Pittsburgh - Detroit 1:4 (0:1, 1:3, 0:0) - Tomáš Tatar (DET) 1+1
Toronto - Philadelphia 2:3 po sam. nájazdoch (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)
Ottawa - Calgary 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Anaheim - Phoenix 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)
Vancouver - San Jose 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
KHL
HC Slovan Bratislava - Torpedo Nižnij Novgorod 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Góly: 18. Wolski (Brent), 36. Krasnoslobodcev (Sčastlivyj), 37. Wolski (V. Denisov, Grigoriev)
Barys Astana - Avangard Omsk 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Góly: 1. Bochensk, 33. Starčenko, 37. Žaljavov, 48. Spiridinov, 53. Spiridinov - 24. Frolov, 52. Pivcakin (ZÁBORSKÝ)
CSKA Moskva - Dinamo Moskva 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)
Góly: 10. Prochorkin, 13. Zubov, 24. Prochorkin, 46. Prochorkin, 47. Saprykin, 56. Zubov (STAŇA) 20. Babenko, 37. Cvetkov, 38. Cvetkov
HC Lev Praha - Víťaz Podolsk 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Góly: 22. Thörnberg, 26. Azevedo, 32. Kapanen, 59. Thörnberg - 41. Iggulden
Dinamo Riga - AK Bars Kazaň 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Góly: 49. Szczechura 8. Pesonen, 21. Burmistrov, 27. Heška
Extraliga
MHC Mountfield Martin - HKM Zvolen 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Góly: 15., 34. Važan - 38. Škvaridlo. Rozhodovali: D. Konc - Gavalier, Tornay, vylúčení: 4:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2700 divákov
MsHK DOXXbet Žilina - HC Košice 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 25. Klouda - 30. a 54. Spilar. Rozhodovali: T. Orolin - Gajan, M. Smrek, vylúčení: 7:7, navyše: Drevenák (Žilina) 10 min za zhodenie rukavíc, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 1116 divákov
HC´05 Banská Bystrica - HK 36 Skalica 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Góly: 60. Fajčák - 21. Kuľha, 30. Školiak, 38. Lažo. Rozhodcovia J. Konc - Bednár, V. Snášel, vylúčení 3:4, presilovky 0:1, v oslabení 0:0, 1118 divákov.
HK Nitra - HK Poprad 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Góly: 30. Tománek, 34. L. Novák, 49. Piačka, 60. Kováčik - 17. Gapa, 18. Mlynarovič. Rozhodovali: Baluška Orolin, Výleta, vylúčení na 2 minúty: 4:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 3600 divákov
Dukla Trenčín - ŠHK 37 Piešťany 6:2 (4:2, 1:0, 1:0)
Góly: 16., 21. Novajovský, 4. Petrovický, 8. Čerešňák, 15. T. Klíma, 56. Pozník - 11. Lušňák, 20. Holovič. Rozhodovali: Lauff - Holienka, Valach, vylúčení: 6:4, navyše: Valábik (Piešťany) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 1534 divákov
Česká extraliga:
Pardubice - Litvínov 5:0 (2:0 , 2:0, 1:0)
Góly: 4. SOMÍK, 18. Petr Sýkora II (SOMÍK), 23. J. Kolář (MAREK ĎALOGA), 28. T. Zohorna, 50. Číp (TYBOR)
Fínsko
Hämeenlinna - Lukko Rauma 5:1
Jyväskylä - Ilves Tampere 4:3
Pelicans Lahti - Jokerit Helsinki 2:1 sn
SaiPa Lappeenranta - Espoo Blues 8:5
Tappara Tampere - KalPa Kuopio 1:0
Švédsko
MODO Hockey - AIK Štokholm 3:1
Frölunda - Lulea 2:1
Brynäs -Skelleftea 2:3
HV 71 - Växjö Lakers 3:2 pp
Örebro - Leksands 1:2
Linköping - Färjestad 3:2
Švajčiarska NLA - 3. kolo:
Bern - Zürich 4:3 pp
Fribourg - Zug 1:4
Lugano - Servette 1:4
Davos - Ambri-Piotta 5:2
Kloten - Biel 6:3
Rapperswil - Lausanne 5:8 /za domácich Sejna 0+1/
Tenis
Soul
Dvojhra - 1. kolo:
Irina-Camelia Begová (Rum.) - Sin-jün Chan (Čína) 6:3, 6:4
Francesca Schiavoneová (Tal.) - Andrea Petkovicová (Nem.-7) 6:1, 2:6, 6:4
Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) - Heather Watsonová (V. Brit.) 3:6, 6:3, 6:4
Maria Kirilenková (Rus.-2) - Čchin-wej Čchan (Taiw.) 6:3, 6:3
Ons Jabeurová (Tun.) - Nastassja Burnettová (Tal.) 7:5, 6:0
Annika Becková (Nem.-8) - Risa Ozakiová (Jap.) 3:6, 7:6 (5), 6:4
Čang Su-čeong (Kór. rep.) - Klára Zakopalová (ČR-4) 6:3, 6:1
Agnieszka Radwanská (Poľ.-1) - Alexandra Cadantová (Rum.) 6:4, 6:0
Estrella Cabezová-Candelová (Šp.) - Mandy Minellová (Lux.) 7:5, 6:4
Štvorhra - 1. kolo:
Janette Husárová, Arantxa Parrová-Santonjová (SR/Šp.-4) - Han Sung-hi, Li So-ra (Kór. rep.) 5:7, 6:2, 10:3 (zápasový tajbrejk)
Kuang Čou
Dvojhra - 1. kolo:
Bojana Jovanovská (Srb.) - Sorana Cirsteová (Rum.-1) 6:2, 6:1
Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Lesia Curenková (Ukr.) 6:3, 6:4
Laura Robsonová (V. Brit.-3) - Jovana Jakšičová (Srb.) 6:2, 6:4
Vesna Doloncová (Srb.) - Urszula Radwanská (Poľ.-5) 7:5, 6:2
Čeng Saj-saj (Čína) - Luksika Kumkhumová (Thaj.) 6:7 (3), 6:3, 7:5
Alizé Cornetová (Fr.-2) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:3, 6:1
Ťie Čeng (Čína) - Jaroslava Švedovová (Kaz.) 6:1, 6:4
Šuaj Pcheng (Čína-4) - Šahar Peerová (Izr.) 6:3, 6:4
Tímea Babosová (Maď.) - Varvara Lepčenková (USA-7) 7:6 (8), 7:5
Petrohrad
Dvojhra - 1. kolo:
Fabio Fognini (Tal.-1) - Dominic Inglot (V. Brit.) 6:4, 6:4
Dmitrij Tursunov (Rus.-4) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 7:6 (3), 7:6 (3)
Denis Istomin (Uzb.-8) - Samuel Groth (Aus.) 6:4, 3:6, 7:5
Jevgenij Donskoj (Rus.) - Adrian Mannarino (Fr.) 6:1, 6:4
Guillermo García-López (Šp.) - Michail Biriukov (Rus.) 6:4, 6:1
Jürgen Zopp (Est.) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 6:1, 3:6, 6:3
Štvorhra - 1. kolo:
David Marrero, Fernando Verdasco (Šp.-1) - Mateusz Kowalczyk, Igor Zelenay (Poľ./SR) 1:6, 6:3, 10:5 (zápasový tajbrejk)
Metz
Dvojhra 1. kolo
Lukáš Lacko (SR) - Michael Berrer (Nem.) 6:3, 1:6, 6:2 za 108 minút
Márton Fucsovics (Maď.) - Jérémy Chardy (Fr.-7) 6:3, 7:6 (5)
Florian Mayer (Nem.-8) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 6:2, 7:5
Kenny De Schepper (Fr.) - Jesse Huta Galung (Hol.) 6:3, 6:2
Tobias Kamke (Nem.) - Marc Gicquel (Fr.) 6:2, 6:3
Paul-Henri Mathieu (Fr.) - Igor Sijsling (Hol.) 6:7 (4), 7:5, 7:6 (6)
Édouard Roger-Vasselin (Fr.) - Federico Delbonis (Arg.) 6:0, 6:2
Cyklistika
Okolo Británie 2013:
3. etapa (Knowsley, 16 km): 1. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky 19:54 min, 2. Ian Stannard (V. Brit) Sky +32 s, 3. Jack Bauer (N. Zél.) Garmin-Sharp +42, 4. Martin Elmiger (Švaj.) IAM Cycling +54, 5. Alex Dowsett (V. Brit.) Movistar +56, 6. David López (Šp.) Sky +1:16 min, ... 24. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:40, 89. Juraj Sagan (SR) Cannondale +3:15
Poradie po 3. etape: 1. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky 11:25:54 h, 2. Ian Stannard (V. Brit) Sky +37 s, 3. Martin Elmiger (Švaj.) IAM Cycling +47, 4. Jack Bauer (N. Zél.) Garmin-Sharp +55, 5. Alex Dowsett (V. Brit.) Movistar +57, 6. David López (Šp.) Sky +1:17 min, ... 19. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:41, 78. Juraj Sagan (SR) Cannondale +14:33
Hádzaná
SEHA liga - 2. kolo:
Nexe Našice - Tatran Prešov 34:32 (16:15)
Najviac gólov: Vujič a Vegar po 8 - T. Urban 10, Pejovič 6, Krištopans a Guzy po 4
Volejbal
Príprava:
Slovensko - Rusko 0:3 (-20,-17, -20)
88 minút, rozhodovali: Hodoň a Mokrý
Slovensko: Masný, Kohút, M. Nemec, Paták, Chrtiansky ml., Kmeť, libero Ondrušek (Bencz, Zaťko, Hupka, Hruška)
Rusko: Apalikov, Grankin, Sivoželez, Pavlov, Spiridonov, Muserskij, liberá Verbov a Jermakov (Michajlov, Makarov, Žilin)
Futsal
Baráž o postup na ME 2014 vo futsale:
Rumunsko - Srbsko 2:1 (2:0)
Góly: 3. Matei, 7. Sotarca - 31. Rajčevič
Ukrajina - Maďarsko 2:1 (1:1)
Góly: 2. a 34. Simka - 12. David
Bosna a Hercegovina - Holandsko 3:2 (1:1)
Góly: 12. Mulahmetovič, 33. vlastný Darri, 39. Lalič - 10. El Morabiti, 38. Darri
Curling
Majstrovstvá Európy miešaných tímov:
Írsko - Slovensko 2:7
Ďalší program Slovákov - C-skupina:
17. septembra: Slovensko - Fínsko (20.30)
18. septembra: Slovensko - Slovinsko (8.30), Slovensko - Turecko (20.30)
19. septembra: Rakúsko - Slovensko (10.00) Slovensko - Taliansko (19.00)
Zápasenie
MS:
do 60 kg: 1. Bechan Gojgejerev (Rus.), 2. Vladimir Dubov (Bul.), 3. Barjang Barjang (Ind.) a Masoud EsmaeilpourJouybari (Irán)
1. kolo: Farg Ibrahim (Egypt) - Mykola BOLOTŇUK (SR) 0:4 (0:7)
2. kolo: Vilson Ndregjoni (Alb.) - Mykola BOLOTŇUK (SR) 1:3 (2:8)
osemfinále: Mykola BOLOTŇUK (SR) - Artur Arakeljan (Armén.) 0:5 (0:4)
do 84 kg: 1. Ibrahim Aldatov (Ukr.), 2. Reineris Salas (Kuba), 3. István Vereb (Maď.) a Ehsan Lashgari (Irán)
do 120 kg: 1. Chadšimurad Gazalov (Rus.), 2. Alen Sašejev (Ukr.), 3. Taha Akguel (Tur.) a Geno Petriašvili (Gruz.)
Streľba
MS v streľbe z brokových zbraní:
skeet, ženy:
7.Danka BARTEKOVÁ SR) 72, 21. Andrea STRANOVSKÁ (SR) 72, 23. Monika ZEMKOVÁ (SR) 67
družstvá:
1. Taliansko 215 - nový svetový rekord, 2. V. Británia 212, 3. Rusko 207, 4. SLOVENSKO (D. Barteková, Stranovská, Zemková) 207
juniorky:
1. Jitka Pešková (ČR) 67, 2. Dania Jo Vizziová (USA) 66, 3. Chiara di Marziatoniová (Tal.) 65, 4. Veronika SÝKOROVÁ (SR) 64
Bejzbal
MLB
Philadelphia - Miami 12:2
Washington - Atlanta odložili
Pittsburgh - San Diego 0:2
Detroit - Seattle 4:2
Tampa Bay - Texas 6:2
Houston - Cincinnati 1:6
Chicago White Sox - Minnesota 12:1
Kansas City - Cleveland 7:1
Milwaukee - Chicago Cubs 6:1
Colorado - St. Louis 6:2
Arizona - Los Angeles Dodgers 2:1
Oakland - Los Angeles Angels 1:12