Góly: 9. Ullström, 12. Kapustin, 33. Vasiljev, 38. Averin.
CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Góly: 56. Širokov - 11. a 60. Kosticyn, 21. Dugin.
Atlant Mytišči - Metallurg Novokuzneck 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 11. Sošnikov, 39. Trubačjov - 44. McLean.
SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk 1:2 pp a sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 8. Martensson - 43. Lekomcev, rozh. nájazd: Kugryšov
Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Góly: 7. Stas, 14. SUROVÝ - 18. Vesce, 27. Kane, 62. Cheechoo
Dinamo Riga - Salavat Ufa Julajev 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Góly: 15. a 26. Robinson (pri oboch HOSSA) - 5. Filatov, 29. Dubrovsky, 39. Mirnov, 40. Hartikainen, 52. Slepyšov.
Lev Praha - Neftechimik Nižnekamsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 39. Klepiš, 49. Repík
9. kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy:
HC Prešov 07 - HC Dukla Michalovce 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
Góly: 29. a 33. Halás, 60. R. Kohutiar - 12. Smotrila, 15. Kubiš, 40. Kmiť, 40. Kubát, 41. M. Žemba, 307 divákov
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 38. Roháč, 47. Poliaček, rozhodujúci sam. nájazd Marek Haščák - 34. Hamrák, 60. Gurčík, 282 divákov
HC Dukla Senica - HC Topoľčany 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Góly: 27. Surovka, 33. Sajdl, 52. R. Jarolín - 9. Martin Mihalik, 21. Káčer, 1020 divákov
HK´95 Považská Bystrica - SR "18" 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Góly: 37. a 60. M. Paločko, 49. M. Sukeľ, 150 divákov
HC 07 Detva - MšHK Prievidza 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly: 2. Hataš, 11. Otčenáš, 37. a 41. M. Goga - 33. A. Kolník
Tenis
Osaka WTA
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Samantha Stosurová (Aus.-3) - Belinda Bencicová (Švaj.) 6:4, 6:2
Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Luksika Kumkhumová (Thaj.) 6:2, 6:2
Kurumi Narová (Jap.) - Mónica Puigová (Portor.-8) 7:5, 7:6 (4)
Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Vania Kingová (USA) 2:6, 6:3, 6:1
Polona Hercogová (Slov.) - Sabine Lisická (2-Nem.) - bez boja
Linz WTA
Dvojhra - 1. kolo:
Karin Knappová (Tal.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:2, 7:6 (6) za 113 minút
Angelique Kerberová (Nem.-1) - Monica Niculescová (Rum.) 0:6, 6:1, 6:2
Alexandra Cadantová (Rum.) - Melanie Klaffnerová (Rak.) 7:6 (4), 6:2
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 7:5
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:1, 6:4
Kirsten Flipkensová (Belg.-5) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 6:1
Štvorhra - 1. kolo:
Janette Husárová, Renata Voráčová (SR/ČR-3) - Annika Becková, Sandra Klemenschitsová (Nem./Rak.) 6:3, 6:3 za 62 min
Šanghaj ATP
Dvojhra - 2. kolo:
Novak Djokovič (Srb.-1) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:2, 6:0
Rafael Nadal (Šp.-2) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 6:2
David Ferrer (Šp.-3) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 6:4
Tomáš Berdych (ČR-4) - Feliciano López (Šp.) 7:6 (5), 6:2
Roger Federer (Švaj.-5) - Andreas Seppi (Tal.) 6:4, 6:3
Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Philipp Kohlschreiber (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (4)
Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7) - Pablo Andújar (Šp.) 6:3, 6:2
Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Kevin Anderson (JAR) 6:4, 3:6, 7:6 (6)
Milos Raonic (Kan.-10) - Fernando Verdasco (Šp.) 7:6 (1), 3:6, 6:3
Tommy Haas (Nem.-11) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:4
Kei Nišikori (Jap.-12) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:4, 3:6, 6:1
Carlos Berlocq (Arg.) - John Isner (USA-14) 6:4, 7:6 (4)
Nicolás Almagro (Šp.-15) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 6:4
Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.-16) 7:6 (3), 2:1 - skreč, Robredo odstúpil
Florian Mayer (Nem.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (1), 7:5
Gael Monfils (Fr.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:5, 7:6 (4)
Dvojice v osemfinálovom 3. kole dvojhry (zhora podľa "pavúka"):
Novak Djokovič (Srb.-1) - Fabio Fognini (Tal.)
Gael Monfils (Fr.) - Roger Federer (Švaj.-5)
David Ferrer (Šp.-3) - Florian Mayer (Nem.)
Kei Nišikori (Jap.-12) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7)
Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Tommy Haas (Nem.-11)
Nicolás Almagro (Šp.-15) - Tomáš Berdych (ČR-4)
Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Milos Raonic (Kan.-10)
Carlos Berlocq (Arg.) - Rafael Nadal (Šp.-2)
Rennes
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Nicolas Mahut (Fr.-2) - Norbert Gombos (SR) 6:2, 6:4 za 68 minút
Futbal
Príprava
FK Vyšné Opátske (IV. liga) - MFK Košice 0:3 (0:2)
Góly: Haskič, O. Diaby, Trebuňák
Bejzbal
MLB
Americká liga - semifinále:
Tampa Bay - Boston 1:3 - stav série: 1:3, Boston postúpil do finále AL
Detroit - Oakland 8:6 - stav série: 2:2
Basketbal
WNBA
Výsledok utorkového druhého finálového zápasu basketbalovej WNBA (hrá sa na 3 víťazstvá):
Minnesota - Atlanta 88:63 (27:16, 24:20, 17:16, 20:11)
2. kolo basketbalovej Slovak Sport.tv Basket extraligy mužov:
Iskra Svit - MBK Handlová 103:71 (25:14, 28:17, 27:17, 23:23)
Najviac bodov: Jankovič 28, Jackson 18, McNeal 12 - Gudzič 17, Mrviš 13, Veličkovič 11
TH: 21/14 - 20/13, fauly: 18 - 22, trojky: 9 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, Šarišský a Karniš, 450 divákov
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Edymax SPU Nitra 62:80 (12:21, 19:18, 16:18, 15:23)
Najviac bodov: Baldovský 11, Š. Bečarik 9, Hovaňák, Znanec a Sek po 8 - Nuhanovič 24, Smajlagič 22, Sparks 12
TH: 23/19 - 25/18, fauly: 22 - 24, trojky: 3 - 2, rozhodovali: Zubák, Kovalčík a Perečinský, 700 divákov
ŠKP Banská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava 79:98 (20:29, 18:22, 28:26, 13:21)
Najviac bodov: R. Grznár 33, Körner 15, Žiak 14 - Williams 26, Bílik 19, Baťka 16
TH: 28/17 - 30/22, fauly: 22 - 25, trojky: 6 - 4, rozhodovali: Gabara, T. Lukáč a Pipíška, 600 divákov
Volejbal
1. kolo Stredoeurópskej ligy MEL:
ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - ŠK Chemes Humenné (SR) 3:0 (20, 22, 26)
90 min, rozhodovali: Šandlová a Vedriš (obaja Chor.)
Majstrovstvá sveta klubov vo volejbale žien:
A-skupina: Guangdong Evergrande (Čína) - Kenya Prisons (Keňa) 3:0 (14, 11, 13)
B-skupina: Unilever Volei (Braz.) - Iowa Ice (USA) 3:0 (14, 16, 22)
Hádzaná
Extraliga mužov
7. kolo:
HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 18:35 (11:13)
Najviac gólov: D. Pogány 5, Szapu 3 - Ľ. Ďuriš 7, Miženko 5, Mazur a M. Baláž po 4
Pok. hody: 3/1 - 2/1, vylúčení: 5 - 6, rozhodovali: Oťapka a M. Sivák, 600 divákov
6. kolo:
ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Slovensko "20" 31:35 (14:21)
Najviac gólov: Fekete 8/1, Illéš 6/1, Johanes, Baďura, Féder a Durdovanský po 3 - L. Urban 11/2, Drobňák 9, Michniewicz 7/1
Pok. hody: 4/2 - 3/3, vylúčení: 6 - 9, ČK: 35. Féder (Pezinok) za tri vylúčenia - 58. Páleš za tri vylúčenia, rozhodovali: Haščík a Sivák, 80 divákov
Plážový volejbal
Turnaj Grand Slam desaťdielneho seriálu Svetovej série (World Series - GSWS)
J-skupina základnej fázy:
Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32) 2:0 (14, 12)
Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) 2:0 (20, 18) za 40 minút
Zostávajúci program J-skupiny:
9. októbra (streda o 23.00 h SELČ):
Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17)
Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)
10. októbra (štvrtok):
Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16)
Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)
Stolný tenis
ME
Dvojhra mužov - kvalifikácia:
14. skupina: Thomas Keinath (SR) - Ádám Szudi (Maď.) 3:0 (3, 13, 7)
23. skupina: Michal Bardoň (SR) - Mike Bast (Lux.) 3:2 (-10, 5, -8, 4, 5)
25. skupina:
Samuel Novota (SR) - David Jónsson (Isl.) 3:0 (8, 6, 7)
Samuel Novota (SR) - Andrei Filimon (Rum.) 2:3 (-4, 10, 9, -8, -5)
26. skupina:
Peter Šereda (SR) - Peťo Krastev (Bul.) 3:1 (10, -7, 6, 8)
Peter Šereda (SR) - Aleksandr Smirnov (Est.) 3:0 (3, 5, 5)
32. skupina: Ľubomír Pištej (SR) - Paul McCreery (Ír.) 3:0 (7, 5, 6)
Štvorhra mužov - kvalifikácia:
7. skupina: Thomas Keinath, Samuel Novota (SR) - Espen Flaglien, Lars Rönneberg (Nór.) 3:0 (9, 10, 9)
15. skupina: Ľubomír Pištej, Peter Šereda (SR) - Gencay Menge, Özgün Öztürk (Tur.) 3:0 (8, 3, 7)
Dvojhra žien - kvalifikácia:
4. skupina: Eva Jurková (SR) - Ganna Gaponovová (Ukr.) 0:3 (-10, -7, -9)
5. skupina: Simona Horváthová (SR) - Sarah de Nutteová (Lux.) 0:3 (-5, -5, -11)
7. skupina: Barbora Balážová (SR) - Maria Christoforakiová (Gréc.) 3:0 (8, 5, 9)
13. skupina: Lucia Truksová (SR) - Juan Tian (Chor.) 0:3 (-3, -4, -5)
24. skupina: Andrea Daubnerová (SR) - Rita Finsová (Portug.) 3:1 (4, -9, 7, 8)
Štvorhra žien - kvalifikácia:
1. skupina: Barbora Balážová, Hana Matelová (SR/ČR) - Linda Bergströmová, Aikaterini Toliouová (Švéd./Gréc.) 3:1 (3, -8, 10, 8)
4. skupina: Andrea Daubnerová, Simona Horváthová (SR) - Tessy Gonderingerová, Mercédesz Nagyváradiová (Lux./Maď.) 2:3 (3, -8, 9, -4, -6)
8. skupina: Eva Jurková, Lucia Truksová (SR) - Alina Orlovská, Alena Dubkovová (Biel.) 1:3 (7, -8, -7, -6)