Športové výsledky (5. 9. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

HOKEJ

KHL

Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

Góly: 16. Mäntylä, 24. Vyglazov, 29. Martynov - 5. Enlund (KUDROČ), 46. Koskiranta

Atlant Mytišči - Spartak Moskva 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly: 23. a 60. ŠPIRKO

Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Góly: 2. Meija (MARCEL HOSSA), 10. K. Wilson (MARCEL HOSSA) - 47. Micflikier

Východná divízia European Trophy:

TPS Turku (Fín.) - Tappara Tampere (Fín.) 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)

HC Linköping (Švéd.) - HV 71 (Švéd.) 4:5 po predĺžení (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)

ERC Ingolstadt (Nem.) - IFK Helsinki (Fín.) 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Mannheim (Nem.) - Jokerit Helsinki (Fín.) 1:2 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)

HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - SC Bern (Švaj.) 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)

Prípravné zápasy:

HC Dukla Senica (I. HL) - MsHK DOXXbet Žilina 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Góly Žiliny: 12. Kropáč, 30. Drevenák, 57. I. Dornič, 59. F. Novák

PSG Zlín (ČR) - Dukla Trenčín 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Góly Trenčína: 18. Palák, 23. T. Klíma

MHk 32 Liptovský Mikuláš (I. HL) - MHC Martin 3:6 (2:3, 0:0, 1:3)

Góly Martina: 15. a 47. Galamboš, 9. Matejka, 10. M. Beran, 59. Tupý, 60. Imrich

HC Košice - HKM Zvolen 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)

Góly: 2. T. Marcinko, 4. Sojčík, 5. L. Nagy, 34. Jenčík, 52. Bicek, 59. D. Pašek - 33. Škvaridlo, 57. Podkonický

HC Vítkovice Steel (ČR) - HK Poprad 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Gól Popradu: 49. M. Nagy


FUTBAL

Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2015 hráčov do 21 rokov:

1. skupina:

Anglicko "21" - Moldavsko "21" 1:0 (1:0)

Tabuľka 1. skupiny:

1. Fínsko 3 2 1 0 8:3 7

2. Litva 4 2 1 1 5:4 7

3. Anglicko 1 1 0 0 1:0 3

4. Wales 2 1 0 1 2:5 3

5. Moldavsko 3 1 0 2 3:2 3

6. San Maríno 3 0 0 3 1:6 0

3. skupina:

Luxembursko "21" - Gruzínsko "21" 0:3 (0:1)

Holandsko "21" - Škótsko "21" 4:0 (0:0)

Tabuľka 3. skupiny:

1. SLOVENSKO 1 1 0 0 7:1 3

2. Holandsko 1 1 0 0 4:0 3

3. Gruzínsko 1 1 0 0 3:0 3

4. Škótsko 2 1 0 1 3:4 3

5. Luxembursko 3 0 0 3 1:13 0

4. skupina

Rakúsko "21" - Španielsko "21" 2:6 (1:4)

Maďarsko "21" - Bosna a Hercegovina "21" 4:1 (0:1)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Maďarsko 2 2 0 0 6:2 6

2. Španielsko 1 1 0 0 6:2 3

3. Bosna a Herceg. 2 1 0 1 5:5 3

4. Rakúsko 2 1 0 1 3:6 3

5. Albánsko 3 0 0 3 2:7 0

5. skupina:

Lotyšsko "21" - Švajčiarsko "21" 0:2 (0:2)

Tabuľka 5. skupiny:

1. Chorvátsko 1 1 0 0 5:0 3

2. Lotyšsko 2 1 0 1 4:2 3

3. Švajčiarsko 1 1 0 0 2:0 3

4. Lichtenštajnsko 2 0 0 2 0:9 0

Pozn.: Ukrajina ešte nehrala.

7. skupina:

Turecko "21" - Malta "21" 4:0 (3:0)

Tabuľka 7. skupiny:

1. Poľsko 2 2 0 0 5:1 6

2. Turecko 2 1 0 1 5:3 3

3. Malta 2 0 0 2 0:6 0

Pozn.: Grécko a Švédsko ešte nehrali.

9. skupina:

Srbsko "21" - Cyprus "21" 2:1 (1:0)

Taliansko "21" - Belgicko "21" 1:3 (1:0)

Tabuľka 9. skupiny:

1. Belgicko 2 2 0 0 5:1 6

2. Srbsko 1 1 0 0 2:1 3

3. Cyprus 3 1 0 2 4:4 3

4. Taliansko 1 0 0 1 1:3 0

5. Sev. Írsko 1 0 0 1 0:3 0

10. skupina:

Francúzsko "21" - Kazachstan "21" 5:0 (3:0)

Tabuľka 10. skupiny:

1. Island 3 3 0 0 8:3 9

2. Francúzsko 1 1 0 0 5:0 3

3. Arménsko 2 1 0 1 2:2 3

4. Kazachstan 3 1 0 2 1:6 3

5. Bielorusko 3 0 0 3 2:7 0

Brazília - 18. kolo:

Atlético Paranaense - Santos FC 2:1

Flamengo - Vitoria 2:1

Portuguesa - Ponte Preta 2:1

Atlético Mineiro - Fluminense 2:2

Bahia - Cruzeiro 1:3

Internacional - Corinthians 1:0

Príprava:

1. SC Znojmo - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Góly: 39. Hnaníček (z 11 m), 84. Jurič


TENIS

US Open

Štvrťfinále, dvojhra:

Stanislas Wawrinka (9-Švaj.) - Andy Murray (3-V.Brit.) 6:4, 6:3, 6:2

Štvorhra mužov - semifinále:

Leander Paes, Radek Štěpánek (India/ČR-4) - Bob Bryan, Mike Bryan (USA-1) 3:6, 6:3, 6:4

Alexander Peya, Bruno Soares (2-Rak./Braz.) - Ivan Dodig, Marcelo Melo (10-Braz.) 7:5, 6:4

Štvohra žien - štvrťfinále:

Serena Williamsová, Venus Williamsová (USA) - Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-1) 6:3, 6:1

Štvorhra juniorov - štvrťfinále:

Maximilian Marterer, Lucas Miedler (Nem./Rak.) - Matej Maruščák, Simon Friis Söndergaard (SR/Dán.) 6:3, 6:4 za 61 minút (28, 33)

St. Pölten

Dvojhra - 1. kolo:

Pietro Licciardi (Tal.) - Michal Pažický (SR) 6:4, 6:2

2. kolo:

Václav Šafránek (ČR) - Juraj Masár (SR-6) 6:4, 7:5

Marko Daniš (SR) - Levente Gödry (Maď.) 6:4, 1:6, 7:6 (7)

Štvorhra - 1. kolo:

Maximilian Mann, Goncalo Oliveira (Rak./Portug.) - Peter Mick, Ján Šimon (SR) 6:1, 7:5

Danilo Kaleničenko, Adrian Partl (Ukr./SR) - Alex Bucewicz, Bern Kossler (Aus./Rak.) 7:6 (0), 6:0

štvrťfinále:

Adam El Mihdawy, Richard Ruckelshausen (USA/Rak.-3) - Lukáš Maršoun, Michal Pažický (ČR/SR) 6:3, 3:6, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Danilo Kaleničenko, Adrian Partl (Ukr./SR) - Kevin Krawietz, Dominik Schulz (Nem.-2) 6:4, 6:3

Sharm El Sheikh

Dvojhra - 1. kolo:

Dagmara Bašková (SR) - Cyrine Ben Cheikhová (Tun.) 6:2, 6:3

Štvorhra - 1. kolo:

Dagmara Bašková, Ola Abou Zekryová (SR/Egypt) - Cyrine Ben Cheikhová, Angelina Gordienková (Tun./Rus.) 6:3, 6:0

Janov

Štvorhra - štvrťfinále:

Igor Zelenay, Mateusz Kowalczyk (SR/Poľ.-2) - Teimuraz Gabašvili, Andreas Siljeström (Rus./Švéd.) 6:3, 7:6 (3) za 84 minút

Mestre

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Zuzana Luknárová (SR) - Irina Ramialisonová (Fr.) 6:4, 6:2

Sarajevo

Dvojhra - 1. kolo:

Nikola Vajdová (SR) - Lejla Čoličová (Bosna a Hercegovina) 6:1, 6:0

Vivien Juhászová (SR) - Mariana Dražičová (Chor.) 6:0, 6:4

2. kolo:

Martina Kubičíková (ČR-4) - Nikola Vajdová (SR) 4:6, 7:5, 6:2

Vivien Juhászová (SR) - Alice Balducciová (Tal.-3) 5:7, 6:4, 6:2

Štvorhra - 1. kolo:

Vivien Juhászová, Teraza Malíková (SR/ČR-1) - voľný žreb

štvrťfinále:

Vivien Juhászová, Teraza Malíková (SR/ČR-1) - Nerma Čaluková, Lejla Čoličová (Bosna a Herceg.) 6:4, 6:1

semifinále:

Vivien Juhászová, Teraza Malíková (SR/ČR-1) - Silvia Njiričová, Tjaša Šrimpfová (Chor./Slovin.-4) 6:1, 6:1

Belehrad

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Kamila Kerimbajevová (Kaz.-4) - Natália Vajdová (SR) 6:4, 6:4

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Natália Vajdová, Karolína Vlachová (SR/ČR) - Sofija Bogatovová, Jelena Popovičová (Rus./Srb.) 6:0, 6:1

štvrťfinále:

Ema Mikulčičová, Dejana Raickovicová (Chor./Nem.-4) - Natália Vajdová, Karolína Vlachová (SR/ČR) 6:2, 6:4

Berlín

Dvojhra - 1. kolo:

Chantal Škamlová (SR-6) - Andrea Kůlová (ČR) 6:2, 6:2

2. kolo:

Chantal Škamlová (SR-6) - Charlotte Klasenová (Nem.) 6:3, 4:6, 7:5

Štvorhra - 1. kolo:

Chantal Škamlová, Jesika Malečková (SR/ČR-2) - voľný žreb

štvrťfinále:

Lenka Kunčíková, Karolína Stuchlá (ČR) - Chantal Škamlová, Jesika Malečková (SR/ČR-2) 3:6, 6:3, 10:3 (zápasový tajbrejk)


CYKLISTIKA

Vuelta a Espaňa:

12. etapa (Maella - Tarragona, 164,2 km): 1. Philippe Gilbert (Belg.) BMC Racing Team 4:03:44 h, 2. Edvald Boasson Hagen (Nór.) Sky, 3. Maximiliano Ariel Richeze (Arg.) Lampre-Merida, 4. Luca Paolini (Tal.) Kaťuša, 5. Gianni Meersman (Belg.) Omega Pharma-QuickStep, 6. Francesco Lasca (Tal.) Caja Rural - všetci rovnaký čas ako víťaz

Poradie po 12. etape: 1. Vincenzo Nibali (Tal.) Astana Pro Team 45:26:06 h, 2. Nicolas Roche (Ír.) Team Saxo-Tinkoff +31 s, 3. Alejandro Valverde (Šp.) Movistar a Christopher Horner (USA) RadioShack Leopard - obaja +46 s, 5. Joaquim Rodríguez (Šp.) Kaťuša +2:33 min, 6. Domenico Pozzovivo (Tal.) AG2R La Mondiale +2:44 min


HÁDZANÁ

SEHA Gazprom South Stream League - 1. kolo:

Meškov Brest (Biel.) - Tatran Prešov (SR) 28:30 (15:16)

Najviac gólov: Vukič 8/6, Markotič a Karačič po 6 - P. Hruščák 7/2, T. Urban 6/1, Rábek a Krištopans po 4

Pok. kopy: 6/6 - 4/4, vylúčení: 2 - 3, rozhodovali: Pavičevič a Ražnatovič (obaja Č. Hora), 1000 divákov


STOLNÝ TENIS

Slovenskí stolnotenisoví reprezentanti odohrali v prípravnom období medzištátne priateľské stretnutie proti Čechom. Zápas v kultúrnom dome Ostrov v Havlíčkovom Brode sa hral v skvelej atmosfére a mal aj charitatívny rozmer. Slováci síce prehrali 0:3, ale všetky duely boli vyrovnané a divácky atraktívne.

Česko - Slovensko 3:0

Pavel Širůček - Peter Šereda 3:1 (10, 9, -5, 7)

Dmitrij Prokopcov - Ľubomír Pištej 3:2 (-7, 7, -13, 5, 5)

Petr Korbel - Samuel Novota 3:1 (-9, 11, 8, 9)


BASKETBAL

Majstrovstvá Európy

A-skupina (Ľubľana):

Ukrajina - Izrael 74:67 (19:13, 16:13, 18:20, 21:21)

Nemecko - Belgicko 73:77 po predĺžení (16:14, 10:21, 15:13, 22:15 - 10:14)

Veľká Británia - Francúzsko (21.00)

B-skupina (Jesenice)

Čierna Hora - Lotyšsko 72:73 (17:17, 20:20, 15:17, 20:19)

Bosna a Hercegovina - Srbsko 67:77 (16:28, 15:17, 18:19, 18:13)

Litva - Macedónsko (21.00)

C-skupina (Celje):

Chorvátsko - Gruzínsko 77:76 (17:15, 18:19, 15:18, 27:24)

Poľsko - Česko 68:69 (25:12, 13:22, 11:16, 19:19)

Slovinsko - Španielsko (21.00)

D-skupina (Koper):

Fínsko - Švédsko 81:60 (27:27, 21:4, 19:15, 14:14)

Taliansko - Turecko 90:75 (22:19, 22:15, 30:23, 16:18)

Grécko - Rusko (21.00)

Turnaj o Putovný pohár primátora mesta Piešťany:

Piešťanské Čajky - Good Angels Košice 62:61 (22:20, 9:15, 19:10, 16:12)

TJ Sokol Hradec Králové (ČR) - BK Petržalka 114:62 (36:13, 26:18, 32:14, 20:17)


BEJZBAL

MLB:

San Diego - San Francisco 5:13

New York Yankees - Chicago White Sox 6:5

Cleveland - Baltimore 6:4

Boston Red Sox - Detroit 20:4

Cincinnati - St. Louis 4:5

Kansas City - Seattle 4:6

Milwaukee - Pittsburgh 9:3

Colorado - Los Angeles Dodgers 7:5

Los Angeles Angels - Tampa Bay 1:3

Atlanta - New York Mets 2:5

Houston - Minnesota 6:5

Chicago Cubs - Miami 9:7

Oakland - Texas 11:4

Arizona - Toronto 4:3

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nestíhate nakupovať darčeky?
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  4. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  5. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  6. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  7. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  8. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  9. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  10. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  1. Nestíhate nakupovať darčeky?
  2. Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi
  3. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  4. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  5. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  6. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  7. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  8. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  9. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  10. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 67 265
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 17 725
  3. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 10 104
  4. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 9 819
  5. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 9 746
  6. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 816
  7. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 4 954
  8. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 907
  9. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád 3 888
  10. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti 2 514