Športové výsledky (4. 8. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

Corgoň liga - 4. kolo:

ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 5:0 (2:0)

Góly: 28. K. Mészáros, 45.+ Soumah, 50. Fořt, 54. Bagayoko, 90.+ L. Peltier, ŽK: 39. Gorosito - 58. Sládek, 69. Častulín, rozhodovali: Valášek - E. Weiss, Brendza, 3711 divákov

Dukla B. Bystrica - MŠK Žilina 3:3 (0:2)

Góly: 53. Brašeň, 70. Považanec, 78. Slančík - 14. Akakpo, 41. Bello, 77. Mabouka. Rozhodca Kráľovič, ŽK: Nosko, Chrien - Jelič, Piaček, 3080 diváko

FK Senica - AS Trenčín 3:1 (0:0)

Góly: 54. Jirásek, 61. Piroska, 64. Diviš 84. Malec Rozhodoval: Mastiš, ŽK: Diviš - Rundič, 2561 divákov

Ruská liga - 4. kolo:

Rubin Kazaň - CSKA Moskva 0:0

Amkar Perm - Samara 0:0 /M. Jakubko hraly celý zápas, M. Breznaník (obaja perm) bol na lavičke náhrandíkov/

Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva 2:2

Česká liga - 3. kolo:

FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha 1:3 (0:1)

Góly: 73. Markovič - 38. V. Kadlec, 86. Hušbauer, 87. Roman Bednář

Martin Husár a Marek Kaščák (obaja Brno) odohrali celý duel. Husár dostal žltú kartu v 90. min a Kaščák v 43. min. Lukáš Pauschek (Sparta) nefiguroval v zápise o stretnutí

FK Baumit Jablonec - 1. FC Slovácko 2:1 (1:0)

Góly: 4. Třešňák, 61. Piták - 87. L. Volešák

Tomáš Košút (Slovácko) odohral celý duel

FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec 4:0 (2:0)

Góly: 4. Chramosta, 37. Fabián, 59. Štajner, 82. Kysela

Lukáš Hroššo nefiguroval v zápise o stretnutí, Lukáš Szabó (obaja Liberec) sedel na lavičke náhradníkov

FK Teplice - FK Dukla Praha 2:1 (1:0)

Góly: 35. Ljevakovič, 61. Litsingi - 85. P. Malý (z pok. kopu)

Patrik Lukáč (Teplice) nefiguroval v zápise o stretnutí, Marek Hlinka hral do 62. min, Tomáš Kučera a Lukáš Štetina (všetci Dukla) sedeli na lavičke náhradníkov

1. kolo argentínskej ligy:

Colon (Santa Fe) - Racing Club 1:1

All Boys - Atletico Rafaela 1:1

Tigre - Velez Sarsfield 1:2

Rosario Central - Quilmes 2:0,

Gimnasia-La Plata - River Plate 1:0,

Lanus - Atletico Belgrano 3:0,

San Lorenzo - Olimpo 2:1

11. kolo brazílskej ligy:

Cruzeiro - Coritiba 1:0

Atletico Paranaense - Goias 2:0,

Criciuma - Corinthians 0:2,

Flamengo - Atletico Mineiro 3:0,

Gremio - Internacional 1:1,

Ponte Preta - Fluminense 1:1,

Vasco da Gama - Botafogo 2:3,

Vitoria - Portugueasa 2:1,

stretnutie Santos - Nautico odložili

1. kolo holandskej ligy:

SC Cambuur - NAC Breda 0:0

Vitesse Arnhem - Heracles Almelo 3:1

Utrecht - Go Ahead Eagles 1:1

Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2:1

3. kolo rakúskej ligy:

Sturm Graz - Rapid Viedeň 2:4 (1:0) /J. Novota (Rapid) odchytal celý zápas/

3. kolo poľskej ligy:

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:1 /P. Cicman hral celý zápas, Cs. Horváth hral celý zápas a v 76. min dostal ŽK, M. Ižvolt (všetci Gliwice) bol na lavičke náhradníkov/

Slask Wroclaw - Wisla Krakov 0:0 /M. Kelemen (Slask) bol na lavičke náhradníkov/

Zaglebie Lubin - Lech Poznaň 0:0 /L. Guldan celý zápas, R. Jež (obaja Lubin) do 64. min/

4. kolo švajčiarskej ligy:

FC Zürich - Youn Boys Bern 1:3

Thun - Aarau 2:2

FC Luzern - FC Sion 1:0

1. kolo škótskej ligy:

Hibernian - Motherwell 0:1

St. Johnstone - Hearts 1:0

3. kolo dánskej ligy:

Odense BK - Viborg 4:2 /M. Peškovič (Viborg) odchytal celý zápas/

FC Kodaň - Randers 1:3

Bröndby Kodaň - Esbjerg 0:2

2. kolo belgickej ligy:

Gent - Mechelen 2:1

Standard Liége - Lierse 3:0

Oostende - Cerle Bruggy 1:2

2. kolo maďarskej ligy:

Ferencváros Budapešť - Videoton Székesfehérvár 0:2 /T. Tujvel (Videoton) bol na lavičke náhradníkov/

Honvéd Budapešť - Lombard Pápa 0:1 /P. Struhár hral celý zápas a dostal ŽK, O. Szabó (obaja Pápa) hral do 55. min/

DVSC Debrecín - Mezökövesd 1:0

Kvalifikácia ME hráčok do 17 rokov:

Holandsko - Slovensko 4:0 (0:0)

Ukrajina - Fínsko 0:3 (0:0)

Tabuľka:

1. Holandsko 2 2 0 0 8:1 6

2. Fínsko 2 1 1 0 5:2 4

3. Slovensko 2 0 1 1 2:6 1

4. Ukrajina 2 0 0 2 1:7 0

Nemecký pohár:

Bielefeld - Braunschweig 2:1

SV Darmstadt 98 - Borussia Mönchengladbach 0:0 po predĺžení, 5:4 na strely zo značky pok. kopu - Milan Ivana (Darmstadt) nastúpil v 75. min a premenil rozhodujúcu penaltu v rozstrele

Pfeddersheim - Greuther Fürth 0:2

Saarbrucken - Werder Brémy 3:1 (1:1, 1:0) po predĺžení

Victoria Hamburg - Hannover 96 0:2

BFC Dynamo - VfB Stuttgart 0:2

Rathenow - FSV Frankfurt 1:3 po predĺžení (1:1, 0:1)

Rathenow - Hamburger SV 0:4

VfR Neumunster - Hertha Berlín 2:3 po predĺžení (2:2, 1:2) - Peter Pekarík (Hertha) sedel na lavičke náhradníkov

Wiedenbruck - Fortuna Düsseldorf 1:0

Wiedenbruck - Eintracht Frankfurt 0:2

Munster - St. Pauli 1:0

Sandhausen - 1. FC Norimberg 1:1 po predĺžení, 4:3 na strely zo značky pok. kopu - Radoslav Zabavník (Sandhausen) sedel na lavičke náhradníkov, Róbert Mak (Norimberg) hral do 88. min


Tenis

Washington

Dvojhra - semifinále:

Magdaléna Rybáriková (SR-7) - Jekaterina Makarovová (Rus.-3) 6:2, 6:0

Andrea Petkovicová (Nem.) - Alizé Cornetová (Fr.-4) 7:5, 6:3

Dvojhra - semifinále:

Juan Martin Del Potro (1-Arg.) - Tommy Haas (3-Nem.) 7:6 (4), 6:3

John Isner (8-USA) - Dmitrij Tursunov (Rus.) 6:7 (7), 6:3, 6:4

Štvorhra - finále:

Julien Bennetau, Nenad Zimonjič (Fr./Srb.) - Mardy Fish, Radek Štěpánek (USA/ČR) 7:6 (5), 7:5 za 90 minút

Dvojhra - finále:

Juan Martín Del Potro (Arg.-1) - John Isner (USA-8) 3:6, 6:1, 6:2 za 90 minút

Carlsbad

Dvojhra - semifinále:

Samantha Stosurová (5-Austr.) - Virginie Razzanová (Fr.) 7:6 (2), 6:3

Victoria Azarenková (1-Bielorus.) - Ana Ivanovičová (7-Srb.) 6:0, 4:6, 6:3

Štvorhra - semifinále:

Čchan Chao-čching, Janette HUSÁROVÁ (Taiw./SR) - Jelena Jankovičová, Katarina Srebotniková (Srb./Slov.) 6:3, 6:2

Dvojhra - finále:

Samantha Stosurová (Aus.-5) - Viktoria Azarenková (Biel.-1) 6:2, 6:3 za 83 minút

Piešťany

Dvojhra - finále:

Jan Šátral (ČR-4) - Marco Bortolotti (Tal.) 6:1, 6:0

Toronto

Kvalifikácia - finále:

Jana ČEPELOVÁ (13-SR) - Oksana Kalašnikovová (Gruz.) 3:6, 6:0, 7:6 (4)


Cyklistika

Okolo Dánska:

6. etapa (Roskilde - Frederiksberg, 163,3 km): 1. Mark Cavendish (V. Brit.) Omega Pharma-Quick Step 3:33:13 h, 2. Bryan Coquard (Fr.) Europcar, 3. Tyler Farrar (USA) Garmin - Sharp, 4. Matteo Pelucchi (Tal.) IAM Cycling, 5. Alexander Porsev (Rus.) Kaťuša, ... 57. Martin Velits (SR) Omega Pharma - Quick Step +13 s

Konečné poradie po 6. etape: 1. Wilco Kelderman (Hol.) Belkin 19:42:37, 2. Lars Bak (Dán.) Lotto Belisol +6, 3. Matti Breschel (Dán.) Saxo Tinkoff +15, 4. Edoardo Zardini (Tal.) Bardiani Valvole - CSF Inox +38, 5. Francesco Bongiorno (Tal.) Bardiani Valvole - CSF Inox +47, ... 39. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +6:15 min

Vysočina Tour:

1. Samuel Spokes (Aus.) Etixx - Ihned 11:58:04 h, 2. Marek Čanecký (SR) RSC Amplatz +20 s, 3. Tomáš Bucháček (ČR) Bauknecht - Author +32, 4. Martin Hunal (ČR) Sparta/Vysočina +32, 5. Martin Boubal (ČR) VC Ratisbona Regensburg +34, ... 36. Johann Schwabik (SR) Mix AŠK Inter/Yogi +5:01 min, 46. Juraj Lajcha (SR) Epic Dohňany +9:15


Plávanie

Majstrovstvá sveta:

MUŽI:

50 m znak: 1. Camille Lacourt 24,42 s, 2. Jérémy Stravius (obaja Fr.) a Matt Grevers (USA) 24,54, 4. Aschwin Wildeboer Faber (Šp.) 24,58, 5. Sun Siao-lej (Čína) 24,76, 6. Daniel Orzechowski (Braz.) 24,87

400 m polohové preteky: 1. Daija Seto (Jap.) 4:08,69 min, 2. Chase Kalisz (USA) 4:09,22, 3. Thiago Pereira (Braz.) 4:09,48, 4. Tyler Clary (USA) 4:10,39, 5. Kosuke Hagino (Jap.) 4:10,77, 6. Dávid Verrasztó (Maď.) 4:13,68

1500 m voľný spôsob: 1. Jang Sun (Čína) 14:41,15 min, 2. Ryan Cochrane (Kan.) 14:42,48, 3. Gregorio Paltrinieri (Tal.) 14:45,37, 4. Connoer Jaeger 14:47,96, 5. Michael McBroom (obaja USA) 14:53,95, 6. Jordan Harrison (Aus.) 15:00,44

štafeta 4x100 m polohové preteky M: 1. Francúzsko (Camille Lacourt, Giacomo Giacomo Perez d'Ortona, Jérémy Stravius, Fabien Gilot) 3:31,51 min, 2. Austrália (Ashley Delaney, Christian Sprenger, Tommaso D'Orsogna, James Magnussen) 3:31,64, 3. Japonsko (Rjosuke Irie, Kosuke Kitadžima, Takuro Fudži, Šinri Šioura) 3:32,26, 4. Rusko 3:32,74, 5. Nemecko 3:33,97, 6. Taliansko 3:34,06

ŽENY:

50 m prsia: 1. Julia Jefimovová (Rus.) 29,52 s, 2. Ruta Meilutyte (Lit.) 29,59, 3. Jessica Hardyová 29,80, 4. Breeja Larsonová (obe USA) 29,95, 5. Jennie Johanssonová (Švéd.) 30,23, 6. Rikke Möllerová-Pedersenová (Dán.) 30,72

50 m voľný spôsob: 1. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 24,05 s, 2. Cate Campbellová (Aus.) 24,14, 3. Francesca Halsallová (V. Brit.) 24,30, 4. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 24,45, 5. Bronte Campbellová (Aus.) a Jeanette Ottesenová-Grayová (Dán.) 24,66

400 m polohové preteky: 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 4:30,41 min, 2. Mireia Belmonteová-Garcíová (Šp.) 4:31,21, 3. Elisabeth Beiselová 4:31,69, 4. Madeline Diradová (obe USA) 4:32,70, 5. Hannah Mileyová (V. Brit.) 4:34,16, 6. Zsuzsanna Jakabosová (Maď.) 4:34,50

štafeta 4x100 m polohové preteky: 1. USA (Missy Franklinová, Jessica Hardyová, Dana Vollmerová, Megan Romanová) 3:53,23 min, 2. Austrália (Emily Seebohmová, Sally Fosterová, Alicia Couttsová, Cate Campbellová) 3:55,22, 3. Rusko (Daria Ustinovová, Julia Jefimovová, Svetlana Čimrovová, Veronika Popovová) 3:56,47, 4. Čína 3:57,30, 5. Japonsko 3:58,06, 6. Veľká Británia 3:58,67


Vodný slalom

Majstrovstvá Európy pretekárov do 23 rokov a juniorov:

Do 23 rokov:

MUŽI

3xK1: 1. Česko 101,87 (0 trestných sekúnd), 2. Francúzsko 103,52 (2), 3. Poľsko 104,49 (2),...9. Slovensko (Martin Halčin, MIroslav Urban, Matúš Hujsa) 115,09 (8)

3xC1: 1. Francúzsko 111,33 (2), 2. Poľsko 111,46 (0), 3. Španielsko 116,25 (2),...8. Slovensko (Patrik Gajarský, Jerguš Baďura, Marko Mirgorodský) 131,37 (12)

3xC2: 1. Poľsko 132,48 (6), 2. Rusko 134,57 (8), 3. Španielsko 136,82 (8)

ŽENY

3xK1: 1. Česko 120,02 (2), 2. Taliansko 120,30 (4), 3. Francúzsko 120,38 (4),...10. Slovensko (Kristína Nevařilová, Kristína Zárubová, Michaela Haššová) 143,28 (8)

3xC1: 1. Francúzsko 150,25 (8), 2. Nemecko 162,81 (16), 3. Rusko 170,03 (18)

JUNIORI

3xK1: 1. Nemecko 107,14 (0 trestných sekúnd), 2. Španielsko 108,33 (2), 3. Poľsko 108,84 (0), ... Slovensko (Jakub Grigar, Andrej Málek, Peter Blasbalg) nenastúpilo na štart

3xC1: 1. Veľká Británia 116,53 (0), 2. Fracúzsko 116,68 (2), 3. Rusko 119,14 (0), ... 5. Slovensko (Marko Gurecka, Tomáš Džurný, Martin Mračna) 120,65 (0)

3xC2: 1. Nemecko 139,98 (10), 2. Francúzsko 140,47 (8), 3. Česko 140,97 (12), 4. Slovensko (Matúš Gewissler - Juraj Skákala, Martin Šimičák - Jakub Skubík, Igor Michalovič - Jakub Tomko) 142,63 (10)

JUNIORKY

3xK1: 1. Španielsko 125,11 (0), 2. Veľká Británia 127,89 (2), 3. Česko 129,12 (4), ... 8. Slovensko (Kristína Zárubová, Viktória Orokocká, Paulína Matulániová) 199,71 (60)

3xC1: 1. Francúzsko 162,66 (10), 2. Česko 189,18 (12)


Rýchlostná kanoistika

Majstrovstvá sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov:

Juniori:

K1 na 200 m - finále: 1. Balázs Birkás (Maď.) 35,699 s, 2. Diogo Lopes (Portug.) 35,708, 3. Pawel Kaczmarek (Poľ.) 36,005,... 7. Filip Valo (SR) 36,547

K4 na 1000 m - juniori: 1. Maďarsko 2:55,380...6. Jerguš JACKO, Denis MYŠÁK, Filip VALO, Tibor LINKA (SR) 3:00,334

Do 23 rokov:

K1 na 200 m - finále: 1. Alexander Nikolajev (Rus.) 34,702 s, 2. Miklós Dudás (Maď.) 34,760, 3. Kristian Dušev (Bul.) a Carlos Garrote (Šp.) - obaja 34,783,... 6. Miroslav Zaťko (SR) 34,87

K4 na 1000 m - finále: 1. Slovensko (Marek Krajčovič, Matej Michálek, Gábor Jakubík, Viktor Demin) 2:50,731 min, 2. Rusko 2:51,078, 3. Maďarsko 2:51,792, 4. Srbsko 2:51,841, 5. Poľsko 2:54,246, 6. Nový Zéland 2:55,280


Horská cyklistika

4. kolo Slovenského pohára v zjazde horských cyklistov na Kubínskej Holi:

Muži - elite: 1. Martin Knapec 4:23,29 min, 2. Lukáš Učeň (obaja CTM-Novatec) 4:26,98, 3. Lukáš Šplíchal (ČR) 4:29,92

Ženy: 1. Katarína Pialová (Elitebikes Racing) 6:36,72, 2. Sára Štepitová (Bikemagazin Riders) 7:27,73, 3. Jana Krajčovičová (Mad Style Racing) 7:42,52

Hobby: 1. Samuel Pivko (Kaktus bike team Bratislava) 4:50,19

Hardtail: 1. Ľubomír Grega (Bikemagazin Riders) 5:28,32

Masters: 1. Vlastimil Hynčica (ČR) 4:37,52,... 3. Martin Kafka (Kaktus bike team Bratislava) 5:24,71

Juniori: 1. Rastislav Baránek (Life4Ride DH Team) 4:33,98

Žiaci: 1. Šimon Rus (Kaktus bike team Bratislava) 5:35,76

Tímy: 1. KHC Kaktus Bike Bratislava (SR) - súčet umiestnení 11, 2. Bikemagazin Riders (SR) 16, 3. Specialized CZ (ČR) a CTM-Novatec (SR) 17

5. kolo Slovenského pohára v cross country maratóne horských cyklistov v Málinci:

75 km

Muži: 1. Peter Benko (CK Energia Svit) 3:42:11,6 h, 2. Peter Vrtiš (Športservis Team Bratislava) 3:45:12,5, 3. Robert Glajza (CK Banská Bystrica) 3:46:59,5

Ženy: 1. Andrea Juhásová 4:38:22,4 h, 2. Zuzana Juhásová (obe CK Svätý Jur) 4:38:23,0, 3. Mária Stanovičová (Honeywell Partizánske) 5:09:33,8

55 km

Muži: 1. Ján Gallik (Kaktus bike team Bratislava) 2:26:37,3, 2. Jozef Palčák (CK Banská Bystrica) 2:36:52,7, 3. Tomáš Doubek (Kaktus bike team Bratislava) 2:38:56,7

Ženy: 1. Ľubica Gomabalová (Cykloklub Mýtna) 3:37:13,3, 2. Jana Šarkanyová (Martin) 3:39:13,2, 3. Miroslava Belková (CK Unicon Zvolen) 3:39:24,0

18 km

Muži: 1. Roman Mihalik (Skn Trenčín) 43:46,9 min

Ženy: 1. Erika Glajzová (IDE 6640) 51:03,2


Volejbal

Svetová Grand Prix:

A-skupina (Campiňas/Braz.):

Rusko - Poľsko 3:2 (21, -22, 27, -28, 13)

Brazília - USA 3:1 (-17, 23, 18, 20)

B-skupina (Santo Domingo):

Srbsko - Portoriko 3:1 (22, -22, 17, 22)

C-skupina (Ankara/Tur.):

Turecko - Japonsko 1:3 (-21, -28, 18, -18)

Thajsko - Alžírsko 3:0 (7, 14, 13)

D-skupina (Macau/Čína):

Bulharsko - Kuba 3:0 (8, 15, 16)

Čína - Holandsko 3:1 (24, -19, 17, 17)

E-skupina (Montichiari/Tal.):

Taliansko - Nemecko 3:1 (23, 20, -24, 20)

Argentína - Kazachstan 3:2 (-15, 15, -23, 20, 9)


Hádzaná

ME hráčok do 19 rokov:

A-skupina (Kolding):

Slovensko - Portugalsko 21:33 (10:14)

Nórsko - Rumunsko 31:22 (15:7)

Konečná tabuľka A-skupiny:

1. Nórsko 3 3 0 0 100:62 6

2. Rumunsko 3 2 0 1 84:75 4

----------------------------------------

3. Portugalsko 3 1 0 2 76:87 2

4. Slovensko 3 0 0 3 62:98 0

B-skupina (Sönderborg):

Nemecko - Rakúsko 23:21 (14:7)

Rusko - Francúzsko 29:27 (18:12)

Konečné poradie v B-skupine: 1. Rusko 6 bodov, 2. Francúzsko 3, 3. Nemecko 2, 4. Rakúsko 1

C-skupina (Sönderborg):

Česko - Chorvátsko 19:21 (8:11)

Dánsko - Holandsko 27:29 (12:13)

Konečné poradie v C-skupine: 1. Holandsko 6, 2. Dánsko 4, 3. Chorvátsko 2, 4. Česko 0

D-skupina (Kolding):

Maďarsko - Švédsko 20:16 (8:7)

Španielsko - Slovinsko 35:19 (15:10)

Konečné poradie v D-skupine: 1. Maďarsko 6, 2. Švédsko 4, 3. Španielsko 2, 4. Slovinsko 0


Plážový volejbal

Majstrovstvá Európy:

MUŽI

Finále:

Janis Šmedinš, Aleksandrs Samoilovs (Lot.-1) - Pablo Herrera-Allepuz, Adrián Gavira-Collado (Šp.-7) 0:2 (-19, -17) za 44 minút

O 3. miesto:

Grzegorz Fijalek, Mariusz Prudel (Poľ.-5) - Paolo Nicolai, Daniele Lupo (Tal.-3) 2:0 (20, 16) za 44 minút

Semifinále:

Paolo Nicolai, Daniele Lupo (Tal.-3) - Pablo Herrera-Allepuz, Adrián Gavira-Collado (Šp.-7) 1:2 (-23, 19, -13) za 62 minút

Janis Šmedinš, Aleksandrs Samoilovs (Lot.-1) - Grzegorz Fijalek, Mariusz Prudel (Poľ.-5) 2:1 (-15, 13, 8) za 49 minút


Letný biatlon

Otvorené majstrovstvá Európy:

STÍHACIE PRETEKY

Muži (6 km): 1. Sergej Balandin (Rus.) 23:13,1 min (1), 2. Indrek Tobreluts (Est.) +24,2 s (5), 3. Ruslan Nasirov (Uzb.) +35,6 (8),...12. Peter Kazár +3:34,6 (6), 27. Lukáš Olejár (obaja SR) +8:43,5 (10)

Ženy (5 km): 1. Pavla Schorná (ČR) 23:10,6 (7), 2. Judith Wagnerová (Nem.) +11,7 (6), 3. Jelena Jarkovová (Rus.) +40,3 (4),...9. Vladimíra Točeková +2:29,0 (4), 21. Martina Darmová (obe SR) +6:57,0 (8)

Juniori (6 km): 1. Georgij Sennikov (Rus.) 25:17,8 (10),...22. Michal Kubaliak +5:20,0 (11), 23. Juraj Valenta +5:32,3 (10), 30. Rene Bevelaqua (všetci SR) +8:54,6 (7)

Juniorky (5 km): 1. Julia Žuravoková (Ukr.) 23:12,3 (1)


Triatlon

Európsky pohár v triatlone (1,5 km plávanie, 40 km cyklistika, 10 km beh):

Muži: 1. Aurélien Lebrun 1:50:03 h, 2. Simon Viain 1:50:35, 3. Yohann Vincent (všetci Fr.) 1:50:47

Ženy: 1. Alexandra Razarenovová (Rus.) 2:03:16, 2. Julija Jelistratová (Ukr.) 2:03:34, 3. Mateja Šimicová (Slovin.) 2:03:40


Kvadriatlon

Majstrovstvá Európy:

muži: 1. Miroslav Podborský (ČR) 1:18:05,6, 2. Michal Háša (ČR) 1:19:58,5, 3. Stefan Teichert (Nem.) 1:20:03,3,...6. Filip Petrla (Kajak Slávia) 1:21:41,9

ženy: 1. Diana Tešovičová (Tiax Bratislava) 1:32:28,4, 2. Natalia Pauliková (Maď.) 1:34:28,9, 3. Lisa Mari Hirschfelderová (Nem.) 1:36:14,1


22. letná deaflympiáda

Disk ženy: 1. Larisa Voroneckaja (Lit.) 46,70, 2. Ivana KRIŠTOFIČOVÁ (SR) 46,30, 3. Natália Uršulenková (Ukr.) 45,70


Basketbal

WNBA

New York - Connecticut 66:88

Indiana - Chicago 79:58

Phoenix - Atlanta 82:76

Predkvalifikácia na ME:

D-skupina:

Maďarsko - Slovensko 75:43 (24:5, 21:10, 15:13, 15:15)

Tabuľka D-skupiny:

1. Maďarsko 2 1 1 150:122 3

2. Bielorusko 1 1 0 79:75 2

3. Slovensko 1 0 1 43:75 1

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Rastie nám pokrivená generácia?
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  6. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  1. Detské zúbky sú veda
  2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Rastie nám pokrivená generácia?
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 21 374
  2. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 12 228
  3. Rastie nám pokrivená generácia? 9 904
  4. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 464
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 438
  6. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 2 125
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 548
  8. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 427
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 355
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky 1 101

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Hlavné správy zo Sme.sk

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.

PLUS

Angela Merkelová: Krízová manažérka, ktorá ochránila Nemcov

Má dobré nervy a zvláda krízové situácie.

Neprehliadnite tiež

Vlani zostal so Saganom až do konca. Kolář vie, čo treba pre úspech

Kolář pomohol Saganovi k zisku dvoch titulov. A bude pri ňom aj v nedeľu.

Sagan: Okruh? Načo by som si ho dnes išiel pozrieť, veď zajtra ho uvidím

Peter Sagan v nedeľu zabojuje o tretí titul majstra sveta za sebou.

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.

Federer a Nadal vo štvorhre uspeli, Európa vyhráva nad zvyškom sveta už 9:3

V sobotu sa za víťazstvo pripočítavali dva body.