Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.
Primera División - 5. kolo:
Betis Sevilla - Granada 0:0
Celta Vigo - FC Villarreal 0:0
Real Madrid - FC Getafe 4:1 (2:1)
Góly: 33. a 90. Cristiano Ronaldo (prvý z 11 m), 19. Pepe, 59. Isco - 5. Lafita, ČK: 86. Michel (Getafe)
FC Valencia - FC Sevilla 3:1 (1:0)
Góly: 32. a 74. Jonas, 82. Ruiz - 52. Gameiro
5. kolo Premier League:
Cardiff - Tottenham Hotspur 0:1 (0:0)
Gól: 90.+ Paulinho
Filip Kiss (Cardiff) nefiguroval v zápise o stretnutí.
Manchester City - Manchester United 4:1 (2:0)
Góly: 16. a 47. Agüero, 45.+ Y. Touré, 50. Nasri - 87. Rooney
Arsenal Londýn - Stoke City 3:1 (2:1)
Góly: 5. A. Ramsey, 36. Mertesacker, 72. Sagna - 26. G. Cameron
Crystal Palace - Swansea 0:2 (0:1)
Góly: 2. Michu, 48. Dyer
7. kolo francúzskej Ligue 1:
FC Lorient - Girondins Bordeaux 3:3 (2:3)
Góly: 22. Aboubakar, 44. Monet-Paquet, 59. Diallo - 8. Diabate (z 11 m), 25. Sertič, 30. Saivet
Olympique Lyon - FC Nantes 3:1 (1:1)
Góly: 26. Gomis, 55. Grenier, 73. Briand - 24. Veretout
OGC Nice - FC Valenciennes 4:0 (2:0)
Góly: 32. Cvitanich (z 11 m), 45. Bautheac, 70. Brüls, 73. Bosetti
6. kolo I. bundesligy:
Stuttgart - Eintracht Franfurt 1:1 (1:1)
Góly: 16. T. Werner - 14. Russ
Freiburg - Hertha Berlín 1:1 (1:1)
Góly: 6. Mehmedi - 38. Skjelbred
Karim Guédé (Freiburg) sedel iba na lavičke náhradníkov, Peter Pekarík (Hertha) absolvoval celý duel
Serie 1 - 4. kolo:
AC Miláno - SSC Neapol 1:2 (0:1)
Góly: 90.+ Balotelli - 6. Britos, 54. Higuaín
Marek Hamšík (SSC Neapol) hral do 67. min
AS Rím - Lazio Rím 2:0 (0:0)
Góly: 63. Balzaretti, 90.+ A. Ljajič (z pok. kopu), ČK: 82. André Dias (Lazio)
Atalanta - Fiorentina 0:2 (0:1)
Góly: 41. Matías Fernández, 70. G. Rossi
Bologna - FC Turín 1:2 (1:2)
Góly: 29. Natali - 2. D'Ambrosio, 45. A. Cerci (z pok. kopu), ČK: 45.+ Natali (Bologna)
Marek Čech (Bologna) odohral celý duel.
Catania - Parma 0:0
Norbert Gyömbér (Catania) nefiguroval v zápise o stretnutí a Pavol Bajza (Parma) presedel celý duel na lavičke nárahradníkov.
Juventus Turín - Hellas Verona 2:1 (2:1)
Góly: 40. Tévez, 45.+ Llorente - 37. Cacciatore
Sassuolo - Inter Miláno 0:7 (0:3)
Góly: 64. a 83. D. Milito, 7. R. Palacio, 23. Taider, 33. Pucino (vlastný), 53. Ricardo Gabriel Álvarez, 75. Cambiasso
8. kolo argentínskej ligy:
Rosario Central - Arsenal 1:1
Olimpo - Atletico Belgrano 1:1
MLS
Columbus - Chicago 3:0
Los Angeles - Seattle 1:1
New England - DC United 2:1
Toronto - Kansas City 1:2
Houston - Chivas USA 5:1
Montreal - Vancouver 0:3
Real Salt Lake - San Jose 1:2
Kvalifikácia MS žien, 1. skupina:
Írsko - Slovensko 2:0 (0:0)
Gól: 56. Russellová, 74. D. O´Sullivanová, rozhodovala: Larssonová (Švéd.)
9. kolo ruskej ligy:
FK Rostov - Zenit Petrohrad 0:4 - Tomáš Hubočan (Zenit) absolvoval celé stretnutie.
Kubaň Krasnodar - Amkar Perm 0:3 - Martin Jakubko nastúpil od začiatku a tréner ho vystriedal v nadstavenom čase II. polčasu, v 14. min strelil druhý gól duelu. Michal Breznaník (obaja Perm) nefiguroval v zápise o stretnutí
Rubin Kazaň - Tom Tomsk 1:2 - Kornel Saláta (Tomsk) presedel celý duel na lavičke náhradníkov
Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:0
Volga Nižnij Novogord - Anži Machačkala 2:1
5. kolo gréckej ligy:
PAOK - Platanias 1:0 - Miroslav Stoch (PAOK) odohral celý duel
Ergotelis - Panionios 1:1
Levadiakos - Giannina 1:0
Panthrakikos - Veria 1:0
Panaitolikos - Olympiakos 0:0 - Vladimír Weiss (Olympiakos) absolvoval celé stretnutie
9. kolo českej ligy:
FK Baumit Jablonec - SK Slavia Praha 2:1 (1:0)
Góly: 15. Kopic, 90. V. Beneš - 64. ŠKUTKA
Matej Rakovan odchytal celé stretnutie, Martin Dobrotka absolvoval celý duel a v 90. min dostal žltú kartu, Kamil Čontofalský nefiguroval v zápise o stretnutí, Milan Bortel presedel celý zápas na lavičke náhradníkov, Karol Kisel hral do 81. min, Dávid Škutka (všetci Slavia) strelil v 64. min gól a v 77. mn ho tréner vystriedal. Matúš Čonka a Martin Juhar absolvovali celé stretnutie.
Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
Góly: 44. M. Ordoš, 58. Varadi
Peter Gabriš a Martin Cseh (obaja Bohemians) nefigurovali v zápise o stretnutí, Kamil Karaš hral do 71. min, Ivan Lietava (obaja Olomouc) nastúpil v 80. min.
FC Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo 2:0 (1:0)
Góly: 25. D. Pašek, 54. Frejlach
Martin Husár a Marek Kaščák (obaja Brno) nefigurovali v zápise o stretnutí, Patrik Hrošovský hral od 74. min a Matúš Lacko (obaja Znojmo) absolvoval celé stretnutie.
FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava 3:1 (2:0)
Góly: 7. Nešpor, 39. J. Štajner (z pok. kopu) , 67. Ščuk - 50. Harba
Karol Karlík hral do 63. min, Matúš Marcin a Arnold Šimonek (všetci Jihlava) nefigurovali v zápise o stretnutí.
FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec 3:0 (2:0)
Góly: 43. Petrus, 45. Fantiš, 89. Engelmann
Zdenko Kaprálik (Ostrava), Lukáš Hroššo (obaja Liberec) presedel celý duel na lavičke náhradníkov.
7. kolo škótskej ligy:
Dundee United - FC Motherwell 2:2
8. kolo švajčiarskej ligy:
FC Lausanne-Sport - FC Zürich 1:2, Sion - Bazilej 1:3, Grasshoppers - Thun 2:1.
7. kolo holandskej ligy:
Vitesse Arnhem - Zwolle 3:0
Breda - AZ Alkmaar 3:0
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1:0
PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 4:0 - Stanislav Lobotka (Ajax) nefiguroval v zápise o stretnutí.
8. kolo poľskej ligy:
Ruch Chorzów - Slask 1:1, Legia Varšava - Gornik Zabrze 2:1
Čelo poradia: 1. Legia Varšava 18, 2. Gornik Zabrze 15, 3. Jagiellonia Balystok 14, 4. Wisla Krakov 14, 5. Lechia Gdansk 14.
8. kolo belgickej ligy:
FC Bruggy - Anderlecht Brusel 4:0
Standard Liége - Lokeren 2:1
Waasland-Beveren - Genk 0:0 - Róbert Demjan (Beveren) hral od 63. min
Zulte-Waregem - Leuven 4:2
5. kolo tureckej ligy:
Rizespor - Bursaspor 2:1 /D. Depetris hral za domácich od 81. minúty - S. Šesták za hostí nastúpil v 60. min/
Besiktas - Galatasaray 1:2 /prerušené v 95. minúte pre nepokoje medzi fanúšikmi/
8. kolo maďarskej ligy:
Ferencváros - Újpest 3:1, ETÖ Győr - Debrecín 3:0 /za Győr zápas odchytal Ľ. Kamenár/
Čelo poradia: 1. Videoton 19, 2. Ferencváros 18, 3. Debrecín 16, 4. Diósgyör 15, 5. Lombard Pápa 13.
9. kolo rakúskej ligy:
Rapid Viedeň - Ried 2:0 - Ján Novota (Rapid) odchytal celé stretnutie.
Red Bull Salzburg - AC Wolfsberger 2:2 - Dušan Švento (Salzburg) presedel celý duel na lavičke náhradníkov.
5. kolo portugalskej ligy:
Guimaraes - Benfica Lisabon 0:1
Nacional - Academica 1:0
Prípravné zápasy NHL:
Pittsburgh - Columbus 3:5 (za hostí GÁBORÍK 0+2)
Detroit - Boston 0:2
Buffalo - Toronto 2:3 pp a sn
Montreal - Carolina 1:3
NY Islanders - New Jersey 0:3
Tampa Bay - Florida 5:4 pp a sn (za hostí KOPECKÝ 0+2)
St. Louis - Dallas 3:2 pp
Minnesota - Winnipeg 4:3 pp a sn
Edmonton - Vancouver 5:2, San Jose - Phoenix 3:2 pp
KHL
Barys Astana - Avtomobilist Jekaterinburg 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
Góly: 14. a 46. Starčenko, 18. a 53. Žailauov, 21. Dawes, 39. Poliščuk, 44. Rachmanov - 8. Streľcov, 8. Viklund
Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Góly: 6. a 8. J. Kovář, 29. C. Lee, 36. Zaripov, 45. Potechin, 46. Hodgman - 27. Korotkov
Salavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuzeck 4:3 (1:1, 2:1, 1:1:)
Góly: 7. Mereskin. 29. Musatov, 35. I. Višnevskij, 43. Kirill Koľcov - 4. Valujskij, 38. Garejev, 48. S. Jemelin
Traktor Čeľabinsk - Admiral Vladivostok 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 11. Čistov, 25. Kontiola, 38. Glinkin - 19. Antropov
Avangard Omsk - Jugra Chanty-Mansijsk 2:6 (1:1, 0:4, 1:1)
Góly: 16. S. Kosticyn, 49. Mozer - 7. Djakov, 22. Sitnikov, 32. Jacenko, 37. Gusev, 38. Krivonožkin, 50. Magogin
Atlant Mytišči - Medveščak Záhreb 3:2 po predĺžení (0:0, 0:0, 2:2 - 1:0)
Góly: 45. Sanguinetti, 49. Konstantin Koľcov, 42. Arťuchin - 47. Perkovich, 59. Carle
Severstaľ Čerepovec - Spartak Moskva 4:5 po predĺžení (2:1, 0:2, 2:1 - 0:1)
Góly: 16. Bušujev, 17. Kovyršin, 42. Mons, 44. Berdnikov - 20. A. Nikulin, 22. a 28. ŠPIRKO, 55. Anderson (ŠPIRKO), 63. Juňkov
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Góly: 5. Kronwall, 33. V. Višnevskij, 38. Ullström, 56. D. Apaľkov - 24. Kaľužnyj (SUROVÝ)
Neftechimik Nižnekmask - Sibir Novosibirsk 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Góly: 7. Chohriakov, 24. Milovzorov, 42. Taratuchin, 45. Anisin - 14. Koskiranta, 16. Lehterä, 60. KUDROČ
SKA Petrohrad - Donbas Doneck 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Góly: 33. a 57. Thoresen - 4. a 29. Jakuceňa, 19. R. Robitaille, 60. Dadonov (PODHRADSKÝ)
4. kolo Tipsport extraligy:
HC‘05 Banská Bystrica - HK Poprad 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Góly: 3. Kafka (R. Macík, Heizer), 5. Saracino (Kadura, Heizer), 21. Matúš Chovan (Heizer), 23. White (Meland, Handlovský) 35. Meland (White, Handlovský) - 19. A. Kroták (McNamara, Mlynarovič), 50. T. Sýkora
HC Košice - MHC Mountfield Martin 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly: 32. Cebák (P. Bartoš), 40. Bicek (T. Marcinko), 43. Pašek (L. Nagy) - 36. Dírer (Perniš)
Dukla Trenčín - HKM Zvolen 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 26. Róbert Petrovický (E. Bagin, Rastislav Pavlikovský) - 39. Škvaridlo (V. Baláž), 56. Huňady (z tr. strieľania)
MsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly: 33. T. Varga (D. Buc, Bajaník), 39. T. Varga (Klouda, D. Buc), 51. Linet (Drevenák, Dlouhý) - 22. T. Chrenko (M. Kováčik, Štumpf)
ŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
Góly: 23. M. Bartánus (R. Filip, V. Nemec), 30. J. Románek (S. Saliji) - 27. Obdržálek (R. Školiak), 31. B. Mráz (Kutálek, Šátek), 46. Kuľha (Stieler, Preisinger)
4. kolo českej ligy:
Pardubice - Kladno 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Góly:24. Zohorna, 27. Marha, 33. Nosek (ĎALOGA), 59. Benák
Slavia Praha - Hradec Králové 2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1 1:0)
Góly: 28. Bednář, 65. Jelínek 49. Mertl (FRÜHAUF)
Zlín - Karlove Vary 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Góly: 23. Honejsek, 50. Valenta, 59. Čajánek 17. Flek (GRMAN)
Chomutov - Litvínov 2:3 pp a sn (1:1, 0:0, 1:1 0:0, 0:1)
Góly: 4. Svoboda (BALEJ), 60. Hruška (BARTEČKO) 13 Lukeš, 46. Piroš (RAPÁČ), rozhodujúci sam. nájazd: Lukeš
Plzeň - Třinec 3:2 pp a sn (1:0, 0:1, 1:1 0:0, 1:0)
Góly: 13. Dvořák, 51. Pletka, rozhodujúci sam. nájazd: Kratěna 32. ZAGRAPAN, 43. Varaďa
Vítkovice - Brno 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Góly: 16. a 33. J. Káňa 15. Koreis, 23. Kuboš, 44. Káňa
Liberec - Sparta Praha 6:5 (1:0, 3:3, 2:2)
Góly: 11. BARTEK, 22. Bulíř, 29. Valský, 34. Nedvěd, 56. Pospíšil, 57. Pospíšil 29. Pech, 31. Rachúnek, 37. Buchtele, 41. Ton, 60. Buchtele
Nemecká DEL:
Hamburg - Krefeld 3:4 po predĺžení (2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)
Düsseldorf - Schwenningen 3:4 po sam. nájazdoch (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0, 0:1)
Iserlohn - Kolín nad Rýnom 3:4 (3:0, 0:1, 0:3)
Mníchov - Ingolstadt 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Norimberg - Eisbären Berlín 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Wolfsburg - Augsburg 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Straubing - Mannheim 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Tokio
Dvojhra - 1. kolo:
Dominika Cibulková (SR-16) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:3, 6:3 za 89 minút
Sloane Stephensová (USA-9) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:3, 6:2
Samantha Stosurová (Aus.-12) - Alizé Cornetová (Fr.) 2:6, 6:4, 6:1
Kirsten Flipkensová (Belg.-14) - Barbora Záhlavová Strýcová (ČR) 7:6 (4), 7:5
Belinda Bencicová (Švaj.) - Daria Gavrilovová (Rus.) 6:2, 5:7, 7:5
Sorana Cirsteová (Rum.-15) - Julia Görgesová (Nem.) 6:4, 6:4
Elina Svitolinová (Ukr.) - Kurumi Narová (Jap.) 2:6, 7:5, 6:3
María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) - Klára Zakopalová (ČR) 7:6 (6), 1:6, 6:3
Lucie Šafářová (ČR) - Polona Hercogová (Slovin.) 6:4, 6:7 (6), 7:6 (2)
Venus Williamsová (USA) - Mona Barthelová (Nem.) 6:3, 6:1
Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Paula Ormaecheová (Arg.) 6:1, 6:2
Soul
Dvojhra - finále:
Agnieszka Radwaňská (1-Poľ.) - Anastasia Pavľučenková (3-Rus.) 6:7 (6), 6:3, 6:4
Štvorhra - finále:
Čchan Čchin-Wej, Sü Ji-Fan (Taiw./Čína) - Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová (USA-1) 7:5, 6:3
Ning-Po
Dvojhra - 1. kolo:
Karolína Schmiedlová (SR) - Karolína Plíšková (ČR-6) 6:3, 6:3 za 66 minút
Petrohrad
Dvojhra - finále:
Ernests Gulbis (6-Lot.) - Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) 3:6, 6:4, 6:0
Štvorhra - finále:
David Marrero, Fernando Verdasco (1-Šp.) - Dominic Inglot, Denis Istomin (V. Brit./Uzb.) 7:6 (6), 6:3
Trnava
Dvojhra - finále:
Julian Reister (Nem.-4) - Adrian Ungur (Rum.-5) 7:6 (3), 6:3 za 106 minút
Metz
Dvojhra - finále:
Gilles Simon (2-Fr.) - Jo-Wilfried Tsonga (1-Fr.) 6:4, 6:3
Štvorhra - finále:
Johan Brunström, Raven Klaasen (Švéd./JAR) - Nicolas Mahut, Jo-Wilfried Tsonga (Fr.) 6:4, 7:6 (5)
Antalya
Štvorhra - finále:
Deniz Khazaniuková, Ksenia Palkinová (Izr./Kirg.-1) - Katharina Lehnertová, Chantal Škamlová (Fil./SR-2) 6:7 (5), 7:6 (3), 10:8 (zápasový tajbrejk)
Letné ME tímov tenistiek do 18 rokov:
Výsledok - o 7. miesto:
Slovensko - Veľká Británia 2:0 po dvojhrách - Slovenky už majú istotu víťazstva
Jana Jablonovská - Freya Christieová 6:4, 2:6, 7:5
Rebecca Šramková - Emily Smithová 6:3, 6:2
MS - časovka družstiev žien (Pistoia - Florencia, 42,8 km):
1. Specialized Women (USA) 51:10,69 min, 2. Rabobank (Hol.) + 1:11,09 min, 3. Orica Women (Austr.) + 1:33,83, 4. RusVelo Women (Rus.) + 2:02,31, 5. Mcipollini (Tal.) + 2:18,83, 6. Wiggle (V. Brit.) + 2:33,00, 7. Argos Women (Hol.) + 2:50,51, 8. Optum Women (USA) + 3:03,44, 9. Sengers (Belg.) + 3:05,80, 10. Boels (Hol.) + 3:33,70
Okolo Británie 2013:
8. etapa (Londýn - Londýn, 88 km): 1. Mark Cavendish (V. Brit.) Omega Pharma-Quick Step 1:47:23 h, 2. Sam Bennett (Ír.) An Post-Chainreaction, 3. Elia Viviani (Tal.) Cannondale - všetci rovnaký čas ako víťaz, ... 56. Juraj Sagan (SR) Cannondale, 67. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step - obaja +10 s
Konečné poradie po 8. etape: 1. Bradley Wiggins (V. Brit.) Sky 29:45:22 h, 2. Martin Elmiger (Švaj.) IAM Cycling +26, 3. Simon Yates (V. Brit.) Great Britain +1:03 min,... 31. Martin Velits (SR) Omega Pharma-Quick Step +10:51, 74. Juraj Sagan (SR) Cannondale +27:26
Bohemia Tour (České Budějovice - Praha, 160,1 km):
1. Josef Benetseder (Rak.) 3:50:40 h, 2. Dejan Bajt (Slovin.), 3. Jiří Polnický, 4. František Raboň, 5. Tomáš Okrouhlický (všetci ČR) všetci čas ako víťaz, 6. Patrik Tybor (SR/Dukla Trenčín Trek) +20 s, ... 11. Marek Čanecký (SR/RSC Amplatz) +40, 33. Róbert Malík (SR/CK Epic Dohňany) +9:47 min
Preteky Svetového pohára horských cyklistov v rakúskom Leogangu:
ZJAZD
Muži: 1. Steve Smith (Kan.) 3:23,959 min, 2. Loic Bruni (Fr.) +1,311 s, 3. Michael Hannah (Aus.) +1,934,... 44. Filip Polc (SR) +14,239
Ženy: 1. Emmeline Ragotová (Fr.) 3:52,866 min, 2. Rachel Athertonová +0,502 s, 3. Manon Carpenterová (obe V. Brit.) +4,817
Juniori: 1. Noel Niederberger (Švaj.) 3:34,480 min,... 41. Rastislav Baránek +25,588, 46. Martin Hejdiš +27,945, 49. Jozef Ondič +30,958, 60. Ľuboš Cífrik (všetci SR) +40,771
Veľká cena Singapuru:
1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:59:13,132 h, 2. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +32,6 s, 3. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus-Renault +43,9, 4. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes +51,1, 5. Lewis Hamilton (V. Brit.) Mercedes +53,159, 6. Felipe Massa (Braz.) Ferrari +63,8, 7. Jenson Button (V. Brit.) McLaren +83,3, 8. Sergio Pérez (Mex.) McLaren +83,8, 9. Nico Hülkenberg (Nem.) Sauber +84,2, 10. Adrian Sutil (Nem.) Force India +84,6.
Celkové poradie (po 13 pretekoch z 19): 1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 247 bodov, 2. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari 187, 3. Lewis Hamilton (V. Brit.) Mercedes 151, 4. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus-Renault 149, 5. Mark Webber (Aus.) Red Bull 130, 6. Nico Rosberg (Nem.) Mercedes 116, 7. Felipe Massa (Braz.) Ferrari 87, 8. Romain Grosjean (Fr.) Lotus-Renault 57, 9. Jenson Button (V. Brit.) McLaren 54, 10. Paul di Resta (V. Brit.) Force India 36.
Pohár konštruktérov: 1. Red Bull 377 bodov, 2. Ferrari 274, 3. Mercedes 267, 4. Lotus-Renault 206, 5. McLaren 76, 6. Force India 62.
Majstrovstvá Európy:
FINÁLE
Francúzsko - Litva 80:66 (19:22, 31:12, 18:16, 12:16)
O 3. MIESTO:
Španielsko - Chorvátsko 92:66 (23:18, 24:18, 16:12, 29:18)
WNBA - semifinále, 2. zápasy (hrá sa na 2 víťazstvá):
Východná konferencia:
Washington - Atlanta 45:63 (stav série: 1:1)
Západná konferencia:
Phoenix - Los Angeles 73:82 (stav série: 1:1)
Výsledky záverečného hracieho dňa Rücon Cupu:
ŠBK Šamorín - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 100:47 (26:10, 19:19, 32:11, 23:7)
Rücon Spišská Nová Ves - Cassovia Košice 81:65 (26:12, 22:15, 25:20, 8:18)
Najviac bodov: Whitcombová 22, Zatloukalová 12, Holmqvistová a O´Rourkeová po 10 - Filičková a Timková po 13
Konečná tabuľka:
1. Spišská Nová Ves 3 3 0 258:186 6
2. Šamorín 3 2 1 265:181 5
3. Cassovia 3 1 2 164:216 4
4. Jelenia Góra 3 0 3 138:242 3
A-skupina (Odense/Dán.):
Bielorusko - Dánsko 2:3 (-21, 17, 23, -20, -11)
Taliansko - Belgicko 2:3 (-23, -19, 18, 25, -9)
Konečná tabuľka A-skupiny:
1. Belgicko 3 3 0 9:3 8 - postup do štvrťfinále
2. Taliansko 3 2 1 8:4 7 - postup do súboja o štvrťfinále
3. Dánsko 3 1 2 4:8 2 - postup do súboja o štvrťfinále
4. Bielorusko 3 0 3 3:9 1
B-skupina (Gdansk/Poľ.):
Turecko - Francúzsko 1:3 (-21, -23, 18, -23)
Slovensko - Poľsko 1:3 (-24, 20, -19, -22)
Konečná tabuľka B-skupiny:
1. Francúzsko 3 3 0 9:2 9 - postup do štvrťfinále
2. Poľsko 3 2 1 7:5 6 - postup do súboja o štvrťfinále
3. Slovensko 3 1 2 4:8 2 - postup do súboja o štvrťfinále
4. Turecko 3 0 3 4:9 1
C-skupina (Herning/Dán.):
Holandsko - Slovinsko 3:1 (-19, 19, 22, 23)
Srbsko - Fínsko 3:0 (20, 23, 15)
Konečná tabuľka C-skupiny:
1. Fínsko 3 2 1 6:5 6 - postup do štvrťfinále
2. Srbsko 3 2 1 7:5 5 - postup do súboja o štvrťfinále
3. Holandsko 3 1 2 6:7 4 - postup do súboja o štvrťfinále
4. Slovinsko 3 1 2 5:7 3
D-skupina (Gdynia/Poľ.):
Nemecko - Česko 3:0 (13, 23, 20)
Bulharsko - Rusko 1:3 (-18, 23, -14, -19)
Konečná tabuľka D-skupiny:
1. Nemecko 3 3 0 9:2 8 - postup do štvrťfinále
2. Rusko 3 2 1 6:4 6 - postup do súboja o štvrťfinále
3. Bulharsko 3 1 2 6:7 4 - postup do súboja o štvrťfinále
4. Česko 3 0 3 1:9 0
4. kolo hádzanárskej extraligy mužov - nedeľa:
Tatran Prešov - 1. MHK Košice 41:33 (19:16)
Najviac gólov: Hrstka 10, Antl 8, Rábek 7 - Fuňak 6, Hriňák 5, Dani, Ľoch, Pekár a Schmer po 4
Pok. hody: 5/4 - 1/1, vylúčení: 3 - 1, rozhodovali: Gabriš a Klinka, 481 divákov
Pražské primátorky na Vltave
Z výsledkov:
skif mužov - A-finále: 1. Ondřej Synek (ČR) 7:00,230, 2. Richard Vančo (SR) 7:05,270, 3. Václav Zitta (ČR) 7:09,510
B-finále: 1. Matúš Vančo (SR) 7:15,080
osemveslica mužov s korm. - A-finále: 1. Dukla Praha (J. Vetešník, O. Vetešník, Kopáč, Vraštil, Melichar, Pilc, Podrazil, Klang, korm. Hejdušek) 5:36,970
B-finále: 1. Cambridge (V. Brit.) 5:46,700,...3. Slovensko (Rédr, Legény, Gajdošík, Zlacký, Zelinka, Brozman, Lejko, Režnák, korm. Štiffel) 5:59,760
Polmaratón v Karlsruhe:
Ženy - polmaratón: 1. Katarína Berešová (SR/TJ Obal servis Košice) 1:13:32 h - slovenský výkon roka a osobný rekord, 2. Schleiferová 1:16:03, 3. Wagnerová (obe Nem.) 1:17:14
MS v streľbe z brokových zbraní - trap:
muži (poradie v kvalifikácii po prvých 25 terčoch): 1. jedenásť strelcov s výkonom 25 b.,... 16. Mário Filipovič 24, 32. Roman Gese 23, 75. Roman Čavara (všetci SR) 19
juniori (poradie v kvalifikácii po prvých 25 terčoch): 1. Luca Miotto (Tal.) 24,...12. Filip Praj 22, 19. Filip Marinov 21, 22. Michal Slamka (všetci SR) 20
ženy (poradie v kvalifikácii po prvých 25 terčoch): 1. Corey Cogdellová (USA) 24,...18. Zuzana Štefečeková 22, 23. Jana Mezeiová 21, 44. Lucia Boorová (všetky SR) 17
juniorky (poradie v kvalifikácii po prvých 25 terčoch): 1. Alessia Montaninová (Tal.) 23,...14. Nina Slamková (SR) 17
Majstrovstvá sveta:
do 66 kg: 1. Ryu Han-Su (Kórej.r.), 2. Islam-Beka Albijev (Rus.), 3. Frank Stäbler (Nem.) a Tulsi Yadan Sandeep (India), ...36. Attila Lévai (SR),
do 74 kg: 1. Kim Hyeonwoo (Kórej.r.), 2. Roman Vlassov (Rus.), 3. Emrah Kus (Tur.) a Arsen Julfalakjan (Arm.), ... 25. Richard Rigo (SR),
do 96 kg: 1. Nikita Melnikov (Rus.), 2. Artur Aleksanjan (Arm.), 3. Balázs Kiss (Maď.) a Shalva Gadabadze (Azerb.), ... 154. David Lengyel (SR),
do 120 kg: 1. Amir Aliakbari (Irán), 2. Heiki Nabi (Est.), 3. Nurmakhan Tinalijev (Kaz.) a Riza Kayaalp (Tur.).
Chicago Cubs - Atlanta 3:1
Cleveland - Houston 4:1
New York Yankees - San Francisco 6:0
Philadelphia - New York Mets 4:5
Pittsburgh - Cincinnati 4:2
Detroit - Chicago White Sox 7:6 po 12. zmene
Boston - Toronto 2:4
Tampa Bay - Baltimore 5:1
Kansas City - Texas 1:3
Milwaukee - St. Louis 2:7
Colorado - Arizona 2:7
Los Angeles Angels - Seattle 6:5
Oakland - Minnesota 9:1
San Diego - Los Angeles Dodgers 0:4
Washington - Miami - odložené