Športové výsledky (9. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Hokej

KHL

Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 5. Bartovič (Netík, Sigalet), 8. Miklík (L. Hudáček, Sersen), 35. Vondrka (Ölvecký, Miklík), 61. Vondrka (Miklík, Sersen) - 1. Zaripov (Moziakin, Jan Kovář), 36. Lee (Jan Kovář, Zaripov), 56. Zaripov (Jan Kovář, J. Biriukov)

Severstaľ Čerepovec - Amur Chabarovsk 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

Góly: 19. Videll, 20. Kovyršin, 48. Berdnikov - 21. Muršak, 28. Loginov

Lokomotiv Jaroslavľ - Admiral Vladivostok 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 9. Ullström, 12. Kapustin, 33. Vasiljev, 38. Averin.

CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 56. Širokov - 11. a 60. Kosticyn, 21. Dugin.

Atlant Mytišči - Metallurg Novokuzneck 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Góly: 11. Sošnikov, 39. Trubačjov - 44. McLean.

SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk 1:2 pp a sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 8. Martensson - 43. Lekomcev, rozh. nájazd: Kugryšov

Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 7. Stas, 14. SUROVÝ - 18. Vesce, 27. Kane, 62. Cheechoo

Dinamo Riga - Salavat Ufa Julajev 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

Góly: 15. a 26. Robinson (pri oboch HOSSA) - 5. Filatov, 29. Dubrovsky, 39. Mirnov, 40. Hartikainen, 52. Slepyšov.

Lev Praha - Neftechimik Nižnekamsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 39. Klepiš, 49. Repík

9. kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy:

HC Prešov 07 - HC Dukla Michalovce 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Góly: 29. a 33. Halás, 60. R. Kohutiar - 12. Smotrila, 15. Kubiš, 40. Kmiť, 40. Kubát, 41. M. Žemba, 307 divákov

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 38. Roháč, 47. Poliaček, rozhodujúci sam. nájazd Marek Haščák - 34. Hamrák, 60. Gurčík, 282 divákov

HC Dukla Senica - HC Topoľčany 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly: 27. Surovka, 33. Sajdl, 52. R. Jarolín - 9. Martin Mihalik, 21. Káčer, 1020 divákov

HK´95 Považská Bystrica - SR "18" 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Góly: 37. a 60. M. Paločko, 49. M. Sukeľ, 150 divákov

HC 07 Detva - MšHK Prievidza 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Hataš, 11. Otčenáš, 37. a 41. M. Goga - 33. A. Kolník


Tenis

Osaka WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Samantha Stosurová (Aus.-3) - Belinda Bencicová (Švaj.) 6:4, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Luksika Kumkhumová (Thaj.) 6:2, 6:2

Kurumi Narová (Jap.) - Mónica Puigová (Portor.-8) 7:5, 7:6 (4)

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Vania Kingová (USA) 2:6, 6:3, 6:1

Polona Hercogová (Slov.) - Sabine Lisická (2-Nem.) - bez boja

Linz WTA

Dvojhra - 1. kolo:

Karin Knappová (Tal.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:2, 7:6 (6) za 113 minút

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Monica Niculescová (Rum.) 0:6, 6:1, 6:2

Alexandra Cadantová (Rum.) - Melanie Klaffnerová (Rak.) 7:6 (4), 6:2

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 7:5

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:1, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-5) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Janette Husárová, Renata Voráčová (SR/ČR-3) - Annika Becková, Sandra Klemenschitsová (Nem./Rak.) 6:3, 6:3 za 62 min

Šanghaj ATP

Dvojhra - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:2, 6:0

Rafael Nadal (Šp.-2) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 6:2

David Ferrer (Šp.-3) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 6:4

Tomáš Berdych (ČR-4) - Feliciano López (Šp.) 7:6 (5), 6:2

Roger Federer (Švaj.-5) - Andreas Seppi (Tal.) 6:4, 6:3

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Philipp Kohlschreiber (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (4)

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7) - Pablo Andújar (Šp.) 6:3, 6:2

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Kevin Anderson (JAR) 6:4, 3:6, 7:6 (6)

Milos Raonic (Kan.-10) - Fernando Verdasco (Šp.) 7:6 (1), 3:6, 6:3

Tommy Haas (Nem.-11) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:4

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:4, 3:6, 6:1

Carlos Berlocq (Arg.) - John Isner (USA-14) 6:4, 7:6 (4)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.-16) 7:6 (3), 2:1 - skreč, Robredo odstúpil

Florian Mayer (Nem.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (1), 7:5

Gael Monfils (Fr.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:5, 7:6 (4)

Dvojice v osemfinálovom 3. kole dvojhry (zhora podľa "pavúka"):

Novak Djokovič (Srb.-1) - Fabio Fognini (Tal.)

Gael Monfils (Fr.) - Roger Federer (Švaj.-5)

David Ferrer (Šp.-3) - Florian Mayer (Nem.)

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7)

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Tommy Haas (Nem.-11)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Tomáš Berdych (ČR-4)

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Milos Raonic (Kan.-10)

Carlos Berlocq (Arg.) - Rafael Nadal (Šp.-2)

Rennes

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Nicolas Mahut (Fr.-2) - Norbert Gombos (SR) 6:2, 6:4 za 68 minút


Futbal

Príprava

FK Vyšné Opátske (IV. liga) - MFK Košice 0:3 (0:2)

Góly: Haskič, O. Diaby, Trebuňák


Bejzbal

MLB

Americká liga - semifinále:

Tampa Bay - Boston 1:3 - stav série: 1:3, Boston postúpil do finále AL

Detroit - Oakland 8:6 - stav série: 2:2


Basketbal

WNBA

Výsledok utorkového druhého finálového zápasu basketbalovej WNBA (hrá sa na 3 víťazstvá):

Minnesota - Atlanta 88:63 (27:16, 24:20, 17:16, 20:11)

2. kolo basketbalovej Slovak Sport.tv Basket extraligy mužov:

Iskra Svit - MBK Handlová 103:71 (25:14, 28:17, 27:17, 23:23)

Najviac bodov: Jankovič 28, Jackson 18, McNeal 12 - Gudzič 17, Mrviš 13, Veličkovič 11

TH: 21/14 - 20/13, fauly: 18 - 22, trojky: 9 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, Šarišský a Karniš, 450 divákov

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Edymax SPU Nitra 62:80 (12:21, 19:18, 16:18, 15:23)

Najviac bodov: Baldovský 11, Š. Bečarik 9, Hovaňák, Znanec a Sek po 8 - Nuhanovič 24, Smajlagič 22, Sparks 12

TH: 23/19 - 25/18, fauly: 22 - 24, trojky: 3 - 2, rozhodovali: Zubák, Kovalčík a Perečinský, 700 divákov

ŠKP Banská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava 79:98 (20:29, 18:22, 28:26, 13:21)

Najviac bodov: R. Grznár 33, Körner 15, Žiak 14 - Williams 26, Bílik 19, Baťka 16

TH: 28/17 - 30/22, fauly: 22 - 25, trojky: 6 - 4, rozhodovali: Gabara, T. Lukáč a Pipíška, 600 divákov


Volejbal

1. kolo Stredoeurópskej ligy MEL:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - ŠK Chemes Humenné (SR) 3:0 (20, 22, 26)

90 min, rozhodovali: Šandlová a Vedriš (obaja Chor.)

Majstrovstvá sveta klubov vo volejbale žien:

A-skupina: Guangdong Evergrande (Čína) - Kenya Prisons (Keňa) 3:0 (14, 11, 13)

B-skupina: Unilever Volei (Braz.) - Iowa Ice (USA) 3:0 (14, 16, 22)


Hádzaná

Extraliga mužov

7. kolo:

HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 18:35 (11:13)

Najviac gólov: D. Pogány 5, Szapu 3 - Ľ. Ďuriš 7, Miženko 5, Mazur a M. Baláž po 4

Pok. hody: 3/1 - 2/1, vylúčení: 5 - 6, rozhodovali: Oťapka a M. Sivák, 600 divákov

6. kolo:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Slovensko "20" 31:35 (14:21)

Najviac gólov: Fekete 8/1, Illéš 6/1, Johanes, Baďura, Féder a Durdovanský po 3 - L. Urban 11/2, Drobňák 9, Michniewicz 7/1

Pok. hody: 4/2 - 3/3, vylúčení: 6 - 9, ČK: 35. Féder (Pezinok) za tri vylúčenia - 58. Páleš za tri vylúčenia, rozhodovali: Haščík a Sivák, 80 divákov


Plážový volejbal

Turnaj Grand Slam desaťdielneho seriálu Svetovej série (World Series - GSWS)

J-skupina základnej fázy:

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32) 2:0 (14, 12)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) 2:0 (20, 18) za 40 minút

Zostávajúci program J-skupiny:

9. októbra (streda o 23.00 h SELČ):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)

10. októbra (štvrtok):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16)

Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)


Stolný tenis

ME

Dvojhra mužov - kvalifikácia:

14. skupina: Thomas Keinath (SR) - Ádám Szudi (Maď.) 3:0 (3, 13, 7)

23. skupina: Michal Bardoň (SR) - Mike Bast (Lux.) 3:2 (-10, 5, -8, 4, 5)

25. skupina:

Samuel Novota (SR) - David Jónsson (Isl.) 3:0 (8, 6, 7)

Samuel Novota (SR) - Andrei Filimon (Rum.) 2:3 (-4, 10, 9, -8, -5)

26. skupina:

Peter Šereda (SR) - Peťo Krastev (Bul.) 3:1 (10, -7, 6, 8)

Peter Šereda (SR) - Aleksandr Smirnov (Est.) 3:0 (3, 5, 5)

32. skupina: Ľubomír Pištej (SR) - Paul McCreery (Ír.) 3:0 (7, 5, 6)

Štvorhra mužov - kvalifikácia:

7. skupina: Thomas Keinath, Samuel Novota (SR) - Espen Flaglien, Lars Rönneberg (Nór.) 3:0 (9, 10, 9)

15. skupina: Ľubomír Pištej, Peter Šereda (SR) - Gencay Menge, Özgün Öztürk (Tur.) 3:0 (8, 3, 7)

Dvojhra žien - kvalifikácia:

4. skupina: Eva Jurková (SR) - Ganna Gaponovová (Ukr.) 0:3 (-10, -7, -9)

5. skupina: Simona Horváthová (SR) - Sarah de Nutteová (Lux.) 0:3 (-5, -5, -11)

7. skupina: Barbora Balážová (SR) - Maria Christoforakiová (Gréc.) 3:0 (8, 5, 9)

13. skupina: Lucia Truksová (SR) - Juan Tian (Chor.) 0:3 (-3, -4, -5)

24. skupina: Andrea Daubnerová (SR) - Rita Finsová (Portug.) 3:1 (4, -9, 7, 8)

Štvorhra žien - kvalifikácia:

1. skupina: Barbora Balážová, Hana Matelová (SR/ČR) - Linda Bergströmová, Aikaterini Toliouová (Švéd./Gréc.) 3:1 (3, -8, 10, 8)

4. skupina: Andrea Daubnerová, Simona Horváthová (SR) - Tessy Gonderingerová, Mercédesz Nagyváradiová (Lux./Maď.) 2:3 (3, -8, 9, -4, -6)

8. skupina: Eva Jurková, Lucia Truksová (SR) - Alina Orlovská, Alena Dubkovová (Biel.) 1:3 (7, -8, -7, -6)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 17 552
  2. Vizuálny smog je problém 10 570
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 4 636
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 4 083
  5. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 3 164
  6. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 111
  7. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 3 088
  8. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 630
  9. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 2 282
  10. Historickým vláčikom sa prichádza previezť stále viac turistov 2 099

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

AUTO

Vývojár palív v F1 pre SME: Niekedy vieme viac ako technici

Benoit Poulet už začína vyvíjať benzín na budúci rok.

DOMOV

Hotel Šport poslúžil Kočnerovi dvakrát, za vratku DPH je obvinený

Polícia vyčíslila škodu na 8,3 milióna eur.

Investigatíva Adama Valčeka

Kočner tentokrát svoj biznis nedokonal, od Unipharmy chcel 45 miliónov

Riaditeľ Unipharmy ukazuje na Pentu.

Neprehliadnite tiež

Real obral o trofej šikovný rebel, ktorého takmer zabil had

Atlético Madrid zdolalo Real a získalo európsky Superpohár.

Trenčín má na dosah poníženie klubu, ktorý vítalo 250-tisíc ľudí

Futbalisti Trenčína hrajú odvetu v Rotterdame.

Šampionát zamiešal s rebríčkom FIFA, Nemecko sa prepadlo

Slovensku patrí 26. miesto, Novým lídrom je reprezentácia Francúzska.

Bývalého funkcionára FIFA Marina usvedčili z podvodu

Niekdajšieho čelného funkcionára zadržali s inými predstaviteľmi FIFA v roku 2015 v Zürichu.