sačie Išizuová (Jap.) 6:4, 6:3,

Coco Vandewegheová (USA) - Allie Kiicková (USA) 6:1, 6:2

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Petra Kvitová (ČR-3) - Laura Robsonová (V. Brit.) 6:1, 6:2

Piešťany

Dvojhra - 1. kolo:

Kamil Čapkovič (SR-2) - Alon Elia (Izr.) 6:1, 6:4

Patrik Fabian (SR) - Filip Havaj (SR) 6:7 (6), 6:3, 6:1

Juraj Masár (SR) - Peter Vajda (SR) 6:3, 3:6, 6:1

Adrian Partl (SR) - Ivan Košec (SR) 6:2, 3:6, 6:4

Jan Poskocil (Rak.) - Dominik Šproch (SR) 6:2, 6:1

Pascal Brunner (Rak.-8) - Marko Daniš (SR) 6:3, 6:4

Richard Ruckelshausen (Rak.) - Filip Horanský (SR-5) 7:6 (5), 6:4


Futbal

Prvé zápasy 3. predkola Ligy majstrov 2013/2014:

FK Molde (Nór.) - Legia Varšava (Poľ.) 1:1 (1:0)

Góly: 29. Chima - 68. Dvališvili, ČK: 74. Gulbrandsen (Molde) po druhej ŽK

Dušan Kuciak (Legia) odchytal celý zápas

APOEL Nikózia (Cyp.) - NK Maribor (Slovin.) 1:1 (1:0)

Góly: 21. Esmaël Goncalves - 64. Marcos Tavares

Audi Cup v Mníchove:

Manchester City (Angl.) - AC Miláno (Tal.) 5:3 (5:3)

Góly: 32. a 36. Džeko, 4. David Silva, 19. M. Richards, 22. Kolarov - 37. a 39. El Shaarawy, 43. Petagna

Zostávajúci stredajší program:

Bayern Mníchov (Nem.) - Sao Paulo (Braz.) /20.15/


Cyklistika

Okolo Poľska:

4. etapa (Tarnów - Katovice, 231,5 km): 1. Taylor Phinney (USA/BMC) 5:40:17 h, 2. Steele Von Hoff (Aus./Garmin-Sharp), 3. Yauheni Hutarovič (Bielorus./AG2R), 4. Aidis Kruopis (Litva/Orica-GreenEdge), 5. Reinardt Janse Van Rensburg (JAR/Argos-Shimano), 6. Thor Hushovd (Nór./BMC) všetci rovnaký čas

Celkové poradie: 1. Rafal Majka (Poľ./Saxo-Tinkoff) 21:55:02 h, 2. Sergio Luis Henao Montoya (Kol./Sky) +4 s, 3. Christophe Riblon (Fr./AG2R) +6, 4. Jon Izaguirre Insausti (Šp./Euskaltel-Euskadi) +9, 5. Domenico Pozzovivo (Tal./AG2R) +13, 6. Eros Capecchi (Tal./Movistar) rovnaký čas


Plážový volejbal

ME v plážovom volejbale - Klagenfurt:

H-skupina - stredajšie výsledky:

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-8) - Tanja Goricanecová, Tanja Hüberliová (Švaj.-25) 2:0 (17, 19)

Nadine Zumkehrová, Joana Heidrichová (Švaj.-9) - Vasiliki Arvanitiová, Panagiota Karagkouniová (Gréc.-24) 2:0 (13, 18)


Vodný slalom

Majstrovstvá Európy pretekárov do 23 rokov a juniorov vo vodnom slalome:

Muži do 23 rokov:

C2 - kvalifikácia (15 do semifinále): 1. Jonáš Kašpar, Marek Šindler 103,14 (0), 2. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně (všetci ČR) 104,79 (2), 3. Filip Brzezinski, Andrzej Brzezinski (Poľ.) 105,26 (2) - bez účasti zo SR

K1 - kvalifikácia (30 do semifinále): 1. Vivien Colober (Fr.) 91,13 (0), 2. Martin Albreht (Slovin.) 91,26 (0), 3. Mathieu Biazizzo (Fr.) 91,72 (0),... 6. Martin Halčin 92,08 (0), 17. Matúš Hujsa 94,60 (0), 18. Miroslav Urban (všetci SR) 94,72 (0)

C1 - kvalifikácia (20 do semifinále): 1. Thomas Quinn (V. Brit.) 95,98 (0), 2. Martin Říha (ČR) 98,24 (0), 3. Ryan Westley (V. Brit.) 98,67 (0),... 11. Jerguš Baďura 101,22 (0), 22. Patrik Gajarský 103,67 (2), 30. Marko Mirgorodský (všetci SR) 116,71 (4)

Ženy do 23 rokov:

K1 - kvalifikácia (20 do semifinále): 1. Veronika Vojtová (ČR) 103,92, 2. Stefanie Hornová (Tal.) 105,06 (0), 3. Estelle Manginová (Fr.) 105,24 (0),... 13. Kristína Nevařilová 111,66 (4), 27. Michaela Haššová (obe SR) 119,51 (8)

C1 - kvalifikácia (15 do semifinále): 1. Jasmine Roylová 114,89 (0), 2. Mallory Franklinová (obe V. Brit.) 115,51 (6), 3. Nuria Vilarrublová (Šp.) 123,67 (4) - bez účasti zo SR

Juniorky:

C1 - kvalifikácia (15 do semifinále): 1. Kimberley Woodsová (V. Brit.) 119,82 (6), 2. Karolin Wagnerová (Nem.) 127,33 (0), 3. Laura Ligeonová (Fr.) 129,61 (4) - bez účasti zo SR


Plavecké športy

Majstrovstvá sveta v plaveckých športov:

Skoky do vody z vysokej veže - muži:

1. Orlando Duque (Kol.) 590,20 bodu, 2. Gary Hunt (V. Brit.) 589,30, 3. Jonathan Paredes (Mex.) 578,35, 4. Michal Navrátil (ČR) 540,70, 5. Matt Cowen (V. Brit.) 539,60, 6. Arťom Silčenko (Rus.) 520,55

Plávanie

MUŽI

800 m voľný spôsob: 1. Sun Jang (Čína) 7:41,36 min, 2. Michael McBroom (USA) 7:43,60, 3. Ryan Cochrane (Kan.) 7:43,70, 4. Connor Jaeger (USA) 7:44,26, 5. Jordan Harrison (Aus.) 7:47,38, 6. Gregorio Paltrinieri (Tal.) 7:50,29

200 m motýlik: 1. Chad le Clos (JAR) 1:54,32, 2. Pawel Korzeniowski (Poľ.) 1:55,01, 3. Wu Pcheng 1:55,09, 4. Čchen Jin (obaja Čína) 1:55,47, 5. Tom Luchsinger (USA) 1:55,70, 6. Nikolaj Skvorcov (Rus.) 1:56,02

50 m prsia: 1. Cameron van der Burgh (JAR) 26,77 s, 2. Christian Sprenger (Aus.) 26,78, 3. Giulio Zorzi (JAR) 27,04, 4. Damir Dugonjič (Slovin.) 27,05, 5. Joao Luiz Gomes Júnior (Braz.) 27,20, 6. Glenn Snyders (N. Zél.) 27,21

ŽENY

200 m voľný spôsob: 1. Missy Franklinová (USA) 1:54,81, 2. Federica Pellegriniová (Tal.) 1:55,14, 3. Camille Muffatová (Fr.) 1:55,72, 4. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 1:56,63, 5. Melanie Costová-Schmidová (Šp.) 1:57,04, 6. Kylie Palmerová (USA) 1:57,14

Vodné pólo

O 5.-8. miesto:

Kanada - Grécko 8:12 (1:5, 3:1, 1:5, 3:1)

USA - Holandsko 12:11 (2:2,4:3,3:2,3:4)

Semifinále:

Rusko - Austrália 6:9 (2:1, 1:3, 1:2, 2:3)

Španielsko - Maďarsko 13:12 (5:5, 4:4, 2:3, 2:0)


Streľba

ME v streľbe na bežiaci terč a v brokových disciplínach:

trap:

muži (po 2. časti kval.): 1. Stephane Clamens (Fr.), Josip Glasnovič (Chor.) a Valerio Grazini (Tal.) po 75, 4. Marián Kovačócy 74, ... 13. Roman Čavara 73, 26. Erik Varga (všetci SR) 72

družstvá (kval.): 1. Slovensko (Kovačócy, Čavara, Varga) 219, 2. Taliansko 218, 3. Chorvátsko 218

ženy (po kval.): 1. Federica Caporusciová (Tal.) 72, 2. Jana Mezeiová (SR) 72, 3. Jessica Rossiová (Tal.) 72, 4. Zuzana Štefečeková 71, ... 29. Lucia Boorová (obe SR) 64

družstvá: 1. Taliansko 214 b, 2. Rusko 209, 3. SLOVENSKO (Mezeiová, Štefečeková, Boorová) 207

juniori (po 2. časti kval.): 1. Filip Praj 72, ... 10. Michal Slamka 70, 50. Matúš Dudo (všetci SR) 51

juniorky (po kval.): 1. Valeria Raffaelli (Tal.) 71, ... 6. Nina Slamková 64, 12. Mária Markovičová (obe SR) 61

bežiaci terč BT 40 mix:

muži: 1. Michail Azarenko 392, 2. Maxim Stepanov 391, 3. Dmitri Romanov (všetci Rus.) 391, ... 5. Peter Pelach 390, 18. Ľubomír Pelach 382, 24. Miroslav Jurčo (všetci SR) 372

družstvá: 1. Rusko 1174, 2. ČR a Maďarsko 1159, ... 7. SR (P. Pelach, Ľ. Pelach, Jurčo) 1144


Bejzbal

MLB

Chicago Cubs - Milwaukee 5:6

Chicago Cubs - Milwaukee 2:3

Pittsburgh - St. Louis 2:1

Pittsburgh - St. Louis 6:0

Baltimore - Houston 4:3

Cleveland - Chicago White Sox 7:4

Philadelphia - San Francisco 7:3

Detroit - Washington 5:1

Atlanta - Colorado 11:3

Boston - Seattle 8:2

Miami - New York Mets 2:4

Tampa Bay - Arizona 5:2

Texas - Los Angeles Angels 14:11

Minnesota - Kansas City 2:7

Oakland - Toronto 0:5

Los Angeles Dodgers - New York Yankees 3:2

San Diego - Cincinnati 4:2

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  2. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  3. Záujem o Jarabinky rastie, lákajú na zaujímavé prvenstvo
  4. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  5. SME.sk môžete teraz čítať aj bez reklamy
  6. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  7. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  8. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  9. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  10. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  1. Záujem o Jarabinky rastie, lákajú na zaujímavé prvenstvo
  2. SME.sk môžete teraz čítať aj bez reklamy
  3. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  4. Brieždenie pod lomenicou
  5. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  6. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  7. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  8. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  9. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  10. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 851
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 13 244
  3. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 10 570
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov? 7 369
  5. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 543
  6. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska! 4 966
  7. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 370
  8. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 907
  9. Najužitočnejšia appka 2 913
  10. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy 2 817

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Je Rybanič whistleblower? Odborníci sa nezhodli

Rybanič chce názor Súdneho dvora Európskej únie.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Kam chodíte, aj keď hovoríte opak

Ako sa ázijské bistrá zmenili za posledných dvadsať rokov.

Komentár Zuzany Kepplovej

Na Dankovom diplome vlastne nezáleží

Bol by to prezident, v ktorom by nejeden našinec spoznal vlastný príbeh.

PRIMÁR

Šesť rád, ktoré vás môžu ochrániť pred chrípkou

Pripravte sa na chrípkovú sezónu.

Neprehliadnite tiež