WNBA:
Connecticut - Atlanta 78:77, Chicago - Phoenix 70:68
CYKLISTIKA
Vuelta, výsledky 18. etapy (Burgos - Pena Cabarga, 186,5 km):
1. Vasil Kirjienka (Biel./Team Sky) 4:46:47 hod, 2. Chris Sörensen (Dán./Saxo - Tinkoff) +28 s, 3. Adam Hansen (Aust./Lotto) +1:18 min, 4. Martin Kohler (Švaj./BMC Racing) +1:34, 5. Egoi Martinez (Šp./Euskaltel) +1:42, 6. Chris Horner (USA/RadioShack) +1:53, 7. Amets Txurruka (Šp./Caja Rural) +2:02, 8. Joaquim Rodriguez (Šp./Kaťuša) +2:13, 9. Alejandro Valverde (Šp./Movistar) +2:13, 10. Vincenzo Nibali (Tal./Astana) +2:18
Priebežné poradie: 1. Nibali 73:39:35, 2. Horner +3 s, 3. Valverde +1:09, 4. Rodriguez +2:24, 5. Nicolas Roche (Ír./Saxo -Tinkoff) +3:43, 6. Domenico Pozzovivo (Tal./AG2R) +5:44, 7. Thibaut Pinot (Fr./FDJ.fr) +6:14, 8. Leopold König (ČR/NetApp) +6:35, 9. Samuel Sanchez (Šp./Euskaltel) +7:51, 10. Tanel Kangert (Est./Astana) +11:10
HOKEJ
HK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Góly: 22. Tibenský (Rzavský) - 1. V. Nemec (Melichárek, S. Saliji), 20. J. Románek (Brňák)
Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner - Junek, Šefčík, 335 divákov.
HK Orange: R. Sabol - Rusina, Dinda, Gachulinec, Luža, Valjent, E. Černák, M. Mikuš, Bačik - Horanský, Šimun, Skalický - Tibenský, R. Gašpar, Rzavský - P. Koyš, D. Rehák, Minárik - M. Trenčan, Mlynčár, Schroner
Piešťany: T. Tomek - A. Drgoň, Valábik, Brňák, R. Filip, Škadra, Biro, Bučka, Cunik - Melichárek, V. Nemec, S. Saliji - J. Ručkay, M. Bartánus, J. Románek - Lušňák, Holovič, Stupka - Šišovský, Chylo, Toman
KHL
Donbas Doneck - Dinamo Riga 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Góly: 5. PODHRADSKÝ, 48. Dadonov - 8., 23. a 60. K. Wilson, 7. MARCEL HOSSA
Ján Laco (Donbas) odchytal celý zápas.
Dinamo Minsk - HC Lev Praha 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Góly: 24. Pavlovič - 9. Klepiš, 31. Kubalík, 38. Sekáč
Avangard Omsk - Atlant Mytišči 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Góly: 14. a 15. ZÁBORSKÝ, 40. Kuľaš, 49. Pjanov - 4. Konstantin Koľcov, 7. Juha-Pekka Haataja, 39. Kadejkin
Barys Astana - SKA Petrohrad 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
Góly: 13. Boyd, 56. Savčenko - 11. Kovaľčuk, 19. V. Tichonov, 26. Ponikarovskij, 33. Červenka, 39. Kalinin
Jugra Chanty-Mansijsk - Severstaľ Čerepovec 3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
Góly: 15. Jakubov, 17. Skorochodov, 18. Ťuľapkin - 13. Antipov
Avtomobilist Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavľ 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Góly: 6. Plotnikov, 20. Averin, 27. Galimov, 53. Ullström
Ak Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Góly: 11. Pesonen, 29. Varnakov, 47. Obuchov - 52. Ch. Lee, 58. Chabarov
Viťaz Podolsk - Salavat Julajev Ufa 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: 30. a 50. A. Koroľov - 7. Filatov, 29. Sopel, 47. RUŽIČKA
Torpedo Nižnij Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 1. Ščitov, 32. Osala
Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Góly: 28. Viačeslav Kozlov, 37. Volkov, 48. Quint - 13. A. Radulov, 57. Saprykin
Česko
Litvínov - Zlín 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 24. Hanzl, 51. Piroš (GERHÁT) - 39. R. Tesařík, 57. Leška, rozh. sam. nájazd Honejsek
Plzeň - Vítkovice 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Góly: 1. a 39. M. Straka, 6. T. Sýkora, 25. Š. Novotný, 48. Duda - 15. Roman (RUDOLF HUNA, K. SLOBODA), 44. VANDAS
VODNÝ SLALOM
Výsledky - majstrovstvá sveta vo vodnom slalome v Prahe:
C1 muži - semifinále (najlepších tridsať do semifinále): 1. Benjamin Savšek (Slovin.) 91,58 (0), 2. Mark Proctor (V. Brit.) 93,02 (0), 3. Michal Martikán 93,86 (0), 4. Anže Berčič (Slovin.) 93,86 (0), 5. Sideris Tasiadis (Nem.) 93,99 (0), 6. Michal Jáně (ČR) 94,26 (2), ... 14. Alexander Slafkovský 95,50 (2), 19. Matej Beňuš (všetci SR) 96,71 (2)
K1 mužov: 1. Vavřinec Hradílek (ČR) 84,69 (0), 2. Fabian Dörfler (Nem.) 84,79 (0), 3. Michal Smolen (USA) 86,24 (0), ...10. Ján Šajbidor 88,16 (0), nepostúpili 42. Martin Halčin 91,76 (2), 50. Jakub Grigar (všetci SR) 94,43 (2)
C1 ženy: 1. Kateřina Hošková (ČR) 116,09 (0), 2. Jessica Foxová (Austr.) 116,46 (2), 3. Katarína Macová (SR) 118,75 (0)
TENIS
Davis Cup
BELGICKO - IZRAEL 1:1 po štvrtkových dvojhrách
(Antverpy, Lotto Arena, antuka v hale)
Steve Darcis - Dudi Sela 6:1, 6:2, 6:2
Ruben Bemelmans - Amir Weintraub 3:6, 6:2, 7:6 (2), 6:7 (4), 4:6
Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 1. a 2. kola dvojhry v Québec City:
Dvojhra - 1. kolo:
Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:1, 2:6, 7:6 (0)
Andrea Hlaváčková (ČR) - Anastasia Rodionovová (Aus.) 7:6 (3), 5:7, 6:1
Petra Martičová (Chor.) - Lucie Hradecká (ČR) 6:4, 7:6 (1)
Dvojhra - 2. kolo:
Marina Erakovicová (N. Zél.-6) - Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) 6:2, 6:1
Polona Hercogová (Slovin.) - Julie Coinová (Fr.) 6:0, 6:2
Christina McHalová (USA) - Caroline Garciová (Fr.-8) 2:6, 7:6 (7), 6:3
Taškent
Dvojhra - štvrťfinále:
María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Yvonne Meusburgerová (Rak.-3) 6:3, 6:0
Oľga Govorcovová (Biel.) - Alexandra Cadantová (Rum.-5) 6:3, 6:2
Mandy Minellová (Lux.) - Nastassja Burnettová (Tal.) 7:6 (4), 7:5
Bojana Jovanovská (Srb.-1) - Galina Voskobojevová (Kaz.-7) 1:6, 6:4, 7:6 (5)
Semifinálové dvojice
Bojana Jovanovská (Srb.-1) - María-Teresa Torrová-Florová (Šp.)
Oľga Govorcovová (Biel.) - Mandy Minellová (Lux.)
FUTBAL
Výsledky stredajších stretnutí 20. kola najvyššej brazílskej súťaže:
Atlético Paranaense - Fluminense 1:1
Bahia - Criciuma 2:2
Goias - Cruzeiro 1:2
Botafogo - Corinthians 1:0
Nautico - Gremio 0:2
Portuguesa - Vasco da Gama 2:0
Slovenskí reprezentanti do 17 rokov zvíťazili aj v piatkovom prípravnom stretnutí vo Viničnom nad rovesníkmi z Írska 1:0. V stredu si zverenci Ladislava Pecka poradili s rovnakým súperom 3:0.
MOTORIZMUS
Rely Austrálie (po štvrtkovej 2. rýchlostnej skúške):
1. Andreas Mikkelsen (Nór.) Volkswagen Polo-R 2:45,3 min, 2. Kris Meeke (V. Brit.) Citroën DS3 +0,9 s, 3. Jari-Matti Latvala (Fín.) Volkswagen Polo-R +1,4, 4. Sébastien Ogier (Fr.) Volkswagen Polo-R +1,5, 5. Mikko Hirvonen (Fín.) Citroën DS3 +1,9, 6. Thierry Neuville (Belg.) Ford Fiesta RS +2,7
BEJZBAL
MLB:
Cleveland - Kansas City 2:6
Cincinnati - Chicago Cubs 6:0
Texas - Pittsburgh 5:7
San Francisco - Colorado 4:3
Baltimore - New York Yankees 4:5
Philadelphia - San Diego 4:2
Toronto - Los Angeles Angels 4:5
Miami - Atlanta 5:2
New York Mets - Washington 0:3
Tampa Bay - Boston 3:7
Chicago White Sox - Detroit 0:1
Minnesota - Oakland 3:18
St. Louis - Milwaukee 5:1