Športové výsledky (2. 8. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

TENIS

Carlsbad WTA

dvojhra - 2. kolo:

Agnieszka Radwaňská (2-Po+.) - Daniela HANTUCHOVÁ (SR) 6:3, 6:3,

Ana Ivanovičová (7-Srb.) - Coco Vandewegheová (USA) 7:6 (5), 6:3,

Urszula Radwaňska (Poľ.) - Jelena Jankovičová (6-Srb.) 6:2, 4:6, 6:3,

Virginie Razzanová (Fr.) - Carla Suarezová Navarrová (8-Šp.) 6:1, 6:4

štvorhra - 2. kolo:

Čchan Chao-čching, Janette HUSÁROVÁ (Taiw./SR) - Anna Lena Grönefeldová, Květa Peschkeová (1-Nem./ČR) 7:5, 6:7 (5), 10:6

Kitzbühel ATP

Dvojhra - semifinále:

Juan Monaco (Arg.-2) - Albert Montanes (Šp.-7) 7:6 (2), 7:5

Článok pokračuje pod video reklamou

Marcel Granollers-Pujol (Šp.-8) - Robin Haase (Hol.) 7:6 (0), 3:6, 6:4

Washington WTA

dvojhra - 2. kolo:

Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (7-SR) - Jana ČEPELOVÁ (SR) 7:5, 5:7, 7:5,

Monica Niculescuová (Rum.) - Madison Keysová (8-USA) 6:1, 2:6, 7:6 (6),

Angelique Kerberová (1-Nem.) - Melanie Oudinová (USA) 7:5, 6:0,

Sorana Cirsteová (5-Rum.) - Alison Riskeová (USA) 3:6, 6:2, 6:3,

Paula Ormaecheová (Arg.) - Olga Pučkovová (Rus.) 3:6, 6:3, 4:1 - skreč,

Alize Cornetová (4-Fr.) - Heather Watsonová (V. Brit.) 6:4, 6:4,

Jekaterina Makarovová (7-Rus.) - Caroline Garciová (Fr.) 6:2, 6:0

štvrťfinále:

Andrea Petkovičová (Nem.) - Paula Ormaecheaová (Arg.) 4:6, 6:1, 6:3

Washington ATP

dvojhra - osemfinále:

Tommy Haas (3-Nem.) - Ivan Dodig (13-Chorv.) 6:4, 4:6, 7:5,

Juan Martin Del Potro (1-Arg.) - Bernard Tomic (14-Austr.) 6:3, 6:3,

Marcos Baghdatis (16-Cyp.) - Kei Nišikori (2-Jap.) 6:1, 6:2,

Grigor Dimitrov (11-Bul.) - Sam Querrey (6-USA) 6:3, 6:2,

John Isner (8-USA) - Somdev Devvarman (India) 7:5, 7:5,

Kevin Anderson (7-JAR) - Mardy Fish (USA) 7:6 (2), 6:1,

Dmitrij Tursunov (Rus.) - Radek Štěpánek (ČR) 4:6, 6:4, 7:5,

Marinko Matosevic (Austr.) - Miloš Raonič (4-Kan.) 7:5, 7:6 (7)

Dvojhra - štvrťfinále:

Dmitrij Tursunov (Rus.) - Marinko Matosevic (Aus.) 6:3, 4:6, 7:6 (4)

Lyžovanie

Preteky FIS v Cardrone (N. Zél.) - výsledky:

Obrovský slalom - 1. preteky: 1. Adam Žampa (SR) 1:57,93 min, 2. Daniel Dejori (Tal.) 1:58,61, 3. Cameron Smith (USA) 1:58,62,... 17. Andreas Žampa (SR) 2:00,23

Obrovský slalom - 2. preteky: 1. Daniel Dejori (Tal.) 2:07,01 min, 2. Olivier Jenot (Monako) 2:07,88, 3. Dominic Demschar (Aus.) 2:07,90,... 6. Adam Žampa (SR) 2:08,86, 13. Andreas Žampa (obaja SR) 2:09,71


Plávanie

MS

Slovenská reprezentantka Katarína Listopadová obsadila 31. priečku v piatkových rozplavbách 50 m motýlik na 15. majstrovstvách sveta v plávaní v dlhom bazéne v španielskej Barcelone.

100 m voľný spôsob Ž: 1. Cate Campbellová (Aus.) 52,34 s, 2. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 52,89, 3. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 53,42, 4. Missy Franklinová (USA) 53,47, 5. Femke Heemskerková (Hol.) 53,67, 8. Britta Steffenová (Nem.) 53,75

200 m znak M: 1. Ryan Lochte (USA) 1:53,79 min, 2. Radoslaw Kawecki (Poľ.) 1:54,24 - európsky rekord, 3. Tyler Clary (USA) 1:54,64, 4. Rjosuke Irie 1:55,07, 5. Kosuke Hagino (obaja Jap.) 1:55,43, 6. Craig McNally (V. Brit.) 1:55,67

200 m prsia Ž: 1. Julia Jefimovová (Rus.) 2:19,41 min, 2. Rikke Mőllerová-Pedersenová (Dán.) 2:20,08, 3. Micah Lawrenecová (USA) 2:22,37, 4. Rie Kanetová (Jap.) 2:22,96, 5. Viktoria Solncevová (Ukr.) 2:23,01, 6. Marina Garcíová-Urzainquiová (Šp.) 2:23,55

200 m prsia M: 1. Dániel Gyurta (Maď.) 2:07,23 - európsky rekord, 2. Marco Koch (Nem.) 2:08,54, 3. Matti Mattsson (Fín.) 2:08,95, 4. Andrew Willis 2:09,13, 5. Michael Jamieson (obaja V. Brit.) 2:09,14, 6. Viačeslav Sinkevič (Rus.) 2:09,34

4x200 m voľný spôsob muži: 1. USA (Conor Dwyer, Ryan Lochte, Charles Houchin, Ricky Berens) 7:01,72, 2. Rusko (Danila Izotov, Nikita Lobincev, Arťom Lobuzov, Alexander Suchorukov) 7:03,92, 3. Čína (Wang Šun, Chao-jün, Li-jün Čchi, Sun Jang) 7:04,74, 4. Francúzsko 7:04,91, 5. Japonsko 7:04,95, 6. Nemecko 7:10,07

Vodné pólo

MS ženy

o 3. miesto:

Rusko - Maďarsko 8:10 (3:3, 2:2, 2:3, 1:2)

o 5. miesto:

Grécko - USA 11:11 po predĺžení (4:4, 1:2, 1:3, 4:1 - 1:0, 0:1), na strely zo značky pok. hodu 1:4

o 7. miesto:

Kanada - Holandsko 9:12 (1:5, 2:3, 4:3, 2:1)

Známe poradie: 1. Austrália alebo Španielsko, 2. Austrália/Španielsko, 3. Maďarsko, 4. Rusko, 5. USA, 6. Grécko, 7. Holandsko, 8. Kanada, 9. Čína, 10. Taliansko, 11. Kazachstan, 12. Nový Zéland, 13. Veľká Británia, 14. Brazília, 15. JAR, 16. Uzbekistan

Hokej

U20 Summer Hockey Challenge hráčov do 20 rokov v Poprade:

Česko "20" - Švajčiarsko "20" 2:7 (2:1, 0:4, 0:2)

Góly: 7. A. Raška, 17. Kubalík - 17. a 25. Schmutz, 27. a 38. Bertschy, 31. Fuchs, 41. Dayer, 47. Marco Müller

Slovensko - Nemecko 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)

Góly: 1. Lunter (Daňo, Réway), 7. Réway, 38. Gachulinec (Daňo), 50. Gríger (Predajniansky), 53. Kolena (Gríger), 55. Daňo (Réway, Lunter) 29. Eisenschmid (Kurth), 30. Ziegler (Laub, Koslowski), 49. Tuomie (Draisaitl, Tiffels). Vylúčení: 3:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0

Futbal

Kvalifikácia ME hráčok do 17 rokov - Ľvov:

Fínsko - Slovensko 2:2 (0:2)

Góly: 57. Kauppiová, 62. Ahtinenová - 14. a 30. Maťavková

Česko

FC Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo 4:0 (2:0)

Góly: 9. P. Tlustý, 23. T. Marek, 74. Jungr, 90. Harba

Arnold Šimonek hral do 63. min, Karol Karlík nastúpil v 89. min, Matúš Marcin (všetci Jihlava) sedel na lavičke náhradníkov - Matúš Lacko hral do 51. min, Patrik Hrošovský (obaja Znojmo) nastúpil v 67. min

Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 2:0 (1:0)

Góly: 27. Šírl, 78. D. Bartek

Peter Gabriš a Martin Cseh (Bohemians) nefigurovali v zápise o stretnutí - Jakub Rondzik a Tomáš Hájovský (obaja Příbram) sedeli na lavičke náhradníkov

Prípravný zápas:

Barcelona - FC SAntos 8:0

Basketbal

Výsledok - A-divízia ME basketbalistiek do 16 rokov v Bulharsku - piatok:

D-skupina:

Slovensko "16" - Francúzsko "16" 42:57 (10:12, 12:10, 12:16, 8:19)

Najviac bodov SR: Remenárová 13, Mištinová 9

Hádzaná

ME hráčok do 19 rokov, A-skupina:

Slovensko - Rumunsko 22:31 (8:14)

Rozhodovali: Ilievová, Karbeskaová (obe Mac.)

Ďalší výsledok:

Portugalsko - Nórsko 21:35 (12:18)

Tabuľka A-skupiny:

1. Nórsko 2 2 0 0 69:40 4

2. Rumunsko 2 2 0 0 62:44 4

----------------------------------

3. Portugalsko 2 0 0 2 43:66 0

4. Slovensko 2 0 0 2 41:65 0

Vodný slalom

Výsledky - majstrovstvá Európy pretekárov do 23 rokov a juniorov vo vodnom slalome vo francúzskom Bourg Saint Maurice:

finále

C2: 1. Jonáš Kašpar - Marek Šindler (ČR) 103,00 (0), 2. Daniel Marzo - Jesus Perez (Špan.) 107,79 (0), 3. Filip Brzezinski - Andrzej Brzezinski (Poľ.) 108,03 (2)

K1 ženy: 1. Ricarda Funková (Nem.) 106,38 (4), 2. Nouria Newmanová 109,34 (2), 3. Estelle Manginová (obe Fr.) 110,46 (4), ...9. Kristína Nevařilová (SR) 160,89 (52)

K1 muži: 1. Martin Halčin (SR) 94,79 (0), 2. Joseph Clarke (V. Brit.) 95,15 (2), 3. Giovanni De Genarro (Tal.) 95,60 (2), ...13. Miroslav Urban (SR) 148,29 (52)

C1 muži: 1. Matija Marinič (Chorv.) 100,00 (0), 2. Anže Berčič (Slovin.) 100,57 (0), 3. Thomas Quinn (V. Brit.) 100,73 (0)

semifinále

C2: 1. Jonáš Kašpar - Marek Šindler (ČR) 105,45 (2)

K1 ženy: 1. Ricarda Funková (Nem.) 105,00 (2), ...6. Kristína Nevařilová (SR) 112,86 (2)

K1 muži: 1. Joseph Clarke (V. Brit.) 91,58 (0), ...7. Martin Halčin 97,42 (0), 12. Miroslav Urban 98,60 (2), nepostúpil 18. Matúš Hujsa (všetci SR) 100,12 (0)

C1 muži: 1. Kilian Foulon (Fr.) 100,17 (0), ...19. Jerguš Baďura (SR) 153,49 (52)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 856
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 11 819
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 10 130
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 890
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 6 721
  6. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 662
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 114
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 5 091
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 720
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 478

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Ako sa čínsky drak dostal do Kotlebovho kraja. V Bystrici majú unikát

V Banskej Bystrici študujú stredoškoláci dvojjazyčne.

DOMOV

Chaos, vojna, blahobyt? Čo by sa dialo, ak by komunistom puč nevyšiel

Ako sa mohol skončiť Víťazný február.

PLUS

Aký je život s ľuďmi, ktorí trpia Alzheimerovou chorobou?

Pochopí len ten, kto to zažil, hovorí pán Dušan, ktorý opatruje chorú manželku.

Neprehliadnite tiež

Legionári Slovana ponížili majstra rozdielom dvoch tried

Futbalisti Slovana zdolali v najväčšom hite 21. kola Fortuna Ligy na vypožičanom štadióne Žilinu 6:0.

Kanada získala bronz, v desaťgólovom zápase porazila Česko

Na hokejovom turnaji sa stretli druhýkrát.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 25.2.2018 (deň 16)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 25. február 2018.

Jej lyžovanie je ako pieseň. Počujem v hlave rytmus, tvrdí Shiffrinová

Na olympiáde bola najžiadanejšou a najobletovanejšou športovkyňou, hoci za očakávaniami zaostala.

Šláger sa skončil debaklom. Slovan deklasoval Žilinu

Pozrite si súhrn sobotňajších výsledkov Fortuna liga 2017/2018.