Športové výsledky (7. 8. 2013). Hantuchová s Hingisovou postúpili

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

FUTBAL

Odvety 3. predkola Ligy majstrov 2013/2014:

FH Hafnarfjördur (Isl.) - Austria Viedeň (Rak.) 0:0 - prvý zápas: 0:1, do play-off postúpila Austria Viedeň

ČK: 62. Suttner (Austria)

Zenit Petrohrad (Rus.) - FC Nordsjaelland (Dán.) 5:0 (1:0) - prvý zápas: 1:0, do play-off postúpil Zenit Petrohrad

Góly: 26. a 90.+ Širokov, 50. Hulk, 62. Danny, 68. A. Aršavin, ČK: 72. Neto (Petrohrad)

Tomáš Hubočan (Zenit) nefiguroval v zápise o stretnutí pre zranenie členka.

Metalist Charkov (Ukr.) - PAOK Solún (Gréc.) 1:1 (0:0) - prvý zápas: 2:0, do play-off postúpil Metalist Charkov

Góly: 72. S. Blanco - 83. Necid

FC Šeriff Tiraspoľ (Mold.) - Dinamo Záhreb (Chor.) 0:3 (0:2) - prvý zápas: 0:1, do play-off postúpilo Dinamo Záhreb

Góly: 10. Junior Fernándes, 27. Soudani, 61. Duje Čop

IF Elfsborg (Švéd.) - Celtic Glasgow (Škót.) 0:0 - prvý zápas: 0:1, do play-off postúpil Celtic Glasgow

Viktoria Plzeň (ČR) - JK Nömme Kalju (Est.) 6:2 (2:1) - prvý zápas: 4:0, do play-off postúpila Viktoria Plzeň

Góly: 20., 44. a 62. P. Horváth (druhý z pok. kopu), 58. Tecl, 71. Hořava, 82. Wágner - 10. a 69. Quintieri

Matúš Kozáčik, Marián Čišovský a Michal Ďuriš absolvovali celé stretnutie, Marek Bakoš (všetci Plzeň) nehral pre zranenie.

Zulte Waregem (Belg.) - PSV Eindhoven (Hol.) 0:3 (0:0) - prvý zápas: 0:2, do play-off postúpil PSV Eindhoven

Góly: 56. Matavž, 74. Bakkali, 90. Godeau (vl.), ČK: 56. Colpaert (Waregem)

Legia Varšava (Poľ.) - FK Molde (Nór.) 0:0 - prvý zápas: 1:1, do play-off postúpila Legia Varšava

ČK: 80. Ekpo (Molde)

Dušan Kuciak (Legia) odchytal celý zápas.

Slovnaft Cup:

FC Petržalka 1898 - FK Rača 3:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FC Petržalka 1898

Góly: 12. Baláži, 66. Čunta, 80. Havrila, rozhodoval: Piatka

AFC Nové Mesto nad Váhom - MFK Topvar Topoľčany 1:1 (0:1), na strely zo značky pok. kopu: 6:5 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil AFC Nové Mesto nad Váhom

Góly: 63. Miklovič - 8. P. Baláž (z pok. kopu), rozhodoval: Cifrík

FK Haniska - ŽP Šport Podbrezová 1:5 (1:3) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŽP Šport Podbrezová

Góly: 36. Gorej - 32., 37. a 59. Mózer, 17. Tubonemi, 84. Morháč, rozhodoval: Molitoris

MFK Dolný Kubín - MFK Snina 0:0, na strely zo značky pok. kopu: 3:1 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil MFK Dolný Kubín

Rozhodoval: Kakaščík

FK Čadca - 1. FC Tatran Prešov 0:3 (0:3) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil 1. FC Tatran Prešov

Góly: 28. Katona, 32. M. Poliaček, 34. Papaj, rozhodoval: Očenáš

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FC Lokomotíva Košice 1:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves

Gól: 44. P. Pavúk, rozhodoval: Ziemba

MFK Vranov nad Topľou - ŠK Futura Humenné 3:0 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil MFK Vranov nad Topľou

Góly: 82. a 83. Dvorjak, 70. Streňo, rozhodoval: Anguš

TJ Kalinovo - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:0, na strely zo značky pok. kopu 2:4 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Rozhodoval: Galád

TJ Rovinka - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:3 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Góly: 49. Jozef Mužlay (z pok. kopu) - 17. Páleník, 82. Krivjančin, 88. F. Zvara, rozhodoval: Maršal

FKS Nemšová - MFK Nová Baňa 1:0 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FKS Nemšová

Gól: 86. Opatovský (z pok. kopu), rozhodoval: Dohál

Prípravný zápas:

Slovensko "20" - Spojené arabské emiráty "23" 2:1

Góly SR: Duda (oba z pok. kopu)

Kvalifikácia ME hráčok do 17 rokov:

Slovensko - Ukrajina 3:3 (1:1)

Góly: 40. Havranová, 43. Fabová, 65. Maťavková - 29. Holovachová, 49. Rubanová, 56. Ševčuková

Fínsko - Holandsko 1:0 (1:0)

Tabuľka:

1. Fínsko 3 2 1 0 6:2 7

2. Holandsko 3 2 0 1 8:2 6

3. SLOVENSKO 3 0 2 1 5:9 2

4. Ukrajina 3 0 1 2 4:10 1


TENIS

Toronto

Dvojhra - 2. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Varvara Lepchenková (USA) 6:4, 6:2 za 80 minút

Na Li (Čína-4) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 6:1, 6:4

Marion Bartoliová (Fr.-7) - Lauren Davisová (USA) 6:0, 6:3

Roberta Vinciová (Tal.-10) - Jekaterina Makarovová (Rus.) 6:0, 6:4

Alizé Cornetová (Fr.) - Maria Kirilenková (Rus.-11) 7:5, 7:5

Sloane Stephensová (USA-14) - Mona Barthelová (Nem.) 6:3, 4:6, 6:3

Dvojhra - 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 6:4, 6:3

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-8) - Jamie Hamptonová (USA) 6:4, 6:4

Maria Kirilenková (Rus.-11) - Petra Martičová (Chor.) 6:2, 6:1

Samantha Stosurová (Aus.-12) - Julia Glušková (Izr.) 5:7, 6:2, 6:3

Kirsten Flipkensová (Belg.-13) - Venus Williamsová (USA) 0:6, 6:4, 6:2

Jelena Jankovičová (Srb.-15) - Anna Tatišviliová (Gruz.) 7:6 (6), 4:6, 6:3

Ana Ivanovičová (Srb.-16) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 6:1, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.) - Alisa Klejbanovová (Rus.) 6:3, 6:1

Alizé Cornetová (Fr.) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:3, 6:3

Lauren Davisová (USA) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 3:6, 7:5, 7:5

Sharon Fichmanová (Kan.) - Stephanie DuBoisová (Kan.) 5:7, 6:2, 6:2

Jekaterina Makarovová (Rus.) - Anastasia Rodionovová (Aus.) 6:1, 7:5

Francesca Schiavoneová (Tal.) - Chanelle Scheepersová (JAR) 2:6, 6:3, 6:3

Štvorhra - 1. kolo:

Daniela Hantuchová, Martina Hingisová (SR/Švaj.) - Angelique Kerberová, Petra Kvitová (Nem./ČR) 6:4, 6:2

Alla Kudriavcevová, Anastasia Rodionovová (Rus./Aus.) - Janette Husárová, Petra Martičová (SR/Chor.) 4:6, 6:4, 10:5 (zápasový tajbrejk)

Montreal

Dvojhra - 2. kolo:

Andy Murray (V. Brit.-2) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:4, 7:6 (2)

Rafael Nadal (Šp.-4) - Jesse Levine (Kan.) 6:2, 6:0

Tomáš Berdych (ČR-5) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 6:4

Benoit Paire (Fr.) - Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) 6:2, 7:6 (2)

Marinko Matosevic (Aus.) - Tommy Haas (Nem.-10) 5:0 - skreč, Haas odstúpil

Ernests Gulbis (Lot.) - Fabio Fognini (Tal.-13) 6:3, 1:6, 6:1

Denis Istomin (Uzb.) - Filip Peliwo (Kan.) 6:3, 3:6, 6:3

Vasek Pospisil (Kan.) - Radek Štěpánek (ČR) 6:2, 6:4

Dvojhra - 1. kolo:

Tommy Haas (Nem.-10) - David Goffin (Belg.) 7:6 (4), 6:3

Fabio Fognini (Tal.-13) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 1:6, 6:1, 6:1

Jerzy Janowicz (Poľ.-15) - Julien Benneteau (Fr.) 3:6, 6:3, 7:5

Alex Bogomolov (Rus.) - Michael Llodra (Fr.) 6:2, 4:6, 6:3

Frank Dancevic (Kan.) - Lu Jen-chsun (Taiw.) 5:7, 7:6 (6), 6:1

Nikolaj Davydenko (Rus.) - Gilles Simon (Fr.-14) 2:6, 6:1, 6:1

Alexandr Dolgopolov (Ukr.) - Kevin Anderson (JAR) 7:6 (0), 6:4

Marcel Granollers-Pujol (Šp.) - Grigor Dimitrov (Bulh.) 6:4, 6:4

Michail Južnyj (Rus.) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:4, 7:6 (3)

Filip Peliwo (Kan.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 3:6, 7:5, 3:1 - skreč, Nieminen odstúpil

Vasek Pospisil (Kan.) - John Isner (USA) 5:7, 7:6 (5), 7:6 (4)

Milos Raonic (Kan.-11) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 4:6, 7:5

Radek Štěpánek (ČR) - Nicolás Almagro (Šp.-12) 6:3, 6:7 (4), 6:3

Su-Čou

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Tímea Babosová (Maď.-1) - Michaela Hončová (SR) 6:2, 7:5 za 85 minút

Trnava

Dvojhra - 1. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR-1) - Tom Kočevar-Dešman (Slovin.) 6:2, 6:3

Marek Semjan (SR-2) - Ivan Košec (SR) 6:4, 6:0

Kamil Čapkovič (SR-4) - Remy Chala (Fr.) 6:4, 6:2

Filip Horanský (SR-6) - Róbert Janúch (SR) 6:3, 6:0

Juraj Masár (SR-7) - Michal Pažický (SR) 7:6 (2), 7:5

Matej Maruščák (SR) - Maxim Maximjuk (Rus.) 4:6, 6:1, 7:5

Oliver Nagy (SR) - Michal Bíško (ČR) 0:6, 6:3, 6:3

Filip Brtnický (ČR) - Ján Stančík (SR) 2:4, skreč - Stančík odstúpil

Petr Vodák (ČR) - Dominik Šproch (SR) 7:5, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Lukáš Maršoun, Dominik Süč (ČR-2) - Peter Miklušičák, Michal Milko (SR) 7:5, 6:3 - dohrávka od stavu 7:5

Michal Pažický, Adrian Sikora (SR-3) - Marek Lukačovič, Michal Lukačovič (SR) 6:0, 6:1

Patrik Fabian, Matej Maruščák (SR) - Danilo Kaleničenko, Oliver Nagy (Ukr./SR) 6:0, 5:4 - skreč, Kaleničenko s Nagyom odstúpili

Letné ME tenisových družstiev:

DIEVČATÁ:

Do 16 rokov (Leysin / Švaj.) - Helvetie Cup:

O 5. miesto:

Slovensko - Slovinsko 2:1

(Tereza Mihalíková - Tamara Zidanšeková 6:4, 7:5, Kristína Schmiedlová - Nina Potočniková 7:5, 6:2, Tereza Mihalíková, Katarína Strešnáková - Nina Potočniková, Manca Pislaková 6:3, 6:7 /7/, 0:3 - skreč, Slovenky odstúpili)


HOKEJ

Memoriál Ivana Hlinku:

B-skupina (Piešťany):

Slovensko "18 - USA "18" 2:5 (0:4, 2:1, 0:0)

Rusko "18" - Fínsko "18" 7:3 (3:0, 0:3, 4:0)

Tabuľka B-skupiny:

1. USA 3 2 0 1 0 11:7 7

2. Rusko 3 2 0 0 1 11:8 6

3. Fínsko 3 1 1 0 1 11:10 5

4. Slovensko 3 0 0 0 3 4:12 0

A-skupina (Břeclav):

Kanada "18" - Švajčiarsko "18" 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)

Česko "18" - Švédsko "18" 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Tabuľka A-skupiny:

1. Kanada 3 1 1 0 1 11:7 5

2. Švajčiarsko 3 1 0 2 0 9:10 5

3. Česko 3 1 1 0 1 9:9 5

4. Švédsko 3 1 0 0 2 8:11 3

Prípravné zápasy:

HKM Zvolen - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Gól Zvolena: P. Zuzin

HC Vítkovice Steel (ČR) - HC Košice 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)

Gól Košíc: Spilar


HÁDZANÁ

Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov

O 1. - 8. miesto:

1. skupina (Sönderborg):

Francúzsko - Nórsko 26:28 (18:16)

Rusko - Rumunsko 28:24 (12:11)

Konečné poradie v 1. skupine: 1. Rusko 6, 2. Nórsko 4, 3. Rumunsko 2, 4. Francúzsko 0

2. skupina (Kolding):

Švédsko - Holandsko 28:29 (12:14)

Maďarsko - Dánsko 19:22 (11:10)

Konečné poradie v 2. skupine: 1. Maďarsko 4, 2. Dánsko 4, 3. Holandsko 4, 4. Švédsko 0

O 9. - 16. miesto:

1. skupina (Sönderborg):

Slovensko - Nemecko 19:34 (10:18)

Rakúsko - Portugalsko 27:24 (13:14)

Konečná tabuľka 1. skupiny:

1. Nemecko 3 3 0 0 88:68 6

2. Rakúsko 3 2 0 1 83:77 4

3. Portugalsko 3 1 0 2 85:79 2

4. Slovensko 3 0 0 3 70:102 0

2. skupina (Kolding):

Slovinsko - Chorvátsko 24:23 (14:11)

Španielsko - Česko 36:20 (17:13)

Konečné poradie v 2. skupine: 1. Španielsko 6, 2. Slovinsko 4, 3. Chorvátsko 2, 4. Česko 0


BASKETBAL

Kvalifikácie ME

D-skupina:

Slovensko - Bielorusko 97:85 (45:43)

Rozhodcovia Cmikiewicz, Reiter (Nem.), Vinasi (Rum.), tretiny 24:14, 21:29, 22:19, 30:23, 600 divákov.

ME do 16 rokov

G-skupina:

Litva - Slovensko 55:69 po predĺžení (13:26, 14:8, 12:18, 16:17)

Najviac bodov SR: Mištinová 22, Striešová 15, Matejčíková 10

WNBA

New York - Washington 93:88

Connecticut - Los Angeles 72:74

Chicago - Indiana 58:64

San Antonio - Minnesota 80:93

Phoenix - Seattle 65:80


ŠERM

Majstrovstvá sveta:

Muži - šabľa: 1. Veniamin Rešetnikov, 2. Nikolaj Kovaľov (obaja Rus.), 3. Tiberiu Dolniceanu (Rum.) a Áron Szilágyi (Maď.)

Ženy - fleuret: 1. Arianna Errigová (Tal.), 2. Carolin Golubická (Nem.), 3. Inna Deriglazovová (Rus.) a Elisa Di Franciscová (Tal.)


PLÁVANIE

Prvé z ôsmich podujatí plaveckého Svetového pohára FINA / Arena v krátkom bazéne:

MUŽI

100 m voľný spôsob: 1. James Magnussen (Aus.) 45,60

400 m voľný spôsob: 1. Yannick Agnel (Fr.) 3:37,75

50 m prsia: 1. Roland Schoeman (JAR) 25,86

200 m prsia: 1. Dániel Gyurta (Maď.) 2:01,44, ... 5. Tomáš Klobučník (SR) 2:06,65 - rekord SR

50 m motýlik: 1. Steffen Deibler (Nem.) 22,17

200 m motýlik: 1. Chad le Clos (JAR) 1:49,04 - svetový rekord

100 m znak: 1. Ashley Delaney (Aus.) 50,42

100 m polohové preteky: 1. George Richard Bovell (Trin. a Tob.) 51,15

400 m polohové preteky: 1. Daija Seto (Jap.) 4:00,37

ŽENY

50 m voľný spôsob: 1. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 23,24 - svetový rekord

200 m voľný spôsob: 1. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 1:52,26

800 m voľný spôsob: 1. Lauren Boylová (N. Zél.) 8:01,22

100 m prsia: 1. Alia Atkinsonová (Jam.) 1:03,90

50 m znak: 1. Aja Terakawová (Jap.) 26,20

200 m znak: 1. Darina Zevinová (Ukr.) 2:02,04

100 m motýlik: 1. Jeanette Ottesenová-Grayová (Dán.) 55,97

200 m polohové preteky: 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 2:03,20 min - svetový rekord

MIEŠANÁ ŠTAFETA

4x50 m polohové preteky: 1. Nemecko 1:39,38


VESLOVANIE

Majstrovstvá sveta juniorov vo veslovaní:

JUNIORI

skif - I. rozjazda (prví traja do štvrťfinále, ostatní do opráv): 1. Natan Wegrzycki-Szymczyk (Poľ.) 7:51,26 min, 2. Peter Zelinka (SR) 7:57,93, 3. Paulius Merkys (Lit.) 7:59,53


STREĽBA

ME skeet

muži (konečné poradie): 1. Tom Beier Jensen (Nór.) 124 b. /vyrovnaný svetový rekord/ - semifinále 15, finále 15, 2. Luigi Lodde (Tal.) 122 /k.o. rozstrel 4/ - semifinále 15, finále 12, 3. Georgios Achilleos (Cyp.) 123 - semifinále 14+10, o 3. miesto 13+2, 4. Marko Kemppainen (Fín.) 122 /k.o. rozstrel 4/ - semifinále 14+10, o 3. miesto 13+1,...19. Oliver Pistovčák 119, 23. Filip Kucharovič 119, 28. Štefan Zemko (všetci SR) 118

družstvá (konečné poradie): 1. Nórsko 365 - svetový rekord, 2. Nemecko 361, 3. Cyprus 360,...7. Slovensko (Kucharovič, Pistovčák, Š. Zemko) 356

juniori (konečné poradie): 1. Domenico Simeone (Tal.) 120 - semifinále 13+4, finále 13, 2. Nicolas Vasiliou (Cyp.) 118 /k.o. rozstrel 2/ - semifinále 15, finále 11, 3. Tammaro Cassandro 124 /juniorský svetový rekord/ - semifinále 12, o 3. miesto 15, 4. Gabriele Rossetti (obaja Tal.) 119 - semifinále 13+3, o 3. miesto 14,...20. Dominik Krčmár 114, 27. Filip Tekula 109, 29. Peter Zemko (všetci SR) 108

družstvá (konečné poradie): 1. Taliansko 363 - jun. svet. rekord, 2. Cyprus 352, 3. Česko 347,...7. Slovensko 331


BEJZBAL

Cleveland - Detroit 1:5

Pittsburgh - Miami 4:3

Washington - Atlanta 1:2

Philadelphia - Chicago Cubs 9:8

Cincinnati - Oakland 3:1

New York Mets - Colorado 3:2

Houston - Boston 10:15

Chicago White Sox - New York Yankees 3:2

Kansas City - Minnesota 0:7

St. Louis - Los Angeles Dodgers 5:1

Arizona - Tampa Bay 6:1

Los Angeles Angels - Texas 3:8

San Diego - Baltimore 1:4

Seattle - Toronto 2:7

San Francisco - Milwaukee 1:3

Program zápasov MS v hokeji 2017

MS v hokeji 2017

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  2. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  3. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  5. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  7. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  1. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  2. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  3. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  4. Takmer polovicu porúch šikmých striech spôsobujú zlé doplnky
  5. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Ukončil si 1.stupeň vysokoškolského štúdia a chceš pokračovať?
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  10. Cambridge Business School, škola novej doby
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 10 307
  2. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 8 094
  3. Desať obľúbených miest v Chorvátsku 7 903
  4. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 7 769
  5. Viete, čo kupujete? Ako rozoznať kvalitný chlieb od nekvalitného 6 719
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 6 121
  7. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 5 271
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 4 685
  9. Sendvičová drevostavba v kostýme drevenice 2 761
  10. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 2 484

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Na koncerte v Manchestri došlo k výbuchu, hlásia 19 obetí

Po koncerte Ariany Grande počuli fanúšikovia výbuch, policajné zdroje hovoria o možnom samovražednom atentáte.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti voličov.

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Rodinkárstvo voličom ĽSNS neprekáža, Klus chce úrad čistiť.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.

Neprehliadnite tiež

Česi strácajú na najlepších. Za posledných päť rokov sú úspešnejší aj Slováci

Kanaďania po triumfoch v rokoch 2015 a 2016 nezavŕšili zlatý hetrik. Prinášame štyri zaujímavosti zo šampionátu.

Cígera odmietli aj Višňovský, Handzuš, Országh a Bača

To, že hráči z NHL neprišli na šampionát, berie reprezentačný tréner ako podraz.

Cehlárik podstúpil operáciu ramena, predsezónny kemp by mal stihnúť

Trochu to naruší moju prípravu na nový ročník, no už v júli a auguste by som mal trénovať naplno, tvrdí útočník.