Hokejová 17-ka prehrala v príprave s Američanmi 1:3

SITA|12. aug 2013 o 19:30

Slovákov preverí od 14. augusta kvalitne obsadený Turnaj 5 krajín v Trnave.

BRATISLAVA. Reprezentačný výber slovenských hokejistov do 17 rokov prehral v pondelkovom medzištátnom prípravnom stretnutí v Bratislave s americkými rovesníkmi 1:3.

Skóre zápasu otvoril v 7. min Brent Gates, o päť minút vyrovnal skóre útočník Liptovského Mikuláša Lukáš Žiak.

Po bezgólovej druhej časti hry skórovali v tretej tretine mladí Američania dvakrát, Slováci sa strelecky nepresadili.

Zverencov trénera Martina Hrnčára preverí od 14. augusta kvalitne obsadený Turnaj 5 krajín v Trnave. Reprezentačný kormidelník uzavrie po zápase proti USA "17" 22-člennú nomináciu na spomenuté podujatie.

Slovensko "17 - USA "17" 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)

Góly: 12. L. Žiak - 7. Gates (Boeser), 47. Ruggiero (Aibel, T. Terry), 60. Aibel (D'Orsi, Miletic)

Vylúčení: 2:2 na 2 min, navyše: Grman (Slovensko) 5+20 min za vrazenie protihráča na mantinel, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš - Orolin, Kacej, 190 divákov

Domov»Hokej»Reprezentácie»Hokejová 17-ka prehrala v príprave s Američanmi 1:3