Kanada 0:0 -:-, -:-, -:- Nemecko
Práve prebieha | Aktualizované o 13:26 | Sledujte naživo

Športové výsledky (18. 9. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

FUTBAL

Liga majstrov - 1. zápasy skupinovej fázy:

E-skupina:

Chelsea Londýn - FC Bazilej 1:2 (1:0)

Gól: 45. Oscar - 71. Salah, 82. Streller, rozhodca: Daniele Orsato (Tal.)

Schalke 04 Gelsenkirchen - Steaua Bukurešť 3:0 (0:0)

Góly: 67. Uchida, 78. Boateng, 85. Draxler, rozhodca: Cüneyt Çakir (Tur.)

F-skupina:

Olympique Marseille - Arsenal Londýn 1:2 (0:0)

Góly: 90.+3 Ayew (z 11 m) - 65. Walcott, 84. Ramsey, rozhodca: Olegário Benquerença (Port.)

SSC Neapol - Borussia Dortmund 2:1 (1:0)

Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 29. Higuain, 67. Insigne - 87. Zuniga (vl.), ČK: 45.+1 Weidenfeller (Dortmund). rozhodca: Pedro Proença (Port.)

/za domácich Marek Hamšík do 90.+2 min./

G-skupina:

Atletico Madrid - Zenit Petrohrad 3:1 (1:0)

Gól: 40. Miranda, 64. Turan, 81. Leo - 58. Hulk, rozhodca: William Collum (Škót.)

/za hostí Tomáš Hubočan celý zápas + v 65. min. ŽK/

Austria Viedeň - FC Porto 0:1 (0:0)

Gól: 55. Gonzalez, rozhodca: Craig Thomson (Škót.)

H-skupina:

AC Miláno - Celtic Glasgow 2:0 (0:0)

Góly: 72. Izaguirre (vl.), 86. Muntari, rozhodca: Wolfgang Stark (Nem.)

FC Barcelona - Ajax Amsterdam 4:0 (1:0)

Gól: 22., 55. a 75. Messi, 69. Pique, rozhodca: Svein Oddvar Moen (Nór.)

Corgoň liga - 10. kolo:

ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra 5:0 (4:0)

Góly: 15. a 40. Vittek, 2. a 51. Fořt, 28. Bagayoko, bez kariet, rozhodovali: Chmura - E. Weiss, Bobko, 855 divákov


HOKEJ

NHL

Columbus - Buffalo 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Philadelphia - New York Rangers 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Washington - Boston 2:3 po sam. nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Chicago - Detroit 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Minnesota - Columbus 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Winnipeg - Edmonton 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)

Calgary - New York Islanders 5:3 (0:1, 4:1, 1:1)

New York Islanders - Calgary 2:4 (0:0, 1:4, 1:0) - Ľubomír Višňovský (NYI) 0+1, hralo sa v Regine

Anaheim - Los Angeles 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)

KHL

SKA Petrohrad - Dinamo Minsk 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Góly: 4. Kutejkin, 19. Šipačev, 35. Skačkov, 35. V. Tichonov, 59. Ketov - 31. Platt

Atlant Mytišči - Donbas Doneck 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: 24. Engqvist

Lokomotiv Jaroslavľ - Spartak Moskva 1:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 17. Kručinin - 8. M. Anderson (ŠPIRKO), rozhodujúci sam. nájazd M. Anderson

Severstaľ Čerepovec - Medveščak Záhreb 6:2 (0:1, 4:0, 2:0)

Góly: 26. a 55. Videll, 23. Šinin, 27. Mons, 36. Berdnikov, 58. Bumagin - 20. Murley, 40. B. Thomas

Neftechimik Nižnekamsk - Amur Chabarovsk 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Góly: 6. a 28. Ľuduchin (pri prvom asistencia CIBÁK), 18. Koukal, 23. Osala (CIBÁK), 26. Milovzorov, 45. N. Belov (RADIVOJEVIČ) - 1. Korotkov, 30. Muršak

Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

Góly: 3. a 63. Zaripov, 38. Timkin - 16. Koskiranta, 19. V. Belov

Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok 4:1 (4:0, 0:1, 0:0)

Góly: 7. Filatov, 8. Chlystov, 20. Hartikainen, 20. Kirill Koľcov - 33. Gračov

Traktor Čeľabinsk - Metallurg Novokuzneck 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Góly: 7. Kondratiev, 20. a 29. Darzinš, 22. Kontiola, 41. Čistov - 45. Skutar

Extraliga:

HK Orange 20 - HK 36 Skalica 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Góly: 5. Horanský (R. Gašpar, Rzavský), 9. P. Koyš (Mlynčár, Minárik), 60. R. Gašpar (Luža, Tibenský) - 55. Stieler (Kutálek, Staňo)

Vylúčení: 7:5 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0. Rozhodovali: M. Novák, Kacej, Výleta, 356 divákov

3. kolo druhej najvyššej slovenskej súťaže I. ligy:

HK Spišská Nová Ves - HC Topoľčany 4:3 po predĺžení (1:0, 2:3, 0:0 - 1:0)

Góly: 30. a 63. Cútt, 10. Kucirko, 29. Giľák - 22. Marek Mihálik, 26. Gráčik, 33. B. Varga, 300 divákov

HK Dukla Michalovce - MšHK Prievidza 7:5 (1:2, 4:2, 2:1)

Góly: 32. a 36. M. Drotár, 14. Kubiš, 30. Čížek, 36. Šechný, 50. M. Opatovský, 58. Kmiť - 13., 19. a 31. Kentoš, 25. Urgas, 60. R. Jaško, 800 divákov

HC Prešov 07 - SR "18" 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Góly: 8. Chalupa, 34. Fusek, 34. M. Tkáč - 37. Halama, 60. Sukeľ

HK Gladiators Trnava - MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 34. R. Jurák, 57. M. Baran, 205 divákov

Bemaco HC-46 Bardejov - HK‘95 Považská Bystrica 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Góly: 1. L. Ščurko, 9. Jokeľ, 15. Danscák, 24. Gmitter, 30. Zorvan, 33. T. Hričina, 48. Vaško, 59. Valentín

HC Dukla Senica - HC 07 Detva 6:4 (2:2, 3:1, 1:1)

Góly: 33. a 49. Sajdl, 11. Janík, 20. Haring, 21. Vaškovič, 38. Méry - 8. Petro, 14. Žilka, 21. Dolník, 47. V. Németh, 1060 divákov


TENIS

žreb svetovej skupiny Davisovho pohára (31. januára - 2. februára 2014):

Nemecko - Španielsko, Česko - Holandsko, Japonsko - Kanada, Francúzsko - Austrália, USA - Veľká Británia, Argentína - Taliansko, Kazachstan - Belgicko, Srbsko - Švajčiarsko

Soul

dvojhra - 2. kolo:

Irina-Camelia Begová (Rum.) - Julia Görgesová (Nem.-6) 6:4, 6:0

Lara Arruabarrenová (Šp.) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 6:1, 3:6, 6:4

Vera Duševinová (Rus.) - Annika Becková (Nem.-8) 6:3, 7:5

Francesca Schiavoneová (Tal.) - Virginie Razzanová (Fr.) 7:6 (5), 3:6, 6:3

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-3) - Li Je-ra (Kór. rep.) 6:4, 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Janette Husárová, Arantxa Parrová-Santonjová (SR/Šp.-4) - Lara Arruabarrenová, Alexandra Dulgherová (Šp./Rum.) 7:5, 6:4

Kuang-Čou

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Alizé Cornetová (Fr.-2) - Karolína Plíšková (ČR) 7:6 (4), 6:0

Laura Robsonová (V. Brit.-3) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:3, 7:6 (4)

Johanna Kontová (V. Brit.) - Šuaj Pcheng (Čína-4) 6:1, 6:3

Šuaj Čang (Čína) - Chsieh Su-wej (Taiw.-6) 6:2, 6:2

Mónica Puigová (Portor.-8) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:3, 6:2

Ťie Čeng (Čína) - Tímea Babosová (Maď.) 7:5, 7:6 (1)

Vania Kingová (USA) - Bojana Jovanovská (Srb.) 6:4, 0:6, 6:4

Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Vesna Doloncová (Srb.) 2:6, 6:2, 6:4

Dvojice vo štvrťfinále (zhora podľa "pavúka"):

Vania Kingová (USA) - Mónica Puigová (Portor.-8)

Laura Robsonová (V. Brit.-3) - Ťie Čeng (Čína)

Šuaj Čang (Čína) - Johanna Kontová (V. Brit.)

Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Alizé Cornetová (Fr.-2)

Petrohrad

Dvojhra - 1. kolo:

Roberto Bautista Agut (Šp.) - Janko Tipsarevič (Srb.-3) 7:6 (4), 6:3

Sergij Stachovskij (Ukr.) - Fernando Verdasco (Šp.-5) 6:3, 6:4

Ernests Gulbis (Lot.-6) - Michail Elgin (Rus.) 6:0, 6:1

Ričardas Berankis (Lit.) - Lukáš Rosol (ČR-7) 6:4, 7:6 (4)

Konstantin Kravčuk (Rus.) - Horacio Zeballos (Arg.) 7:6 (5), 6:3

Michal Przysiezny (Poľ.) - Albert Ramos-Viňolas (Šp.) 3:6, 6:4, 6:3

Joao Sousa (Portug.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 6:4

Dvojhra - 2. kolo:

Guillermo García-López (Šp.) - Michail Južnyj (Rus.-2) 6:4, 4:6, 6:3

Denis Istomin (Uzb.-8) - Andrej Golubev (Kaz.) 4:6, 6:3, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

František Čermák, Filip Polášek (ČR/SR-4) - Fabio Fognini, Paolo Lorenzi (Tal.) 7:5, 7:6 (6) za 96 minút

Metz

Dvojhra - 1. kolo:

Benjamin Becker (Nem.) - Benoit Paire (Fr.-5) 6:3, 7:5

Albano Olivetti (Fr.) - Mischa Zverev (Nem.) 7:5, 7:6 (3)

Carlos Berlocq (Arg.) - Jiří Veselý (ČR) 6:3, 6:4

Nicolas Mahut (Fr.) - Leonardo Mayer (Arg.) 7:6 (2), 6:4

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-1) - Édouard Roger-Vasselin (Fr.) 6:3, 6:4

Sam Querrey (USA-6) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 6:2 - skreč, Mathieu odstúpil

Tobias Kamke (Nem.) - Márton Fucsovics (Maď.) 1:6, 6:3, 6:2


CYKLISTIKA

Okolo Británie 2013:

4. etapa (Stoke-on-Trent - Llanberis, 188,4 km): 1. Mark Cavendish (V. Brit.) Omega Pharma-Quick Step 4:45:42 h, 2. Elia Viviani (Tal.) Cannondale, 3. Steele Von Hoff (Aus.) Garmin-Sharp, 4. Matteo Pelucchi (Tal.) IAM Cycling, 5. José Joaquín Rojas (Šp.) Movistar, 6. Owain Doull (V. Brit), ... 42. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step, 69. Juraj Sagan (SR) Cannondale - všetci rovnaký čas ako víťaz

Poradie po 4. etape: 1. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky 16:11:36 h, 2. Ian Stannard (V. Brit) Sky +37 s, 3. Martin Elmiger (Švaj.) IAM Cycling +47, 4. Jack Bauer (N. Zél.) Garmin-Sharp +55, 5. Alex Dowsett (V. Brit.) Movistar +57, 6. David López (Šp.) Sky +1:17 min, ... 19. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:41, 78. Juraj Sagan (SR) Cannondale +14:33, ... 19. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +1:41, 77. Juraj Sagan (SR) Cannondale +14:33


BASKETBAL

Majstrovstvá Európy:

Srbsko - Španielsko 60:90 (5:21, 18:27, 16:25, 21:17)

Najviac bodov: Andjušič a Katič po 11 - S. Rodriguez 22, R. Fernández 19 (4 trojky), V. Claver 9

Slovinsko - Francúzsko 62:72 (12:10, 12:16, 21:24, 17:22)

Najviac bodov: G. Dragič 18, Z. Dragič 12 - T. Parker 27, Batum 14, Diaw 10

Turnaj žien o Veľkú cenu Košíc:

ZVVZ USK Praha - Work Force DVTK Miškovec 82:60 (35:28)

Najviac bodov: Dubljevičová 27, Elhotová 16 - Sverrisdottirová 15, Tobinová 9, 50 divákov

Good Angels Košice - Argeto Bydgoszcz 74:66 (32:37)

Najviac bodov: Bojovičová 15, Janoščíková, Hruščáková po 11 - Mieloszynská-Zwolaková 18, Mowliková 17, 400 divákov


ZÁPASENIE

Majstrovstvá sveta:

voľný štýl:

muži - 74 kg: 1. Jordan Burroughs (USA), 2. Ezzatollah Akbarizarinkolaei (Irán), 3. Ali Šabanau (Bielorus.) a Rashid Kurbanov (Uzb.), ... 36. Dan Pálinkás (SR)

ženy - 48 kg: 1. Eri Tosakaová (Jap.), 2. Mayelis Caripová (Ven.), 3. Čcheng Sü (Čína) a Alyssa Lampeová (USA)

ženy - 51 kg: 1. Ja-nan Sun (Čína), 2. Sumiya Erdenechimeg (Mongólsko), 3. So Sim-Hyang (KĽDR) a Jessica MacDonaldová Bondyová (Kan.)


STREĽBA

Majstrovstvá sveta - skeet, muži:

kvalifikácia: Filip KUCHAROVIČ (SR) 118

družstvá: 1. Taliansko 365, 2. ČR 362, 3. Nórsko 362

juniori: 1.Domenico Simeone (Tal.) 123, 2. Nicolas Pacheco Espinosa (Peru) 122, 3. Tammaro Cassandro (Tal.) 121

družstvá: 1. Taliansko 362, 2. ČR 347, 3. USA 345


FUTSAL

Play-off o postup na ME 2014:

Slovensko - Chorvátsko 1:3 (1:0)

Góly: 20. Haľko - 23. a 23. Marinovič, 29. Novak, ŽK: 25. Kozár, 31. Rejžek - 34. Jelovčič, rozhodovali: Bogdan Sorescu a Gabriel Gherman (Rum.), 1500 divákov

Ďalšie výsledky prvých zápasov play-off o postup na ME 2014 vo futsale:

Rumunsko - Srbsko 2:1 (2:0)

Ukrajina - Maďarsko 2:1 (1:1)

Bosna a Hercegovina - Holandsko 3:2 (1:1)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 21 839
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 592
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 9 832
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 589
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 480
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 893
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 765
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 276
  9. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 3 811
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 128

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

Neprehliadnite tiež

Slováci spoznali súpera v tímovej súťaži, Kantorová sa vážne zranila

Širšiu slovenskú zostavu tvoria Adam a Andreas Žampovci, Falat, Velez-Zuzulová, Vlhová a Moravčíková.

Ďalší ruský doping. Zakázanú látku našli bobistke

Jej pozitívny test potvrdil aj prezident organizácie.

Najskôr prežívala ťažké chvíle. Rajičová bola na olympiáde ako vymenená

Slovenská krasokorčuliarka získala na olympiáde 14. miesto, o titul bojovali dve ruské tínedžerky.