Športové výsledky (21. 9. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

Anglicko - 5. kolo:

Norwich - Aston Villa 0:1 (0:1)

Gól: 30. Kozák

Nemecko - 6. kolo:

Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Mníchov 0:4 (0:2)

Góly: 21. Schweinsteiger, 22. Mandžukič, 75. Ribery, 84. Pizarro

Hamburger SV - Werder Brémy 0:2 (0:1)

Góly: 32. a 90.+4 Petersen

Hannover 96 - Augsburg 2:1 (0:0)

Góly: 60. Sobiech, 89. Huszti (11 m) - 51. Verhaegh (11 m)

1. FSV Mainz - Bayer Leverkusen 1:4 (0:3)

Góly: 82. Malli - 19. a 45.+1 Kruse, 39. L. Bender, 59. Kießling

1. FC Norimberg - Borussia Dortmund 1:1 (0:1)

Góly: 51. Nilsson - 38. Schmelzer

/R. Mak (Norimberg) nebol ani na lavičke náhradníkov/

VfL Wolfsburg - Hoffenheim 2:1 (1:1)

Góly: 44. a 48. Olič - 15. Modeste

6. kolo francúzskej ligy:

Evian TG - Montpellier 2:2 (0:1)

Góly: 74. Wass, 77. Sougou - 37. V. Montaňo, 53. Cabella, ČK: 85. Siaka Tiéné (Montpellier) po druhej ŽK

Reims - Guingamp 1:1 (0:1)

Góly: 58. De Preville - 5. A. Weber (vlastný), ČK: 58. Ayité (Reims) po druhej ŽK

Rennes - Ajaccio 2:0 (2:0)

Góly: 13. a 16. Kadir

Sochaux - Lille 0:2 (0:2)

Góly: 34. a 37. Roux

Bastia - Marseille 0:0

4. kola Serie A:

FC Janov - Livorno 0:0

Juraj Kucka (Janov) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Cagliari - Sampdoria Janov 2:2 (1:0)

Góly: 26. Ekdal, 90.+ Conti - 89. Gabbiadini, 90.+ De Silvestri

Chievo - Udinese 2:1 (2:1)

Góly: 13. Pellissier, 40. Rigoni - 1. Maicosuel

Corgoň liga - 11. kolo:

Spartak Trnava - Slovan Bratislava 1:3 (1:2)

Góly: 8. R. Procházka - 17. Fořt, 25. Vittek, 74. Kladrubský, ŽK: 63. Štepanovský, 74. Filipko, 89. R. Procházka - 7. Kladrubský, 88. Seydouba Soumah, 89. Bagayoko, ČK: 89. Seydouba Soumah (Slovan) po druhej ŽK, rozhodovali: Valášek - R. Sluk, Lieskovský, 3250 divákov

MŠK Žilina - MFK Košice 2:0 (0:0)

Góly: 74. Majtán, 80. Pich. Rozhodovali: Prešinský - Somoláni, Špivak, ŽK: Jelič, Gergel - Ostojič, Pačinda, 1518 divákov

MFK Ružomberok - FK DAC 1904 Dunajská Streda 2:0 (2:0)

Góly: 37. Nosek, 32. Lačný. Žlté karty: Gašparík, Mesanovič, Kwin (všetci D. Streda). Rozhodoval: Vlk 1874 divákov.

Dukla B. Bystrica - AS Trenčín 2:2 (0:2)

Góly: 74. Peňaška, 80. Marcin - 7. Malec, 32. Van Kessel, rozhodca Pavlík, bez kariet, 1690 divákov.

FC Nitra - FK Senica 1:0 (0:0)

Gól: 71. Kleber. Rozhodoval: Kružliak, ŽK: Hála, Bagi, Kaspřák - Križko, Habánek, Kalabiška, 730 divákov.

9. kolo českej ligy:

FC Viktoria Plzeň - Dukla Praha 0:0

/M. Kozáčik a M. Ďuriš odohrali celý zápas - L. Štetina a M. Hlinka odohrali celý zápas/

Argentína - 8. kolo:

Godoy Cruz - Tigre 2:0

Racing Club - Newell's Old Boys 0:1

Kvalifikácia ME 2014 hráčov do 17 rokov:

10. skupina:

Island "17" - Azerbajdžan "17" 3:3 (1:1)

Góly: 20. Einarsson, 62. Sigthorsson, 72. Bjarnason - 11. Kama, 50. Jafarov, 68. Jabrailov (z 11 m)

Rusko - 9. kolo:

Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 1:3 - Ján Ďurica (Lokomotiv) odohral celý zápas

Krídla Sovietov Samara - FK Ural 1:1 - Ján Mucha (Samara) sedel na lavičke náhradníkov

Terek Groznyj - FK Krasnodar 0:1

Turnaj štyroch krajín:

Nórsko "17" - Slovensko "17" (ročník narodenia 1996) 1:1 (0:0)

Góly: 69. Espejord - 62. Haraslín (z pok. kopu)

Zostava SR "17": Rodák - Vavro, Vodecký (86. Sipľák), Grič, Chvátal (74. Dimun), Vestenický, Hromada, Čmelík, Kupec, Haraslín (67. Polievka), Kotrík (46. Káčer)

Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov:

10. skupina:

Rusko "17" - Slovensko "17" 2:1 (1:0)

Góly: 22. Proničev, 80.+ Jevtušenko - 76. Špalek

Azerbajdžan "17" - Island "17" 3:3

Kvalifikácia MS žien:

1. skupina:

Nemecko - Rusko 9:0 (4:0)

I. fáza kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy:

9. skupina:

Francúzsko "19" - Slovensko "19" 4:0 (1:0)

Góly: 73. a 87. Tolettiová (prvý z pok. kopu), 7. Chaumettová, 54. Bathyová

Zostava SR "19": Póňová - Vrabcová (46. A. Horváthová), Zdechovanová, Palenčíková, Juríková - Fatulová, Absolonová (70. Kantárska), Lukčíková - Čopíková, Tóthová (78. Rubíková), Rybanská

Island "19" - Bulharsko "19" 5:0

Tabuľka:

1. Island 1 1 0 0 5:0 3

2. Francúzsko 1 1 0 0 4:0 3

3. Slovensko 1 0 0 1 0:4 0

4. Bulharsko 1 0 0 1 0:5 0

Poľsko - 8. kolo:

Lechia Gdansk - Zawisza 1:1

Cracovia Krakov - Wisla Krakov 1:1

Zaglebie Lubin - Korona Kielce 2:0

Škótsko - 7. kolo:

Aberdeen - Inverness 1:0

Celtic Glasgow - St. Johnstone 2:1

Hibernian - St. Mirren 2:0

Partick - Kilmarnock 1:1

Ross County - Hearts 2:1

5. kolo portugalskej ligy:

Gil Vicente - Olhanense 1:1, Belenenses - Maritimo 1:0

9. kolo rakúskej I. bundesligy:

Sturm Graz - Austria Viedeň 1:2

Admira Mödling - Wiener Neustadt 0:3 - Miroslav Hlinka (Neustadt) odohral celý zápas a v 39. min skóroval

Grodig - Innsbruck 3:3

5. kolo tureckej ligy:

Sivasspor - Kasimpasa 1:2, Konyaspor - Genclerbirligi 1:0, Eskisehirspor - Antalyaspor 2:1, Fenerbahce - Elazigspor 4:0

7. kolo holandskej ligy:

Heracles - Twente 0:3

Den Haag - Nijmegen 1:1 - Samuel Štefánik (Nijmegen) odohral celý zápas

Groningen - Waalwijk 4:1

Roda Kerkrade - Heerenveen 3:3

8. kolo švajčiarskej ligy:

Young Boys Bern - FC Luzern 0:1

8. kola belgickej ligy:

Gent - Oostende 1:1, Charleroi - Cercle Bruggy 2:0, Mechelen - Mons-Bergen 4:2, Lierse - Kortrijk 2:0

8. kolo maďarskej ligy:

Diósgyör - Honvéd 2:0

Haladás - Puskás Academy 2:1

Mezökövesd - Kaposvár 1:3

MTK Budapešť - Paks 2:0

Viedoton Fehérvár - Kecskemét 1:0


Hokej

NHL

Washington Capitals - Chicago Blackhawks 4:5 sn, Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens 0:6, St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 3:4 (za hostí PÁNIK 0+1), Florida Panthers - Dallas Stars 1:4, Colorado Avalanche - Los Angeles Kings 4:3 pp, San Jose Sharks - Anaheim Ducks 2:3 pp

KHL

Slovan Bratislava - AK Bars Kazaň 2:1 (0:0, 1:0, 0:1) po predĺžení

Góly: 27. Bartovič (Škoula, J. Mikúš), 63. Bartovič - 51. Svitov (Obuchov)

CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 7. Grigorenko - 18. Salminen, 52. Potapov

Dinamo Riga - Víťaz Podolsk 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

Góly: 12. HOSSA, 18. Robinson, 23. Cibulskis, 32. Niživijs, 38. Szczechura, 56. Szczechura 27. Malevič

Fínsko - 5. kolo:

Ässät Pori - Espoo Blues 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Hämeenlinna - Tappara Tampere 6:1 (0:1, 2:0, 4:0)

Jyväskylä - Jokerit Helsinki 4:3 (0:0, 3:3, 1:0)

Kärpät Oulu - TPS Turku 1:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

Lukko Rauma - IFK Helsinki 3:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

Pelicans Lahti - SaiPa 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)

Švédsko - 4. kolo:

Färjestad - Leksand 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Lulea - MODO Hockey 4:3 po sam. nájazdoch (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Örebro - HV 71 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Skelleftea - AIK Štokholm 5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

Linköping - Frölunda 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)

Växjö - Brynäs 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Švajčiarska NLA:

Ambri-Piotta - Fribourg 2:3 po sam. nájazdoch (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

Biel - Rapperswil 3:4 po sam. nájazdoch (1:0, 0:0, 2:3 - 0:0, 0:1) - Peter Sejna (Rapperswil) 1+0

Zürich - Lugano 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Lausanne - Bern 3:2 po predĺžení (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

Servette - Kloten 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)

Zug - Davos 3:4 po sam. nájazdoch (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0, 0:1)


Tenis

Metz

Dvojhra:

2. kolo:

Nicolas Mahut (Fr.) - Andreas Seppi (3-Tal.) 6:4, 6:4, Florian Mayer (8-Nem.) - Lukáš LACKO (SR) 6:3, 6:2, Benjamin Becker (Nem.) - Albano Olivetti (Fr.) 6:7 (8), 6:3, 6:1, Gilles Simon (2-Fr.) - Kenny De Schepper (Fr.) 6:2, 6:3, Carlos Berlocq (Arg.) - Philipp Kohlschreiber (4-Nem.) 6:7 (7), 7:6 (5), 2:1, Kohlschreiber vzdal, Gilles Simon (2-Fr.) - Kenny De Schepper (Fr.) 6:2, 6:3

štvrťfinále:

Nicolas Mahut (Fr.) - Benjamin Becker (Nem.) 6:2, 6:4, Gilles Simon (2-Fr.) - Sam Querrey (6-USA) 6:4, 7:6 (1), Florian Mayer (8-Nem.) - Carlos Berlocq (Arg.) 5:7, 6:4, 7:5, Jo-Wilfried Tsonga (1-Fr.) - Tobias Kamke (Nem.) 4:6, 6:3, 6:4

Dvojhra - semifinále

Gilles Simon (2-Fr.) - Nicolas Mahut (Fr.) 6:3, 7:6 (2)

Jo-Wilfried Tsonga (1-Fr.) - Florian Mayer (8-Nem.) 4:6 ,6:2, 6:3

Soul

Dvojhra - semifinále:

Agnieszka Radwanská (Poľ.-1) - Lara Arruabarrenová (Šp.) 6:0, 6:2

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 7:6 (11), 7:6 (6)

Kuang Čou

Dvojhra - finále:

Šuaj Čang (Čína) - Vania Kingová (USA) 7:6 (1), 6:1 za 97 minút

Štvorhra - finále:

Chsieh Su-wej, Šuaj Pcheng (Taiw./Čína-1) - Vania Kingová, Galina Voskobojevová (USA/Kaz.-3) 6:3, 4:6 12:10 (zápasový tajbrejk) za 97 minút

Petrohrad

Dvojhra - semifinále:

Ernests Gulbis (6-Lotyš.) - Michal Przysiezny (Poľ.) 6:3, 6:3

Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Joao Sousa (Port.) 6:1, 6:1

Trnava

Dvojhra - semifinále:

Adrian Ungur (Rum.-5) - Aljaž Bedene (Slovin.-3) 7:6 (3), skreč - Bedene odstúpil

Julian Reister (Nem.-4) - Stéphane Robert (Fr.-7) 4:6, 6:4, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Aljaž Bedene, Jaroslav Pospíšil (Slovin./ČR-2) - Pavol Červenák, Adrian Ungur (SR/Rum.) 6:3, 6:3

Marin Draganja, Mate Pavič (Chor.-1) - Gero Kretschmer, Alexander Satschko (Nem.-3) 6:7 (4), 6:4, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Štvorhra - finále:

Marin Draganja, Mate Pavič (Chor.-1) - Aljaž Bedene, Jaroslav Pospíšil (Slovin./ČR-2) 7:5, 4:6, 10:6 (zápasový tajbrejk)

Cairns

Dvojhra - štvrťfinále:

Zuzana Zlochová (SR-1) - Kimberly Birrellová (Aus.) 6:4, 6:7 (7), 6:2

Dvojhra - semifinále:

Jessica Moorová (Aus.-4) - Zuzana Zlochová (SR-1) 6:2, 3:6, 6:2

Budva

Dvojhra - štvrťfinále:

Iva Mekovecová (Chor.-5) - Karin Morgošová (SR-3) 6:3, 6:2

Niš

Dvojhra - semifinále:

Julien Cagnina (Belg.-3) - Adrian Partl (SR) 3:6, 6:3, 7:5

Štvorhra - finále:

Marko Daniš, Adrian Partl (SR) - Ivan Bjelica, Ilija Vučič (Srb.-1) 6:2, 6:7 (3), 12:10 (zápasový tajbrejk)

ME tímov dievčat do 18 rokov v španielskej Lleide:

štvrťfinále - piatok:

Chorvátsko - Rumunsko 1:2

Veľká Británia - Maďarsko 0:3

Rusko - Švédsko 1:2

Slovensko - Taliansko 1:2

Rebecca Šramková - Jasmine Paoliniová 4:6, 6:3, 6:4

Jana Jablonovská - Alice Matteucciová 6:3, 5:7, 1:6

Jana Jablonovská, Rebecca Šramková - Alice Matteucciová, Camilla Rosatellová 4:6, 2:6

semifinále - sobota:

Rumunsko - Maďarsko 3:0

Švédsko - Taliansko 1:2

skupina o 5. - 8. miesto - sobota:

Chorvátsko - Veľká Británia 3:0

Rusko - Slovensko 2:1

Maja Kacitadzeová - Rebecca Šramková 4:6, 6:7 (5)

Maria Marfutinová - Martina Okáľová 6:0, 6:2

Elizaveta Kuličkovová, Maria Marfutinová - Jana Jablonovská, Rebecca Šramková 6:1, 6:2

Antalya

Štvorhra - semifinále:

Katharina Lehnertová, Chantal Škamlová (Fil./SR-2) - Irina Lidkovská, Anna Arina Marenková (Rus.) 6:3, 6:1


Streľba

MS - muži - dvojitý trap:

finále: Walton Eller (USA) - Vasilij Mosin (Rus.) 26:25

o 3. miesto: Pin-jüan Chu (Čína) - Chao Wang (Čína) 29:28

juniori: 1. Ian Rupert (USA) 133, 2. Jacopo Trevisan (Tal.) 132, 3. Kirill Fokeev (Rus.) 130,...8. Filip PRAJ (SR) 124


Cyklistika

Okolo Británie 2013:

7. etapa (Epsom - Giuldford, 150,4 km): 1. Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 3:46:57 h, 2. Elia Viviani (Tal.) Cannondale, 3. Gerald Ciolek (Nem.) MTN-Qhubeka, 4. Blaž Jarc (Slovin.) NetApp-Endura, 5. Jacob Rathe (USA) Garmin-Sharp, 6. Matteo Pelucchi (Tal.) IAM Cycling - všetci rovnaký čas ako víťaz, ... 74. Juraj Sagan (SR) Cannondale, 80. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step - obaja +38 s

Poradie po 7. etape: 1. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky 27:57:59, 2. Martin Elmiger (Švaj.) IAM Cycling +26, 3. Simon Yates (V. Brit.) Great Britain +1:06 min, 4. David López (Šp.) Sky +1:08, 5. Sergio Pardilla Bellon (Šp.) MTN-Qhubeka +1:16, 6. Jack Bauer (N. Zél.) Garmin-Sharp +1:19, ... 30. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +10:41, 74. Juraj Sagan (SR) Cannondale +27:16

Majstrovstvá sveta vo fourcrosse horských cyklistov - Leogang (Rak.):

Muži: 1. Joost Wichman (Hol.), 2. Michael Měchura (ČR), 3. Quentin Derbier (Fr.), 4. Tomáš Slavík (ČR), 5. Guido Tschugg (Nem.), 6. Marek Peško (SR),... 48. Denis Masárik (SR)

Ženy: 1. Caroline Buchananová (Aus.), 2. Katy Curdová (V. Brit.), 3. Céline Grosová (Fr.), 4. Anneke Beertenová (Hol.), 5. Romana Labounková (ČR), 6. Steffi Marthová (Nem.)


Rýchlostná kanoistika

MS v kanoistickom maratóne:

K1 muži: 30,1 km / 7 kôl - 7 prenášok

1. Hank McGregor (JAR) 2:10:34 h, 2. Ivan Alonso (Šp.) 2:10:39, 3. Cyrille Carre (Fr.) 2:10:42,...Tomáš Stano (SR) nedokončil

C1 muži: 25,8 km / 6 kôl - 6 prenášok

1. Márton Kövér (Maď.) 2:03:22, 2. Manuel Antonio Campos (Šp.) 2:03:51, 3. Tamás Kiss (Maď.)

K1 juniori: 21,5 km / 5 kôl - 5 prenášok

1. Ádám Petró (Maď.) 1:34:04 h, 2. Artuur Peters (Bel.) 1:34:06, 3. Mátyás Koleszár (Maď.) 1:34:07, ...14. Denis Myšák (SR) 1:38:57


Curling

ME v miešaných družstvách:

Finále:

Škótsko - Nemecko 4:5

O 3. miesto:

Maďarsko - Fínsko 6:3

Semifinále:

Škótsko - Maďarsko 8:4

Fínsko - Nemecko 5:7


Atletika

A-kategória Európskeho pohára juniorských družstiev v atletike - výsledky Nitranov:

100 m: 7. Martonka 11,32, 200 m: 3. Privalinec 21,84, 400 m: 1. Privalinec 48,50, 800 m: 8. Schnitzer 2:08,08, 1500 m: 7. Mazúch 4:16,48, 3000 m: 7. Mrva 10:38,52, 3000 m prek.: 7. Repáš 12:00,07, 110 m prek. (+2,7): 6. Zetocha 15,51, 400 m prek.: 6. Garai 57,64, výška: 5. Korman 189, žrď: 7. Juhos 300, diaľka: 8. Juhos 584, trojskok: 8. Marček 12,77 (+4,5), guľa: 5. V. Daňo 15,22, disk: 5. V. Daňo 44,18, kladivo: 8. Broš 32,53, oštep: 7. Broš 48,89, 4 x 100 m: 5. ŠK ŠOG Nitra (Marček, J. Volek, D. Volek, Martonka) 43,71, 4 x 400 m: ŠK ŠOG Nitra (Garai, D. Volek, Privalinec, Bobek) diskvalifikovaní.

Konečné poradie: 1. Fenerbahce Istanbul (Tur.) 126, 2. Shaftesburry Harriers (V. Brit.) 96, Playas de Castellón (Šp.) 95, 4. Slavia Praha (ČR) 94, 5. MASS Ľubľana (Slovin.) 79, 6. Pyrintö Tampere (Fín.) 71, 7. Nike Klajpeda (Lit.) 67, 8. ŠK ŠOG Nitra 52, posledné dva tímy zostúpili do B-kategórie.


Zápasenie

Majstrovstvá sveta:

grécko-rímsky štýl

do 60 kg: 1. Ivo Angelov (Bul.), 2. Ivan Kujlakov (Rus.), 3. Woo Seung-Jae (Kór. rep.) a Elmurat Tasmuradov (Uzb.), ... 28. István Lévai (SR)

do 84 kg: 1. Taleb Nematpour (Irán), 2. Saman Tahmasebi (Azer.), 3. Javid Hamzatau (Biel.) a Viktor Lörincz (Maď.) - Slovensko nemalo zastúpenie

do 96 kg: 1. Nikita Melnikov (Rus.), 2. Artur Aleksanjan (Arm.), 3. Balázs Kiss (Maď.) a Šalva Gadabadze (Azer.), ... 14. Dávid Lengyel (SR)


Basketbal

ME v basketbale mužov:

O 5. miesto:

Slovinsko - Ukrajina 69:63 (16:23, 24:13, 14:8, 15:19)

Najviac bodov: G. Dragič 19, Murič, Blažič (3 trojky) a Nachbar po 9 - Jeter a Zajcev po 12

O 7. miesto:

Srbsko - Taliansko 76:64 (27:11, 14:16, 14:17, 21:20)

Najviac bodov: Krstič 17, Nedovič, N. Bjelica (10 doskokov) a Markovič po 12 - Datome 19 (4 trojky), Gentile 14, Cinciarini 11

WNBA

Východná konferencia - semifinále:

Chicago - Indiana 72:85 - stav série: 0:1

Západná konferencia - semifinále:

Minnesota - Seattle 80:64 - stav série: 1:0

Príprava:

MBK Ružomberok - Wisla Krakov 56:60 (25:28)

Najviac bodov: Parkerová 11, Černáková 10 - Tamaneová 16, Žurowská 14, 200 divákov

Rücon Cup:

ŠBK Šamorín - Cassovia Košice 90:41 (19:9, 22:9, 25:12, 24:11)

Rücon Spišská Nová Ves - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 84:46 (18:11, 25:10, 22:13, 19:12)

Najviac bodov SNV: Holmqvistová 21, Whitcombová 16, Surkusová 10


Hádzaná

SEHA Gazprom South Stream League - 3. kolo:

Tatran Prešov (SR) - RK Vojvodina Nový Sad (Srb.) 37:26 (18:11)

Najviac gólov: D. Krok 8, Krištopans 7, Antl 6/2 - Elezovič 10/3, Nikolič 4, Pušica a Čurkovič po 3

Pok. hody: 2/2 - 3/3, vylúčení: 4 - 3, rozhodovali: Gusko a Repkin (obaja Biel.), 1013 divákov

4. kolo hádzanárskej extraligy mužov:

MŠK Považská Bystrica - MHáK Martin 29:20 (12:8)

Najviac gólov: J. Kozák 9/2, M. Kozák a Vallo po 5 - Bíro 5/2, Buvala a Kardoš po 3

Pok. hody: 3/2 - 2/2, vylúčení: 5 - 4, rozhodovali: Haščík a R. Sivák, 450 divákov

HK Topoľčany - HC Sporta Hlohovec 23:24 (15:11)

Najviac gólov: Ivanicja 5, Polakovič 4/1, Valent 3 - Čačič 6, Mazur 6/3, M. Takáč 4

Pok. hody: 4/3 - 5/4, vylúčení: 5 - 8, ČK: Laho (Hlohovec) za faul, rozhodovali: Baďura a Ondogrecula, 720 divákov

Príprava:

Slovensko - Nórsko 27:31 (11:15)

Najviac gólov: Szarková 9/2, Kertészová a Rebičová po 4, Beňušková 3/2, Súkenníková 3 - Sullandová 7/2, Gosséová 5. Vylúčenia: 1:1, 7m hody: 4/4 - 2/2, 100 divákov.


Volejbal

Majstrovstvá Európy volejbalistov:

A-skupina (Odense):

Bielorusko - Taliansko 1:3 (21, -13, -21, -17)

Belgicko - Dánsko 3:1 (-23, 23, 16, 26)

Tabuľka A-skupiny:

1. Taliansko 2 2 0 6:1 6

2. Belgicko 2 2 0 6:1 6

3. Dánsko 2 0 2 1:6 0

4. Bielorusko 2 0 2 1:6 0

B-skupina (Gdansk):

Slovensko - Turecko 3:2 (-18, -16, 20, 21, 17)

Francúzsko - Poľsko 3:1 (22, 23, -20, 20)

Tabuľka B-skupiny:

1. Francúzsko 2 2 0 6:1 6

2. Poľsko 2 1 1 4:4 3

3. Slovensko 2 1 1 3:5 2

4. Turecko 2 0 2 3:6 1

C-skupina (Herning):

Srbsko - Holandsko 3:2 (-19, -18, 15, 17, 12)

Slovinsko - Fínsko 1:3 (25, -23, -22, -21)

Tabuľka C-skupiny:

1. Fínsko 2 2 0 6:2 6

2. Slovinsko 2 1 1 4:4 3

3. Srbsko 2 1 1 4:5 2

4. Holandsko 2 0 2 3:6 1

D-skupina (Gdynia):

Nemecko - Bulharsko 3:2 (34, -20, -21, 21, 9)

Rusko - Česko 3:0 (22, 17, 10)

Tabuľka D-skupiny:

1. Nemecko 2 2 0 6:2 5

2. Bulharsko 2 1 1 5:4 4

3. Rusko 2 1 1 3:3 3

4. Česko 2 0 2 1:6 0


Motorizmus

Veľká cena Singapuru:

Tretí meraný tréning: 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:44,173 min, 2. Romain Grosjean (Fr.) Lotus 1:44,364, 3. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes 1:44,741, 4. Mark Webber (Aus.) Red Bull 1:44,906, 5. Lewis Hamilton (V. Brit.) Mercedes 1:44,921 min, 6. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 1:45,257


Bejzbal

MLB

Chicago Cubs - Atlanta 5:9

Cleveland - Houston 2:1

New York Yankees - San Francisco 5:1

Washington - Miami 8:0

Philadelphia - New York Mets 4:6

Pittsburgh - Cincinnati 5:6 po 10. zmene

Detroit - Chicago White Sox 12:5

Boston - Toronto 6:3

Tampa Bay - Baltimore 5:4 po 18. zmene

Kansas City - Texas 2:1

Milwaukee - St. Louis 6:7 po 10. zmene

Colorado - Arizona 9:4

LA Angels - Seattle 3:2 po 11. zmene

Oakland - Minnesota 11:0

San Diego - Los Angeles Dodgers 2:0

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Recenzie.sme.sk udelili 60 certifikátov Ocenený expertmi
  2. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  3. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  4. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  5. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  6. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  8. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  9. Inteligencia vo všetkom
  10. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  1. Todos predstaví 4 americké premiéry na Autosalóne
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  3. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  4. Ovládajte svoje vozidlo mobilom
  5. BILLA a Jamie Oliver pozývajú deti do zázračnej záhradky!
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  7. Odšťavovač s veľkým plniacim otvorom? Nenachytajte sa!
  8. Advokáti budú v stredu bezplatne radiť v 8 mestách
  9. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  10. Apartmány s výnosom až 4% v lyžiarskom stredisku Obergurgl
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 23 725
  2. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 045
  3. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 7 984
  4. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 7 156
  5. 5 krokov k vlastnému bývaniu 4 986
  6. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 3 785
  7. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 2 974
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 2 411
  9. Moderný bungalov očami mladých architektov 1 856
  10. Rodinná dovolenka v Burgenlande 1 824

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Danko chce obmedziť strany, súperov neodradil

Z SNS nepovedali, či pravidlo bude platiť aj pre registrované strany.

TECH

Odhalili pôvod záhadného hobbita, z Afriky sa dostal ako prvý

Homo floresiensis mal malý mozog a veľké nohy.

KOMENTÁRE

Únik z lopaty

Keby bol v druhom kole Mélenchon, zjednotenie by sa dosahovalo oveľa zložitejšie.

Neprehliadnite tiež

Najveselší hráči v kabíne. Mali by nás rovno zobrať, sme víťazné typy, smiali sa

Haščák a Trška získali s Brnom český titul, teraz bojujú o majstrovstvá sveta.

AKTUALIZOVANÉ O 11:25

Williamsová reagovala na rasistické urážky: Budem bojovať za to, čo je správne

Americkú tenistku i jej nenarodené dieťa urazil kapitán Rumuniek.

Gáborík ostane v Los Angeles. Môže dokázať, že na to má, tvrdí generálny manažér

Slovenský hokejista má s klubom zmluvu na ďalšie štyri roky.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop