United zachránil v Sunderlande 18-ročný talent, trafil úžasný volej

Steven Naismith (vpravo) z Evertonu takto zranil Aleksandra Kolarova zo City, vľavo sa prizerá jeho spoluhráč Matija Nastasic. Kolarov musel striedať. (Autor: SITA/AP)
TASR|5. okt 2013 o 15:47

Liverpool so Škrtelom v zostave vyhral 3:1. Rovnako uspel aj Manchester City.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru City uspeli v úvodnom sobotňajšom zápase 7. kola anglickej Premier League, keď na domácom trávniku zdolali FC Everton 3:1.

V druhom polčase nepremenil Agüero v 69. minúte pokutový kop, lopta sa od ľavej žrde bránky Evertonu odrazila do hlavy brankára Tima Howarda a odtiaľ putovala do siete.

FC Liverpool, v základnej zostave s Martinom Škrtelom, zvíťazil nad Crystal Palace 3:1. O svojom triumfe rozhodol už v prvom polčase.

Sturridge dal šiesty gól v sezóne (na videu) a vedie tabuľku strelcov. Škrtel odohral celý zápas.

Newcastle United si pripísal tretie víťazstvo zásluhou dvoch gólov Loica Rémyho, vďaka ktorým zdolal Cardiff 2:1. Filip Kiss nefiguroval ani na lavičke Cardiffu.

Adnan Januzaj sa dvoma gólmi v rozpätí šiestich minút postaral o víťazstvo Manchestru United nad posledným Sunderlandom. Obrat zavŕšil tento 18-ročný talent červených diablov krásnym druhým gólom.

Sunderland - Manchester United 1:2 (1:0)

Góly: 5. Gardner - 55. a 61. Januzaj