Športové výsledky (28. 8. 2013). Azarenková začala 6:0, 6:0

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

TENIS

US OPEN

Dvojhra žien - 2. kolo:

Anastasia Pavľučenková (32-Rus.) - Ashleigh Bartyová (Austr.) 6:4, 6:0, Agnieszka Radwaňská (3-Poľ.) - Maria Teresa Torrová (Šp.) 6:0, 7:5, Carla Suarezová Navarrová (18-Šp.) - Coco Vandeweghová (USA) 6:3, 6:4, Li Na (5-Čína) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:2, 6:2

Dvojhra žien - 1. kolo:

Victoria Azarenková (2-Bielorus.) - Dinah Pfizenmaierová (Nem.) 6:0, 6:0, Victoria Duvalová (USA) - Samantha Stosurová (11-Austr.) 5:7, 6:4, 6:4, Simona Halepová (21-Rum.) - Heather Watsonová (V. Brit.) 4:6, 6:4, 6:2, Pcheng Šuaj (Čína) - Yvonne Meusburgerová (Rak.) 6:3, 6:4, Donna Vekičpvá (Chorv.) - Mariana Duqueová (Kol.) 7:6 (5), 4:6, 6:2, Aleksandra Wozniaková (Kan.) - Vesna Doloncová (Srb.) 7:5, 7:6 (5), Svetlana Kuznecovová (27-Rus.) - Mallory Burdetteová (USA) 6:3, 7:5, Chanelle Scheepersová (JAR) - Chanel Simmondsová (JAR) 2:6, 6:2, 6:1, Alison Riskeová (USA) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:3, 6:3, Mona Barthelová (28-Nem.) - Johanna Larssonová (Švéd.) 6:1, 6:4, Sara Errani (4-Tal.) - Olivia Rogowská (Austr.) 6:0, 6:0, Sachia Vickeryová (USA) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chorv.) 6:4, 6:4, Julia Glushková (Izr.) - Naďa Petrovová (Rus.) 6:3, 6:4

Dvojhra mužov - 1. kolo:

Tobias Kamke (Nem.) - Steve Johnson (USA) 6:7 (4), 6:4, 7:6 (7), 6:2, Benjamin Becker (Nem.) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 3:6, 6:3, 6:4, Novak Djokovič (1-Srb.) - Ricardas Berankis (Lit.) 6:1, 6:2, 6:2, Denis Kudla (USA) - Jiří Veselý (ČR) 6:2, 6:2, 6:7 (6), 7:5, Florian Mayer (Nem.) - Juan Monaco (28-Arg.) 6:4, 6:2, 3:0 - Monaco odstúpil, Jack Sock (USA) - Philipp Petzschner (Nem.) 7:6 (2), 3:6, 5:2 - Petzschner odstúpil, Tomáš Berdych (5-ČR) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:1, 6:4, 6:1, Tommy Haas (12-Nem.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 6:4, 6:4, 6:1, Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 6:4, 7:6 (5), 6:3, Denis Istomin (Uzb.) - Nicolas Almagro (15-Šp.) 6:3, 6:1, 4:6, 6:3, Roger Federer (7-Švajč.) - Grega Zemlja (Slovin.) 6:3, 6:2, 7:5, Rogerio Dutra Silva (Braz.) - Vasek Pospisil (Kan.) 4:6, 3:6, 7:6 (9), 6:2, 7:6 (10), Marcos Baghdatis (Cyprus) - Go Soeda (Jap.) 6:4, 6:3, 6:1

Štvorhra mužov - 1. kolo:

Albert Montaňes, Tommy Robredo (Šp.) - František Čermák, Filip POLÁŠEK (15-ČR/SR) 6:4, 6:0

Program Slovákov streda:

Dvojhra žien - 2. kolo:

Karolína Schmiedlová (SR) - Kaia Kanepiová (Est.-25) / druhý zápas na dvorci č. 4 (začiatok približne po 19.15 h SELČ)

Štvorhra mužov - 1. kolo:

Martin Kližan, Michal Mertiňák (SR) - Austin Krajicek, Denis Kudla (USA) / piaty zápas na dvorci č. 15 (začiatok približne po 23.00 h SELČ)

Štvorhra žien - 1. kolo:

Daniela Hantuchová, Martina Hingisová (SR/Švaj.) - Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-1) / tretí zápas na dvorci č. 17 (začiatok približne po 20.30 h SELČ)

Dominika Cibulková, Monica Niculescová (SR/Rum.) - Anastasia Pavľučenkovová, Lucie Šafářová (Rus./ČR-11) / štvrtý zápas na dvorci č. 15 (začiatok približne po 21.30 h SELČ)

Vania Kingová, Magdaléna Rybáriková (USA/SR) - Karolína Plíšková, Donna Vekičová (ČR/Chor.) / tretí zápas na dvorci č. 6 (začiatok približne po 20.30 h SELČ)

Como

Štvorhra - 1. kolo:

Igor Zelenay, Rameez Junaid (SR/Aus.-2) - Jorge Aguilar, Enrique López-Pérez (Čile/Šp.) 6:3, 6:2 za 56 minút


FUTBAL

Liga majstrov - odvety play off:

Zenit Petrohrad - FC Pacos Ferreira 4:2 (1:0) - prvý zápas 4:1, postúpil Zenit

Góly: 30. a 48. Danny, 66. Bucharov, 78. Aršavin (11 m) - 68. Manuel Jose, 83. Carlao

(T. Hubočan za domácich na lavičke náhradníkov)

Celtic Glasgow - Šachťor Karagandy 3:0 (1:0) - prvý zápas 0:2, postúpil Celtic

Góly: 45.+1 Commons, 48. Samaras, 90.+2 Forrest

AC Miláno - PSV Eindhoven 3:0 (1:0) - prvý zápas 1:1, postúpilo Miláno

Góly: 9. a 78. Boateng, 55. Balotelli

NK Maribor - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0) - prvý zápas 1:3, postúpila Plzeň

Gól: 3. Tecl

(Za hostí M. Kozáčik, M. Čišovský celý zápas, M. Ďuriš od 75. min.)

RS San Sebastian - Olympique Lyon 2:0 (0:0) - prvý zápas 2:0, postúpil San Sebastian

Góly: 67. a 90. Vela

Anglicko - Ligový pohár

Bristol City - Crystal Palace 2:1

FC Liverpool - Notts County 4:2 po predĺžení - Martin Škrtel (Liverpool) nefiguroval v zápise o stretnutí

Burnley - Preston 2:0

Burton - Fulham 2:2 po predĺžení, 4:5 na strely zo značky pokutového kopu

Carlisle - Leicester 2:5

Derby - Brentford 5:0

Doncaster - Leeds 1:3

Huddersfield - Charlton 3:2

Leyton Orient - Hull 0:1 po predĺžení

Barnsley - Southampton 1:5

Norwich - Bury 6:3

Peterborough - Reading 6:0

Queens Park Rangers - Swindon 0:2

Sunderland - Milton Keynes 4:2

Tranmere - Bolton 1:1 po predĺžení, 4:2 na strely zo značky pokutového kopu - Ján Greguš (Bolton) nefiguroval v zápise o stretnutí

West Ham - Cheltenham 2:1

Yeovil - Birmingham City 3:3 po predĺžení, 2:3 na strely zo značky pokutového kopu

West Bromwich Albion - Newport 3:0

2. kolo Slovnaft Cupu:

Skupina Východ

UTOROK

MFK Dolný Kubín - MŠK Žilina 0:2 (0:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Žilina

Góly: 13. Bumbera (vlastný), 61. Vavro, rozhodoval: Ihring, 1323 divákov

ŽP Šport Podbrezová - MFK Ružomberok 0:3 (0:0) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpil Ružomberok

Góly: 51. Adamovič, 79. R. Bartoš, 82. Tawamba, rozhodoval: Kráľovič, 1150 divákov

1. FC Tatran Prešov - Partizán Bardejov 0:0, 3:2 na strely zo značky pokutového kopu - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpil Prešov

rozhodoval: Sedlák, 686 divákov

FK Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:0, 3:4 na strely zo značky pokutového kopu - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpil Liptovský Mikuláš

rozhodoval: R. Weiss, 1050 divákov

STREDA

TJ Baník Ružiná - MFK Košice 1:3 (0:2) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpili Košice

Góly: 83. M. Gajdošík - 19. a 37. Viazanko, 33. Pačinda (z pok. kopu), ČK: 32. Caban (Ružiná), rozhodoval: Jaška, 500 divákov

MFK Vranov nad Topľou - MFK Zemplín Michalovce 0:2 (0:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpili Michalovce

Góly: 30. Regáli, 90. R. Kovaľ, rozhodoval: Vlčej, 650 divákov

ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Rimavská Sobota 0:1 (0:0) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Rimavská Sobota

Gól: 65. J. Kostúrik, ČK: 39. Gerčák (Bardejovská Nová Ves), rozhodoval: Leško, 350 divákov

Skupina Západ:

UTOROK

FK Slovan Duslo Šaľa - FC ŠTK 1914 Šamorín 2:1 (2:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Šaľa

Góly: 16. Mukalenga, 24. Čirik (z pok. kopu) - 2. A. Kliment, rozhodoval: Perašín, 225 divákov

FK Spartak Vráble - FK Senica 0:0, 3:4 na strely zo značky pokutového kopu - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Senica

rozhodoval: Jurenka, 650 divákov

ŠKF Sereď - AS Trenčín 0:0, 4:3 na strely zo značky pokutového kopu - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Sereď

rozhodoval: Michlian, 700 divákov

STREDA

OFK Dunajská Lužná - FC Nitra 0:0, 4:3 na strely zo značky pokutového kopu - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Dunajská Lužná

ČK: 87. Šimončič (Nitra), rozhodoval: Prešinský, 200 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠK Slovan Bratislava 0:5 (0:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpil Slovan

Góly: 49. a 57. Fořt, 37. Žofčák, 66. Mészáros, 88. Hlohovský, rozhodoval: Mojsej, 540 divákov

FK DAC 1904 Dunajská Streda - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 6:1 (3:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Dunajská Streda

Góly: 16. Matúš, 33. Michal Gašparík, 37. Peter Majerník, 52. Antunovič, 62. Szarka, 82. Mesanovič - 12. Bobor, rozhodoval: Mastiš, 318 divákov

FC Petržalka 1898 - FC ViOn Zlaté Moravce 2:4 (1:1) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpili Zlaté Moravce

Góly: 14. Vukovič, 67. Kolony - 26. a 75. Pribula, 76. a 86. Orávik, rozhodoval: Jánoš, 390 divákov

FKS Nemšová - Spartak Myjava 1:0 (0:0) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Nemšová

Gól: 55. E. Laco, rozhodoval: A. Somoláni, 400 divákov

FC Spartak Trnava - MFK Skalica 2:0 (0:0) - do 3. kola Slovnaft Cupu postúpila Trnava

Góly: 62. Hodek, 65. E. Sabo, rozhodoval: Ježík, 1510 divákov

2. kolo českého pohára:

Chomutov - Slavia Praha 0:7 (0:2)

Góly: 13. BORTEL, 30. Hurka, 47. KISEL, 60. Hurka, 64. a 82. ŠKUTKA, 86. Koreš


HOKEJ

European Trophy

Západná divízia:

ERC Ingolstadt - Adler Mannheim 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Góly: 46. Barta, 60. Hambly - 30. Mauer, 46. Kink, 51. Ullmann

Svetový pohár hráčov do 20 rokov:

A-skupina:

Vítkovice Steel (ČR) - HK Riga (Lot.) 2:3 po sam. nájazdoch (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0, 0:1)

Omskí jastrabi (Rus.) - Dubuque Fighting Saints (USA) 4:6 (0:3, 1:1, 3:2)

Konečné poradie: 1. Dubuque, 2. Omsk, 3. Riga, 4. Vítkovice

B-skupina:

HPK Hämeenlinna (Fín.) - Dinamo-Šinnik Bobrujsk (Biel.) 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

Frölunda Indians (Švéd.) - Sudbury Wolves (Kan.) 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Konečné poradie: 1. Bobrujsk, 2. Hämeenlinna, 3. Sadbury, 4. Frölunda

Štvrtkový program:

semifinále: Dubuque Fighting Saints (USA) - HPK Hämeenlinna (Fín.), Dinamo-Šinnik Bobrujsk (Biel.) - Omskí jastrabi (Rus.)

o 5. miesto: HK Riga (Lot.) - Sudbury Wolves (Kan.)

o 7. miesto: Vítkovice Steel (ČR) - Frölunda Indians (Švéd.)

Syrenka Cup:

o 3. miesto:

Slovensko "17" - Severné Írsko "17" 1:3 (1:0)

Gól Slovenska: 13. Michlík, ČK: 36. Kopičár (SR) po druhej žltej karte

Turnaj troch tímov žien:

Francúzsko - Slovensko 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0, 1:0)

Ďalší program slovenskej ženskej hokejovej reprezentácie na turnaji vo Francúzsku (Courchevel):

štvrtok 29. augusta o 18.00 h: Slovensko - Montreal Carabins (Kan.)

sobota 31. augusta o 14.00 h: Slovensko - Montreal Carabins (Kan.) - prípravný zápas

Prípravný zápas:

HK Trnava - HK Orange 20 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Góly: 48. Domajev (Achs, Pista), 54. Achs 39. Horanský (Rusina, Dinda). Rozhodovali: Stano - Mĺkvy, Gegáň


CYKLISTIKA

Vuelta a Espaňa 2013 - 5. etapa (Sober - Lago de Sanabria, 168,4 km):

1. Michael Matthews (Aus.) Orica-GreenEdge 4:28:23 h, 2. Ariel Maximiliano Richeze (Arg.) Lampre-Merida, 3. Gianni Meersman (Belg.) Omega Pharma-Quick Step, 4. Niklas Arndt (Nem.) Argos-Shimano, 6. Tyler Farrar (USA) Garmin-Sharp - všetci rovnaký čas ako víťaz

Poradie po 5. etape: 1. Vincenzo Nibali (Tal.) Astana 18:43:52 h, 2. Christopher Horner (USA) RadioShack Leopard +3 s, 3. Nicolas Roche (Ír.) Saxo-Tinkoff +8, 4. Haimar Zubeldia (Šp.) RadioShack Leopard +16, 5. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar +21, 6. Robert Kišerlovski (Chor.) RadioShack Leopard +26

MS v orientačnej cyklistike:

muži: 1. Tőnis Erm (Est.) 47:41 min, 2. Anton Folifonov (Rus.) +5 s, 3. Samuli Saarela (Fín.) +12

juniori: 1. Cedric Beill (Fr.) 40:50 min, 2. Vojtěch Ludvík (ČR) +22 s, 3. Oskar Sandberg (Švéd.) +39..., 22. Ján Andrej Cully +6:24, 28. Matej Müller +7:31, 48. Teodor Takáč +15:28, 53. Tomáš Jánoška (všetci SR) +18:12

ženy: 1. Marika Haraová (Fín.) 39:31 min, 2. Emily Benhamová (V.Brit.) +33 s, 3. Susanna Laurilaová (Fín.) +1:58..., 12. Daniela Trnovcová +5:02, 22. Stanislava Fajtová +6:09 min, 26. Natália Tyszová (všetky SR) +7:47

juniorky: 1. Svetlana Poverinová (Rus.) 32:49 min, 2. Henna Saarinenová (Fín.) +3:37 min, 3. Ruska Saarelaová (Fín.) +3:41


HÁDZANÁ

Extraliga mužov 2013/2014 - predohrávka 1. kola:

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 42:24 (20:10)

Najviac gólov: Antl 8/3, Guzy 7, Krištopans 6 - Volentics 10/5, Zechmeister 5, R. Demovič 4

Pok. hody: 4/4 - 5/5, vylúčení: 2 - 5, rozhodovali: Cipov a Vydra, 573 divákov

Kvalifikácia Ligy majstrov:

Play-off držiteľov voľných kariet:

RK Metalurg Skopje (Maced.) - Pick Szeged 26:16 (13:11) - prvý zápas (odveta 1. 9.)

Slovák František Šulc hrajúci na poste spojky strelil 4 góly, z toho jeden z pokutového hodu, brankár Michal Tóth ml. (obaja Szeged) figuroval v zápise o stretnutí.


BASKETBAL

WNBA

New York - Minnesota 47:73 (9:18, 12:21, 13:12, 13:22)

San Antonio - Seattle 71:72 (16:15, 15:16, 18:19, 22:22)

Los Angeles - Connecticut 91:78 (29:12, 20:23, 18:24, 24:19)


MODERNÁ GYMNASTIKA

Majstrovstvá sveta:

obruč: 1. Ganna Rizatdinovová (Ukr.) 18,266 b, 2. Jana Kudrjavcevová (Rus.) 18,250, 3. Margarita Mamunová (Rus.) 18,233, ... 76. Xénia Kilianová (SR) 12,641

lopta: 1. Mamunová 18,516 b, 2. Kudrjavcevová 18,350, 3. Melitina Stanioutaová (Biel.) 18,166, ... 72. Xénia Kilianová (SR) 12,766

guľa:

muži: 1. Ryan Whiting (USA) 22,03 m, 2. David Storl (Nem.) 21,19, 3. Dylan Armstrong (Kan.) 21,13

ženy: 1. Valerie Adamsová (N.Zéland) 20,98 m, 2. Jevgenija Kolodková (Rus.) 19,97, 3. Michelle Carterová (USA) 19,88


BEJZBAL

Seattle - Texas 3:4

Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs 2:3

Arizona - San Diego 10:9

Colorado - San Francisco 3:5

St. Louis - Cincinnati 6:1

Minnesota - Kansas City 1:6

Chicago White Sox - Houston 4:3

Tampa Bay - Los Angeles Angels 5:6

New York Mets - Philadelphia 5:0

Boston - Baltimore 13:2

Atlanta - Cleveland 2:0

Detroit - Oakland 3:6

Toronto - New York Yankees 1:7

Washington - Miami 2:1

Pittsburgh - Milwaukee 6:7

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 749
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 190
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 6 351
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 164
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 5 575
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 489
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 808
  8. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 4 754
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu 3 887
  10. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 015

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Remiášova vražda sa ešte dá vyšetriť. Pomôcť musia mafiáni

Polícia minulý rok obnovila vyšetrovanie Remiášovej vraždy, pretože vyšli najavo nové skutočnosti. Ani po roku zatiaľ nikoho neobvinila.

DOMOV

Anna Remiášová pri pomníku syna: Nikdy to nevzdám

Výročie vraždy si prišli k jeho pamätníku pripomenúť aj študenti.

KOMENTÁRE

Kažimír bude musieť siahnuť pod vankúš, aby naplnil Ficove sľuby

Bez zásahu do rozpočtu to nepôjde.

Neprehliadnite tiež

Trénuje ich dvojnásobný držiteľ Stanleyho pohára a k triumfu im pomohli naturalizovaní Kanaďania

Po prvý raz v histórii sa predstaví v A-kategórii aj Kórejská republika.

Slováci zvíťazili nad Nórmi, Bakoš strelil víťazný gól

Slovenskí hokejisti vyhrali nad Nórskom 3:2.

Hudáček trénuje, známi mu píšu, či sa nebojí ísť na MS

Kým to ľudia berú s humorom, je to v poriadku, vraví útočník Libor Hudáček o vtipoch na množstvo ospravedlneniek od hokejistov pred MS.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop