Športové výsledky (2. 10. 2013).

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

HOKEJ

NHL

Chicago - Washington 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)

Góly: 5. Bollig (Hjalmarsson, Kruger), 12. P. Kane (Toews, Rozsíval), 35. Seabrook (MARIÁN HOSSA, Saad), 48. Saad (HANDZUŠ, Keith), 54. Oduya (Saad, Hjalmarsson), 60. MARIÁN HOSSA - 11. Ovečkin (Grabovskij, Nicklas Bäckström), 31. Grabovskij (J. Ward), 41. Grabovskij (M. Green, Ovečkin), 46. Grabovskij (M. Green, Nicklas Bäckström)

Montreal - Toronto 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)

Góly: 11. Eller (Diaz, Galchenyuk), 14. Gallagher (Eller, Galchenyuk), 58. Eller - 9. Van Riemsdyk (Kessel, Franson), 29. Phaneuf (Kadri, Kuľomin), 38. Bozak, 46. Raymond (Bodie)

Edmonton - Winnipeg 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)

Góly: 3. M. Brown (Gazdic, Acton), 19. B. Gordon (Schultz, Hemský), 24. Hemský (T. Hall, R. Smyth), 28. Joensuu (Eberle, Arcobello) - 4. Scheifele (Byfuglien, Enström), 17. B. Little (Enström, Byfuglien), 37. Frolík (Bogosian, Trouba), 52. Trouba, 55. Frolík (Tangradi, Byfuglien)

KHL

Dinamo Minsk - Jugra Chanty-Mansijsk 5:3 (2:1, 3:1, 0:1)

Góly: 8. a 34. Platt, 7. Kaľužnyj (SUROVÝ), 28. L. Krajíček, 33. SUROVÝ - 13. Galvinš, 40. Žukov, 51. Savinainen

Neftechimik Nižnekamsk - Salavat Julajev Ufa 4:3 po predĺžení (0:2, 3:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 30. M. Berezin, 31. Koukal, 37. Taratuchin, 62. Anisin - 1. N. Filatov, 19. Mereskin, 28. Gluchov

Donbas Doneck - Avtomobilist Jekaterinburg 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

Góly: 23. Laine, 33. PODHRADSKÝ, 34. S. Varlamov, 41. Dadonov - 17. E. Lewandowski, 28. Jemelejev

Spartak Moskva - Barys Astana 3:4 (1:2, 0:0, 2:2)

Góly: 10. A. Nikulin, 59. V. Kozlov, 60. ŠPIRKO - 3. J. Gratton, 15. Rudenko, 54. Rachmanov, 58. Lundin

Medveščak Záhreb - Avangard Omsk 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Góly: 8. a 49. Cheechoo, 12. Jessiman, 41. A. Murray

Fínsko

HPK Hammenlinna - Kalpa Kuopio 1:2, Jokerit Helsinki - Ilves Tampere 0:4, IFK Helsinki - Espoo Blues 5:4

Švédsko

Lulea - Leksand 1:0 pp a sn, Färjestad - AIK Štokholm 3:1, Växjö - Skelleftea 4:2

DEL

Düsseldorf - Eisbären Berlín 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Ingolstadt - Augsburg 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)

Kolín nad Rýnom - Hamburg 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Mannheim - Iserlohn 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Norimberg - Mníchov 6:5 (2:1, 1:1, 3:3)

Schwenningen - Wolfsburg 8:1 (1:0, 3:1, 4:0)

Straubing - Krefeld 3:4 po sam. nájazdoch (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0, 0:1)


TENIS

Tokio

Dvojhra - 1. kolo:

Milos Raonic (Kan.-3) - Go Soeda (Jap.) 6:4, 7:6 (0)

Jérémy Chardy (Fr.) - Marco Chiudinelli (Švaj.) 7:6 (2), 3:6, 7:6 (6) - stretnutie dohrávali od stavu 7:6 (2), 2:4

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Juan Martín Del Potro (Arg.-1) - Carlos Berlocq (Arg.) 6:2, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Michal Przysiezny (Poľ.) 6:7 (4), 6:4, 6:2

Ivan Dodig (Chor.) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-2) 6:4, 7:6 (5)

Alexandr Dolgopolov (Ukr.) - Janko Tipsarevič (Srb.-8) 6:3, 7:6 (2)

Peking

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Rafael Nadal (Šp.-2) - Philipp Kohlschreiber (Nem.) 6:4, 7:6 (3)

Tomáš Berdych (ČR-4) - Nikolaj Davydenko (Rus) - bez boja, Davydenko nenastúpil pre zranenie pravého zápästia

John Isner (USA-8) - Roberto Bautista-Agut (Šp.) 6:2, 6:7 (3), 6:4

Fabio Fognini (Tal.) - Lleyton Hewitt (Aus.) 6:0, 6:2

Dvojhra - 2. kolo:

Agnieszka Radwanská (Poľ.-3) - Madison Keysová (USA) 6:3, 6:2

Jelena Jankovičová (Srb.-8) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 6:3, 5:7, 6:3

Polona Hercogová (Slovin.) - Ana Ivanovičová (Srb.-14) 6:4, 6:4

Andrea Petkovicová (Nem.) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 4:6, 6:4, 6:1

Mons

Štvorhra - 1. kolo:

Christopher Kas, Oliver Marach (Nem./Rak.) - Tomasz Bednarek, Filip Polášek (Poľ./SR-3) 4:6, 6:4, 11:9 (zápasový tajbrejk) za 86 minút

Rameez Junaid, Frank Moser (Aus./Nem.) - Mateusz Kowalczyk, Igor Zelenay (Poľ./SR) 6:4, 6:4 za 69 minút


FUTBAL

Liga majstrov - 2. kolo skupinovej fázy:

A-skupina:

Šachtar Doneck (Ukr.) - Manchester United (Angl.) 1:1 (0:1)

Góly: 76. Taison - 18. Welbeck, rozhodoval: Královec (ČR)

Bayer Leverkusen (Nem.) - Real Sociedad San Sebastián (Šp.) 2:1 (1:0)

Góly: 45. Rolfes, 90.+ Hegeler - 52. C. Vela (z pok. kopu), rozhodoval: Karasov (Rus.)

Tabuľka A-skupiny:

1. Manchester 2 1 1 0 5:3 4

2. Doneck 2 1 1 0 3:1 4

3. Leverkusen 2 1 0 1 2:3 3

4. S. Sebastián2 0 0 2 3:6 0

B-skupina:

Juventus Turín (Tal.) - Galatasaray Istanbul (Tur.) 2:2 (0:1)

Góly: 78. Arturo Vidal (z pok. kopu), 87. Quagliarella - 36. Drogba, 88. Umut Bulut, rozhodoval: Kassai (Maď.)

Real Madrid (Šp.) - FC Kodaň (Dán.) 4:0 (1:0)

Góly: 21. a 66. C. Ronaldo, 71. a 90. Á. di María, rozhodoval: Jug (Slovin.)

Tabuľka B-skupiny:

1. Real Madrid 2 2 0 0 10:1 6

2. Juventus 2 0 2 0 3:3 2

3. Kodaň 2 0 1 1 1:5 1

4. Galatasaray 2 0 1 1 3:8 1

C-skupina:

Paríž Saint-Germain (Fr.) - Benfica Lisabon (Portug.) 3:0 (3:0)

Góly: 5. a 30. Ibrahimovič, 25. Marquinhos, rozhodoval: Rizzoli (Tal.)

Anderlecht Brusel (Belg.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 0:3 (0:1)

Góly: 17., 56. a 72. Mitroglou, rozhodoval: Hagen (Nór.)

Tabuľka C-skupiny:

1. PSG 2 2 0 0 7:1 6

2. Olympiakos 2 1 0 1 4:4 3

3. Benfica 2 1 0 1 2:3 3

4. Anderlecht 2 0 0 2 0:5 0

D-skupina:

Manchester City (Angl.) - Bayern Mníchov (Nem.) 1:3 (0:1)

Góly: 80. Negredo - 7. Ribéry, 56. Th. Müller, 60. Robben, ČK: 86. J. Boateng (Bayern), rozhodoval: Kuipers (Hol.)

CSKA Moskva (Rus.) - Viktoria Plzeň (ČR) 3:2 (2:1) - hralo sa v Petrohrade

Góly: 19. Z. Tošič, 29. Honda, 78. Řezník (vlastný) - 4. Rajtoral, 90.+ M. Bakoš, rozhodoval: Nijhuis (Hol.)

Tabuľka D-skupiny:

1. Bayern 2 2 0 0 6:1 6

2. Manchester 2 1 0 1 4:3 3

3. CSKA 2 1 0 1 3:5 3

4. Plzeň 2 0 0 2 2:6 0

Finále americkej pohárovej súťaže US Open (hralo sa na jeden zápas):

Real Salt Lake - DC United 0:1

Gól: 45. Neal

Holandsko - 8. kolo:

ADO Den Haag - Vitesse Arnhem 2:1

Semifinále ázijskej Ligy majstrov vo futbale (hralo sa na odvetu):

FC Esteghlal (Irán) - FC Soul (Kór. rep.) 2:2 (0:1), prvý zápas 0:2, do finále postúpil FC Soul

Kuang-čou Evergrande (Čína) - Kašiva Reysol (Jap.) 4:0 (1:0), prvý zápas 4:1, do finále postúpil Kuang-čou Evergrande

Šestnásťfinále českého Pohára Českej pošty (hralo sa na jeden zápas):

1. FC Karlove Vary - Vysočina Jihlava 0:1 - postúpila Vysočina Jihlava

České Budějovice - 1. FK Příbram 0:0, 2:4 na strely zo značky pokutového kopu - postúpil 1. FK Příbram


HÁDZANÁ

4. kolo SEHA ligy:

Vardar Skopje - Tatran Prešov 34:37 (14:18)

Najviac gólov: Dibirov 9, Lazarov 5 - Urban 10, Kristopans 7, Pejovič 6, Rozhodovali: Gubica, Miloševič, vylúčení: 4:1, 7 m hody: 3/6 - 5:7, 1000 divákov.


BASKETBAL

2. kolo Stredoeurópskej ligy žien:

ŠBK Šamorín - Rücon Spišská Nová Ves 70:75 (21:26, 19:13, 13:24, 17:12)

Najviac bodov: Jaeschkeová 20, Škoričová 12, Bozokiová 10 - Whitcombová 23, Palušná 18, Holmqvistová14

TH: 22/15 - 25/19, trojky: 3 - 8, fauly: 20 - 20, rohodovali: Ženiš, Hančík a Ryšavý

MBK Ružomberok - Nový Záhreb (Chor.) 65:67 (12:19, 23:17, 21:15, 9:16)

Najlepšie strelkyne Ružomberka: Murphyová 23, Rističová 9, Černáková a Vesterbergová po 8, 650 divákov

Piešťanské Čajky - PEAC Pécs (Maď.) 61:76 (11:25, 12:13, 14:22, 24:16)

Najviac bodov Piešťan: Páleníková a Fabianová po 14, Krč-Turbová a Stehlíková po 10

Uniqa Euroleasing Šopron (Maď.) - PINKK Pécsi 424 (Maď.) 59:60 (15:10, 18:20, 12:16, 14:14)


VOLEJBAL

Turnaj 2. fázy kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2014:

Grécko - Maďarsko 1:3 (-22, 16, -26, -17)

Čierna Hora - Švajčiarsko 0:3 (-22, -20, -15)

Izrael - Lotyšsko 3:1 (21, 15, -8, 20)

Turnaj 2. fázy kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2014:

Švédsko - Rumunsko 3:0 (26, 14, 23)

Ukrajina - Bielorusko 0:3 (-27, -19, -19)

Holandsko - Izrael 3:0 (23, 20, 21)


MOTORIZMUS

Medzinárodná šesťdňová motocyklová súťaž v Olbii po 3. dni:

Svetová trofej:

1. Francúzsko 12:40:22,72, 2. USA +8:43,67 min, 3. Austrália +9:02,20


ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

MS v športovej gymnastike v Antverpách (Belg.):

Kvalifikácia žien (utorok, streda) - priebežné poradie po štyroch sledoch:

súťaž jednotlivkýň - viacboj (dosiaľ 108 klasifikovaných /dostali body aspoň v jednej disciplíne/, z nich 62 absolvovalo kompletný štvorboj, do piatkového finále postúpi 24 najlepšie ohodnotených gymnastiek, maximálne však dve pretekárky z jednej krajiny):

1. Simone Bilesová 60,133 bodu (preskok: 15,900, bradlá: 14,800, kladina: 14,400, prostné: 15,033), 2. Kyla Rossová (obe USA) 59,198, 3. Ťin-nan Jao (Čína) 57,965, 4. Larisa Andreea Iordacheová (Rum.) 57,865, 5. Alija Mustafinová (Rus.) 57,165, 6. McKayla Maroneyová (USA) 57,149, 7. Čchun-sung Šang (Čína) 56,998, 8. Vanessa Ferrariová (Tal.) 56,915,...30. Barbora Mokošová 50,999 (preskok: 13,400, bradlá: 12,000, kladina: 13,266, prostné: 12,333) - nepostúpila do finále

súťaž jednotlivkýň - jednotlivé náradia (do víkendového finále postúpi osem najlepšie ohodnotených gymnastiek, maximálne však dve pretekárky z jednej krajiny):

preskok (dosiaľ 39 klasifikovaných s priemerom z dvoch skokov, rátalo sa do súťaže jednotlivcov): 1. McKayla Maroneyová 15,641 (prvý skok: 15,850, druhý skok: 15,433), 2. Simone Bilesová (obe USA) 15,550 (prvý skok: 15,900, druhý skok: 15,200), 3. Un Jong Hong (KĽDR) 15,249 (prvý skok: 15,633, druhý skok: 14,866),,...Barbora Mokošová (SR) neklasifikovaná (absolvovala iba jeden pokus)

preskok (dosiaľ 84 klasifikovaných s jedným skokom, rátalo sa do viacboja): 1. Simone Bilesová 15,900, 2. McKayla Maroneyová (obe USA) 15,850, 3. Un Jong Hong (KĽDR) 15,633,...55. Barbora Mokošová (SR) 13,400

bradlá (dosiaľ 81 klasifikovaných): 1. Ťin-nan Jao (Čína) 15,433, 2. Kyla Rossová (USA) a Chuej-tan Chuang (Čína) - obe 15,133,...49. Barbora Mokošová (SR) 12,000 - nepostúpila do finále

kladina (dosiaľ 88 klasifikovaných): 1. Larisa Andreea Iordacheová (Rum.) 15,266, 2. Čchun-sung Šang (Čína) 14,866, 3. Kyla Rossová (USA) 14,566,...21. Barbora Mokošová (SR) 13,266 - nepostúpila do finále

prostné (dosiaľ 83 klasifikovaných): 1. Simone Bilesová (USA) 15,033, 2. Larisa Andreea Iordacheová (Rum.) a Vanessa Ferrariová (Tal.) - obe 14,500,...39. Barbora Mokošová (SR) 12,333 - nepostúpila do finále

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  2. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  3. Noc architektúry 2018
  4. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  5. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  8. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  9. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  10. Billa pomáha slabozrakým a nevidiacim s nákupmi už aj v Nitre
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 650
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 278
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 457
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 847
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 699
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 191
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 686
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 638
  9. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 2 865
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 2 842

Hlavné správy zo Sme.sk

KULTÚRA

Režisér filmu o Slovenských brancoch: Tí chlapci sú iní, ako si myslíme

Ukazuje, ako sa nebezpečná hra mení na politiku. Film o Slovensku je na Berlinale.

DOMOV

Na firmu u Maďariča padá podozrenie z nekalej súťaže

Centire mala informácie vždy ako prvá.

KOMENTÁRE

Čo sa Dankovi bardzo podobá

Po tom, čo sa Danko prežehnal v ruskej Dume, prijal poľského šéfa parlamentu Kuchciňského.

Neprehliadnite tiež

Na olympiáde je jedinou Newyorčankou a reprezentuje Slovensko

Hoci mám vysokoškolský titul v odbore, ktorý sa zaoberá matematikou, pri korčuľovaní o číslach nerozmýšľam, vraví Nicole Rajičová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 21.2.2018 (deň 12)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 21. február 2018.

Už zajtra sa hrá ďalší zápas? Výroky z olympiády z 20. februára

Prehľad zaujímavých výrokov z utorka v Pjongčangu.

Dedo Mráz, Vikingovia a samuraji na jednom mieste. Fanúšikovia na olympiáde

Pozrite si najlepších fanúšikov na zimnej olympiáde.