Hantuchová v Tokiu vypadla, Rybáriková ide ďalej

(Autor: SITA/AP)
Sportnet|23. sep 2013 o 08:27

Na tenisovom turnaji WTA v Tokiu skončila už v 1. kole Slovenka Daniela Hantuchová. Nad jej sily bola Talianka Flavia Pennettová, ktorá vyhrala dvakrát 6:3.

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Tokiu. Zverenka trénera Petra Hubera si na úvod poradila so Su-Wei Hsieh z Taiwanu v troch setoch 6:2, 5:7 a 6:0. Jej ďalšou súperkou v japonskej metropole bude štrnásta nasadená Belgičanka Kirsten Flipkensová.

Dvojhra - 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Chsieh Su-wej (Taiw.) 6:2, 5:7, 6:0

Flavia Pennettová (Tal.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:3, 6:3

Eugenie Bouchardová (Kan.) - Mónica Puigová (Portor.) 6:0, 6:4

Misaki Doiová (Jap.) - Varvara Lepčenková (USA) 6:7 (3), 6:0, 7:5

Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) - Anastasia Rodionovová (Aus.) 6:2, 4:1, skreč - Rodionovová odstúpila

Andrea Petkovicová (Nem.) - Jelena Vesninová (Rus.) 4:6, 7:6 (5), 6:4

Simona Halepová (Rum.-13) - Anastasia Pavľučenková (Rus.) 3:6, 7:6 (5), 3:0, skreč - Pavľučenkovová odstúpila

2. kolo:

Angelique Kerberová (Nem.-5) - María-Teresa Torrová-Florová (Šp.) 6:0, 6:1

Lucie Šafářová (ČR) - Roberta Vinciová (Tal.-8) 7:5, 6:4

Petra Kvitová (ČR-7) - Belinda Bencicová (Švaj.) 7:5, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Julia Görgesová, Barbora Záhlavová-Strýcová (Nem./ČR) - Dominika Cibulková, Marina Erakovicová (SR/N. Zél.) 3:6, 6:3, 10:8 - zápasový tajbrejk