Česko 0:0 0:0, -:-, -:- OŠ z Ruska
Prestávka | Aktualizované o 09:24 | Sledujte naživo

Športové výsledky (14. 8. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

CYKLISTIKA

Eneco Tour - streda - 3. etapa (Oosterhout - Schouwen-Duiveland, 187,3 km):

1. Zdeněk Štybar (ČR) Omega Pharma-QuickStep 4:13:59 h, 2. Maximiliano Ariel Richeze (Arg.) Lampre-Merida, 3. Lars Boom (Hol.) Belkin Pro Cycling, 4. Giacomo Nizzolo (Tal.) RadioShack Leopard, 5. André Greipel (Nem.) Lotto Belisol, 6. Manuel Belletti (Tal.) Ag2R La Mondiale - všetci rovnaký čas ako víťaz


TENIS

Cinncinati

Muži

Dvojhra - 1. kolo:

Stanislas Wawrinka (Švaj.-9) - Andreas Seppi (Tal.) 6:3, 6:4

Článok pokračuje pod video reklamou

Feliciano López (Šp.) - Kei Nišikori (Jap.-10) 6:4, 7:6 (4)

Tommy Haas (Nem.-11) - Kevin Anderson (JAR) 6:4, 6:4

Milos Raonic (Kan.-12) - Jack Sock (USA) 3:6, 6:4, 6:3

Vasek Pospisil (Kan.) - Gilles Simon (Fr.-15) 6:3, 1:1 - skreč, Simon odstúpil

Benjamin Becker (Nem.) - Pablo Andújar (Šp.) 6:1, 6:4

Nikolaj Davydenko (Rus.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (8), 6:3

John Isner (USA) - Florian Mayer (Nem.) 6:3, 6:4

Michail Južnyj (Rus.) - Ernests Gulbis (Lot.) 7:5, 6:3

Jarkko Nieminen (Fín.) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:3, 6:4

Tommy Robredo (Šp.) - Thomaz Bellucci (Braz.) 6:7 (6), 7:6 (7), 6:2

Dvojhra - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Juan Monaco (Arg.) 7:5, 6:2

Andy Murray (V. Brit.-2) - Michail Južnyj (Rus.) 6:2, 6:3

Juan Martín del Potro (Arg.-7) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 7:5, 7:5

John Isner - Richard Gasquet (Fr.-8) 7:6 (6), 6:2

Tommy Haas (Nem.-11) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:4, 6:1

Milos Raonic (Kan.-12) - Janko Tipsarevič (Srb.) 6:4, 7:6 (4)

David Goffin (Belg.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:5, 1:6, 7:6 (6)

Feliciano López (Šp.) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:4, 2:2 - skreč, Chardy odstúpil

Ženy

Dvojhra - 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Julia Görgesová (Nem.) 6:2, 4:6, 6:4 za 114 minút

Polona Hercogová (Slovin.) - Dominika Cibulková (SR) 6:2, 6:4 za 100 minút

Andrea Petkovicová (Nem.) - Daniela Hantuchová (SR) 2:6, 6:4, 6:1 za 137 minút

Caroline Wozniacka (Dán.-10) - Šuaj Pcheng (Čína) 6:1, 6:1

Jelena Vesninová (Rus.) - Kirsten Flipkensová (Belg.-13) 3:6, 6:1, 6:3

Jelena Jankovičová (Srb.-14) - Sabine Lisická (Nem.) 7:6 (5), 5:7, 6:2

Alizé Cornetová (Fr.) - Ana Ivanovičová (Srb.-15) 2:6, 7:6 (8), 6:4

Mona Barthelová (Nem.) - Lucie Šafářová (ČR) 6:3, 6:4

Jamie Hamptonová (USA) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 7:5, 4:6, 6:3

Varvara Lepčenková (USA) - Flavia Pennettová (Tal.) 6:2, 2:6, 6:2

Jekaterina Makarovová (Rus.) - Annika Becková (Nem.) 6:3, 6:2

Monica Niculescová (Rum.) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 6:1, 6:2

Dvojhra - 2. kolo:

Serena Williamsová (USA-1) - Eugenie Bouchardová (Kan.) 4:6, 6:2, 6:2

Sara Erraniová (Tal.-6) - Polona Hercogová (Slovin.) 6:4, 5:7, 6:4

Petra Kvitová (ČR-7) - Marina Erakovicová (N. Zél.) 6:4, 6:7 (7), 6:3

Angelique Kerberová (Nem.-9) - Alisa Klejbanovová (Rus.) 7:6 (3), 6:2

Samantha Stosurová (Aus.-11) - Jamie Hamptonová (USA) 6:3, 7:6 (3)

Roberta Vinciová (Tal.-12) - Andrea Petkovicová (Nem.) 6:4, 6:7 (3), 6:3

Mona Barthelová (Nem.) - Maria Kirilenková (Rus.-16) 6:4, 6:4

Jelena Vesninová (Rus.) - Venus Williamsová (USA) 6:2, 5:7, 6:2

Meerbusch

Dvojhra - 2. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Pavol Červenák (SR) 6:1, 7:5

Kazaň

Dvojhra - 2. kolo:

Adrian Sikora (SR) - Michal Schmid (ČR) 6:3, 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Ivo Klec, Jürgen Zopp (SR/Est.) - Jevgenij Jelistratov, Vladimir Poliakov (Rus.) 6:4, 3:6, 10:6 (zápasový tajbrejk)


HOKEJ

Turnaj piatich krajín hráčov do 17 rokov:

Nemecko - Švajčiarsko 5:3 (1:3, 3:0, 1:0)

Góly: 12. Glässl, 25. Drews, 27. Daubner, 37., 42. Spitzner 7. Thürkauf, 18. Marchon, 20. Impose

USA - Česko 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Góly: 30. Novak, 35. Alger, 38. Osburn, 48. D´Orsi, 55. Boeser - 50. Chlapík, 53. Budík

Príprava:

HK Poprad - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 4:3 po sam. nájazdoch (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)

Góly: 3. Kroták, 12. Kalus, 58. T. Sýkora - 6. Klemešov, 44. HUJSA, 46. Sokolov (ZÁLEŠÁK)

HC Zubr Přerov (ČR) - MsHK DOXXbet Žilina 2:4 (1:3, 1:0, 0:1) - na turnaji v ostravskej Porube (ČR)

Góly Žiliny: 8. Kalla, 9. Čavrk, 20. Linet, 47. F. Novák


ATLETIKA

Výsledky - 50 km chôdza - muži:

1. Robert Heffernan (Ír.) 3:37:56 h - svetový výkon roka, 2. Michail Ryžov (Rus.) 3:38:58, 3. Jared Tallent (Aus.) 3:40:03, 4. Igor Glavan (Ukr.) 3:40:39, 5. Matej Tóth (SR) 3:41:07, 6. Grzegorz Sudol (Poľ.) 3:41:20

Ženy:

Kladivo - kvalifikácia - do finále postúpili: Wlodarczyková (Poľ.) 76,18, Wen-siou 75,15, Bulgakovová 74,83, Lysenková 74,60, Kondratevová (všetky Rus.) 73,89, Čeng (Čína) 73,12, Chanafejevová (Rus.) 72,47, Bingsonová (USA) 71,90, Morenová (Kuba) 71,69, Perieová (Rum.) 71,32, Orbánová (Maď.) 70,62, McCallová (USA) 70,47, ... 21. Martina Hrašnová (SR) 68,00


PARALYMPIJSKÉ

Majstrovstvá sveta telesne postihnutých plavcov:

Finále:

100 m prsia:

MUŽI (SB7): 1. Blake Cochrane (Aus.) 1:17,83 min - svetový rekord, ... 6. Viktor Kemény (SR) 1:25,33

100 m motýlik:

ŽENY (S12): 1. Darja Štukalovová (Rus.) 1:05,39, ... 8. Karin Petrikovičová (SR) 1:25,23


FUTBAL

Kvalifikácia ME 2015 hráčov do 21 rokov:

1. skupina:

San Maríno "21" - Litva "21" 0:1 (0:0)

Wales "21" - Fínsko "21" 1:5 (0:4)

Tabuľka 1. skupiny:

1. Litva 3 2 1 0 5:3 7

2. Fínsko 2 1 1 0 7:3 4

3. Wales 2 1 0 1 2:5 3

4. Moldavsko 2 1 0 1 3:1 3

5. San Maríno 3 0 0 3 1:6 0

Pozn.: Anglicko ešte nehralo.

2. skupina:

Slovinsko "21" - Estónsko "21" 0:1 (0:1)

Tabuľka 2. skupiny:

1. Bulharsko 2 2 0 0 6:0 6

2. Estónsko 3 1 1 1 2:2 4

3. Rusko 1 1 0 0 3:0 3

4. Dánsko 1 1 0 0 1:0 3

5. Andorra 4 0 1 3 1:10 1

6. Slovinsko 1 0 0 1 0:1 0

4. skupina:

Albánsko "21" - Rakúsko "21" 0:1 (0:0)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Bosna a Hercegovina 1 1 0 0 4:1 3

2. Maďarsko 1 1 0 0 2:1 3

3. Rakúsko 1 1 0 0 1:0 3

4. Albánsko 3 0 0 3 2:7 0

Pozn.: Španielsko ešte nehralo.

6. skupina:

Faerské ostrovy "21" - Írsko "21" 1:4 (1:1)

Tabuľka 6. skupiny:

1. Írsko 1 1 0 0 4:1 3

2. Čierna Hora 1 1 0 0 3:0 3

3. Rumunsko 1 0 1 0 2:2 1

4. Faerské ostrovy 3 0 1 2 3:9 1

Pozn.: Nemecko ešte nehralo.

10. skupina:

Island "21" - Bielorusko "21" 4:1 (3:0)

Tabuľka 10. skupiny:

1. Island 3 3 0 0 8:3 9

2. Arménsko 2 1 0 1 2:2 3

3. Kazachstan 2 1 0 1 1:1 3

4. Bielorusko 3 0 0 3 2:7 0

Pozn.: Francúzsko ešte nehralo.

Príprava:

Spartak Myjava - Al Salmyia SC (Kuv.) 2:0 (1:0) - hralo sa v Modranke

Góly Myjavy: 20. Sládek, 47. Urgela

SR "19" - Turecko "19" 1:0 (0:0)

Gól: 87. Jakúbek, rozhodoval: Špaček (SR)

Slovensko "21" - Taliansko "21" 1:4 (1:2)

Góly: 15. Pauschek - 4. a 40. Crisetig (oba z 11 m), 66. Belotti, 79. Improta, ŽK: Rusov, Gyömbér, Škvarka, Pauschek, Rusnák - Fosatti, ČK: 40. Teixeira. Rozhodoval: Gil (Poľ). 2132 divákov.

Turnaj dorastencov do 17 rokov - Michalovce Cup:

A-skupina: Real Madrid (Šp.) - Šachtar Doneck (Ukr.) 2:0 (0:0)

B-skupina: B. Bystrica (SR) - Chievo Verona (Tal.) 0:4 (0:1)


BASKETBAL

B-divízia ME basketbalistov do 16 rokov:

J-skupina o 17. - 22. miesto:

Slovensko - Bielorusko 70:77 po predĺžení (13:19, 11:5, 22:16, 19:25 - 5:12)

Najviac bodov SR: Boócz a Košala (3 trojky) po 14, Pigliafreddo 11


BEJZBAL

New York Yankees - Los Angeles Angels 14:7

Washington - San Francisco 4:2

Toronto - Boston 2:4

Atlanta - Philadelphia 3:1

Tampa Bay - Seattle 4:5

Chicago Cubs - Cincinnati 4:6

Texas - Milwaukee 1:5

Chicago White Sox - Detroit 4:3

Kansas City - Miami 0:1

Minnesota - Cleveland 2:5

St. Louis - Pittsburgh 4:3

Colorado - San Diego 5:7

Arizona - Baltimore 4:3

Oakland - Houston 4:5

Los Angeles Dodgers - New York Mets 4:2


VODNÉ PÓLO

MS juniorov

C-skupina:

Španielsko "20" - Slovensko "20" 11:9 (3:2, 4:1, 3:2, 1:4)

Góly: Barroso Macarro a Reixah Boix po 3, Munarriz Egana, Montpeat Portana, Cabanas Pegado, Matoso Alguacil a Gorria Puga po 1 - Gašparík 3, Bielik 2, Hodas, Biben, Bauer a Baláž po 1.

Využitie presiloviek: 6/2 - 4/1, pokutové hody: 2/2 - 1/1

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  6. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  7. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  8. HubHub spája sily s Neulogy
  9. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  10. Byt alebo dom? V Novom Ružinove vyriešili dilemu za vás
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 25 168
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 295
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 10 244
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 327
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 844
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 171
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 589
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 118
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 124
  10. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 2 164

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Na svadbe vysokého funkcionára bol policajný vrtuľník. Ministerstvo ukázalo výpis, že zaň bolo zaplatené. Faktúra chýba.

KOMENTÁRE

Kiskova cena za rodinu sa dá vyčísliť na lety

Čo ak sa na celú vec pozrieme ako na problém zosúlaďovania práce s rodinou.

ŠPORT

Murínová: Poliaková podala taký výkon, až mi tiekli slzy

Fialková vnútorne s tým stále bojovala, priznáva jej trénerka.

Neprehliadnite tiež

Rajičová si oproti Soči výrazne polepšila, Rusi získali prvé zlato

Prvé zlato pre Olympijských športovcov z Ruska získala Alina Zagitovová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.

Potupili Arsenal. Za úspechom švédskeho zázraku je aj Labutie jazero

Vypadli, ale šokovali. Futbalisti Östersunds FK vyhrali v zápase šestnásťfinále Európskej ligy na pôde slávneho Arsenalu 2:1