Agnieszka Radwanská (Poľ.-3) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 6:1, 6:2
Na Li (Čína-5) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:2, 6:2
Venus Williamsová (USA) - Kirsten Flipkensová (Belg.-12) 6:1, 6:2
Sabine Lisická (Nem.-16) - Vera Duševinová (Rus.) 6:2, 7:6 (3)
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-18) - Lauren Davisová (USA) 6:0, 6:0
Jamie Hamptonová (USA-23) - Lara Arruabarrenová-Vecinová (Šp.) 6:4, 6:2
Kaia Kanepiová (Est.-25) - Vania Kingová (USA) 4:6, 7:6 (4), 6:1
Laura Robsonová (V. Brit.-30) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 7:5, 6:0
Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-32) - Virginie Razzanová (Fr.) 7:5, 6:0
Sofia Arvidssonová (Švéd.) - Petra Cetkovská (ČR) 1:6, 6:4, 6:1
Caroline Garciová (Fr.) - Shelby Rogersová (USA) 6:3, 6:2
Jaroslava Švedovová (Kaz.) - Oľga Pučkovová (Rus.) 6:1, 6:0
María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Marina Erakovicová (N. Zél.) 6:0, 6:4
CoCo Vandeweghová (USA) - Aleksandra Kruničová (Srb.) 6:4, 7:6 (5)
Dvojhra mužov, 1. kolo:
Michail Kukuškin (Kaz.) - Andrej Martin (SR) 6:4, 7:6 (2), 7:5
Bradley Klahn (USA) - Kenny De Schepper (Fr.) 6:7 (5), 6:2, 7:6 (0), 7:6 (4)
Bernard Tomic (Aus.) - Albert Ramos-Viňolas (Šp.) 6:3, 3:6, 4:6, 7:6 (1), 6:3
Richard Gasquet (Fr.-8) - Michael Russell (USA) 6:3, 6:4, 6:2
Daniel Evans (V. Brit.) - Kei Nišikori (Jap.-11) 6:4, 6:4, 6:2
Feliciano López (Šp.-23) - Florent Serra (Fr.) 6:7 (4), 6:2, 6:3, 6:3
Dmitrij Tursunov (Rus.-32) - Aljaž Bedene (Slovin.) 7:5, 4:6, 6:3, 6:0
Stéphane Robert (Fr.) - Albano Olivetti (Fr.) 6:3, 6:3, 6:4
Guillaume Rufin (Fr.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 7:6 (4), 6:3, 2:6, 2:6, 6:1
Futbal
Anglicko - 2. kolo:
Manchester United - FC Chelsea 0:0
Španielsko - 2. kolo:
Granada - Real Madrid 0:1 (0:1)
Gól: 10. Benzema
Taliansko - 1. kolo:
Fiorentina - Catania 2:1 (2:1)
Góly: 14. G. Rossi, 28. D. Pizarro - 22. Barrientos
Norbert Gyömbér (Catania) nefiguroval na zápasovej súpiske.
Rusko - 6. kolo:
Amkar Perm - Spartak Moskva 2:1 /M. Jakubko odohral za domácich celý zápas a v 67. minúte strelil gól/
Lokomotiv Moskva - FK Rostov na Done 5:0 /J. Ďurica odohral za domácich celý zápas/
Česko - 6. kolo:
FC Baník Ostrava - FC Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
Góly: 22. a 65. Rolinc - 84. Buchta
Martin Husár hral do 67. min, Marek Kaščák (obaja Brno) nefiguroval v zápise o stretnutí pre zranenie.
Poľsko - 5. kolo:
Korona Kielce - Piast Gliwice 2:0 - Pavol Staňo (Korona) nefiguroval v zápise o stretnutí, Matej Ižvolt odohral celý zápas, Pavol Cicman nefiguroval v zápise o stretnutí, Csaba Horváth (všetci Piast) odohral celý duel a v 62. min dostal ŽK
Grécko - 2. kolo:
Ergotelis - Levadiakos 2:0
Turecko - 2. kolo:
Trabzonspor - Rizespor 2:1 - David Depetris (Rizespor) nastúpil v 69. min.
Kayseri Erciyesspor - Besiktas Istanbul 2:4 - Filip Hološko (Besiktas) nehral pre zranenie.
Brazília
Atletico Mineiro - Portuguesa 2:1
Atletico Paranaense - Botafogo 2:0
Esporte Clube Bahia - Nautico 2:0
Internacional - Goias 3:3
Sao Paulo - Fluminense 2:1
Vasco da Gama - Corinthians 1:1
Argentína
Estudiantes - Boca Juniors 2:0
Olimpo - All Boys 1:1
River Plate - Colon (Santa Fe) 1:2
MLS
CD Chivas USA - New York Red Bulls 3:2
New England Revolution - Philadelphia Union 5:1
Seattle Sounders FC - Portland Timbers 1:0
Cyklistika
Okolo Španielska
3. etapa (Vigo - Mirador de Lobeira, 179,8 km): 1. Chris Horner (USA/RadioShack) 4:30:18 h, 2. Alejandro Valverde (Šp./Movistar) +3 s, 3. Joaquim Rodriguez (Šp./Kaťuša), 4. Rigoberto Uran (Kol./Sky), 5. Daniel Martin (Ír./Garmin), 6. Bauke Mollema (Hol./Belkin), 7. Michele Scarponi (Tal./Lampre) všetci rovnaký čas, 8. Haimar Zubeldia (Šp./RadioShack) +6, 9. Nicolas Roche (Ír./Saxo-Tinkoff), 10. Ivan Basso (Tal./Cannondale) obaja rovnaký čas
Priebežné poradie: 1. Horner 9:37:40 h, 2. Vincenzo Nibali (Tal./Astana) +8 s, 3. Roche +14, 4. Zubeldia +16, 5. Robert Kiserlovski (Chor./RadioShack) +23, 6. Valverde +24, 7. Uran +25, 8. Rafal Majka (Poľ./Saxo-Tinkoff) +38, 9. Roman Kreuziger (ČR/Saxo-Tinkoff) +45, 10. Leopold König (ČR/ NetApp) rovnaký čas
Zlatá prilba SNP v Žarnovici
1. Josef Franc (ČR), 2. Karol Zabik (Poľ.), 3. Filip Šitera, 4. Martin Gavenda (obaja ČR)
Mariusz Puszakowski z Poľska nedokončil finálovú jazdu pre poruchu motocykla a Čech Martin Málek bol diskvalifikovaný.
Hokej
Svetový pohár hráčov do 20 rokov
A-skupina:
Vítkovice Steel (ČR) - Dubuque Fighting Saints (USA) 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HK Riga (Lot.) - Omskí jastrabi (Rus.) 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
B-skupina:
HPK Hämeenlinna (Fín.) - Sudbury Wolves (Kan.) 4:3 (1:0, 0:0, 3:3)
Dinamo-Šinnik Bobrujsk (Biel.) - Frölunda Indians (Švéd.) 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Stredajší program:
A-skupina: Vítkovice Steel (ČR) - HK Riga (Lot.), Omskí jastrabi (Rus.) - Dubuque Fighting Saints (USA)
B-skupina: HPK Hämeenlinna (Fín.) - Dinamo-Šinnik Bobrujsk (Biel.), Frölunda Indians (Švéd.) - Sudbury Wolves (Kan.)
Atletika
Gugl games v Linzi
MUŽI
100 m (-0,8): 1. Gatlin (USA) 10,08, 2. Ashmeade (Jam.) 10,17, 3. Bledman (Trin. a T.) 10,27
200 m (-0,3): 1. Rodgers 20,66, 2. Newman 20,73, 3. J. Brown (všetci USA) 20,86
400 m: 1. Rooney (V. Brit.) 45,42, 2. Mance (USA) 45,68, 3. Galvan (Tal.) 45,93
1000 m: 1. Robinson (Aus.) 2:18,29, 2. Wheating (USA) 2:18,36, 3. Seurei (Bahr.) 2:18,45,... 12. Jozef Pelikán (SR) 2:20,65 - slovenský výkon roka
3000 m: 1. B. Lagat 7:46,39, 2. Leer (obaja USA) 7:46,69, 3. St. Lawrence (Aus.) 7:47,16
110 m prek. (-0,2): 1. A. Merritt (USA) 13,26, 2. Robles (Kuba) 13,29, 3. Thomas (Trin. a T.) 13,51
žrď: 1. V. Lavillenie (Fr.) 563, 2. Otto (Nem.) 553
diaľka: 1. Meňkov (Rus.) 794, 2. Tomlinson (V. Brit.) 779
disk: 1. Gowda (India) 61,34, 2. Alekna (Lit.) 61,06
ŽENY
100 m (-1,0): 1. Pierrová 11,114, 2. Ch. Williamsová 11,23, 3. A. Andersonová (všetky USA) 11,27
400 m: 1. Hastingsová 50,92, 2. Beardová (obe USA) 51,64
1000 m: 1. Akkaouiová (Mar.) 2:39,86, 2. Ucenyová (USA) 2:41,49
100 m prek. (-0,1): 1. Pearsonová (Aus.) 12,82, 2. Okoriová (Fr.) 13,17
400 m prek.: 1. Muhammadová (USA) 55,01, 2. Rosolová (ČR) 55,27, 3. Davydovová (Rus.) 56,53
diaľka: 1. Sawyersová (V. Brit.) 636
Streľba
Majstrovstvách sveta v univerzálnom trape:
muži (open): 1. Joel Girard (Fr.) 197 bodov - k.o. rozstrel 25, 2. Edward Ling (V. Brit.) 197 - k.o. rozstrel 24, 3. Alain Nardoux (Fr.) 196,...Jozef Ďuračka (SR) 68 - nedokončil
družstvá: 1. Veľká Británia 576, 2. Taliansko 576, 3. Česko 574
juniori: 1. Simone D´Ambrosio (Tal.) 190
družstvá: 1. Taliansko 567
ženy: 1. Abbey Burtonová (V. Brit.) 187, 2. Sabrina Panzeriová (Tal.) 185, 3. Bernadette Desbourdesová (Fr.) 184
družstvá: 1. Taliansko 542, 2. Francúzsko 540, 3. Veľká Británia 503