Športové výsledky (9. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Hokej

KHL

Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 5. Bartovič (Netík, Sigalet), 8. Miklík (L. Hudáček, Sersen), 35. Vondrka (Ölvecký, Miklík), 61. Vondrka (Miklík, Sersen) - 1. Zaripov (Moziakin, Jan Kovář), 36. Lee (Jan Kovář, Zaripov), 56. Zaripov (Jan Kovář, J. Biriukov)

Severstaľ Čerepovec - Amur Chabarovsk 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

Góly: 19. Videll, 20. Kovyršin, 48. Berdnikov - 21. Muršak, 28. Loginov

Lokomotiv Jaroslavľ - Admiral Vladivostok 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 9. Ullström, 12. Kapustin, 33. Vasiljev, 38. Averin.

CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 56. Širokov - 11. a 60. Kosticyn, 21. Dugin.

Atlant Mytišči - Metallurg Novokuzneck 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Góly: 11. Sošnikov, 39. Trubačjov - 44. McLean.

SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk 1:2 pp a sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 8. Martensson - 43. Lekomcev, rozh. nájazd: Kugryšov

Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 7. Stas, 14. SUROVÝ - 18. Vesce, 27. Kane, 62. Cheechoo

Dinamo Riga - Salavat Ufa Julajev 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

Góly: 15. a 26. Robinson (pri oboch HOSSA) - 5. Filatov, 29. Dubrovsky, 39. Mirnov, 40. Hartikainen, 52. Slepyšov.

Lev Praha - Neftechimik Nižnekamsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 39. Klepiš, 49. Repík

9. kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy:

HC Prešov 07 - HC Dukla Michalovce 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Góly: 29. a 33. Halás, 60. R. Kohutiar - 12. Smotrila, 15. Kubiš, 40. Kmiť, 40. Kubát, 41. M. Žemba, 307 divákov

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 38. Roháč, 47. Poliaček, rozhodujúci sam. nájazd Marek Haščák - 34. Hamrák, 60. Gurčík, 282 divákov

HC Dukla Senica - HC Topoľčany 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly: 27. Surovka, 33. Sajdl, 52. R. Jarolín - 9. Martin Mihalik, 21. Káčer, 1020 divákov

HK´95 Považská Bystrica - SR "18" 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Góly: 37. a 60. M. Paločko, 49. M. Sukeľ, 150 divákov

HC 07 Detva - MšHK Prievidza 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Hataš, 11. Otčenáš, 37. a 41. M. Goga - 33. A. Kolník


Tenis

Osaka WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Samantha Stosurová (Aus.-3) - Belinda Bencicová (Švaj.) 6:4, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Luksika Kumkhumová (Thaj.) 6:2, 6:2

Kurumi Narová (Jap.) - Mónica Puigová (Portor.-8) 7:5, 7:6 (4)

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Vania Kingová (USA) 2:6, 6:3, 6:1

Polona Hercogová (Slov.) - Sabine Lisická (2-Nem.) - bez boja

Linz WTA

Dvojhra - 1. kolo:

Karin Knappová (Tal.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:2, 7:6 (6) za 113 minút

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Monica Niculescová (Rum.) 0:6, 6:1, 6:2

Alexandra Cadantová (Rum.) - Melanie Klaffnerová (Rak.) 7:6 (4), 6:2

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 7:5

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:1, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-5) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Janette Husárová, Renata Voráčová (SR/ČR-3) - Annika Becková, Sandra Klemenschitsová (Nem./Rak.) 6:3, 6:3 za 62 min

Šanghaj ATP

Dvojhra - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:2, 6:0

Rafael Nadal (Šp.-2) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 6:2

David Ferrer (Šp.-3) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 6:4

Tomáš Berdych (ČR-4) - Feliciano López (Šp.) 7:6 (5), 6:2

Roger Federer (Švaj.-5) - Andreas Seppi (Tal.) 6:4, 6:3

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Philipp Kohlschreiber (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (4)

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7) - Pablo Andújar (Šp.) 6:3, 6:2

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Kevin Anderson (JAR) 6:4, 3:6, 7:6 (6)

Milos Raonic (Kan.-10) - Fernando Verdasco (Šp.) 7:6 (1), 3:6, 6:3

Tommy Haas (Nem.-11) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:4

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:4, 3:6, 6:1

Carlos Berlocq (Arg.) - John Isner (USA-14) 6:4, 7:6 (4)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.-16) 7:6 (3), 2:1 - skreč, Robredo odstúpil

Florian Mayer (Nem.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (1), 7:5

Gael Monfils (Fr.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:5, 7:6 (4)

Dvojice v osemfinálovom 3. kole dvojhry (zhora podľa "pavúka"):

Novak Djokovič (Srb.-1) - Fabio Fognini (Tal.)

Gael Monfils (Fr.) - Roger Federer (Švaj.-5)

David Ferrer (Šp.-3) - Florian Mayer (Nem.)

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7)

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Tommy Haas (Nem.-11)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Tomáš Berdych (ČR-4)

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Milos Raonic (Kan.-10)

Carlos Berlocq (Arg.) - Rafael Nadal (Šp.-2)

Rennes

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Nicolas Mahut (Fr.-2) - Norbert Gombos (SR) 6:2, 6:4 za 68 minút


Futbal

Príprava

FK Vyšné Opátske (IV. liga) - MFK Košice 0:3 (0:2)

Góly: Haskič, O. Diaby, Trebuňák


Bejzbal

MLB

Americká liga - semifinále:

Tampa Bay - Boston 1:3 - stav série: 1:3, Boston postúpil do finále AL

Detroit - Oakland 8:6 - stav série: 2:2


Basketbal

WNBA

Výsledok utorkového druhého finálového zápasu basketbalovej WNBA (hrá sa na 3 víťazstvá):

Minnesota - Atlanta 88:63 (27:16, 24:20, 17:16, 20:11)

2. kolo basketbalovej Slovak Sport.tv Basket extraligy mužov:

Iskra Svit - MBK Handlová 103:71 (25:14, 28:17, 27:17, 23:23)

Najviac bodov: Jankovič 28, Jackson 18, McNeal 12 - Gudzič 17, Mrviš 13, Veličkovič 11

TH: 21/14 - 20/13, fauly: 18 - 22, trojky: 9 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, Šarišský a Karniš, 450 divákov

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Edymax SPU Nitra 62:80 (12:21, 19:18, 16:18, 15:23)

Najviac bodov: Baldovský 11, Š. Bečarik 9, Hovaňák, Znanec a Sek po 8 - Nuhanovič 24, Smajlagič 22, Sparks 12

TH: 23/19 - 25/18, fauly: 22 - 24, trojky: 3 - 2, rozhodovali: Zubák, Kovalčík a Perečinský, 700 divákov

ŠKP Banská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava 79:98 (20:29, 18:22, 28:26, 13:21)

Najviac bodov: R. Grznár 33, Körner 15, Žiak 14 - Williams 26, Bílik 19, Baťka 16

TH: 28/17 - 30/22, fauly: 22 - 25, trojky: 6 - 4, rozhodovali: Gabara, T. Lukáč a Pipíška, 600 divákov


Volejbal

1. kolo Stredoeurópskej ligy MEL:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - ŠK Chemes Humenné (SR) 3:0 (20, 22, 26)

90 min, rozhodovali: Šandlová a Vedriš (obaja Chor.)

Majstrovstvá sveta klubov vo volejbale žien:

A-skupina: Guangdong Evergrande (Čína) - Kenya Prisons (Keňa) 3:0 (14, 11, 13)

B-skupina: Unilever Volei (Braz.) - Iowa Ice (USA) 3:0 (14, 16, 22)


Hádzaná

Extraliga mužov

7. kolo:

HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 18:35 (11:13)

Najviac gólov: D. Pogány 5, Szapu 3 - Ľ. Ďuriš 7, Miženko 5, Mazur a M. Baláž po 4

Pok. hody: 3/1 - 2/1, vylúčení: 5 - 6, rozhodovali: Oťapka a M. Sivák, 600 divákov

6. kolo:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Slovensko "20" 31:35 (14:21)

Najviac gólov: Fekete 8/1, Illéš 6/1, Johanes, Baďura, Féder a Durdovanský po 3 - L. Urban 11/2, Drobňák 9, Michniewicz 7/1

Pok. hody: 4/2 - 3/3, vylúčení: 6 - 9, ČK: 35. Féder (Pezinok) za tri vylúčenia - 58. Páleš za tri vylúčenia, rozhodovali: Haščík a Sivák, 80 divákov


Plážový volejbal

Turnaj Grand Slam desaťdielneho seriálu Svetovej série (World Series - GSWS)

J-skupina základnej fázy:

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32) 2:0 (14, 12)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) 2:0 (20, 18) za 40 minút

Zostávajúci program J-skupiny:

9. októbra (streda o 23.00 h SELČ):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)

10. októbra (štvrtok):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16)

Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)


Stolný tenis

ME

Dvojhra mužov - kvalifikácia:

14. skupina: Thomas Keinath (SR) - Ádám Szudi (Maď.) 3:0 (3, 13, 7)

23. skupina: Michal Bardoň (SR) - Mike Bast (Lux.) 3:2 (-10, 5, -8, 4, 5)

25. skupina:

Samuel Novota (SR) - David Jónsson (Isl.) 3:0 (8, 6, 7)

Samuel Novota (SR) - Andrei Filimon (Rum.) 2:3 (-4, 10, 9, -8, -5)

26. skupina:

Peter Šereda (SR) - Peťo Krastev (Bul.) 3:1 (10, -7, 6, 8)

Peter Šereda (SR) - Aleksandr Smirnov (Est.) 3:0 (3, 5, 5)

32. skupina: Ľubomír Pištej (SR) - Paul McCreery (Ír.) 3:0 (7, 5, 6)

Štvorhra mužov - kvalifikácia:

7. skupina: Thomas Keinath, Samuel Novota (SR) - Espen Flaglien, Lars Rönneberg (Nór.) 3:0 (9, 10, 9)

15. skupina: Ľubomír Pištej, Peter Šereda (SR) - Gencay Menge, Özgün Öztürk (Tur.) 3:0 (8, 3, 7)

Dvojhra žien - kvalifikácia:

4. skupina: Eva Jurková (SR) - Ganna Gaponovová (Ukr.) 0:3 (-10, -7, -9)

5. skupina: Simona Horváthová (SR) - Sarah de Nutteová (Lux.) 0:3 (-5, -5, -11)

7. skupina: Barbora Balážová (SR) - Maria Christoforakiová (Gréc.) 3:0 (8, 5, 9)

13. skupina: Lucia Truksová (SR) - Juan Tian (Chor.) 0:3 (-3, -4, -5)

24. skupina: Andrea Daubnerová (SR) - Rita Finsová (Portug.) 3:1 (4, -9, 7, 8)

Štvorhra žien - kvalifikácia:

1. skupina: Barbora Balážová, Hana Matelová (SR/ČR) - Linda Bergströmová, Aikaterini Toliouová (Švéd./Gréc.) 3:1 (3, -8, 10, 8)

4. skupina: Andrea Daubnerová, Simona Horváthová (SR) - Tessy Gonderingerová, Mercédesz Nagyváradiová (Lux./Maď.) 2:3 (3, -8, 9, -4, -6)

8. skupina: Eva Jurková, Lucia Truksová (SR) - Alina Orlovská, Alena Dubkovová (Biel.) 1:3 (7, -8, -7, -6)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  3. Rozprávkové tankovanie
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  8. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  9. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  10. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  1. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  2. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  3. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  4. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  5. Rozprávkové tankovanie
  6. AAA Auto zorganizovalo autogramiádu
  7. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  8. Umenie investovať: Nemusíte byť znalec, aby ste zhodnotili krásu
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Odborníčka na výživu: Večera maximálne 4 hodiny pred spánkom 17 179
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 923
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 442
  4. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 11 391
  5. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 415
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 559
  7. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 6 936
  8. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 6 914
  9. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 6 220
  10. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 903

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Privatbanka bola pre Kočnera kľúčová, bola pri Bonaparte aj pri Technopole

Obchodoval aj s ďalšími, od Tatra banky kúpil pohľadávky.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Ako sme sa dostali až sem? Kto nechal Kočnera vyrásť

Čo majú spoločné Kočnerove kauzy?

Neprehliadnite tiež

Tatar podal ďalší kvalitný výkon. Prihral na víťazný gól a bol jednou z hviezd

Pozrite si súhrn výsledkov zápasov NHL z noci na štvrtok 18. októbra.

Chlapec z Bronxu bol kráľom prešľapov. Potom však uletel

Najslávnejší skok atletickej histórie má päťdesiat rokov.

Brankár Quick sa plánuje vrátiť ešte tento týždeň, Budaja čaká návrat na farmu

Quick odchytal v aktuálnej sezóne iba úvodný duel proti San Jose Sharks.