Športové výsledky (9. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Hokej

KHL

Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 5. Bartovič (Netík, Sigalet), 8. Miklík (L. Hudáček, Sersen), 35. Vondrka (Ölvecký, Miklík), 61. Vondrka (Miklík, Sersen) - 1. Zaripov (Moziakin, Jan Kovář), 36. Lee (Jan Kovář, Zaripov), 56. Zaripov (Jan Kovář, J. Biriukov)

Severstaľ Čerepovec - Amur Chabarovsk 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

Góly: 19. Videll, 20. Kovyršin, 48. Berdnikov - 21. Muršak, 28. Loginov

Lokomotiv Jaroslavľ - Admiral Vladivostok 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Článok pokračuje pod video reklamou

Góly: 9. Ullström, 12. Kapustin, 33. Vasiljev, 38. Averin.

CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 56. Širokov - 11. a 60. Kosticyn, 21. Dugin.

Atlant Mytišči - Metallurg Novokuzneck 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Góly: 11. Sošnikov, 39. Trubačjov - 44. McLean.

SKA Petrohrad - Sibir Novosibirsk 1:2 pp a sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 8. Martensson - 43. Lekomcev, rozh. nájazd: Kugryšov

Dinamo Minsk - Medveščak Záhreb 2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 7. Stas, 14. SUROVÝ - 18. Vesce, 27. Kane, 62. Cheechoo

Dinamo Riga - Salavat Ufa Julajev 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

Góly: 15. a 26. Robinson (pri oboch HOSSA) - 5. Filatov, 29. Dubrovsky, 39. Mirnov, 40. Hartikainen, 52. Slepyšov.

Lev Praha - Neftechimik Nižnekamsk 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 39. Klepiš, 49. Repík

9. kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy:

HC Prešov 07 - HC Dukla Michalovce 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Góly: 29. a 33. Halás, 60. R. Kohutiar - 12. Smotrila, 15. Kubiš, 40. Kmiť, 40. Kubát, 41. M. Žemba, 307 divákov

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 38. Roháč, 47. Poliaček, rozhodujúci sam. nájazd Marek Haščák - 34. Hamrák, 60. Gurčík, 282 divákov

HC Dukla Senica - HC Topoľčany 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly: 27. Surovka, 33. Sajdl, 52. R. Jarolín - 9. Martin Mihalik, 21. Káčer, 1020 divákov

HK´95 Považská Bystrica - SR "18" 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Góly: 37. a 60. M. Paločko, 49. M. Sukeľ, 150 divákov

HC 07 Detva - MšHK Prievidza 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Hataš, 11. Otčenáš, 37. a 41. M. Goga - 33. A. Kolník


Tenis

Osaka WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Samantha Stosurová (Aus.-3) - Belinda Bencicová (Švaj.) 6:4, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Luksika Kumkhumová (Thaj.) 6:2, 6:2

Kurumi Narová (Jap.) - Mónica Puigová (Portor.-8) 7:5, 7:6 (4)

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Vania Kingová (USA) 2:6, 6:3, 6:1

Polona Hercogová (Slov.) - Sabine Lisická (2-Nem.) - bez boja

Linz WTA

Dvojhra - 1. kolo:

Karin Knappová (Tal.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:2, 7:6 (6) za 113 minút

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Monica Niculescová (Rum.) 0:6, 6:1, 6:2

Alexandra Cadantová (Rum.) - Melanie Klaffnerová (Rak.) 7:6 (4), 6:2

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:3, 7:5

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) - Elina Svitolinová (Ukr.) 6:1, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-5) - Camila Giorgiová (Tal.) 6:2, 6:1

Štvorhra - 1. kolo:

Janette Husárová, Renata Voráčová (SR/ČR-3) - Annika Becková, Sandra Klemenschitsová (Nem./Rak.) 6:3, 6:3 za 62 min

Šanghaj ATP

Dvojhra - 2. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.) 6:2, 6:0

Rafael Nadal (Šp.-2) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 6:2

David Ferrer (Šp.-3) - Lukáš Rosol (ČR) 6:3, 6:4

Tomáš Berdych (ČR-4) - Feliciano López (Šp.) 7:6 (5), 6:2

Roger Federer (Švaj.-5) - Andreas Seppi (Tal.) 6:4, 6:3

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Philipp Kohlschreiber (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (4)

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7) - Pablo Andújar (Šp.) 6:3, 6:2

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Kevin Anderson (JAR) 6:4, 3:6, 7:6 (6)

Milos Raonic (Kan.-10) - Fernando Verdasco (Šp.) 7:6 (1), 3:6, 6:3

Tommy Haas (Nem.-11) - Daniel Brands (Nem.) 6:4, 6:4

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:4, 3:6, 6:1

Carlos Berlocq (Arg.) - John Isner (USA-14) 6:4, 7:6 (4)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 6:4

Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.-16) 7:6 (3), 2:1 - skreč, Robredo odstúpil

Florian Mayer (Nem.) - Benoit Paire (Fr.) 7:6 (1), 7:5

Gael Monfils (Fr.) - Vasek Pospisil (Kan.) 7:5, 7:6 (4)

Dvojice v osemfinálovom 3. kole dvojhry (zhora podľa "pavúka"):

Novak Djokovič (Srb.-1) - Fabio Fognini (Tal.)

Gael Monfils (Fr.) - Roger Federer (Švaj.-5)

David Ferrer (Šp.-3) - Florian Mayer (Nem.)

Kei Nišikori (Jap.-12) - Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-7)

Juan Martín Del Potro (Arg.-6) - Tommy Haas (Nem.-11)

Nicolás Almagro (Šp.-15) - Tomáš Berdych (ČR-4)

Stanislas Wawrinka (Švaj.-8) - Milos Raonic (Kan.-10)

Carlos Berlocq (Arg.) - Rafael Nadal (Šp.-2)

Rennes

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Nicolas Mahut (Fr.-2) - Norbert Gombos (SR) 6:2, 6:4 za 68 minút


Futbal

Príprava

FK Vyšné Opátske (IV. liga) - MFK Košice 0:3 (0:2)

Góly: Haskič, O. Diaby, Trebuňák


Bejzbal

MLB

Americká liga - semifinále:

Tampa Bay - Boston 1:3 - stav série: 1:3, Boston postúpil do finále AL

Detroit - Oakland 8:6 - stav série: 2:2


Basketbal

WNBA

Výsledok utorkového druhého finálového zápasu basketbalovej WNBA (hrá sa na 3 víťazstvá):

Minnesota - Atlanta 88:63 (27:16, 24:20, 17:16, 20:11)

2. kolo basketbalovej Slovak Sport.tv Basket extraligy mužov:

Iskra Svit - MBK Handlová 103:71 (25:14, 28:17, 27:17, 23:23)

Najviac bodov: Jankovič 28, Jackson 18, McNeal 12 - Gudzič 17, Mrviš 13, Veličkovič 11

TH: 21/14 - 20/13, fauly: 18 - 22, trojky: 9 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, Šarišský a Karniš, 450 divákov

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Edymax SPU Nitra 62:80 (12:21, 19:18, 16:18, 15:23)

Najviac bodov: Baldovský 11, Š. Bečarik 9, Hovaňák, Znanec a Sek po 8 - Nuhanovič 24, Smajlagič 22, Sparks 12

TH: 23/19 - 25/18, fauly: 22 - 24, trojky: 3 - 2, rozhodovali: Zubák, Kovalčík a Perečinský, 700 divákov

ŠKP Banská Bystrica - BK Inter Incheba Bratislava 79:98 (20:29, 18:22, 28:26, 13:21)

Najviac bodov: R. Grznár 33, Körner 15, Žiak 14 - Williams 26, Bílik 19, Baťka 16

TH: 28/17 - 30/22, fauly: 22 - 25, trojky: 6 - 4, rozhodovali: Gabara, T. Lukáč a Pipíška, 600 divákov


Volejbal

1. kolo Stredoeurópskej ligy MEL:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - ŠK Chemes Humenné (SR) 3:0 (20, 22, 26)

90 min, rozhodovali: Šandlová a Vedriš (obaja Chor.)

Majstrovstvá sveta klubov vo volejbale žien:

A-skupina: Guangdong Evergrande (Čína) - Kenya Prisons (Keňa) 3:0 (14, 11, 13)

B-skupina: Unilever Volei (Braz.) - Iowa Ice (USA) 3:0 (14, 16, 22)


Hádzaná

Extraliga mužov

7. kolo:

HC Štart Nové Zámky - HC Sporta Hlohovec 18:35 (11:13)

Najviac gólov: D. Pogány 5, Szapu 3 - Ľ. Ďuriš 7, Miženko 5, Mazur a M. Baláž po 4

Pok. hody: 3/1 - 2/1, vylúčení: 5 - 6, rozhodovali: Oťapka a M. Sivák, 600 divákov

6. kolo:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Slovensko "20" 31:35 (14:21)

Najviac gólov: Fekete 8/1, Illéš 6/1, Johanes, Baďura, Féder a Durdovanský po 3 - L. Urban 11/2, Drobňák 9, Michniewicz 7/1

Pok. hody: 4/2 - 3/3, vylúčení: 6 - 9, ČK: 35. Féder (Pezinok) za tri vylúčenia - 58. Páleš za tri vylúčenia, rozhodovali: Haščík a Sivák, 80 divákov


Plážový volejbal

Turnaj Grand Slam desaťdielneho seriálu Svetovej série (World Series - GSWS)

J-skupina základnej fázy:

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32) 2:0 (14, 12)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) 2:0 (20, 18) za 40 minút

Zostávajúci program J-skupiny:

9. októbra (streda o 23.00 h SELČ):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17)

Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)

10. októbra (štvrtok):

Taiana Limová, Talita Da Rocha Antunesová (Braz.-1) - Natália Dubovcová, Dominika Nestarcová (SR-16)

Louise Bawdenová, Taliqua Clancyová (Aus.-17) - Melinda Adelinová, Laura Longuetová (Fr.-32)


Stolný tenis

ME

Dvojhra mužov - kvalifikácia:

14. skupina: Thomas Keinath (SR) - Ádám Szudi (Maď.) 3:0 (3, 13, 7)

23. skupina: Michal Bardoň (SR) - Mike Bast (Lux.) 3:2 (-10, 5, -8, 4, 5)

25. skupina:

Samuel Novota (SR) - David Jónsson (Isl.) 3:0 (8, 6, 7)

Samuel Novota (SR) - Andrei Filimon (Rum.) 2:3 (-4, 10, 9, -8, -5)

26. skupina:

Peter Šereda (SR) - Peťo Krastev (Bul.) 3:1 (10, -7, 6, 8)

Peter Šereda (SR) - Aleksandr Smirnov (Est.) 3:0 (3, 5, 5)

32. skupina: Ľubomír Pištej (SR) - Paul McCreery (Ír.) 3:0 (7, 5, 6)

Štvorhra mužov - kvalifikácia:

7. skupina: Thomas Keinath, Samuel Novota (SR) - Espen Flaglien, Lars Rönneberg (Nór.) 3:0 (9, 10, 9)

15. skupina: Ľubomír Pištej, Peter Šereda (SR) - Gencay Menge, Özgün Öztürk (Tur.) 3:0 (8, 3, 7)

Dvojhra žien - kvalifikácia:

4. skupina: Eva Jurková (SR) - Ganna Gaponovová (Ukr.) 0:3 (-10, -7, -9)

5. skupina: Simona Horváthová (SR) - Sarah de Nutteová (Lux.) 0:3 (-5, -5, -11)

7. skupina: Barbora Balážová (SR) - Maria Christoforakiová (Gréc.) 3:0 (8, 5, 9)

13. skupina: Lucia Truksová (SR) - Juan Tian (Chor.) 0:3 (-3, -4, -5)

24. skupina: Andrea Daubnerová (SR) - Rita Finsová (Portug.) 3:1 (4, -9, 7, 8)

Štvorhra žien - kvalifikácia:

1. skupina: Barbora Balážová, Hana Matelová (SR/ČR) - Linda Bergströmová, Aikaterini Toliouová (Švéd./Gréc.) 3:1 (3, -8, 10, 8)

4. skupina: Andrea Daubnerová, Simona Horváthová (SR) - Tessy Gonderingerová, Mercédesz Nagyváradiová (Lux./Maď.) 2:3 (3, -8, 9, -4, -6)

8. skupina: Eva Jurková, Lucia Truksová (SR) - Alina Orlovská, Alena Dubkovová (Biel.) 1:3 (7, -8, -7, -6)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  2. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  3. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  4. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  5. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  6. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  9. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  10. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  1. Predstavenie projektu Ružomberok v pohybe
  2. OMV ponúkne svojim zákazníkom chute známeho šéfkuchára
  3. OMV ponúkne zákazníkom chute známeho šéfkuchára Braňa Križana
  4. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  5. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  6. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  7. Všetko, čo rodiny milujú
  8. Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín
  9. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
  1. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 24 282
  2. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek 14 055
  3. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 11 043
  4. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely 7 302
  5. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 7 014
  6. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 6 163
  7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 5 437
  8. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo 5 272
  9. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby 4 097
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť 3 448

Téma: Tenis


Článok je zaradený aj do ďalších tém Australian Open 2018, US Open 2017, Wimbledon, Wimbledon 2017

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Vrcholí tichá revolúcia. Írsko má premiéra homosexuála a povolí potraty

Írski voliči v referende jasne odmietli zákaz interrupcií.

AUTO

Citroen C5 Aircross prichádza. Má byť najpohodlnejším SUV

Novinka chce zaujať aj farebnými kombináciami a kvalitným interiérom.

Píše Roman Jančiga - Fórum

Nezavrhujme spoločnú identitu Čechov a Slovákov

Vraziť klin medzi Slovákov a Čechov - to bola jediná nádej Uhorska ako prežiť.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Udrží sa Senica, či postúpi Skalica? Rozhodne sa v odvete

Prenos budete môcť sledovať online s nami.

Je ako Robin Hood v teplákovej súprave. Oberie Klopp bohatý Real?

Real môže vyhrať LM tretíkrát za sebou.

Nieve triumfoval v 20. etape Gira, Froome si postrážil ružový dres

Do cieľa 214 km dlhej etapy v Cervinii vo výške 2001 metrov prišli na ďalších priečkach Gesink a Grossschartne.

Ricciardo sa stal víťazom kvalifikácie na VC Monaka

Sebastian Vettel skončil druhý, Lewis Hamilton odštartuje tretí